PDA

View Full Version : Dzięki za życzenia imieninowe


baburka
21-12-2008, 19:08
Dobrych życzeń nigdy dosyć, choć "Baburkę" należy wywodzić od babury, a więc przykrego, zgryźliwego, zmurszałego babska.
Tłukę się ostatnimi czasy po portalach randkowych i usiłuję coś dla siebie wyhaczyć. Kurs Tarota i nie tylko przeszłam, teraz pora mi się brać za Kantowski imperatyw kategoryczny. Nie kumam w pierwszym oglądzie.:) Potem oblecę Senekę i Sokratesa. Tym sposobem będę gotowa do konkretniejszych rozmów damsko-męskich.
Zaglądam często, co komu z mojej milczącej obecności?

W związku z tym, że Święta galopują wielkimi susami życzę wszystkim Seniorkom i Seniorom wiele zdrowia, przyjaznych dusz także w realu, kasy też trochę, żeby było wystarczająco.:)

Lila
21-12-2008, 19:38
Baburko ,Seneka i Sokrates ?:D Na portalach randkowych bywają takie tuzy,chcące o tym dyskutować ?

A brakuje Ciebie ,moja miła.Odkąd zostałaś babcią ,zniknęłaś jak....dmuchawce ..latawce ...wiatr.A ja zawsze zaśmiewałam się do łez ( przepraszam,ale tak było ) z Twoich nader poważnych postów.

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt i Nowego Roku,dla Ciebie i rodzinki.

21426

jolita
21-12-2008, 20:19
Ale Heca! Będzie miało Wysokie Moderatorstwo co robić!
A mój post proszę wyrzucić - będzie 13-ty, ale przynajmniej ten jeden raz będę wiedziała za co! P.P. czyli Pozdrawiam Porządkowych.