PDA

View Full Version : Życzenie śmierci


Dariusz Kosiur
19-03-2009, 12:34
„Jeżeli coś grozi twojemu krajowi i jesteś przekonany, że
przeciwstawiasz się złu, ostatniemu łajdactwu i stajesz
w obronie słabych – wal i niech ci ręka nie drgnie.”
Henryk Sienkiewicz

Na jednym z portali internetowych pod moim artykułem z mottem H. Sienkiewicza pojawił się wpis, nie, nie komentarz, lecz list.

List z Polski 12 marzec 2009

"Jest tak fatalnie, że może zrobię nawet jakąś głupotę.
Naprawdę nie mogę już tego znieść. Pracy brak. Opieka dostała nowe zasady przyznawania zasiłków, żeby wszystko załatwić i przynieść potrzebne dokumenty, a które trzeba najpierw załatwić, to potrwa około 2 tygodnie, a następnie trzeba odczekać aż 30 dni na decyzję. Ja na dzień dzisiejszy nie mam nawet na chleb i zarobić nie mam gdzie.
Mało z tym, jestem już zapożyczony i popołudniami nawet drzwi nie otwieram, bo przychodzą po pieniądze, których nie ma gdzie zdobyć, ani jak.
Jeszcze boję się tego, że znów wyłączą mi gaz, bo prąd mam na przedpłatę tak, że 3-go jak nie kupię, to po prostu nie mam. A gaz to żeby później kiedyś włączyć to znów dodatkowe opłaty za pobieranie. Tak, że mówię ci pod Bogiem mam już dosyć. Pisałem zagranicę w sprawie pracy, bo dobrze byłoby lepiej zarobić i wydostać się z dołka. Jeśli nie to coś może głupiego zrobię, bo mam już dosyć takiego życia i tak jak obecnie wiecznego kombinowania i myślenia, co jutro z dziećmi będziemy jedli..."
Z Panem Bogiem
Rysiek
śmierć

I na końcu listu jeszcze to słowo: śmierć

Autor listu – Ojciec Rodziny – niczego nie chce, nie żąda, nikogo o nic nie prosi.
Ktoś, jacyś oni? – a przecież my dobrze ich znamy, znamy większość z nich – odebrali mu prawo do godnego życia – ich za to oskarżam.
On – Ojciec Rodziny chciałby własną pracą zapewnić jej byt – żąda zbyt wiele, nie ma prawa? Nie, ma prawo, ale bez możliwości pracy – i ich za to oskarżam.

W moim mieście wybrana demokratycznie samorządowa władza nakazem eksmisji na bruk usuwa lokatorów-Polaków z pożydowskich domów, niejednokrotnie obciążonych hipotecznie przed 1939 r., gdy tylko pojawi się spadkobierca – właściciel, Żyd lub żydowska gmina, z wyrokiem polskiego sądu nakazującym zwrot porzuconej po 1945 r. własności. I władze usuwają Polaków, są w prawie, mogą, wolno im – je za to oskarżam.

Władze samorządowe i przede wszystkim państwowe nie mogą organizować pracy swoim wyborcom - Polakom, nie wolno im – takie jest „polskie” prawo, prawo konstytucyjne. A pracy w Polsce do wykonania jest ogrom, nadmiar. Pracy mamy na kilka pokoleń. Brakuje tylko kapitału – pieniądza, czyli bonu, biletu – papierowego dowodu, że pracę wykonano, żeby nim tę pracę opłacić. Ale o pieniądzu żadna przez nas wybrana władza decydować nie może. Takie ustaliła i przyjęła sama prawo, ta wybrana przez nas demokratycznie władza. A jego wykonanie powierzyła światowym najzdolniejszym finansistom – ją za to oskarżam.

Wiemy, więc władze w Polsce nie mogą organizować pracy Polakom. Mogą jednak tę pracę likwidować prywatyzując, niszcząc, rozkradając, wyprzedając obcym państwom miejsca pracy Polaków. Mogą zgodnie z antynarodowym prawem likwidować majątek produkcyjny Narodu – za to je oskarżam.

W centrach dużych miast nie widać biedy. Ona nie chce żeby ją oglądać, pokazywać. Bieda jest cicha, wstydliwa, nie protestuje i nie krzyczy, choć jest rozpaczliwym faktem w Polsce XXI wieku, w Polsce potencjalnie zasobnej.
Życie w ubóstwie nie jest winą, nie jest wstydem, ani brakiem talentów i pracowitości biednych ludzi. Jednak bieda jest przestępstwem i zbrodnią, zbrodnią rządzących na rządzonych.
Polska nie musi należeć do najbogatszych państw świata i nie o to tu chodzi, ale biedy w Polsce być nie musi, nie może – nie wolno. Polska może być bogata i Polacy mają do tego prawo i wszelkie niezbędne podstawy oprócz jednej, najważniejszej rzeczy, oprócz polskich rządów katolickiego Narodu.
Bez polskiego nacjonalizmu, bez katolickiej etyki, ale z tolerancją dla kosmopolityzmu, dla złodziejskiej finansowo-podatkowej lichwy, dla likwidacji własnego państwa na rzecz nowego zbrodniczego totalizmu UE, z tolerancją dla degeneracji wszelkich ludzkich wartości i całej łacińskiej kultury nie zlikwidujemy biedy – zbrodni rządzących na rządzonych.

Oskarżam wszystkich Tusków, Buzków, Kwaśniewskich i Kaczyńskich, Balcerowiczów, Bieleckich i Bochniarzy i setki ich pomagierów, antypolskich oszustów, degeneratów i zbrodniarzy, i intelektualnych bandziorów judeomasonerii, oskarżam o polską biedę, za głodujące polskie dzieci, o niszczenie Państwa i Narodu.

Śmierć nie nam z biedy, ale za naszą, Polaków w Polsce biedę wam się należy.

Dariusz Kosiur

Lila
19-03-2009, 12:57
Przeczytałam .
I co ? Endecja ? Faszyzm ? Przecież jesteśmy tylko jednym naczyńkiem ,w systemie tych połączonych .
Mamy powybijać elity ? A jak do tego się zabrać ,skoro dopiero pierwszy miesiąc SB-eki nie biorą full emerytury.? U nas wszystko ciągnie się jak guma z majtek.

Dariusz Kosiur
19-03-2009, 13:35
Czy tu jest gdzieś mowa o zabijaniu w znaczeniu mordowania przy użyciu dowolnej broni, poza ekspresyjno-patriotycznym mottem H. Sienkiewicza?

Ale gratuluję refleksu: precz z endecją (czyli precz z narodem), bo to faszyści - no, brawo, brawo.
Pozostaje tylko refleksja: co się stało z naszą kulturą łacińską, co się stało z nami Polakami, skoro nie potrafimy używać słowa elity zgodnie z jego treścią i znaczeniem? Smutno...
Dariusz Kosiur

zosia446
19-03-2009, 13:37
Straszne ,Dariuszu ,to co napisales,ale ja niedawno czytalam na tym forum,ze moja wloscianska dusza ,w zetknieciu z dobrobytem Zachou...
....albo ze zachwyca mnie styl zycia ,jaki w Polsce wiedzie 3/4 spoleczenstwa.
A tu widze cos nie tak.
Moja wies,ktora odwiedzam w czasie pobtu w Polsce radzi sobie dobrze,nedzy nie widze,ale tez nikomu sie nie przelewa,natomiast w okolicznych malych miasteczkach zauwazylam rosnaca stagnacje,a tylko5 miesiecy temu bylam tam ostatnio.

senior A.P.
19-03-2009, 14:27
Komu dobrze to dobrze !
Partyjniakom wszystkim zawsze dobrze bylo ,jest ale czy nadal bedzie to juz chyba nie.
Bezpartyjnych jest wiecej , partie pojda na smietnik historii !

Moze sie sprawdzic powiedzenie ,ze "na drzewach zamiast lisci beda wisiec ....... " ,no ci co nie staneli w obronie uciskanych,zlodzieje sami uciekna w inne miejsca ,okradac inne narody.
Smierc glodowa na szczescie jeszcze w Polsce nie grozi nawet najbiedniejszym - sa przeciez smietniki,pola czekaja na zasiew i sadzenie, a rzad sam sie wyzywi.
W naszej historii nie raz juz glodowalismy i ......... , a potem od nowa i "wesoly nam nam dzis dzien nastal ..." zaspiewamy w kosciolach.
Darku !
Do wyborow a potem ALLELUJA !

Lila
19-03-2009, 15:31
Czy tu jest gdzieś mowa o zabijaniu w znaczeniu mordowania przy użyciu dowolnej broni, poza ekspresyjno-patriotycznym mottem H. Sienkiewicza?

Ale gratuluję refleksu: precz z endecją (czyli precz z narodem), bo to faszyści - no, brawo, brawo.
Pozostaje tylko refleksja: co się stało z naszą kulturą łacińską, co się stało z nami Polakami, skoro nie potrafimy używać słowa elity zgodnie z jego treścią i znaczeniem? Smutno...
Dariusz Kosiur

Hmm..jakby Ci odpowiedzieć.Nigdy nie mówię ,precz z endecją.
Jeśli tak zrozumiałeś,to masz problem ze zrozumieniem.
I wiem ,że dziadostwa nie da się wybić .
A skoro nie da się ,to i języka strzępić nie będę na akademickie dyskusje.
Chyba nie to forum.Tu odchodzi walka na sztuczne szczęki i rozdwojone języki ,oraz halluksy ,którymi się kopie po kostkach .Jak powyżej chociażby.

Idee są w porządku .Ideolodzy też.Tylko wykonawców brak.

Kazimierz
19-03-2009, 15:33
Zbliżają się wybory do europarlamentu i rozpoczęła się agitacja wyborcza do PE. Pan Dariusz oskarża wszystkich dotychczas i obecnie rządzących,"i setki ich pomagierów, antypolskich oszustów, degeneratów i zbrodniarzy, i intelektualnych bandziorów judeomasonerii, oskarżam o polską biedę, za głodujące polskie dzieci, o niszczenie Państwa i Narodu". Manipulując śmiercią sugeruje, że wszystkim im należy śmierć. Bedąc dobrym w manipulacji, i wiedząc,że grożenie komuś śmiercią jest karalne, zastrzega się gdzieś, że nie chodzi mu śmierć fizyczną, tylko o odsunięcie ich od władzy,bo naród ma prawo do lepszych rządów. Z tym się całkowicie zgodzi każdy. "Polska nie musi należeć do najbogatszych państw świata." Polska może być biedna, ale musi być katolicka. Skąd ja to znam ? No, i "Bez polskiego nacjonalizmu, bez katolickiej etyki" się nie obejdzie.Polska dla Polaków. Żadnych obcych narodów.Żadnego "zbrodniczego totalizmu UE". Tylko my, Europa niech się tam jednoczy, ale bez nas.
Wiem, są tacy wśród nas, ale sądząc z postów niewielu. Psioczymy, na PIS,PO i inne partyjki, ale będziemy głosować na jedną z nich, i jesteśmy za ich licznym uczestnictwem w PE, nieprawda ?Być może, że partia Pana Dariusza też się tam pcha, choć nie wiem jaka to partia.
Całość, moim zdaniem, nafaszerowana ckliwym ubolewaniem nad biednym, polskim narodem,który zasługuje na lepszego Pana, Pana Dariusza,i jemu podobnych. My należymy do tych milionów (a nie setek Panie DK) pomagierów,którzy wybrali " wszystkich Tusków, Buzków, Kwaśniewskich i Kaczyńskich, itp.

senior A.P.
20-03-2009, 07:42
Za rok bedzie "nowy swiety" to was wszystkich pogodzi !
Was ,to znaczy tych z wlasnymi zebami i tych ze sztuczna szczeka , po wszelkich operacjach plastycznych i politycznych.
Niebo sie zbliza.
Endecja i demokracja w jednymi zyli domu..... .
Co innego z globalizacja,ta chce mieszkac wszedzie i do obcych lozek sie pcha.
Potem sa nieslubne dzieci !

senior A.P.
14-04-2009, 13:13
Czy to prawda,ze zdesperowani mieszkancy budynku socjalnego w Kamieniu Pom. podpalili swoje "gniazdo" ?

Na oczach Polski i swiata dokonano SAMOSPALENIA w dniu najwazniejszych swiat chrzescijanskich !