PDA

View Full Version : Podziękowania "administracyjne":)


admin
19-01-2007, 00:14
Od pewnego czasu krise1 wita nowych użytowników pięknymi kartkami. To wspaniały pomysł i serdecznie dziękuję za tak ciepłe przyjmowanie gości w Senior Cafe. Dziękuję też araukarii za mnóstwo pomysłów na nowe tematy oraz za wspaniałe linki muzyczne. Mam nadzieję, że nadal będą Panie duszą Senior Cafe.

Dziękuję także wszystkim osobom, które postanowiły podjąć się trudu moderowania, poświęcając swój czas dla innych.

I taka osobista refleksja - z tytułu pracy oraz zainteresowań znam wiele różnych internetowych forów - Senior Cafe jest najbardziej otwartym i najcieplejszym z nich :) Za to również dziekuję - wszystkim użytkownikom, bo to dzieki Wam takie ono jest.

araukaria
19-01-2007, 19:09
Dziękuję też araukarii za mnóstwo pomysłów na nowe tematy oraz za wspaniałe linki muzyczne.
Ależ nie ma za co dziękować. Pomysłów jeszcze troche mam, ale nie mogę "zdominować" tego forum i na jakiś czas pewnie wezmę "urlop". Pozdrawiam.....

krise1
20-01-2007, 22:44
Ależ nie ma za co dziękować, ja to z przyjenmościa robię. A za razem przepraszam, że ostatnio rzadziej przebywam na forum, ale zmusiła mnie do tego sytuacja rodzinna. Lecz mam nadzieję, że nie bawem, to wszystko się zmieni i wrócę spowrotem na forum. Pozdrawiam

hanka93
29-01-2007, 12:21
Dziękuję też araukarii za mnóstwo pomysłów na nowe tematy oraz za wspaniałe linki muzyczne.
Ależ nie ma za co dziękować. Pomysłów jeszcze troche mam, ale nie mogę "zdominować" tego forum i na jakiś czas pewnie wezmę "urlop". Pozdrawiam.....
Ja bardzo dziękuję Araukarii za książkę Tombaka
Hanka