PDA

View Full Version : Czy seniorzy randkują


marcin
13-01-2009, 22:29
Witam szanownych seniorów,

ja właśnie z takim pytaniem: czy seniorzy randkują? Zastanawiam się nad zrobienie portalu dedykowanego seniorom, na którym można by się umówić na randkę, brydża, wspólny wyjazd itp.

No więc jak to jest z seniorami?

tar-ninka
13-01-2009, 22:43
http://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-darmowy-serwis-matrymonialny-z-testem-dopasowania-osobowosci-3800.html

martunia
13-01-2009, 22:47
Witam szanownych seniorów,

ja właśnie z takim pytaniem: czy seniorzy randkują? Zastanawiam się nad zrobienie portalu dedykowanego seniorom, na którym można by się umówić na randkę, brydża, wspólny wyjazd itp.

No więc jak to jest z seniorami?
My seniorzy mamy własną wolną wolę.
Mamy też znajomych.
Radzimy sobie.

marcin
13-01-2009, 22:51
Ja nie mam wątpliwości, że macie własną wolę, ale internet pomaga poszerzać horyzonty. Może nie trzymajmy się tego randkowania tak bardzo, ale może ten brydżyk...?

zosia446
13-01-2009, 22:53
My seniorzy mamy własną wolną wolę.
Mamy też znajomych.
Radzimy sobie.




Dlaczego wypowiadasz sie za innych.?
Mow o sobie i w swoim imieniu,ja nie potrzebuje rzecznika.

Marcin zaloz,moze jest tego w sieci od metra,ale a nuz, twoje bedzie lepsze.

martunia
13-01-2009, 22:55
W brydża nie grałam już dwa lata i jakoś żyję.
Myślę, że dalej bez brydża jakoś uciągnę.
Jak byś miał coś odkrywczego.
To zapraszam.

tar-ninka
13-01-2009, 23:00
Zosiu chcesz w bridza ? prosze bardzo ,
http://www.kurnik.pl/
polecam , ja lubie w literaki, zabawa swietna a przy okazji mozna poznac wiele ciekawych osób
Mamy tez wątek poświęcony brydzowi
http://www.klub.senior.pl/hobby-pasje-czas-wolny/t-bridz-1480.html
prosze bardzo kto ma ochote dalej go pociagnac ...Marcin może ty?

marcin
13-01-2009, 23:05
Kurcze, może zacząłem temat od złej strony. Co prawda seniorem jeszcze nie jestem, ale parę fajnych rzeczy z seniorami i dla seniorów udało mi się zrobić. Nie wydaje mi się właśnie, że jest dużo miejsc w sieci dla seniorów. Jestem programistą i społecznikiem i pomyślałem, że mógłbym wykorzystać moje zdolności do stworzenia czegoś dla starszyzny :). Fakt jest taki, że bardziej szukam pomysłu niż chce cokolwiek narzucać. Pomysł portalu randkowego dla seniorów przyszedł mi do głowy, bo takiego w sieci nie znalazłem. A seniorów w internecie będzie coraz więcej. Zresztą jeszcze trochę i sam będę seniorem :). Stąd pytanie o randki, ale być może czegoś innego Wam brak ...

Lila
13-01-2009, 23:10
Kurcze, może zacząłem temat od złej strony. Co prawda seniorem jeszcze nie jestem, ale parę fajnych rzeczy z seniorami i dla seniorów udało mi się zrobić. Nie wydaje mi się właśnie, że jest dużo miejsc w sieci dla seniorów. Jestem programistą i społecznikiem i pomyślałem, że mógłbym wykorzystać moje zdolności do stworzenia czegoś dla starszyzny :). Fakt jest taki, że bardziej szukam pomysłu niż chce cokolwiek narzucać. Pomysł portalu randkowego dla seniorów przyszedł mi do głowy, bo takiego w sieci nie znalazłem. A seniorów w internecie będzie coraz więcej. Zresztą jeszcze trochę i sam będę seniorem :). Stąd pytanie o randki, ale być może czegoś innego Wam brak ...


Cholernie mało miejsc z pomysłem dla seniorów jest.
A przecież wchodzi w ten wiek wyż demograficzny powojenny.
Takich miejsc ,jak ten Klub ,powinno być więcej.
A co do randek ,nie wypowiadam się ,ale rozumiem chęć spotkania jakiegoś bliskiego człowieka,niekoniecznie połówki.

A jak wielkie są te potrzeby spotkań ludzi w tym wieku ,świadczą nasze regionalne spotkania forumowe.

Powodzenia Marcin .:)
Bierz się do roboty.:)

martunia
13-01-2009, 23:12
Kasy nam brak.
Miałeś dobry pomysł, dawaj.
Wiesz, ZUS nas roluje.

marcin
14-01-2009, 00:34
Widzę, że martunia jest forumowym malkontentem :D

destiny
14-01-2009, 01:09
..na starych i młodych. Tak niestety Cię odebrałam.
Szukasz jakiegoś pomysłu na zaistnienie w sieci i masz nadzieję, że przy odrobinie szczęścia to się uda :)
Marcin, pewnie zauważyłeś że trudno zdobyć zaufanie. Dlaczego ? Bo Wy, młodsi, generalnie nie umiecie rozmawiać z nami. Choć nie zawsze tak jest. Przykładem tego niech bedą spotkania grupy częstochowskiej w realu, gdzie rozpiętość wieku jest od 30 /i mniej/ do 60 /i więcej/ lat. Powiem więcej. Młodzi dają nam wiele radości, wnoszą nowe w nasze życie, ale też potrafią słuchać i korzystać z naszych doświadczeń.
Sama mam doskonały kontakt z młodymi ludźmi, często jestem powierniczką ich najskrytszych zdarzeń.
Tych złych i tych dobrych.
I cieszę się często z tego, gdyż udziela mi się ta ich radość życia :)
Być może wrócę tu jeszcze, w zależności jak rozwinie się watek ;)

Pani Slowikowa
14-01-2009, 01:42
..na starych i młodych. Tak niestety Cię odebrałam.
Szukasz jakiegoś pomysłu na zaistnienie w sieci i masz nadzieję, że przy odrobinie szczęścia to się uda :)
Marcin, pewnie zauważyłeś że trudno zdobyć zaufanie. Dlaczego ? Bo Wy, młodsi, generalnie nie umiecie rozmawiać z nami. Choć nie zawsze tak jest. Przykładem tego niech bedą spotkania grupy częstochowskiej w realu, gdzie rozpiętość wieku jest od 30 /i mniej/ do 60 /i więcej/ lat. Powiem więcej. Młodzi dają nam wiele radości, wnoszą nowe w nasze życie, ale też potrafią słuchać i korzystać z naszych doświadczeń.
Sama mam doskonały kontakt z młodymi ludźmi, często jestem powierniczką ich najskrytszych zdarzeń.
Tych złych i tych dobrych.
I cieszę się często z tego, gdyż udziela mi się ta ich radość życia :)
Być może wrócę tu jeszcze, w zależności jak rozwinie się watek ;)

Basiu powiedzialas bardzo wazna rzecz. Wlasnie o to chodzi zeby byc w towarzystwie ludzi o roznym wieku. Wtedy jest najfajniej i najweselej.
Jezeli chodzi o randokowanie to w starszym wieku chyba jest nawet lepiej niz w mlodszym.. ;)

aannaa235
14-01-2009, 04:08
Chce coś robić niech robi,,,a nuż coś dobrego z tego wyjdzie.

destiny
14-01-2009, 10:07
...
Jezeli chodzi o randokowanie to w starszym wieku chyba jest nawet lepiej niz w mlodszym.. ;)
Właśnie ! Lepiej może nie, ale na pewno jest więcej czasu na miłe pogawędki ;)
Sama czasem takie uskuteczniam, dla podniesienia sobie ...humoru, a może dla własnego dowartościowania ?
To tylko Net i nic nie kosztuje, jeśli gra słów Cię bawi i intryguje :)
Nie mylić z "randkowaniem" w dosłownym znaczeniu, prędzej niewinny flircik ;),
ale na moich warunkach...bez przenoszenia do realu.
A Marcinowi pewnie chodzi o coś innego...

Nika
14-01-2009, 10:17
Marcinie,jeśli masz pomysł,to go po prostu zrealizuj,wykorzystaj swoje umiejętności,kreatywność.Myślę,że termin "randkowanie"wzbudził kontrowersje..powodzenia!

Lila
14-01-2009, 10:20
A ja podsumuję...

Jak byłabym młodsza ,to w obecnych czasach ,zainwestowałabym kasę albo w portal dla seniorów ,albo w zakład pogrzebowy.

Miłego dnia.

jakempa
14-01-2009, 11:15
A ja jestem ZZAA, nowatorskie pomysly, poznania wzajemne, podsunięcie nowych pomysłów, może nawet zapożyczonych z innych portali, na które się nie wchodzi.DO ROBOTY, jak się nie zacznie czegoś to nie można powiedzieć czy to sie spodoba.

tadeusz50
14-01-2009, 13:26
Witam szanownych seniorów,

ja właśnie z takim pytaniem: czy seniorzy randkują? Zastanawiam się nad zrobienie portalu dedykowanego seniorom, na którym można by się umówić na randkę, brydża, wspólny wyjazd itp.

No więc jak to jest z seniorami?
Marcin ty się nie pytaj tylko jak masz ochotę i możliwości zakładaj bo ktoś cię ubiegnie. A czy to będzie strzał w środek tarczy -życie pokarze.

destiny
14-01-2009, 15:14
Tadeusz, śmiem zauważyć, że i na naszym Klub Senior Cafe wszystko jest możliwe.
I brydż, i wyjazd, a nawet randka...:D :D
To naprawdę zależy tylko od nas. ;)

tadeusz50
14-01-2009, 15:21
Barbaro odpowiedziałem Marcinowi, który chce stworzyć portal randkowy dla seniorów. Jak rozumie na wzór "naszaklasa" "maszrandkę" czy innych. Tutaj pewnie, że można otworzyć taki wątek. Masz ochotę to do dzieła.

destiny
14-01-2009, 15:37
... Tutaj pewnie, że można otworzyć taki wątek. Masz ochotę to do dzieła.
Ja ? Ja nie mam takiej potrzeby, ani zamiaru. Stwierdzam tylko fakty. Choć, kto wie...czy wątek "randkowy" nie miałby powodzenia :D
W wieku "senioralnym" jest sporo samotnych osób. Myślę tylko, że jesteśmy tak "wsteczni", że pisanie na takim wątku onieśmieliłoby nas. Tym bardziej, że część z nas zna się nie tylko wirtualnie.
Nadzieja w Marcinie, choć nie bardzo rozumiem, że właśnie na tym polu chce wykazać swoją kreatywność. Młody, zdolny, przebojowy niech szuka luki, niekoniecznie wśród seniorów. Powodzenia !

monia
09-03-2009, 17:57
Marcin do dziela

monia
09-03-2009, 18:00
Marcinku powtarzam do dziela .

coccinea
15-03-2009, 19:09
Witam szanownych seniorów,

ja właśnie z takim pytaniem: czy seniorzy randkują? Zastanawiam się nad zrobienie portalu dedykowanego seniorom, na którym można by się umówić na randkę, brydża, wspólny wyjazd itp.

No więc jak to jest z seniorami?

Witam i zycze wszystkim samych szczesliwych dni.
Mamy jedno jedyne zycie.
CIESZMY sie nim.Nie tracmy czasu na krytykowanie innych,
Robmy swoje i nie przeszkadzajmy zyc innym.
Nie liczmy sobie nawzajem lat,kilogramow ,zmarszczek,bądźmy ze soba szczesliwi bo dzisiaj jesteśmy a jutro nie wiadomo kogo z nas zabraknie.

Myślę, że krytykowanie dzisiaj zawierania znajomości przez internet to tak jak kiedyś lęk był przed telefonem .

Hej , randkujący przez internet łączcie się!:rolleyes: :rolleyes:

Basia.
15-03-2009, 19:27
Witam i zycze wszystkim samych szczesliwych dni.
Mamy jedno jedyne zycie.
CIESZMY sie nim.Nie tracmy czasu na krytykowanie innych,
Robmy swoje i nie przeszkadzajmy zyc innym.
Nie liczmy sobie nawzajem lat,kilogramow ,zmarszczek,bądźmy ze soba szczesliwi bo dzisiaj jesteśmy a jutro nie wiadomo kogo z nas zabraknie.

Myślę, że krytykowanie dzisiaj zawierania znajomości przez internet to tak jak kiedyś lęk był przed telefonem .

Hej , randkujący przez internet łączcie się!:rolleyes: :rolleyes:
Popieram. :D
http://img3.imageshack.us/img3/1155/tulipanybukiet3.jpg (http://img3.imageshack.us/my.php?image=tulipanybukiet3.jpg)

jakempa
15-03-2009, 19:36
POPIERAM TE OPINIE, JAK NAJBARDZIEJ
Ai kawkę wirtualnie będzie z kim wypić



http://www.fothost.pl/upload/09/11/cacf4f0a.gif (http://www.fothost.pl)

aqua
09-04-2009, 23:13
a do kawki lampka dobrego wina... :)

Malgorzata 50
10-04-2009, 12:20
Ja ? Ja nie mam takiej potrzeby, ani zamiaru. Stwierdzam tylko fakty. Choć, kto wie...czy wątek "randkowy" nie miałby powodzenia :D
W wieku "senioralnym" jest sporo samotnych osób. Myślę tylko, że jesteśmy tak "wsteczni", że pisanie na takim wątku onieśmieliłoby nas. Tym bardziej, że część z nas zna się nie tylko wirtualnie.
Nadzieja w Marcinie, choć nie bardzo rozumiem, że właśnie na tym polu chce wykazać swoją kreatywność. Młody, zdolny, przebojowy niech szuka luki, niekoniecznie wśród seniorów. Powodzenia !
Desti -ale to ma być portal a nie watek!!!! Uważam ,że pomysł strzelony w dziesiątkę .

destiny
10-04-2009, 12:28
Gosiu...odpowiadałam tylko...Tadeuszowi na propozycję :D
Ja osobiście, nie narzekam....na nic :D
Absolutnie !
Gdybym tylko miała tyle czasu ...?!
Pozdrawiam i życzę udanych konwersacji ;)
Szukajcie, a znajdziecie...albo Was inni znajdą :D

Alisia
10-04-2009, 13:29
Seniorzy randkuja,dlazego nie?
Moja siostra cioteczna poznala wspanialego czlowieka,mysle ze im sie swietnie ulozy.
Oboje wolni,oboje zasobni,oboje maja domy na Florydzie,on tez w polnocnej czesci Stanow.Oboje kochaja wycieczki dluzsze i krotsze,wczoraj wyruszyli i podroz po wschodnim wybrzezu,beda w Jacksonville/senior nic nie piszesz,a tam swietnie dziala grupa Polakow,powstaje nowa placowka,przylacz sie do nich/ miedzy innymi.
Teraz jeszcze randki,ale byc moze pobiora sie,choc Helenka tak dlugo byla sama,ze ma obawy.Czas pokaze.

Dzanina-1
11-04-2009, 15:18
W Ameryce jest inaczej. Tam ludzie żyją normalnie, a u nas jakoś może wstyd, może hipokryzja. Nie umiem tego nazwać.

Alisia
11-04-2009, 17:47
W Ameryce jest inaczej. Tam ludzie żyją normalnie, a u nas jakoś może wstyd, może hipokryzja. Nie umiem tego nazwać.




Cos w tym jest,moja kuzynka tez mysli o tym ,jak ludzie z jej wsi zareaguja jesli tam kiedys z nowym partnerem sie pokaze.
Tu naprawde nikogo nie obchodzi kto z kim spi czy chodzi.
Samotnosc nie jest wpisana w ludzka psychike.

Malgorzata 50
12-04-2009, 00:21
W Ameryce jest inaczej. Tam ludzie żyją normalnie, a u nas jakoś może wstyd, może hipokryzja. Nie umiem tego nazwać.
Ale dlaczego? poznałam parę fajnych osób dzięki Internetowi facetów też i jeden ...hmmm..kto wie??? Ten wstyd i hipokryzja jest w nas wiec pora powiedzieć im pa .A portal dla 50+ spowoduje brak propozycji typu "lubię dojrzałe,bezpruderyjne panie":)

sokolanka6
23-05-2009, 17:38
Popieram utworzenie takiiiego portalu.

Jadzia_G
23-05-2009, 20:31
Popieram utworzenie takiiiego portalu.


Ale ze mnie tuman !! myślałam że poprostu chcesz pogadać - a tu chodzi o męskie towarzystwo - przepraszam już się nie wcinam.

zosinek
24-05-2009, 12:23
Alisiu, swój do swego ciagnie w każdym wieku.Bogaci do bogatych lgną.Przeciwności w tym wieku wydaje mi się że się nie przyciagają.A co mają zrobić biedni i samotni?Pozostają im znajomości wirtualne.

filipinka
11-06-2009, 15:47
Witam szanownych seniorów,

ja właśnie z takim pytaniem: czy seniorzy randkują? Zastanawiam się nad zrobienie portalu dedykowanego seniorom, na którym można by się umówić na randkę, brydża, wspólny wyjazd itp.

No więc jak to jest z seniorami?
Marcin, pewnie, że randkują! Mnie zostawił mąż i teraz sobie randkuję na całego! I jest fajnie. Pozdro.

Katarzyna1950
09-11-2009, 11:13
W Ameryce jest inaczej. Tam ludzie żyją normalnie, a u nas jakoś może wstyd, może hipokryzja. Nie umiem tego nazwać.

Niech się wstydzi, ten kto widzi. Ja jestem 59-letnią kobietą seniorką i randkuję i to w Polsce. I niczego się nie wstydzę. A pomysł z portalem popieram. kolejna możliwość poznania nowych ludzi.

jakempa
09-11-2009, 12:20
No i co? Od stycznia nic się tu nie dzieje, a mial być zalożony nowy portal, skończyło się na dobrych chęciach

baburka
09-11-2009, 13:13
Ten wstyd i hipokryzja jest w nas wiec pora powiedzieć im pa .A portal dla 50+ spowoduje brak propozycji typu "lubię dojrzałe,bezpruderyjne panie":)
Mnie trudno by było posądzać o wstyd i hipokryzję w zawieraniu netowych znajomości.:D Żadna propozycja mnie nie mierzi, jak długo nie ma przymusu z niej korzystania.
Po rocznym experymentowaniu na portalach randkowych zebrałam doświadczenia, wskazujące na to, że mogłabym stać się dla pana w moim wieku jedynie:
- pogotowiem sexualnym w razie niemocy żony,
- sposobem na zaspokojenie potrzeb bytowych (wikt i opierunek),
- pielęgniarką i kucharką,
- czymś w rodzaju osoby towarzyszącej w rozbijaniu samotniczej nudy.
Za wymienione powyżej dziękuję.:rolleyes:

largetto
09-11-2009, 16:56
Baburko jest wiele racji w tym co napisałaś, seniorzy randkują, wystarczy wejść na takie portale. Ale wśród tych, których opisałaś, jest dużo osób subtelnych, którzy potrafią ciekawie rozmawiać / w necie /....;)
nie wiem jak by to wyglądało w realu.... ale myślę, że Marcin może taki portal założyć, tylko jaką będziemy mieć pewność, czy zalogują się tam tylko seniorzy ? przecież danych nikt nie sprawdza.... można pisać co się chce.... a "zabawowych małolatów" jest mnóstwo.....
nie każdy przecież ma odwagę pokazać swoją twarz.....i być szczerym....

ale spróbować można, tylko znów trzeba będzie qrna wymyślać nicka a pamięć już nie ta :D :D

largetto
09-11-2009, 16:57
...i oby nie było tak jak tutaj :D

http://img130.imageshack.us/img130/4454/imagephpwu3.jpg (http://img130.imageshack.us/i/imagephpwu3.jpg/)

destiny
23-12-2009, 11:54
Wszystkich chętnych zapraszam do pierwszego randkowego serwisu stworzonego specjalnie dla seniorów:)
:D "menżatki" też ? , chętne...:D

Musisz jakoś więcej zachęcić...bo to jak autoreklama wygląda :)

destiny
23-12-2009, 13:07
Pewnie, że też:) tylko lepiej tego nie rozpowiadajmy ;-)

O ho, ho, ho ! - powiedział św.Mikołaj.
Przejrzałam troszkę strone (bez rejestracji) i...
znalazłam tam "rodaków" z seniorka :D :D
Ale nie powiem, kogo...;)

destiny
23-12-2009, 20:25
:) i wielu, wielu innych! pozdrowienia i Wesołych Świąt!

Stop, stop !!! Bo dostaniesz od Mikołaja rózgę !!!
Ja nie jestem Waszym klientem :D
Jeszcze mnie ktoś posądzi o "kumoterstwo" ;)
To też sposób na zwrócenie uwagi.

http://s2.rimg.info/e9e245fd2dea7d6a66cc6566eca6e137.gif (http://smajliki.ru/smilie-150306087.html)

largetto
26-12-2009, 13:31
Desti....ciekawość:D ;) jest pierwszym krokiem do piekła ;) :D

Alisia
26-12-2009, 15:07
Randki w Ameryce wsrod seniorow sa bardzo popularne,spotykamy sie w klubach sportowych,osiedlowych ,na polach golfowych,flirtujemy,umawiamy sie na sekretne romantyczne,krotsze lub dluzsze wyjazdy,jest super odlotowo

Alisia
26-12-2009, 15:10
Zapomnialam dodac jestem na takiej romantycznej randce w okolicach W Dells,na nartach ,pieknie,swiezy snieg wszystko dziala ttrasy pieknie przygotowane,,,fantastycznie

Alisia
27-12-2009, 00:52
...i oby nie było tak jak tutaj :D

http://img130.imageshack.us/img130/4454/imagephpwu3.jpg (http://img130.imageshack.us/i/imagephpwu3.jpg/)



Swietne,niektore rozpoznaje.....

destiny
27-12-2009, 11:37
:D No i...dostało się Mirkowi !
A ja ostrzegałam, że to może być odebrane jako autoreklama i potraktowane jako spam. Rózga nie pomogła ;)
Za to "inni" skrzętnie wykorzystali mój post na innym portalu, kopiując go...etc...
(w niecnym celu i zupełnie nie związanym merytorycznie z tematem wątku).
Hmm...strach się odezwać....gdziekolwiek ;)
Wesołego po Świętach !!! :D

Arti
27-12-2009, 11:52
*
randka «umówione spotkanie dwóch osób czujących do siebie sympatię lub zakochanych......


uważam, że w każdym wieku umówienie się na wspólne spędzanie czasu jest nawet wskazane a czy będzie miłe?...to po randce wiadomo.

Mirek_
29-12-2009, 14:48
:D No i...dostało się Mirkowi !
A ja ostrzegałam, że to może być odebrane jako autoreklama i potraktowane jako spam. Rózga nie pomogła ;)
Za to "inni" skrzętnie wykorzystali mój post na innym portalu, kopiując go...etc...
(w niecnym celu i zupełnie nie związanym merytorycznie z tematem wątku).
Hmm...strach się odezwać....gdziekolwiek ;)
Wesołego po Świętach !!! :D

Ech, tylko jak coś zarekomendować, żeby nie wyglądało jak autoreklama... Przez wszechobecną reklamę wszystko odbieramy negatywnie. A wątek przecież jak najbardziej na miejscu dla odniesienia do ciekawych stron?

Pozdarwiam
Mirek