PDA

View Full Version : Radio i TV

Rozia
04-03-2009, 18:58
Czy ktorys z moderatorow moglby zalozyc nowy temat "Radio i TV"? . mam kilka pomyslow,a nie chce znowu pisac na "ogolne"do tematow,ktore nigdzie nie pasuja"!Dziekuje!
P.S. To jeszcze nie sa moje ostatnie pomysly!

admin
04-03-2009, 19:11
Temat można uznać za założony - jak widać w sekcji "Społeczeństwo" (chyba że bardziej pasuje Kultura, ale to proszę zdecydować). Sekcje "Ogólne" to miejsce w których pojawiają się komentarze a nie zakłada się nowych wątków.

wankabor
04-03-2009, 21:57
Rozia! co jeszcze wymyślisz. Ale robisz wszystkich w "konia" Dziwię się, że ktoś chce reagować na twoje wpisy.

Kazik
05-03-2009, 00:43
Czy ktorys z moderatorow moglby zalozyc nowy temat "Radio i TV"? . mam kilka pomyslow,a nie chce znowu pisac na "ogolne"do tematow,ktore nigdzie nie pasuja"!Dziekuje!
P.S. To jeszcze nie sa moje ostatnie pomysly!
Spodziewam się że nie ostatnie. Pierwszy się na Tobie poznałem. Ale starszych (nie starych!) balonów do dmuchania coraz mniej. Najbardziej łatwowierni już tracą wiarę. Musisz przyhamowac by odbudować trochę zaufania. Bierz przykład z taktyki Tuska.:D

jip
05-03-2009, 10:15
Spodziewam się że nie ostatnie. Pierwszy się na Tobie poznałem. Ale starszych (nie starych!) balonów do dmuchania coraz mniej. Najbardziej łatwowierni już tracą wiarę. Musisz przyhamowac by odbudować trochę zaufania. Bierz przykład z taktyki Tuska.:D
Tobie znowu żółwika trza pokazać, bo pi..rzysz jak ten żółwik. A w sumie Kazik to Ty tym forum rządzisz? Nie lubisz czytać wpisów Rozi - nie czytaj, ale Ty niestety pouczać musisz wszystkich a przy okazji jak ten żółwik.
http://images44.fotosik.pl/76/beeb2e56b446d8df.jpg

leluri
05-03-2009, 10:33
zupełnie jak dzieci, ale jest fajnie :D
może ktos zechce mi odpowiedzieć, jak nie to się nie obrażę i poszukam gdzie indziej :confused:
chodzi mi o płatności za RTV, ostanio rozmawiałam ze znajoma i ona mnie oświeciła. nie płaci abonamentu za RTV, ponieważ korzysta z telewizji kablowej, więc uznała,że płaciła podwójnie nie będzie.
do dziś nie zastanawiałam sie prawdę mówiąc za co właściwie RTV pobiera abonament? wiecie to takie pozostałości z poprzedniego okresu, każa płacic i już, a teraz jest demokracja i wolny rynek?
pytanie płacic czy nie za RTV?
jeżeli mój post jest powielaniem pytania i dyskusja już na ten temat była to prosze o wskazanie.
Kazik ma rację wątków coraz więcej, ja mam mało czasu i zaczynam się gubić

bogda
05-03-2009, 10:59
Leluri, jest taki wątek o abonamencie tvp, ale dawno nie był wyciągany. Ja mam cyfrę+ i w związku z tym dzwoniłam do Warszawy odnośnie opłat abonamentowych, a tam pani udzieliła mi odpowiedzi, że abonament i tak należy opłacać, bo to jest opłata za posiadanie odbiornika tv i radia. Rozśmieszyła mnie tym, bo to tak samo jak bym płaciła za posiadanie pralki, lodówki itp. Większość moich znajomych nie płaci abonamentu i ja od 2 lat też nie płacę, bo opłacam cyfrę i mam ich w nosie.

leluri
05-03-2009, 11:28
Leluri, jest taki wątek o abonamencie tvp, ale dawno nie był wyciągany. Ja mam cyfrę+ i w związku z tym dzwoniłam do Warszawy odnośnie opłat abonamentowych, a tam pani udzieliła mi odpowiedzi, że abonament i tak należy opłacać, bo to jest opłata za posiadanie odbiornika tv i radia. Rozśmieszyła mnie tym, bo to tak samo jak bym płaciła za posiadanie pralki, lodówki itp. Większość moich znajomych nie płaci abonamentu i ja od 2 lat też nie płacę, bo opłacam cyfrę i mam ich w nosie.
a poczta nie ma prawa wszcząć egzekucji należności?
jak nie ma to ja też nie bęę płaciła, tylko co z programami mniej słuchanymi i oglądanymi. w TV i radiu podkreślają,że opłaty abonamentu finansują właśnie te mniej medialne kanały?

bogda
05-03-2009, 11:31
Nie, poczta nie ma prawa, może tylko przysyłać upomnienia, a wbrew prawu jest podwójne opłacanie czegokolwiek, przecież oni tak od cyfry, polsatu czy innych platform nadawczych otrzymują pieniądze, bo inaczej nie mogliby emitować ich programów.

leluri
05-03-2009, 11:33
Nie, poczta nie ma prawa, może tylko przysyłać upomnienia, a wbrew prawu jest podwójne opłacanie czegokolwiek, przecież oni tak od cyfry, polsatu czy innych platform nadawczych otrzymują pieniądze, bo inaczej nie mogliby emitować ich programów.
no to nie płacę , kasę wydam na... np czekoladę, dobrą podają w severino w Alejach :D

bogda
05-03-2009, 11:36
No i o to chodzi Leluri :D też słyszałam o tej czekoladzie, muszę się tam kiedyś wybrać :D