PDA

View Full Version : sciaganie z internetu = problem


Michalll
27-04-2009, 16:58
witajcie mam problem chce sciagnac byle co np film zdjecie lub gre. biore pobierz i wyskakuje mi komunikat : Biezace zabezpieczenia nie zezwalaja na pobranie tego pliku. o co tu biega? plis nie moge nic z internetu sciagac prosze o pomoc

zombi
20-04-2018, 13:35
Po 1,,antywirus nie zezwala na pobieranie, wyłącz go i wtedy ponów ściąganie ,, 2,,Zabezpieczenia komputera są tak ustawione że nie można pobierać, 3,, i tu można poustawiać wszystko lecz trzeba wiedzieć jak to zrobić ,,Każdy system ma takie możliwości,jeśli nie wiesz to wezwij fachowca pozdrawiam,,

klamra7
29-05-2018, 17:03
a nie lepiej kupić oryginalne :D ?

szerip
30-05-2018, 09:27
Jeśli komputer naam czegoś nie pozwala i mówi że nie wolno to nie należy to robić bo on się może zepsuć

Frat
30-05-2018, 16:18
A to niech się psuje. Przynajmniej nie będzie się rządził i mówił co można. :D

Wiktoriaj
08-12-2018, 18:41
Witam,

bardzo proszę wszystkich o pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety.
Proszę kliknąć w ten link: https://goo.gl/forms/dta41WA7SXY9MZl32.

Jest to ankieta, która pomoże w projekcie aplikacji dla osób starszych. Każda opinia jest bardzo cenna. Ankieta jest oczywiście anonimowa.
Ankieta została stworzona dla celów projektu.
Będę bardzo wdzięczna za jej wypełnienie.
Serdecznie pozdrawiam

eledand
08-12-2018, 21:07
Najwidoczniej odebrało,Tobie Rozum.Wynieś się bo nam czasu nie brakuje Ciebie zrypać do porządku...

3:-) 3:-) 3:-) SIZE]

Wiktoriaj
13-12-2018, 22:34
Witam, jeśli są tutaj osoby starsze, bardzo proszę o pomoc. Potrzebuje zebrać dane o osobach starszych, ich potrzebach, problemach żeby stworzyć aplikację specjalnie na potrzeby takich osób. Proszę przesyłać dalej. Tutaj link do krótkiej ankiety: https://goo.gl/forms/lLPqaYhQAPOmpmNp2

gdymna
02-04-2019, 12:10
Moim zdaniem lepiej nie ściągać wszystkiego z internetu. Mój program antywirusowy też często blokuje mi takie próby. Z całą pewnoscią nie ma sensu ściągać filmów...

zombi
26-12-2021, 18:24
witajcie mam problem chce sciagnac byle co np film zdjecie lub gre. biore pobierz i wyskakuje mi komunikat : Biezace zabezpieczenia nie zezwalaja na pobranie tego pliku. o co tu biega? plis nie moge nic z internetu sciagac prosze o pomoc
Wyłącz program antywirusowy w czasie instalowania

Frat
27-12-2021, 19:15
Wyłącz program antywirusowy w czasie instalowania
Porada wprawdzie przeterminowana o lat 12 w stosunku do daty zadanego pytania, lecz czasem może, choć nie musi być przydatną. :)