PDA

View Full Version : Pomoc...


MACZOKK
01-04-2009, 17:23
Witam wszystkich serdecznie ;)

Mam na imię Maciej i jestem studentem 3 roku na kierunku Zdrowie Publiczne. Jest to ostatni rok tych studiów, które kończą się obroną pracy licencjackiej. Temat mojej pracy to "Sport i rekreacja ruchowa osób starszych", dlatego chciałbym prosić Was o pomoc czyli wypełnienie mojej ankiety, której adres przedstawiam poniżej. Proszę o wypełnienie ankiety osoby mające 60 lat i więcej. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/survey/show/id/22910/sport-i-rekreacja-ruchowa-osob-starszych.html

bernarda
03-04-2009, 18:26
Dlaczego przez internet,gdzie kontakt z chorym,zdrowym,młody kolego bez problemu możesz to zrobić w szpitalu,nawet u Zalipianek w Krakowie.Wybacz sarkazm ale podlegaja mi zawodowo adepci Twojej profesji.Wyjdź do ludzi ,poproś o pomoc patrzac na człowieka.Wykonasz to to zaręczam zdasz znakomicie-:) :cool:

MACZOKK
27-04-2009, 17:04
Informacje zbieram też osobiście ale internet też może posłużyć jako pomoc. Szpital nie jest jednak docelowym miejscem moich badań ponieważ tam znajduje się tylko jedna grupa osób - chorzy - a chodzi mi też o ludzi zdrowych. Pozdrawiam.