PDA

View Full Version : Sfotografuję seniorów. Za darmo!


photocreo
31-01-2009, 00:29
Witam,
Mam nadzieję, że trafiłem na właściwe forum i oferta okaże się na temat i może nawet interesująca ;)
Otóż zajmuje się fotografią, wysyłam zdjęcia na potrzeby banków zdjęc, skąd kupowane są zdjęcia przez redaktorów, grafików, designerów.
Profesjonalnie sfotografuję seniorów, w konceptach jako para, albo samotnie. Nie szukam zawodowych modeli, dlatego trafiłem tutaj, chodzi o zwykłe, naturalne osoby 50+. Z Poznania i okolic. Za darmo.
Jedynie proszę o podpis na dokumencie zezwalający na sprzedaz zdjęć w wyżej wspomnianych bankach zdjęć, skąd kupowane zdjecia wykorzystywane są w artykulach/ czasopismach/ reklamach ilustrujących pewne koncepty - w tym przypadku typu np. szczęśliwy wiek starszy / seniorzy - lifestyle.
Oczywiście zdjęcia z sesji, "modele" ;) dostają na płycie, w pełnym rozmiarze. Proszę się nie bać! ;) Zawsze jest to fajna przygoda, a i pamiątka, za która u fotografa trzeba by zapłacić niemałe pieniądze.
O szczegóły prosze pytać na maila.

photocreo@gmail.com

Pozdrawiam
Michał Bednarek

tadeusz50
31-01-2009, 17:16
Szukasz naiwnych. Wychodzisz z założenia senior to głupi senior. Ile ty kasy chcesz zebrać.

lawenda
31-01-2009, 17:21
Młodzieńcze, śliczny masz zawód. A przewidujesz sesje toples? czy może takie w naturze?

tadeusz50
31-01-2009, 17:23
Młodzieńcze, śliczny masz zawód. A przewidujesz sesje toples? czy może takie w naturze?
A ja z klejnotami rodzinnymi:confused:

photocreo
31-01-2009, 17:47
Witam i dzięki za odpowiedzi.
Szczerze mówiąc jednak nie spodziewałem się takich odpowiedzi. Napewno bym nie pomyślał ze "senior to głupi senior" - to najważniejsze.
Jeśli chodzi o "kase" to proszę uwierzyć, ze nie jest ona tak duża jak się może zdawać, ale dla studenta to zawsze coś. Fotografia to moja pasja i po częsci dodatkowy dochód, chciałem po prostu spróbować swoich sił w jakże wdzięcznym i nowym dla mnie temacie jakim jest ukazanie dobrych, szczęsliwych stron wieku starszego.
Jeśli ktoś poczuł się urażony - szczerze przepraszam, ale nie mialem nic takiego w zamiarze.
Propozycja jednak jest dalej aktualna.

tadeusz50
31-01-2009, 17:53
Witam i dzięki za odpowiedzi.
Szczerze mówiąc jednak nie spodziewałem się takich odpowiedzi. Napewno bym nie pomyślał ze "senior to głupi senior" - to najważniejsze.
Jeśli chodzi o "kase" to proszę uwierzyć, ze nie jest ona tak duża jak się może zdawać, ale dla studenta to zawsze coś. Fotografia to moja pasja i po częsci dodatkowy dochód, chciałem po prostu spróbować swoich sił w jakże wdzięcznym i nowym dla mnie temacie jakim jest ukazanie dobrych, szczęsliwych stron wieku starszego.
Jeśli ktoś poczuł się urażony - szczerze przepraszam, ale nie mialem nic takiego w zamiarze.
Propozycja jednak jest dalej aktualna.
To trzeba pisać czarno na białym, Potrzebuję dorobić a nie czarować darmowymi zdjęciami. Naprawdę "dziadostwo" umie myśleć.

elizka
31-01-2009, 17:59
Fajnie się pośmiać wieczorową porą,hi,hi,hi...życzę sukcesów.Sama lubię fotografować,niekoniecznie staruszków,chociaż za moich młodych lat fotografowie byli o niebo lepsi.../tu zmrużenie oka/

Lila
31-01-2009, 18:04
Aleśta dziady podejrzliwe .Chyba w KGB wszystko robiło ?:D
Uważaj młody człowieku ,tu stare wróble siedzą.:D

tadeusz50
31-01-2009, 18:10
Aleśta dziady podejrzliwe .Chyba w KGB wszystko robiło ?:D
Uważaj młody człowieku ,tu stare wróble siedzą.:D
Pewnie, że tak to dobra była szkoła.:D

photocreo
31-01-2009, 18:19
Właśnie najbardziej zszokowała mnie podejrzliwość ;). Zostałem nagle osądzony że chce wykorzystać "dziadków" żeby zarobić kasę. Nie powiem, w pierwszej chwili opadła mi szczęka - czy coś nie tak napisałem ? :) Nigdy jeszcze nie spotykałem sie z takimi reakcjami, może stąd ten szok.
Może jestem troche idealistą, ale propozycja wydawała mi się naturalna, normalna i liczyłem ze zostanie przyjęta z powiedzmy większą otwartością ;).
Chociaż dalej nie tracę nadziei... ;)

Pozdrawiam

tadeusz50
31-01-2009, 18:29
No to już nawet podejrzliwymi nie możemy być?? A następnie w prasie piszą o oszukaniu seniora "metodą na wnuczka" Musimy być po prostu ostrożni. Sam napisałeś, że liczyłeś na dorobienie. Ile to mniej ważne. Tak więc zaprzeczasz sam sobie. Dobra wyłączam się z dyskusji. Powodzenia w szukaniu "jeleni"

liduszka
31-01-2009, 18:34
to fajna sprawa. Jak bylam mloda piekna i gladka to zdiecia byly czarno biale. Teraz sa piekne kolorowe , ale ja, juz nie taka. Wiek tez piekny . W KGB nie bylam . Musze powiedziec , ze boje sie teraz roznych ludzi. Jak bylo KGB to, nie balam sie chodzic wieczorem przez park, teraz nie pojde. Lilu, jestem ciekawa ile masz lat,we wszystkich zaraz widzisz szpiegow?
Ciesze sie,ze sa mlodzi ludzie i nie wyciagaja pieniezy od dziadkow, staraja sie dorobic pieniazki na studia sami.Ale czy jest to, uczciwe robic zdiecia i sprzedawac je dalej ? Skad ma dana osoba wiedziec , gdzie i do czego zdiecie bedzie wykorzystane. I ztad jest obawa. Pozdrawiam.:)

tadeusz50
31-01-2009, 18:39
Liduszko przecież ja to potraktowałem jako doskonały kawał z tym KGB tak jak i Lila co wyrażnie widać.