PDA

View Full Version : bohater reportażu telewizyjnego


ergosum
26-01-2009, 11:45
Drodzy Państwo,

poszukujemy bohatera do cyklu reportaży dla szwedzkiej telewizji.
Charakterystyka: mężczyzna w sile wieku, który dotąd nie był nad Morzem Bałtyckim; gotowy wystąpić przed kamerą.
Cykl, który telewizja nakręci w krajach basenu Morza Bałtyckiego, jest częścią projektu ekologiczno-medialnego "Uratować Bałtyk". Szczegóły na oficjalnej stronie projektu w języku angielskim:
www.balticseamediaproject.com

Zainteresowanych proszę o mail: habeo@interia.pl, lub telefon: 510 055 591.

Pozdrawiam serdecznie!

tadeusz50
26-01-2009, 12:05
Wiem, że się czepiam, ale odkąd luty ma trzydzieści dni?? Poza tym rok 2008?? Ja żyję w 2009r

cytuję

Domyślnie bohater reportażu telewizyjnego

Rodzaj ogłoszenia: Potrzebny wolontariusz Miejscowość: południowa Polska, mazowieckie Ogłoszenie aktualne do dnia: 30.02.2008
Drodzy Państwo,

poszukujemy bohatera do cyklu reportaży dla szwedzkiej telewizji.
Charakterystyka: mężczyzna w sile wieku, który dotąd nie był nad Morzem Bałtyckim; gotowy wystąpić przed kamerą.
Cykl, który telewizja nakręci w krajach basenu Morza Bałtyckiego, jest częścią projektu ekologiczno-medialnego "Uratować Bałtyk". Szczegóły na oficjalnej stronie projektu w języku angielskim:
www.balticseame

ergosum
26-01-2009, 13:47
:D dziękuję, Panie Tadeuszu, za zwrócenie uwagi. Oczywiście, to absolutna pomyłka. Najgorzej, że nie wychodzi mi teraz edycja tej nieszczęsnej daty...

babciela
26-01-2009, 15:16
Eeee tam do reportazu, niektóre stacje TV angazuja seniorów do prowadzenia audycji dla n ich samych. To spodobałoby mi sie....

ergosum
26-01-2009, 15:26
jak już napisałam, chodzi nie o reportaż, a o cykl reportaży. w sumie 10-letni:)

tadeusz50
26-01-2009, 15:35
jak już napisałam, chodzi nie o reportaż, a o cykl reportaży. w sumie 10-letni:)
Czy ja muszę być taki dociekliwy? Wcześniej nie kliknąłem na link. Tam jest po angielsku a to forum Polskie i obowiązuje tłumaczenie na polski. Z tych dziesięciu lat dwa już minęły. Ciężka sprawa z tym Tadeuszem co? uparł się.

tadeusz50
26-01-2009, 15:49
ergosum
Czy mój profil przeglądałeś?:rolleyes:

katschor
15-02-2009, 01:34
mężczyzna w sile wieku, który dotąd nie był nad Morzem Bałtyckim!



A czym charakteryzuje sie taki mężczyzna - oprócz "siły wieku" - cokolwiek to slowo znaczy - po czym poznac że nie był nad Bałtykiem? Brakiem opalenizny czy tez odwrotnie - jej nadmiarem (bo bywał nad Adriatykiem np.):)

babciela
15-02-2009, 07:53
Nie , nie - boi sie wody- w każdej postaci, a wiec jest brudny, nieogolony, niedoprany i ucieka od wód Baltyku jak diabeł od święconej wody-no i popatrzce przez rok nie zmnależli chętnego - może chcieli umyz?- licho wie....