PDA

View Full Version : Targi Rozwodowe w Warszawie - komentarze


ciekawski
22-02-2009, 18:41
Komentarz do artykułu: Targi Rozwodowe w Warszawie (http://www.senior.pl/92,0,Targi-Rozwodowe-w-Warszawie,5661.html)
--------------------
Ludzie juz zupelnie poupadali na glowe.Ciekaw jestem jakie jeszcze glupstwa wymysla.

Malwina
22-02-2009, 19:03
to niesamowite-jeżeli są już II targi rozwodowe to znaczy, ze jest zapotrzebowanie i to dopiero mi się w głowie nie meisći....Ludzie z braku umocnienia w wartościach szukają tematów zastępczych....i to chwyta...czas umierać....

tadeusz50
25-02-2009, 15:51
Ja uważam, że takie targi są potrzebne. Wielu nie będzie szukać po omacku porady w tej dość specyficznej sytuacji. Rozwody są i będą. Mamy zamieść je pod dywan?

Malwina
25-02-2009, 19:20
A jednak to temat zastepczy dla mnie..tak jak targi pogrzebowe, ślubne i jeszcze te , które wymyślą....

monia
25-02-2009, 19:29
Tadeusz ma calkowitą racje niema co chowac glowy w piasek.

tadeusz50
25-02-2009, 19:52
Witaj monia
Pierwszy post za Tobą rozejrzyj sie jeszcze i pisz tam gdzie znajdziesz interesujący Cię temat. Co do targów może poza targami pogrzebowymi to są po to by coś nowego pokazać i jestem za.

ostatek
25-02-2009, 20:18
/.../ Co do targów może poza targami pogrzebowymi to są po to by coś nowego pokazać i jestem za.
Możemy się oburzać, ale istnieje moda pogrzebowa i cmentarna (nagrobkowa). Powiem więcej, istnieją (i mają się dobrze) Międzynarodowe Targi Sztuki Sakralnej, inne pomniejsze targi: np. KOŚCIOŁY Wyposażenie – Usługi – Sztuka – Dewocjonalia, daję link, by nie było, że wymyślam:
http://www.targitorunskie.pl/index.php?aid=122243058748dccf7bb0dcd
Nie wiem pod jakim hasłem ukryte są szaty liturgiczne (wyposażenie? usługi?), ale - głowę kładę przeciwko garści orzechów - że duży wpływ na kościelne szatki ma aktualna moda, rzecz jasna, kościelna...
Targi Rozwodowe przyuważyłam w ub. roku. Fajnie, że oprócz adwokatów i innych twórców pozwów, biorą w nich udział mediatorzy.
Jeśli powyższe i im podobne targi są organizowane (niektóre już wielokrotnie) to znaczy, że są potrzebne. :)

tadeusz50
25-02-2009, 20:50
Ostatku po przemyśleniu i te targi mody pogrzebowej i nagrobkowej też są potrzebne. Jednak powiedzmy trumna sprzed iluś tam lat jest inna niż obecnie. Podobnie z nagrobkami. Pewnie byłyby podobne do siebie jak blokowiska rodem z PRL-u. Tak jest w czym wybierać dla tej przykrej czynności.