PDA

View Full Version : Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu marketingowym


justynabenefit
27-01-2009, 12:23
Szanowni Państwo,
Firma Best Benefit ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w badaniu marketingowym, przeprowadzanym na zlecenie jednego z działających na rynku banków. Tematyka badania dotyczy lokat bankowych.
Serdecznie zapraszamy osoby z rejonu Warszawy, w wieku powyżej lat 40, o minimum średnim wykształceniu oraz obowiązkowo posiadające lokatę bankową. Wynagrodzenie za udział w badaniu wynosi 40 zł. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które wypełnią formularz zgłoszeniowy.
Formularz zgłoszeniowy otrzymać można wysyłając mail’a na adres biuro@bestbenefit.pl , wpisując w temacie FORMULARZ.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 654 76 69.
:)

lawenda
27-01-2009, 16:20
Ale PARANOJA, chociaż jak tak dobrze pogłówkować, to cholera wie jak to jest?. Się mówi że grosza sie ni ma a lokaty się ma ot i karuzela

waclaw46
27-01-2009, 16:47
Jak można znależć ludzi posiadających lokatę.A może trzeba podać wysokość jaką się ma lokaty. Wiadomości o osobach za 40 zł o d głowy?

pozytywna
04-02-2009, 11:20
oczywiście już to sprawdziłam :) z wrodzonej ciekawości :) Pani przesłała mi ankietę, zawsze mogę nie odesłać jak pytania byłyby moim zdaniem niewłaściwe. Mam te pytania- tylko chyba nie jest to miejsce, żeby je umieszczać? Chyba , że się mylę to mnie poprawcie. Nie ma nic o tym ile masz na lokacie. Z pytań o lokatę jest np. ile jest oprocentowana? w jakim banku? czy jestem zadowolona? na co planuję ją przeznaczyć (można zaznaczyć odpowiedź: nie zastanawiałam się). Jeszcze jej nie odesłałam, ale chyba to zrobię, bo spełniam kryteria. W sumie to zrobię z ciekawości, a nie dla 40 zł. Chociaż oczywiście za 40 zł, mogę sobie coś kupić :) np. jakiś krem albo dobre wino na zimne wieczory

pozytywna
08-02-2009, 13:11
Odesłałam ankietę, jeszcze się nie odezwali ale w sumie jest weekend. Ciekawe czy ktoś zadzwoni? Czy ktoś z forum miał od nich telefon?

Markon
08-02-2009, 13:20
Z tego co wiem to chyba płatność będzie w formie bonów. Brałem udział kiedyś w takim badaniu nt. kawy :)

pozytywna
08-02-2009, 23:17
Mi Pani przez telefon powiedziała, że w gotówce. U nich byłeś na badaniu kawy? Bon na co?

pozytywna
21-02-2009, 12:58
wczoraj na tym badaniu. Pokazywali mi różne reklamy banków- lokat- z prośbą o ocenę. Fajnie było :)