PDA

View Full Version : przyznam sie

Rozia
02-05-2009, 15:40
Do zarejestrowania sie na tym forum namowila mnie moja przyjaciolka,z ktora, w tym roku razem, w jednej szkole,przystepujemy do matury.Ona od dluzszego czasu mnie na to namawiala,wkoncu przekonala mnie argumentem,ze to swietna zabawa!Ona zarejestrowala sie jako Kazik i Tadeusz jednoczesnie i funkcjonuje juz tak od ok. 1,5 roku,czy cos kolo tego.Ja tez poszlam w jej slady,bawimy sie swietnie.Mnie jest za malo,chetnie dowiedziala bym sie,czy kos z Was domyslil sie.pod jakim nickiem pisze? POZDRAWIAM!

wierna Eliza
02-05-2009, 15:52
Droga Różyczko,
po co Ci to przystępowanie
i tak byś aktualnej matury nie zdała.

Nie twierdź,
że jesteś Ukochanym Seniorem,
nie uwierzę.
Z pewnością jesteś Kursorem.

Kazik
02-05-2009, 16:03
Kazik i tadeusz50 to 2 różne ciała. Czasem się nawet szczypią. A może Pola to też nasza "siostra"? A Lila?
To tak dla równowagi PiS=PO? Ło la Boga.

Lila
02-05-2009, 16:20
Kazik i tadeusz50 to 2 różne ciała. Czasem się nawet szczypią. A może Pola to też nasza "siostra"? A Lila?
To tak dla równowagi PiS=PO? Ło la Boga.

Kaziku z Krakowa.
Nie nadużywaj mojego imienia nadaremno , w kontekście zmian nicków i awatarów , coby Cię nie spotkała nieprzyjemność.
OK ???

Lila
02-05-2009, 16:22
Do zarejestrowania sie na tym forum namowila mnie moja przyjaciolka,z ktora, w tym roku razem, w jednej szkole,przystepujemy do matury.Ona od dluzszego czasu mnie na to namawiala,wkoncu przekonala mnie argumentem,ze to swietna zabawa!Ona zarejestrowala sie jako Kazik i Tadeusz jednoczesnie i funkcjonuje juz tak od ok. 1,5 roku,czy cos kolo tego.Ja tez poszlam w jej slady,bawimy sie swietnie.Mnie jest za malo,chetnie dowiedziala bym sie,czy kos z Was domyslil sie.pod jakim nickiem pisze? POZDRAWIAM!

Roziu , maturzystko ..par excellence...a kogo to obchodzi ?

Miłego popołudnia .:)

Alsko
02-05-2009, 18:35
Roziu, ja zgadłam, ale nie powiem.
Nie chcę Ci psuć zabawy :D

tadeusz50
02-05-2009, 20:17
Jak to dzieci mówią na takie bajanie??
Tralala, trululu,
baju baj,
będą majtki z drutu.:D :D :D

Zdzisia
03-05-2009, 08:54
Niepoważna gra.Podpisuję się po słowami wiernej Elizy.

babciela
03-05-2009, 10:11
Roziu, a co nas to obchodzi. Pisałam juz, że choc masz okolo 100-ki, przenieś-że Ty sie na forum młodzieżowe , może troche dojrzejesz , rozumku Ci przybedzie i wtedy pogadamy

Alsko
03-05-2009, 10:25
Roziu, a co nas to obchodzi. Pisałam juz, że choc masz okolo 100-ki, przenieś-że Ty sie na forum młodzieżowe , może troche dojrzejesz , rozumku Ci przybedzie i wtedy pogadamy
Elu, naprawdę tak myślisz? Może...
A ja myślę, że Rozia jest nudzącym/cą się seniorem/ką :D

Lila
03-05-2009, 10:55
I to bywałą , bywałą...hii

wierna Eliza
03-05-2009, 13:26
Nie nadużywaj mojego imienia nadaremno ,

O
boska,
od tej chwili,
pisząc do Lili,
będę klęczeć przed klawiaturą.

babciela
03-05-2009, 13:44
jak , moja slodka, kiedys zakuta w te swoje zelastwo- połamia Ci się kosteczki- i któz Ci je bedzie składal- ja nie bom nie- zabiegowiec

Kazik
03-05-2009, 13:53
Tak na czuja -to jest ktoś kto cenzury nie lubi. Ale chyba to jednak nie on. Nie wiem.

wierna Eliza
03-05-2009, 14:02
jak , moja slodka, kiedys zakuta w te swoje zelastwo- połamia Ci się kosteczki-
Ach
gdzież jest rycerz,
co mnie z okowów uwolni?

Kości wytrzymają,
są osłonięte grubą warstwą ochronną,
złożoną z estrów
wyższych kwasów organicznych i gliceryny.

Lila
03-05-2009, 19:45
Ach
gdzież jest rycerz,
co mnie z okowów uwolni?

Kości wytrzymają,
są osłonięte grubą warstwą ochronną,
złożoną z estrów
wyższych kwasów organicznych i gliceryny.

Ale nie możesz się kąpać , dziewico z zasadami ,bez kwasów.
Hydroliza wykończy ci twe estry .:cool:

wierna Eliza
03-05-2009, 19:51
Kwaśna hydroliza zrobi mydło,
zaoszczędzi się.

wierna Eliza
03-05-2009, 19:53
Ale kłamie!!!
To ja jestem Kazik i Tadeusz i Lila.

Lila
03-05-2009, 19:57
A ja B.B , Rozia i Wierna Eliza.

wierna Eliza
03-05-2009, 19:58
To schizopremia.

martunia
03-05-2009, 20:00
Zawsze jakaś premia.
Dobre i to.