PDA

View Full Version : Tańsze zakupy warszawskich seniorów - komentarze


Wika
10-12-2008, 17:51
Komentarz do artykułu: Tańsze zakupy warszawskich seniorów (http://www.senior.pl/147,0,Tansze-zakupy-warszawskich-seniorow,5118.html)
--------------------
Bardzo dobry pomysł tylko czemu tylko w Warszawie.

senior A.P.
18-12-2008, 12:45
Jeden ze starych chwytow reklamowych "zlapac klienta".Warto przesledzic kto ma w tym interes .

tadeusz50
18-12-2008, 13:06
W sosnowieckim hipermarkecie Auchan w każdy poniedziałek seniorzy mają bonifikatę na zakupione towary. Wymagane założenie karty emeryta -rencisty. Więcej informacji dostarczę po dokładnym zasięgnięciu wiadomości.

senior A.P.
23-12-2008, 14:06
Karta emeryta rencisty - a coz to takiego ?
Gdy bedac w Warszawie chcialem na Dworcu Centralnym kupic bilet kolejowy ze znizka dla emeryta ,poproszono mnie o legitymacje.Podajac ja kasjerce,ta oswiadczyla,ze ze takiej nie honoruje (byla to legitymacja emeryta wojskowego wazna i aktualna),przy okazji pouczyla mnie ,ze musze wykupic legitymacje u nich i dopiero bede mial znizke.

Co myslicie o takim interesie - koszt legitymacji o ile dobrze pamietam opiewal okolo sumy 100 zlotych,podziekowalem wiec za "kapitalistyczna znizke",kupujac bilet normalny "dla mlodzieniaszka".
Dozylismy wspanialych czasow !

W USA wchodzac do autobusu miejskiego jade za darmo,wystarczy miec dokument z data urodzenia na podstawie, ktorego kontrolujacy widzi czy to emeryt (od 60 lat przejazd bezplatny).