PDA

View Full Version : Donald Tusk spotkał się ze słuchaczami UTW - komentarze

alamakota01
04-03-2009, 22:59
Komentarz do artykułu: Donald Tusk spotkał się ze słuchaczami UTW (http://www.senior.pl/130,0,Donald-Tusk-spotkal-sie-ze-sluchaczami-UTW,5767.html)
--------------------
UTW w Gdyni... nauczyła się internetu... No to przyznać się pomorzanki, która jest teściową naszego premiera ;)
A tak w ogóle to witam, choć ja "nienowa", jeno "niemowa forumowa".;)

bogda
05-03-2009, 10:14
Ala.....oglądałam wczoraj w tv kawałek tego spotkania, nawet mi się podobało, w końcu nieważne czy namówiła go do tego teściowa czy ktoś inny, ale UTW zostało zauważone. Ja też chodzę na UTW w swoim mieście i bardzo mi się tam podoba, na rozpoczęcie zawsze przychodzi elita rządząca naszego miasta.

Ciekawe czy jakaś pomorzanka przyzna się do tego ;)

A tak w ogóle, to czemu zaliczasz się do "niemych" :D :confused:

alamakota01
05-03-2009, 10:19
Czasu brak, na czytanie tyle go nie potrzebuję, a na pisanie i owszem (chyba na papierze lepiej by mi szło). Najwięcej to na seniorku na opiniach spędzam, ale też rzadko, bo ze dwie rzeczy opiszę i już mi się nudzi... poza tym ponarzekać na niektóre produkty bym chciała a boję się czy można.

bogda
05-03-2009, 10:22
No co Ty, nie bój się :D na wiele rzeczy tutaj narzekamy, zakładaj wątek i do dzieła :)

tar-ninka
05-03-2009, 10:25
Witaj Alu co ma kota:D
Pewno że mozesz sobie ponarzekac , dlaczego nie ?:D

alamakota01
05-03-2009, 10:28
No co Ty, nie bój się :D na wiele rzeczy tutaj narzekamy, zakładaj wątek i do dzieła :)
Ja nie na wątkach chcę narzekać a pod różnymi rzeczami w opiniach - o produktach spożywczych mam wiele niezbyt pochlebnych rzeczy do powiedzenia, zwłaszcza z tego działu (http://www.opinie.senior.pl/Produkty-spozywcze/Dania-gotowe-i-polprodukty) hihiih
Ale chyba odchodzimy od tematu, a narzekać na UTW czy rząd jakoś dzisiaj nie chcę...

bogda
05-03-2009, 10:34
Alu, żle mnie zrozumiałaś, ja nie miałam na myśli UTW ani rządu tylko właśnie tak jak piszesz, różne produkty, sprzęty itp. Nie musisz właściwie zakładać nowego wątku tylko pisać na zbliżonych do tematu, jest też taki wątek "babskie pogaduchy" tam można o wszystkim.