PDA

View Full Version : Komisja Europejska chroni kupujących przez Internet - komentarze


Basia.
10-02-2007, 21:00
Komentarz do artykułu: Komisja Europejska chroni kupujących przez Internet (http://www.senior.pl/153,0,Komisja-Europejska-chroni-kupujacych-przez-Internet,1967.html)
--------------------
Zakupy z wyjątkiem żywności robię za pośrednictwem internetu. Jest to bardzo wygodne i płaci się o wiele mniej niż w sklepach czy supermarketach.

qrystyna216
10-02-2007, 21:23
Ja Rowniez Robie Duzo Zakupow Na Allegro, Ale Juz Raz Sie Nacielam.

wikul
08-04-2007, 17:10
Ja Rowniez Robie Duzo Zakupow Na Allegro, Ale Juz Raz Sie Nacielam.


Chciałbym też robić dużo zakupów na Allegro ale boję się że nabiorę koszmarnego nawyku pisania wszystkich wyrazów z dużej litery. Zgroza ! Tak nawet Niemcy nie piszą.
A może to miał byc dowcip a ja się nie poznałem ?

Ala-ma-50
08-04-2007, 19:56
Widocznie się rzeczywiście nie poznałeś...dla mnie liczy się treść przekazu, a nie jego wizerunek graficzny...można pisać tak jak komu wygodnie...i nie ogarnia mnie zgroza...ale może ze mną coś nie tak?
Natomiast zgroza ogarnia mnie ...jak ktoś kogoś poucza...i uważa,że ma do tego święte prawo.

Basia.
08-04-2007, 20:09
Niemcy to jakiś podgatunek?

Ala-ma-50
08-04-2007, 20:17
Napewno jakiś podludź...Niemiec taki jakiś

ammi1952
08-04-2007, 21:44
Słonka wy moje nie obrazajcie się pisanie na forum wzystkiego z duzej litery oznacza wrzask - krzyk Pozdrawiam wszystkich Grażyna
ps sama też często o tym zapominam i pisze na wciśniętym caps locku

wikul
08-04-2007, 21:58
Widocznie się rzeczywiście nie poznałeś...dla mnie liczy się treść przekazu, a nie jego wizerunek graficzny...można pisać tak jak komu wygodnie...i nie ogarnia mnie zgroza...ale może ze mną coś nie tak?
Natomiast zgroza ogarnia mnie ...jak ktoś kogoś poucza...i uważa,że ma do tego święte prawo.



Zgroza cię ogarnia jak ja kogos pouczam. Jak ty mnie pouczasz to jest O.K. , Tak ?
A czy coś jest z tobą nie tak ? Nie mam odwagi napisać, mógłbym znów zostac posadzony o pouczanie.
Pzdr.

wikul
08-04-2007, 22:07
Napewno jakiś podludź...Niemiec taki jakiś



Nie chcę być posadzony o pouczanie wiec tylko nieśmiało wyjaśniam niezorientowanym że w j.niemieckim wszystkie rzeczowniki pisze sie z dużej litery. Dlatego pozwoliłem sobie napisać że nawet Niemcy nie piszą WSZYSTKICH wyrazów z dużej litery.
Może dlatego kiedys uważali się za nadludzi ?

qrystyna216
08-04-2007, 22:16
Post ten pisalam tak dawno, ze juz nie pamietam dlaczego napisalam duzymi literami. Moze faktycznie krzyczalam, bo zostalam perfidnie oszukana.
Ale co do tego maja Niemcy to nie wiem, a moze to byl dowcip a ja sie nie poznalam.

Ala-ma-50
08-04-2007, 22:23
Ależ ja nikogo nie mam zamiaru pouczać...wyraziłam tylko własne zdanie a to mi chyba wolno?

Wilhelmina
08-04-2007, 22:32
Coś z nami wszystkimi w kwietniu dzieje się nie tak.Nie tylko na forum,ale ogólnie,wśród ludzi.Wśród sąsiadów słyszę zatargi,w polityce wiadomo. Z pracy dochodzą mnie słuchy o stanie wojennym, aż strach po chorobie wracać. Nawet moje kocisko nie wiadomo o co wrzeszczy.Może to znowu amerykanie "zrzucili" nam jakiś jad, albo rosjanie w ramach odwetu politycznego? Z moją percepcją też coś nie tak, myślałam że ten wątek jest przeznaczony na komentarz, a tu następne zadrażnienia.Tylko własciwie to nie wiem o co.Ani qrystyna nie popełniła przestępstwa, ani wikul pisząc swój pierwszy post.Może nie umiał do nas inaczej zagadać, a może to...te wirusy z kosmosu?

Ala-ma-50
08-04-2007, 22:34
Wirusy?...hmmmm....to jest myśl....całkiem niezła...

qrystyna216
08-04-2007, 22:37
Alu, oczywiscie ze wolno. Jezli komus przeszkadzaja duze litery to juz jego problem.
http://images20.fotosik.pl/210/ab8b90afb87b61e2m.gif (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ab8b90afb87b61e2)

A wikul swoj pierwszy post moglby napisac naprzyklad na stronie "zyczenia " lub "przedstaw sie".

wikul
08-04-2007, 22:41
Post ten pisalam tak dawno, ze juz nie pamietam dlaczego napisalam duzymi literami. Moze faktycznie krzyczalam, bo zostalam perfidnie oszukana.
Ale co do tego maja Niemcy to nie wiem, a moze to byl dowcip a ja sie nie poznalam.



Już raz napisałem dlaczego wspomniałem o Niemcach. Może nie zauważyłas. W j.niemieckim rzeczowniki pisze się z dużej litery.
Ale jeżeli poczułaś sie urażona to przepraszam.
Szkoda ze nie napisałaś na czym sie nacięłaś. Może wtedy bym sie nie czepiał.
Ja ostatni często kupuję przez internet (ale bez pośrednictwa Allegro itp.portali aukcyjnych). Są portale porównujace ceny Polecam np.ten : http://www.ceneo.pl/. Procedury są prostsze, sytuacja jasna.
Pzdr.

Ala-ma-50
08-04-2007, 22:44
Pewnie,że jego...ale denerwuje mnie takie postawienie sprawy...
Może ktoś sie nie zgadzać z wyrażonym przez kogoś innego zdaniem...wolno mu, w końcu mamy demokrację..i dialog jest czymś oczywistym...ale..pouczanie kogoś jest według mnie stanowczo w złym guście i tyle..przyznaj ..czy nie mam racji?

Wilhelmina
08-04-2007, 22:45
Dziewczynki,pośmiejmy się trochę!Opowiedzcie,choć może nie tu, coście jadły, coście piły jak wnuki jak dużo mąż przytył po tym jednym dniu.Dajmy spokój już tym...wirusom.Tęskniłam za Wami!!!!

Ala-ma-50
08-04-2007, 22:50
Ja osobiście kochana Wilhelminko jadłam niewiele...ale barszczyku bialego...albo żurku..( nigdy nie mogę tych zup odróżnić)..zjadłam az trzy talerze...PYCHOTKA...byłam w trzech domach i w kazdym zjadłam talerz..z kiełbaską...z jajeczkiem ...i czysty ...wszystkie trzy mniam...mniam...mniam...

qrystyna216
08-04-2007, 22:54
Posty czytam bardzo dokladnie.
Zakupy na internecie tez robie bardzo czesto i nie tylko na allegro. Nie pisalam dokladnie bo to juz nieaktualne, sprzedawca zostal zablokowany i juz nikogo nie oszuka.
Obrazic sie, tez sie nie obrazilam. Dzisiaj sa swieta wiec mam dobry humor i nic nie jest w stanie mnie obrazic.
http://images20.fotosik.pl/198/85fabee99dd027fam.gif (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=85fabee99dd027fa)
a to dla Ciebie z zyczeniami Wesolych Swiat.

Wilhelmina
08-04-2007, 22:59
Ja osobiście kochana Wilhelminko jadłam niewiele...ale barszczyku bialego...albo żurku..( nigdy nie mogę tych zup odróżnić)..zjadłam az trzy talerze...PYCHOTKA...byłam w trzech domach i w kazdym zjadłam talerz..z kiełbaską...z jajeczkiem ...i czysty ...wszystkie trzy mniam...mniam...mniam...

Ha ha ha, ale o jedzonku napiszę w obiadku.Tu chcę wspomnieć, że na allegro kupiłam pyszne słodycze.Pyszne!!!!
Nie lubię piec, a moje wnuki z utęsknieniem czekają co babcia znowu wymyśli ciekawego.Natomiast kupilam dla mamy szklanki tetley z uszkiem i jedna z powodu złego pakowania, dotarła rozbita.Napisałam sprzedającemu, posłałam zdjęcie i czekam na reakcje.Zobaczymy.

wikul
08-04-2007, 23:00
Alu, oczywiscie ze wolno. Jezli komus przeszkadzaja duze litery to juz jego problem.
http://images20.fotosik.pl/210/ab8b90afb87b61e2m.gif (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ab8b90afb87b61e2)

A wikul swoj pierwszy post moglby napisac naprzyklad na stronie "zyczenia " lub "przedstaw sie".



Proszę mnie nie pouczać. Przecież to nieładnie.
Aha, zapomniałem że to ja pouczam, ty wyrażasz własne zdanie.
Nie znalazłem netykiety tutaj wiec fragment z innego forum :

Czego unikać:

Nie przeklinaj.
Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.
Nie podszywaj się pod innych.
Nie publikuj ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe lub wyznaczone fora.
Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
Nie wklejaj całych cudzych wypowiedzi lub artykułów - wystarczy je omówić lub podać link z odpowiednim komentarzem.
Nie pisz WIELKIMI literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie, możesz użyć *gwiazdek* lub _podkreślenia_


No, zmykam bo znów oberwę.

Ala-ma-50
09-04-2007, 09:13
Oberwałeś, bo Ci się należało..

BUNIA
09-04-2007, 15:22
wikul
nie z nami te numery ....

qrystyna216
09-04-2007, 15:29
Oj, chyba już się nie pokaże nam wikul, chyba, że pod innym nickiem.