PDA

View Full Version : Jak odpisać...?


Wojtek 46
06-02-2009, 20:20
Witam!
Jako że bardzo słabo radze sobie z komp. przeto mam poniższy zgryz z poruszaniem się po tym forum, po tej witrynie.
Zarejestrowałem się, bo chciałem odpowiedzieć na pytanie, (chyba post?) w grupie pl.rec.dom.
Po licznych perturbacjach z rej. i ustawianiem profilu myślałem, że wreszcie odpowiem.
Niestety, nie ma opcji bezpośredniej opcji na takie odpowiedzi.
Próbowałem również napisać na podany adres meilowy pytającego, jednak poczta odrzuciła, (i to w dwóch wersjach) ten adres.
Przeglądnąłem inne adresy użytkowników tej witryny i nic nie pojmuję.
Rzekłbym, że niektóre adresy są pisane skrótowym szyfrem, po prostu tylko pierwsza i ostatnia litera z małpą w środku.
Bywam na różnistych forach, ale czegoś tak poszyfrowanego nigdzie nie spotkałem.
Czy mogę prosić o wyjaśnienie mi, i pouczenie mnie,
jak się posługiwać tymi adresami i jak odpowiadać na samoistne, (poza forum) pytania?
Z poważaniem - Wojtek 46

Alsko
06-02-2009, 20:31
Wojtku, Twoje pytanie jest do Adminki i pewnie od niej dostaniesz odpowiedź.

Ja wtrącę tylko swoje trzy grosze. Adresy mailowe są podawane tylko administracji portalu.
Na forum istnieje możliwość przesyłania prywatnej korespondencji do skrzynki, bo każdy użytkownik taką ma.
Trzeba ją tylko po zarejestrowaniu aktywować.
Klik "Ustawienia" na czerwonym pasku. Klik "edycja opcji". Po wypełnieniu kwestionariusza należy zatwierdzić.

A jeśli chodzi o niemożność wpisania czegoś w wątku - pewnie trafiłeś na nieaktywny, zamknięty już wątek.
Życzę powodzenia :)

Wojtek 46
06-02-2009, 21:59
Alsko dzięki kombinuję jak mogę. Tadeusz50 pomaga.
Muszę się uczyć chodzenia po tym forum!!!

tadeusz50
06-02-2009, 22:06
Tu Cię znalazłem

Alsko
06-02-2009, 22:07
Naumiesz się!
Ja pojęcia zielonego nie miałam. Wszystkiego nauczyli mnie użytkownicy.
W razie czego jest gadulec. I nie zawsze zgaszone słoneczko znaczy, że gg tego kogos jest nieczynne :D

Wojtek 46
06-02-2009, 22:21
Tu Cię znalazłem,
no widzisz!? Trudno trafić na właściwą opcję dla właściwego tematu.

Alsko,
"nie zawsze zgaszone słoneczko znaczy, że gg tego kogoś jest nieczynne",
tak o tym wiem, to taki trik na niechcianych gości! :D
Dzisiaj 22:06