PDA

View Full Version : "MISZ MASZ" czyli różności w różnościach


jolita
24-01-2007, 12:18
:) Intencją założenia tego wątku jest stworzenie miejsca na czasem jednorazowe komunikaty, które w miarę potrzeby staną się startem do własnego tematu, bądź będą miejscem na "S.O.S" dla osób potrzebujących jakiejś informacji nie mieszczącej się w utworzonych już wątkach.
Na początek Forumowiczów, którzy sporadycznie zadają pytania - pozostawione przeważnie bez odpowiedzi n.t. diet stosowanych przy różnych schorzeniach informuję, że odpowiedż mogą znależć pod linkiem http://www.dieta.senior.pl/ (http://www.dieta.senior.pl)http://img224.imageshack.us/img224/9885/dolaurki106et.jpg (http://imageshack.us)

araukaria
24-01-2007, 22:06
Jolito!!!... otworzyłaś pokój przyjęć dla petentów (nie piszę izbę przyjęć bo ta się źle kojarzy).... no to masz na "głowie" pierwszą "marudną interesantkę". Jestem po lekturze wątku z "latami". Wszystkie wypowiedzi przeczytałam z uwagą. Chciałam dorzucić "swoje 5 groszy".... ale zrezygnowałam bo część argumentów byłaby powieleniem tego co napisali moi przedmówcy. Pragnę jednak zwrócić się do Ciebie z prośbą abyś wystąpiła "do dyrekcji" o możliwość wyświetlania na forum informacji o dniu urodzin użytkowników (oczywiście tych którzy taką informację podali w profilu albo w najbliższych dniach uzupełnią te dane). Taka informacja według mnie powinna się wyświetlać z pewnym wyprzedzeniem....tak aby na forumowe urodziny mogli się przygotować zarówno jubilat jak i urodzinowi goście. Pamiętam jak sympatyczne były urodziny iwo1111 (a tak na marginesie.... czy ktoś wie co się z Nią dzieje?).... i jaką mnie zgotowałyście niespodziankę urodzinowo-imieninową (zresztą za Twoją sprawą.... bo jak się okazuje jesteś "akuratną" czytelniczką wszelakich informacji..... "nawet tych maczkiem pisanych").
Taka informacja mogłaby być zawarta u dołu strony forum tam gdzie dotychczas wyswietlają się święta.
Tym razem jak widzisz wykorzystuję tzw. "drogę służbową" i mam nadzieję, że nie narażę się "dyrekcji".
Acha.... jeszcze jedna sprawa, bodaj najważniejsza. Proszę o zabranie w tej kwestii głosu przez uzytkowników. W tej całej propozycji Wasze zadanie i opinia są najważniejsze.

jolita
24-01-2007, 23:04
Araukario -Pomysł przedni, a realizacja chyba łatwiejsza niż proponujesz.Ta informacja uważam, że wystarczy jeśli będzie w kalendarzu. Planowałam zgłaszać - tak jak zrobiłam to z Dniem Babci różne z gatunku "mniejważnych ale jednak..." daty więc wystarczyłoby jak każdy jubilat lub solenizant (oczywiście obojga płci) około 25-go poprz. m-ca podal date swojego święta, a my przekażemy to dalej...Mam nadzieję, że miła Administracja zaakceptuje tą formę (i kalendarz trochę ożywi się, bo taki smutny...). A propos - myślałam, że wszyscy ankietę "zapisu" wypełnią tak solidnie jak rubryczki przewidywały, ale ponieważ okazałó się inaczej - ja też swoją datę ur. wytarłam. Ale tu będzie prościej, bo kto zechce będzie miał u nas swoje święto, a kto nie to nie...Hej - lutowcy ! Proszę sie zgłaszać. Nie chytrzcie - dużo nie wypijemy, a z przekąską w "tym wieku" też raczej nie będzie problemu!http://img250.imageshack.us/img250/7019/karnawa1sq.gif (http://imageshack.us)

Marania
25-01-2007, 01:12
Jestem z Wami dopiero od wczoraj, a już myślę, że będzie mi trudno z klubu wogóle wychodzić. Jak ja się cieszę! Popieram oczywiście pomysł najbardziej zangażowanych Pań, do podawania w kalendarzu naszych dat tych mini uroczystości. To takie miłe, przecież zawsze spotkanie ze szczerym i bezinteresownym gestem, to wielka radość. Róbmy sobie przyjemności, koniecznie.

Dzidka
25-01-2007, 08:15
Witam wszystkie urocze koleżanki i popieram pomysł Araukarii. Podziwiam Twoją aktywność, Araukario, i zazdroszczę umiejętności komputerowych.Już i tak wiele chwyciłam, ale jeszcze za mało.Jestem samoukiem i do wszystkiego dochodzę sama, na drodze prób i błędów.Pozdrawiam.

jolita
25-01-2007, 11:29
Witaj Maranio w naszej - już to chyba można nazwać "Wesołą Rodzinką" (a może nie - bo z rodzinkami różnie bywa...)Może ktoś wymyśli nazwę dla naszej "paczki". Pozostając z pełnym uznaniem i wdzięcznością dla P.T.Twórców Seniora, ale jakież my seniorki i seniorzy? Chyba anonimowi "podglądacze" też przyznają, że u nas jest "fajowo" bo nasze "łamy" zawsze pełne są gości...
A wracając do tematu zgłoszeń - jeśli ktoś ma słabą pamięć (każdemu może się zdarzyć) to niechaj poda już datę nawet grudniową swojego święta. Wspólnymi siłami zapamiętamy...
A ten załącznik - na powitanie zimy.http://img253.imageshack.us/img253/8714/bawanekszczliwy0zc.gif (http://imageshack.us)

urszula-kol
25-01-2007, 12:42
Araukario -Pomysł przedni, a realizacja chyba łatwiejsza niż proponujesz.Ta informacja uważam, że wystarczy jeśli będzie w kalendarzu........Hej - lutowcy ! Proszę sie zgłaszać. Nie chytrzcie - dużo nie wypijemy, a z przekąską w "tym wieku" też raczej nie będzie problemu!

Popieram pomysł Araukarii i akceptację Jolity, tym bardziej, że mam szansę "załapać" się jako pierwsza. Urodziny i to 60-te mam 12 lutego. Proszę o prezenty.Może to być ładny obrazek, piosenka,wiersz itp.
A może jest jakiś wcześniejszy jubilat.Też czekam jak się zgłosi.

Jadka.Z
25-01-2007, 12:42
Popieram pomysł na urodziny choć ja obchodzę imieniny ale z Wami cieszę się na urodziny. Jestem zachwycona naszą paczką bo czuję się już zadomowiona.Ten klub to lek na moją samotność, z Wami jej nie czuję.

Nika
25-01-2007, 13:18
Czy styczniowi solenizanci też mogą być?28 stycznia skończę kolejny roczek swego życia.Pozdrawiam autorkę pomysłu!Świetny!!

FeliksG
25-01-2007, 13:44
Popieram i zgłaszam swoje urodziny, które przypadająna 7 lutego.Napiszcie mi, proszę, gdzie i jak takierzeczy umieszczać no i śledzić aby mieć okzje, składać życzenia.
Pozdrawiam

jolita
25-01-2007, 16:02
http://www.cafe.senior.pl/showthread.php?t=264
w "swoich" dniach - tam nas szukajcie. Kris1 - mam nadzieję, że podeprzesz tą inicjatywę?

araukaria
25-01-2007, 18:20
Cieszy mnie fakt, że propozycja "urodzinowo-imieninowa" zyskuje aprobatę części naszej społeczności. A co się tyczy rozwiązań "technicznych" to mnie są one obojętne. Zwracam jednak uwagę, że przy wyborze rozwiązania tzw. technicznego brać pod uwagę (w pierwszej kolejności) możliwości osób które dopiero rozpoczynają "przygodę z forum".
Nie odpowiem wszystkim moim przedmówcą bo z mojej wypowiedzi wyszedłby elaborat. Ula.... niestety jak na tę chwilę to imprezka na Twój okrągły jubileusz.... dopiero trzecia.... pierwsza chyba bedzie "biba" na cześć Niki, a Feliks też odbierze przed Tobą serdeczności. W ostatnim słowie ....dziekuję za ciepłe słowa skierowane pod moim adresem.:D

Sunshine
25-01-2007, 21:19
Pozdrawiam Wszystkich.Po dluzszej nieobecnosci widze ze niektorzy bardzo sie ze soba zaprzyjaznili.To mile i bardzo zachecajace.Podoba mi sie inicjatywa urodzinowo-imieninowa.Chetnie bym sie do niej przylaczyla,tylko ze ciagle nie potrafie niczego wiecej jak tylko napisanie paru slow.Zadnych obrazkow ruchomych ani nawet nieruchomych,moje umiejetnosci komputerowe nie rozwinely sie niestety od ostatniego razu. Ograniczam sie do tego ze z zazdroscia przygladam sie umiejetnosciom innych internautow.Przyznaje jednak ze nie przykladam sie zbytnio do nauki komputera,moze dlatego ze ciagle jeszcze nie moge poswiecic mu zbyt wiele czasu.Niesmialo wiec przyznaje , ze jestem wodnikiem z 4 lutego i po cichu licze ze i ja otrzymam w tym dniu jakies ladne zyczenia.

Sunshine
25-01-2007, 21:31
widze ze wszyscy piszecie/bardzo ladnie/polska czcionka ale ja niestety chyba nie moge tego zrobic. I Windowsa tez mam w wersji angielskiej.Czy da sie cos z tym zrobic?

Dzidka
25-01-2007, 21:36
Droga Sunshine,nie martw się, bo ja choć mam czasu więcej też nie umiem wstawić żadnego obrazka.To chyba przez to,że mam zablokowane jakieś funkcje.Odziedziczyłam komputer po moich dzieciach. Moje urodziny też nie tak odległe, bo 16 kwietnia. Twoje tuż tuż, a zatem spodziewaj się ode mnie życzeń, prawdopodobnie bez obrazka i kwiatka, ale na pewno serdeczne.Pozdrawiam.

Sunshine
25-01-2007, 21:48
Dziekuje Dzidko za slowa otuchy. Serdecznie Cie pozdrawiam. Zaraz mi sie cieplej na sercu zrobilo.

urszula-kol
25-01-2007, 21:52
Ale świetnie przybywa solenizantów urodzinowych i kalendarz
się czerwieni od świątecznych dat.

admin
26-01-2007, 00:10
Wprowadziliśmy "usprawnienie" takie, że data urodzenia jeśli jest podana a użytkownik zgadza się na jej upublicznienie, wyświetla się automatycznie w kalendarzu. Datę należy podać w swoim profilu, czyli na pomarańczowej belce Ustawienia->edytuj profil (http://www.cafe.senior.pl/profile.php?do=editprofile) . Jeśli data jest wpisana i zaznaczone jest "Wyświetlaj datę urodzenia i wiek"), wtedy pojawi się ona w kalendarzu. Nie trzeba jej wtedy wpisywać po raz drugi do kalendarza.

Aby dodać przypomnienie do konkretnego wydarzenia, należy z poziomu kalendarza kliknąć na nie i wybrać:

"Zażądaj Przypomnienia dla tego Wydarzenia" i ustawić czas z jakim wyprzedzeniem ma byc wyslane przypomnienie :)

jolita
26-01-2007, 02:15
na str,1 niniejszego wątku # 2 i #3
oraz na str.2 j.w. # 1 i #2
a P.T.Administracji dziękujemy za współudział.http://img254.imageshack.us/img254/2413/10senior5xl.gif (http://imageshack.us)

Nika
26-01-2007, 09:58
Wczoraj przeczytałam w krakowskim Dzienniku przygnębiający artykuł o samotności polskich seniorów, którzy nie umieją odnależć się w nowej rzeczywistości i bardzo cierpią,wyczekując nadaremnie, przy oknie,aż ktoś ich odwiedzi.Wpadł mi do głowy pewien pomysł.Może wśród naszego sympatycznego grona powinniśmy spróbować jednoczenia się kafejkowiczów z danej miejscowości,abyśmy mogli zawierać bliższe znajomości celem udzielania sobie pomocy/ np.w chorobie/,wspólnego wycieczkowania, spotkań towarzyskich etc.Najbardziej samotnych moglibyśmy zapraszać do siebie na Wigilie i inne uroczystości.Nas jest w domu tylko 3 sztuki,chętnie zaprosilibyśmy do stołu kogoś,by dzielić z nim radość.Może mogłabym osobie mniej sprawnej zrobić zakupy? Co sądzicie o tej propozycji,Moi Mili?

araukaria
26-01-2007, 12:17
na str,1 niniejszego wątku # 2 i #3
oraz na str.2 j.w. # 1 i #2
a P.T.Administracji dziękujemy za współudział.http://img254.imageshack.us/img254/2413/10senior5xl.gif (http://imageshack.us)

Czytam Twój post..... i ni "czorta" nie mogę pojąć jego intencji. Widać mnie potrzebna jest "łopatologia". Wyślimacz mi (a może i inni skorzystają z tej wykładni) kto lub co kryje się pod cyt. na str,1 niniejszego wątku # 2 i #3
oraz na str.2 j.w. # 1 i #2

jolita
26-01-2007, 17:44
Czytam Twój post..... i ni "czorta" nie mogę pojąć jego intencji. Widać mnie potrzebna jest "łopatologia". Wyślimacz mi (a może i inni skorzystają z tej wykładni) kto lub co kryje się pod cyt. na str,1 niniejszego wątku # 2 i #3
oraz na str.2 j.w. # 1 i #2
Na "łopacie" jest tak: tytuł - Wszystkich chętnych do zabawy zapraszam i tu treść:na stronkę 1 wątku # 2 i # 3 (to są numery poszczególnych postów na danej stronie)
Spróbuj skorzystać z tego "klucza" a z pewnością zrozumiesz moje intencje. W przeciwnym razie poddaję sie....http://img221.imageshack.us/img221/8913/dolaurki9dn5.jpg (http://imageshack.us)
Pozdrawiam - Jola

araukaria
26-01-2007, 20:09
Wczoraj przeczytałam w krakowskim Dzienniku przygnębiający artykuł o samotności polskich seniorów, którzy nie umieją odnależć się w nowej rzeczywistości i bardzo cierpią,wyczekując nadaremnie, przy oknie,aż ktoś ich odwiedzi.Wpadł mi do głowy pewien pomysł.Może wśród naszego sympatycznego grona powinniśmy spróbować jednoczenia się kafejkowiczów z danej miejscowości,abyśmy mogli zawierać bliższe znajomości celem udzielania sobie pomocy/ np.w chorobie/,wspólnego wycieczkowania, spotkań towarzyskich etc.Najbardziej samotnych moglibyśmy zapraszać do siebie na Wigilie i inne uroczystości.Nas jest w domu tylko 3 sztuki,chętnie zaprosilibyśmy do stołu kogoś,by dzielić z nim radość.Może mogłabym osobie mniej sprawnej zrobić zakupy? Co sądzicie o tej propozycji,Moi Mili?
NIKA!!....:) wspaniały Twój pierwszy krok. W mojej ocenie inicjatywa godna naśladowania. Trochę osób z Krakowa i okolic pewnie tu bywa. Powodzenia. Bardzo sobię cenię osoby które pamietają o bliźnich. Pozdrawiam.:)

araukaria
26-01-2007, 20:15
Jolita! Po pierwsze bardzo dziękuję, za tak wyczerpujacą Twoją drugą wypowiedź oraz sam trud jej napisania. Swoim zapytaniem dałam Tobie okazję lepiej poznać moje predyspozycje poznawcze -sama wiem, że nie są wysokich lotów. Z klucza skorzystałam przed napisaniem postu. Wyciągnęłam też stosowny wniosek .... nie stawiać zbędnych pytań. Dodam jeszcze, że ja nie mam w zwyczaju kierować zaproszeń do punktów, kluczy i ....... ale być może "tak kiedyś bywało". Sory, że "zawracałam" Twoją głowę mym postem z dzisiejszego przedpołudnia.

jolita
26-01-2007, 21:31
Araukusiu!Sama policzyłaś, że pisanie nie sprawia mi kłopotów i nie trudzi, bo przecież nie zamęczałabym się taką ilością postów.Przykro mi, że nie dopatrzyłaś się w treści moich dobrych intencji, ale nie będę polemizować na ten temat pozostawiając "Twoje na wierzchu". Tak lepiej?http://img252.imageshack.us/img252/7692/dolaurki10xw2.jpg (http://imageshack.us)

Nika
27-01-2007, 11:20
W nawiązaniu do mojej propozycji-zapraszam wszystkie osobyz Krakowa lub okolic do zgłoszenia się do mnie na gg,stworzymy silną grupę wsparcia!Będziemy też dzielic się na forum kafejkowiczów relacjami z naszego przedsięwzięcia.Na pewno inni szybko pójda w nasze ślady.
Araukusiu,dzięki za wiadomość.Wezmę ją pod uwagę.Pozdrawiam.

iwo1111
27-01-2007, 13:35
:) Nika, świetny pomysł. A może jest ktoś z Olsztyna lub okolic, kto odwiedza tę stronkę?
Pozdrawiam.:)

iwo1111
27-01-2007, 14:32
Wszystkiego Najlepszego
http://images4.fotosik.pl/305/0e6f2a5136354f74.gif (www.fotosik.pl)

jolita
28-01-2007, 13:21
Moi Drodzy. Mam gorącą prośbę podyktowaną czasem niezaspokojoną ciekawością.
Przed dokonaniem wpisu - sprawdzajcie czy jesteście na ostatniej stronie wątku, bo często dokonane wpisy błądzą po wcześniejszych stronach i pozostają niezauważone.http://img148.imageshack.us/img148/6421/dobloganr16cy5.jpg (http://imageshack.us)

Sprawa II czy pamiętacie, że Nika wypatruje życzeń urodzinowych? (w wątku "życzenia")

p.s. na zdjęciu nie ja, ale lubię wklejać...co wiadomo akceptującym i nie...

Nika
28-01-2007, 15:24
Iwo -znalazłam tu zyczenia od Ciebie, serdecznie dziękuję za pamięć i śliczny bukiecik.Całuski

ammi1952
30-01-2007, 16:40
Ja proszę o informację czy przegranie kilku utworów z grającej szafy jest przestępstwem. Jestem nowa w internecie i nieświadoma praw. Przegrałam "skrzypka na dachu" z ogromnymi trudnościami a teraz jestem pełna obaw. Pozdrawiam
prawo w tym wypadku jest dość pokrętne. jednak jeśli przegrywasz muzyke z internetu nie w celach zarobkowych a jedynie by sobie uprzyjemnić czas to wolno to robić i nikt nie ma prawa się ciebie czepiać. Pozdrawiam Grażyna

Jadka.Z
31-01-2007, 11:22
Grażynko! dzięki za informację. Wobec tego przegram sobie więcej utworków aby móc słuchać kiedy już znikną z forum. Próbowałam kliknąć do Ciebie w tej sprawie na gg ale nie wyszło. Zdradź mi tejemnicę: czy korzystacie ze słuchawek z mikrofonem czy też wystarczy pisanie. Pozdrawiam.

jolita
31-01-2007, 15:46
W związku z rozwijającą się dyskucją na temat seriali i filmów tv otworzyłam nowy wątek p.t. "oglądane w telewizji - komentarze". Sądzę, że polemika tam ulokowana będzie bardziej czytelna. Zyczę przyjemności...

jolita
01-02-2007, 12:11
ZAJRZYJ DO SWEGO PROFILU:D

emka46
01-02-2007, 12:50
ZAJRZYJ DO SWEGO PROFILU:D
Zaglądałam z samego rana,nawet coś wpisałam.Mam tylko kłopot z polskimi znakami. Muszę nad tym popracować.Basia

admin
01-02-2007, 13:04
ten kłopot znmniknie w ciagu najbliższych godzin :)

jolita
03-02-2007, 18:03
Moi Drodzy. Podejrzewam, że uszło Waszej uwadze wprowadzenie zmian w temacie "profile" stąd znikoma ilość osób uzupełniła wcześniej udostępnione swoje dane. które przy modernizacji zniknęły...Spośród aktywnych uczestników naszych pogawędek brak j a k i c h k o l w i e k danych u 29 osób. Niezorientowanym wyjaśniam: wystarczy kliknąć w napis "Profile" (na górze każdej stronki) a potem już wszystko będzie wiadomo...

jolita
04-02-2007, 16:28
http://img294.imageshack.us/img294/1118/kotniekotda7.jpg (http://imageshack.us)

Kochani! Coś się narobiło! A co -opowiem...
W "Senior prasę czytuje.."wywiązuje się dosyć ostra polemika, ale wiadomo - w aktualiach jakich jesteśmy świadkami można było spodziewać się tego. Z tej przyczyny - jakkolwiek polityka zwłaszcza tak kontrowersyjna interesuje mnię - chciałam cały temat zlikwidować...No, ale może hamując deklaracje skrajnych opinii jeszcze trochę pobrniemy...Mogą "oni" to czemu nie my...
Natomiast z wielkim zdziwienie spostrzegłam - po zaglądnięciu po długiej przerwie, że w wątku Muzyka łagodzi obyczaje aż kipi...
Czyżby ktoś zazdrosny o naszą atmosferę wpuścił nam wirusa niezgody?
Domagam się zaangażowanie ochroniarzy, żeby bronili naszej dotychczasowej pogody ducha!

http://img168.imageshack.us/img168/2534/gifaniolekhj2.gif (http://imageshack.us)

FeliksG
05-02-2007, 18:11
Dwukrotni próbowałem nadać, poniższy tekst,jako szybką odpowiedź alenieudawało się. czyżby wprowadzono jakąś blokadę lub, co gorsze - selekcję? Piszę więc tutaj, po raz trzeci i ostatni.
jolito! uważam, ze nie należy likwidować "Senior prasę czyta". Masz rację, że pojwiła się tam polemika i to z silnym odcieniem demagogii. Trudno tego uniknąć gdy wypowiadają się ortodoksi. Spójrz jednak na poziom tych wypowiedzi, który nie schodzi do stylu ptskówek. Jestem przekonany, że uda się przywrócić, rzeczową, dyskusję opartą na argumentach.
Nieco inne zabarwienie mają utarczki w "Muzyka łagodzi obyczaje" i choć wymiana opinii i poglądów jest tutaj ostrzejsza to jednak jest to na przyzwoitym poziomie. Mamy adwersarzy o silnym temperamencie ale i o wysokiej kulturze osobistej a to dobrze rokuje.
pozdrawiam

jolita
10-02-2007, 03:39
<
http://img264.imageshack.us/img264/9770/katastrofekdfh9.jpg (http://imageshack.us)http://img264.imageshack.us/img264/4229/szybiegopowrotunq6.jpg (http://imageshack.us)

Nika
10-02-2007, 11:56
Bardzo spodobało mi się, że dano nam możliwość pisania bloga.Mam zamiar z tego skorzystać wkrótce, ale czekam aż potomek przetłumaczy mi wszystko z polskiego na nasze.Odbyłam wiele ciekawych podróży i chciałabym o tym szerzej opowiedzieć w lekki, humorystyczny sposób, by ktoś, kto ma wolny czas, troszkę się nudzi lub po prostu lubi czytać tego typu historyjki-mógł mnie odwiedzić na blogu. Będzie to zaproszenie do słonecznej Italii. Dam znać, gdy będę gotowa.

jolita
23-02-2007, 14:55
89One są w opozycji, a Wy?

Dzidka
23-02-2007, 15:03
Niko, czekam na Twój blog z niecierpliwością. To będzie zapewne piękna lektura.Czytam już np. blogi na Onecie naszej Aurakarii. Stamtąd dowiedziałam się ciekawych rzeczy. Wystarczy podać hasło Aurakaria. Pozdrawiam.

jolita
23-02-2007, 15:10
Dzidko - blog Ninki już jest. W Jej "profilu". Polecam90

iwo1111
23-02-2007, 16:31
Ja także polecam bloga Niki :) Ma Dziewczyna
zdolności pisarskie i świetnie się to czyta :)
http://img340.imageshack.us/img340/9456/dogghn9.gif (http://imageshack.us)

bogda
23-02-2007, 19:45
Witam :)

Ja też zajrzałam do bloga Niki. Jest super... ona tak realistycznie, obrazowo i z humorem to opisuje, że przez chwilę miałam wrażenie, że tam jestem, poprostu moja wyobrażnia zaczęła pracować... a rzadko mi się to przytrafia.

Gratuluję i pozdrawiam :)

emka46
23-02-2007, 23:01
:D Najprzyjemniej czytało sie o plaży.

Nika
24-02-2007, 04:29
:) :) :) Bardzo wam, dziewczynki serdecznie dziękuję za życzliwe opinie o moim blogu.Pisze go z przyjemnością, gdyż mam okazję do wspomnień.Będzie długi, bo relacje dotyczą kilku lat,wielu miejsc,zdarzeń i ludzi.Wasze wypowiedzi dały mi do zrozumienia, ze ta pisanina nie jest bezcelowa.Pozdrawiam.Chętnie przeczytałabym i Wasze notki.Wiem, że i Wy byłyście w różnych ciekawych miejscach.

Dzidka
24-02-2007, 07:49
Nikuś, dziękuje za zaproszenie.Blog jest piekny, bo przywołuje tak miłe wspomnienia, a one nigdy nie bledną mimo upływu czasu.

krise1
24-02-2007, 12:51
Kim kolwiek jesteś?
http://www.zosia.piasta.pl/opowiadanie.htm

iwo1111
24-02-2007, 14:31
Droga Krise, dzięki za linka :) Wzruszyłam się tą krótką opowiastką :)

krise1
24-02-2007, 14:40
Iwo ja często wracam do tego linka, uwielbiam ta opowiastkę.

urszula-kol
24-02-2007, 14:58
Piękne i mądre opowiadanie, też się wzruszyłam.

jolita
25-02-2007, 12:50
Nasza Administracja ostatnio niemal codziennie zaskakuje wprowadzanymi news-ami. Warto po wejściu do Klubiku rozejrzeć się...Oprócz powiększjących się informacji n.t. profilu dziś po włączeniu wątku dostrzegłam w lewym górnym rogu odsyłacz do nieprzeczytanej wiadomości. Bardzo fajne bo nie trzeba klikać w strony, a przy naszej (mojej) gadatliwości dotychczas brak było pewności czy wszystko wyczytane...Polecam więc po przetarciu oczek rozejrzenie się dokładne czy nie ma niespodzianki.100

jolita
28-02-2007, 17:48
Żeby choć po 1.-zł płacono za tak bogato ilustrowaną "tfórczość" miałabym w tej chwili 6 stów, a tu nic...I Araukaria przestała składać życzliwe gratulacje...
Hm...ale nie liczcie na to, że się uspokoję! Zawsze byłam mało rozmowna!119

jolita
12-03-2007, 18:33
Piszą o nas!http://internet24.onet.pl/

172

akusia
14-03-2007, 23:01
Jolitko podziwiam Cie za pomysły,za piekne obrazki.Ja tak jak i Dzitka jestem samoukiem i nie wiele jeszcze umiema tak bym chciała ale cóż daleka droga do takiej umiejętności jak twoja.Czasem tak myśle że dość póżno wziełam się za nauke komputera ale tak wyszło.:) Pozdrawiam

jolita
14-03-2007, 23:21
daleka droga do takiej umiejętności jak twoja.Czasem tak myśle że dość póżno wziełam się za nauke komputera ale tak wyszło.:) Pozdrawiam
Akusiu - ja po raz pierwszy na oczy zobaczyłam Laptusia we wrześniu ub. roku, a moje - skromne jeszcze umiejętności są zasługą cierpliwości Dziewcząt z Klubiku, z czego jedna najbardziej wspiera mnię ale tylko instruktarzem telefonicznym.Przeszłam 1 semestr na UTW, ale jak dotąd poruszane są tematy do tych praktyk nieprzydatne...Kupiłam 1 ksiązkę obsługi komp., ale zamiast czytać wolę spacerek po Klubiku...Narazie mój Laptuś cierpliwie znosi moje "klikanie" gdzie się uda i stąd cała wiedza. Niestosownym byłoby wdawać się w szczegóły, ale dopiero teraz żałuję, że nie mam wnucząt bo miałabym skąd czerpać wiedzę...189

iwo1111
15-03-2007, 15:10
Kradzież stulecia w Gdańsku
Brylanty o wartości 4,5 mln złotych skradziono z sejfu Targów Jubilerskich w Gdańsku.
Policja szuka sprawców.

Kradzież zgłosili dzisiaj rano jubilerzy z Belgii.

Nika
15-03-2007, 15:21
Chwała Bogu,że jestem statystyczną emerytką i brylantów nie posiadam...

jolita
15-03-2007, 15:54
Serce rośnie! Dzień po dniu zdobywamy sławę! Wczoraj nagana (nadana po raz pierwszy) w Parlamencie Europejskim. Dzisiaj niebagatelna kradzież...Co jutro?

ammi1952
15-03-2007, 18:58
Jolitko co jutro nie wiem ale dziś Sobecka w radyju pyszczyła strasznie na klan bliżniaków chihihihi serducho rosnie juak sie coraz lepiej chlają między sobą

BUNIA
15-03-2007, 21:38
Jutro ??? przeciez noc przed nami napewno pod jej oslona cos uchwala. kogos wywala i juz mamy nowinke na dobry poczatek dnia .

BUNIA
15-03-2007, 21:43
NIe jestem ciekawa /hii/ ale po prostu lubie wiedziec a zatem od jak dawna istnieje SENIOR.PL??????

jolita
19-03-2007, 10:40
Kto chce sobie ponarzekać, posłuchać jak narzekają inni, lub dowiedzieć się nowych ploteczek mają taką okazję w nowej stacjihttp://www.superstacja.com/index.html
Przekazuje ją UPC a reszta - nie wiem
271http://www.superstacja.com/index.html

a w internecie od dziś godz 12-tej nowy portal TVN 24

jolita
31-03-2007, 11:57
Czy otwieranie codzienne nowych tematów jest przyczyną chęci "zaistnienia", czy niechęci do przeszukania forum i dopisania swojej uwagi czy przemyślenia do związanego tematycznie wątku? To nie jest złośliwość, ale jak zajrzy się do wykazu "nowych postów" ...ach - dalej nie będę komentować...Przepraszam za tą uwagę, ale chęć wypowiedzenia jej była silniejsza niż rozsąsek i poczucie taktu
524

qrystyna216
31-03-2007, 21:04
To prawda Jolu, parę razy chciałam odpisać ale nie wiedziałam którą stronę wybrać - bo temat taki sam ale stronki dwie.

hannabarbara
31-03-2007, 21:20
Wczoraj z ciekawości i dla porównania zajrzałam na "forum trzydziestolatków".Gdy czytałam ich towarzyskie posty to miałam wrażenie, że jest to rozmowa ludzi z deficytami psychicznymi. Za nic mieli poprawność językową, jak ognia unikali polskich liter it.d. By za chwilę przeczytać wypowiedzi tych samych osób w dyskusji związnej z motoryzacją. Poprawne, klarowne, charakteryzujące się dogłębną znajomością poruszanej tematyki. Byłam zaszokowana. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi.

jolita
01-04-2007, 10:25
http://spieprzajdziadu.com/
miłej zabawy (!?!)

destiny
01-04-2007, 10:32
Nie ma się czym zabawić Jolitko :mad:

Cenzura zadziałała :mad: :mad: :mad:

an_inna
01-04-2007, 10:46
Znowu działa cenzura!!:mad: :mad:
Ciekawe czy dotyczy wszystkich - oto

PLAYBOY i jego króliczki - Jaki plejboj, takie króliczki!
543

ammi1952
01-04-2007, 11:09
Aniu słonko ja bym machneła podpis jaki pleyboy takie króliczki hihihi

an_inna
01-04-2007, 11:11
Dla Ciebie Grażynko nawet plejboj być może :)

qrystyna216
01-04-2007, 18:54
Niestety Prokuratura zawiesila, koniec zabawy.

jolita
01-04-2007, 20:40
Oj leniuszki - a trzeba było kliknąć raz jeszcze i wyjaśniłoby się, że to Prima Aprilis. Ale jak ogląda się i słucha naszych Wodzusiów - to nietrudno uwierzyć w cenzurę... Przykre ale prawdziwe.557

destiny
01-04-2007, 21:16
:D ..nie wchodzę tam...gdzie mnie nie chcą :mad:

559

Pozdrawiam Senioritki i Seniorów :)

an_inna
01-04-2007, 22:28
a już myślałam, że się nie dam dzisiaj nabrać :D

qrystyna216
02-04-2007, 18:16
No to im się udało :)

Krystyna
03-04-2007, 10:50
Dziewczyny :)
widziałyście na stronie głównej to ogłoszenie o ambasadorach Corega? Wiecie może o co chodzi? Zastanawiam się czy się nie zgłosić bo sama noszę protezę, ale sama nie wiem...córka mnie namawia...może wy coś wiecie na ten temat?

jolita
04-04-2007, 20:50
S.O.S.
Zwróciła się do mnie osoba o inicjałach es55ca z pytaniem - jak ma się zarejestrować w Klubiku, żeby uczestniczyć w naszej zabawie. Przyznam, że już nie pamiętam jak tu się dostałam (skleroza naprawdę nie boli!). Może ktoś poradzi gdzie szukać stronki z rejestracją, a ja mam nadzieję, że osoba zainteresowana znajdzie tu odpowiedź na swoje pytanie. Senioritki - do dzieła - zaproście Gościa!

emka46
04-04-2007, 21:05
ale tej osoby nie znalazłam w użytkownikach

ammi1952
04-04-2007, 21:07
jest zarejestrowana pisze jej na priw jak ma to zrobić

Grazyna

jolita
17-05-2007, 17:11
Było i jest miło z Wami dyskutować, ale - może jestem w błędzie, ale tak mi się wydaje - ktoś próbuje zerwać ten spokój wprowadzając kontrowersyjne tematy od dziś godz. po 10 rano. Chciałabym nie mieć racji...

urszula-kol
17-05-2007, 17:45
Obawiam się Jolu,że to jakaś prowokacja - a może się mylę?

emka46
17-05-2007, 18:18
Jolu,pożyjemy/wklubie/,zobaczymy.

an_inna
17-05-2007, 20:43
No to 2119 albo 2120

jolita
17-05-2007, 21:14
A przy okazji - widzę post nr. 81 i 85 które nie są mojej produkcji...albo jakieś rozdwojenie jażni...

hannabarbara
17-05-2007, 21:19
To może tych plików z postu 85 nie otwierać, bo mogą tam siedzieć odporne na zabezpieczenia wirusy.

jolita
17-05-2007, 21:27
na chwilę otworzyłam, ale możesz mieć rację...może dobrze, że nie wyczekałam do końca. Spróbuję zlikwidować

emka46
17-05-2007, 22:22
Jolu to sa moje posty Emka46

an_inna
17-05-2007, 22:32
Jolu to sa moje posty Emka46 Ale przed chwilą były Joli! Usuwałaś je Jolu, czy znowu coś się namieszało?

jolita
17-05-2007, 22:42
Basiu i Aniu pod numeracją j.w. były moje - z chwilą ich usunięcia numeracja przesunęła się i tak jest dobrze. Nie chcę wnikać w szczegóły, ale wydaje mi się, że postąpiłam prawidłowo.Pozdrawiam

jolita
18-05-2007, 11:59
Na 19 t.zw. "nowych postów" pokazało się 9 utworzonych przez Rodzynków...Senioritki- tak dałyście się zdominować?!?2157

an_inna
18-05-2007, 12:30
Na 19 t.zw. "nowych postów" pokazało się 9 utworzonych przez Rodzynków...Senioritki- tak dałyście się zdominować?!?2157 Ja nie wiem Jolu jakiego rodzaju jest wielebny: męski, żeński czy nijaki? Raczej nijaki - a te 8 na 9 watków to dzieci wielebnego :))

iwo1111
18-05-2007, 15:45
Polecam, http://framboise78.free.fr/Vampires.htmhttp://img521.imageshack.us/img521/4713/nietoperekff1.gif (http://imageshack.us)Miłych wrażeń:D :D

jolita
28-05-2007, 19:39
....................500 odcinek "M jak miłość"

....................2539

Gabi K.
31-05-2007, 16:36
Pewien producent komputerów chce w tym roku zawojować rynek modelem przeznaczonym dla starszej klienteli. Jego "PC dla seniorów" ma następujące właściwości:

1. Po każdym starcie pojawia się automatycznie na ekranie formularz w Word - Testament.doc

2. Monitor to solidna 42-ka w wersjach od - 6 do +6 dioptrii

3. W już zaistalowanej wersji popularnej gry "Polowanie na kaczki" ptaszyska można też karmić

4. Gra Minesweeper dostępna jest w dwóch wersjach: "Stalingrad" i "Normandia"

5. Głośniki są już fabrycznie ustawione na maksymalny poziom

6. Na wszystkie komponenty firma daje dożywotnią gwarancję

7. Stroną startową po wejściu do internetu jest w zależności od kraju www.radiomaryja.pl lub www.oma-sex.de

8. Myszka ma wmontowany stabilizator, który łagodzi niedogodności związane z chorobą Parkinsona

9. Jeśli we włączonym komputerze przez 15 minut nie dochodzi do kontaktu z klawiaturą, automatycznie powiadamiane jest pogotowie ratunkowe

10. Spłata komputera w ratach jest niestety wykluczona

Co wy na to?!

Kundzia
31-05-2007, 16:53
Gabi a nie pomyliłaś aby wątków bo to to do extra humoru można wlepić,ale dobre,dobre, nie ma co!:D:D:D

jolita
31-05-2007, 20:40
Zamawiam ale zamiast radia - z przeproszeniem Maryja czy seksu poproszę prywatne strony naszych v-premierów...Oni mnie fascynują...a jakby jeszcze dołączyli 3 i 4-go bliźniaka..Miód na moją duszę!
2620

Sanna
31-05-2007, 21:46
Gabi ustawiam się w kolejkę po nowy model kompa2626

Gabi K.
31-05-2007, 22:18
http://r3.fodey.com/145e2a46c919249e1b5b72455cf83ce2a.1.gif (http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp)

Gabi K.
31-05-2007, 22:22
imated/wizard.asp]http://r3.fodey.com/1086c3ae497aa40f9bb1917b279752049.1.gif[/url]

jolita
31-05-2007, 23:00
2632

http://img508.imageshack.us/img508/643/0003hy8.gif (http://imageshack.us)

qrystyna216
01-06-2007, 01:11
http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=90303

jolita
01-06-2007, 01:26
Krysiu - ogromne dzięki, Piękna przesyłka wylądowała w moim kąciku czyli profilu. Prezent w tym Uroczystym Nas Wszystkich Dniu wspaniały! Mam tylko zapytanie: jakiej rasy jest DJ?
A to dla Ciebie: 2636

an_inna
01-06-2007, 16:01
Ładnie to tak ?2646 Oj, nieładnie!

jolita
01-06-2007, 16:45
Oj, nieładnie!
Przyjrzyj się mojemu Idolowi, a zrozumiesz, że gustuję w wielorasowości 2650

Ewita
24-07-2007, 13:17
No nigdzie mi nie pasowało to pytanie - muszę w "Różnościach"...

A pytanie jest skierowane do mieszkanek Trójmiasta. Powiedzcie, kiedy w Gdańsku jest Jarmark Dominikański (jeśli jeszcze jest?). Wczoraj rozmawiałam na ten temat z córką, bo najpiękniejsze srebra, jakie mam (a jestem pies na srebro) - pochodzą właśnie z Jarmarku... Dziecię zapałało chęcią poznania tradycji Wolnego Miasta, nawet wyraziło wolę pojechania na te obchodya ja - jako ta tabaka w rogu:mad:

jolita
24-07-2007, 14:44
Mamusia mówi, że do 10 sierpnia.
Pozwól, że jak otrzymasz wyczerpującą odpowiedź - posty przerzucę do "Misz Masza", bo to temat krótkotrwały a tasiemiec naszych wątków ciągnie się niemiłosiernie...

Anielka
24-07-2007, 14:47
Zaczyna sie w te sobotę28.07 a kończy sie 12 lub 13.08.dokladnie odpowiem Ci Ewitko na priwie.

Ewita
24-07-2007, 15:00
Jolito - przepraszam, jeśli narozrabiałam... Przerzuć już - jeśli nie w takt napisałam!

jolita
24-07-2007, 15:20
Jeszcze poczekamy .... taaaaka nie jestem!

Honorka1949
24-07-2007, 15:59
Jarmark Dominikanski zaczyna sie 28 lipca a konczy 19 sierpnia.

Alsko
24-07-2007, 16:11
a gdzie mam wetknąć pytanie dotyczące profilu?
Umieściłam w pytaniach do administracji, ale oni chyba się urlopują. Pytanie wisi od rana - nikt nie odpowiedział. A może mają dość nieporadnych forumowiczów? :)

hebra
29-07-2007, 19:50
stwierdzenie
http://voila.pl/9b30i/

jolita
29-07-2007, 20:08
Hebrusiu - t.zw. "mądrości życiowe" rzeczywiście czasem zaskakują, ale co Ty na skutki: http://img66.imageshack.us/img66/2457/browskutkiiu8.gif (http://imageshack.us)

Alsko
29-07-2007, 21:29
Jolitko,
mogę to sobie odkraść? Dla Martuśki, pochwalę się, co?!

jolita
29-07-2007, 21:44
Alu - co za pytanie......Tu jest wszystko "nasze" (w każdym razie to jest moje zdanie!), a dla mnie to satysfakcja, że jakieś moje znalezisko (wszak nie prod. własna) podoba się Wam. Gdybym dysponowała prod. wł. - też byłaby do dyspozycji Klubowiczów

Alsko
29-07-2007, 22:05
Dziękuję!
Jolitka, przeleć się na >podróże< i zerknij na zdjęcia Karola, świetnie zrobione!

jolita
29-07-2007, 22:09
Alu - na podróże, o których prawdopodobnie mówisz nie wchodzę, bo tam zostałam potraktowana jak intruz...., ale przyznam, że obywam się z tym bez problemu....

Alsko
29-07-2007, 22:16
Przykro mi :-(( Się nie martw!!
Cały dzień mam kłopoty z łącznością, stale mnie wyrzuca z sieci. Jak mi jeszcze raz to zrobią, to...

jolita
24-08-2007, 16:52
zauważyłam, że w temacie "muzyka" namnożyło się już 11 wątków...Nie będę tego komentować, ale gdyby Twórcy wątków zechcieli któreś złączyć - polecam się z wykonaniem.
~~~~~~~~~~~~~~~~http://img442.imageshack.us/img442/4078/012hf5.gif (http://imageshack.us)

Nika
24-08-2007, 17:21
Jestem za tym ,juz kiedyś niesmiało zwróciłam uwagę,co by wątki powtarzające się jednoczyć np.kilka o dietach,pączusiach,odchudzaniu itp

jolita
24-08-2007, 17:43
Ńajlepiej byłoby gdyby sami autorzy wątków dali propozycje...

Malgorzata 50
24-08-2007, 23:19
Watkozakładacze łączcie się!!!!!!!!!

Kundzia
24-08-2007, 23:23
A kto usuwa posty?Dziś tu już pisałam i nie ma go?

jolita
24-08-2007, 23:28
Może zrobiłaś taki błąd jak ja czasami.Zajrzę w "podgląd", nie zatwierdzę....i po postcie...

Kundzia
24-08-2007, 23:30
Jolitko ,wszystko możliwe,albo mnie ten niemiec męczy,no ten alshaimer...

inka-ni
24-08-2007, 23:31
Też uważam,że pewne tematy są powielane,latwiej będzie trafiac,nie latając po postach

Anielka
25-08-2007, 00:34
Lucynko nie tylko Ciebie męczy ,podejrzewam ,ze wiele z nas tylko nie wszystkie sie do tego przyznajemy.5571

Malgorzata 50
25-08-2007, 01:15
Sluchajce porzadnisie tak tu jest ,że watki się plącza i dygresje się snują w koncu wszystko konczy się w barze wiec nie ma co się przejmować.Kto chce znakleżc to co go interesuje i tak znajdzie

hebra
05-09-2007, 12:29
gdy świat
http://voila.pl/8flxn/
6139

hannabarbara
05-09-2007, 13:26
, mnie ten niemiec męczy,no ten alshaimer...
Wreszcie się dowiedziałam o jakim niemcu piszacie. Spotkałam się z nim w kilku wątkach. Dzięki Lucynko!

Nika
05-09-2007, 13:32
A propos wielokrotnego powtarzania tych samych wątków-może któraś moderatorka ułoży ankietę a klubowicze się wypowiedzą.To naprawdę męczące,gdy szukam postu w kilku takich samych wątkach.To takie sztuczne rozdmuchiwanie tematu!!!

jolita
05-09-2007, 14:30
Piękne strofy, piękne fotosy - dziękuję za umożliwienie obejrzenia....

emka46
05-09-2007, 19:54
A propos wielokrotnego powtarzania tych samych wątków-może któraś moderatorka ułoży ankietę a klubowicze się wypowiedzą.To naprawdę męczące,gdy szukam postu w kilku takich samych wątkach.To takie sztuczne rozdmuchiwanie tematu!!!

Ja napotkałam ostatnio 3 wątki o podobnej tematyce.Podaję je,może jedna z moderatorek,która ma do nich dostęp,scali je razem.Ja akurat nie mam do nich dostępu.

1.Generacja plus - Różności - Senioritka za kierownicą - zało-
żony przez emkę46.
2.Generacja plus - Ogólny - Seniorzy za kierownicą - założony
przez Feminkę.
3.Generacja plus - Ogólny - Jak na drodze radzą sobie starsi
ludzie? założony przez Basię.

jolita
05-09-2007, 20:15
Do ogólnych ma dostęp (jak dotąd) tylko Admina, ale można to zgłosić

Basia.
05-09-2007, 20:49
często powstają nie z naszej nieuwagi ale z powodu artykułów o podobnej tematyce pojawiających się na stronie głównej seniora. Komentując artykuł automatycznie tworzymy nowy wątek.

jolita
05-09-2007, 21:40
W wątki dotyczących artykułów nie można ingerować. Te mają pozostać w pierwotnej formie...

hebra
06-09-2007, 19:22
wieczornym refleksyjnym nastroju
http://voila.pl/fa7rb/
6243

jolita
06-09-2007, 21:10
pps. doskonały, ale jak na mój gust mógłby być podzielony, bo każda strofa - ba, czsem zdanie nadaje się na zastanowienie...przemyślenie...Ale dzięki za udostępnienie6252

qrystyna216
06-09-2007, 23:19
pokaz śliczny, świetnie wybrałaś wiersze i świetnie dobrałaś podkład muzyczny, mnie się bardzo podoboło, zapisałam sobie i napewno będę wracać do Twego pps.
http://www.vpx.pl/files/nyznlrmtijznkjergdb3.jpg (http://www.vpx.pl/)

hebra
12-09-2007, 00:31
http://voila.pl/1hffe/
http://www.vpx.pl/files/taozmyg1zwt55nmqim3z.jpg (http://www.vpx.pl/)

chickita
12-09-2007, 01:36
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! POMOCY!!!! Ja sie przyznam bez bicia, blondynka jestem, mam kłopoty ze zrozumeniem wielu rzeczy, czasem mi ktos wytłumaczy i starcza zazwyczaj, fakt trwa dłużej ale jakos dochodze do sedna. tego ni w ząb nie kumam. Wątków o zoo jest tyle, ze nie wiem gdzie mam iść, muzyczne sie mnożą hurtowo i hurtowo nadają. Matko jedyna o co chodzi??? Ja przepraszam ale ja gubie. Nie wiem gdzie co, jak, czemu? Przeciez sie staram.

hannabarbara
12-09-2007, 01:36
Czyżby duch Wielebnego znowu straszył? Coś mam takie wrażenie!

jolita
12-09-2007, 11:55
Miło by mi było gdyby w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości Klubowicz wrzucił mi tą informację na priv., a postaram się w miarę posiadanych uprawnień (nie wszystkich wątków one dotyczą) zlikwidować mankament.
Jeśli chodzi o programy muzyczne - dobrze byłoby by autorzy postów ustalili między sobą czy ich podział jest zasadny i konieczny...Pozdrawiam.J
p.s. czasem nowo utworzonych postów nie zcalam w obawie, by korektą nie zrobić przykrości autorowi...

Anielka
12-09-2007, 12:16
Dzieki za wyjaśnienie,napewno w przyszłości jak cos takiego sie powtórzy dam znać na privie.Pozdrawiam serdecznie.6528

jolita
12-09-2007, 15:32
W sprawie wątków muzycznych zajęła stanowisko Admina w wątku http://www.klub.senior.pl/muzyka/t-muzyka-ponadczasowa-page2-1219.html...post nr.20

jolita
13-09-2007, 11:10
Moim zdaniem jest szansa, że wątek tej treści miałby powodzenie. Może jeszcze ktoś zajmie stanowisko?
Z własną relacją poczekam na dalszy ciąg wydarzeń...

Nika
13-09-2007, 14:01
wystarczy odkurzyć wątek juz istniejący i postować do woli

tar-ninka
13-09-2007, 14:14
Nikus masz racje jest taki watek o imionach pt. " Jasiu czy Natan " szukac w roznościach .

hebra
13-09-2007, 15:05
do Joli
i znowu zrobiłam fa pa ale to tylko dlatego że nazwa wątku nie sugerowała że dotyczy imion.
Pozdrawiam i mam cichą nadzieje że autorzy nowych wątków będą choćby w skrócie sugerować czego dotyczą.

Nika
13-09-2007, 15:12
Kochana,nic się nie stało.Okurz tamten wątek i pociągniemy go dalej.Pozdrawiam.

Kundzia
15-09-2007, 12:06
Miałam w profilu uczestnika proszącego o zatwierdzenie do grona znajomych,kliknęłam i coś poszło nie tak,nie wiem nawet kto to był.Jeśli kogoś odrzuciłam,to nie chciałam,proszę jeszcze raz,bo nie mampojęcia co się stało.

hebra
15-09-2007, 18:37
zglądam dzisiaj na forum póżno przeglądam wątki i mam wrażenie że od wczoraj wieje halnym w róznych wątkach.Za oknem co prawda mocno powiewa ale nasze seniorów zgromadzenie nie z takimi wiatrami sobie radziło .
Pozdrawiam
http://voila.pl/ln124/

margo
16-09-2007, 04:11
z pozdrowieniami margo==Link do pliku: http://voila.pl/agcjt/?1

jolita
16-09-2007, 11:31
baaardzo ciekawa i pouczająca projekcja.

A przy okazji - wiadomość dla odbiorców:
po kliknięciu w "otwórz" bywa tak, że dość długo nic nie dzieje się, co więcej - na dolnym pasku pojawia się napis "gotowe", a na monitorze biała plama. Należy "wziąć na wstrzymanie" bo po jakimś czasie pokaże się obraz. Miałam wcześniej z tym problemy, a na spotkaniu dowiedziałam się, że nie tylko ja stąd ta podpowiedź.

hebra
28-09-2007, 21:34
odpowiedzi czy ją odnajdę gdy wkół tyle różnej polemiki
ale może odwołam się do mojego Fredry
cytat
Siła przed prawem-sieje bezprawie.
Prawo przed siłą-mury stawia.

Kto rachuje na niezgodę,
Dziś ma zysk,jutro szkodę.
I może te epigramaty przemówią albo.........?
http://www.vpx.pl/files/givz3wrmy5zmnqgoyi4y.jpg (http://www.vpx.pl/)

Alsko
28-09-2007, 21:38
Hebro, okazuje się, że pan hrabia był wizjonerem!

hebra
28-09-2007, 23:34
Hebro, okazuje się, że pan hrabia był wizjonerem!
to tyko my polacy
cytat;
Wolność!Braterstwo!Ojczyzna!ba,Wiara !
A koniec:- Co dasz? To dziś grunt,to miara.
http://www.vpx.pl/files/mmm3nwyymgg52zjnzmn4.jpg (http://www.vpx.pl/)

hebra
30-10-2007, 23:29
i ciągle powracające pytanie ?
http://www.voila.pl/oblmx/
]http://www.vpx.pl/up/20071030/1663e449b9317dad920c0dd5ad0a2a2d5e49172702.jpg[/URL]

jolita
30-10-2007, 23:34
Warto przeczytać, warto pomyśleć...

hebra
31-10-2007, 21:36
ciągle odpowiedzi
http://www.voila.pl/p56or/
http://www.vpx.pl/up/20071031/245403e7ef47cee6fa4ae7567394b99912b7142169.jpg (http://www.vpx.pl/)