PDA

View Full Version : „Mam talent”: niepełnosprawny 73-latek zatańczył breakdance - komentarze


krystynacz46
28-05-2009, 21:27
Komentarz do artykułu: „Mam talent”: niepełnosprawny 73-latek zatańczył breakdance (http://www.senior.pl/124,0,8222-Mam-talent-8221-niepelnosprawny-73-latek-zatanczyl-breakdance,6318.html)
--------------------
Jak zdobędzie sławę ,to po co mu renta.

eledand
28-05-2009, 22:48
Krystanacz46 Wydaje mnie sie że zyjesz w świecie elfów.NFZ nasz wolski miałby płacić za sport dla starych diabłow,oni mają szybko schodzić z tego świata,i nie zajmować miejsca tym ZDROWYM, bo na tych starych to Fundusz musi pŁacic -a na młodych to grosika nie dają.Czyś słyszała o jakiś dietach,o pomocy ,w żywieniu nic takiego nie usłyszysz.Firmy Farmaceutyczne nie zarobiłyby tyle ileby chciały.Najlepiej sie zarabia na ciemnocie i głupich zwykłych niedouczonych ludziach.Zreć byle co i szybko z tego światka.Grabarze muszą mieć robote naokrągło.to jest ważne.

krystynacz46
29-05-2009, 11:30
Krystanacz46 Wydaje mnie sie że zyjesz w świecie elfów.NFZ nasz wolski miałby płacić za sport dla starych diabłow,oni mają szybko schodzić z tego świata,i nie zajmować miejsca tym ZDROWYM, bo na tych starych to Fundusz musi pŁacic -a na młodych to grosika nie dają.Czyś słyszała o jakiś dietach,o pomocy ,w żywieniu nic takiego nie usłyszysz.Firmy Farmaceutyczne nie zarobiłyby tyle ileby chciały.Najlepiej sie zarabia na ciemnocie i głupich zwykłych niedouczonych ludziach.Zreć byle co i szybko z tego światka.Grabarze muszą mieć robote naokrągło.to jest ważne.Witaj ,chyba nie czytałaś artykułu ,przeczytaj ,pozdrawiam.