PDA

View Full Version : Darmowy Serwis Matrymonialny z Testem Dopasowania Osobowości

maszrandke
27-12-2008, 20:37
Witam Państwa serdecznie,
Niedawno założyłam nowy Serwis Matrymonialny www.maszrandke.pl.
Postawiłam sobie cztery wymagania:
1. aby był bezpłatny
2. aby był dla ludzi dojrzałych
3. aby oferty matrymonialne i zdjęcia były weryfikowane
4. aby Test Dopasowania Osobowości "wyznaczał" Idealnych Partnerów
Zrealizowałam je. I chciałabym poznać Państwa opinie jako ludzi dojrzałych, z bagażem doświadczeń.
Moim celem w budowaniu tego Serwisu było to, aby poważne osoby też znaleźli miejsce w sieci, by znaleźć swoją miłość na jesień życia.
Mam nadzieję, że mi się to udało.
Wszystkie komentarze-te złe i dobre-mile widziane
Pozdrawiam Państwa
Izabela Wodzińska

lawenda
27-12-2008, 20:51
IZABELO

Zacznę pierwsza bo jestem mężatką z 39 letnim stażem o rety w poniedziałek mam rocznicę!
Wracam do meritum.
Otóż droga Izabelo, pomysł dobry, bo moim zdaniem jest wiele osób samotnych, ale żeby od razu matrymonialnie były zainteresowane - no nie wiem?

Życzę Ci szczęścia w Twojej pasji pomocy łączenia ludzi w jesieni życia. Niestety ja nie skorzystam, bo bardzo mi potrzebna emerytura męża.
Pozdrawiam

martunia
27-12-2008, 20:57
Ja też odpadam.
Jestem niedojrzała.

Konto usunięte
27-12-2008, 21:00
Ja też się na to nie piszę. Od 14-tu lat jestem wolna ...
i nie pozwolę sobie tego odebrać...!!!

Malgorzata 50
27-12-2008, 21:11
po pierwsze fatalna grafika ,po drugie za dużo pseudo-naukowego tekstu z bibliografią pani psycholog(mocno nieprzekonywującą) na czele po trzecie darmowy znaczy pełen badziewia .Sukcesy odnoszą wyłącznie płatne serwisy.A ja też dziękuję po pierwsze nie jestem dojrzała po drugie też nie dam sobie odebrać mojej wolności,a jak mi doskwiera to nie muszę latać po randkowych forach.Jakoś bez testów zgodności pod każdym względem idzie wytrzymać.A do tego ta strona nie działa!!!!

tadeusz50
27-12-2008, 21:13
I staż wolności podobny i też się nie piszę. Wolność z konieczności.

basia73
27-12-2008, 21:27
Ja cieszę się wolnością i niech tak zostanie.

maja59
27-12-2008, 21:35
Mnie nie interesuje, nie bo nie.

leluri
27-12-2008, 23:13
strona trochę mało przekonująca, nieco mdła.
senior.pl zdecydowanie bardziej mi sie podoba,
ten portal poprostu żyje :D
pza tym nie jestem zainteresowana zmianą mojego statusu.

Lila
28-12-2008, 00:44
A mnie się podoba,choć nie dla mnie .
Dobrze ,że są takie strony.Jak ktoś chce sobie zmienić stan cywilny ,to czemu nie ? Np.z mężatki w rozwódkę i II voto ?:D

aannaa235
28-12-2008, 06:59
Mnie sie podoba. Popieram każdą inicjatywę o ile jest w stanie komuś pomóc.

tadeusz50
28-12-2008, 07:14
Ależ biura matrymonialne niech sobie istnieją w każdej postaci. Mnie osobiście to nie kręci.

Malgorzata 50
28-12-2008, 07:19
:)Tadeusz kręcić cie nie musi ..ale jakiś punkt wyjścia w momencie gdy samotność dopiecze to jest:)

aannaa235
28-12-2008, 07:28
Tadeusza nie kręci bo mieszka z rodziną a to już zupełnie coś inne, ale na pewno nie można to nazwać samotnością.

Malgorzata 50
28-12-2008, 07:33
Tadeusza nie kręci bo mieszka z rodziną a to już zupełnie coś inne, ale na pewno nie można to nazwać samotnością.
Można ,można -wszystko zalezy czego człowiekowi w zyciu brak..to jest b.indywidualne.

aannaa235
28-12-2008, 07:42
Małgosiu - tyż prawda, ale to już zupełnie inna "samotność"

tadeusz50
28-12-2008, 07:43
Czuję się spełniony i zadowolony z tego co mam i co obecnie robię a,że samotność też czasem doskwiera to już trochę co innego. Samotność tu rozumiem jako brak fizycznego kontaktu z drugą osobą.

Malgorzata 50
28-12-2008, 09:39
Czuję się spełniony i zadowolony z tego co mam i co obecnie robię a,że samotność też czasem doskwiera to już trochę co innego. Samotność tu rozumiem jako brak fizycznego kontaktu z drugą osobą.
Tadziu drogi toż rozejrzyj się po okolicy oraz sąsiedztwie......to pewnie jakaś chętną do takowegoż znajdziesz .:D

granny
28-12-2008, 21:05
A czemu nie? Przecież wszystko jest dla ludzi. Muszę zobaczyc. Jeszcze nie widziałam.

Tadeuszu samotnośc to nie tylko brak fizycznego kontaktu z drugim człowiekiem. Fizycznego i psychicznego. Mówisz sam do siebie, jeszcze nie to spróbuj, bardzo pomaga.

---------------------------------------------------------
Samotnośc jest łaską (Glenn Gould)

maszrandke
28-12-2008, 21:39
po pierwsze fatalna grafika ,po drugie za dużo pseudo-naukowego tekstu z bibliografią pani psycholog(mocno nieprzekonywującą) na czele po trzecie darmowy znaczy pełen badziewia .Sukcesy odnoszą wyłącznie płatne serwisy.A ja też dziękuję po pierwsze nie jestem dojrzała po drugie też nie dam sobie odebrać mojej wolności,a jak mi doskwiera to nie muszę latać po randkowych forach.Jakoś bez testów zgodności pod każdym względem idzie wytrzymać.A do tego ta strona nie działa!!!!

Pani Małgorzato,
Bardzo dziękuję za opinie.
Mam do Pani w związku z tym kilka pytań.
1. proszę mi powiedzieć co dokładnie nie działa a wyeliminuję ten błąd
2. wolałaby Pani zapłacić za usługi matrymonialne? Ja uważam, że w internecie jest już tak dużo płatnych Serwisów, że warto też dać szansę ludziom, którzy liczą się z pieniędzmi z różnego powodu.
3. mój Serwis jest bezpłatny co nie znaczy że jest pełen tzw. "badziewia" .Proszę się zarejestrować i sprawdzić. Weryfikuję każdą ofertę, każde zdjęcie aby utrzymać wysoki poziom usług.
Zawsze również, online, jestem do dyspozycji w razie problemów.
4. dlaczego uważa Pani, że nasza psycholożka jest nieprzekonywująca?
5. co zdaniem Pani jest nie tak z grafiką?
6. jeśli sukcesy odnoszą tylko płatne serwisy to zaprzeczeniem tego jest choćby Nasza Klasa. Co Pani o tym myśli?

Dziękuję jeszcze raz za zainteresowanie moim Serwisem
Z poważaniem
Izabela Wodzińska

Malgorzata 50
28-12-2008, 23:02
Pani Małgorzato,
Bardzo dziękuję za opinie.
Mam do Pani w związku z tym kilka pytań.
1. proszę mi powiedzieć co dokładnie nie działa a wyeliminuję ten błąd
2. wolałaby Pani zapłacić za usługi matrymonialne? Ja uważam, że w internecie jest już tak dużo płatnych Serwisów, że warto też dać szansę ludziom, którzy liczą się z pieniędzmi z różnego powodu.
3. mój Serwis jest bezpłatny co nie znaczy że jest pełen tzw. "badziewia" .Proszę się zarejestrować i sprawdzić. Weryfikuję każdą ofertę, każde zdjęcie aby utrzymać wysoki poziom usług.
Zawsze również, online, jestem do dyspozycji w razie problemów.
4. dlaczego uważa Pani, że nasza psycholożka jest nieprzekonywująca?
5. co zdaniem Pani jest nie tak z grafiką?
6. jeśli sukcesy odnoszą tylko płatne serwisy to zaprzeczeniem tego jest choćby Nasza Klasa. Co Pani o tym myśli?

Dziękuję jeszcze raz za zainteresowanie moim Serwisem
Z poważaniem
Izabela Wodzińska
1.Nie można się zalogować i nie ma info jaki błąd popełnia potencjalny zalogowany
2.Niekoniecznie,
ale opłata daje jakieś tam gwarancje ,że nie zbiegną się "wszyscy"
3.patrz 1 -nie da rady!!!!Dobrze ,że Pani weryfikuje -duuuzy plus
4.Nie wiem ,trochę mi ten tekst brzmi jak zachwalanie specjalistki od wróżb i kabały
5.Fatalna jest grafika -brzydka ,za blade to wszystko -zmieńcie grafika ,źle rozłożone ,nudne
6.Może nie jestem obiektywna ale wszystkie znane mi pary poznane przez internet jednak ..przez płatne serwisy.kiedyś korzystałam z jakiegoś ogólnie dostępnego -powieść można by napisać.
Ale może za ostro skrytykowałam jak mi się w końcu uda zarejestrować obadam i wyrażę opinię.Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych klientów :D

leszek7
05-01-2009, 21:34
Od X czasu szukam bratniej duszy ponieważ przes szereg lat jestem osobą samatną i w pewnym stopniu niepełnosprawną po pewnym wypadku. Zapewniam Panią że osoba szukająca bratniej duszy nawet nie zwraca uwagi na grafike do której Pani tak przywiązuje wage.Także wydaje mi się że nie ma Pani racji w pozostałych kwestiach.
Pozdrawiam

babciela
05-01-2009, 22:11
A ja tez chciałam wejsc , i nie udało się.

Basia.
05-01-2009, 22:30
Ja też chciałam wejść i nie udało mi się.

jakempa
06-01-2009, 16:46
Z ciekawości weszlam,. bez problemu,. zalożycielka, ladna Babka,

Konto usunięte
06-01-2009, 16:57
Zarejestrowałam się... ale zalogować nie mogę. Pisze, że nieprawidłowy login lub hasło... i co dalej... ?

Basia.
06-01-2009, 17:33
Zarejestrowałam się... ale zalogować nie mogę. Pisze, że nieprawidłowy login lub hasło... i co dalej... ?
Nic, mam tak samo.:D

Wodniczka
06-01-2009, 17:49
maszrandke..to co nowe to i jest dla mnie interesujące, weszłam na serwis bez żadnych trudności..poczytałam,nawet próbowałam wypełnić test a potem wizytówkę. ale źle podałam maila( z którego nie korzystam już dawno) i nie mogę potwierdzić linku.
Zauważyłam,że w teście lepiej i wygodniej byłoby odpowiadać na pytania "nie" lub "tak" w skali od 1 do 10 to za duża rozbieżność.

Wodniczka
06-01-2009, 17:51
Basiu ..dla odważnych kobiet świat należy.. źle podałam email, i nie mogę potwierdzić go, by się zalogować .

Kazik
06-01-2009, 18:07
Młody zapytał Salomona:
-żenić się czy nie?
-synu, cokolwiek zrobisz będziesz żałował.

My to mamy za sobą. Żonaci i rozwodnicy. Nowa żona miała by trudno mnie naprostować. Chociażby w tym abym o 22-giej wyłączył kompa i się nie szwędał po mieszkaniu. Więc lepiej wolność. Ale do końca nie jestem tego pewien. Może na jakieś wieczorki taneczne dla seniorów powinienem pójść. Zna ktoś takie w Krakowie? Ponad ćwierć wieku temu tańczyłem turniejowo. Coś tam, coś tam-zostało w nogach i "rama" nie najgorsza. Na wczasach jeszcze "zadaję szyk". Samba , cza-cza, walce oba to ulubione. Ale inne też. W poprzedniego Sylwestra w Dźwirzynie (koło Kołobrzegu) szalałem z jedną panią. Czasem był cały parkiet nasz. Bo to były wczasy z zabiegami-więc wiekowo prawie wszyscy równi.
Ona musiała się zetknąć z tańcem na coś więcej. Nie było okazji zapytać, miałem stolik daleko. Ale jak maszerowałem do niej to wychodziła na przeciw. Fotki nam robili, wzięli adres mojej skrzynki internetowej i nic nie przyszło.

Konto usunięte
06-01-2009, 18:09
Ja podałam dobrze ....i też nic. może muszę poczekać..?

Basia.
06-01-2009, 18:17
Zaraz powinnam dostać maila z linkiem aktywacyjnym.

Dzanina-1
07-01-2009, 09:30
Chciałam zobaczyć inie udało mi się zalogować.Widocznie nie mam szczęścia. Ale pomysł dobry. Będę próbować.

Wodniczka
07-01-2009, 16:44
Dzanina-1 trochę to trwało,zanim link dostałam, do aktywacji.Może i dobrze ,że maszrandke.pl powstał, warto porównać go z innymi internetowymi randkami...w zależności jak są one obciążone ..tak działają ..wypełniłam wizytówkę już dwa razy...i do dzisiaj nie ma jej z moimi wpisami.Należy życzyć by "randki" pozyskały jak najwięcej zwolenników-anonsów."Dyskrecja jest "Królową cnót";);)
niewinny cmokasek http://img2.vpx.pl/up/20090107/mlbuziaczek.gif (http://www.vpx.pl/foto,buziaczek3.html)

Wodniczka
07-01-2009, 16:49
Ja podałam dobrze ....i też nic. może muszę poczekać..?

Bogda50 też się doczekasz, wypełnienie rubryczek trochę czasu Ci zajmie ..ale może warto szukać tam swojego wybranka, bo nie wiemy z której strony do nas zapuka .;)

http://img2.vpx.pl/up/20090107/inne111bi2.gif (http://www.vpx.pl/foto,inne111bi23.html)

JuMa
08-01-2009, 21:29
pozdrawiam Seniorow,
tez czekam, czekam ....; jak dlugo trwa aktywacja ?
milego wieczoru

Dzanina-1
08-01-2009, 22:03
Pani Izabelo! Już drugi raz próbuję się zalogować i nic z tego, więc może Pani podpowie bo nie ma nawet żadnego objaśnienia. Pozdrawiam.

Wodniczka
09-01-2009, 14:24
Basiu i dostałaś link aktywujący ? ..Ja już tam się pomalutku zadomawiam,bardzo podoba mi się Qiz, wracam za każdym razem do niego gdy jestem na tym serwerze.

Konto usunięte
09-01-2009, 14:37
Wodniczko...a ile dni czekałaś na link aktywujący... Ja jestem z tych cierpliwych... ale chyba sobie odpuszczę..

Basia.
09-01-2009, 14:40
wieczorem sobie polatam i popatrzę.:D Bogda, musiałam jeszcze raz się rejestrować pod tym samym nickiem i link aktywacyjny dostałam natychmiast.

maszrandke
09-01-2009, 17:15
Szanowni Państwo,
Dziękuję za zainteresowanie Serwisem. Postaram się kompleksowo Państwu pomóc.
Przede wszystkim pełna rejestracja polega na wypełnieniu pól rejestracyjnych, wypełnieniu Testu oraz wizytówki. Dopiero po przeprowadzeniu tych czynności otrzymają Państwo link aktywacyjny pozwalający na korzystanie z Serwisu. Jeśli rejestracja zostanie przerwana podczas z którejś z tych czynności link aktywacyjny nie zostanie wysłany. Uprzejmie proszę o kontakt na adres kontakt@maszrandke.pl. Tam czekam na Państwa abym każdemu mogła indywidualnie i kompleksowo pomóc.
Pozdrawiam
Izabela Wodzyńska

Wodniczka
10-01-2009, 00:14
Basiu i Bogda , po wypełnieniu wszystkich potrzebnych wskazówek, link dostałam, a teraz sobie odpoczywam i ćwiczę szare komórki na odpowiedzi Qizu.Wizytówkę wypełniłam,, kliknęłam na swój nick po zalogowaniu ..to mogłam przeczytać to co napisałam .
Pozdrawiam milutko i życzę spokojnego snu.:)

Dzanina-1
10-01-2009, 16:57
Chyba coś z tym logowaniem jest coś nie tak. Próbuję się logować i nic.

maszrandke
11-01-2009, 15:49
Chyba coś z tym logowaniem jest coś nie tak. Próbuję się logować i nic.

Witam
Co się stało? Proszę o informację jak mogę Pani pomóc?
Pozdrawiam

krystyna44
24-01-2009, 15:42
E tam, wszystkie piszecie nie, a ja Wam nie wierzę. Dlaczego? bo kiedyś też tak myślałam i powoli zaczynam zmieniać zdanie. Nie żeby związać się z kimś na stałe ale pójść na spacer, do teatru i pogadać tak zwyczajnie. Pozdrawiam Krystyna 44

tadeusz50
24-01-2009, 16:13
Krystyno44 a czemu już na wstępie zarzucasz komuś kłamstwo? Gratuluję brutalnego wejścia.

bogda
24-01-2009, 17:03
Tadziu...przecież Krystyna44 nie napisała, że wszyscy kłamią, tylko że nie wierzy, a to jest pewna różnica i wolno jej mieć swoje zdanie, ja w jej wejściu nie widzę niczego brutalnego....

krystyna44
24-01-2009, 20:02
Bogda, dziękuje Ci za obronę . Tak właśnie myślałam i jasno to napisałam. Czemu Tadeusz mnie zaatakował, nie wiem.

tadeusz50
24-01-2009, 20:32
E tam, wszystkie piszecie nie, a ja Wam nie wierzę. Dlaczego? bo kiedyś też tak myślałam i powoli zaczynam zmieniać zdanie. Nie żeby związać się z kimś na stałe ale pójść na spacer, do teatru i pogadać tak zwyczajnie. Pozdrawiam Krystyna 44
Skoro tak Krystyno zaczynasz co podkreśliłem to jak mam to nazwać jak nie zarzucaniem kłamstwa wszystkim. Póżniej okaże się, że przez te seniorki będziesz atakowana i nie będziesz wiedzieć o co. Będziesz żdziwiona co one chcą? Ja nie miałem zamiaru atakować. Napisałem jak ja to widzę. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na seniorku.

bogda
24-01-2009, 21:22
Krystynko...Tadziu Cię nie zaatakował, on to tak zrozumiał ale z pewnością nie miał złej intencji, poza tym jako facet jest z Marsa :D

krystyna44
24-01-2009, 21:30
Dziękuję i przepraszam.

bogda
24-01-2009, 21:35
Dziękuję i przepraszam.

Ej...za co przepraszasz, przecież nic się nie stało :D jeszcze nie raz i nie dwa może dojść do nieporozumienia, bo słowo pisane to nie to co mówione, ale najważniejsze że wszystko wyjaśnione. Baw się z nami dobrze, poszperaj po wątkach i gadaj :D (pisz)

kobitaniewyzyta
03-03-2009, 10:09
Wypróbowałam. Problemów z logowaniem itp. nie ma ale za to ten automatyczny dobór jest chyba na zasadzie doboru negatywnego.
Wyszukiwanie wg moich kryteriów nie znalazło nikogo. :(
Ankieta ma pytania, na które nie ma dobrych odpowiedzi, np. wybór religii - nie ma co wybrać, jeśli nie uznaje się żadnej, a nie jest się ateistą.

Optymistka
11-03-2009, 17:13
Miłość miłością ale czy nie wazniejsza jest przyjaźń a przynajmniej odpowiedzialność za siebie i pomoc. Nie myślę tu o wątku damsko-męskim, o seksie a po prostu o wzajemnym wsparciu w trudnych chwilach. Ja jestem osobą samotną pod 60-tkę i zaczynam odczuwać tę samotność coraz dotkliwiej. Zwłaszcza że do 50-tki byłam duszą towarzystwa.

sokolanka6
23-05-2009, 17:26
pozdrawiam wszystkich samotnych/chetnie nawiaze kontakt

Jadzia_G
23-05-2009, 17:40
pozdrawiam wszystkich samotnych/chetnie nawiaze kontakt

Pisałam do Ciebie ale nie odpowiedziałaś. Pozdrawiam.

polinka62
18-10-2010, 22:23
jak się zalogowac?

basialwica
18-10-2010, 22:35
A mnie sie nic nie otwiera. Jakaś golaska sie do mnie usmiecha, no gryby to był golasek, może bym sie skusiła.

Razem50plus.pl
12-11-2010, 13:58
Poznawanie innych nie oznacza koniecznie trwałego związku, a tylko flirt?:)

basia5555
16-11-2010, 18:18
bardzo dobry pomysl z tym portalem.jest duzo ludzi ,ktorzy chcieliby jesien zycia spedzic we dwoje.jesli ktos nie czuje takiej potrzeby jego sprawa.niektorzy po prostu o tym nie mowia.rodzina ,dzieci ,przyjaciele nie zastapia bliskosci ,ktora jest nam potrzebna w kazdym wieku.

Razem50plus.pl
16-11-2010, 18:58
bardzo dobry pomysl z tym portalem.jest duzo ludzi ,ktorzy chcieliby jesien zycia spedzic we dwoje.jesli ktos nie czuje takiej potrzeby jego sprawa.niektorzy po prostu o tym nie mowia.rodzina ,dzieci ,przyjaciele nie zastapia bliskosci ,ktora jest nam potrzebna w kazdym wieku.

Basiu,
zdecydowanie się zgadzam!! Pozdrawiam ciepło!

slava
16-11-2010, 20:22
:) Ej...za co przepraszasz, przecież nic się nie stało :D jeszcze nie raz i nie dwa może dojść do nieporozumienia, bo słowo pisane to nie to co mówione, ale najważniejsze że wszystko wyjaśnione. Baw się z nami dobrze, poszperaj po wątkach i gadaj :D (pisz)

Bogda zawsze weżmiesz kogoś w swoją obronę, musisz być dobrym człowiekiem. Ja unikam jak ognia stresu, wobec tego staram się nie popełniać gaf. Mimo tego też palnęłam, ale tylko dlatego, że nie wiedziałam. Przeprosiłam i myślę ,że jest ok. Pozdrowenia:cool:

bogda
16-11-2010, 21:28
Ależ Wiesiu, nie zawstydzaj mnie :D
Ja unikam jak ognia stresu, wobec tego staram się nie popełniać gaf.
Hmmm...też się staram, ale czasem coś się wymsknie i klapa :D
Ale magiczne słowo "przepraszam" dużo może i jest ok. :)

slava
16-11-2010, 21:49
Ależ Wiesiu, nie zawstydzaj mnie :D

Hmmm...też się staram, ale czasem coś się wymsknie i klapa :D
Ale magiczne słowo "przepraszam" dużo może i jest ok. :)

To co napisałam Bogda o Tobie to prawda. Nieraz tylko czytam Wasze wypowiedzi i takie odniosłam wrażenie Poza tym także mnie spotkało z Twojej strony miłe powitanie. Tak trzymaj.Super. Przecież nie musi to być klub ludzi skłóconych. Ja lubię pożartować,powygłupiać się. Życie przynosi tyle stresów. Pozdrawiam Ciebie . Wiesia

bogda
16-11-2010, 21:54
Nooooo....:D
Przecież nie musi to być klub ludzi skłóconych.
Właśnie o to chodzi Wiesiu.
Też Cię pozdrawiam i życzę dobrej nocki :)

slava
16-11-2010, 22:24
;) Nooooo....:D

Właśnie o to chodzi Wiesiu.
Też Cię pozdrawiam i życzę dobrej nocki :)

Dziękuję wzajemnie /a bara,bara?/ ha ... ha... Dobranoc:confused:

janusz z krakowa
19-12-2010, 17:21
Czy serwis jest wyłącznie matrymonialny, a czemu nie również towarzyski? W naszym wieku największym problemem jest nawiązanie kontaktu z drugą osobą. A jak się później rozwinie znajomość nie wolno determinować w pierwszym dniu.

Jarosław II
21-01-2011, 20:24
Ciekawy temat i ciekawe wypowiedzi, dające dużo do myślenia, bo praktycznie wszystkie na "nie bo nie". Czy to cała prawda?:D Ja nie jestem w potrzebie ale myślę, że przy takiej liczbie potrzebujących sąsiadek i "wolnych, wyzwolonych z jarzma" coś by się znalazło. A w ostateczności to i proboszcz by podał jakiś zaufany adres z konfesjonału :D

danam1
21-01-2011, 22:49
Witajcie,zaczyna byc coraz ciekawiej chyba wpisze watek w subskrybcje:)
To i dobrodziej moze podac informacje:)Ale od komputerowych biur to
ja wole trzymac sie z daleka.Zreszta wierze w przeznaczenie.Jak nie sadzone
to i tak nic nie pomoze.Tak sobie mysle

Jarosław II
22-01-2011, 21:11
Przepraszam za udział w temacie.

Arti
22-01-2011, 21:41
:D eee noooo ok interesująca propozycja z tym serwisem.
Pewnie wejście nie zobowiązuje ;) do obrączki nawet po teście i właściwie tym sposobem można by towarzysza poznać.
Mam koleżanki wdowy i wolne które mieszkają same. Całkiem ok dziewczyny.Słyszę co mówią. Coby tu nie gadać we dwoje lżej żyć :D

link hmmm ten podany chyba nieaktualny.

Jarosław II
22-01-2011, 22:36
Niepotrzebnie się wtrącam

Franiaa
23-01-2011, 21:50
Coś mi się wydaje ,że Jarosław II chce zastąpić prof.Bralczyka albo prof. Miodka :rolleyes:

Jarosław II
24-01-2011, 11:21
Nikogo nie chcę zastępować wystarczy mi moje wcielenie. Kiedyś przed laty moja ciocia 100letnia dostała telewizor. Nigdy go nie włączyła zanim się nie uczesała i umalowała. Ja też chyba zanim włączę forum muszę ubrać smoking bo takie tu sztywniactwo. No cóż.......

poisensja
10-06-2011, 21:51
Popieram i uważam,darmowy nie znaczy byle jaki.Nie trzeba też od razu przysięgać na wieczność,można się po prostu dobrze bawić.poisensja.

sama55
20-06-2011, 17:23
Przeprasza,że się wtrącę.Właśnie zajrzałam na tą polecaną na pierwszej stronie wątku. I jestem w szoku:confused:
To pornografia,golizna, kojarzenie modelek, propozycje seksu grupowego itp.To ma być portal matrymonialny? Dla osób,jak mniemam w pewnym wieku /stąd chyba reklama na seniorku/, szukających związku, może trwałego,może przyjaźni.
Ale czy sexu z małolatami, modelkami,modelami? To chore albo jakiś błąd.
Albo ja już niczego nie rozumiem.:mad:

alli
21-09-2011, 21:55
Toż tam otwiera mi się jakaś strona prawie erotyczna, nie ma nic o dojrzałym partnerstwie

alli
21-09-2011, 22:02
jestem zniesmaczona taką reklamą na tym forum!!!!!

baburka
23-09-2011, 07:59
Uważam, że ktoś zrobił *sobie* kiepski żart.

Dzanina-1
23-09-2011, 10:19
Witam. Też weszłam pierwszy myśląc, że to coś normalnego.
A tam małolaty.
To chyba jakiś niesmaczny żart.

elza1302
24-09-2011, 23:50
Post z umieszczonym linkiem do tej kontrowersyjnej stronki został umieszczony w 2008 r, a więc bardzo dawno. Może wtedy był to serwis matrymonialny. Upłynęło dużo czasu i być może ,że został on przekształcony w serwis z erotyką. Myślę ,że moderator powinien się tym zająć i usunąć ten stary post.

matrioszka4
23-11-2011, 16:17
Dokładnie, post został umieszczony trzy lata temu, widocznie z tym serwisem matrymonialnym nie wyszło i sprzedali to jakiemuś portalowi erotycznemu. Co zrobić… A już myślałam, że powstał jakiś kolejne serwis matrymonialny, o którym nie słyszałam. Widzę, że zastanawiacie się czy darmowy serwis znaczy gorszy. Nie powinno tak być, ale jednak jakby nie patrzeć, z reguły tak jest. Oczywiście można spotkać wyjątki, ale chyba w większości tak jest, że jak za coś płacisz, to wymagasz i właściciele o tym wiedzą, dzięki czemu starają się udostępnić jak najlepszy produkt. Poza tym mają pieniądze, żeby inwestować w rozwój portalu. A nabrałam się na ten temat, ponieważ sama jestem na jednym z portali matrymonialnych, mydwoje.pl. Też tam jest test osobowości, dużo użytkowników, którzy szukają poważnego związku, dojrzałych ludzi (emocjonalnie). I myślałam, że może powstała jakaś alternatywa. Ponieważ jak sprawdzałam inne tego typu portale, to jakoś nie przypadły mi w ogóle do gustu i korzystam tylko z tego jednego.

leopold-z
30-12-2012, 22:05
ccccccccccccccccccccc

helena62
31-12-2012, 05:47
Ciekawa sprawa, poczytam najlepszego wszystkimhttp://fotozrzut.pl/zdjecia/f618aef83f.jpg (http://fotozrzut.pl/)

maguniaklikunia
06-01-2013, 14:59
Nic się nie otwiera .Czy powinnam żałować?
:)

leopold-z
21-01-2013, 14:00
kontakt jak