PDA

View Full Version : Kurs obsługi komputera i Internetu (Warszawa - Bemowo)


mrynkiewicz
21-05-2009, 15:12
Zapraszamy na:


KURS KOMPUTEROWY :)
dla osób starszych

oraz wszystkich tych, których ominęła szkolna edukacja informatyczna


http://c0.grono.net/101/192/gallery-77096084-500x500.jpg


Jako doświadczeni instruktory prowadzący kursy z zakresu obsługi komputera dla osób, które ominęła szkolna edukacja komputerowa, proponujemy Państwu lub Państwa Bliskim udział w szkoleniu z zakresu podstaw obsługi komputera oraz Internetu.


Program kursu został dopasowany do potrzeb osób starszych, które już dawno ukończyły etap edukacji w swoim życiu, lecz chcą jeszcze poznać coś nowego, przeżyć przygodę z wirtualną eksploracją świata za pośrednictwem Internetu, lecz ponad wszystko móc aktywnie uczestniczyć w funkcjonowaniu społeczeństwa, które współcześnie coraz mniej toleruje nieznajomość technologii informatycznych.


Każdy z Uczestników kursu oprócz otrzymania rzetelnej wiedzy i pomocy w ćwiczeniach otrzymuje specjalnie opracowany na potrzeby zajęć bogato ilustrowany podręcznik, zawierający obszerne opisy zagadnień, ćwiczenia oraz podpowiedzi.


Kurs trwa 16 h, w trakcie których uczestnicy opanowują obsługę komputera w stopniu wystarczającym do ich samodzielnej pracy i eksploracji Internetu.


Zajęcia odbywają się w specjalnie przystosowanej do potrzeb kursu pracowni komputerowej w Warszawie na Bemowie.Zapraszamy!


Na wszelkie pytania odpowiemy
pod nr tel. (022) 401 78 94
lub kom. 0 604 250 912

oraz emailowo pod adresem
marian@rynkiewicz.com
lub michal@rynkiewicz.com

(prosimy przy kontakcie powołać się na niniejsze ogłoszenie)


Serdecznie pozdrawiamy, :)

firma ERMES