PDA

View Full Version : Prosze o pomoc!

Anna 46
03-03-2009, 18:52
Nie umiem dodac moich zainteresowan, dodaje a jak wyswietlam moj profil to pisze ze nie dodalam zainteresowan i tak "w kolo Wojtek"

jolita
03-03-2009, 18:58
bo tam 1 pomyłka uniemożliwia ponowny wpis. Ja - niewielki wachlarz zainteresowań "wbiłam" w nazwę - innej możliwości nie było...

coccinea
03-03-2009, 21:03
dlaczego przy moim nick-u pojawiła się *
gdzie nieprawidłowo odznaczyłam

Alsko
03-03-2009, 21:27
Gwiazdka (widoczna tylko dla Ciebie) pojawia się wtedy, gdy jesteś na forum, ale Twoja obecność jest ukryta przed innymi i nie pojawiasz się na liście osób on line. Dopiero kiedy coś piszesz - wiedzą, że jesteś.
A przy okazji: patrząc na czyjś post - widzisz obok jego nicku kropkę.
Jeśli jest zielona - jest obecny na forum
Jeśli niebieska - nie ma go lub jest ukryty (jak ja w tej chwili :-).

Rozia
03-03-2009, 21:49
He!He!He! Coccineo! Ja tez jestem tu nowa i mnie tez wiele rzeczy dziwi,a najwiecej to,ze innych to nie dziwi,co mnie dziwi1

leluri
03-03-2009, 23:38
21-02-2009 16:45

Drodzy Seniorzy jestem tu całkiem nowa i całkiem nie obeznana jak jak poruszać się w tym labiryncie.Może ktoś mi podpowie czy w internecie znajdę w przystępnej formie pomoc w korzystaniu z tej zdobyczy techniki.Komputer jest narazi dla mnie jak czarna magia.Do tej pory zdołałam zaledwie opanować jako tako obsługę poczty ,trochę korzystam"Paint"i ostatnio odkryłam do czego służy "Picasa".Chciałabym opanować tylko podstawowe możliwości jakie są w komputerze dostępne dla starszych osób.Całkiem podstawowe bo do wszystkiego to raczej życia mi nie starczy (jestem po70tce)W podręcznikach są takie fachowe terminy, że po przejrzeniu kilku stron opadają mi nie tylko ręce.Na dodatek druk jest mały, dołączone rysunki można tylko oglądać przez lupę ,tak więc do tego musiałabym mieć trzecią rękę, żeby to wszystko jednocześnie opanować.Drodzy Seniorzy możliwie ,że ktoś z Was miął podobne problemy więc wie jak mi pomóc i to zrobi.Tylko czy ja będę wiedziała gdzie szukać odpowiedzi,żeby cały mój trud
napisania tego wpisu nie zaginął zanim do Was dotrze.Będę cierpliwie przeglądała wszystkie strony dla Seniorów,bo tak naprawdę nie wiem jeszcze jak tu się poruszać.Na wszelki wypadek już z góry dziękuję za pomoc każdemu kto zechce mi jej udzielić. BaSza. czyli SzyBar

Szybar utknęła w blogu" seniorzy szukam pomocy"
może ktoś zechce ją poprowadzić?

jolita
04-03-2009, 01:46
Ta lektura powinna pomóc

http://www.klub.senior.pl/esenior/t-komputer-dla-poczatkujacych-kurs-3960.html

p.s. nie wiem co to znaczy "szybar" bo nikogo zarejestrowanego pod tym nickiem nie widzę. Powodzenia J.

korekta: znalazłam, wkleiłam do bloga i profila. Mam nadzieję, że pomoże,

leluri
04-03-2009, 07:09
Ta lektura powinna pomóc

http://www.klub.senior.pl/esenior/t-komputer-dla-poczatkujacych-kurs-3960.html

p.s. nie wiem co to znaczy "szybar" bo nikogo zarejestrowanego pod tym nickiem nie widzę. Powodzenia J.

korekta: znalazłam, wkleiłam do bloga i profila. Mam nadzieję, że pomoże,
Jolitko, kto to szybar - już mówię ,wczoraj weszłam na zakładkę "blogi" i moją uwagę zwrócił dramatyczny tytuł jednego z nich "seniorzy szukam pomocy" to właśnie szybar- woła o pomoc. potrafiłam tylko skopiować i wkleić jej apel na forum, a Ty zareagowałaś. :)
ja chodzę po "seniorze " intuicyjnie, nie umiem tłumaczyć, może spróbujesz jej pomóc ?
miłego dnia

Anna 46
04-03-2009, 08:53
Dzieki za odpowiedz, ale swoja droga dlaczego ktos tak sie zneca nad seniorami i komplikuje wszystko w tym profilu :(

Kazik
04-03-2009, 11:51
Dzieki za odpowiedz, ale swoja droga dlaczego ktos tak sie zneca nad seniorami i komplikuje wszystko w tym profilu :(
Też się znęcasz bo od 25 lutego może natknęłaś się na jakiś wpis gdzie się zadaje pytania. Problem z profilem to właśnie na eSenior. Tam należy pytać, a nie umieszczać kolejnego wątku. Potrafiłaś tam wejść (prawidłowe umieszczenie) ale nie skorzystałaś ze 143 wątków (3 dni temu tyle było-dziś chyba ze 150) Bo musiałaś widzieć tematy. Ale wygodniej mieć na swoje pytanie osobny jakby "prywatny" wątek a z następnym pytaniem znowu założyć kolejny. To zachęci pozostałych do podobnej praktyki. Dziś się można pogubić a co będzie jak urośnie do 1000? Admi nie może tego "scalić" bo wtedy mój post zmieni numer i sam będę miał kłopot to znaleźć.

Postanowiłem nie odpowiadać na takie nowe "prywatne"-dobrze jakby to robili też inni. Które z ok. 150 wątków są "czynne" to poznasz gdzie były ostatnie świeże wpisy. Chyba że wątek wyjątkowo tematycznie pasuje-wtedy użyj właściwego. Te chodliwe 2 watki mają ostatnie wpisy 28 luty.

Zaleta pisania tam jest że nawet jak tydzień nie masz odpowiedzi to w końcu tam zajrzę. Ja i wielu innych. Stefan, Gerhatek, Chaliniak najczęściej tam się udzielają, ale lista takich jest długa-nie sposób wszystkich wymienić.

Jak nikt nie zauważy nowego wątku i nie odpowie zadowalając, to spadnie to na dalekie strony gdzie się praktycznie nie zagląda. A po 60 dniach spadnie do archiwum. Co wtedy zrobisz, może następny wątek z tym samym pytaniem? Aż do skutku?

weronika1
04-03-2009, 15:24
Gwiazdka (widoczna tylko dla Ciebie) pojawia się wtedy, gdy jesteś na forum, ale Twoja obecność jest ukryta przed innymi i nie pojawiasz się na liście osób on line. Dopiero kiedy coś piszesz - wiedzą, że jesteś.
A przy okazji: patrząc na czyjś post - widzisz obok jego nicku kropkę.
Jeśli jest zielona - jest obecny na forum
Jeśli niebieska - nie ma go lub jest ukryty (jak ja w tej chwili :-).

a jeśli czerwona? Proszę odpowiedzcie mi?

Alsko
04-03-2009, 15:28
a jeśli czerwona? Proszę odpowiedzcie mi?
Czerwona może być tylko Twoja dla Ciebie.
Wtedy gdy ukrywasz swoją obecność na forum. Jest czerwona z niebieską otoczką ;) :D

weronika1
04-03-2009, 15:38
Witaj Alsko

A kto wybiera te kropki. Dlaczego ja mam taką, a nie inną. Przepraszam, nie rozumiem, jestem dociekliwa.

admin
04-03-2009, 15:43
Nikt niczego nie wybiera, to oznaczenie aktywności użytkownika
1. Niebieska - nieobecny na forum lub "ukryty"
2. Zielona - obecny na forum (online)
3. Czerwona - widoczna tylko przez "właściciela" (pozostali użytkownicy widzą niebieską), który ustawił sobie opcje "niewidoczny".

Wystarczy najechać myszką na ikonkę a wyświetli się opis statusu

Anna 46
04-03-2009, 16:05
Też się znęcasz bo od 25 lutego może natknęłaś się na jakiś wpis gdzie się zadaje pytania. Problem z profilem to właśnie na eSenior. Tam należy pytać, a nie umieszczać kolejnego wątku. Potrafiłaś tam wejść (prawidłowe umieszczenie) ale nie skorzystałaś ze 143 wątków (3 dni temu tyle było-dziś chyba ze 150) Bo musiałaś widzieć tematy. Ale wygodniej mieć na swoje pytanie osobny jakby "prywatny" wątek a z następnym pytaniem znowu założyć kolejny. To zachęci pozostałych do podobnej praktyki. Dziś się można pogubić a co będzie jak urośnie do 1000? Admi nie może tego "scalić" bo wtedy mój post zmieni numer i sam będę miał kłopot to znaleźć.

Postanowiłem nie odpowiadać na takie nowe "prywatne"-dobrze jakby to robili też inni. Które z ok. 150 wątków są "czynne" to poznasz gdzie były ostatnie świeże wpisy. Chyba że wątek wyjątkowo tematycznie pasuje-wtedy użyj właściwego. Te chodliwe 2 watki mają ostatnie wpisy 28 luty.

Zaleta pisania tam jest że nawet jak tydzień nie masz odpowiedzi to w końcu tam zajrzę. Ja i wielu innych. Stefan, Gerhatek, Chaliniak najczęściej tam się udzielają, ale lista takich jest długa-nie sposób wszystkich wymienić.

Jak nikt nie zauważy nowego wątku i nie odpowie zadowalając, to spadnie to na dalekie strony gdzie się praktycznie nie zagląda. A po 60 dniach spadnie do archiwum. Co wtedy zrobisz, może następny wątek z tym samym pytaniem? Aż do skutku?
Oj przepraszam za klopoty jakie ciagle sprawiam, ale naprawde gubie sie w tym wszystkim. Poprawie sie przyzekam!

krystynas53
04-03-2009, 16:36
Kochani, podpowiedzcie co mam robic, bo zgłupiałam dokumentnie.
To było tak: kuzynka poprosiła bym wgrała jej "awasta". Przefajnowałam i dołożyłam jej kilka programików tzn Skype,GG,Gimpa, trochę muzyki, tapetek. Ta jej maszyna zwariowała. Nie chodzi, zawiesza się. Nie pomaga restart. Nie mogę wleźć do panelu sterowania, by odinstalować co nieco. Masakra, pierwszy raz takie cos mi się stało, dlatego wołam- pomocy, bom kiep!!

Anna 46
04-03-2009, 17:04
Napeno Ci ulzylo jak mi dowaliles co??? Ale ja jestem do tego przyzwyczajona, tylko troche przykro :(

Anna 46
04-03-2009, 17:06
bo tam 1 pomyłka uniemożliwia ponowny wpis. Ja - niewielki wachlarz zainteresowań "wbiłam" w nazwę - innej możliwości nie było...
Ale dlaczego tak zrobili, starsi sie czesto myla:(

Kazik
04-03-2009, 17:16
Napeno Ci ulzylo jak mi dowaliles co??? Ale ja jestem do tego przyzwyczajona, tylko troche przykro :(
Wydaje mi się że Ci nawet coś pomogłem raz nie na pomocowym, ale chyba się mylę-ta końcówka 46 jakby znajoma.

Co mi miało ulżyć? Myślisz że to przyjemne coś takiego pisać? Ale czy nie zawiera prawdy? Gdyby wszyscy cicho siedzieli to była by tu kompletna anarchia. Zamiast postów może by się pisało od razu na nowym wątku. To co Tobie napisałem poczytają (może) inni nowi. Będą wiedzieć czego należy unikać. A teraz już Ci nic nie napiszę-nawet gdy założysz 100 wątków dziennie. Regulamin tego nie zabrania, ale nie pisana netykieta.

krystynas53
04-03-2009, 17:56
Ja nadal czekam. Bądźcie ludźmi, no........
Kaziu i reszta, pomóżcie!!!!!!

emka46
04-03-2009, 18:10
Krysiu,jestesmy ludxmi,ale jak sie nie zna odpowiedzi????

http://img26.imageshack.us/img26/4641/comp219chory.gif (http://img26.imageshack.us/my.php?image=comp219chory.gif)

Moze daj odpocząć komputerowi,a jak sie włączy to co niepotrzebne pousuwaj do kosza i z kosza.I niektore programy niekoniecznie usuniesz przez panel sterowania.Znajdż,w krótym miejscu są na dysku,na ogół to C program Files i często tam jest opcja uninstaled.Moze sie uda.

coccinea
04-03-2009, 18:29
Alsko, serdeczne dzięki za wyjaśnienie....

http://republika.pl/blog_dn_514935/970492/tr/dierblauw.gif

bronczyk
04-03-2009, 18:49
Krystyno, może spróbuj ze Startu i potem wszystkie programy i na ten program co go chcesz wyrzucić najedź myszką i odinstaluj. Niektóre mają taką opcję.

krystynas53
04-03-2009, 20:34
Ha, ale start nie reaguje, totalna porazka. Jestem już na jutro umówiona z informatykiem. Jest mi strasznie wstyd, ale złośliwość rzeczy martwych nie zna granic. Kuzynka do dzisiaj uważała mnie za fachure, a tu taka plama, brrr.
Dzięki kochani.
Ten telewizorek na noszach jest słodki.

bronczyk
04-03-2009, 20:58
Krystyno, nie martw się. Nawet informatykom to się zdarza. Mój znajomy wielki fachman w tej dziedzinie też mi w trakcie pracy coś polikwidował i musiałam od nowa wszystko wgrywać. Nie miałam internetu. On poszedł do domu, wyłączył komputer, ja wieczorkiem do czarownej maszyny i nic. Ale ja mimo wszystko uznaję w moim znajomym geniusza i taka drobna rzecz nie zniszczy mojej opinii.

Kazik
04-03-2009, 21:55
Ja nadal czekam. Bądźcie ludźmi, no........
Kaziu i reszta, pomóżcie!!!!!!
Ponieważ to cytowane zauważyłem na "j.Kenny" to tam też masz odpowiedź (nie kodowaną) Nie znalazłem pytania. A wątki do tej pory używane są nie ruszane. Jak ktoś się po Tobie wpisał na wątku gdzie pytałaś-to nie będę otwierał 150 wątków aby to znaleźć.
Namiary potrzebne-na wątkach co znam. Lub na priv.

Porobiło się ostatnimi dniami, nawet starsi stażem dopisują się już ze swoim pytaniem na watek dziś czy wczoraj założony. Takie są skutki. A jeszcze Tadeusz mnie kabluje do Admina bo to nie grzecznie napisać komuś, że ja odpowiadam na pytania we właściwym wątku pomocowym. Często robię wyjątek dla nowicjusza-ale już nie gdy robi to po raz któryś.

"Mecenas" kultury się zrobił (tylko dla mnie) odkąd mu przypomniałem jego pisaninę na "savoir vivre". Nie przypominałem mu jednak jak pierwszy powitał "miska" na wątku "siada mi psychika". No cóż łatwiej w cudzym oku znaleźć źdźbło niż belkę we własnym.

Podaj namiary pytania. Na wątkach 2 które do tej pory były używane lub na priv.

krystynas53
04-03-2009, 22:19
Drogi Kazimierzu, prośbę o pomoc napisałam tutaj w poście 16. Nie widziałeś, przepraszam za to. O tym, że Ty najlepiej możesz mi pomóc, podpowiedział mi Tadeusz na priv. Dlatego szukałam z Tobą kontaktu za wszelką cenę. Już dziękuję.

Kazik
04-03-2009, 23:33
Drogi Kazimierzu, prośbę o pomoc napisałam tutaj w poście 16. Nie widziałeś, przepraszam za to. O tym, że Ty najlepiej możesz mi pomóc, podpowiedział mi Tadeusz na priv. Dlatego szukałam z Tobą kontaktu za wszelką cenę. Już dziękuję.
No tutaj nie szukałem. Czyli pytanie już nie aktualne? Tak zrozumiałem.

tadeusz50
05-03-2009, 06:12
No tutaj nie szukałem. Czyli pytanie już nie aktualne? Tak zrozumiałem.
Kaziku ja jej podpowiedziałem, że Ty możesz jej pomóc. Bez urazy ale czytaj dokładnie. Ja jej nie pomogłem bo nie umię do czego potrafię się przyznać.

krystynas53
05-03-2009, 09:10
Udało się! Po prostu przez przypadek, albo ta cholerna maszyna się zlitowała, otworzył się start->przywracanie systemu->powrót do 3.03.2009. Nooooooo. Czyli komputerek Mani to nie jest do końca taka świ...nia i dał się ubłagać. Moja twarz uratowana. Dzięki kochani za szczere chęci. Jakby coś mi znowu siadło to będę się kłaniać o pomoc. Dziękuję.

Anna 46
05-03-2009, 14:40
Wydaje mi się że Ci nawet coś pomogłem raz nie na pomocowym, ale chyba się mylę-ta końcówka 46 jakby znajoma.

Co mi miało ulżyć? Myślisz że to przyjemne coś takiego pisać? Ale czy nie zawiera prawdy? Gdyby wszyscy cicho siedzieli to była by tu kompletna anarchia. Zamiast postów może by się pisało od razu na nowym wątku. To co Tobie napisałem poczytają (może) inni nowi. Będą wiedzieć czego należy unikać. A teraz już Ci nic nie napiszę-nawet gdy założysz 100 wątków dziennie. Regulamin tego nie zabrania, ale nie pisana netykieta.
Bardzo dziekuje, ze potraktowales mnie po ludzku i juz o nic nikogo nie bede pytala! Zegnam sie z klubem seniora :(

aannaa235
05-03-2009, 17:04
Anna46 - moja imienniczko nie zrażaj sie pyskówkami panów.
Wchodź na inne wątki gdzie jest miło i sympatycznie.

Anna G
05-03-2009, 19:45
Anna46 - moja imienniczko nie zrażaj sie pyskówkami panów.
Wchodź na inne wątki gdzie jest miło i sympatycznie.
Wimieniu Anny 46 bardzo dziekuje cie za mile slowa, ona naprawde potrzebowala pomocy, nie kazdy jest taki madry jak nasi panowie, szkoda jej, chciala sie czegos nauczyc.

weronika1
05-03-2009, 20:47
Anno

http://img509.imageshack.us/img509/4361/2973636.jpg (http://img509.imageshack.us/my.php?image=2973636.jpg)
Dla Ciebie różyczki

Proszę nie odchodż. Ja miałam kilkakrotnie nieprzyjemną sytuację, ale przeczekałam. Kazik nie chciał Ci dołożyć. Jemu chodziło o porządek w wątkach. Oboje mieliście złą chwilę. Ja Ciebie bardzo proszę. Tutaj się dużo nauczysz. Zobaczysz będziesz jeszcze zadowolona. Główka do góry, pozostań z nami. Zachęcam Cię gorąco i serdecznie pozdrawiam.

weronika1
05-03-2009, 21:00
Moi Drodzy

Jesteśmy coraz bardziej zagrożeni wirusami. Ja w ciągu miesiąca mialam jednego wirusa i dwa konie trojańskie. Przed chwilą wyszedł ode mnie informatyk, bo nie wiedziałam jak sobie poradzić z plikami zarażonymi w kwarantannie. Na szczęście nic nie spaprałam i szybko mi wyczyścił. Mogę dalej pracować. Nie przyjrzałam się dokładnie jak on to robił i dlatego bardzo proszę żeby mi ktoś podpowiedział jak postępować z zarażonymi plikami w kwarantannie. Będę bardzo wdzięczna za pouczenie. Gapa ze mnie, że nie zapytałam informatyka.

krystynas53
05-03-2009, 22:23
Wimieniu Anny 46 bardzo dziekuje cie za mile slowa, ona naprawde potrzebowala pomocy, nie kazdy jest taki madry jak nasi panowie, szkoda jej, chciala sie czegos nauczyc.

Droga Anno46 vel Stara, nie uciekaj. Spokojnie, pomalutku, mniej agresji. Dużo można się nauczyć czytając esenior. Poczytaj. Tam są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Ludzie są tutaj bardzo mili i uczynni, ale nie traktuj ich jak pogotowia informatycznego i to w dodatku na cito.
Odrobina cierpliwości. Uśmiechnij się i zaprzyjaźnij się z nami proszę.
Może nam też coś pokażesz, w czymś pomożesz. Liczę na to, bo ja się uczę ciągle czegoś nowego od wszystkich którzy tu są.
Nosek do góry. Ukłony dla męża, niech też do nas dołączy.24438

BarbaraK
05-03-2009, 22:43
Bardzo dziekuje, ze potraktowales mnie po ludzku i juz o nic nikogo nie bede pytala! Zegnam sie z klubem seniora :(
Anno to nie jest tak jak myslisz,ja sobie biorę do serca uwagi "starszych"uczestników klubu.Oni chca dla nas naprawdę dobrze.A kazik mi duzo pomógl.Zwrocila mi uwagę jedna mila koleżanka i wzięłam to do serca.Ja prznajmniej jestem osobą która nie wiele wie i nie wstydzę się pytać ,nawet na priw.nie wolno się zaraz obrażać.

Kazik
05-03-2009, 23:59
Anno to nie jest tak jak myslisz,ja sobie biorę do serca uwagi "starszych"uczestników klubu.Oni chca dla nas naprawdę dobrze.A kazik mi duzo pomógl.Zwrocila mi uwagę jedna mila koleżanka i wzięłam to do serca.Ja prznajmniej jestem osobą która nie wiele wie i nie wstydzę się pytać ,nawet na priw.nie wolno się zaraz obrażać.
Dzięki za poparcie, ale to jak grochem o ścianę. Mimo że wałkuje się temat już od paru dni i wiele postów to dziś o 19,29 pod nickiem "stara" jest założony nowy wątek. Nawet w grupie prawidłowej bo w eSenior. Ale znowu "dla siebie". Mam liczyć znowu ile jest już takich ponad 150 sztuk? A chodzi o jakże ważną:rolleyes: sprawę-jak w profilu zdjęcie wkleić. Dziś zarejestrowana. Na profilu tylko data urodzenia. Zamiast się zapoznać z klubem, to fotka na profil najważniejsza. A czy w ogóle potrafi wklejać fotki? Czy wie jak zrobić "upload" fotki i jakie do tego są programy? Obawiam się że nie. Priv pewnie też nie odblokowany. Więc czekało by seniorka 100 wątków od tej nowej seniorki.

W tej chwili już 27 odwiedzin było tego jej wątku. Nikt nie odpowiedział--i to jest właśnie dobre. Ja jej tego nie napiszę. Ani innym co tak zrobią. Sparzyłem się, bo wiele czasu poświęcam aby "łopatologią" coś wytłumaczyć. To znaczy ze "zrzutami ekranowymi" zaznaczając w Paint strzałkami gdzie klikać i czy lewym czy prawym przyciskiem myszy.

To zajmuje czasu sporo-przygotowuję zapisując w Worda i potem w 5 minut wklejam np. 6 postów z obrazkami i opisem. Opis jest taki, bo wczuwam się w sytuację jak bym to miał rozumieć np. 10 lat temu.

No to nasza "uciekinierka"-mam nadzieję że zmieni zdanie, będzie mieć towarzyszkę "stara" która tak chce mieć foto na profilu. A może ona tego nie przeczyta.Najważniejsze zawsze to odblokować priv. Inaczej wątek pomocowy spuchnie i będzie wiele postów zbędnych.

Tam powinno być pytanie i odpowiedź ale drobne pytania typu "jak to rozumieć" to na priv. Bo może ktoś potrzebować np. 50 postów dla zrozumienia jednej małej sprawy.

A mnie się dostało za to że napisałem--na dzikich wątkach nie odpiszę. Nawet zarzut był o monopolu, zazdrości itp. A przecież odpisuję nie tylko na wątku który założyłem. Na tym założonym przez studentów w ostatnich miesiącach odpowiadałem najwięcej to jest na "E-pomożemy", a dziś na wątku "jak wklejać obrazki"-czyli fotki też. Bo o obrazki było pytanie-więc wątek jak najbardziej prawidłowy był.

Dalej "nie zauważam " pytań na nowo założonych wątkach. Chyba inni też tak robią (b. dobrze) bo już by była odpowiedź. Jakieś 80% to potrafi w klubie (foto na profil) Ale w końcu ktoś się wyrwie, nawet nie z poradą ale coś napisze. Wtedy zaczną się dopisywać następni. A bez tego "pusty" wątek spada w niebyt. Dopisałem się tu bo to już nie ma znaczenia, wątek "żyje"-tylko porad tu nie widać.

Ja się nie żalę, ale miło mi też nie jest za napaści-myślę że wytłumaczyłem o co tu chodzi.

Jadzia_G
06-03-2009, 21:15
Odnośnie wirusów w internecie to spróbuj w goglach "darmowy program antywirusowy"

maluna
06-03-2009, 22:09
Wstawiłam do mojego albumu zdjęcie ikony i zapomniałam podpisać. Nie wiem jak to teraz cofnąć. Pomóżcie!:confused:

weronika1
06-03-2009, 22:52
Odnośnie wirusów w internecie to spróbuj w goglach "darmowy program antywirusowy"

Dzięki znalazłam kwarantannę avast, muszę ja przestudiować.

Anna G
08-03-2009, 20:04
Zmienialam swoj Avatar tak, zeby pasowal do mojego nicka i przez przypadek nacisnelam na usun blok i nie mam teraz w moim profilu tego obrazka, jak moge ten blok przywrocic?

Basia.
08-03-2009, 21:39
Zmienialam swoj Avatar tak, zeby pasowal do mojego nicka i przez przypadek nacisnelam na usun blok i nie mam teraz w moim profilu tego obrazka, jak moge ten blok przywrocic?
W swoim profilu na samej górze masz zarządzanie profilem, kliknij dodaj nowy blok i wybierz właściwy /chyba chodzi o nazwę użytkownika/.

Anna G
09-03-2009, 08:50
W swoim profilu na samej górze masz zarządzanie profilem, kliknij dodaj nowy blok i wybierz właściwy /chyba chodzi o nazwę użytkownika/.
Wielkie dzieki, uratowalas mi zycie, bardzo zle sie czulam nie widzac siebie na bujaku! Jak dobrze miec PRZYJACIOL :*

Basia.
09-03-2009, 10:52
Wielkie dzieki, uratowalas mi zycie, bardzo zle sie czulam nie widzac siebie na bujaku! Jak dobrze miec PRZYJACIOL :*
jest mi ogromnie miło, że się do czegoś przydałam.:D:D