PDA

View Full Version : Higiena intymna kobiety dojrzałej - komentarze


jantonina
21-04-2009, 15:54
Komentarz do artykułu: Higiena intymna kobiety dojrzałej (http://www.senior.pl/171,0,Higiena-intymna-kobiety-dojrzalej,6038.html)
--------------------
Uważam, że bardzo przydają się takie płyny do higieny intymnej. U mnie prym wiedzie Ziaja Intima, aczkolwiek nie ukrywam, że z chęcią bym wypróbowała również tej nowej Bielendy. Grunt, aby zawierały kwas mlekowy. Dodatkowo wspomagam swój organizm Lacibios femina i muszę przyznać, że jest to bardzo dobra ochrona przed zakażeniami i infekcjami intymnymi :)

bronczyk
21-04-2009, 21:18
Ja stosuję Laktacyd femina polecony przez córkę położną.

leluri
22-04-2009, 06:55
Ja stosuję Laktacyd femina polecony przez córkę położną.
potrzebuję coś dla mojej mamy, czy ten kosmetyk zawiera wyciąg z kory dębu?
pozdrawiam

jantonina
22-04-2009, 13:36
potrzebuję coś dla mojej mamy, czy ten kosmetyk zawiera wyciąg z kory dębu?
pozdrawiam
To jest płyn ginekologiczny do higieny intymnej, ale z tego co się orientuję, to wyciągu z kory dębu nie zawiera. Natomiast bodajże Ziaja Intima płyn do higieny, zawiera zarówno kwas mlekowy jak i korę dębu. Ma kolor zielony. Poza tym naprawdę dobry jest ten probiotyk, we wskazaniach ma również okres menopauzy :)

bronczyk
22-04-2009, 21:57
Laktacyd jest polecany przy różnych schorzeniach i dla starszych pań bardzo wskazany. Doskonale nawilża skórę w miejscach intymnych, zapobiega podrażnieniom skóry. Szczerze powiem, że w naszym wieku już po kilkukrotnym użyciu Laktacydu jest różnica , że tak powiem w jakości skóry. Szczególnie wskazany przy uczuciu suchości, pieczeniu, podrażnieniach, upławach.

Mar-Basia
22-04-2009, 23:32
Komentarz do artykułu: Higiena intymna kobiety dojrzałej (http://www.senior.pl/171,0,Higiena-intymna-kobiety-dojrzalej,6038.html)
--------------------
Uważam, że bardzo przydają się takie płyny do higieny intymnej. U mnie prym wiedzie Ziaja Intima, aczkolwiek nie ukrywam, że z chęcią bym wypróbowała również tej nowej Bielendy. Grunt, aby zawierały kwas mlekowy. Dodatkowo wspomagam swój organizm Lacibios femina i muszę przyznać, że jest to bardzo dobra ochrona przed zakażeniami i infekcjami intymnymi :)


Myjcie się, dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny.— Jan Izydor Sztaudynger

jantonina
27-04-2009, 14:04
Laktacyd jest polecany przy różnych schorzeniach i dla starszych pań bardzo wskazany. Doskonale nawilża skórę w miejscach intymnych, zapobiega podrażnieniom skóry. Szczerze powiem, że w naszym wieku już po kilkukrotnym użyciu Laktacydu jest różnica , że tak powiem w jakości skóry. Szczególnie wskazany przy uczuciu suchości, pieczeniu, podrażnieniach, upławach.
Tak, Lactacyd jest bardzo polecany i też dobry, niemniej osobiście wolę Ziaję Intimę. Kwestia bardzo indywidualna :)


Myjcie się, dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny.— Jan Izydor Sztaudynger
Tylko też nie można przesadzać. Znajoma mojego syna tak dbała o higienę intymną, sama często z siebie wykonywała irygacje, że wyjałowiła sobie pochwę, pozytywna flora bakteryjna była regularnie wymywana i nie nadążała się odnawiać. Dziewczyna miała potem wieczne infekcje i dolegliwości intymne typu suchość, swędzenie, pieczenie i podrażnienia. Tak więc higiena ważna, ale też bez przesady. O naszą mikroflorę też trzeba odpowiednio dbać ;)

leluri
28-04-2009, 06:59
dziekuję za odpowiedzi. :D kupie obydwa specyfiki i wypróbuję. opowiadano mi,że w starozytnych Chinach lekarz zanim polecil lek pacjentowi to sam go stosował, zrobie podobnie ;)

Ewita500
03-05-2009, 22:59
Ja stosuje na przemian płyn i mydło biały jeleń polecił ginekolog badzo i to odpowiada też miałam kłopoty jestem po menapauzie

bronczyk
04-05-2009, 21:15
I cytologię robić. to nie boli, a można uniknąć wielu późniejszych kłopotów.

martunia
04-05-2009, 21:20
Ło matko.
Biały jeleń?
Czy to jest konieczne.
Tego kosmetyku, jeszcze nie stosowałam.

Kazik
04-05-2009, 21:38
Myjcie się, dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny.— Jan Izydor Sztaudynger
A dziewczyny odpowiadały:
-a wy zmieniajcie gacie, bo też nie znacie.

tadeusz50
05-05-2009, 11:53
I cytologię robić. to nie boli, a można uniknąć wielu późniejszych kłopotów.
Całkowicie popieram profilaktykę.

Prefekt
05-05-2009, 14:18
A jakich płynów używasz? Pragnę bowiem wykorzystać Twoje doświadczenia - także w tej materii...

tadeusz50
05-05-2009, 14:37
Prefekcie czy ty czytasz i rozumiesz to co piszesz. Dla ścisłości moja żona zmarła na raka szyjki macicy. Być może a raczej jest pewne gdyby wcześniej zrobiła badanie cytologiczne była by jeszcze na tym świecie. Więcej nie będę komentować. :mad: Kim jesteś.:mad: :mad:

tadeusz50
05-05-2009, 14:40
A jakich płynów używasz? Pragnę bowiem wykorzystać Twoje doświadczenia - także w tej materii...
Kopia po to byś nic nie zmienił.:mad: :mad:

wierna Eliza
05-05-2009, 20:31
A jakich płynów używasz? Pragnę bowiem wykorzystać Twoje doświadczenia - także w tej materii...Hmno hm
jestem kobietą nowoczesną,
wyzwoloną,
ale
na forum publicznym wolę nie rozmawiać o pucowaniu
swojej pochwy,
może na PW wymienimy
doświadczenia?

chickita
05-05-2009, 20:44
na forum publicznym wolę nie rozmawiać o pucowaniu
swojej pochwy,

Dobre.:D :D :D

Prefekt
06-05-2009, 12:36
Nie sprostam z 2 powodów:
1. Nie mam pochwy.
2. Nawet lubię,lecz do pucowania niezbędna jest bliskość - nazywają to zbliżeniem. Realne to?

Lila
06-05-2009, 13:21
Hmno hm
jestem kobietą nowoczesną,
wyzwoloną,
ale
na forum publicznym wolę nie rozmawiać o pucowaniu
swojej pochwy,
może na PW wymienimy
doświadczenia?

No od czasów Grunwaldu , toś jej chyba nie pucowała ,jakeś miecz po pijanemu zgubiła.

Prefekt
06-05-2009, 13:50
nieuświadomiona. Zamiast Lila - Lelija powinna się wabić.Taka niewinna, że nie wie co służy do pucowania. W żadnym razie miecz - przecież, który też można pucować. Nawet ruchy podobne. Ale O ILEŻ MNIEJSZA przyjemność...

Prefekt
06-05-2009, 13:54
zdumiewające jest fachowe podejście Elizy: na Politechnikę Warszawską zaprasza. Wierna nowoczesnej technice?...

eledand
06-05-2009, 14:41
Bez komentarza,współczuje.

Lila
06-05-2009, 16:47
nieuświadomiona. Zamiast Lila - Lelija powinna się wabić.Taka niewinna, że nie wie co służy do pucowania. W żadnym razie miecz - przecież, który też można pucować. Nawet ruchy podobne. Ale O ILEŻ MNIEJSZA przyjemność...

Jak to nie wiem co służy do pucowania.???
Puc chyba ? A może buc to się wabi ? Ot ,skleroza.

Lila
06-05-2009, 16:47
Bez komentarza,współczuje.

Ja też łączę się w wyrazach współczucia.

Prefekt
06-05-2009, 17:48
Bo dla Lili chapeau bas, z okazji wnikliwej domyślności, bez sklerozki.

monkmin
19-05-2009, 12:57
A czy spotkalyscie sie moze z podpaskami anionowymi?
Sa wykonane w 100% z naturalnych materialow, idealnie wchlaniaja plyny (idealne dla osob nie trzymajacych mocz) nawet do 150 ml, bez tego aby zabrudzic ubranie.
Maja przy tym wlasciwosci lecznicze. Bardzo dobra profilaktyka przeciwbakteryjna.

bronczyk
19-05-2009, 13:14
A bez tych wszystkich zarazków nie da się żyć. To tak może nie tępić wszystkiego do końca i nie tracić życia na tępienie bakterii. Wszędzie i zawsze. A nie lepiej zamiast tych pochłaniających takie ilości moczu podpasek udać się do lekarza.

Lila
20-05-2009, 12:55
A bez tych wszystkich zarazków nie da się żyć. To tak może nie tępić wszystkiego do końca i nie tracić życia na tępienie bakterii. Wszędzie i zawsze. A nie lepiej zamiast tych pochłaniających takie ilości moczu podpasek udać się do lekarza.

No właśnie ...brrr.
Przecież to się operuje na litość boską .

bronczyk
23-05-2009, 20:39
Lilu, ale jak to prozaicznie brzmi w pogaduchach między damami- byłam na operacji i poprawili mi to co trzeba i mocz siedzi tam gdzie powinien. A jak spytasz o podpaski anionowe to jest szyk. Większość zupełnie ich nie zna, a ty sobie spokojnie cedzisz, że wspaniałe, że wchłaniają i te bakterie zabijają. Światowa kobieta się robisz. A teraz ci napiszę co zyskujesz dzięki ich stosowaniu :
mają działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, wzmacniają system immunologiczny, mają właściwości lecznicze, poprawiają przemianę materii, eliminują nieprzyjemne zapachy, utrzymują właściwe ph skóry,normalizują ciśnienie.
http://dooktor.pl/forum/index,661,polecam_anionowe_podpaski_i_wkladki.html
To link do większej ilości wiadomości o tych podpaskach.
Tylko niech mi kto wytłumaczy dlaczego one są wskazane przy gruczolaku prostaty. do tej pory nie podejrzewałam, że mam prostatę.Nawet się nie bałam jej przerostu.

ansty
24-05-2009, 09:26
A ja przypomnę,że prostata - STERCZ / a ja Styrcz/ to gruczoł męski, a kłopoty z nim są okropne.I mężczyzna może tych podpasek potrzebować!~!!Pozdrawiam.