PDA

View Full Version : Bar u Sunshine cz. XLIII


Strony : [1] 2 3

tadeusz50
16-01-2009, 17:28
Z wielkim entuzjazmem otwieram nową część Baru u Sunshine. Jest to już XLIII odsłona tego bardzo popularnego baru w którym jedną z zasad jest brak rozmów o polityce. Druga barman nie podaje alkoholi, są dostępne w samoobsłudze. W żadnym wypadku nie doprowadzamy do pyskówek Zapraszam.

granny
16-01-2009, 17:44
Witaj Tadeuszu i ja nieśmiało po raz pierwszy zajrzałam do tego baru, ale ponieważ jest to odsłona kolejna, nie bardzo wiem czego mogę się tu spodziewać, bo nie zaglądałam do całości wątku poprzedniego, tylko zobaczyłam ostatnią stronę, gdzie wszyscy zgromadzeni przy porannej kawie siedzieli milcząc. To że śnieg na dworze to widać, to że zbliża się już wieczór to też widać, a taki u Was spokój, że mam ochotę trochę porozrabiać, jak to zwykle w barach bywa, co prawda kobiety nie biorą się za czupryny, to tylko mężczyzni są tacy ogniści, no ale może jak sobie siądę cichutko w kącie, to nadejdzie taki moment, że atmosfera się nieco ożywi.

Basia.
16-01-2009, 17:51
No to wpadam tutaj na swojego szatanka :D Miłego popołudnia i wieczoru wszystkim życzę.

granny
16-01-2009, 17:55
Miłego wieczoru również dla Ciebie Basiu.

tadeusz50
16-01-2009, 17:59
Witaj Tadeuszu i ja nieśmiało po raz pierwszy zajrzałam do tego baru, ale ponieważ jest to odsłona kolejna, nie bardzo wiem czego mogę się tu spodziewać, bo nie zaglądałam do całości wątku poprzedniego, tylko zobaczyłam ostatnią stronę, gdzie wszyscy zgromadzeni przy porannej kawie siedzieli milcząc. To że śnieg na dworze to widać, to że zbliża się już wieczór to też widać, a taki u Was spokój, że mam ochotę trochę porozrabiać, jak to zwykle w barach bywa, co prawda kobiety nie biorą się za czupryny, to tylko mężczyzni są tacy ogniści, no ale może jak sobie siądę cichutko w kącie, to nadejdzie taki moment, że atmosfera się nieco ożywi.

Bar ten jest miejscem gdzie można odpocząć po utarczkach na innych wątkach i raczej nie ma amatorów by to się zmieniło. Tamtych wątków jest aż za dużo. Masz ochotę zapraszam ale jednocześnie nie naciskam. Miłego wieczoru.

granny
16-01-2009, 18:00
Ja co prawda nie przy szatanie, bo potem trudno zasnąć, no ale może tak bezkofeinową sobie zażyczę, bo herbatka zwłaszcza mocna, też niedobra o tej porze.
A poza tym nie wiem co się serwuje w tym barze, może ktoś przyjdzie i coś zaśpiewa wzorem pubów irlandzkich, gdzie w kąciku zawsze siedzi jakiś przycupnięty mini zespolik i gra i śpiewa, a gwar jest taki, że trzeba dobrze nadstawiać ucha, aby cokolwiek usłyszeć.

granny
16-01-2009, 18:04
Rozumiem Tadeuszu, że było to spokojne miejsce, gdzie każdy mógł odpocząć po szaleństwach na innych wątkach. Dobra myśl, niech sobie inni szaleją, a tu cisza i spokój. Ciekawe jak długo można znieść taki spokój.

tadeusz50
16-01-2009, 18:09
Kawy, herbaty są dostępne w całej gamie smaków i aromatów. Alkohole również, jednak ja barman ich nie podaję. Co do kącika muzycznego też czasem coś tam grają wystarczy wkleić link i jak będą amatorzy to go sobie odsłuchają. Mam tylko wątpliwości czy będą tu amatorzy muzyki poważnej. Może się mylę.

granny
16-01-2009, 18:13
No już jeden jest amator muzyki poważnej, ale Tadeuszu, amator muzyki poważnej też człowiek i bawić się umie, a jak się bawi to nie słucha muzyki poważnej tylko znacznie coś lżejszego.

jip
16-01-2009, 18:18
A dla mnie tez znajdzie się jakaś dobra kawa, ale po turecku, taka pachnąca?
Muszę kawy się napić bo przed chwilą wyczytałem jak o. Rydzyk zioła poleca, może kawa zneutralizuje
"O. Rydzyk: - Trzeba pić zioła, bo to nie chemia. Ale jak się je pije na przykład o północy, stojąc na jednej nodze, to już wtedy zaczyna się okultyzm i diabeł"

tadeusz50
16-01-2009, 18:22
jip
Poczytałem o o.R i mam dość. I niech sobie tam zostanie gdzie jest, tu nie ma prawa wstępu.Kawa po turecku oczywiście też się znajdzie.

Nika
16-01-2009, 18:24
Witam wszystkich w nowej odsłonie.Miłego wieczoru

granny
16-01-2009, 18:25
Jip czy jesteś stałym bywalcem tego baru, bo Tadeusz powiedział, że ludzie przychodzą tu aby odpocząć, no ale jak Ty jesteś to chyba to niemożliwe, zaraz zapoczątkujesz jakąś wymianę zdań, która spowoduje szybsze krążenie w naszych żyłach, nawet bez kawy.

Scarlett
16-01-2009, 18:40
O mamy nowe twarze w naszym barku :D Tadeuszu poprosze o ciepłą herbatkę, bom troszkę zmarzła tak bezczynnie siedząc przed komputerem. Realną też sobie zrobiłam i pobiegam po wątkach. Życzę wszystkim miłego wieczoru.
http://www.iv.pl/images/waz19nfo1ksget875k.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=waz19nfo1ksget875k.gif) Herbatka dla wszystkich

jip
16-01-2009, 20:35
jip
Poczytałem o o.R i mam dość. I niech sobie tam zostanie gdzie jest, tu nie ma prawa wstępu.Kawa po turecku oczywiście też się znajdzie.
Masz rację nie smakowała by mi kawa w jego towarzystwie. Ja zawsze tu wchodziłem, odpoczywałem i... już zamknę tą moją niewyparzoną, macie rację po kiego diabła tego szatana na kawę zabrałem to nie wiem, przepraszam.......

granny
16-01-2009, 21:11
Jip. Nie zamykaj swojej niewyparzonej, bo jesteśmy w barze, a jak to w barze winno być gwarno, każdy mówi o czymś i jak się wchodzi w takie miejsce to jest taki miły szumek.

A czy piwo tu się też serwuje?

Jadzia P.
16-01-2009, 21:17
Witam wieczorową porą :D
Wypiję herbatke w Waszym towarzystwie .....i pójdę pobiegać po innych wątkach.;)

tadeusz50
16-01-2009, 21:17
Jip. Nie zamykaj swojej niewyparzonej, bo jesteśmy w barze, a jak to w barze winno być gwarno, każdy mówi o czymś i jak się wchodzi w takie miejsce to jest taki miły szumek.

A czy piwo tu się też serwuje?
Pełna instrukcja w poście pierwszym. To nie ulega zmianom.

granny
16-01-2009, 21:30
Ok.Dzięki Tadziu.

jip
16-01-2009, 21:47
Wynika z tego pierwszego postu, że dębowe mocne z lodówki mogę sobie .....siadam w kącie i posłucham gwaru baru

tar-ninka
16-01-2009, 21:59
jip , pozwolisz ze usiądę koło ciebie ,pomilczymy posłuchamy gwaru..
podzielisz sie debowym troche ?

jip
16-01-2009, 22:01
jip , pozwolisz ze usiądę koło ciebie ,pomilczymy posłuchamy gwaru..
podzielisz sie debowym troche ?
No pewnoo.... doniosłem troszkę nastrojowej muzyczki weź jedną słuchawkę, ukradłem Cris, wtedy można cichutko posłuchać gwaru z muzyczką.

tar-ninka
16-01-2009, 22:21
Dzięki, aale fajniee....

tadeusz50
17-01-2009, 07:27
Dzień dobry.
W nocy się nie spało
teraz się zaspało.
Teraz już zapraszam na poranną kawę, aby oczy otworzyły się szerzej. Miłego, pogodnego i bezstresowego dnia.

mimoza
17-01-2009, 07:59
Witaj Tadziu - kawa pachnie z daleka, przyciąga i wabi, Poproszę o gorącą, mocną i z mleczkiem. Dziękuję. Cz

aannaa235
17-01-2009, 08:02
Witajcie
Tadeuszu poproszę jak co dziennie o mocną z mlekiem.

Iluzja
17-01-2009, 08:04
Witam was, czy wiecie, ze ja sie tak zajelam, ze nie bylam sie przywitac u moich "zagranicznych"!!!
Wypije kawe i pedze, przeciez tak nie mozna...
Milego week-endu wam wszystkim zycze...

jip
17-01-2009, 08:19
Otwieram oczy i widzę, że bar czynny, jedną pachnącą po turecku i miło witam. O której Ty Tadeusz wstajesz? Miłego dla wszystkich dzionka.

tadeusz50
17-01-2009, 08:25
Witam ponownie
Kawy już podaję po powrocie ze spacerku z Atosem. To taki poranny obowiązek. Jip pytasz o której wstaję? dziś to raczej zaspałem, przeważnie bar otwieram około 5.30 ale można też skorzystać z drzwi samoobsługowych. Tam klucz jest jak zwykle pod wycieraczką. Taki tajny schowek.

Nika
17-01-2009, 08:29
wybiegane,zadowolone...witam weekendowo.Do porannej kawusi cisteczko...............22430

Nika
17-01-2009, 08:30
Zamiast apetycznego sernika wklepałam babeczkę z pikantnym nadzienie,ale też smaczna.Próbowałam.

jip
17-01-2009, 08:34
No dziewczyny a czasem takie ciasteczka nie wcho....., nie ale widzę, że to "laity" jak moja koleżanka mówi. no to trzymajcie się idę z pieskiem i kotem na wędrówkę.

Scarlett
17-01-2009, 09:32
Witajcie, na kawkę szatanka wpadam i poczęstuję się ciasteczkiem. Tobie Tadeuszu, nasz barmanie życzę miłego dnia i wszystkim bywalcom naszego wspaniałego baru.

Dzanina-1
17-01-2009, 09:38
Myślałam, że jest w barze" babciaela''. Usiadłybyśmy w kąciku i porozmawiały. Ale widocznie jeszcze nie dotarła do baru surfując po innych wątkach. Wiec miłego barmana /o ile już jest/ poproszę o kawę z mleczkiem. Pozdrawiam.

Sunshine
17-01-2009, 09:44
Dołączam z kawą
http://img186.imageshack.us/img186/3862/sampb4c19812a5806aa0mj5.jpg (http://imageshack.us)

życząc miłej soboty/niezbyt pracowitej/ i niedzieli.
Jak ten czas leci,
ani się obejrzelismy a to juz po połowie stycznia.
Ciekawe jak długo zima potrwa.
Wczoraj, idąc rano do pracy, usłyszałam wyraźnie
jakieś spiewające ptaszki w mojej okolicy.
Czyżby wróciły już te, które od nas na zimę odlatują?
Jeśli tak, to tylko znaczy, że zima w odwrocie.
I oby!

jip
17-01-2009, 09:46
A mnie się teraz po mroźnym spacerku (-8) marzy herbata z pr...., dobra tylko herbata, prąd mam ze sobą. Miłego dnia wszystkim bywalcom baru, jak ja mogłem tu do tej pory nie zaglądać? .......

Scarlett
17-01-2009, 09:48
JiP, a widzisz ile straciłeś. U nas zawsze jest milutko, bez polityki i zawsze pachnie dobra kawę. Piwko możesz sobie zaserwować w samoobsłudze. Witaj.

jip
17-01-2009, 09:52
http://images34.fotosik.pl/438/f70b30e0b947bf69.jpg
takie obrazki widzę na moim z Pakiem spacerku.

tadeusz50
17-01-2009, 10:16
Witam i starych bywalców i nowych. Zaległości nadrabiam, real ma swoje wymagania. Teraz czas na śniadanko i drugą kawę. Jip, czasem gdzieś trzeba zajrzeć aby zobaczyć co tam jest miłego.

Jadzia P.
17-01-2009, 10:26
Witam na porannej kawie :D
U mnie zapowiada się piekny dzień, słoneczko świeci od samego rana :D
JiP na tym forum jest dużo wspaniałych wątków i dużo wspaniałych piszących te wątki.:D
Porozglądaj sie, a z pewnościa znajdziesz.

babciaela
17-01-2009, 11:57
Ja dziś trochę później,
zaniosłam szwagrowi(raczkowi)
prowiant i wracając też słyszałam
ptaszki jak SUNSZINE.
Tadeuszu mocną proszę....
Bardzo miłego dnia!

gratka
17-01-2009, 13:05
Jip, czemu zdradzileś psa i w awatarze masz kota? Zadaję sobie to pytanie przy kawie w klubie, bo nastała moda na nowe awatary.
Każdy z Was był rozpoznawalny po obrazku, jak po twarzy, aż tu zmiana wizerunku:rolleyes: .
Marudzę, bo jak nie mam czasu, to na pewnych wątkach nie czytam wszystkiego jak leci, tylko traktuję awatary jak znaki drogowe, np. znak stop - przeczytaj, albo inny - zakaz zatrzymywania się i postoju:D :D .

Jadzia P.
17-01-2009, 13:11
Jip, czemu zdradzileś psa i w awatarze masz kota? Zadaję sobie to pytanie przy kawie w klubie, bo nastała moda na nowe awatary.
Każdy z Was był rozpoznawalny po obrazku, jak po twarzy, aż tu zmiana wizerunku:rolleyes: .
Marudzę, bo jak nie mam czasu, to na pewnych wątkach nie czytam wszystkiego jak leci, tylko traktuję awatary jak znaki drogowe, np. znak stop - przeczytaj, albo inny - zakaz zatrzymywania się i postoju:D :D .
Zgadzam się z Tobą, ponieważ ja też tak robię.
A często (z braku czasu), wręcz szukam niektórych avatarów by przeczytać co ich właściciele napisali.
Ponoć przyzwyczajenie to druga natura :D

jip
17-01-2009, 13:38
Podobało mi się radio a pies nie chciał tam wleźć, ale pokombinuję, coby byli razem. Ale powolutku. Teraz muszę wiać, żona goni do odkurzacza (kupiłem jej na imieniny i okazało się, że kupiłem sobie);)

granny
17-01-2009, 13:56
Witajcie, naprawdę się cieszę że odkryłam ten bar, na początku nie wierzyłam Tadeuszowi, że ludzie przychodzą tu odpocząć i od razu diabełek we mnie się odezwał, żeby trochę narozrabiać, ale nic z tego, siedzi cicho i dał mi spokój.
Ale żeby nie było za cicho przesyłam Wam piosenkę, bardzo okolicznościową, bo dziejącą się w barze tyle, że angielskim, posłuchajcie proszę, przyniesie Wam chwilę zapomnienia:

http://www.youtube.com/watch?v=se9rfWucgeY

A ja poproszę sok pomidorowy i też posiedzę sobie cichutko i posłucham.

Scarlett
17-01-2009, 14:03
Granny dziekuję za piosenkę. Tadeuszu tutaj świętujemy przekroczenie przez naszą Jadzię 2000 postów?
Chyba tak, przecież ona jest NASZA. Jadziu brawo, napiję się z tej okazji smacznej kawusi w Waszym towarzystwie.
http://www.iv.pl/images/wagezcf49om6rs9w0fj.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=wagezcf49om6rs9w0fj.gif)
http://www.iv.pl/images/28mrm6tfzv1vdwyy3su9.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=28mrm6tfzv1vdwyy3su9.gif)

tadeusz50
17-01-2009, 14:39
Elu ubiegłaś mnie w gratulacjach,, czyli nie tylko ja na to zwracam uwagę.
Jadziu-jp50 gratuluję 2000 postów i może jakaś maleńka uroczystość w barze? Lokal udostępniam

granny
17-01-2009, 14:50
Zaśpiewajmy Jadzi jp50 Sto lat i życzmy Jej następnych 2.000 postów.

jip
17-01-2009, 15:12
Dołączam się do gratulacji i śpiewam sto lat jak umiem (dobrze, że nie słyszycie) i na uroczystość wpadam, a trochę soczku z bele czego mogę dostać, odkurzanie mnie zmęczyło trza odsapać trochę.

tadeusz50
17-01-2009, 16:29
Czy jest ktoś chętny na popołudniową kawę? Sobota popołudnie to już pewnie pracujący po pracy a ci co nie pracują po zajęciach domowych. Duży szatan jest koło mnie i aromat powinien ściągnąć pozostałych barowiczów. Miłego karnawałowego popołudnia oraz wieczoru.

Scarlett
17-01-2009, 16:33
Tak, tak Tadeuszu i ja mam chęć na poobiedniego szatanka. Poczekamy na innych, zaraz powinno się u nas zrobić gwarno i wesoło. Mamy nowe twarze w naszym barku i chyba o to chodzi, żeby wszyscy spokojnie mogli wypić u nas ten wspaniały napój.
http://www.iv.pl/images/vuj3574afg316nzckb9.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=vuj3574afg316nzckb9.jpg)

granny
17-01-2009, 16:54
Kusicie kusiciele. A niech tam, dla mnie też proszę taką kawę z serduszkiem. Ma być mocna, aromatyczna i słodka.
Jip dzięki za Twój baryton przy śpiewaniu stu lat dla jp50.
Nie ma jeszcze tego charakterystycznego dla baru szumu, ale jeszcze chwila i ......

Nika
17-01-2009, 17:12
za Jadzię!I na bal podążam..http://www.fothost.pl/upload/09/03/2f7fd0b0.gif (http://www.fothost.pl)

tadeusz50
17-01-2009, 17:21
Widzę, że coraz więcej stolików w barze zapełnionych z czego oczywiście się bardzo cieszę. Miłych pogawędek i uczczenia jubilatki.

aannaa235
17-01-2009, 17:32
Spiesze na popołudniową kawę i z życzeniami dla Jadzi za 2000 postów i życzę co najmniej drugie tyle.

jip
17-01-2009, 19:18
Mogę ze swoim grzańcem przysiąść i przemyśleć sobie niektóre sprawy? a może się podzielę, znalazłem, wpadły mi w ręce, obrazki Emilii Liszkowskiej-Parczewskiej i teraz zastanawiam się jaka ona. Wiem , że patriotka i malarka, oglądam podziwiam i szperam, coby coś więcej o niej wiedzieć, pewno opiszę na blogu, wtedy zaproszę do poczytania

tadeusz50
17-01-2009, 19:35
Jip pewnie siedż sobie z tym grzańcem ja nie muszę tego widzieć. Co do obrazków tez oglądaj a kto będzie chciał blog poczyta. Miłego oglądania.

Jadzia P.
17-01-2009, 19:36
Witam Was serdecznie :D
Ja pojechałam do Łodzi w ważnych sprawach....a Wy ucztujecie moją uroczystość.:D
No i dobrze, ja teraz też chętnie z Wami się napije....bom zmarzła ...:mad:
Dziękuję za wszystkie życzenia i razem z Wami wznoszę toast za nasze wspólne, następne tysiące postów !!!!!
Strasznie się cieszę, że Was mam :D

tadeusz50
17-01-2009, 19:38
Zguba się znalazła!! Bałem się, że się gdzieś schowała w jakimś ciemnym kątku. Herbatę gorącą już podaję z miodem i cytryną.

Jadzia P.
17-01-2009, 19:48
Tadeuszu z ogromną przyjemnością napiję się w Waszym towarzystwie gorącej herbatki...:D

jip
17-01-2009, 19:51
Już dołączam do herbatki i z miodem i z cytryną, ale pooglądać i poczytać warto było, bo to było poznanie i wartościowej malarki i patriotki. Dzięki za ten bar, można było spokojnie pomyśleć.

tadeusz50
18-01-2009, 06:58
Dzień dobry.
Otwieram bar i zapraszam na wspaniałą poranną kawę. Niedziela to pewnie wielu z jeszcze sobie smacznie śpi a barman już na nogach. Miłej i pogodnej niedzieli.

Iluzja
18-01-2009, 08:02
Cos ty, Tadziu, ja jestem jak zwykle, tyle ze przychodze do ciebie troche pozniej... na przerwe!
Co ja bym zrobila jak bym nie miala miejsca, takiego przyjemnego na wypicie kawy?...
Pozdrawiam, milej niedzieli ci zycze i gosciom twoim tez...

tadeusz50
18-01-2009, 08:11
Witam Cię Ireno i dziękuję za komplementy. Teraz wkrótce pewnie zawitają nowi goście. U mnie Ola właśnie otworzyła swoje niebieskie oczka i pewnie będę trochę nią zajęty. W wolnych chwilach będę na stanowisku. Miłego dnia.

jip
18-01-2009, 08:31
Witam - mogę kawę po turecku i chwilę przed spacerkiem z Pakiem posiedzieć - o widzę, że nie sam, witam i miłej niedzieli I barmanowi i gościowi domyślam się, że Iluzja to Irenka, miło mi.

Scarlett
18-01-2009, 09:28
Witajcie w niedzielny poranek. Przybyłam na poranną kawusię w naszym miłym barze i ciacho przyniosłam dla WSZYSTKICH. Życzę miłej niedzieli i do spotkania na następnej kawce po obiadku.http://www.iv.pl/images/waxtxtlnfawqixifvdkh.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=waxtxtlnfawqixifvdkh.jpg)

babciaela
18-01-2009, 09:37
Witam wszystkich na kawce
porannej,też poproszę mocną
Sagulko-Ty z tym ciastem jesteś
naprawdę UDANA...chciałam
odwyknąć ale tu się nie da.
Życzę WAM bardzo miłej niedzieli-od Eli.

mimoza
18-01-2009, 09:53
Tadziu, tylko nie krzycz na mnie, ja już to sama zrobiłam. Ile można spać. Na obudzenie kawę z mleczkiem - mocna, gorącą poproszę. Buziak dla Ciebie, pozdrawiam wszystkich - Cz

tadeusz50
18-01-2009, 10:21
Czesiu a czemu ja mam krzyczeć, jest niedziela nie ma obowiązków to i wstawać nie ma potrzeby. No,że takie wyjątki jak ja robiący za niańkę. Kawę w przerwie podaję dla wszystkich. Miłego dnia. Za oknem pada śnieg

Jadzia P.
18-01-2009, 10:26
Witam w ten pochmurny, niedzielny poranek.
Cały tydzień pięknie świeciło słoneczko,a dziś jak ja umówiłam się z moim wnukiem na sanki.....to pogoda się chrzani....:mad:
A teraz wypiję z Wami kawe i poczytam jak zakończył się bal u Joli :D

jip
18-01-2009, 10:29
Jest tak pięknie na zewnątrz, że nie chciało się wracać, biało,ale tak naprawdę biało, tylko nasze ślady, niesamowite i gdyby można teraz herbatkę z cytrynką ale bez prądu to by było super, przynoszę dla wszystkich trochę zimy
http://images35.fotosik.pl/50/4fabf71015c41682med.jpg

Jadzia P.
18-01-2009, 10:38
A widzisz jip, ciesz się , że znalazłeś wreszcie nasz bar :D
Tutaj po spacerze posiedzisz w ciepełku i w spokoju....a jeszcze dostaniesz gorącej herbatki na rozgrzewke :D

jip
18-01-2009, 10:45
A widzisz jip, ciesz się , że znalazłeś wreszcie nasz bar :D
Tutaj po spacerze posiedzisz w ciepełku i w spokoju....a jeszcze dostaniesz gorącej herbatki na rozgrzewke :D
Ja już kilka razy tu zaglądałem, ale z natury jestem nieśmiały i.......

tadeusz50
18-01-2009, 11:34
jip ja też jestem nieśmiały. Naprawdę.

aannaa235
18-01-2009, 12:06
Wpadłam na południową kawę bo na poranną to ciut za późno.
Miłej niedzieli wszystkim zyczę,,,nieśmiałym też.

Dzanina-1
18-01-2009, 12:54
Witajcie śmiali i nieśmiali/ do tych drugich też się zaliczam/.Poproszę miłego barmana o spóźnioną poranną kawusię z mleczkiem i bardzo słodką/3 łyżeczki cukru, a czasem i więcej- brak słodyczy/.Posiedzę,popatrzę na przemiłe buzie i polecę dalej do innych postów. Życzę wszystkim miłej niedzieli- Janka.

granny
18-01-2009, 13:25
Czyżby to był bar dla nieśmiałych. No ale skoro i barman jest nieśmiały to od razu mi lepiej w towarzystwie nieśmiałych.
Teraz rozumiem dlaczego barman umieścił sobie tygrysa w awatarze, to pewnie tak dla niepoznaki, żeby dodać sobie odwagi.

Dla tych leniuchów, co wstają przed południem mam nadzieję, że znajdzie się też kawusia, gorąca, aromatyczna, słodka i proszę o ciepłe mleczko z pianką.

Sagulo ciasto przepyszne, zjadłam bez wyrzutów sumienia, dziękuję.
U Was jest zawsze na co popatrzeć, a to jakiś obrazeczek, a to zdjęcie Jipa, jest naprawdę miło. Muszę wymyśleć coś innego niż miłego dnia, bo to zapożyczenie z angielskiego nie bardzo mi pasuje, a może bawcie się dobrze.

tadeusz50
18-01-2009, 14:01
Barman powrócił z górki i sanny z Olą. Olą zadowolona, Atos też choć zmęczony ciągnięciem sanek z Olą. Herbata na rozgrzewkę a póżniej obiad.

Alladynka
18-01-2009, 15:59
Dobrze że barman powrócił bo ja gorącą herbatę poproszę z cytryną i bez cukru. Miłego popołudnia :)

tadeusz50
18-01-2009, 16:07
Barman już podaje herbatę z cytryną, gorzką. Sam z kawą jeszcze trochę poczeka.

tadeusz50
18-01-2009, 17:14
I po godzinie czas na moją popołudniową kawę na którą serdecznie zapraszam amatorów kawy, herbaty soczków.

Jadzia P.
18-01-2009, 17:17
No więc ja chętnie Ci potowarzysze.
Tylko, że ja o tej porze to już tylko z herbatką :D

jip
18-01-2009, 17:40
mogę się do Was dosadzić i poprosić o kawkę popołudniową, ale bez ciacha i gorzką, bo znowu miałbym kłopoty z zawiązywaniem butów.

Scarlett
18-01-2009, 19:53
Witajcie kochani. Po podróży do mojej wnusi, zmęczona choć szczęśliwa napije się chętnie gorącej herbaty, bo na kawkę zbyt póżno i muszę odrobić zaległości na wątkach. Miłego wieczoru.

tadeusz50
18-01-2009, 19:59
Witaj Elu, jak wnusia, pewnie sama radość. Herbatę już podaję.Smacznego.

Scarlett
18-01-2009, 20:04
Tak Tadeuszu sama radość. Maleństwo bardzo grzeczne, także rodzicie mogą się cieszyć nią do woli. Nawet nie zauważyła kiedy babcia i dziadek odjechali . Sama słodycz, także słowa nie odddzą mojego szczęścia.

tadeusz50
19-01-2009, 06:54
Dzień dobry.
Witam wszystkich w nowym dniu i nowym tygodniu. Czas dzień rozpocząć od porannej mocnej kawy czyli szatana. Bar otwarty i zapraszam chętnych na wspaniałą kawę. Życzę miłego i pogodnego dnia

aannaa235
19-01-2009, 07:34
Jestem na porannej kawie. Wczoraj mnie nie było więc muszę to nadrobić, poproszę mocna z mlekiem.

tadeusz50
19-01-2009, 07:53
Witaj Anno i już podaję kawę mocną z mleczkiem. Przed chwilką obudziła się już Ola i wkrótce zaprowadzę ją do jej ulubionego przedszkola.

Nika
19-01-2009, 08:25
Serdeczne powitanko -wszystkim barowiczom miłego dnia.Przed nami nowy tydzień, oby minął spokojnie i w zdrowiu.

mimoza
19-01-2009, 08:29
Witam barowiczów.
Przyszłam do baru jak codzień na kawę z mleczkiem.
Dzień bez tej wizyty już nie byłby taki.
Tutaj ładuję baterie na kolejne godziny.
Miłego dnia wszystkim - Cz

Jadzia P.
19-01-2009, 08:44
Witam na bardzo porannej kawie :D
Cóż weekend się skończył .... i lenichowanie też .:mad:

babciaela
19-01-2009, 09:19
Witam w barku wszystkich
miłych bywalców.
Tadeusza proszę o kawkę
moocną bo coś"cienko"
widzę świat...
Dziękuję życzę udanego dnia!E.

tadeusz50
19-01-2009, 09:20
Witam ponownie na porannej kawie. Tym razem po powrocie z odprowadzenia /odwiezienia zaprzęgiem pies-sanki/ do przedszkola Oli. Mam trochę luzu. Miłego dnia.

Scarlett
19-01-2009, 09:43
Witam Jadzię, Annę, Czesię. Elę i Ciebie Tadeuszu. Wpadam na swojego rannego szatanka i życzę wszystkim udanego tygodnia.

babciaela
19-01-2009, 09:45
Sagulko pozdrawiam Ciebie
też a gdzie ciasto??
Tak się przyzwyczaiłam.....

jip
19-01-2009, 09:53
witamy wszystkich, po turecku proszę i siadam w kącie bom smarkaty,

Scarlett
19-01-2009, 09:55
Elu, a jakże jest ciacho, proszę się częstować do porannej kawki
http://www.iv.pl/images/w2btikytd4yumcgpywc4.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=w2btikytd4yumcgpywc4.jpg)

babciaela
19-01-2009, 09:56
O matko -jesteś boska-dziękuję!

babciaela
19-01-2009, 09:57
Masz Sagulko dowód
że czekałam,popatrz
na czas....

Dzanina-1
19-01-2009, 10:19
Witam wszystkich i też wpraszam się do Sagulki na to przepyszne ciacho i do Tadeusza na kawę.Życzę miłego i słonecznego dnia, bo u nas coś ponuro.J.

Alladynka
19-01-2009, 10:44
Ale tu ruch od rana . Kawusie prosze . Miłego dnia

tadeusz50
19-01-2009, 12:44
Dzisiaj ruch w barze a ja mam szpitalik w domu. Córka i starsza wnuczka chorują i odpukać Ola jak do tej pory zdrowa. Muszę coś im tam pomóc jakieś zakupy coś do zjedzenia. Pewnie mniej mnie będzie tutaj. Mimo to wszystkim miłego dnia.

tadeusz50
19-01-2009, 16:36
Witam na popołudniowej porcji kawy. Mam troszeczkę luzu, choć w każdej chwili mogę mieć coś do zrobienia jak to przy chorych. Miłego zdrowego i pogodnego wieczoru.

tadeusz50
20-01-2009, 06:29
Dzień dobry.
Witam z samego rana w barze na porannej porcji kofeiny zawartej w doskonałej kawie. Zapraszam chętnych i życzę miłego i pogodnego dnia.

Alladynka
20-01-2009, 07:07
Ło matko ja myślałam , że pierwsza dzisiaj będe a tu niespodzianka . Kawusie prosze . Miłego dnia :)

tadeusz50
20-01-2009, 07:51
Ło matko ja myślałam , że pierwsza dzisiaj będe a tu niespodzianka . Kawusie prosze . Miłego dnia :)
Ło matko- nieskromnie powiem, dość trudno mnie przebić/poza awarią sprzętu/. Kawę już podaję życzę miłego i spokojnego dnia.:D

Dzanina-1
20-01-2009, 08:09
Ja też myślałam, że jeszcze nikogo w barze nie ma, ale się zawiodłam. Są lepsi. Poproszę o kawusię z mleczkiem. Wypiję i do realu. Pozdrawiam następnych odwiedzających i życzę miłego dnia.J.

aannaa235
20-01-2009, 08:09
Witajcie
Byłam już na kawie przed 6,00 ale dziwnie mój post gdzieś się rozpłynął.
Udanego dnia życzę

mimoza
20-01-2009, 08:25
Miłego dnia wszystkim.
Tadeuszu, tradycyjnie wypiję kawę z mleczkiem.
Takiej nie podają nigdzie indziej. Cz

Nika
20-01-2009, 08:29
Dla mnie też kawusia,jeśli mozna,mocna,bom niewyspaaana wielce.

tadeusz50
20-01-2009, 08:40
Witam ponownie po spacerze z Atosem, wkrótce drugi w celu odstawienia Oli do przedszkola. Kawy już podaję. Aannaa235 mnie też czasem znika co napisałem. Raz nawet był świadek ze post był i zniknął.

babciaela
20-01-2009, 08:44
Po złej nocce-czas na
b. mocną kawkę
Najlepszą u Tadeusza.
Dobrego dnia!

Scarlett
20-01-2009, 09:18
Witam wszystkich w naszym barze. Za oknem szaro i buro. Cała zima spłynęła i nie wygląda to pięknie. Szatanka poporoszę i oczywiście ciacho przyniosłam dla amatorów słodkości. Życzę miłego dnia i dużo słonka, może u mnie też się pokaże.
http://www.iv.pl/images/3c570h4paprdqbntygi.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=3c570h4paprdqbntygi.jpg)

helena62
20-01-2009, 09:33
Saggulo , ciasta! no i kawke poprosze z mleczkiem imilego dnia wszystkim zycze.

tadeusz50
20-01-2009, 09:38
Babciaeli kawę już podaję, drugiej Eli również. Dziękuję za słodkości teraz po powrocie z odstawienia wnusi do przedszkola, czas na śniadanie. Doglądnąć chore-córka i starsza wnuczka leżą w łóżeczkach powalone przeziębieniem. Na dworze jak do tej pory dość ładnie, lekki przymrozek słoneczko gdzieś się przebija. Jednak zapowiadają pogorszenie pogody brrrr.
ps. Helenko Tobie również podaję kawę.

berbeć
20-01-2009, 12:54
A ja, a ja? Dostanę kawę??

babciaela
20-01-2009, 12:58
Tadeuszu Tobie i
Twoim bliskim
Dużo dobrego
Z D R O W I A!

Gabi K.
20-01-2009, 12:59
A ja, a ja? Dostanę kawę??


Aniu, że nie tylko dostaniesz kawy ale i masę słodkości , zarówno tych kalorycznych, jak i energetycznych od nas wszystkich Klubowiczów. Trzymamy kciuki za egzaminy, paszczęki, bardzo proszę, mogę zatkać, podaj namiary Serdecznie Cię ściskam

granny
20-01-2009, 13:07
Witajcie i ja przysiądę na chwilę, bo wiedziałam, że Sagula przyniesie coś dobrego, ślinka mi cieknie na sam widok, a po skosztowaniu niebo w gębie. Sagulo czy sama pieczesz takie pyszności. Do tego gdyby barman mnie zauważył, poproszę kawkę z mleczkiem spienionym koniecznie i brązowym cukrem. Czy myślicie już o wiośnie, już niedługo.

tadeusz50
20-01-2009, 13:32
Berbeciu-Aniu oczywiście, że dostaniesz choć troszeczkę spóżnioną - wina realu i obowiązków z tego wynikających. O egzaminach napisałem w "osobowym".
Gabrysiu Ciebie również serdecznie witam, dawno tu w barze nie gościłaś tym bardziej miło ponownie cię zobaczyć.
Granny- barman prawie wszystko widzi i nie ma powodu by Ciebie nie zauważyć-kawę z mleczkiem i brązowym cukrem podaję.
Miłego i pogodnego dnia wszystkim bywalcom.

Ajaks
20-01-2009, 14:19
Jest już pora obiadowa ale chyba pozdrowić mogę i przycupnąć gdzieś na boczku.

tadeusz50
20-01-2009, 16:09
Czy jest ktoś chętny na popołudniową kawę? Jeśli tak to serdecznie zapraszam do mojego baru. Kawa jak zawsze świeża i wspaniała.

akusia
20-01-2009, 16:50
Tadziu chętnie skorzystam z propozycji.Kawa jest rzeczywiście świetna.

Scarlett
20-01-2009, 17:42
22547Tadeuszu, masz jeszcze jedno zamówienie na smaczną, popołudniowa kawkę. Napiję się chętnie w Waszym towarzystwie.

tadeusz50
20-01-2009, 17:56
Widzę, że powoli bar się zapełnia. Już podaję kawy swoim stałym gościom. Smacznego i miłego spędzenia wieczoru.

berbeć
20-01-2009, 18:36
Kawa mniam mniam :) Stawia na nogi :) A coś na podwyższenie cukru i poszerzenie bioder dostanę ? ;>

granny
20-01-2009, 18:37
Dobrze, że tu tyle ludzi, każdy przy kawce, ja poproszę sok pomidorowy. Posiedzę, popatrzę trochę na Was i może mi przejdzie niewesoły dzisiaj nastrój.

granny
20-01-2009, 18:39
Berbeciu ale ile Ty masz w biodrach? Czyżby poniżej 100, że chcesz je sobie poszerzać. Mąż lubi więcej biodra w biodrze, czy jak? Opowiedz coś o tych biodrach może uda mi się zapomnieć o dzisiejszym moim nastroju.

berbeć
20-01-2009, 18:43
No pewnie, że myślimy.. W końcu "byle do wiosny.."
nie będzie już tak zimno okropnie i w ogóle bedzie zielono... i następna sesja się bedzie zbliżać ;)

tadeusz50
20-01-2009, 18:51
Granny, Berbeć jest młodziutką dziewczyną. Młodą mężatką. W biodrach to pewnie w stanie poważnym będzie mieć setkę. Teraz niech kończy studia. Pozdrawiam Cię Aniu. Trzymaj się ciepło.

granny
20-01-2009, 19:18
Tadziu, dzięki za info. Myślę, że Berbec mimo wszystko nie musi sobie bioder poszerzać, bo teraz w modzie są wąskie biodra (patrz wszystkie top gwiazdy), a nie wiedziałam, że Berbeć jest też taki młodziutki. No a tym szerokobiodrzastym to też poproszę o coś słodkiego, aby umilić wieczór.

tadeusz50
20-01-2009, 20:52
Sagula-Elżbieto stawiasz dziś kawę wszystkim bywalcom baru. Nagadałaś 2000 postów, serdecznie gratuluję kolejnego tysiączka.

Scarlett
20-01-2009, 20:58
http://www.iv.pl/images/cn6axc6v49qu1pfhy8v6.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=cn6axc6v49qu1pfhy8v6.jpg)
http://www.iv.pl/images/vaabno1f6qxypisyvd.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=vaabno1f6qxypisyvd.jpg)
Kawka od dwutysięczniaka dla wszystkich bywalców naszego wspaniałego baru.

Jadzia P.
20-01-2009, 21:10
Ale dobrze trafiłam :D
Elu, moje gratulacje....Twoje posty są takie kolorowe , że oczy same się śmieją....więc dobrze by było byś pisała jeszcze więcej.
A teraz poproszę o herbatke i kawałek ciasta...:D

berbeć
20-01-2009, 21:39
Gratuluję przekroczenia kolejnego tysiączka :)

A co do moich bioder... to takie powiedzenie, Zawsze jak się dobierałam do słodyczy tata mi mówił "masz, masz niech Ci w biodra idzie" .

Jak można było nie wiedzieć, że berbeć jest młody? W końcu Berbeć... ;)

tadeusz50
20-01-2009, 21:45
Aniu granny jest całkiem nowa i stąd małe nieporozumienie. nick nie zawsze odpowiada prawdzie. Pozdrowienia dla Przemka.

tar-ninka
20-01-2009, 21:52
Witaj nasz Berbeciu kochany ,
jak miło widziec twoja usmiechnietą bużkę .

granny
20-01-2009, 22:38
Sagulo przyjmij moje gratulacje z powodu 2.000 postów. Twoje wypieki zjadam od jakiegoś czasu bez wyrzutów sumienia, bo nie jestem w stanie odmówic.
Berbeciu, myślałam że jakaś starsza pani wolała pokazac się światu jako młódka, niż pokazywac swoją aktualną twarz. Ale cieszę się, że Cie poznałam i mogę nacieszyc się takim młodym towarzystwem. Jak mamy takie święto, to świętujmy, może podrzucimy Sagule do góry i zaśpiewamy Jej coś wesołego.

tadeusz50
21-01-2009, 06:11
Dzień dobry
Witam i zapraszam na kawę. Życzę miłego i spokojnego dnia.

aannaa235
21-01-2009, 07:29
Witam wszystkich
Nie było mnie wczoraj po południu w barze,

Saguli gratulacje za 2000 postów i podziękowania za pyszne codzienne słodkości

Tadeuszu - poproszę o pyszną kawę z mlekiem, oczywiście w Twoim wykonaniu.
Udanego dnia

mimoza
21-01-2009, 08:17
Dzień dobry.
Tadeuszu poproszę o kawę z mleczkiem. Nie zaglądałam wczoraj, w ciągu dnia do baru, inne obowiązki mnie wzywału - a tu taka feta.!
Sagulo, no, no - 2000 postów. Przyjmij moje szczere gratulacje. Cz

Iluzja
21-01-2009, 08:32
Witajcie, milego dnia wszystkim zycze...
A przed opuszczeniem was, wypije kawe, najwyzszy czs...

babciaela
21-01-2009, 08:33
Witam miłych gości:szczególnie
SAGULĘ...gratuluję...
Tadeusza proszę o waniliową,
Bardzo miłego dnia!

Nika
21-01-2009, 08:42
Witam serdecznie.Dla Saguli -gratulacje,dla mnie kawa ,jeśli łaska,Tadeuszu..dzień ciepły,prawie wiosenny..szaro-bure zwały sniegu,kałuże-ot sceneria dzisiejszego spaceru z Funią..

tadeusz50
21-01-2009, 08:54
Witam podaję kawę i już znikam. Cóż muszę Olę zaprowadzić do przedszkola. Miłego dnia dla babć.

Scarlett
21-01-2009, 09:04
Dziękuję wszystkim za gratulacje, ale to w naszym barze chyba tyle mi się napisało i tyle kawek wypiłam.
Tadeusz poszedł zaprowadzić Olę - figurówkę do przedszkola to sama muszę dziś się obsłużyć, ale przyniosłam cosik słodkiego i życzę wszystkim i miłego dnia Babci pełnego niespodzianek.
http://www.iv.pl/images/z4czmrhx2u7qn0bseqxf.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=z4czmrhx2u7qn0bseqxf.jpg)

tadeusz50
21-01-2009, 09:28
Już melduję powrót. Obowiązek wykonany.

Jadzia P.
21-01-2009, 09:41
Witam wszystkich bywalców naszego baru :)
U mnie też za oknem mgła, szaro i buro....
Czy może ktoś z Was policzył ile to jeszcze pozostało nam dni do......wiosny ...:confused:
Tadeuszu poproszę o kawe.

akusia
21-01-2009, 11:00
Witam kawoszy i innych smakowitych napojów.
Poprosze o najlepszą kawke i też znikam do realu.

granny
21-01-2009, 12:55
Witajcie kawosze (ładne słowo, nie wpadłabym na to), ja poproszę Capucino i do tego uszczknę sobie kawałeczek sernika Saguli. Widzę w nim jakieś owoce w środku, no i te truskawki na wierzchu i w dodatku w towarzystwie migdałów. Czuję, że moje dzisiejsze wyjście na zakupy skończy się w realu wstąpieniem na największe ciacho, dostępne w markecie. Jak będę wracała, to pewnie nawet nie zauważę, że śnieg stopniał i woda pod nogami. Byle do wiosny....

tadeusz50
21-01-2009, 16:12
Witajcie na popołudniowej kawie.
Ponieważ większość bywalczyń baru to są babcie dziś w dniu ich święta "Dnia babci" życzę wszystkiego dobrego w zdrowiu samopoczuciu, pociechy i radości z wnucząt. Aby były słodkie, zdrowe i kochane. Dziś w związku z tym wszystko gratis w tym barze,

berbeć
21-01-2009, 17:30
Wszystkim Babciom Kochanym wszystkiego najlepszego :)

Scarlett
21-01-2009, 17:37
Ja jako młoda Babcia Ela, małej Anielki stawiam dziś torta dla wszystkich Babć i Dziadka Tadzia i napiję się wspaniałej popołudniowej kawki w naszym miłym barze.
http://www.iv.pl/images/nppc47aw6riodliwtjje.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=nppc47aw6riodliwtjje.jpg)

granny
21-01-2009, 18:26
Jestem babcią 4 letniej Madzi i półrocznej Marysi. Dziękuję za życzenia, ze swej strony składam życzenia innym babciom, w dniu naszego święta. Już rozsiadam się wygodnie przy torcie Saguli. Spieszcie się babcie, abyście mogły skosztowac pyszności Saguli i dobrej kawy Tadzia.
Taki dzień jak dzisiaj powtórzy się dopiero za rok. Wszystkiego najlepszego.

Jadzia P.
21-01-2009, 21:37
Witajcie :D
Ja dziś byłam na występach przedszkolaków z okazji Dnia Babci. Jakie te dzieciaki są kochane..:D

tadeusz50
21-01-2009, 21:40
Ja jutro jestem zaproszony do przedszkola na uroczystość z okazji dnia babci i dziadka. Dziś miały popisy dwie grupy przedszkolaków, jutro pozostałe dwie. Wiem, że będzie super, bo byłem w ubiegłym roku. Ola była wspaniała.

Jadzia P.
21-01-2009, 21:52
Tadeuszu, a pomyśl sobie jakie smutne byłoby Twoje życie gdyby nie było Oli .
Ile radosci daje taki mały trzpiocik...
Ja nieraz jestem aż zła na mojego wnuka (strasznie rozrabia i broi ), ale jak go nie widze dwa, trzy dni to bardzo za nim tęsknie .
Nie możemy doczekać się wiosny by ruszyć na wycieczki rowerowe.:D

tadeusz50
21-01-2009, 21:57
Jadziu masz rację,, smutno by było starszą podchowałem, teraz już pannica prawie dorosła, teraz Ola uwodzicielka.

mimoza
22-01-2009, 04:54
Dziadku, drogi dziadku Tadziu.
Nie mogłam w nocy spać, więc przyszło mi do głowy, że złożę Tobie życzenia z okazji Dnia Dziadka.
Na pociechę Oli (i nie tylko) ciesz się z nami każdą chwilą.
Żyj nam długo i szczęśliwie. Cz
http://img291.imageshack.us/img291/8476/girlandazz3.gif (http://imageshack.us)
http://img291.imageshack.us/img291/girlandazz3.gif/1/w389.png (http://g.imageshack.us/img291/girlandazz3.gif/1/)

tadeusz50
22-01-2009, 06:14
Dzień dobry
Bar już otwarty przez Czesławę, miłe zaskoczenie i jeszcze życzenia dla dziadka. Dziękuję. Teraz zapraszam na poranną kawę babcie i dziadków.

Iluzja
22-01-2009, 06:31
Witajcie, przybywa wam ktos, ja.;)
Teraz to tylko soczek, potam wpadne na kawe...
Milego dnia zycze,
ps: Mimozo co to za spadek samopoczucia?.. Teraz na pomludniu Francji mimoza rozkwita najpiekniej. Ale trzeba byc na poludniu...

aannaa235
22-01-2009, 07:29
Witam wszystkich na porannej kawi.

Tadeuszu Wszystkiego dobrego w dniu święta dziadka, wiele radości z wnucząt życzy babuleńka

http://www.iv.pl/images/5uhybjdrs5zrrr5va4j_thumb.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=5uhybjdrs5zrrr5va4j.jpg)

tadeusz50
22-01-2009, 08:01
Witam
Powróciłem z obowiązkowego porannego spaceru czyli 3 w jednym. Wysikanie psa, zaopatrzenie w pieczywo oraz prasę. Tam jest mokro, brzydko, ponuro pogodowo okropnie. Anno to do przedszkola idziemy za rączkę. Co prawda to są inne przedszkola ale pora ta sama.

mimoza
22-01-2009, 08:32
Kochani witajcie.
Coś wisi w powietrzu. Najpierw nie mogłam zasnąć,
a jak już zasnęłam, to w środku nocy coś mnie obudziło. Potem znowu się położyłam. Teraz jestem nieprzytomna z niewyspania, ale zadowolona,
bo zrobiłam niespodziankę Tadeuszowi.
Tym samym należy mi się mocna, gorąca kawa z mleczkiem - Cz

babciaela
22-01-2009, 08:57
Witajcie Kochani-ja tak śladem
drogiej MIMOZY,pędzę do
Tadeusza z ukłonami z okazji
Święta Dziadków-nic nie
zmieniaj Tadeuszu-jest SUPER,
dla wnuczek i dla nas.
Proszę o waniliową-mocną.
Bardzo miłego dnia!

Scarlett
22-01-2009, 09:19
Witajcie wszystkie babcie, a ja z ciachem dla naszego rodzynka Dziadka Tadeusza. Dużo uśmiechu od Oleńki każdego dnia i od starszej wnusi. Kawkę wypiję w Waszym towarzystwie, gdyż jest mi bardzo miło spotykać się z Wami tutaj.
http://www.iv.pl/images/bmejcc4snrki57oabx.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=bmejcc4snrki57oabx.jpg)

Nika
22-01-2009, 09:29
Tadeuszu!Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziadka!

akusia
22-01-2009, 10:41
Witajcie kawoszki.Dziś obsłużymy się same a nawet podamy naszemu barmanowi.Tadeuszu-dziadku wszytstkiego najlepszego.

granny
22-01-2009, 12:38
Witajcie ranne ptaszki. I ja się wreszcie wygramoliłam z moich piernatów i już pędzę do Was. Dziadku Tadku, moje najlepsze życzenia w dniu Twojego święta. Wiele radości, pięknych zabaw z wnuczkami i wszystkiego najlepszego.
A kawkę już mam, bezkofeinową jak zwykle.

tadeusz50
22-01-2009, 12:42
Ja już powróciłem z występów w przedszkolu przedszkolaczków dla dziadków. Było wesoło i super. Teraz herbatka w barze.

Dzanina-1
22-01-2009, 13:11
Tadeuszu życzę Ci wszystkiego najlepszego w Dniu Dziadka, uśmiechu na co dzień do kochanych wnusiów. A kawą sama się obsłużę, bo nie wypada w takim dniu fatygować Ciebie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich dziadków i babcie.

tadeusz50
22-01-2009, 16:30
Na popołudniową kawę zaprasza dziad:mad: dziadek:D rodzynek:confused: Tade:cool: barman ale się tego nazbierało a jeszcze -oficer sternik- /starsi stażem/ wiedzą o co chodzi zaprasza na kawę. Miłego popołudnia i wieczoru w towarzystwie wnucząt.

granny
22-01-2009, 19:27
Dzień Dziadka i w dodatku rodzynka a tu jakoś pustawo, rozumiem, że babcie zabawiają wnuczęta, ale o naszym barowym dziadku też nie należy zapominac.
Wszystkie babcie złożyły już dziadkowi życzenia, no to teraz czas na jakąś wspólną zabawę. A może posiedzimy i tylko pomilczymy. Towarzystwo w którym można pomilczec to rzadkośc, czyżby tu takie było?

tadeusz50
22-01-2009, 19:46
granny
Czasami tak tu bywa w tym barze, siedzimy i milczymy. Dziadek ma tylko dwie wnuczki, pewnikiem gdzieś jest więcej wnucząt.

babciaela
22-01-2009, 19:52
A ja właśnie przybyłam
na wieczorne posiedzenie
na herbatkę z cytryną i
posiedzę z Tadeuszem
może ktoś dołączy???

Scarlett
22-01-2009, 19:53
granny zaśpiewajmy naszemu rodzynkowi sto lat i od razu będzie nam weselej w naszym barze. Tadeuszu biegnę zrobić sobie małą kawkę, a Ty dzisiaj świętuj, ale tylko dzisiaj!
Ciacho na po obiedzie, proszę się częstować moi mili.

http://pl.youtube.com/watch?v=mkuEemGGFi4Sto lat dziadku Tadku
http://www.iv.pl/images/dc21thj6ycbviy50m5p.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=dc21thj6ycbviy50m5p.jpg)

granny
22-01-2009, 19:57
Wiem z doświadczenia, że jak się spotkają babcie, dziadkowie to z reguły opowiadają właśnie o swoich wnuczętach. Ileż to można naopowiadac na temat własnych wnucząt, zwłaszcza jak się je ma na codzień i na codzień obserwuje ich dokonania. Ja jestem babcią od święta, widuję je 2 razy do roku, ale rozmawiam z córką przez telefon i wiem na bieżąco, co ostatnio zmajstrowały, czego się nauczyły. Moja starsza 4 letnia już potrafi bardzo ciekawą rozmowę przeprowadzic przez telefon, a młodsza właśnie nauczyła się siadac. Obie są wesołe, grzeczne, są w domu pod opieką ich mamy.

granny
22-01-2009, 19:59
Już dołaczam do śpiewów i nie pogardzę Twoim smakowitym ciastem Sagulo. A więc śpiewajamy Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam....

tadeusz50
23-01-2009, 07:15
Dzień dobry
Witam troszeczkę póżniej, -dobrze sobie spałem-. Teraz szybka kawa w barze, przegląd seniorka za moment będzie spacer codzienny-obowiązkowy. Zapraszam na kawę. Miłego i pogodnego dnia.

aannaa235
23-01-2009, 07:21
Przybyłam na poranną kawę.
Trochę pobuszuję po seniorku, a potem pędzę do okulisty.
Udanego dnia wszystkim życzę

Dzanina-1
23-01-2009, 08:35
Witam serdecznie. Już pochodziłam sobie po seniorku,a teraz wypiję kawkę z mleczkiem. Zrobię makijaż i wciągnę piękną kreację i idę na bal do przedszkola do wnusia/ dzień babci/. Wnusio powiedział, że chce mieć ładną babcię, więc muszę. Pozdrawiam.J

Alladynka
23-01-2009, 08:59
A ja kawę bez cukru proszę. Miłego dnia .

mimoza
23-01-2009, 09:02
Pozdrawiam.
Wpadłam na kawę z mleczkiem gorącą i bardzo mocną. Nigdzie tak nie smakuje jak u Tadeusza. Cz

mimoza
23-01-2009, 09:02
Pozdrawiam.
Wpadłam na kawę z mleczkiem gorącą i bardzo mocną. Nigdzie tak nie smakuje jak u Tadeusza. Cz

babciaela
23-01-2009, 09:04
Pozdrawiam bywalców
i barmana-proszę o
bardzo mocną kawkę,
życzę udanego dnia...
Pogody ducha...

Scarlett
23-01-2009, 09:51
Witam milutko wszystkich w nowym dniu, Też napije się czarnej, mocno palonej kawy na rozbudzenie, a wiem, że tylko taka jest w naszym barze u Tadzia, Kto ma ochotę na ciacho to proszę się częstować.
http://www.iv.pl/images/fl2llenskr0q6hhyn0h.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=fl2llenskr0q6hhyn0h.jpg) Miłego dnia, chociaz u mnie brakuje słonka od kilu dni

tadeusz50
23-01-2009, 10:01
Witam ponownie
Jak widzę ruch dość spory w moim barze. Dopiero teraz mam trochę więcej czasu na seniorka, Teraz kawa, śniadanie i codzienne obowiązki. Miłego dnia.

Iluzja
23-01-2009, 10:05
Witajcie, dzisiaj faktycznie pozno przychodze, wpadlam przed wyjsciem, tylko mala kawa... i do realu pedze...
Milego dnia wam zycze...

Jadzia P.
23-01-2009, 10:54
Witam wszystkich stałych bywalców naszego baru,
oraz tych co tylko od czasu do czasu do nas zagladają :D
U mnie dziś paskudny dzień, szaro i buro.
Ja lubię tylko takie takie dni kiedy od rana świeci słoneczko ;)
Cóż , kiedy dzień smutny to musimy sobie sami go rozweselić.
A co najlepsze na poprawe złego samopoczucia ? Oczywiście ciacho od naszej Sagulki :D
A więc Tadeuszu, ja poproszę kawe i duży kawał ciastka !!!!!:D

Nika
23-01-2009, 12:28
Witam serdecznie.Kawę już wypiłam,ale ciasta skubnę odrobinę z przyjemnością na rozweselenie,bo pogoda zaiste barowa..

tadeusz50
23-01-2009, 16:18
Witam popołudniowo i zapraszam na takąż kawę /tz. popołudniową/ Jak widzę jeszcze dziś byliście dziadkowie-babcie w przedszkolach u wnuków. Teraz czas odpocząć. Miłego wieczoru.

aannaa235
24-01-2009, 06:36
Witam wszystkich którzy wpadną do baru.
Usiądę w kąciku i wypiję kawę na początek dnia.
Jakieś choróbsko sie przyplątało i chyba trzeba wracać do łóżka.
Życze spokojnego i udanego dnia.

Iluzja
24-01-2009, 07:01
Dzien dobry Aniu, ja tez wpadlam na chwileczke, bo za chwile zabieram sie "do tworczosci powaznej"... wypije kawe w twoim towarzystwie, i uciekam...
Ale zycze wszystkim odwiedzajacymi Tadziowi milego week-endu...

tadeusz50
24-01-2009, 07:09
Dzień dobry.
Witam już widzę, że troszeczkę się spóżniłem. Ale amatorki kawy obsłużyły się same i tak powinno być. Kawę też wypiję i zapraszam amatorów kawy do mojego baru. Miłego i pogodnego dnia.

Nika
24-01-2009, 08:43
Kawę zrobiłam w realu,więc wpadłam tylko,by powitać wszystkich, życząc miłego weekendu i udanej zabawy na balu u Jolity.

babciaela
24-01-2009, 08:51
Witam-miło i serdecznie
zaczynamy nowy dzień
od kawusi-Tadeuszu
podaj jeśli łaska,tutaj
jest najlepsza.
Bardzo miłego i udanego dnia!

mimoza
24-01-2009, 08:54
Witajcie kochani. :D Ruch od rana w barze.
Tadeuszu poproszę o kawę z mleczkiem
(gorącą i mocną).
Miłego dnia - Cz

tadeusz50
24-01-2009, 09:10
Witam ponownie
Po codziennym obowiązkowym spacerze. Atos zadowolony, zaopatrzony w pieczywo i pracę-ja- siedzę teraz i czekam kiedy mój brzuszek zawoła "jeść". To będzie pora na śniadanie i drugą kawę. Miłego i pogodnego /jest ponuro/ dnia dla wszystkich.

helena62
24-01-2009, 09:14
Witam, poprosze o kawe i zycze wszystkim milego dnia, znikam do realu

Scarlett
24-01-2009, 09:59
Witam też troszkę póżniej niż zwykle, ale dobrze mi się spało Poproszę Tadziu o swojego rannego szatanka i szybciutko pobiegam po wątkach. Przyniosłam weekendowe ciacho, aby starczyło dla wszystkich nas odwiedzających.
http://www.iv.pl/images/l42ahn1i928cn3piud3.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=l42ahn1i928cn3piud3.jpg)
http://www.iv.pl/images/dhhut3z1qurwf5mm2qza.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=dhhut3z1qurwf5mm2qza.gif)

tadeusz50
24-01-2009, 10:06
No tak jak oczy zobaczyły co przyniosła sagula-Elżbieta mój brzusio gwałtownie woła jeeeeśśćć. Tak więc pora na śniadanie i doskonałą drugą kawę jaką serwuję ja sam w tym barze. Miłego odpoczynku w sobotni dzionek.

Alladynka
24-01-2009, 10:31
Małą kawę bez cukru proszę i życzę wszystkim bywalcom baru miłego dnia !:)

Jadzia P.
24-01-2009, 10:51
Witam na porannej kawie.
Dziś ciąg dalszy barowej pogody.:mad:

Jadzia P.
24-01-2009, 11:08
Dziewczyny, nasz Tadeusz dziś nam wystukał dziesięciotysięcznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Dopiero w klubie " Czyste kominy " to zauważyłam.
Moje gratulacje !!!!!!!!:D

jip
24-01-2009, 11:12
No to gratulacje dla Tadeusza, toast sokiem malinowym wznieśmy i dla Tadzia z tej okazji trochę wiosny, coby mu sie zima nie dłużyła.
http://images48.fotosik.pl/52/14b2e1ca664d7f87med.jpg

Scarlett
24-01-2009, 11:16
Mamy dziś kolejne świętowanie w naszym barze. Tadeuszu pisz, pisz jak najwięcej, bo bardzo mądre są Twoje posty, życiowe i łagodzące wiele zaczepnych tematów

tadeusz50
24-01-2009, 11:35
Dziękuję
A miałem skromną nadzieję, że przemknie to bez echa. Moje gadulstwo! Cóż poddaję się dziś bar podaje wszystko/oprócz alkoholi/ gratis.

frida
24-01-2009, 13:39
WItajcie barowicze,
O jak gratis to i ja wpadam na szatanka ;)
miłego dzionka wszystkim

Ajaks
24-01-2009, 14:36
Miłego popołudnia w ten odwilżowy dzień

tadeusz50
24-01-2009, 16:54
Co to takie pustki w tym barze? Pogoda za oknem nie skłania raczej do spacerów /poza koniecznymi, czyli takimi kiedy stworzenie czterołape stwierdza, że należy pana/panią wyprowadzić na spacerek/ Tak więc pora na popołudniową kawę, zapraszam na nią.

Mar-Basia
24-01-2009, 17:41
Tadziu, gadulo.....nagadales, nabiles licznik....niech Cie diabli!!!!!!!! Gratulacje. ;)

granny
24-01-2009, 19:48
Tadeuszu, nie wiem jak doszedłeś do takiej liczby postów, bo przecież mówi się, że tylko kobiety są gadatliwe, a tu mężczyzna i proszę.
Zyczę Ci następnego 10 tysięcznika. Pływaj z nami po różnych wątkach, gratuluję.
A jak dziś wszystko za darmo to poproszę kawę Latte, i truskawki ze śmietaną.

Nika
24-01-2009, 19:52
Tadziu,przecież bal na zamku!

tadeusz50
24-01-2009, 20:01
Nika
Ale tu mi też nie darują!
granny
Już podaję

babciaela
24-01-2009, 20:01
Ale się narobiło faktycznie
Tadzio niezmordowany...
Gdyby policzył wszystkie
kawy i herbaty to by było......
GRATULUJĘ!jest SUPER!

granny
24-01-2009, 20:16
Zawsze tak ciepło i serdecznie w tym barze. To dzięki Tobie Tadziu. Dobrze, że jest takie miejsce. Gości też masz super.
Miło tu bywać.

Malwina
24-01-2009, 22:40
Gdzie Słowikowej szukać? dzis ma urodziny i serdecznosci ode mnie....

tadeusz50
24-01-2009, 22:44
Gdzie Słowikowej szukać? dzis ma urodziny i serdecznosci ode mnie....
Malwinko a nie pospieszyłaś się o jeden dzień. Urodziny Słowikowej są jutro!

tadeusz50
25-01-2009, 06:54
Dzień dobry
Witam w niedzielny poranek i zapraszam na kawę w moim barze. Dzień już jest dłuższy i coraz bliżej do upragnionej wiosny. Miłego i pogodnego dnia dla wszystkich.

Iluzja
25-01-2009, 07:22
Witaj Tadziu, wreszcie przybylam na kawe, i tak dzien potoczy sie dalej... pracowicie, wiec przerwa sie nalezy...
Milego dnia ci zycze i wszystkim gosciom...

aannaa235
25-01-2009, 07:55
Witajcie Iluzjo i Tadziu
Dzisiaj wypiję herbatę z miodem i cytryną, bo choróbsko nie jak nie chce ustąpić.
Tadeuszu gratuluję 10 000 postów i życzę wiele cierpliwości w tym babińcu.
Wszystkich gościom życzę spokojnej niedzieli

tadeusz50
25-01-2009, 08:08
Witam ponownie
Tym razem już po spacerku z moim przyjacielem czterołapcem Atosem. Doskonały sposób na spędzenie resztek snu jakie jeszcze były na oczach. Dziękuję za gratulacje w sprawie mojego gadulstwa. Zastanawiam się jak można wytrzymać z takim gadułą jak ja?

Nika
25-01-2009, 08:47
Ja też po spacerku z Funią..niestey-kropi.Kawkę juz popijam,więc tylko serdecznie witam i życzę miłej,spokojnej niedzieli.Dzisiaj córcia przyjeżdżą!Są juz w Austrii-w domku będą wieczorem.Zaraz będę piekła makowiec powitalny,a mąz szarlotkę.

helena62
25-01-2009, 08:57
Witam, poprosze o kawe i zycze wszystkim i kazdemu z osobna milej niedzieli.

mimoza
25-01-2009, 09:00
Witam w niedzielny poranek.
Za oknem siwo, szaro i ponuro.
Tadziu od rana ma gości, ja sie też dołączę.Poproszę kawę z mleczkiem, dobrą na obudzenie. Cz

babciaela
25-01-2009, 09:33
Witam na porannej kawce.
Nika dziś szczęśliwa będzie
witać,a ja będę żegnać-moja
Kochana synowa Ania wyjeżdża
do Grecji za chlebem....jest
nam b. smutno.Tadeuszu
proszę o mocną kawę-życzę
udanego dnia!

tadeusz50
25-01-2009, 10:07
Tadeusz już kawy podaje po powrocie z drugiego spaceru stwierdza, że pora na śniadanie i drugą kawę. Przy okazji byłem też momencik u Oli, dopadło ją przeziębienia w serii po siostrze i mamie. Miłego dnia wszystkim.

Scarlett
25-01-2009, 10:53
Zmęczona karnawałowym szaleństwem wreszcie dotarłam do Was, do oazy spokoju i ciszy. Tadeuszu szatanka poproszę, bom strudzona tańcowaniem i z myśleniem jeszcze słabo.
http://www.iv.pl/images/2lqal0oucjbrewtk32qy.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=2lqal0oucjbrewtk32qy.jpg)A to coś na ząb

Jadzia P.
25-01-2009, 11:38
Witam :)
Oj pospało mi sie dzisiaj. Dlatego dopiero teraz zgłaszam się na poranną kawe.
Za oknem robi się słonecznie. Może będzie ładny dzień ? ;)

Dzanina-1
25-01-2009, 11:46
Witam i poproszę o kawę z mlekiem. Najpierw buszowałam po innych forach, a teraz odpoczynek.

gratka
25-01-2009, 12:10
Wpadam powiedzieć dzień dobry Tadeuszowi i wszystkim gościom. Poproszę to co zwykle i ptysia od Sagulki.

jip
25-01-2009, 12:20
Witam wszystkich barmana też, a jak jeszcze będzie czarna po turecku średniej mocy i z mlekiem i bez cukru to mogę w kąciku posiedzieć a i nawet coś opowiedzieć. Bo ten bar przypomina mi taki mały barek w pijalni wody w Nałęczowie. Pijalnia w palmiarni - duże palmy, woda się sączy ze źródeł lecznicza, fontanna na środku, a obok mała lada gdzie podają grzane piwo z miodem i goździkami i grzany miód Nałęczowski a dalej za kotarą sączy się bardzo delikatna relaksacyjna muzyczka z pijalni czekolady Wedla, głos barmanki przypomina delikatny zachęcający głos naszego barmana, tylko, że tamta barmanka to młodziutka laseczka i nie była nieładna i tam był zabieg tak zwanej relaksacji czy jakoś tak. To był najprzyjemniejszy zabieg. I jeszcze taka różnica, że tutaj grzańcy nie podają ale to i lepiej. No powiedzcie czy to nie podobne?

gratka
25-01-2009, 12:26
Rozmarzyłeś się jipie, rozmarzyłeś. Wodę to Ci tu też możemy polać....,palma czasem odbija, a muzyczkę puszczają na innych wątkach, jest OK!

granny
25-01-2009, 12:35
Jip dobrze że przywołałeś ten nastrój z Nałęczowa. Pomarzymy wszyscy przy dobrej kawusi i tym co przyniosła Sagula. Niech no popatrzę, coś okrągłego, puszystego, przykrytego śmietanką, w środku maliny. Nie mogłabym odmówić, jakkolwiek wracam z wątku o dietach, mogą trzymać dietę, jak nie widzą pyszności Saguli. Pychota.

Jadzia P.
25-01-2009, 12:39
Witam wszystkich barmana też, a jak jeszcze będzie czarna po turecku średniej mocy i z mlekiem i bez cukru to mogę w kąciku posiedzieć a i nawet coś opowiedzieć. Bo ten bar przypomina mi taki mały barek w pijalni wody w Nałęczowie. Pijalnia w palmiarni - duże palmy, woda się sączy ze źródeł lecznicza, fontanna na środku, a obok mała lada gdzie podają grzane piwo z miodem i goździkami i grzany miód Nałęczowski a dalej za kotarą sączy się bardzo delikatna relaksacyjna muzyczka z pijalni czekolady Wedla, głos barmanki przypomina delikatny zachęcający głos naszego barmana, tylko, że tamta barmanka to młodziutka laseczka i nie była nieładna i tam był zabieg tak zwanej relaksacji czy jakoś tak. To był najprzyjemniejszy zabieg. I jeszcze taka różnica, że tutaj grzańcy nie podają ale to i lepiej. No powiedzcie czy to nie podobne?
"Toćka w toćke" - dokładnie tak tutaj jest jak opisałeś :D
A, że zamiast młodej laseczki....jest Tadeusz.....to i dla nas seniorek lepiej....
Przy laseczce byśmy wpadały w kompleksy....a tak ...od czasu do czasu usłyszymy jakiś komplement od szefa baru :D
No i powiedz gdzie jest lepiej ....u nas czy w Nałęczowie ;)

jip
25-01-2009, 12:42
Dla mnie najważniejsze, że i tam i tu lubię przyjść i podumać wypić tutaj kawkę tam grzane piwo i jest superowo.

tadeusz50
25-01-2009, 12:43
"Toćka w toćke" - dokładnie tak tutaj jest jak opisałeś :D
A, że zamiast młodej laseczki....jest Tadeusz.....to i dla nas seniorek lepiej....
Przy laseczce byśmy wpadały w kompleksy....a tak ...od czasu do czasu usłyszymy jakiś komplement od szefa baru :D
No i powiedz gdzie jest lepiej ....u nas czy w Nałęczowie ;)
No i po takich komplimentach /celowa pisownia/ zarumieniłem się jak owa laseczka od ucha do ucha. Sam miód lejecie na moje serce.:D

granny
25-01-2009, 13:17
Tadziu a jak Ci ładnie z tymi rumieńcami. Barman powinien być zarumieniony, bo to zachęca klientów do spożycia kawki, tak jak kucharz powinien być pucułowaty z brzuszkiem i obowiązkowo rumiany.

jip
25-01-2009, 16:29
co tak pusto, klucz z pod wycieraczki wydostałem i kombinuję z kawą ale przypaliła mi się woda, to nic soczkiem się poczęstuję, a chciałem wam pokazać ten wspomniany barek w Nałęczowie. oto on:
http://images32.fotosik.pl/444/aa83e43b1dfb5df1med.jpg
to na dole czerwona to kurtka moja.

tadeusz50
25-01-2009, 16:35
jip kawę już podaję
Woda świeża, tamtą przypaloną wylałem. Jesteś psiarz i ja jestem i właśnie pies mnie wyprowadził na przymusowy spacer. Widzę, że lodówka w tym barze zapatrzona jest wyłącznie w światło hi hi hi

jip
25-01-2009, 16:43
To drugi tydzień działalności tego barku, ale u Ciebie teraz lepiej raz, że znajomych można spotkać, dwa, że cieplej

akusia
25-01-2009, 17:51
Przygotowania do wyjazdu do szpitala prawie ukończone.
Wreszcie moge przysiąść i spokojnie wypić kawe.
Kawa u Tadeusza najlepiej smakuje.
Pozdrawiam wszystkich kawoszy.

tadeusz50
25-01-2009, 18:00
Akusiu to szybciutko zdrowiej i wracaj do nas. Cóż można życzyć przed pobytem w szpitalu? Sympatycznych wspólokatorów na sali, miłego personelu i jak najkrótszego pobytu w tym odosobnieniu.

Barbara13
25-01-2009, 18:12
Witam, nie przychodziłam, bo choróbsko zwaliło mnie z nóg, herbatka z sokiem malinowym, to jest coś czego teraz mi potrzeba, przysiądę z daleka, bo jestem "pociągająca" nosem.
A to dla podniebienia - proszę- częstujcie się
http://fotozrzut.pl/zdjecia/514ced6b6f.gif (http://fotozrzut.pl/)

Ajaks
25-01-2009, 18:40
Wpadłam na chwilkę, żeby życzyć wszystkim powrotu do zdrowia. Wracajcie do zdrowia, kawa czeka i do kawy słodkości.
http://srv4.odsiebie.com/MTIzMjkwMTIyMw==/MTIzMjkwMTY0NDIyLmpwZw==/deser.jpg (http://odsiebie.com)

tadeusz50
25-01-2009, 18:45
Tych kichających i zasmarkanych jest pewnie więcej. Barman Tadzio jeszcze się opiera choróbskom i częstuje wszystkich kawą. Miłego wieczoru.

granny
25-01-2009, 19:03
Myślałam, że po tym szaleństwie Saguli już nic mnie kuszącego nie spotka, a tu oczom nie wierzę, nie dość, że czekoladki to jeszcze takie okrągłe pyszności z marmoladką w środku. No całe szczęście, że Ajaks przyniosła tego wystarczającą ilość, bo zjadłabym wszystkie. Tadziu dwie kawki dziennie to byłaby prawdziwa rozpusta, dlatego poproszę herbatkę ziołową, taką na dobry nastrój. Dziękuję.

tadeusz50
26-01-2009, 06:51
Dzień dobry
Witam w nowym tygodniu i zapraszam na codzienną kawę. Konieczna jest ta kawa aby spędzić resztę snu po nieciekawej nocy. Życzę miłego dnia.

Iluzja
26-01-2009, 07:34
Witaj Tadziu, wpadlam na kawe, juz popracowalam.
Teraz zabieram sie do przyjemnosci i do zycia...
Pozdrawiam cie i twoich gosci...