PDA

View Full Version : kontakt z klubowiczami


Mary Grace
01-01-2009, 15:53
nie wiem jak zaistnieć w klubie,gdzie kliknąć ? Jestem zalogowana od kilku dni i cisza złowroga wokół mnie. Jakie to trudne...

ammi1952
01-01-2009, 15:57
Witaj nam Noworocznie Mary Grace
http://img2.vpx.pl/up/20090101/szampanlc2152.gif (http://www.vpx.pl/foto,szampanlc211.html)

Alsko
01-01-2009, 16:01
Mary Grace, otwierasz stronę główną
http://www.klub.senior.pl/
Potem klikasz np. Generacja 50 Plus i otwiera Ci się spis treści. Klikasz w ostatnią stronę interesujacego Cię tytułu wątku i albo czytasz - cofając się, albo wpisujesz w odpowiednie okienko swoją wypowiedź.
Najlepiej byłoby znaleźć w dziale Różności wątek "Przedstaw się" i tam zacząć.
Jednym słowem - do wyboru, do koloru.
Powodzenia :)

PS Masz zablokowaną stronę prywatną oraz pocztę. Jeśli chcesz wpuścić tam użytkowników - kliknij Ustawienia na czerwonym pasku i wypełnij kwestionariusz. Pamiętaj o zatwierdzeniu!

tadeusz50
01-01-2009, 16:03
Mary Grace
Witaj w klubie seniora. To ty musisz poszukać tematów interesujących Ciebie i tam zaistnieć. Wtrącić swoje zdanie.

Basia.
01-01-2009, 16:32
nie wiem jak zaistnieć w klubie,gdzie kliknąć ? Jestem zalogowana od kilku dni i cisza złowroga wokół mnie. Jakie to trudne...
Szczęśliwego Nowego Roku. :D :D Postępuj z godnie ze wskazówkami w powyższych postach i baw się dobrze z nami. :D Pozdrawiam.
http://img257.imageshack.us/img257/5853/nr20ba0.gif (http://imageshack.us)

Stefan
01-01-2009, 19:41
Otworzyłaś na forum wątek pt. "kontakt z klubowiczami".
Gdy przeglądasz KSC aż do samego dołu, widzisz, że składa się z wielu działów. Te działy to podfora. Ty kliknęłaś podforum 2-gie od góry pt. Pytania, problemy i opinie.
A następnie założyłaś wątek jw., na który otrzymałaś 4 odpowiedzi. Są to posty, (nr-y postów są w prawym górnym rogu).
A więc: podfora, wątki, posty.
Ty trzymaj się na razie swojego wątku, który założyłaś, zadawaj w nim pytania. Zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci odpowie. Zakładania nowych wątków nie należy nadużywać, lepiej dopisywać się postami do już istniejących.
Reasumując, masz do zrobienia 2 rzeczy:
1) Jeszcze raz napisz post w tym wątku, ażebyśmy widzieli, że nasze porady dotarły do Ciebie.
2) Pokaż swój Profil, oraz załóż Prywatne Wiadomości.
W tym celu kliknij na czerwonym pasku u góry "Ustawienia", a następnie: "Edytuj Profil" - wypełnij rubryki wg własnego uznania.
Następnie zrób to samo w: "Edycja Opcji". Tak radziła Ci Alsko.
Koniecznie po wypełnieniu zatwierdź - kliknij na dole "Zapisz zmiany".
Gdy pokażesz swój Profil - będziemy Cię widzieć.
Gdy uzyskasz możliwość pisania Prywatnych Wiadomości - będziesz mogła korespondować poza forum (możesz też wymienić z kimś nr G-G, np. ze mną).

Śledź forum jak ci Alsko doradziła, pod Generacja 50Plus masz 6 działów (podfor), potem Zdrowie, etc, etc..
Pozdrawiam, życzę powodzenia i pomyślności w Nowym Roku.

Mary Grace
01-01-2009, 23:36
Dziękuję wszystkim, którzy nawiazali ze mną kontakt. Wprawdzie blondynką nie jestem ale póki co to dla mnie droga wyboista. Wierzę, że z Wami pokonam wszystkie wertepy. mary grace

jaśka 46
02-01-2009, 01:13
Mary Grace masz zamknięty profil wejdz na prywatnośc jest na pasku u góry i udostępnij profil
Ta prywatnośc przy Twoim profilu u góry.

Nika
02-01-2009, 09:25
Witaj nowa forumowiczko!Powolutku,cierpliwie poruszać się trzeba na początku.każdy z nas to przechodził.Będzie dobrze.Ważne,abyś znalazła sobie wątki,które Cię zainteresują i bez lęku włączyła sie do rozmowy.Powodzenia.

Jaga_13
02-01-2009, 11:32
Mary Grace jak ja zaczynalam to bylo wiele rzeczy dla mnie szalenie trudne.Troszkę się nauczylam TY tez dasz radę a tu Ci pomogą.Ja wielu rzeczy jeszcze nie umiem,narazie brak mi czasu mimo,że pomoc już od Seniorek iSeniorow uzyskalam.Ale na wszystko trzeba czasu.Pozdrawiam serdecznie.

Mary Grace
02-01-2009, 12:32
Już teraz wierzę że istniejecie naprawdę.Zaczynam mieć nadzieję,że i ja ,za jakiś czas,poczuję się tu jak ryba w wodzie.Na pewno nie zrezygnuję z bycia jedną z Was.Pozdrawiam mary grace

BarbaraK
02-01-2009, 12:39
nie wiem jak zaistnieć w klubie,gdzie kliknąć ? Jestem zalogowana od kilku dni i cisza złowroga wokół mnie. Jakie to trudne...
ja też nie wiem,piszę do Ciebie,może mi się uda?

BarbaraK
02-01-2009, 12:42
Już teraz wierzę że istniejecie naprawdę.Zaczynam mieć nadzieję,że i ja ,za jakiś czas,poczuję się tu jak ryba w wodzie.Na pewno nie zrezygnuję z bycia jedną z Was.Pozdrawiam mary grace
dzisiaj zamówiłam sobie na allegro książkę"Internet w praktyce",jak przyślą może będę mądrzejsza

tadeusz50
02-01-2009, 12:50
Miłe forumowiczki piszecie, ze nikt do was się nie dobija. A jak to zrobić skoro drzwi zamknięte na cztery spusty. Dałem taki przykład dla zrozumienia problemu. Otwórzcie drzwi a najlepiej wyjdżcie przed dom. Pokażcie się tam co was interesuje. Innej możliwości nie widzę. Witam i pozdrawiam.

Wika
02-01-2009, 14:13
Dla wszystkich seniorów życzę dużo radości i pogody ducha w Nowym roku 2009 ! :)

Stefan
02-01-2009, 14:17
Dalej nie macie otwartych Profili !!
Wiecie gdzie są Ustawienia??. Na tej stronie gdzie w tej chwili jesteście, u góry pod KONTAKT Z KLUBOWICZAMI, czerwony pasek.
Potem: "Edytuj Profil". To samo: "Edycja Opcji", ażeby mieć Pryw. Wiadomości.
I jeszcze coś Wam polecam: zapisać się na Uniwersytet Trzeciego Wieku i wybrać sobie przedmiot/zajęcia nt. "ABC komputera". Zupełnie poważnie.
Do tego potrzebny jest tylko czas i zacięcie. UTW są przy uniwersytetach (może w trybie dojazdowym). Poczytać o tym możecie klikając w Google.
A tu, na tym forum, jest założony osobny wątek na t.t. , pod Edukacja.
Szczerze polecam. S.

bogda
02-01-2009, 14:24
Witajcie Nowi....najwięcej nauczycie się tutaj od klubowiczów, Ci co dużo wiedzą chętnie pomogą, ja w ten sposób wszystkiego (no prawie wszystkiego) się nauczyłam, zajrzyjcie na ePomoc, tam jest kilka wątków, które dużo uczą. Życzę Wam powodzenia i miłej zabawy :)

Mary Grace
02-01-2009, 15:03
dziekuję Stefanie, czytam twoje rady kolejny raz.Mam nadzieję,że potrafię je w końcu odpowiednio wykorzystać. Pozdrawiam mary grace

ignesja
02-01-2009, 15:49
koniecznie zrób sobie swój profil w naszym klubie, klikaj ,czytaj/bardzo uważnie/ i znów klikaj,aż do skutku...powodzenia ! Każdy z nas tak zaczynał.

en_vogue
02-01-2009, 15:51
Mary Grace i bachakuj witajcie.
Przeczytajcie powyższe uwagi a będziecie wtedy z łatwością poruszać się po forum.:) To naprawdę proste.My chętnie pomożemy.

Mary Grace
03-01-2009, 20:32
Mam nadzieję,że mój profil stoi już przed wami otworem; prywatnie też zaistniałam. Wielkie dzięki. Pozdrawiam M.G

BarbaraK
04-01-2009, 01:31
Stefciu,dzięki za informację,zamówilam sobie książkę"Internet w praktyce",może będę mądrzejsza.Całe swoje życie mieszkałam w Łodzi,a obecnie mam 40 km,czyli nie bardzo mogę skorzystać z Twojej rady i zapisać się n UTW.Postaram się uważnie czytać wszelkie rady.Pozdrawiam i dziękuję.