PDA

View Full Version : Melina u Czarownic 7

Strony : [1] 2 3

maja59
15-01-2009, 08:32
]http://www.fothost.pl/upload/09/03/1042d5e3.jpg (http://www.fothost.pl)

Tanecznym, karnawałowym krokiem otwieram w rytmie argentyńskiego tanga siódmą Melinkę u Czarownic. Podwoje gościnnie otwarte, przybywajcie. Zapraszamy wszystkich stałych bywalców, przemiłych gości, którzy odwiedzają nas od czasu do czasu oraz jak zwykle wszystkich życzliwych i nieżyczliwych żeby odpoczęli i zabawili się z nami. Witajcie

enia60
15-01-2009, 09:26
Precz smutki niech zginą

Wspomnienia niechaj płyną

Obsiądźmy ogień w koło

Z piosenką wesoło

Uśmiechnij się jasno

Niech wszystkie smutki zgasną

Podajmy sobie ręce w piosence, w piosence

Refren Bo w naszej ferajnie przyjęte jest

Zabawić się fajnie i śpiewać też

Bo w tym jest właśnie cała rzecz

By wszystkie smutki poszły precz

Bando, Bando rozstania nadszedł już czas

Bando, Bando na zawsze złączyłaś nas

Bando, Bando bez ciebie smutno i źle

Pożegnania to nie dla nas, o nie

Wkrótce znów spotkamy się

Na żal nas nie bierzcie

Bo dosyć smutku w mieście

Niech żyje nasza banda

A reszta; karamba

Nam smutków nie trzeba

Gdy w górze błękit nieba

Gdy gwiazdy mgiełką siną

Nad głową nam płyną

witajcie Majeczka 6 część pożegnała piosenką ,chyba ją bedziemy nucić dzisiaj

maja59
15-01-2009, 09:34
Witaj Eniu, super, że przypomniałaś całą piosenkę z naszej mlodości, jest znakomita na karnawał. Czyli; precz smutki niech zginą.

Małpa
15-01-2009, 10:23
...i cóż widzę??Nowa Melinka!!!,rozbrzmiewa anielski głosik Enii i Maja z figlarnym okiem wyłaniająca się zza węgła:D Witam czarowniczki:D :D

Mar-Basia
15-01-2009, 10:52
Precz smutki niech zginą

Wspomnienia niechaj płyną

Obsiądźmy ogień w koło

Z piosenką wesoło

Uśmiechnij się jasno

Niech wszystkie smutki zgasną

Podajmy sobie ręce w piosence, w piosence

Refren Bo w naszej ferajnie przyjęte jest

Zabawić się fajnie i śpiewać też

Bo w tym jest właśnie cała rzecz

By wszystkie smutki poszły precz

Bando, Bando rozstania nadszedł już czas

Bando, Bando na zawsze złączyłaś nas

Bando, Bando bez ciebie smutno i źle

Pożegnania to nie dla nas, o nie

Wkrótce znów spotkamy się

Na żal nas nie bierzcie

Bo dosyć smutku w mieście

Niech żyje nasza banda

A reszta; karamba

Nam smutków nie trzeba

Gdy w górze błękit nieba

Gdy gwiazdy mgiełką siną

Nad głową nam płyną

witajcie Majeczka 6 część pożegnała piosenką ,chyba ją bedziemy nucić dzisiaj

Wobec tego "prosit"

http://img3.imagebanana.com/img/eock4c36/whiteandred.jpg (http://img3.imagebanana.com/)

Małpa
15-01-2009, 11:04
...jak dobrze w przyjażni żyjemy wraz,
wesoło i rażnie upływa czas..."!!!!:D

gratka
15-01-2009, 11:12
Tak dobrze się popijało w poprzedniej Melinie, a tu już trzeba się do następnej, siódmej przenosić. Witajcie Czarownice, mam wrażenie, że wszyscy trafią bezbłędnie.
Monopol ma zdrożeć w tym roku, zróbmy zapasy.
Może ulokujemy w butelkach wirtualne nadwyżki finansowe?
A potem na przelew, na przelew:D :D ....i na kaca.

Małpa
15-01-2009, 11:16
Masz rację Babko Gratko(witaj:) ), jak zapewne zauważyłaś pewne zapasy są już poczynione a Lawendzia z Cudaczkiem zna tajemne miejsce ich przechowywania:D

maja59
15-01-2009, 11:17
Witajcie kochane Czarowniczki, nie miałam wątpliwości, że znajdziecie nowa Melinkę bez pudła, pyszne to winko Marbellko.

gratka
15-01-2009, 11:26
Tak, Marbello wino cudowne, jak i obrazek.Pozwol, że go skopiuję i nie obraź się jeżeli bez pytania ( spontanicznie) wykorzystam.

Ajaks
15-01-2009, 11:47
Witajcie jak miło w Waszym towarzystwie napić się kawusi bo z samego ranka nic mocniejszego nie przystoi, uśmiechnąć się i pokonywać jakieś przeszkody gdyby ktoś śmiał je nam stawiać. Pozdrawiam O.

gratka
15-01-2009, 11:55
Ajaks wypada, nie wypada na dwoje wróżyła Babka Gratka.
Trzymaj kieliszek, bo u mnie jest taka szklanka na drodze, że dla lepszego trzymania pionu powinnam wypić, a co, sama będę piła? http://www.fothost.pl/upload/09/03/c4a0b67d.jpg (http://www.fothost.pl)
Nakładam łańcuchy na kozaki i idę na spacer.

Ajaks
15-01-2009, 12:05
http://srv4.odsiebie.com/MTIzMjAxNzI2Nw==/MTIzMjAxNzU0MDEyLmpwZw==/ognie A.jpg (http://odsiebie.com)

maja59
15-01-2009, 14:54
Ajaksie przemilutki, nam tez miło, że jesteś z nami i chcesz dalej być z nami. Proponuje krwawą Mary z lodem, do mieszania tradycyjny seler naciowy.

krynia
15-01-2009, 15:01
Ładnie to tak od samego rana popijać? Enia jak skowronek piosenki nuci, dziewczyny szykują się na karnawał tylko ja jakoś nie mogę się zmobilizować. A tu już następna odsłona Meliny. Niech nam żyje! wznoszę toast bo podobno pić powinno się zawsze wznosząc toast. Więc ja zaczynam za C a ł e T o w a r z y s t wo bawiące się w Melinie. Idę suknię szykować żeby nie być jak ten Kopciuszek i nie przynieść wstydu.

Mar-Basia
15-01-2009, 15:01
Maju, gdzie jest moja musztardowka? Nie zauwazylas, ze pijesz z mojej? ;)

maja59
15-01-2009, 15:03
Maju, gdzie jest moja musztardowka? Nie zauwazylas, ze pijesz z mojej? ;)
O rany koguta, znowu podebrałam cudzą musztardówkę, wybacz Marbellko, ze mną coraz gorzej taki ślepak jestem, że za cudze łapie. No to na druga nóżkę.

krynia
15-01-2009, 15:06
Podobno jak się pije z cudzej /musztardówki/ to się pozna jego myśli. Radzę nie ryzykować.Wasze zdrowie!

maja59
15-01-2009, 15:08
Podobno jak się pije z cudzej /musztardówki/ to się pozna jego myśli. Radzę nie ryzykować.Wasze zdrowie!
Lepsze jest, jak się pije z cudzej musztardówki to się wypija za siebie i tego kogoś. Czysty zysk. Witaj Kryniu, twoje zdrówko.

krynia
15-01-2009, 15:26
http://iv.pl/images/oytz6n317js4ug4lsf.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=oytz6n317js4ug4lsf.jpg)

Jestem gotowa na bal.

Mar-Basia
15-01-2009, 16:00
Kryniu, zadne ryzyko....nie ukrywam swoich mysli, a ze czasami sa "nieuczesane" - mowi sie trudno. Hihihihi ;)

enia60
15-01-2009, 16:00
http://iv.pl/images/8y9o48q6zaz7l91ub42.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=8y9o48q6zaz7l91ub42.jpg) przepraszam zgubiłam swój słoik po ogórkach przynoszę więc więcej szkła napijmy się razem ,Krynia zupełnie oszalała ,skąd ta kreacja Kryniu? z Jagiellońskiej czy z Warszawskiej ,jak pokażę się na tym balu mały ,skromny niepozorny aniołek może jakaś narzutka ,lub inna maska mi się zdarzy jutro zapytam mojego smoczka,on coś mi poradzi

Mar-Basia
15-01-2009, 16:06
Eniu, czy moge dostac szklaneczke " na druga nozke" - tak mi podpadla, pasuje do mnie. :) ;)

enia60
15-01-2009, 16:09
bardzo chętnie wybieraj Marbellko ,wystarczy dla wszystkich czarownic ,moja jest ta z wielbłądem

krynia
15-01-2009, 16:12
Eniu mój strój jest prosto z Wenecji.Niepowtarzalny, specjalnie na bal w Melinie sprowadzony. Jak poprosisz to kurierską pocztą przyślą dla Ciebie coś wyjątkowego ale nie anielskiego.

krynia
15-01-2009, 16:13
A ja poproszę tę pierwszą ale pełną.

enia60
15-01-2009, 16:14
bardzo proszę ,na chwilkę mamy karnawał zmieniam image

lawenda
15-01-2009, 16:16
WITAM KOBITKI i INSZE INSZOŚCI

KRYNIU, tak Ci dziękowałam, że Ci dziękowałam. Takiego głąba nauczyć coś z tzw techniki to powinien być NOBEL albo jeszcze inna inszość.

lawenda
15-01-2009, 16:19

Moja Ty ANIELICO, jeno mi się nie zmieniaj bo jak CIĘ widzę to nawet w myślach grzeszyć nie można. Co innego ja ! Ja ubranko a TY skrzydełka moja TY LILIJO

lawenda
15-01-2009, 16:19

Moja Ty ANIELICO, jeno mi się nie zmieniaj bo jak CIĘ widzę to nawet w myślach grzeszyć nie można. Co innego ja ! Ja ubranko a TY skrzydełka moja TY LILIJO

lawenda
15-01-2009, 16:20
MARBELLA, aleś się zmieniła, pewnie się tajniaczysz i tak dla zmylenia przeciwnika co?

krynia
15-01-2009, 16:23
Witaj Lawendowa Pani, jak minął dzień?

lawenda
15-01-2009, 16:24
Rety, alem się rozpędziła i dopiero teraz widzę żem gdzieś na początku a wczoraj byłam przy końcu.

MAJECZKA!! to jak ten karnawał już jest /coś go na moje nieszczęście wymyśliła/ to obciuchaj mnie boć ja biedna utrzymanka ZUS-u a tym samym Państwa i nie stać mnie na ubranka peosto z Wenecji

lawenda
15-01-2009, 16:28
Oj KRYNIUCHA kochana, prawie dno, bo wnerwiła mnie paniusia w recepcji u specjalistów. No to sobie dialog żeśmy uskuteczniły. Ona głosem donośnym a ja biedna szara myszka najsampierw spokojnie a potem oberka. Miały ludziska ubaw ale co sie dowiedziałam że przetargi na koniec miesiąca a sektor prywatny działa. Czyli /będę pisać po naszemu, bo już te inne języki bokiem mi wychodzą/ NIC NOWEGO

Mar-Basia
15-01-2009, 16:29
MARBELLA, aleś się zmieniła, pewnie się tajniaczysz i tak dla zmylenia przeciwnika co?

Comment ça va? Lawendko!;) Lubisz zabki?

krynia
15-01-2009, 16:33
Niby taka lawendowa, zwiewna, krucha a walczyć potrafi jak lew.I dobrze ale jak to pozory mylą. Lawendziu kochana tak trzymaj, nie damy się.Też byłam dziś u lekarza ale pełna kultura. Jedna tylko osoba w poczekalni wyobrażasz to sobie? Szybciutko załatwiłam swoje sprawy.

lawenda
15-01-2009, 16:34
Rety, MARBELLA, w mordę jeża, TY do mnie mów normalnie bo w depresję wpadnę /teraz bardzo modna/, bo potem jakoś tak leciało;- że comsi, comsa - czy jakoś ale i tak nie kumam.

Jak sie zrobiłaś nierozpoznawalna to walisz z grubej rury a toć ona jeszcze zaczopowana

Mar-Basia
15-01-2009, 16:37
Lawendo, w morde jeza, nie wpadaj w depresje, bubububububu....zapomnij o modzie.

lawenda
15-01-2009, 16:37
KRYNIUCHNA kochana, ale to nie chodziło o mnie jeno o mojego pierworodnego a tu to nie ma zlituj.

Ja tam olewam przepisy i jak nie ma to nie. W nekrologu każę napisać coby wiedzieli że przepisy NFZ mnie zaszkodziły i zgonu doprowadziły. Będą mieć reklamę

krynia
15-01-2009, 16:38
Przypomniał mi się kawał / będę pisać niegramatyczne/ Wychodzi baba z tramwaju a tu jakiś facet co to za nią wychodził nadepnął jej na spódnicę bo miała długą i grzecznie mówi pardon a baba pardą, pardą ale fałdę to u spódnicy urwoł

lawenda
15-01-2009, 17:00
ENIUCHA, bo widzisz, czasem to tak jest, ale kobitka powinna odpowiedzieć "....pardą, pardą "..a zniszczona fałda wypłatę chłopa kosztowała to albo dane osobowe, albo spodnie zdejmować bo akuratnie na mojego chłopa się nadzadzą

lawenda
15-01-2009, 17:31
Lawendo, w morde jeza, nie wpadaj w depresje, bubububububu....zapomnij o modzie.

Jak mam nie wpaść jak wy się pindrzycie a ja jak kopciuszek co se mak wybiera z popiołu.
Retyniu, ale ubaw;- wybierać mak i po co to komu jak makówki za rogiem można nabyć.

Cudaczk daj no mi ten saganek bom jakaś nie naelektryzowana.

Małpa
15-01-2009, 17:36
Krynia,Twoja kreacja powaliła mnie!!!Marbelko!,czy Ty żabka jesteś,czy cóś,bo nie moge wykumac???Nalewaj Lawendziu podstawiam wiaderko:D

krynia
15-01-2009, 17:54
Chociaż raz kogoś powaliłam! Dajcie co tam macie z radochy muszę się napić.

Małpa
15-01-2009, 17:59
Słuchajcie,ja pytam poważnie,co jest na awatarze Marbelli,bo ja widzę żabę z latarnią i papierosem w zębach!!!Błagam powiedzcie,czy widzicie to samo???:confused:

krynia
15-01-2009, 18:03
Muszę na trochę się oddalić / z przykrością/ ale wrócę!

lawenda
15-01-2009, 18:05
MAŁPECZKO, wlepiłam wzrok /bo oczęta choć przepiękne/ nie ten i jakoś też widzą jakąś AGĘ z petem odpalającą od latarni.
A jak by tak to zacząć rozbierać po kolejności to jawi się to jako gadzinka nałogiem dopadnięta co gazowych latarni sprawgniona.

Mar-Basia
15-01-2009, 18:05
Słuchajcie,ja pytam poważnie,co jest na awatarze Marbelli,bo ja widzę żabę z latarnią i papierosem w zębach!!!Błagam powiedzcie,czy widzicie to samo???:confused:
Malpeczko z lopata i czteroma "petami".;) I w hustce do nosa na glowie - ochrona przed upalnym sloncem. Hihihi. Ale beda ploty i dyskusje....i kopiowanki. hehehehe.:D

lawenda
15-01-2009, 18:08
MARBELLKA, a po co Ci szmata na głowie?, co by Ci cieplej było? i aż 4 pety? ale jesteś zachłanna.

Małpa
15-01-2009, 18:11
Dzięki za wyjaśnienie,ale i tak co innego widzę hi,hi,hi!!Tak nawiasem mówiąc,gdzie jest Maja,cóś nam się zbiesiła i nie chce wyjśc spod stołu:confused:

enia60
15-01-2009, 18:12
w ramach nauki własnej-czy wiecie coś na temat Shoutbox na forum seniora /szyba wymiana myśli ,coś w rodzaju czatu/

Mar-Basia
15-01-2009, 18:20
MARBELLKA, a po co Ci szmata na głowie?, co by Ci cieplej było? i aż 4 pety? ale jesteś zachłanna.
Jakto po co? To tak prewentywnie abym nie dostala lukiem w lepetyne. Zachlanna to zawsze bylam, chyba wiesz, ze jestem kolekcjonerka.....wszystkiego, dokladnie wszystkiego. Szczegolnie.....no wiesz!:cool:

maja59
15-01-2009, 18:33
Marbellko, no to muzyczka do Comment ça va
http://pl.youtube.com/watch?v=OhdSuwhSCI8&feature=related

maja59
15-01-2009, 18:36
http://iv.pl/images/8y9o48q6zaz7l91ub42.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=8y9o48q6zaz7l91ub42.jpg) przepraszam zgubiłam swój słoik po ogórkach przynoszę więc więcej szkła napijmy się razem ,Krynia zupełnie oszalała ,skąd ta kreacja Kryniu? z Jagiellońskiej czy z Warszawskiej ,jak pokażę się na tym balu mały ,skromny niepozorny aniołek może jakaś narzutka ,lub inna maska mi się zdarzy jutro zapytam mojego smoczka,on coś mi poradzi
Ponieważ Wielbląd jest już zajęty, a nie widze drugiego, rezerwuję "Na drugą nóżkę"

maja59
15-01-2009, 18:44
Przypomniał mi się kawał / będę pisać niegramatyczne/ Wychodzi baba z tramwaju a tu jakiś facet co to za nią wychodził nadepnął jej na spódnicę bo miała długą i grzecznie mówi pardon a baba pardą, pardą ale fałdę to u spódnicy urwoł
Kryniu, przytocze rozmówkę krakowsko-warszawska, rzecz się ma w tramwaju w Warszawie. Jak wiecie różnimy się to znaczy Krakowiacy i Warszawianie określeniami różnych rzeczy, a także sytuacji. Kobitka (Kraków) stoi przy wyjściu z tramwaju, facet (Warszawa) przepycha się do drzwi i pyta kobitkę uprzejmie, "czy Pani wychodzi?" na to Krakowianka; " a Panu?", cisza, pełna konsternacja i radosny śmiech współpasażerów. W Krakowie w takiej sytuacji mówi się, czy Pani wysiada? według nas z tramwaju się wysiada, a nie wychodzi. Śmichy chichy, ale to przeciez karnawał.

lawenda
15-01-2009, 19:09
MAJECZKO, nie rozśmieszaj mnie bo jestem na etapie myślenia /czasem mi sie to zdarza/

lawenda
15-01-2009, 19:11
w ramach nauki własnej-czy wiecie coś na temat Shoutbox na forum seniora /szyba wymiana myśli ,coś w rodzaju czatu/

ANIELICO TY MOJA, coś Ty znowu wymyśliła?. Powiedz mi kochanieńka z czym to sie je bo ja akuratnie do kuchni idę.

lawenda
15-01-2009, 19:16
22371
Ja to bym Cię widziała jako dzieło sztuki. A jak chcesz myślenia kontrowersyjnego to machnij to - a to dzieło nad dziełami i malarz przez duże M

maja59
15-01-2009, 19:18
Dzięki za wyjaśnienie,ale i tak co innego widzę hi,hi,hi!!Tak nawiasem mówiąc,gdzie jest Maja,cóś nam się zbiesiła i nie chce wyjśc spod stołu:confused:
Maja się nie zbiesiła, Maja była u fryzjera zrobić sobie farbeczkę, i jakąś fryzurke na dzisiaj. A co nie mozna czasem?

maja59
15-01-2009, 19:26
MAJECZKO, nie rozśmieszaj mnie bo jestem na etapie myślenia /czasem mi sie to zdarza/
Lawendziu szukałam dla ciebie właściwej kreacji na bal, jest kreacja i dodatek w postaci partnera z pieskami, jeżeli partner ci nie odpowiada to wyrzuć, pieski chyba zatrzynasz?
http://www.fothost.pl/upload/09/03/94bfbf23.jpg (http://www.fothost.pl)

enia60
15-01-2009, 19:46
Majeczko jesteś zadwolona z fryzurki,ja mam z tym problem wydam kwotę ,prawie zawsze coś nie gra.
Lawendziu to chyba/ ten Shoutbox / taka szybka forma pisania do siebie ,czasami mamy taką potrzebę ,odkryłam ten wynalazek na innym forum-rodzinnym,drążę temat ,lubię wiedzieć niezależnie czy mi się to przyda,zwykła ciekawość czarownicy ,lubimy szybkie .....numerki -przepraszam to się chyba nazywa komunikatory

lawenda
15-01-2009, 19:52
ENIUCHNA

ANIELICO moja, coraz bardziej mnie zaskakujesz. Jako jedyna w tym gronie porąbanych, TY w biel odziana chcesz robić "szybkie numerki";- nie dobijaj mnie.

A jakie to forum? może się przeniosę - kto wie? Ale namiary mi daj co bym nie błądziła

maja59
15-01-2009, 19:54
Eniu, jestem zadowolona z fryzurki, ale ja zawsze jestem zadowolona. Mam kręcone włosy, trudno coś zepsuć, sam się układają. Chodzę tylko aby zrobic farbę, właśnie kończę "przechodzenie" na ciemny blond, dla byłej brunetki jest to powazna sprawa i trwająca już z pięć miesięcy, ale efekt sympatyczny. Takie powolne przechodzenie po odrostach nie jest widoczne dla osób z którymi stale się stykam. Wywołuje za to reakcję u tych którzy dawno mnie nie widzieli. Jestem zadowolona, zresztą jak zmienię zdanie to powrót do brunetki to błysk trzy sedundy, gorzej w drugą stronę, żeby nie niszczyc włosów.

maja59
15-01-2009, 19:56
Lawendziu, też mnie interesują szybkie numerki, tylko nie wiem co to jest Shoutbox???????????????

lawenda
15-01-2009, 20:05
MAJECZKO.

O kurka wodna, ale sie porobiło. Kobitki i to zimą szybkie numerki preferują, toż to masochizm, czegoś takiego jeszcze nie widziałam na śniegu. Pewnie to przez te ocieplenie klimatu

Małpa
15-01-2009, 20:06
Dziewczyny,bo pęknę!!!!:D :D :D

lawenda
15-01-2009, 20:12
MAŁPECZKO!

Ty mnie nie strasz!!!!! A czegoj pękniesz?

Mar-Basia
15-01-2009, 20:15
22371
Ja to bym Cię widziała jako dzieło sztuki. A jak chcesz myślenia kontrowersyjnego to machnij to - a to dzieło nad dziełami i malarz przez duże M

Lawendko, juz sie robi. Przez duze M - wszystko mi pasuje...a niech tam ....niech sie ciesza. ;)

Małpa
15-01-2009, 20:16
O!!!,Marbelka znów się przebrała!!!Lawendziu,przecież Wy jesteście nie do podrobienia:D :D

lawenda
15-01-2009, 20:18
No to mamy RUBENSA i o to chodzi, jak klasa to klasa

maja59
15-01-2009, 20:19
Małpeczko i to babsko-wdzięczne przebranko Marbellki bardziej mi pasuje niż najładniejsze Comment ça va, nawet zaśpiewane przez bruneta wieczorowa porą o'le

Małpa
15-01-2009, 20:21
Maju,co prawda,to prawda:D i jeszcze te papierochy w żabim pysku feeeee!!!!

maja59
15-01-2009, 20:22
No to mamy RUBENSA i o to chodzi, jak klasa to klasa
Tak, dzięki Lawendziu, nie pamiętałam tego twórcy od bab pełnych kragłości, w Luwrze usiadłam przed takimi obrazami i nie zjadłam kanapki co mi rodzone dziecko przyszykowało, aby matki szlag z głodu nie trafił. Żebyście widziały to nagromadzenie w jednym miejscu Rubensa, no może już nic nie napiszę.

lawenda
15-01-2009, 20:22
MAŁPECZKO

i dlatego chcesz pęknąć? Powiedź jedyna taka na świecie jak chcesz to zrobić to ja może też bo nowości lubię jak gruszki na wierzbie

maja59
15-01-2009, 20:25
Maju,co prawda,to prawda:D i jeszcze te papierochy w żabim pysku feeeee!!!!
Małpeczko, papierochy precz, my jesteśmy wolne od nałogu, śmierdziele do zsypu, a my Chanel No 5. Musisz wiedzieć, że kupiłam sobie Dune Diora i bardzo mi się dobrze pachnie i wącha.

Mar-Basia
15-01-2009, 20:26
Majeczko, Malpeczko, Lawendo - koniec przebierancow - jest "ole", jest torador.....pewnie byk gdzies tam sie schowal. Bingo! :DNie louvre, nie Rubens - nasz polski, rodak Olbinski!

enia60
15-01-2009, 20:28
kochanieńkie dlaczego na śniegu?nawet szybki numerek odmrozi wam uszy i ręce...bo ten Shoutbox taki już jest ,a kubraczkow nie macie? o matko jedyna ! nikt mi już nie pomoże

lawenda
15-01-2009, 20:31
22376MAJECZKO.

Ależ RUBENS to mój facet w poprzednim wcieleniu i nawet raz pozowałam, ale nie chciałam sama, może któraś się rozpozna. Ja jestem w środku jakby się ktoś pytał a nawet jak by się nie pytał to też daję wskazówki co by pomyłki nie było

maja59
15-01-2009, 20:32
Majeczko, Malpeczko, Lawendo - koniec przebierancow - jest "ole", jest torador.....pewnie byk gdzies tam sie schowal. Bingo! :DNie louvre, nie Rubens - nasz polski, rodak Olbinski!
To mi się podoba, kobitka słaba i on ten wspaniały torreadorhttp://www.fothost.pl/upload/09/03/4e194d92.jpg (http://www.fothost.pl), ciekawe, czy Marbellka już coś postanowiła, czy czekają nas dalsze zmiany.

Małpa
15-01-2009, 20:34
22376MAJECZKO.

Ależ RUBENS to mój facet w poprzednim wcieleniu i nawet raz pozowałam, ale nie chciałam sama, może któraś się rozpozna. Ja jestem w środku jakby się ktoś pytał a nawet jak by się nie pytał to też daję wskazówki co by pomyłki nie było
One mają dziwnie małe łepki:confused:

enia60
15-01-2009, 20:38
Lawendziu piękna jesteś ,tylko kochaniutka zmykaj z tego śniegu tam nawet torreador Cię nie rozgrzeje

lawenda
15-01-2009, 20:38
MAŁPECZKO.

Jakie małe łebki. Łebki to małe piwo przed śniadaniem, ale zobabacz ile pieszczot można uskutecznić, a i grabiami szukać nie trzeba ani w szafie gdzie wieszaki wiszą

maja59
15-01-2009, 20:40
A teraz na chwilę stajemy, zastanawaimy się nad tymi z obrazu, coś mi się wydaje, że się zagalopowałyśmy, wróć!!!!!. Takie "mięsne" kobitki i to my, matko święta...............

lawenda
15-01-2009, 20:42
ENIUCHNA

Dzięki że martwisz się o mnie, ale popatrz ile ciepła mam do oddania. Teraz to nawet kryzys energetyczny by nie groził a i kaloryfery mogą zakręcić.
Ale to było dawno. Teraz to już tylko czekam na elektrownię atomową

Mar-Basia
15-01-2009, 20:43
[, ciekawe, czy Marbellka już coś postanowiła, czy czekają nas dalsze zmiany.[/quote]

Majeczko zostaje przy Olbinskim - ostatnie slowo.......kobiety!;)

maja59
15-01-2009, 20:46
Ja ja chciałam powiedzieć, że to raczej jest ideał do którego dążę, a co, nie wolno???
http://www.fothost.pl/upload/09/03/a0842e4a.jpg (http://www.fothost.pl)

ostatek
15-01-2009, 20:47
Witajcie Czarownice drogie. Widzę szkiełko nowe, specjalnie chyba dla mnie, bo wyraźnie na nim pisze: "człowiek nie wielbłąd"...
Majeczko, poproszę w nie-wielbłąda ale do pełna... menisk wypukły może być. :)
Marbelko, Eniu - poprzebierałyście się? Ale ładnie.:D :)

enia60
15-01-2009, 20:48
http://iv.pl/images/3y928sse7j7ecl721021.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=3y928sse7j7ecl721021.jpg)na nową okoliczność nowy alkohol

Małpa
15-01-2009, 20:48
To też Trzy Gracje i ta w środku to niewątpliwie Ty!!http://images50.fotosik.pl/49/e8072e2f54c07214.jpg (www.fotosik.pl)

Mar-Basia
15-01-2009, 20:49
To też Trzy Gracje i ta w środku to niewątpliwie Ty!!http://images50.fotosik.pl/49/e8072e2f54c07214.jpg (http://www.fotosik.pl)

Jest za co potrzymac!!!!!!!!! Hihihihi

lawenda
15-01-2009, 20:50
MAJECZKA.

Toż to było tak dawno, że nawet starzy górale nie pamiętają. Toż Ci mówiłam że to w poprzednim wcieleniu. Teraz to ja mam innego malarza co to lubi kobitki jak brzoskwinie, ponętne i soczyste a słodkie jak kutia na święta

enia60
15-01-2009, 20:52
też podążam do ideału,tylko przeszkadza mi co nie co !jakieś 3-4 kg, a karnawał jeszcze długi,muszę więcej pić i zażywać

gratka
15-01-2009, 20:58
Mnie sie zdaje, ze ten awatar nieobyczajny , bo widze na kanapie jedną gołą babę, jedną ubraną i jeszcze coś, może to sukienka tej gołej na rzucona na podłodze?
Co pijecie? Ja to samo!

krynia
15-01-2009, 20:58
Shoutbox - element serwisu internetowego umożliwiający szybką i zazwyczaj lekką wymianę zdań bez potrzeby wysyłania trwałych wiadomości na standardowym forum dyskusyjnym. Innaczej lista krótkich wiadomości tekstowych.

maja59
15-01-2009, 20:59
Ostatku; w niewielbłąda nie mogę, bo zaklepała sobie Enia, w na drugą nóżkę mogę ale sobie, bardzo prosze przepatrz pozostałe szkalneczki może coś z napisem ci przypasuje, a na razie musztardówka z czymś spod księżyca, pijesz, myslisz i wybierasz, daj znać to dopełnię szklaneczkę.

krynia
15-01-2009, 21:00
Kochaneńkie dlaczego Wy macie takie żółte słoneczka obok postów. Ja też chcę takie!!!

krynia
15-01-2009, 21:01
Przypominam że pierwsza z lewej to moja.

Małpa
15-01-2009, 21:02
Kochaneńkie dlaczego Wy macie takie żółte słoneczka obok postów. Ja też chcę takie!!!
Kryniu.to chyba znak,że ktoś jest dostępny na Gadu-Gadu:)

Małpa
15-01-2009, 21:03
Dobrze,ze ciągle chodzę z moim wiaderkiem,bo bym musiała z gwinta:confused:

Mar-Basia
15-01-2009, 21:04
Mnie sie zdaje, ze ten awatar nieobyczajny , bo widze na kanapie jedną gołą babę, jedną ubraną i jeszcze coś, może to sukienka tej gołej na rzucona na podłodze?
Co pijecie? Ja to samo!

Eeeee....moja kochana, troche respektu, jaka baba? Nieobyczajny - nie skazuj mnie abym grala "madonne", troche sprzeczne z moja natura - wyraznie nie pasuje. Golizny nie widzialas? A ta "druga" to kochanek "torador" - nowa zdobycz.
Szukam mojego kieliszka "na jedna nozke" , ktos mi go podwedzil.....biedna ja golaska......w leb mi sie dostalo!!!!!!Buuuuuuu. :D ;)

krynia
15-01-2009, 21:05
Ja cały czas z Wami gadu gadu a słoneczka nie mam hi,hi,hi

maja59
Shoutbox - element serwisu internetowego umożliwiający szybką i zazwyczaj lekką wymianę zdań bez potrzeby wysyłania trwałych wiadomości na standardowym forum dyskusyjnym. Innaczej lista krótkich wiadomości tekstowych.
Kryniu, jesteś genialna, ale dalej nie wiem co to i gdzie to jest, Raczej napiję się czegoś mocniejszego, Enia przyniosła jakiegoś patola, trzeba szybko, bo za chwilę nie będzie.

enia60
dobrze Lawendziu mówiłaś ta nasza Krynia wszystko wie /shoutbox/ tylko jak go używać,ja dalej bawię się w szybkie numerki,Majeczko podrzucę jeszcze te szklaneczki

krynia
15-01-2009, 21:08
22379

Ponieważ byłyście grzeczne i już troszkę wypiły to mam coś w nagrodę.

enia60
15-01-2009, 21:09
http://iv.pl/images/y812sr1zjyhmiujn9smi.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=y812sr1zjyhmiujn9smi.jpg) proszę bardzo zapas szklaneczek a krwawa M jest poproszę na dobranoc bo jutro mam spotkanie w Smoczej

Małpa
15-01-2009, 21:10
Ja cały czas z Wami gadu gadu a słoneczka nie mam hi,hi,hi
No właśnie,ja też!!!:D :D

maja59
Niestety mój Mamrot zniknął, trzeba będzie wycisnąć z kota
http://www.fothost.pl/upload/09/03/bbb1bc96.jpg (http://www.fothost.pl)

enia60
myślisz Kryniu że uwierzę -te złożone całuski to Twoja robota?

gratka
Marbello ta goła to Ty? Ja się nie gorsze, graj sobie kogo chcesz, chcialam tylko coś zrozumieć z tego awatarka, ale on maciupeńki jak znaczek pocztowy.
Rozumiem, że to trochę jak Ewa kusiła Adasia, a jemu się wydaje, że Ewa to byk??? Czemu on tą szmatą macha? Taniec godowy?

Mar-Basia
15-01-2009, 21:11
22379

Ponieważ byłyście grzeczne i już troszkę wypiły to mam coś w nagrodę.

Kurcze to moj torrador!!!!!!!

Małpa
15-01-2009, 21:12
Niestety mój Mamrot zniknął, trzeba będzie wycisnąć z kota
http://www.fothost.pl/upload/09/03/bbb1bc96.jpg (http://www.fothost.pl)
NIEEEEEEEE!!!!!

maja59
15-01-2009, 21:12
Zaraz do drzwi zastuka ochrona nad zwierzętami i Majka pójdzie siedzieć, oby do azylu, bo tylko tam jest odpowiednie twarzystwo, pamiętajcie o mnie przy następnej flaszce.

Małpa
15-01-2009, 21:14
Kurcze to moj torrador!!!!!!!
I całuski też Twoje:D To się dzieje:D

Mar-Basia
15-01-2009, 21:14
Babko-gratko - hihihi, narobilam balaganu. To facecisko to torrador, podniecil sie byczkiem i....... co bede Ci tlumaczyc. Pssstttt.....zdradze tajemnice....zastanawiamy sie ciagle oboje!!!!!!:) .....

krynia
15-01-2009, 21:16
myślisz Kryniu że uwierzę -te złożone całuski to Twoja robota?
Oj Eniu myślisz że mnie na to nie stać? to ty nie wiesz dziewczyno co ja potrafię gdy trafię na odpowiedno obiekt.

Małpa
15-01-2009, 21:17
Babko-gratko - hihihi, narobilam balaganu. To facecisko to torrador, podniecil sie byczkiem i....... co bede Ci tlumaczyc. Pssstttt.....zdradze tajemnice....zastanawiamy sie ciagle oboje!!!!!!:) .....
Jednak wizyta u okulisty jest mi niezbędna.Przedtem widziałam żabe z łopatą i petami,a teraz tylko ramkę:confused:

enia60
15-01-2009, 21:18
http://iv.pl/images/rkqhhquz4q4nio75czij.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=rkqhhquz4q4nio75czij.jpg)jest krwawa Majeczko w kantorku była zapomniałaś,pozwólcie wypiję Wasze zdrowie i do zobaczenia w niedzielę ,idę mościć pokot powolutku ;)

maja59
15-01-2009, 21:19
A kot dalej niewyciśnięty, szukam czegoś do uzupełnienie kieliszka, gdzie one schowały flaszkę, trzeba łopatę wziąć, albo co, zakopały, o paskudne.

enia60
15-01-2009, 21:20
Kryniu cała rzecz w obiekcie!

maja59
15-01-2009, 21:20
O Eniu kochana właśnie tego szukałam i kot ma spokój, nie będę go wyrzymać, też cichuśko turlikam do pokota, miłych snów.

Mar-Basia
15-01-2009, 21:21
Musze sie odmeldowac do realu......oh, ten torrador! Spijcie dobrze do jutra. ;) :)

gratka
15-01-2009, 21:21
Maja, dyć cały sagan berbeluchy stoi nieopodal, nie widzisz?
Podstaw musztardówkę .

maja59
15-01-2009, 21:24
O, nie musztardówkę, ja mam wytworną szklaneczkę od Enii z napisem "Na drugą nóżkę" gdzies na początku Melinki jest nowa dostawa wytwornego szkła. Poprosze berberuchę do mojej "Nibynóżki" chyba coś mi się już zaciemnia, czas do pokota, na zdrówko.

Małpa
15-01-2009, 21:25
Ufff,wycisnęłam!!!http://images26.fotosik.pl/314/bd3a9570fe5a3cc0.jpg (www.fotosik.pl)

gratka
15-01-2009, 21:25
Wszystkie jak na komendę poszly do pokota.
Ja dołączę za chwilę, jeszcze się temu torreadorowi przyjrzę. Tylko równiutko w tym pokocie proszę, nie wystawiać nóżek, podwinąć skrzydełka, bo mogę w nocy podeptać.
Na zdrówko!

krynia
15-01-2009, 21:27
żegnam Was czule jeszcze na ostatek strzemiennego i do pokota. Do jutra.

maja59
15-01-2009, 21:29
Małpeczko!!!!!!!!!!!!! o rety, ale wyciśnięty nieborak, a mówiłaś żeby nie wyciskać. Trzeba uciekać, kryć się i tego chudziaka tez zabrac i schować, odkarmi sie, to wylezie spod baru. Na razie jedyna rada pokot.

lawenda
15-01-2009, 21:33
Retyniu, ale mi przyszło. MARBELLA jakąś otomanę dorwała i na dodatek mówi że to ma być toreador.

KRYNIA wybywa, MAŁPECZKA okropieństwa alkoholowe uskutecznia a MAJECZKA ma boja i gdzieś się kryje.

Co z WAMI??????

Małpa
15-01-2009, 21:33
A mówiłam,żeby nie wyciskac:confused: Kota się nie wyciska:confused: Biorę nieboraczka w kieszeń rzucam się w objęcia pokotu,ale wyssijmy jeszcze to co w pudełeczku(szept konspiracyjny):D

maja59
15-01-2009, 21:42
A mówiłam,żeby nie wyciskac:confused: Kota się nie wyciska:confused: Biorę nieboraczka w kieszeń rzucam się w objęcia pokotu,ale wyssijmy jeszcze to co w pudełeczku(szept konspiracyjny):D
Chlip, chlip, właśnie, tajnie przez poufnie wypijamy. W pokocie atmosfera zrozumienia i podziału sprawiedliwego dóbr wszelkich, do jutra.

lawenda
15-01-2009, 21:54
No kochanieńkie ja też dziś wymiękam, coś wisi w powietrzu.

Jutro też jest dzień. Kolorowych snów

jolita
16-01-2009, 01:25
..........................................22388

maja59
16-01-2009, 09:32
Jolitko, serdecznie dziękuję za piękne zaproszenie, weźmiemy z pewnością udział w balu. Czarownice przybywajcie na miotłach do karnawałowej sali balowej w sobotę, dobrej zabawy wszystkim gościom.

Małpa
16-01-2009, 09:46
To mnie dzisiaj rozśmieszyło:D http://images26.fotosik.pl/314/9392764da5960ba7.jpg (www.fotosik.pl)

Małpa
16-01-2009, 10:02
Brygada antynarkotykowa :D http://images42.fotosik.pl/49/6f267c428c7b1fb1.jpg (www.fotosik.pl)

krynia
16-01-2009, 10:20
22409

Wita Was śliczna /hi,hi,hi/ czarownica Krynia. Miłego dnia . Lecę na zakupy.Wszak trzeba się przygotować na sobotni bal.Już się cieszę.Czy można kogoś przyprowadzić?

maja59
16-01-2009, 10:29
Jasne, że mozna przyprowadzić Jolitka zachęca do tańców to trzeba złowić jakiegoś partnera. Apropos, czy któraś widziała Kazia, jakoś nas ostatnio zaniedbuje.

Mar-Basia
16-01-2009, 12:18
Jolitko, serdecznie dziękuję za piękne zaproszenie, weźmiemy z pewnością udział w balu. Czarownice przybywajcie na miotłach do karnawałowej sali balowej w sobotę, dobrej zabawy wszystkim gościom.

Ku,ku czarownice i czarownicy (cosik ich ostatnio nie widac). Zaproszenie na bal? Huhuhuhuhu....ale okazja. Nie zaponijcie przy tej okazji, ze 17 stycznia jest 64 Rocznica Wyzwolenia Warszawy. Jak czas szybko uplynal?

Konto usunięte
16-01-2009, 12:30
Witajcie moje czarodziejki ! Weszłam się przywitać , bo dopiero wieczorem będę miała czas posiedzieć z wami... teraz czas mi do Gdyni.... do wnuczek... Bawcie się dobrze..!
Chciałam też przypomnieć, że zyski z wysyłanych SMS-ów w konkursie na Blog Roku 2008, przeznaczone są na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z porażeniem mózgowym. Dziękuję w imieniu swoim i chorych dzieci...!

gratka
16-01-2009, 16:20
Witajcie najmilsze Czarownice!
Spokojnego dnia, dobrego humoru i wybornego drinka życzę.!!

krynia
16-01-2009, 16:45
Jak mija dzień? u mnie spokojnie i miło.Zaraz zrobię sobie małą kawkę i pobiegam po wątkach.

Kundzia
16-01-2009, 16:59
Oj dawno tu nie zaglądałam,w zasadzie to już niemal do milczących seniorów można by mnie zaliczyć,ale czasem taka jakaś chandra dopadnie człowieka,że mu się nawet myśleć nie chce a co dopiero pisać.Aleście się rozpędziły,nawet jakbym chciała,to zaległości nie nadrobię,ale mam nadzieję ,że dołączyć znów mogę,może trochę się rozkręcę a dla humoru może zobaczycie http://www.voila.pl/103/r6bf3/

jolita
16-01-2009, 17:08
Ku,ku czarownice i czarownicy Nie zaponijcie przy tej okazji, ze 17 stycznia jest 64 Rocznica Wyzwolenia Warszawy. Jak czas szybko uplynal?

Marbello - w tym temacie służę wątkiem p.t. Dz=ni szczególnej życzliwości...W przekonaniu, że słowo "życzliwość" ma wielorakie znaczenie polecam ten wątek na okazanie.... tego co czujesz...(my też!)

Mar-Basia
16-01-2009, 17:14
Marbello - w tym temacie służę wątkiem p.t. Dz=ni szczególnej życzliwości...W przekonaniu, że słowo "życzliwość" ma wielorakie znaczenie polecam ten wątek na okazanie.... tego co czujesz...(my też!)
JOLITO - wybacz ale nie kumam Twojej wypowiedzi. Co ma piernik do wiatraka? Badz precyzyjna. Pozdrowionka....przepraszam za niewiedze czytania w myslach. Jak ktos tuman to tuman.;)

jolita
16-01-2009, 17:21
Nie zaponijcie przy tej okazji, ze 17 stycznia jest 64 Rocznica Wyzwolenia Warszawy. Jak czas szybko uplynal?
wydawało mi się, że przywołałam ten Twój tekst...a tym co "za naszą i za Waszą Polskę" niewątpliwie należy się (jeśli nie potrafimy inaczej)

lawenda
16-01-2009, 17:24
22422

BYŁAM, JESTEM i napewno BĘDĘ, ale teraz niestety muszę /choć nie z własnej woli/ ewakułować się.
KOCHANIEŃKIE jak mnie długo nie będzie to zgłoście tam gdzie trzeba

Mar-Basia
16-01-2009, 17:44
wydawało mi się, że przywołałam ten Twój tekst...
No i co jest zbrodniczego w tym tekscie? Co ma piernik do wiatraka z "zyczliwoscia". :mad:

Kundzia
16-01-2009, 18:09
Nie rozpędzaj się tak,Jolitka nic złego nie miała na myśli,a wątek o którym wspomniała jest po prostu poświęcony takim różnym rocznicom o których się pamięta.

http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-dni-szczegolnej-zyczliwosci-cz.iv-2488.html

lawenda
16-01-2009, 18:12
MARBELLKA, aleś się przykleiła. Wyjaśnienie było? to daj se na luz i pogadajmy o pogodzie albo o, o, no właśnie cuuuudddaaaccczzzeeekkk
ładuj w naczynia i DOBRA NASZA nawet zjełczała kasza.

lawenda
16-01-2009, 18:13
KRYNIECZKO, aleś TY teraz piękna się zrobiłaś, ale zabrałaś mi błękitnego kwiatuszka i trochę mi żal.

lawenda
16-01-2009, 18:15
Cudaczek, coś ty mi dał? jakieś świństwo markowe. Toć wiesz, że mam uczulenie na te bajery.
Dawaj berbeluchę albo niebieską bo mnie wątroba tak mówi.

Mar-Basia
16-01-2009, 18:18
Nie rozpędzaj się tak,Jolitka nic złego nie miała na myśli,a wątek o którym wspomniała jest po prostu poświęcony takim różnym rocznicom o których się pamięta.

http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-dni-szczegolnej-zyczliwosci-cz.iv-2488.html

To nie jest rocznica bycia w Klubie Seniora, aplauzow na ilosc wyslanych postow, roznych jedna pani drugiej pani zyczy pisi mici. To jest rocznica bardzo kontrowersyjna i umieszczanie jej w "szczegolnej" zyczliwosci pasuje jak piesc do nosa. Kochana Kundziu, niewazne! Nie bedziemy sobie psuc humoru balowego. Watek "Czarownic" nie jest miejscem na tego rodzaju dyskusje. Cieple pozdrawiam.:)

tar-ninka
16-01-2009, 18:21
A było tutaj tak fajnie....:mad:

lawenda
16-01-2009, 18:39
TARNINKO

Jak Cię lubię to się absolutnie nie zgadzam bo było, jest i zawsze będzie rozrywkowo. Tutaj nie ma miejsca na głupawkę intelektualną, choć jak ktoś sie zastanowi to dojdzie do wniosku, że te śmieszne wypowiedzi zawierają niejednokrotnie bardzo głębokie myśli.

TARNINKO, kiedy będę trochę więcej kumała z tego wklejania?? Czy mam szansę??? /pewnie tak ale umiejętności brak/

KRYNI się udało bo łopatologicznie nadawała.

Mar-Basia
16-01-2009, 18:45
A było tutaj tak fajnie....:mad:
Bylo i bedzie!!!!!!!!!!!!. W koncu jestesmy czarownice. Proponuje malego drinka...naszego wlasnego, miedzy czarownicami. ;)

http://img3.imagebanana.com/img/8a55mka/forabetterlifeiii.jpg (http://img3.imagebanana.com/)

maja59
16-01-2009, 18:52
W celu poprawienia nastrojów, zapewnienia o naszej serdecznej życzliwości do wszystkich i każdego z osobna pozwoliłam sobie przytaszczyć coś większego, co będzie podstawą to robienia drinków z różnymi ingrydiencjami na bazie absoluta.http://img2.vpx.pl/up/20090116/absolut_auto1.jpg (http://www.vpx.pl/foto,absolut_auto15.html)

Ajaks
16-01-2009, 18:54
A ja wznoszę toast za naszych skoczków co Wy na to??

Ajaks
16-01-2009, 18:59
Zapraszam miłe "czarowniczki" do stolika zaraz kelner poda po kielonku

http://img80.imageshack.us/img80/2963/stolikfn3.jpg (http://imageshack.us)
http://img80.imageshack.us/img80/stolikfn3.jpg/1/w400.png (http://g.imageshack.us/img80/stolikfn3.jpg/1/)

lawenda
16-01-2009, 19:03
WITAJ OLEŃKO.

Jakoś tak nie zabardzo im poszło. Nawet mó Hary też mnie troszkę wnerwił bo się nie uśmiechnął jak zawsze.
Nic to, jeszcze wejdziemy na pudło /jak dobrze pójdzie/

lawenda
16-01-2009, 19:10
22424

No MAJECZKO, aleś mnie przegoniła i to na tak krótkim dystansie a ja tak ciężko pracowałam na sukces. No cóż życie jest takie ciężkie

tar-ninka
16-01-2009, 19:16
Lawendo i wkleiłas obrazek ..Brawo !
Jeszcze tylko naucz sie robic obrazki i bedzie fajnie ...:D
A jak cos nie wiesz , pytaj .

maja59
16-01-2009, 19:20
W czym ci nie poszło Lawendziu, jako żywo nie wiem, a ja pogoniłam cię na krótkim dystansie???????

lawenda
16-01-2009, 20:43
MAJU, coś mi się pomajdało, ale już w porządku. Wiesz jak to jest ;- ojca nie ma , dziecko jest.

Mar-Basia
16-01-2009, 21:01
22424

No MAJECZKO, aleś mnie przegoniła i to na tak krótkim dystansie a ja tak ciężko pracowałam na sukces. No cóż życie jest takie ciężkie
Lawenda, co ty na grzbiecie tachasz, jakies strusie jaja? Nie badz maso! Hihihi;)

krynia
16-01-2009, 21:07
Musiałam Was opuścić bo przyszedł facet do wirusów komputerowych i trzeba było z nim posiedzieć. Zmęczyłam się myśleniem .To nie dla mnie , te wszystkie bajery które zaczął mi pokazywać .Muszę się napić.

lawenda
16-01-2009, 21:13
22425MARBELLA, jaka Ty małostkowa jesteś, ja tak ciężko pracuję na na medialnego Oscara i to właśnie symbolizuje moją ponad siły pracę.
No cóż? bez pracy, nie ma kołaczy /tortów też/ jak widać

krynia
16-01-2009, 21:25
O matko jedyna ! Lawendowa Pani ale cudo można tylko patrzeć.Czy to dla nas? a może na wieczór karnawałowy?

Mar-Basia
16-01-2009, 21:36
22425MARBELLA, jaka Ty małostkowa jesteś, ja tak ciężko pracuję na na medialnego Oscara i to właśnie symbolizuje moją ponad siły pracę.
No cóż? bez pracy, nie ma kołaczy /tortów też/ jak widać

Lawendko, jeszcze jak powiesz, ze to torcisko przygotowalas dla mnie? Qcze poplacze sie......hihihi;) Zdolnas na takie poswiecenie?:)

krynia
16-01-2009, 21:45
O 22-giej mam w telewizji film, który chcę obejrzeć, dlatego za chwilkę muszę się oddalić.Bajkowych snów. Lawendo gratuluję.Jutro wieczorem może zobaczę u Ciebie piękną balową sukienkę.Jeszcze masz na wybór cały dzień.Dobranoc.

lawenda
16-01-2009, 21:51
KRYNIU kochana, tylko mi nie odchodź bo nie wiem co się stanie.
Albo masz rację, lepiej sobie popatrz na cudowne życie a jutro mi opowiesz.
No a po filmie - KOLOROWYCH SNÓW

lawenda
16-01-2009, 21:55
MARBELLO, nawet w snach nie widziałaś jak bardzo dużo potrafię, a zresztą może już wiesz. Jeżeli chcesz? - wszystko dla Ciebie.
Niestety ja też wybywam, siła wyższa.
Do jutra więc moje kobitki

gratka
16-01-2009, 21:57
Cudaczku nalej Lawendzie berbeluchy za te obrazki, co to nauczyła się wklejać!

Małpa
17-01-2009, 09:27
Czarownice najmilejsze PRZYBYWAJCIE!!!!!. Wczoraj neostrada wysiadła na cały dzień,dzisiaj działa,jak widac:) Kryniu,jaka Ty piękna i zalotna jesteś.Marbela znów się zmieniła.Dziewczyny ja Was nie poznaję,będę musiała chyba też coś ze sobą zrobic:) Pomyślę:D

krynia
17-01-2009, 10:02
22436

Witajcie Czarowniczki. Za oknem cudne słońce, wypiję kawkę i lecę .Trzeba pospacerować, dotlenić się przed wieczornym balem. Wam też radzę iść na spacerek, szkoda takiej pięknej pogody. Do popołudnia.

Scarlett
17-01-2009, 10:05
http://www.iv.pl/images/we50beo2f4yjfdqidh4.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=we50beo2f4yjfdqidh4.gif)

Małpa
17-01-2009, 10:13
Nowa czarowniczko i baw się z nami!!!:D :D

gratka
17-01-2009, 12:17
WITAJ SAGULA!!!
Nasz pokot jeszcze śpi, a ja marudzę.

Jeny, nie zmieniajcie drogie Czarodziejki często awatarów, bo ja się przywiązuję jak do Waszych twarzy, a tu coraz to inna maska!:D :D
O LABOGA, NIE DŁUGO NIE BĘDĘ WIEDZIEĆ Z KIM LEŻĘ W POKOCIE.
Muszę już od południa wzmocnić świadomość szklanką berbeluchy, ona dobra na wszelkie stresy! Zdrowie pokota!

maja59
17-01-2009, 13:56
WITAJ SAGULA!!!
Nasz pokot jeszcze śpi, a ja marudzę.

Jeny, nie zmieniajcie drogie Czarodziejki często awatarów, bo ja się przywiązuję jak do Waszych twarzy, a tu coraz to inna maska!:D :D
O LABOGA, NIE DŁUGO NIE BĘDĘ WIEDZIEĆ Z KIM LEŻĘ W POKOCIE.
Muszę już od południa wzmocnić świadomość szklanką berbeluchy, ona dobra na wszelkie stresy! Zdrowie pokota!
Babko Gratko, co za cudowna okoliczność nie wiedziec z kim sie leży w pokocie, to atrakcyjnie brzmi. Witaj Sagulo trafiłaś na właściwe miejsce, jesteś my trochę niesforne, ale za pewne sympatyczne. Czy ktos naleje mi krawawej M. Mam pewien egzystencjalny problem, który być może jutro się rozwiąze, ale szklanka czegoś mocniejszego doda mi odwagi.

Małpa
17-01-2009, 15:57
Maju nalewam Ci duży kubeł Krwawej:D ...i sobie też:D

krynia
17-01-2009, 16:03
Witajcie popołudniową porą. Melduję, że spacerek był udany, Krynia dotleniona teraz by coś wypiła.Małpeczko stawiasz? Skryłaś się za maskę karnawałową. Bardzo ładną.A co tak naprawdę się pod nią kryje?

Małpa
17-01-2009, 16:10
Witajcie popołudniową porą. Melduję, że spacerek był udany, Krynia dotleniona teraz by coś wypiła.Małpeczko stawiasz? Skryłaś się za maskę karnawałową. Bardzo ładną.A co tak naprawdę się pod nią kryje?
Pod maską kryje się łagodna kobiecina:)

maja59
17-01-2009, 16:15
Za maską należy się skryć i podążać na bal.
http://img2.vpx.pl/up/20090117/wenecja_zlota_maska_pzt10011.jpg (http://www.vpx.pl/foto,wenecja_zlota_maska_pzt10011.html)

Małpa
17-01-2009, 16:18
Właśnie tak uczyniłam!!!:)

krynia
17-01-2009, 16:20
22454

Dla łagodnej kobiety.

Małpa
17-01-2009, 16:37
Jak mi miło,dziękuję:D http://images34.fotosik.pl/438/56cbd9c44a43ae9c.jpg (www.fotosik.pl)

krynia
17-01-2009, 16:46
Dziękuję. Skąd wiedziałaś, że lubię herbaciane?

Małpa
17-01-2009, 16:50
Nie wiedziałam,ale ja takie lubię:D

frida
17-01-2009, 16:53
AHoj!!!! co pijecie? Buziaki

Małpa
17-01-2009, 16:54
AHoj!!!! co pijecie? Buziaki
No jak to co??KRWAWĄ MARY :D :D Podstawiaj wiaderko Friduś:D

frida
17-01-2009, 16:58
ano już lece hihihihihihih hmmm....tylko ja to 5 litrowe heheheh bom spragniona hehe

Małpa
17-01-2009, 17:01
Przecież my tu tylko takie:D :D

frida
17-01-2009, 17:09
Ale się stęskniłam za Wami...czy przyjmiecie mnie do melinki ;) ano mogę sprzątać...bo nie chce się bez wkupnego wpraszać...hmmm...:D

Małpa
17-01-2009, 17:14
Ale się stęskniłam za Wami...czy przyjmiecie mnie do melinki ;) ano mogę sprzątać...bo nie chce się bez wkupnego wpraszać...hmmm...:D
My tutaj nie sprzątamy,przynajmniej nic takiego nigdy nie widziałam hi,hi,hi,przeważnie pijemy różne alkohole i leżymy pod stołem od czasu do czasu na jakąś balangę wyskoczymy.To jest życie!! Nooo flaszkę jakąś ze sobą możesz zabrac:D

frida
17-01-2009, 17:15
Małpuś a co ty za maseczke masz???? dokąd mkniesz szalona;)zabierz mnie ze sobą...z moim wzrokiem i miną wszystkie bary nasze hehe;)

lawenda
17-01-2009, 17:16
22456

Właśnie zadecydowałam wpaść do PAŃSTWA a ty widzę jakąś melinę.

Sorry, czy je jestem na właściwym miejscu?

Małpa
17-01-2009, 17:24
O Ty, Damulko nasza melinowa:D :D ,znów nowa kreacja!!!!

Małpa
17-01-2009, 17:26
Małpuś a co ty za maseczke masz???? dokąd mkniesz szalona;)zabierz mnie ze sobą...z moim wzrokiem i miną wszystkie bary nasze hehe;)
Ten dzidziuś to chyba dziecko Rossemary:confused:

Małpa
17-01-2009, 17:28
Frida,nowego dzidziusia widzę:)

frida
17-01-2009, 17:29
hehehe troche szalony i ma oponki heeh jak ja...utyło mi się :( buuuu

Droga Pani w sukni Lila róż cudnaś za dnia i w nocy....gdzieś sie podziała :)

Małpa
17-01-2009, 17:30
Babko Gratko, co za cudowna okoliczność nie wiedziec z kim sie leży w pokocie, to atrakcyjnie brzmi. Witaj Sagulo trafiłaś na właściwe miejsce, jesteś my trochę niesforne, ale za pewne sympatyczne. Czy ktos naleje mi krawawej M. Mam pewien egzystencjalny problem, który być może jutro się rozwiąze, ale szklanka czegoś mocniejszego doda mi odwagi.Smutno bez Ciebie:) Problem się na pewno jutro rozwiąże,będzie dobrze:D

lawenda
17-01-2009, 17:39
MAŁPECZKO

Bo ja właśnie na jakiś Bal zaproszenie dostałam, ale nie wiem gdzie to jest?
TY też kochanieńko jakoś się zmieniła. Ostatnio Wenecja mi się tu jawi i z orientacją słabo.

FRIDA, Ty jeszcze niemowlak jesteś, to buteleczka by Ci się przydała. Taki bobas i taki rozgarnęty.Cudaczek,dla dzidziusia buteleczka z mleczkiem

maja59
17-01-2009, 17:39
Małpeczko, spokojna główka, problem jest zjawiskiem stałym i związanym z nieuchronnym upływem czasu stąd problem egzystencjalny, ale na wesoło.

lawenda
17-01-2009, 17:42
WITAM MAJU.
Jak tak wesoło, to dlaczego tak smutno?

frida
17-01-2009, 17:44
hehe litości....z buteleczką Mery (mleczko niezdrowe hihi)

maja59
17-01-2009, 17:45
WITAM MAJU.
Jak tak wesoło, to dlaczego tak smutno?
Nie jest smutno, jest wesoło, wszystkie Panie pieknie wystrojone, karety gotowe, jeszcze tylko berberuchy trzeba chlapnąć z musztardówki i możemy iśc na bal.

Ajaks
17-01-2009, 17:46
A ja zapraszam na małe co nieco

http://srv15.odsiebie.com/MTIzMjIxMDQ2NQ==/MTIzMjIxMDgxODUuanBn/kawa.jpg (http://odsiebie.com)

I pozdrawiam

Małpa
17-01-2009, 17:48
Fajnie,że kawkę przyniosłaś,ale chodż Krwawej sobie chlapniemy,przebieraj się i na bal lecimy!!!!!:D

jolita
17-01-2009, 17:58
http://srv15.odsiebie.com/MTIzMjIxMDQ2NQ==/MTIzMjIxMDgxODUuanBn/kawa.jpg (http://odsiebie.com)

gorąca jak miłość,
czarna jak piekłło,
słodka jak kobieta...

p.s. serdeczności dla wszystkich Czarownic (w domyśle: zwłaszcza Majki...)http://img88.imageshack.us/img88/6506/bz03972vh9.gif (http://imageshack.us)

Ajaks
17-01-2009, 18:03
też, jestem za a nawet przeciw:) ;)

maja59
17-01-2009, 18:07
Kochane Czarowniczki i Ty Królowo Matko, trzeba piórka otrzepać, sukieneczki wygładzić, boa uperfumować, miotły odpalić i leciiiiiiiiiiiiiiiimy.

Małpa
17-01-2009, 18:10
Dziewczyny,żacma umysłu mnie dopadła,bo zapomniałam jak wklejac komuś obrazek w profilu.Przecież to zawsze robiłam buuuuuuu!!!!!

Ajaks
17-01-2009, 18:11
lecimy wprost do Zakopanego pomóc Małyszowi

maja59
17-01-2009, 18:11
Małpeczko, tak samo wklejasz do profilu jak do posta, czyli linka.

Małpa
17-01-2009, 18:12
Małpeczko, tak samo wklejasz do profilu jak do posta, czyli linka.
Nie chce mi się wkleic,Co jest???:mad:

Małpa
17-01-2009, 18:15
lecimy wprost do Zakopanego pomóc Małyszowi
Dobrze,że zakończyli konkurs!!!To by było,jakby się Adam zderzył z bandą czarownic:confused: Po Adamie,jak nic:D

maja59
17-01-2009, 18:17
Nie chce mi się wkleic,Co jest???:mad:
Spróbuj w opcji zaawansowane, może się wklei, a masz dobry link.

lawenda
17-01-2009, 18:17
OLEŃKO
Niestety nic nie dało, ale przecież ON jest przeziębiony to jak może fruwać.
Mój Martin też kidyś był daleko, a teraz jak lata?

SIMON /Hary/ to dopiero obrazek a jeszcze ten uśmiech.

maja59
17-01-2009, 18:18
OLEŃKO
Niestety nic nie dało, ale przecież ON jest przeziębiony to jak może fruwać.
Mój Martin też kidyś był daleko, a teraz jak lata?

SIMON /Hary/ to dopiero obrazek a jeszcze ten uśmiech.
Lawendziu, o czym ty mówisz???

lawenda
17-01-2009, 18:19
No to ja nie mam problemu z jakiś tam wklejaniem bo tego ta za chiny ludowe się nie naumię

Małpa
17-01-2009, 18:20
Spróbuj w opcji zaawansowane, może się wklei, a masz dobry link.
Dzięki,będę próbowała jak wrócę:D Muszę się pakowac:) Bawcie się dobrze Dziewczyny i bądżcie zdrowe.Do zobaczenia wkrótce pa,pa,pa:D

lawenda
17-01-2009, 18:20
Maju, ostatnio mam odloty to o skoczkach naszych Orłów ćwierkam

Ajaks
17-01-2009, 18:22
My tak sobie trochę o chłopaczkach latających, na nartach

maja59
17-01-2009, 18:22
Lawendziu, co ty mówisz, przeciez cały czas cos wklejasz, przesliczne gify, nawet nie śmiem zapytać skąd je masz, bo ja nic nie mogę znaleźć, ale jestem taka sirota bosa. Musisz umiec wklejać bo wklejasz.

frida
17-01-2009, 18:23
ale oni tylko banany jedzą heheheh i chyba ja zaczne ....a latać bede jak orzeł hihihih

lawenda
17-01-2009, 18:26
22459

No gdzie ten BAL? bo już się przebieram

maja59
17-01-2009, 18:31
ale oni tylko banany jedzą heheheh i chyba ja zaczne ....a latać bede jak orzeł hihihih
Chyba banany im nie służą, orły jedzą mięsko, świeże mięśko i to w dużych ilościach, może niewłaściwa dieta jest przyczyną klęski??

lawenda
17-01-2009, 18:31
22460

Kto mi znów buty podkłada?????

lawenda
17-01-2009, 18:33
Sprawdzę co to za flglarz mi taki obciach robi.

Cudaczek, daj mi dużą flaszkę najlepiej metalową

krynia
17-01-2009, 18:34
22459

Chyba rozebrałam. A bal to ja też nie wiem gdzie on.Trzeba wsiąść na miotły/tylko okryj się czymś bo zmarzniesz/ i może z góry to lepiej widać gdzie walą tłumy cudaków, przebierańców, to tam zakotwiczymy.

maja59
17-01-2009, 18:34
22459

Bal jest w Remizie, czylli Karnawałowej Sali Balowej, nie chowaj się Lawendziu, wyglądasz super.

http://img2.vpx.pl/up/20090117/kobietasrebro1.gif (http://www.vpx.pl/foto,kobietasrebro1.html)

krynia
17-01-2009, 18:45
Dzisiaj w radio usłyszałam, że gdyby im dawali/skoczkom/fasolkę po bretońsku to by dopiero skakali

krynia
17-01-2009, 18:49
Lawendko ale nogi!

lawenda
17-01-2009, 19:09
KRYNIU, ja mam wszystko takie śliczne, tylko jestem bardzo wstydliwa i skromniutka

lawenda
17-01-2009, 19:10
MAJU, Twoje ładniejsze bo realne - widziałam to wiem co mówię

maja59
17-01-2009, 19:12
KRYNIU, ja mam wszystko takie śliczne, tylko jestem bardzo wstydliwa i skromniutka
I możemy zacząć tańczyć, polecam jakieś miłe kawałki z dawnych lat
http://pl.youtube.com/watch?v=9hUy9ePyo6Q&feature=related

maja59
17-01-2009, 19:25
I jeszcze jeden kawałek, może nie do tańczenia, ale do posłuchania na pewno, oczywiście Beatlesi.
http://pl.youtube.com/watch?v=boc7rnhkLAk&feature=related

lawenda
17-01-2009, 20:27
22466

Kochani, no to ja też w tany

maja59
17-01-2009, 20:40
Lawendziu, ale masz śliczne buciki, gdzie można takie nabyć?

Ajaks
17-01-2009, 20:42
Bogusiu jaka z Ciebie dziewczyna będziesz miała powodzenie na balu!!!!!!!!!!!!

lawenda
17-01-2009, 20:43
chodź ino cudaczku, bo tak se myślę, że trza się ewakułować w bezpieczne miejsce. Człowiek na melinę przychodzi i co? żal serce ściska takie puchy, a miała być imprezka.
Dawj szkło porządzimy razem, a może już wazeliny na składzie niet?, popatrz no tam za kotarą w schowku

lawenda
17-01-2009, 20:46
Ano i się rypło, ja tu z krytyką totalną a tu takie DZIEWOJE że aż zatyka.

OLEŃKO, powodzenie to ja mam ale jak ciemno i wszyscy w stanie wskazującym, co to już skala nie chwyta pomiaru

maja59
17-01-2009, 20:47
Lawendziu, na Melinie jest swojsko, można napić się różnych wyrobów domowych, a i zagadać jest do kogo, cudaczku nalej mi dziecko krwawej M bo coś mi w gardełku zaschło. Jakieś mi po wątpiach łażą łaziory trzeba się zdezynfekować.

lawenda
17-01-2009, 20:48
MAJA, a gdzie Ty latasz. Jutro masz wielki dzień a TY się obijasz?, ciast nie pieczesz?, szampana nie mrozisz?

maja59
17-01-2009, 20:51
MAJA, a gdzie Ty latasz. Jutro masz wielki dzień a TY się obijasz?, ciast nie pieczesz?, szampana nie mrozisz?
Przyjaciółko moja najlepsza, ten wielki dzień mógłby gdzieś bokiem przelecieć, nie ma co sie już czarować, jest jak jest. W domu grypa zmogła moje ślubne szczęście więc wszystko jest chore. Ale idzie ku dobremu, mam nadzieję

lawenda
17-01-2009, 20:57
Komu Ty to mówisz MAJU? Syneczek temperaturki się pozbyć nie może a dźwięk kaszlu stawia na nogi nie mówiąc już o tym przypadku nosowym.

Cudaczek środki dezynfekujące !!!!! w podskokach

maja59
17-01-2009, 21:01
Komu Ty to mówisz MAJU? Syneczek temperaturki się pozbyć nie może a dźwięk kaszlu stawia na nogi nie mówiąc już o tym przypadku nosowym.

Cudaczek środki dezynfekujące !!!!! w podskokach
Tylko to nam może pomóc, dezynfekcja i jeszcze raz dezynfekcji. proponuję starą sprawdzoną, na zdrowie:
http://img2.vpx.pl/up/20090117/bols_krwawa1.jpg (http://www.vpx.pl/foto,bols_krwawa15.html)http://img2.vpx.pl/up/20090117/bols_krwawa1.jpg (http://www.vpx.pl/foto,bols_krwawa15.html)

lawenda
17-01-2009, 21:09
No, alem podpatrzyła!!!

MAJA, wiesz, że dziś ma urodzinny MARBELLA? i popatrz jakie skompiradło, nawet flaszki nie postawiła.

maja59
17-01-2009, 21:15
No, alem podpatrzyła!!!

MAJA, wiesz, że dziś ma urodzinny MARBELLA? i popatrz jakie skompiradło, nawet flaszki nie postawiła.
Wiem, składałam jej już rano życzenia, martwię się o nią, ona nie jest skąpiradłem, może jest chora, nie było jej cały dzień na seniorku, chyba, że mąż porwał ją na jakąś malutką kolacyjkę.

lawenda
17-01-2009, 21:22
No to jesteś wiśnia, bo mi nie powiedziałaś. Trudno się mówi i kocha się dalej.
Jak znam życie, to pewnie jest ale się tajniaczy. Oczywiście imprezkę w domu ma napewno. A musi być zdrowa, bo jej tego wszyscy życzą

maja59
17-01-2009, 21:51
Jak się MarBasia tajniaczy to może się ujawni i postawi flaszkę, zobaczymy.