PDA

View Full Version : Oglądane w telewizji - komentarze


Dzidka
28-01-2007, 18:23
Witam, chciałabym Państwa zachęcić do obejrzenia dzisiaj wieczorem powtórki serialu "Ranczo".Może ktoś tego nie widział. to zachęcam.Rozmawiałam z ludźmi, którzy są zdania, że jest to najlepszy serial komediowy .Czekam /ew.po obejrzeniu/ na opinię.Pozdrawiam.

Nika
28-01-2007, 18:28
Popieram Twoją propozycję!Oglądaliśmy ten serial tarzając się ze śmiechu i jestesmy szczęśliwi, że zdecydowano się go kontynuować.Idealna rozrywka dla spragnionych dobrej satyry na zaściankowe społeczeństwo-doskonała obsada,ładne zdjęcia plenerowe.

Dzidka
28-01-2007, 19:31
http://www.rymburak.friko.pl/"Dziękuję za wsparcie i cisze się,że mamy takie same poczucie humoru.

Jadka.Z
30-01-2007, 14:27
Też lubię ten serial choć już jest powtarzany. Ja proszę o informację czy przegranie kilku utworów z grającej szafy jest przestępstwem. Jestem nowa w internecie i nieświadoma praw. Przegrałam "skrzypka na dachu" z ogromnymi trudnościami a teraz jestem pełna obaw. Pozdrawiam

Nika
30-01-2007, 14:54
ja w sprawie seriali telewizyjnych. Chciałabym wiedzieć, które najchętniej oglądacie i dlaczego. Do moich ulubionych należą "Złotopolscy" /ze względu na swoisty humor, aczkolwiek odkąd odszedł pan Dionizy i organista, jest dużo smutniej. Lubię też "Na Wspólnej" i "Daleko od noszy".Pozdrawiam serdecznie w ten smutny szary dzionek.

Dzidka
31-01-2007, 11:16
Kontynuując wątek seriali, to ja osobiście oprócz już wspomnianego "Rancza" uwielbiam oglądać "M jak Miłość", z przyzwyczajenia oglądam "Klan"/bo krótki/, a niedawno zaczął się wspaniały, wg mnie, serial pt. "Kopciuszek". Szczególnie podoba mi się gra pani Krystyny Tkacz. Jeśli chodzi o już kilka razy wymieniany serial "Ranczo", to mimo że jest to powtórka przed wznowieniem nowej serii odcinków, wywołuje we mnie salwy śmiechu.W ostatnim niedzielnym odcinku były np. doskonałe sceny z sołtysem, który chciał wypróbować na swojej żonie, pomysł z nagraniem głosów z horroru.Polecam następne odcinki nawet ze względu na nieżyjącego już Leona Niemczyka.

jolita
31-01-2007, 14:41
Ponieważ w wątku "Misz Masz" nawiązała się ciekawa dyskusja na temat projekcji telewizyjnych pozwoliłam sobie założyć nowy wątek i zapraszam do "przeprowadzki". Poprostu będzie czytelniej...http://img382.imageshack.us/img382/2246/pozdrawiamhk1.gif (http://imageshack.us)

malgos651
29-05-2007, 18:02
ciekawa jestem czy lubicie seriale ja ogladam pierwsza milosc i jestes moim zyciem na 4 wiecie co mozemy tu sobie pomagac uzupelniac jesli ktos nie obejrzal czegos

Anielka
29-05-2007, 19:04
Ja też oglądam dużo seriali.Oglądam w zasadzie od 17,30 do wieczora.Najpierw Klan.potem na polsacie Pierwszą Miłość.potem nTV 4 Jesteś moim zyciem no i na TVN Na Wspólnej.No i te które nie są tasiemcami.Ale tylko od Jesieni do wiosny.A potem to mi szkoda czasu i wolę pospacerować ,na rowerze pojeżdżić lub w naszym Klubiku posiedzieć.Milego wieczoru.

Basia.
29-05-2007, 22:48
Oglądam Ranczo, M jak miłość, Klan, Pogodę na piątek, Egzamin z życia, Na dobre i na złe.

inka-ni
29-05-2007, 23:09
Takoglądam seriale,bo dużo przebywam w domu.P.Lepkowskiej udaje się ta produkcja.Do moich ulubionych wymienię M-jak milość,Samo Zycie,Na Dobre i Na Zle Pierwsza Milosć,Na Wspólnej,Plebania,(Zlotopolscy) tak sobie,uwżam, ze jak na wspólczesny serial,to już nie ma takięj ciemnoty,jak niektóre postaci są przedstawianie.Jeżeli chodzi o Ranczo to świetna komedia,wspaniale gra Cezary Żak
Nie mam dzieci,ani wnuków,więc pozostaje TV.Zyczmy sobie By więcej takich komedi produkowali,bo ten się reżyserowi udal.Milego snu2577

Nika
30-05-2007, 09:23
Lekki humor,brak agresji,odrobina satyry na polskie społeczeństwo-to jest to ,co przyciaga mie do takich seriali jak "Ranczo"."Złotopolscy" i "Daleko od noszy/Szpital na perypetiach"

ammi1952
27-06-2007, 12:31
fakt faktem to nie jest zciagnięte z telewizji ale z onetu z tym ,że dotyczy telewizji i hihihi rozśmieszylo mnie a mam nadzieje ze wywoła usmich i na innych obliczach

WAKACYJNA RAMÓWKA TVP!!!!

6.00 różaniec
7.00 poranne czuwanie
8.00 Teleturniej z cyklu na chybił trafił "Którą lekturę skreślamy dzisiaj?" - prowadzi R. Giertych.
9.00 298 odcinek serialu "K jak Kaczka, T jak Teczka"
10.00 "Dlaczego Platforma jest winna?" - program ujawniający tajemnice Zawsze-Winnej-Platformy Obywatelskiej, min.: historię dziadków Tuska, Głonkiewicz-Waltz i Rrrrokity oraz ich związki z Jasiem Śmietaną i Maćkiem z Klanu.
12.30 Konkurs audiotele pt.:"Kto z Platformy wg was jest przyjacielem Tinky-Winky'ego?".
14.00 Z cyklu TVP HISTORIA "Bracia na polach walki" - programy wysławiający zasługi braci K. min.: w bitwie pod Grunwaldem i odsieczy wiedeńskiej.
15.00 Kolejny odcinek z cyklu AUDIOTELE "Komu teczkę, komu...?" - czyli wielki konkurs audiotele kogo tym razem obrzucić SB-eckim błotem
16.00 Program sportowy "Co nasi sportowcy zbroili przez ostatni tydzień"
17.00 Program ALKOMAT w nim - ile wypijała szlachta polska w XVII wieku.
18.00 "He, he, he" - taktyki drużyn piłkarskich, prowadzi Jacek Gmoch
19.00 "Koncerty kociej muzyki" transmisja z cyklu 10 rocznicy PiS
21.00 "Europa da się modlić" najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce
23.00 Powtórka serialu "Plebania" - odcinek 234, 235 i 236
01.00 Nocne czuwanie z różańcem

Nika
11-07-2007, 13:19
3705z wielka przyjemnością ogladałam przed wakacjami / a teraz powtórkę/serialu "Mamuśki",gdzie pani Celinska fantastycznie wcielila sie w rolę nadopiekunczej rodzicielki dwóch synów.Dobra obsada,sporo satyry na postawy mam różnego typu.Lekki,przyjemny relaksik.

hannabarbara
11-07-2007, 13:30
A jak Wam się podoba serial "Egzamin z życia"? Mnie bardzo! Chodził w niedzielę na dwójce, gdzieś po 17-stej.

Basia.
11-07-2007, 13:54
A jak Wam się podoba serial "Egzamin z życia"? Mnie bardzo! Chodził w niedzielę na dwójce, gdzieś po 17-stej.
Obejrzałam wszystkie odcinki, podobał mi sie również serial "Pogoda na piątek".

POLA
11-07-2007, 15:08
Kocham "Rodzinę zastępczą", świetne dialogi i gra aktorów. Alutka jest fascynująco głupiutka:D

an_inna
11-07-2007, 16:43
Kocham "Rodzinę zastępczą", świetne dialogi i gra aktorów. Alutka jest fascynująco głupiutka:D
Polu! Ja też! Jeden z nielicznych, jakie oglądam - nie tylko dla Alutki, ale trochę ciepła mi potrzeba :)

Malgorzata 50
11-07-2007, 16:45
O! tu przyklaskuję tez to lubię.Natomiast te wszystkie pseudo "z życia wzięte" gnioty w postaci naszych wiodących seriali ....spuszczam zasłonę miłosierdzia

Nika
11-07-2007, 17:23
"Rodzinę zastępczą "ogladamy wszyscy,nawet powtórki.I dla Alutki ,i durnego policjanta,a przede wszystkim dla ciepła ,jakie emanuje od tej rodzinki.Uwielbiałam psa,ktory gral Śliniaka/suczka/,teraz jest inny,juz nie taki milusi.

POLA
11-07-2007, 17:32
Polu! Ja też! Jeden z nielicznych, jakie oglądam - nie tylko dla Alutki, ale trochę ciepła mi potrzeba :)

Alutka to tylko taki skrót myślowy, wszyscy są tam dobrzy włącznie ze Śliniakiem

inka-ni
11-07-2007, 17:55
Rodzina zastępcza,swieti aktorzy ,razem z psem,matka pięciorga dzieci,ciepla kochająca się rodzina,i lubię Joanne Trzepiecinską

Sunshine
11-07-2007, 18:14
to jedyny serial który czasem oglądam.
Świetni aktorzy dają popisy swego kunsztu.No i Śliniak-cudowny.
Żal pomysleć jak potoczą się dalsze losy serialu,bo czytałam ,że serialowe "dzieci" mają już inne plany na swoje życie niż granie,a bez nich to już nie będzie to samo.Pewnie wkrótce się skończy.Szkoda.

an_inna
11-07-2007, 18:45
to jedyny serial który czasem oglądam.
Świetni aktorzy dają popisy swego kunsztu.No i Śliniak-cudowny.
Żal pomysleć jak potoczą się dalsze losy serialu,bo czytałam ,że serialowe "dzieci" mają już inne plany na swoje życie niż granie,a bez nich to już nie będzie to samo.Pewnie wkrótce się skończy.Szkoda.
Ewuniu, dla nas się nie skończą! Ja mogę powtórki oglądać:)

Nika
13-07-2007, 17:03
A propos "Rodziny zastępczej"-czytałam,że wprowadzą nowe dzieci,co by serial sie nie skończył.

Nie pamietam,kogo przygarną,ale moze to i dobre wyjście

jolita
09-08-2007, 17:33
Oglądam stale i wciąż TVN-24, a w niej: konferencje prasowe, wywiady, komentarze i szukam odpowiedniego określenia na to co widzę i słyszę. Czy to: schizofrenia, czy schizotymia, cyklotymia czy też introwersja? Kto pomoże?

Lila
09-08-2007, 17:42
Jessssu...ale jestem do tyłu...

Ranczo kocham.....i ? Dlaczego nic ? No,jeszcze Kryminalnych i Nianię,bo Elżbieta Jarosik grająca mamusię pochodzi z mojej miejscowości i zawsze ją lubiłam...
Z rozrywek ,że tak się wyrażę kulturalnych na co dzień ,muszę odbębnić konwersację ze starszym panem na tematy ogólne,bo inaczej patrzy na mnie jakbym mu przodków harmonią wymordowała...

No i jakieś czytadło w łożku.....Tylko czytadło raczej na tę stronę...

POLA
09-08-2007, 17:52
Oglądam stale i wciąż TVN-24, a w niej: konferencje prasowe, wywiady, komentarze i szukam odpowiedniego określenia na to co widzę i słyszę. Czy to: schizofrenia, czy schizotymia, cyklotymia czy też introwersja? Kto pomoże?

Właśnie podsłuchuję TVN24 (mój dyżurny kanał) i próbuję pojąć, o co tu (Polska) chodzi. Zaiste nie pojmuję. Sąsiad powiada, że "bez pał litra nie razbieriosz", jakoś tak mówi:D Może ma rację? Teraz będzie "kwakał" Tusk, który po odejściu Zyty z PO nazywa się półTusk:)

Malgorzata 50
09-08-2007, 18:26
Ja ogladalam TVN 24 i przestalam albowiem płyne sobie naszym korabem w nie dajacym się okreslic kierunku -jeszcze mi moje nadwatlone zdrowie psychiczne mile

jolita
09-08-2007, 18:54
Ja nie winię TVN, ale tych, których ona przekazuje, komentuje, odpytuje...

Honorka1949
09-08-2007, 19:06
TVN 24 ogladam na dzien dobry. Tak rozpoczynam dzien.Z seriali Od lat Klan. Na dobre i na zle, Samo zycie.Na Wspolnej.No i jeszcze tasiemca wieloletniego Mode na sukces.
Mowia , ze wszystko w zyciu sie konczy - tylko nie Moda na sukces !
Polu masz racje w kwesti tego " o co tu chodzi" i chyba nawet bez litra nie rozbieriosz

Alsko
09-08-2007, 19:14
A ja sobie poczytałam wypowiedzi forumowiczów na portalu tvn24 i zrobiło mi się byle jak. Ludziom się podoba to, co się wyczynia i deklarują oddanie głosu na PiS, a przeciwnikom wymyślają od komuchów. Tylko jedna paniusia wrzasnęła "Ja nie chcę wyborów, ja chcę, żeby ich taczkami za granicę wywiezli!"
To ja już wolę do baru, a potem na łajbę - przecież tu można paranoikiem się stać!!!

Honorka1949
09-08-2007, 19:46
Masz racje Alusiu wpadnij do baru i opijmy smutki.Tez czytalam i wiesz mozna sie .........

en_vogue
09-08-2007, 21:01
Jesteście moje panie poinformowane co sie wydarzyło w polityce. Ja dopiero teraz telewizor włączyłam,czekam na szkiełko :) Cały dzień minął mi jak zwykle pracowicie.Teraz poczytam wątki forum i posłucham muzyki.

http://img166.imageshack.us/img166/7651/dd101172dj3.jpg (http://imageshack.us)

POLA
09-08-2007, 23:07
Jesteście moje panie poinformowane co sie wydarzyło w polityce. Ja dopiero teraz telewizor włączyłam,czekam na szkiełko :) Cały dzień minął mi jak zwykle pracowicie.Teraz poczytam wątki forum i posłucham muzyki.

http://img166.imageshack.us/img166/7651/dd101172dj3.jpg (http://imageshack.us)

A my, oglądaczki TVN24, to się nie napracowałyśmy? Wiesz, ile to trzeba włożyć wysiłku intelektualnego, żeby ogarnąć te przeróżne konferencje i po drodze nie zgłupieć?
A we wcześniejsze wybory, w październiku, jakoś nie wierzę.

Malgorzata 50
09-08-2007, 23:16
To uwierz, będą -tylko co z tego.....ja się przylaczam do tej paniusi -kawalkada taczek i wywieżć jak najdalej ....zostawic bez kompasu i uciec....A tak swoja drogą -PiS NIE!!!!!! komuchy -nie!!!!!!,o LPR i Samoobronach nie wspominam -PO -mam watpliwosci bo bez jaj kompletnie czyli co -Manuela ,albo bojkot wyborow zostaje.

Lila
09-08-2007, 23:17
Nie pomoże.Trafią do żłobu po węchu....

POLA
09-08-2007, 23:22
Nawet gdyby wywieźć tych obecnych na taczkach, jak proponuje Małgosia, to przyjdą następni. Może jeszcze gorsi?
Dlaczego tak długo musimy czekać na normalność?! Ja nie mam tyle czasu:mad:

Malgorzata 50
09-08-2007, 23:23
Nic innego ci nie pozostaje Lila jak wziąść ten tron i cholera zaprowadzić porządek ,zloby pozamykać prohibicje na siano i słomę wprowadzić i ojczyzna odetchnie z ulgą.Bo naród znow jakąs glupotę palnie jak go na pastwe losu zosyawisz ,a wymienic naród....hmmmmm trudno będzie

jolita
10-08-2007, 00:21
Lilu - podrzucam kandydatów na ministrów...4873

Alsko
10-08-2007, 07:33
król ministrów dobierze, a nam wszystkim rozda kałachy, granaty i jakąś grubą Bertę. Damy radę!!!
Pomożecie?!!!

Nika
10-08-2007, 07:56
"...miłością ku ludziom albo Rzeczypospolitej macie zapalać się wy,którzy o dobrym pospolitym radziecie.."-P.Skarga

Magro
10-08-2007, 07:59
Kochane , moje w USA do demokracji dochodzili 150 lat, więc jest jeszcze troche czasu.Nie doczekamy niestety.

Nika
10-08-2007, 08:12
Słuszna uwaga,aczkolwiek przytłaczajaca to prawda.

Alsko
10-08-2007, 08:22
Toteż mówię, że król zamordysta nam potrzebny. A potem... zobaczymy!

Bianka
10-08-2007, 08:41
Polska nierządem stoi!

Lila
10-08-2007, 09:08
Bianka słusznie prawi..
Nierząd stoi,Polska leży....

Nika
10-08-2007, 09:54
http://www.fothost.pl/out.php/i96297_polityka.jpg
odezwa do narodu?

jolita
16-10-2007, 12:00
Dzisiaj redaktor tvn 24 omawiając wyniki ankiety n.t. popularności polityków wysnuł wniosek, że sonda jest mało reprezentatywna, bo z internetu korzystają tylko młodzi ludzie... Oburzające! Dawać go tu!

Alsko
16-10-2007, 12:04
do nich można pisać! Przecież mają swoją stronę! Trza opiurgać, żeby mu kapcie spadły :mad:
Ja teraz nie mogę, wyręczysz mnie?

Basia.
16-10-2007, 12:47
takich "geniuszy" internautów jak my jest bardzo mało w skali kraju, równie mało jest seniorów wysyłających SMS-y.:)

jolita
16-10-2007, 14:04
do nich można pisać! Przecież mają swoją stronę! Trza opiurgać, żeby mu kapcie spadły :mad:
Ja teraz nie mogę, wyręczysz mnie?
Niech sobie żyje biedak w nieświadomości...

akusia
16-10-2007, 19:15
takich "geniuszy" internautów jak my jest bardzo mało w skali kraju, równie mało jest seniorów wysyłających SMS-y.:)
Niestety taka jest prawda.Mama synowej nie umie ani wysłąć
ani odebrać SMS-a i to jest osoba wykształcona.Nie raz rozmawiałyśmy na ten temat, o komputerze nie wspomne.
Wśród moich znajomych są tylko dwie osoby które interesuje
komputer,ba nawet bardzo dobrze sobie radzą w necie.
Cóś mi się zdaje że za wcześnie jesteśmy urodzone hihihi.:)

Malgorzata 50
16-10-2007, 19:21
Nie przesadzajci -to gdzie wy zyjecie? Wsrod moich znajiomych w tym samym wieku i ciut starszych nie ma NIKOGO kto by nie korzystal na codzień z internetu -pracowal na kompie w sposób skomplikowany ,o tel.kom juz nie wspomne ....Przeciez to nie naszego pokolenia te uwagi dotycza a pokolenia naszych rodziców czyli tak mw .78+

Alsko
16-10-2007, 19:22
To my są białe kruki :D

Małgosia!!! A w ucho chcesz?

Basia.
16-10-2007, 19:23
Niestety taka jest prawda.Mama synowej nie umie ani wysłąć
ani odebrać SMS-a i to jest osoba wykształcona.Nie raz rozmawiałyśmy na ten temat, o komputerze nie wspomne.
Wśród moich znajomych są tylko dwie osoby które interesuje
komputer,ba nawet bardzo dobrze sobie radzą w necie.
Cóś mi się zdaje że za wcześnie jesteśmy urodzone hihihi.:)
też mam w domu dobrego inżyniera mechanika, jęczał że nie dopuszczam go do komputera dlatego nie jest dobry w obsłudze kompa, Kupiłam cholerze laptopa, drukarkę /żeby nie wchodził mi w paradę/ mamy bezprzewodowy internet .......... i co?! I nic, jak chce coś napisać to przychodzi do mnie i prosi o pomoc a ja go pędzę do nauki. Moje szczęście ma również wysokiej klasy telefon komórkowy, kiedy przychodzi do niego SMS przychodzi znowu do mnie po prośbie .......... takich "modeli" jest bardzo dużo dlatego nie wierzę za bardzo sondażom.:)

Malgorzata 50
17-10-2007, 00:02
To my są białe kruki :D

Małgosia!!! A w ucho chcesz?
dalczego chcesz sie znow bic wieźmo?????

Anielka
17-10-2007, 00:06
Bo Ona tak ma ,lubi sie" potarmosic "słownie oczywizda.Spokojnej nocy i kolorowych snow zycze.8453

Basia.
17-10-2007, 00:07
dalczego chcesz sie znow bic wieźmo?????
chce nas na okrągło tłuc, to wina ducha który u niej siedzi. podobno przyjazny ........ nie wiem. Do wszczynania burd ją namawia.:)

Anielka
17-10-2007, 00:13
Trzeb cos z tym duchem zrobic,moze go zapakujemy i komus wyslemy?Tylko komu?Pozdrawiam cieplutko.8456

Basia.
17-10-2007, 00:24
komu tego złapanego przez nas ducha podesłać, ale o tym dzisiaj jak Małgośka wróci z dobrą suszarką. Pozdrowionka.:)

Alsko
17-10-2007, 08:59
Bić chcę za to "pokolenie naszych rodziców". Ja z tego worka przecież!!! I nie mydlij mi tu oczu tym 78+

Oni niesprawni komputerowo i komórkowo - bo nie wiedzieć dlaczego wstydzą się pytać!!! Też tak miałam. Ale od kiedy już nic nie muszę, przestałam się bać wyśmiania mojej innej inteligencji, mojego wyglądu i innych takich. Taką 70+ można zdalnie, przez telefon nauczyć!!!

A tumanowate pięćdziesięciolatki+ mam w pobliżu. Nie tyle tumanowate, co nie interesujące się nowinkami. "Eeee, to nie dla mnie" mówi jedna z drugą, ale nie wie, co - bo nawet nie spróbowała.

A druga połowa Basi jest po prostu w y g o d n a, oni tak mają!

Wara mi od mojego ducha!!! On opiekuńczy jest!!! Możecie sprawdzić osobiście. Ja i duch zapraszamy :D

tar-ninka
17-10-2007, 09:30
http://img81.imageshack.us/img81/7645/beztytuu1duchzr0.jpg (http://imageshack.us)

Anielka
17-10-2007, 09:37
No juz dobrze Alusiu,nikt Ci go nie zabierze,po prostu myślałysmy,ze on ma na Ciebie ,zgoła niezbyt dobre działanie,ale skoroś z nim zaprzyjazniona,to niech zostanie z Toba.Jak tylko taka mozliwość bedzie to napewno i Ciebie i duszka odwiedzę.Pozdrawiam cieplutko i milego dnia zycze.8472

Alsko
17-10-2007, 09:51
nie bój się, Gołębico, ja tylko mocna w pysku, tzn, w klawiaturze :D

Trzymam Cię za słowo :) Że odezwiesz się i odwiedzisz mnie i ducha, jeśli zawitasz do stolicy!

Lila
17-10-2007, 10:12
Duchowi memu dała w pysk i poszła.....

Całkiem niedawno nie mogłam sobie przypomnieć z czego to było ...:)

Bianka
17-10-2007, 10:15
Duchowi memu dała w pysk i poszła.....

Całkiem niedawno nie mogłam sobie przypomnieć z czego to było ...:)
Całkiem niedawno myślałam, że to z "Fantazego"...

jolita
14-01-2008, 23:00
http://www.infomuzyka.pl:80/Muzyka/1,83570,4826712.html

Basia.
14-01-2008, 23:03
http://www.infomuzyka.pl:80/Muzyka/1,83570,4826712.html
oni są SUPER!!!!!!!!!!! Mam na myśli Józka i kolegę.:)

Malgorzata 50
15-01-2008, 01:21
Józio z kolegą sa po prostu BOSCY!!!!!!!

Dzidka
15-01-2008, 07:57
Dopiero w tej chwili przeczytałam Wasze posty. Wcześniej wstawiłam piosenkę o Jozku w wątku muzyka kabaretowa.
Piosenka jest naprawdę świetna!!!