PDA

View Full Version : Propozycja


gerd
22-01-2009, 17:32
Dzień dobry

Proponuję uruchomienia czegoś, o czym już wspomniałem przed paroma dniami i jakoś pozostało bez specjalnego odzewu. Jeśli oczywiście Administrator nie ma nic przeciwko temu - Utworzenia nowego działu pod "roboczą" nazwą np."Mój komputer"
Zacznę może od Siebie samego.
Mam Monitor LCD z dwoma wejściami: 1) D-Sub oraz: 2) DVI - które to wejście daje podobno "Obraz lepszej jakości". Czy warto w komputerze z "Integrowaną kartą graficzną" mająca tylko wyjście D-Sub zainstalować - Nową kartę graficzną która z regóły już obecnie posiada - dwa w wejścia, zarówno D-Sub jaki i DVI aby uzyskać obraz lepszej jakości ?
Bo podobno każda- nawet najtańsza karta graficzna jest lepsza od karty graficznej, "zintegrowanej z płytą główną". Czy jest ktoś w stanie mi odpowiedziec ?
Z góry wielkie dzięki
Pozdawiam i przepraszam
gerard

weronika1
24-01-2009, 08:49
Gerhatku
Właśnie jest otwarty wątek "Komputer dla początkujących - kurs" prowadzony przez E-Asystent.com pod "esenior". Bardzo polecam. A jeżeli masz pilny problem, to można zadać im prywatne pytanie.
Ja tez mam komputer ze zintegrowaną kartą graficzną i dokupiłam nową kartę, oraz pamięć. To jest do wykonania, ale najlepiej jak zapytasz grupę E-Asystent.com Oni Ci fachowo doradzą. Pozdrawiam.

gerd
24-01-2009, 11:55
Dzień dobry

Witam Weroniko
Oglądałem wczoraj i również zauważyłem pierwszą "lekcje"o komputerach, ale dziękuję bardzo za informację.
Serdecznie pozdrawiam
g.