PDA

View Full Version : pomoc dla moich dzieci


izabela26
02-04-2009, 16:47
jestem bezrobotna mam dwójkę dzieci utrzymujemy się z alimentów na dziecinie ma mi kto pomoc moja mama nie żyje a mój ojciec ma drugą rodzine i mi nie pomaga jestem zadłuzona w bankach oraz u komornika nie wystarcza na jedzenie nie mówiąc o rachunkach proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc żywnościową odzież oraz środki czystości dla moich dzieci

tadeusz50
02-04-2009, 18:04
jestem bezrobotna mam dwójkę dzieci utrzymujemy się z alimentów na dziecinie ma mi kto pomoc moja mama nie żyje a mój ojciec ma drugą rodzine i mi nie pomaga jestem zadłuzona w bankach oraz u komornika nie wystarcza na jedzenie nie mówiąc o rachunkach proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc żywnościową odzież oraz środki czystości dla moich dzieci
Izabelo26.
Prosisz o pomoc tylko nie podajesz wieku dzieci, gdzie ją ewentualnie i jak przesłać. Może udaj się do MOPS-u, Caritasu, czy innych fundacji charytatywnych? Tak bez jakiegokolwiek sprawdzenia kto zechce pomóc?

izabela26
02-04-2009, 18:11
witam mam syna 8 lat i córke 2 latka z mopru korzystam i mam okresówki 64zł i co jakiś czas celówke na dożywianie 200zł z caritasu też kożystam i dostaje sam suchy prowiant jestem naprawde w ciężkiej sytuacji mam komornika na głowie oraz banki nie mam rodziców ani rodziny a już nie mówiąc o koleżankach bo nie mam piniążków to nie mam koleżanek mam na wszystko dowody

babciela
02-04-2009, 19:26
Izabelo, jestes zdaje sie młoda, masz motywację do tego aby troche zarobic( dzieci)- jest okres przedswiateczny- popytaj sie troche- jest teraz mnóstwo pracy w ogródkach, domach- pare groszy zawsze dorobisz. Przestan zebrac- bo jakoś to niedobrze wygląda.

izabela26
02-04-2009, 19:42
niwiem dlaczego ludzie nic nie rozumieją ja nie mam z kim zostawić dwuletniej córeczki i syna prowadze o odbieram ze szkoły a nie mam nikogo żeby z nią zostal u nas z mopru od trzech lat jest pięcio godzinne przeczkole za darmo wtedy będe mogła pojść do pracy a życie mnie do tego zmusiło żeby prosić obcych ludzi o pomoc ale widac ze są ludzie bez serca.

tadeusz50
02-04-2009, 19:52
Izo pytałem już gdzie ewentualnie przesłać pomoc. Nie odpowiedziałaś. Twierdzisz, ze ludzie są bez serca. Posłuchaj takich ogłoszeń jak Twoje są setki a nawet tysiące i skąd my seniorzy mamy wiedzieć czy ktoś nas nie nabiera. Kto ci udzielił kredytów skoro jesteś bezrobotna? Naprawdę nie osądzaj nas. Raz piszesz, że mama nie żyje a tata założył drugą rodzinę. W następnym poście, że nie masz rodziców. Naprawdę brakłoby nam dla siebie gdyby obdarować wszystkich potrzebujących.

babciela
02-04-2009, 20:03
No, OK- jestem błyskawica w działaniu- mam dla Ciebie prace. Podaj namiary

izabela26
02-04-2009, 20:19
witam pana mówie że nie mam rodziców bo nie mam takrze ojca jak wogule się mną nie interesuje to jak mam powiedzieć ja wiem że są rózni ludzie naciągacze ale ja mam na wszystko dowody kredyty wziełam gdy pracowałam przed ciażą pózniej zaszłam w ciaze i miałam komplikacje i lerzałam w szpitalu a pózniej w domu i straciłam pracę i pózniej nie miałam z czego płacić ja jestem z lublina ul lubartowska 25/8a kod 20-115

babciela
02-04-2009, 20:39
Ale co umiesz?- co mogłabys robic

monia
02-04-2009, 21:40
Napisz czy Cię interesuje praca , czy tylko gotówka

martunia
02-04-2009, 22:02
Boję się szufladkować.
Mam przeczucia.
Babciela dała marchewkę.
Zero reakcji.

izabela26
02-04-2009, 22:58
przepraszam ale ja nie pisałam że chcę piniażki tylko co innego interesuje mnie praca ale z kim mam zostawić dzieci dla ludzi jest to takie proste.

Kazik
02-04-2009, 23:05
Kod pocztowy się zgadza. Długa chyba ta Lubartowska, bo aż 7 kodów na tą jedną ulicę.

Pani Slowikowa
02-04-2009, 23:05
Izabelo, jezeli interesuje cie jakas praca zarobkowa to pewnie sie znajdzie. Odpowiedz jednak Babcieli co chcesz ewentualnie robic?
Dzieci mozna oddac gdzies jak zarabiasz. Nawet odplatnie.Moze jakas sasiadka emerytka chcialaby sobie zaokraglic do emerytury?

izabela26
02-04-2009, 23:17
niewiem obojętnie jaka a co do sąsiadek to nie mam takiej są tu ale chore i same potrzebują opieki.a lubartowska jest faktycznie długą ulicą.

Pani Slowikowa
03-04-2009, 00:50
niewiem obojętnie jaka a co do sąsiadek to nie mam takiej są tu ale chore i same potrzebują opieki.a lubartowska jest faktycznie długą ulicą.


Czy to znaczy ze nie masz specyficznego zawodu?

A moze te potrzebujace sasiadki moglyby zaplacic ci za opieke?
Kto zajmowal sie dziecmi jak ty lezalas w szpitalu?

Kazik
03-04-2009, 01:07
Rozia wróciła?

Pani Slowikowa
03-04-2009, 01:23
Bardzo ladna dzielnica Lublina.. niedaleko zamku, na starym miescie.

Basia.
03-04-2009, 01:24
Nie Znamy Ciebie, nie mamy potwierdzenia że korzystasz z pomocy MOPS-u, nie wiemy o Tobie nic. Nie obraź się ale w internecie i w świecie realnym jest bardzo dużo ludzi liczących na naiwność innych. Napisz np. do Superexpresu albo do innej gazety oni mają tam dział gdzie przyjmują zgłoszenia od osób potrzebujących pomocy, sprawdzają sytuację, wiarygodność takiej osoby i po pozytywnej weryfikacji publikują ogloszenie.

izabela26
03-04-2009, 12:13
byłam w gazecie u nas w kurierze i mają się do mnie odezwać ja mam na wszystko dowody ludzie ja nie prosze o piniądze tylko o żywność odzież i środki czystości niedługo święta wszyscy siadają przy stole z rodzinami a ja jestem sama z dziećmi bez niczego .

babciela
04-04-2009, 08:49
Ba, my tez wcale nie spieszymy się z dawaniem Ci pieniędzy, raczej z innego rodzaju pomoca...

izabela26
29-05-2009, 09:34
jestem bezrobotna mam dwójkę dzieci utrzymujemy sie z alimentów na dzieci nie ma i kto pomóc moja mama nie zyje a mój ojciec ma drugą rodzine i mi nie pomaga jestem zadłużona w bankach oraz u komornika nie wystarcza na jedzenie nie mowiąc o rachunkach proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc żywnościową odzież oraz srodki czystości dla moich dzieci proszę pomóżcie

eledand
29-05-2009, 09:38
jestem bezrobotna mam dwójkę dzieci utrzymujemy sie z alimentów na dzieci nie ma i kto pomóc moja mama nie zyje a mój ojciec ma drugą rodzine i mi nie pomaga jestem zadłużona w bankach oraz u komornika nie wystarcza na jedzenie nie mowiąc o rachunkach proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc żywnościową odzież oraz srodki czystości dla moich dzieci proszę pomóżcie
Prawda czy fałsz?

tar-ninka
29-05-2009, 09:41
http://www.klub.senior.pl/search.php?searchid=1224156
No własnie ....

Jadzia_G
29-05-2009, 09:44
Każdy z nas zadaje sobie chyba to pytanie- ale jeśli to prawda to dlaczego nie ma żadnych namiarów. W jaki sposób wysłać odzież czy jak pisze inne potrzebne rzeczy ????

izabela26
29-05-2009, 13:09
witam jeżeli ktoś będzie miał ochote pomóc to napisze tej osobie mój adres i dane.

tadeusz50
29-05-2009, 13:24
http://www.klub.senior.pl/oddam-potrzebuje/t-pomoc-dla-moich-dzieci-4435.html

sam już nie wiem??

Drugi wątek o tej samej treści

Lila
29-05-2009, 13:29
A co z tą pracą , co babciela proponowała ?

tadeusz50
29-05-2009, 13:42
Może będzie trzeba zadzwonić
http://www.mopr.lublin.pl/?id=adresy/filia1

izabela26
29-05-2009, 14:52
prosze dzwonić ja mówie prawde jedna pani dzwoniła juz do mopru w mojej sprawie i dowiedziala się tego samego co ja jej powiedzialam.

martunia
29-05-2009, 19:05
pomoc dla moich dzieci

Zobacz wszystkie ogłoszenia izabela26
jestem bezrobotna mam dwójke dzieci nie ma mi kto pomóc moja mama nie żyje a mój ojciec ma drugą rodzine i mi nie pomaga jestem zadłużona w bankach oraz ukomornika nie wystarcza na jedzenie nie mówiąc o rachunkach proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc zywnosciową odzież oraz srodki czystosci dla moich dzieci

W internecie jest pełno "izabeli 26".
Klepie te ogłoszenia na pełen etat.

BarbaraK
29-05-2009, 22:54
Każdy z nas zadaje sobie chyba to pytanie- ale jeśli to prawda to dlaczego nie ma żadnych namiarów. W jaki sposób wysłać odzież czy jak pisze inne potrzebne rzeczy ????
Jadziu podała w #8

Alunia
29-05-2009, 22:55
http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/zapraszam_do_prywatnego_mieszkania__izabela26_8955 1_13328.html
http://www.ogloszenia-us.com/pl/component/adsmanager/?page=show_ad&catid=24&adid=9387
http://dzidziusiowo.pl/forum/82/1470.html

balbinka
02-03-2010, 12:13
byłam w gazecie u nas w kurierze i mają się do mnie odezwać ja mam na wszystko dowody ludzie ja nie prosze o piniądze tylko o żywność odzież i środki czystości niedługo święta wszyscy siadają przy stole z rodzinami a ja jestem sama z dziećmi bez niczego .
Moi drodzy pomoc uwazam ze wiekszosc naciaga serca nasze pracuje w stowarzyszeniu i wiem

balbinka
02-03-2010, 12:15
byłam w gazecie u nas w kurierze i mają się do mnie odezwać ja mam na wszystko dowody ludzie ja nie prosze o piniądze tylko o żywność odzież i środki czystości niedługo święta wszyscy siadają przy stole z rodzinami a ja jestem sama z dziećmi bez niczego .
uwazam ze trza miec w sobie siłe ja wychowałam sama 5 dzieci a teraz wspomagam tych co naprawde se nie radza

tadeusz50
02-03-2010, 12:25
balbinko
Wyciągnęłaś historię sprzed roku, czy widzisz jakiś sens w odświeżaniu strych kotletów.

jasinek123
02-03-2010, 12:28
Tadziu
balbinka poprostu nie zauważyła
jak będzie miała przynajmniej tyle co ja postów
to o wszystkim będzie wiedzieć
pozdrowienia -balbinko!!