PDA

View Full Version : Witam Babcie i Dziadków !

Strony : [1] 2

barbara
13-02-2007, 15:27
Cieszę się,że mogłam dołączyć do grona babć .Mam śliczną wnusię Juleńkę takie moje małe skarbusiątko ,ma 2 latka i 4 miesiące dużo mówi,prawie wszystko rozumie i cieszy się jak przychodzę w odwiedziny.

Wodniczka
12-10-2007, 13:26
Też jestem Babcią i witam wszystkie Babcie i Dziadkow ciesze sie niezmiernie...mam wnusię dwilatkę i wnuczka oj już starszaka, to sa moje skarbeczki życia w wieku jesieni. Przybywam by Was odwiedzić i zapytać co u Was słychać :):)

liduszka
18-10-2007, 18:27
Witam , tez jestem babcia i prababcia i jestem z tegostanu bardzo dumna. Zycze wszystkim babciom i dziadkom dlugich lat zycia .

an_inna
18-10-2007, 18:33
Witajcie nowe Babcie:) Jest nas tu więcej i można znaleźć wiele informacji i zdjęć w tym wątku http://www.klub.senior.pl/jestem-babcia-jestem-dziadkiem/t-kocham-cie-skarbie-453.html

LOTOS
12-04-2008, 13:47
Witam wszystkie babcie i dziadków
Jestem tu nowa, poczytałam sobie Wasze wypowiedzi-są różne ale każdy ma inny pogląd,charakter i podejście do sprawy co nie znaczy że złe lecz inne bo i my jesteśmy różni. Ja mam trzech wspaniałych (oczywiście) wnuków począwszy od 15-to latka, średni 8 lat i najmłodszy 15-cie miesięcy.Kocham ich wszystkich bardzo, choć każdego inaczej. Nie wychowywałam ich lecz pomagałam w opiece, byłam na każde zawołanie gdy dzieci tego potrzebowały.Oczywiście że rozpieszczam bo po to ma się dziadków ale nie jestem z nimi na co dzień więc mogę sobie na to pozwolić.Starszych wnuków od syna mam blisko,w tej samej miejscowości mieszkają ale już się rzadziej widujemy bo każdy z nich ma swoje zajęcia. Najmłodszy od córki mieszka daleko i ogromnie za nim tęsknię choć przyjeżdżają na każde święta i uroczystości to jednak ta odległość jest dla mnie nie do zniesienia. Gdy tylko jest potrzeba pomocy przy Kamilku to na każdą prośbę córki jadę do nich i to z wielką radością. Bywa, że próbuję dzieciom coś zasugerować czy poradzić ale staram się jak najrzadziej to robić i delikatnie bo wiem że tego nie lubią i tak zrobią po swojemu.Może wystarczy o mnie i wnukach jak na pierwszy raz żeby nie zanudzić. Będę tu zaglądać na pewno.

renet
14-04-2008, 22:59
Witam wszystkie babcie i dziadkow.
Ja mam też dwie wnusie jedna ma prawie 4 latka i durga ma niecale 2 lata jestem z nich dumna i kocham je nad zycie.

BUNIA
14-04-2008, 23:15
Melduje swoje 16 letnie babciostwo .Mam wspaniala wnusie Olenke

tadeusz50
15-04-2008, 19:41
HURA, HURA, moja mała Ola a właściwie Aleksandra (jej zdjęcie) zostało wykrzystane na płycie "Zdjęciaki" dołączonej do Dziennika Zachodniego w soboty. Dopiero dzisiaj zobaczyłem to nagranie-uszkodzony odtwarzacz. Ona jest chyba fotogeniczna, była już na pierwszej stronie powyższego dziennika, po zbiórce na WOŚP.

BUNIA
15-04-2008, 20:19
Pokaz ta Ole - moja byla pare lat temu w "Gazecie Wyborczej" z okazji otwarcia wakacyjnych warsztatow plastycznych - mam tenegzemplarz do dnia dzisiejszego .Moze uda mi sie to sfotografowac to wkleje na w tym watku ,

janinaa
15-04-2008, 21:53
Ja melduję,ze 10 04 2008 r urodził się mój wnuczek Kubuś , ale babcią jestem już15 lat. Najstarsza wnuczka własnie miała urodziny 13 kwietnia .Dodam,że mam razem czworo wnucząt,a dwoje za granicą

Stanley
15-04-2008, 21:57
Nie to żebym coś Babciom odbierał ale najważniejszy i tak jest Dziadek wiem co mówię i co mówią dwie moje fantastyczne wnuczki. Pozdrawiam Babcie i Dziadków

Anilah
15-04-2008, 23:32
Mam jedną wnuczkę i dwóch wnuków"oczywiście cała trójka wspaniała" i uważam ,że najlepszy wynalazek na świecie to babcia i dziadek hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

weronika1
21-04-2008, 11:41
Witaj plazowiczko.
Bardzo podoba mi sie Twoj avatar. Zazdroszcze Ci ochoty i energii do podrozy i w ogole ruchu. Z tym sie trzeba urodzic.(zazdrosci jako takiej nie znam zupelnie). Mnie trudno wyjsc z domu. Nie lubie wychodzic i nie nudze sie, choc jestem sama. Lubie samotnosc i rozmyslanie. Wiem, ze powinnam sie wiecej ruszac, ale nie ma kolo mnie wolow, ktore by mnie wyciagnely. Pozdrawiam.

ignesja
21-04-2008, 12:24
A ja wczoraj /w dniu swoich imienin/ dowiedziałam się,że po raz trzeci zostanę babcią.Kocham dzieci,szczególnie swoje wnuki,mam 13-letnią wnuczkę Karolinę i 5-letniego wnuczka Mateuszka.Z wielką nadzieją i niecierpliwością będę czekać na kolejne wnusiątko.............

LOTOS
21-04-2008, 13:55
Widać z tych wszystkich wypowiedzi jakie to szczęście być babcią czy dziadkiem, jak bardzo kochamy naszych wnuków i jesteśmy w stanie wiele im poświęcić. Możemy sobie wszyscy pogratulować że doczekaliśmy się tego szczęścia.

renet
21-04-2008, 19:49
Lotos to gratuluję.
Nie ma większego szczęscia dla nas babc jak uśmiech ukochanych wnukow.

Danuta Barabara
21-04-2008, 23:29
I słusznie!Cieszmy się naszymi wnukami(mam 2 :pięć i piętnaście lat),chciałabym jeszcze wnuczkę,ale...pamiętajmy,póki co, o własnym życiu,ciut niezależności!

baburka
23-04-2008, 09:42
Lotos
Nie ma większego szczęscia dla nas babc jak uśmiech ukochanych wnukow.
Wielogodzinny kontakt z niemowlęciem wyczerpuje mnie, o czym rodzina została poinformowana i korzysta z moich całodziennych usług opiekuńczych w sytuacjach awaryjnych. Pewnie nigdy nie uczynię babciowania istotną częścią mojej tożsamości. Czasem zderzam się z przykładanym do mnie stereotypem babciowania, czuję, że wyraźnie nie przystaję.:) Sądzę, że świadomość mojego niedorozwoju czy niechęci do wejścia w standardową rolę babci wyjdzie mi na zdrowie. Nie odnajduję się w grupie "nas babć".
Szczęście - miłość - poświęcenie - oddawanie życia - odkąd się zestarzałam staram się ważyć słowa.:)

baburka
23-04-2008, 09:49
Czytam sobie wątek i nie mogę wyjść z podziwu, że tak wiele osób ma wspaniałe wnuki, a ja wokół siebie obserwuję całkiem normalne dzieci, z moimi wnuczętami na czele. Bywam codziennie w żłobku, czasami u pediatry, na spacerkach i ciągle spotykam zwyczajne dzieci. :)

baburka
23-04-2008, 09:59
I jeszcze jedno; czy przypadkiem nie oddaję swoim wnukom przysługi, nie skazując ich na los niewdzięczników, którym to babunia ... .

renet
23-04-2008, 10:08
Wielogodzinny kontakt z niemowlęciem wyczerpuje mnie, o czym rodzina została poinformowana i korzysta z moich całodziennych usług opiekuńczych w sytuacjach awaryjnych. Pewnie nigdy nie uczynię babciowania istotną częścią mojej tożsamości. Czasem zderzam się z przykładanym do mnie stereotypem babciowania, czuję, że wyraźnie nie przystaję.:) Sądzę, że świadomość mojego niedorozwoju czy niechęci do wejścia w standardową rolę babci wyjdzie mi na zdrowie. Nie odnajduję się w grupie "nas babć".
Szczęście - miłość - poświęcenie - oddawanie życia - odkąd się zestarzałam staram się ważyć słowa.:)

Myślisz podobnie jak ja więc nie jesteś osamotniona.
Ja też nie zawiele poswiecam się własnym wnukom i moje dzieci o tym wiedzą ze są to ich dzieci i oni muszą je wychowac ja mogę im tylko pomoc gdy mają sytuacje awaryjną.
Mam wlasne życie i staram się je wykorzystac na maksa, pozatym jakoś dziwnie nie mam teraz cierpliwosci do dzieci, może to zależy od charakteru człowieka?? bo inne babcie szaleją za wnukami i poświęcają im swoje życie i czas.

baburka
23-04-2008, 11:13
Renet
Miło, że się odezwałaś, bo w osamotnieniu wobec rozanielonych babć często czuję się jak II liga.:)

tadeusz50
23-04-2008, 11:24
Czytam sobie wątek i nie mogę wyjść z podziwu, że tak wiele osób ma wspaniałe wnuki, a ja wokół siebie obserwuję całkiem normalne dzieci, z moimi wnuczętami na czele. Bywam codziennie w żłobku, czasami u pediatry, na spacerkach i ciągle spotykam zwyczajne dzieci. :)
Te dzieci są całkie zwyczajne, to dorośli swoje dzieci, wnuki uważają za wzór doskonałości. Uroda, intelekt, rozwój fizyczny u "naszych dzieci' jest najlepszy. A babcie i dziadkowie tym bardziej są pozbawione samoktytycyzmu.:confused:

baburka
23-04-2008, 11:54
Jeszcze jedna osoba ze zdroworozsądkowym podejściem!
Wspaniałość dopisana dzieciom/wnukom potencjalnie wyrządza im krzywdę. Mogą na przykład uznać, że muszą osiągać ideał "wspaniałości" albo uwierzyć, że są lepsze od innych - zwyczajnych - dzieci.

Basia.
23-04-2008, 11:55
Renet
Miło, że się odezwałaś, bo w osamotnieniu wobec rozanielonych babć często czuję się jak II liga.:)
mam identycznie, na początku też czułam się jak II liga nawet myślałam że jestem pozbawiona uczuć wyższych. :)

krystynacz46
23-04-2008, 12:03
Witam,zgadzam się z Twoją wypowiedzią Tadeuszu.To pokolenie naszych wnuków,to pokolenie inne od naszych Dzieci ,a od Nas-to zupełnie inna bajka.Kocham swoią Wnusię i Wnuka i ciesze się, że mogłam zostać babcią.Pozdrawiam.:):):)

baburka
23-04-2008, 12:07
To pokolenie naszych wnuków,to pokolenie inne od naszych Dzieci ,a od Nas-to zupełnie inna bajka.:):):)
Stąd zagryzam zęby i milczę, gdy moje wnuki bywają wybitne.:)))

tadeusz50
23-04-2008, 12:19
Nasze dzieci, wnuki w jednym lub drugim są lepsze lub gorsze od innych rówieśników i jest to bardzo zdrowa rywalizacja. Natomiast gdy dorośli zaczynają się wtrącać i promować swojego pupila zaczyna się wyścig szczurów. Uważam, że w tym wieku (przedszkolnym) szkodliwy.

basia1247
23-04-2008, 14:20
Witaj plazowiczko.
Bardzo podoba mi sie Twoj avatar. Zazdroszcze Ci ochoty i energii do podrozy i w ogole ruchu. Z tym sie trzeba urodzic.(zazdrosci jako takiej nie znam zupelnie). Mnie trudno wyjsc z domu. Nie lubie wychodzic i nie nudze sie, choc jestem sama. Lubie samotnosc i rozmyslanie. Wiem, ze powinnam sie wiecej ruszac, ale nie ma kolo mnie wolow, ktore by mnie wyciagnely. Pozdrawiam.
To jest nas już dwie.A już wpadałam w kompleksy i zaczynałam wierzyć że to dziwactwo. A dodać do tego asertywność??? to już zgroooza!!!!!!

Malgorzata 50
23-04-2008, 14:26
Jakie dwie rzesze nas są...ale tadeuszu mam uwagę jako nie babcia -czy nie uważasz ,że ta natura jest nie glupia ..gdyby nas tak nie zaprogramowala ,ze darzymy ponadczasową ,bezwarunkowa ,pelną oddania miloscią nasze male one by nie przetrwaly......ludzkie niemowle jest tak skonstruowane ,że z jednej srtony kompletnie niezdolne do samodzielnego zycia,ba przetrwania paru dni bez opieki.... wzbudza takie poklady uczuć ,że zapewnia tym sobie komfortowa droge do dojrzalosci bo ta milosc nie mija bez wzgledu na wszystko....Dla mnie,ni babci i walczacej przeciwniczki głupiego babciofanatyzmu niemowle w ramionach jest najleposzym srodkiem uspokajajacym np.....

basia1247
23-04-2008, 14:37
mam identycznie, na początku też czułam się jak II liga nawet myślałam że jestem pozbawiona uczuć wyższych. :)
No to jest nas już trzy, a może więcej??????

baburka
23-04-2008, 15:10
Dla mnie,ni babci i walczacej przeciwniczki głupiego babciofanatyzmu niemowle w ramionach jest najleposzym srodkiem uspokajajacym np.....
Ja z tego samego powodu sięgam po prochy. :D
To nieprzerwane pasmo natężonych dźwięków rozbija mi mózg na dobne odpryski. Tego się prawie nie daje wyłączyć.

emka46
23-04-2008, 17:14
No to jest nas już trzy, a może więcej??????

Więcej,ja tez mam tak jak Wy.

baburka
23-04-2008, 17:20
Więcej,ja tez mam tak jak Wy.
Budujące! Zaczęłam popadać w kompleksy.

tadeusz50
23-04-2008, 22:18
Tu nie ma co popadać w kompleksy. My jesteśmy już trochę zmęczeni wychowywaniem dzieci. Jedni z nas lepiej znoszą płacz niemowlęcia inni gorzej. Te niemowlęta też jedne są spokojne prawie ich nie widać ani słychać, drugie tak dają w kość, że można oszaleć. Każdy z nas ma inną sytuację, wnuki daleko-tęsknimy, blisko-możemy pomóc lub też musimy pomóc np. samotnemu rodzicowi.

renet
23-04-2008, 23:13
Tu nie ma co popadać w kompleksy. My jesteśmy już trochę zmęczeni wychowywaniem dzieci. Jedni z nas lepiej znoszą płacz niemowlęcia inni gorzej. Te niemowlęta też jedne są spokojne prawie ich nie widać ani słychać, drugie tak dają w kość, że można oszaleć. Każdy z nas ma inną sytuację, wnuki daleko-tęsknimy, blisko-możemy pomóc lub też musimy pomóc np. samotnemu rodzicowi.
Tu nie chodzi o placz niemowlęcia, tylko o całosc, ja owszem kocham dzieci ale juz nie mam cierpliwosci i drażni mnie kazdy dzwięk nie tylko placz, mogę pobyc chwilę i na tym koniec.
Uważam ze bycie babcią taką ktora szaleje za wnukami i poswieca im swoj czas i zdrowie to trzeba chyba miec we krwi.

Basia.
23-04-2008, 23:53
Tu nie chodzi o placz niemowlęcia, tylko o całosc, ja owszem kocham dzieci ale juz nie mam cierpliwosci i drażni mnie kazdy dzwięk nie tylko placz, mogę pobyc chwilę i na tym koniec.
Uważam ze bycie babcią taką ktora szaleje za wnukami i poswieca im swoj czas i zdrowie to trzeba chyba miec we krwi.
mam identycznie :) i myślałam, że ze mną coś jest nie tak. Druga babcia moich wnuczek ma za to zupełnie odwrotnie.:)

martunia
23-04-2008, 23:58
Mam dwie wnuczki 3 i 4 lata, kocham je bardzo lecz staram się być rozsądna w tej miłości.
Jestem sobą, nie tylko babcią.

janinaa
23-04-2008, 23:59
Kocham swoje wnuki,ale nie mam już cierpliwosci,trzeba mieć dla nich dużo zdrowia i czasu. Ja lubię ciszę spokój, już się napracowałam. Pomagam, mam wnuka wdomu kochany jest,zajmuję się nim ma 7 lat.Ale opiekować się malutkiem Kubuśiem już byłoby mi ciężko.Uważam, ze babcie i dziadkowie powinni pożyć sobie lepiej i mieć czas dla siebie. Wnuki mają rodziców.

Malgorzata 50
24-04-2008, 00:30
No to przecie tak mówimy cały czas

Małpa
24-04-2008, 00:49
Jestem"nowa",wkrótce zostanę babcią po raz pierwszy.Pozdrawiam wszystkie babcie i dziadków:))))

BUNIA
24-04-2008, 09:54
Danro - babciostwo to piekne uczucie .Ja jestem juz stara babcia - mam 16 letnia wnusie gimnazjalistke ktora jest w trakcie egzaminow do liceum . brrrr

Pozdrawiam i napiusz jak bedzie po ..

tadeusz50
24-04-2008, 10:30
Do Jaśki i Małgorzty50. Wnuki mają rodziców, prawda albo półprawda, istnieją też samotni rodzice. Powody bywają różne, wdowieństwo, porzucenie, ale dziecko zostaje. Pisałem o tym wyżej. Moja córka została wdową gdy 1-sza wnuczka miała 9 miesięcy. Gdy urodziła się druga partner ją porzucił i tu nie ma zmiłuj się. Chcę i muszę pomagać jej. Bardzo kocham swoje wnuczki obecnie 16 lat i 3,5 roku. Praktycznie jestem jedynym zdolnym do pomocy w jej sytuacji. Czasami też bym sobie poleżał. Córka nie nadużywa mojej pomocy kożysta z niej tyle ile jest konieczne ze względu na jej pracę.:) :)

ignesja
24-04-2008, 11:18
Witam serdecznie porannych "klikaczy" Seniora !A ja kocham wszystkie dzieci ! Szczególnie moje wnuki.Nie przeszkadza mi ich obecność ani płacz.Jeśli chodzi o płacz dziecka to wywołuje u mnie tylko współczucie gdy nie jestem w stanie go ukoić.Mimo,że pracowałam zawsze z dziećmi/no może bardziej z młodzieżą/to bardzo lubię z nimi przebywać właściwie bez ograniczeń.Oczywiście ,że się szybciej męczę niż kiedyś,ale wtedy nie organizuję zabaw, nie bawię się z dzieckiem aktywnie,a tylko siedzę i obserwuję ! Ileż cudownych przeżyć potrafi dostarczyć choćby takie przyglądanie się dzieciom !!!!!!Ja to b. lubię,ale rozumiem,że ktoś inny zachwyca się zupełnie czym innym......

baburka
24-04-2008, 11:21
No to przecie tak mówimy cały czas
Demontujemy kulturowy, uwewnętrzniony model babciowania/dziadkowania, toteż szarpiemy się nie byle jak. Spotkałam się nawet ze stwierdzeniem, że to wstyd, aby niepracująca babcia nie niańczyła wnuka. Cudzym opiniom stop! Wspomniane dzieło wymaga kilku zamchnięć, zanim spokojnie będzie można pozwolić sobie na legnięcie na gruzach stereotypu.
Jest nas armia! Starcy atakują skostniałe obyczaje.:)

baburka
24-04-2008, 11:24
TadeuszuStanąłeś na wysokości zadania.:)))

janinaa
24-04-2008, 11:32
Tadeusz życie splata nam różne kłopoty,zmartwienia,udręki,musimy z tym życ.Jak piszesz pomagasz córce tak ma być i wnuczki zawsze będą Cię szanować i kochać.Ja też opiekuję się wnukiem młodzi pracują.Mnie chodzi o oto,że babcie i dziadkowie zapominają osobie a zdrowie nie to, brak sił jak dawniej.Pomagajmy w miarę swych możliwosci,my też musimy o sobie pamiętać.Pewno ze są różne sytuacje rodzinne nawet bolesne.

janinaa
24-04-2008, 12:04
Wnuki są kochane,Babcie są starsze i młodsze.Widzę babcie staruszki ,ledwo same się ruszają ale wnukami się zajmują,albo wszędzie mają racje zastępując rodziców,róznie to bywa.

basia51-51
25-04-2008, 05:58
A ja jestem babcią 3 wnuczek i naprawdę czuję się szczęśliwa.Koczam je nad życie i stwierdzam .ze chyba bardzie kocham te maleństwa niż soje własne. Może jak miałam swoje dzieci to to ,żę byłam dużo młodsza, pracowałam i wogóle byłambardzo zabiegana.Ateraz to mam czas i ochotę pobyć z wnuczkami, opiekować się nimi no i czas lepiej płynie bo czuję się komuś potrzebna. Pozdrawiam babcie i dziadków

Małpa
25-04-2008, 15:19
Gratukuję Buniu wnuczki 16-latki:).Ja na razie mam tremę,ale podobno to sie zamieni na nadopiekuńczośc,a tego bym nie chciała:)

Malgorzata 50
25-04-2008, 16:25
Do Jaśki i Małgorzty50. Wnuki mają rodziców, prawda albo półprawda, istnieją też samotni rodzice. Powody bywają różne, wdowieństwo, porzucenie, ale dziecko zostaje. Pisałem o tym wyżej. Moja córka została wdową gdy 1-sza wnuczka miała 9 miesięcy. Gdy urodziła się druga partner ją porzucił i tu nie ma zmiłuj się. Chcę i muszę pomagać jej. Bardzo kocham swoje wnuczki obecnie 16 lat i 3,5 roku. Praktycznie jestem jedynym zdolnym do pomocy w jej sytuacji. Czasami też bym sobie poleżał. Córka nie nadużywa mojej pomocy kożysta z niej tyle ile jest konieczne ze względu na jej pracę.:) :)
Tadeusz ,ale z kim ty polemizujesz ,przecież zgodziłam się z Tobą ,że są rozne sytuacje -samam bylam samotną mamusią ...nic nie rozumiem juz z tego wszystkiego

tadeusz50
26-04-2008, 17:50
Małgosiu widocznie żle odczytałem twój post. Przepraszam.

Malgorzata 50
26-04-2008, 17:55
Ależ bardzo proszę........

Terenia
27-05-2008, 20:32
Kochani. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego szacownego grona. Jestem babcią 7-ki wnucząt, ale tak naprawdę mam tylko jedną, 4-letnią. Spieszę wyjaśnić: wnuczka naturalna, wnuk adoptowany a pozostała piątka w rodzinie zastępczej. Założył ją starszy syn z żoną, ponieważ mimo długoletnich starań nie mogą mieć własnych dzieci. W związku z tym jest czasem sporo problemów. Mam nadzieję, że w razie potrzeby będę mogła prosić Was o pomoc w ich rozwiązaniu. Pozdrawiam Wszystkich:)

bogda
27-05-2008, 20:40
Witaj Tereniu....fajnie mieć tyle wnuków, tylko problemów pewnie bez liku. Pewnie że Ci pomożemy o ile damy radę :)

Terenia
27-05-2008, 22:13
Bardzo dziękuję za powitanie. Na dzisiaj już się nie będę rozpisywać. A problemów jest rzeczywiście sporo. No to na razie!:)

bogda
27-05-2008, 22:26
To na razie, jak znajdziesz czas to zajrzyj i nie tylko tutaj, wejdż też na inne wątki...Pozdrawiam :)

janinaa
27-05-2008, 22:54
Tereniu,jako babcia też Cię witam.Pozdrawiam wszystkie babcie i dziadków.Tadeusz 50 jesteś super dziadkiem.

tadeusz50
28-05-2008, 17:29
Dzięki Jasiu za uznanie, witam Terenię i o ile to będzie możliwe pomożemy Ci. Wczoraj miałem małą awarię i dopiero teraz zajrzałem do tego wątka do tego przypadkiem. Pozdrawiam babcie i dziadków.

ignesja
28-05-2008, 22:26
Kochani. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego szacownego grona. Jestem babcią 7-ki wnucząt, ale tak naprawdę mam tylko jedną, 4-letnią. Spieszę wyjaśnić: wnuczka naturalna, wnuk adoptowany a pozostała piątka w rodzinie zastępczej. Założył ją starszy syn z żoną, ponieważ mimo długoletnich starań nie mogą mieć własnych dzieci. :)
Tereniu,gratuluję Ci syna i synowej !
Życzę Ci dużo zdrowia i cierpliwosci byś mogła ich wspierać w tej trudnej roli,której się podjęli.

wandac25
30-05-2008, 00:50
Witam wszystkich , sama tez jestem babcia ,mam 2-letnia wnusie ,ale nie moge sie nia opiekowac ,syn i synowa mieszkaja ponad 400km ,nad morzem, ale jestem szczesliwa ,że ja mam .....pozdrawiam babcie i dziadkow , jestescie wspaniali :):):)

Koteczek i Myszka
30-05-2008, 01:00
Witam wszystkie babcie i dziadkow sama jestem babcia 8 letniej Justysi ale mieszkam bardzo daleko wiec tylko rozmawiam z wnusia przez telefon i oczywiscie rozpieszczam ja jak zobacze cos fajnego to zaraz kupuje i wysylam a wnusia bardzo sie cieszy. Pozdrawiam wszystkich

janinaa
31-05-2008, 16:58
Witam, Koteczka i Myszka, wsród nas babć i dziadków.Ja mam dwoje wnucząt daleko, wnuka 7 lat w domu, wnuczkę 15 lat blisko domu i często bywa z nami a jutro dzien dziecka.

dagmara
31-05-2008, 19:39
Witajcie wszystkie babcie i dziadkowie. Ja też jestem babcią 14 letniej wnuczki i 14 dniowego wnuka.

tadeusz50
01-06-2008, 02:04
Dziś Dzień Dziecka sprawmy swoim wnukom niespodziankę. Dajmy im w tym dniu choćby najmnieszy prezent, np. może to być lizak. Tak nie żartuję, niektóre wnuki nawet mieszkający blisko tego nie dostają od babć i dziadków. Dajmy im poczucie bezpieczeństwa, dobroci i miłości . Kochajmy wnuki to i one nas będą kochać. Dziadek dwóch wspaniałych wnuczek 16,5 lat i 3 lata 9miesięcy

Terenia
01-06-2008, 14:55
Kochani-Dzień Dziecka to wspaniała okazja do udowodnienia naszym dzieciakom-nie tylko wnukom- ile dla nas znaczą. Mam na myśli przede wszystkim uczucia. Zgadzam się, że czasem wystarczy zwykły lizak, ale naszej miłości dzieci nigdy nie mają za dużo. Tak więc Babcie i Dziadkowie-mamy duże pole do popisu. Pozdrawiam:)

ewikomega
15-06-2008, 16:49
witajcie babcie i dziadkowie od 18-go lipca przechodzę na emeryturę , będę więcej czasu poświęcać moim wnukom,a także zarejestrowałam się na forum i będę chciała się zaprzyjaźnić z Wami

ewikomega
15-06-2008, 16:50
...................

martunia
15-06-2008, 16:53
Oo jaka zwięzła wypowiedź.

tadeusz50
15-06-2008, 18:44
martuniu
Ta wypowiedż jest super, mega zwięzła, wszystko wiadome. Jeśli tak będzie na innych wątkach, to nagadamy się z ewikomega, aż nas palce od klawiatury będą boleć

ignesja
15-06-2008, 23:42
witajcie babcie i dziadkowie od 18-go lipca przechodzę na emeryturę , będę więcej czasu poświęcać moim wnukom,a także zarejestrowałam się na forum i będę chciała się zaprzyjaźnić z Wami

Ewikomega,na pewno tu zakotwiczysz, bo ciekawie i miło.Trochę czasu zajmie Ci poznanie użytkowników forum, zwyczajów i zasad tu panujących,ale zawsze możesz liczyć na pomoc szczególnie tzw. moderatorów.Spróbuj przedstawić się wybierając na stronie głównej Klubu Seniora kolejno wątki: Generacja 50Plus,potem-przedstaw się cz.II.Powodzenia !

emka46
16-06-2008, 09:37
...................

"martuniaOo jaka zwięzła wypowiedź.'

"tadeusz50martuniu
Ta wypowiedż jest super, mega zwięzła, wszystko wiadome. Jeśli tak będzie na innych wątkach, to nagadamy się z ewikomega, aż nas palce od klawiatury będą boleć"

I po co te docinki,jeszcze ewikomega spłoszy się.A pomyłki,tym bardziej na początku zdarzają sie każdemu z nas.

Ewikomega,nie przejmuj sie drobnymi potknięciami,dużo czytaj i pisz.

tadeusz50
16-06-2008, 11:28
emka46
Jak widać w pierwszym poście Ewikomega umie posługiwać się klawiaturą i komputerem to drugi odebrałem jako żart i też zażartowałem. Sam nie tak dawno byłem też początkującym i jeszcze pamiętam jak to wygląda. Uważam że na poważnie to się w trumnie leży a tu możemy trochę pożartować. Jeśli mój żart przekroczył granice dobrego smaku to przepraszam. Ale kajać się nie będę.

teresa60
17-06-2008, 17:56
Oj jakie Wy jesteście młode babcie.Moja wnusia ma 22 latka i jest nadal moim maleństwem.Mieszka teraz w Paryżu,tam pracuje i sie uczy .Może w tym roku wybiorę się do niej.Mam też wnusia 14 letniego,który mieszka w Polsce.Jednak to jest prawda że do wnuków ma się więcej cierpliwości i zawsze pozostaną"maleństwami".Babcią zostałam mając 38 lat i teraz jestem młodą babcią.Pozdrawiam wszystkie babcie i dziadków.:) :D

ewikomega
17-06-2008, 21:16
Ewikomega,na pewno tu zakotwiczysz, bo ciekawie i miło.Trochę czasu zajmie Ci poznanie użytkowników forum, zwyczajów i zasad tu panujących,ale zawsze możesz liczyć na pomoc szczególnie tzw. moderatorów.Spróbuj przedstawić się wybierając na stronie głównej Klubu Seniora kolejno wątki: Generacja 50Plus,potem-przedstaw się cz.II.Powodzenia !
Dziękuję za pomoc ,rady. Nie spodziewałam się reakcji nawet tych niby "krytycznych" ,ale dla mnie miłych-potrafię się śmiać z siebie -bo uczę się działać na forum jest to - dla mnie nowość ,ponieważ jaszcze pracuję. Mam nadzieję, iż przy pomocy Waszej będę w posługiwaniu się na forum b.dobra.Pa dziękuję.

emka46
17-06-2008, 21:30
Moja wnuczka /od syna/ ma 21 lat,od córki 13.

tadeusz50
20-06-2008, 13:45
http://www.vpx.pl/up/20080620/ml30055686399195e3a4418a23e443be7ef840c142042.jpg
Moja młodsza wnuczka Ola -Huragan i troche wody dla ochłody

Malgorzata 50
20-06-2008, 14:00
Ale fajny jest ten Huragan-widać ,że panienka z temperamentem

Terenia
22-06-2008, 19:56
Długo mnie tu nie było i dużo się w międzyczasie "napisało". No ale to są uroki bycia babcią 7-ki małoletnich wnuków. Wieczorami padałam dosłownie na twarz i literki na klawiaturze to mi tańczyły jakiegoś zwariowanego twista. Ale teraz jedna synowa ma wakacje,druga(ta od rodziny zastępczej) pozaliczała wszystkie dodatkowe niezbędne szkolenia i mam nadzieję na większy luz. A na razie pozdrawiam Wszystkich "starych" i nowych Dziadków i Babcie:)

akusia
22-06-2008, 22:27
Musze się wam pochwalić jaka jestem dumna babcia.
W czwartek to jest 19-czerwca moja wnuczka obroniła
prace magisterską na 5.:) :) :)
Pewnie już nie doczekam takej przyjemności od wnuka.
Teraz dopiero zdał do 3-ciej klasy.:)

Basia.
23-06-2008, 00:55
Musze się wam pochwalić jaka jestem dumna babcia.
W czwartek to jest 19-czerwca moja wnuczka obroniła
prace magisterską na 5.:) :) :)
Pewnie już nie doczekam takej przyjemności od wnuka.
Teraz dopiero zdał do 3-ciej klasy.:)
wnuczka super wrodzila się w Babcię, ja Ci dam nie doczekam!!!!!!!!

Malgorzata 50
23-06-2008, 00:56
Gratulacje dla wnuczki i babci i powtórzę jak echo za Basią ja ci dam....

akusia
23-06-2008, 11:42
Dziękuje Wam za gratulacje,wnuczce też przekaże od Was
gratulacje.:)

Iluzja
23-06-2008, 16:15
... nawal roboty jaki mialam z nauka obslugi komputera... za mna. Pozwalam sobie dzisiaj, dyskutowac, albo sie tylko dopisywac... od samego rana, bo upal zwala z nog, a ja nie wytrzymuje... siedze w domu...
Jestem babcia prawie osmioletniego Nicolas i prawie trzyletniej, Ewy. Przede wszystkim jestem babcia telefonowo - komputerowa. Ale od momentu nauczenia sie wysylania obrazkow, wnuczeta czekaja kazdego wieczora na to co tam babcia im przyslala. Potem dzwonia, no i rozmawiamy...
Przyjezdzaja od czasu do czasu... niestety, po polsku nie mowia, mimo ze ich mamusia ze swoja mamusia, tz: mna, rozmawia po polsku, sluchaja z zainteresowaniem... i na tym wszystko sie konczy... milego dnia zycze wszystkim babcim...i dziadkom tez...http://srv9.odsiebie.com/MTIxNDIyNjg5Nw==/MTIxNDIyNjkyMDQuZ2lm/46lky70v.gif (http://odsiebie.com)

Terenia
23-06-2008, 20:38
No to masz problem- albo Ty je nauczysz po polsku, albo nauczysz się ich języka. W obu przypadkach życzę powodzenia!!!:)

Iluzja
23-06-2008, 21:04
... jestem we Francji juz... 37 lat. Dziesiec lat dluzej jak w Polsce. Zaluje tylko, ze wnuki nie mowia jezykiem ich babci i ich mamy. Babcia, mowi...
Ale czytac ksiazeczek po polsku nie moze... a ma.
Milego wieczoru zycze...http://srv11.odsiebie.com/MTIxNDI0NDI0NA==/MTIxNDI0NDI0NDQzLmdpZg==/amh0qo7d.gif (http://odsiebie.com)

bogda
02-07-2008, 11:36
nareszcie moja córcia poduczyła mnie jak przesłać fotki, więc to czynię i pokazuję mojego wnusia...:)
http://images33.fotosik.pl/306/0215a9b14b61a70cm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0215a9b14b61a70c)

http://images24.fotosik.pl/240/7630dd0c4cb2b280m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7630dd0c4cb2b280)

http://images34.fotosik.pl/306/474a001037027d75m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=474a001037027d75)

gratka
02-07-2008, 12:12
Bogda
On jest przesłodki!

Gratuluję !

bogda
02-07-2008, 22:56
B.G. dzięki za gratulacje, fakt ...jest słodki ale i rozdarty, ale wszystkie małe bąble takie są, najukochańsze i takie nasze...:)

destiny
02-07-2008, 23:43
Wprawdzie oglądaliśmy fotki na spotkaniu, ale jeszcze raz powiem Ci, że masz uroczego wnusia :)
Na tamtych zdjęciach widzieliśmy duże podobieństwo do babci Bogusi...a tutaj to już więcej cały tatuś :D

Wszystkim Babciom (i Dziadkom też) składam gratulacje - babcia Basia ;)

bogda
02-07-2008, 23:47
Destiii...chyba masz rację, teraz rośnie i ciągle się zmienia, już ma 4 m-ce, ja tam w tym udziały nie miałam to i podobienstwo raczej znikome :)

Karol X
02-07-2008, 23:57
Wprawdzie oglądaliśmy fotki na spotkaniu, ale jeszcze raz powiem Ci, że masz uroczego wnusia :)
Na tamtych zdjęciach widzieliśmy duże podobieństwo do babci Bogusi...a tutaj to już więcej cały tatuś :D

Wszystkim Babciom (i Dziadkom też) składam gratulacje - babcia Basia ;)

Dziekuje Desti jako dziadek dwoch wnuczek.

Myslalem w pierwszej chwili,ze to malutka Bogda,slowo daje,dopiero pozniej przeczytalerm,ze to wnuczek Bogusi.
Podobny do babci,nawet bardzo.

bogda
03-07-2008, 00:06
Oj Karolu....rozbawiłeś mnie, ale dzięki za komplement...podobno też byłam uroczym dzidziusiem...ale to było bardzo dawno temu:) mój wnuczuś jest o niebo ładniejszy i słodki jak miód, tylko go schrupać...:) Pozdrowienia dla Ciebie, Małgosi i wnuczek :)

bronczyk
12-09-2008, 20:43
Witam wszystkich.Mam uroczą trójkę wnuków.Najstarszą jest wnuczka Oleńka. Dziś uczennica pierwszej klasy licealnej i zagorzała koniara. Trzyletni wnuczek Staś jeszcze nie ma sprecyzowanych zainteresowań, ale ciągle pyta "po co"? Najmłodszy Maciuś ma Półtora roku. Dość dobrze porozumiewa się z nami za pomocą gestów. Czekamy na pierwsze zdania.

Terenia
14-09-2008, 15:46
Długo już mnie tu nie było, no ale przy tylu wnukach to jest co robić. Zwłaszcza w wakacje. No ale teraz szkoła, przedszkole, więc mam trochę czasu dla siebie. Kiedyś pisałam, że syn z żoną prowadzą rodzinę zastępczą. Niedawno wyszło na jaw,że 8-letnia "wnuczka,która jest z nami prawie 4 lata, zaczęła w szkole kraść. W domu niczego jej nie brakuje, a mimo to wywinęła taki numer. Poza tym okazało się, że dobiera się do domowej apteczki, lodówki i słodyczy. "Dowody przestępstwa" potrafi sprytnie ukryć. Może jest wśród Was psycholog i coś mi na to poradzi. Synowa jest umówiona w ośrodku na rozmowę z psychologiem (wiadomo,urlopy, kolejki), ale może ktoś zetknął się z podobną sytuacją?:confused:

tadeusz50
14-09-2008, 17:01
Terenia
Moim zdaniem rozmowa z psychologiem konieczna. Zastanawiam się czy nie została do tego zmuszona przez jakąś grupę wymuszającą jakieś dobra w szkole lub w drodze do niej. Jest to tylko moja prywatna myśl.

Malwina
14-09-2008, 18:59
może w domu jej niczego nie brakuje materialnie, ale rodzice mają mniej czasu dla niej,moze innym rodzeństwem zajmują się bardziej, a moze między nimi coś sie psuje o czym nie wiesz i jest to reakcja dziecka, aby zwrócić na siebie uwagę...?

Malgorzata 50
14-09-2008, 19:51
Dziecko kradnie wzywajac w tym pomocy ,uwagi ...musicie się przyjzec domowej sytuacji ..i temu co dzieje się w szkole

Terenia
14-09-2008, 20:57
Kochani, dzięki za tak szybką reakcję. Odpowiem po kolei:sytuację w szkole znamy, ponieważ nie jest duża. Wymuszenia nie mają tu miejsca, wszyscy wszystkich znają. Ma brak miłości i zainteresowania też raczej nie. Jest tylko jeden maluszek wymagający większej opieki. Kombinowaliśmy już na wszystkie strony, jaka może być przyczyna takiego zachowania i nic. Jedyne, co przychodzi nam do głowy, to pozostałości wspomnień z biologicznej rodziny(niezbyt ciekawej), ponieważ mała miała już ok. 3 lat, gdy do nas trafiła. Zobaczymy, co powie na to psycholog dziecięcy, ale wydaje mi się, że terapia potrwa dość długo. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Wszystkich:confused:

tadeusz50
09-11-2008, 17:24
http://img2.vpx.pl/up/20081109/mlim000313.jpg (http://www.vpx.pl/foto,im000313.html)
Pierwsze kroki na lodowisku mojej wnuczki Oli -Huragana. Spotkanie z twardym lodem musi się odbyć bo inaczej nie nauczy się jeżdzić na łyżwach. Oczywiście w myśl zasady jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz.:D

mimoza
09-11-2008, 21:27
Oleńko - powiem ci na uszko, że jesteś śliczna i odważna dziewczynka. Nie mogę głośno bo dziadziuś usłyszy i będzie dumny jak paw. Buziaczki Cz

Babcia Iwa
10-11-2008, 01:04
Ja mam dwoje wnucząt : Magdalenka chodzi do 1-szej gimnazjum, a Bartolini do czwartej podstawówki. Byli u mnie wczoraj, narobili zamieszania, powyjadali dobre jedzonko, potulili się i buziaków nie było końca. Bartuś mi oświadczył, że bardzo chce / już się zapisał/ trenować Judo tylko nie ma kimona. Co było robić, jak się kocha to się musi - babcia pomyślała i wiadomo co zrobiła no nie? Już w najbliższą środę idzie na trening i jest cały w skowronkach. Ja też.

aannaa235
10-11-2008, 09:00
A ja mam czworo wnucząt i to prawie dorosłych. Najmłodsza ma 13 lat. Wszyscy mieszkają daleko i z tego powodu jest mi bardzo smutno.

ansty
10-11-2008, 16:29
[
URL=http://www.iv.pl/viewer.php?file=6qxseaaxh0fejgy16d9m.jpg]http://www.iv.pl/images/6qxseaaxh0fejgy16d9m.jpg[/URL]

ansty
10-11-2008, 16:29
To moja kochana 3 letnia wnuczusia Agatka.

mimoza
10-11-2008, 16:36
Czy to ta sama panienka, którą babcia Ania trzyma na rękach? kiedy była maleństwem? Cz

ansty
11-11-2008, 17:56
Tak kochana!!! to ta sama dziewuszka!!! od tego pierwszego zdjęcia minęły 2 lata.Przeurocze i kochane dziecko, a niedługo będzie miała braciszka, czym sie bardzo cieszy i chwali.Pozdrawiam!!!:D :D

tadeusz50
25-12-2008, 19:20
Moja Ola -figurówka w czasie otwierania prezentów z pod choinki.

http://img2.vpx.pl/up/20081225/mlim00046152.jpg (http://www.vpx.pl/foto,im0004611.html)

mina mówi pewnie wszystko

Basia.
25-12-2008, 19:24
gratuluję dziadkowi, Oli wspaniałej wnuczki.:D:D:D

maja59
25-12-2008, 19:36
Ja też przedstawię, Łukaszek ma 2,5 roku i jest strasznym gadułą. Zdjęcie zrobione latem.

http://img2.vpx.pl/up/20081225/mldsc0010679.jpg (http://www.vpx.pl/foto,dsc0010612.html)

Basia.
25-12-2008, 19:49
dziewczyny będą się pchały drzwiami i oknami do przystojniaka Łukaszka.:D:D Moim zdaniem Łukasz jest podobny do babci. :D

magda_pio
28-12-2008, 20:25
To jest mój wnuczek Staś. Ma rok i 8 mieisięcy.. mały kochany łobuziaczek. Zdjęcie z tegorocznej Wigilii.

http://www.szwedzki.eu/johny/DSC00121.JPG

Basia.
28-12-2008, 20:41
gratuluję Stasia :D jest przesłodki.

ewikomega
28-12-2008, 23:18
Ja też pochwalę si moimi krasnoludkami-
Alicja 5l.,Tymoteusz 3l.
Zdjęcie zrobiłam 28-go listopada
http://img125.imageshack.us/img125/4307/zdzisio008po3.jpg

ula49
30-12-2008, 18:50
Ja mam troje wnuków a czwarte w drodze.Natusia 14 lat i Mateuszek 12 lat i Adusia prawie półtora roku

mimoza
31-12-2008, 20:48
Wszystkim babciom i dziadkom, a w szczególności
świeżo upieczonej BABCI SAGULI - szczęścia w nowym Roku 2009 - życzy Czesia
http://img187.imageshack.us/img187/9900/sylwesterhu6.jpg (http://imageshack.us)

Malwina
31-12-2008, 22:42
Sagula babcią???????????????? Sagulo gratulacje i samych przyjemnosci z tego faktu....czy czujesz ,że dorosłas do tego faktu juz? czyś zagubiona nieco babcia?

Scarlett
31-12-2008, 22:48
Malwinko, jakże zagubiona i w dodatku sama w Sylwestra. Mąż w pracy, piesek nafaszerowany i spokojnie śpi. Dobrze, że jest nasz klub, bo łatwiej znieść tyle emocji naraz:) :D

Malwina
31-12-2008, 23:44
ale emocji Ci zazdroszczę pozytywnie.....babuniu maleństwa

tadeusz50
31-12-2008, 23:51
Ale to maleństwo nie mogło poczekać kilka godzin. Do szkoły pójdzie o rok wcześniej.

Wodniczka
31-12-2008, 23:57
Kochani i moje wnuczęta są w domku ..

3 -letnia PATRYCJA

http://img2.vpx.pl/up/20081231/mldsc_205349.jpg (http://www.vpx.pl/foto,dsc_20531.html)

7-LETNI ADRIANEK
http://img2.vpx.pl/up/20081231/mlpic_0188b.jpg (http://www.vpx.pl/foto,pic_0188b.html)

gratka
01-01-2009, 01:18
Wodniczko uściskaj ich ode mnie w Nowym Roku!

Lotka
17-12-2009, 18:24
:) Melduje swoje 16 letnie babciostwo .Mam wspaniala wnusie Olenke

A ja melduję ,że mam wnusię 19 lat, 16lat ma wnuczek, 14 wnuczka i 11 wnuczka, jaka radość żyć, szczególnie gdy wszyscy przyjeżdżają do nas i jest wiele hałasu o nic !
Serdeczności Babcia Lotka

zosinek
18-12-2009, 15:54
"Przyleciała wielkim ptakiem"z daleka do babci.

http://img5.imagebanana.com/img/o212ywj1/P1030369.JPG (http://img5.imagebanana.com/)

zrycla
12-02-2010, 18:13
Chcialam sie przywitac,jestem poczworna BABCIA,mam dwie wnuczki i dwoch wnukow,sa cudowni i wiele by mozna jeszcze o nich pisac.Mam nadzieje bardzo czesto tu zagladac.

tadeusz50
12-02-2010, 19:03
Chcialam sie przywitac,jestem poczworna BABCIA,mam dwie wnuczki i dwoch wnukow,sa cudowni i wiele by mozna jeszcze o nich pisac.Mam nadzieje bardzo czesto tu zagladac.

Witam Cię w gronie babć i dziadków, oraz w klubie KSC. Miłej zabawy, każdy znajdzie coś ciekawego

Ewunia_5
12-02-2010, 21:13
Ja jestem babcią od niedawna. Taki wnuczek jest słodki i kochany ale zmusza babcie do wysiłku.

ansty
13-02-2010, 16:01
Widzę, że nie ma moich zdjęć w pisanych postach, więc wklejam je jeszcze raz!!!http://www.iv.pl/images/hwdmemg55fsc3jxbn6ky.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=hwdmemg55fsc3jxbn6ky.jpg) To Batruś-który 12-go lutego skończył roczek, a dziś postawił pierwsze całkiem samodzielne kroczki.

mimoza
13-02-2010, 16:08
Aniu, jak ten czas szybko leci.
Niedawno chwaliłaś się - gdy przyszedł na świat,
a na zdjęciu wspaniały młodzieniec.
Dla Bartusia i Jego wspaniałej Babci - Cz
http://img175.imageshack.us/img175/6528/tczoweserce.jpg (http://img175.imageshack.us/i/tczoweserce.jpg/)

ansty
13-02-2010, 16:13
http://www.iv.pl/images/fkhm74m1kxmprdmrh.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=fkhm74m1kxmprdmrh.jpg)

a to moje wnuczęta w Wigilię 2009r.Agatka- ta z mojego awatarka!!!

ansty
13-02-2010, 16:14
Czesiu miła!!! czas leci nieubłagalnie, a najlepiej to widać własnie po dzieciach!!!

zrycla
13-02-2010, 16:18
Taki wnuczek jest słodki i kochany ale zmusza babcie do wysiłku.[/QUOTE]

zrycla
13-02-2010, 16:19
miec wnuki to skarb nie do opisania

jolka5652
16-02-2010, 10:30
Witam jestem podwójną babcią, ale w szybkim tempie, bo córki zrobiły nas dziadkami w odstępie dwumiesięcznym, tak że mamy 14-miesięcznego wnuka i wnunię która w ostatnich dniach lutego kończy roczek:)

maluna
16-02-2010, 11:59
Witam jestem podwójną babcią, ale w szybkim tempie, bo córki zrobiły nas dziadkami w odstępie dwumiesięcznym, tak że mamy 14-miesięcznego wnuka i wnunię która w ostatnich dniach lutego kończy roczek:)Jolu, może pokażesz swoje wnuki na forum? To moja wnuczka Zosia na zimowym spacerze.
http://www.iv.pl/images/cmy8f03itrynbbzzoj7.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=cmy8f03itrynbbzzoj7.jpg)

jolka5652
17-02-2010, 22:41
moje wnuki
ale na razie nie potrafię inaczej wprowadzić zdjęcia

jolka5652
19-02-2010, 15:51
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/medium/1_d__i___w__2.JPG
moje kochane wnuki, pod kocykiem Wiktoria
a z telefonem wiadomo chłopak

piernatka
20-02-2010, 01:11
I ja również jestem babcią. Moje wnuczęta to:
dwunastoletnia Klaudia, siedmioletni Bartuś,
pięcioletnia Beatka i czteroletnia Wiktoria.
Bardzo je wszystkie kocham. One chyba mnie
też, bo najchętniej nie wychodziły by z mojego
mieszkania.:D

maluna
20-02-2010, 11:39
Gratuluję Jolu, widzę że udało Ci się pokazać wnuki, super!!!:D
Piernatko, masz kilkoro wnuków, to chyba fajne uczucie. Ja mam wprawdzie dwójkę, ale starszy już całkiem dorosły...

jolka5652
20-02-2010, 21:36
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_Dilu__1_a.JPG mój wnusio Dilawar

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_EFGH_045b.JPG jestem pożeraczem banana

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_Wiki_2_a.JPG i słodka wnusia Wiktoria-Jasminder

http://moje.glitery.pl/text/51/66/1-Joleczka-1676.gif (http://glitery.pl/)

mirellka
20-02-2010, 22:44
Witam wszystkie babcie i dziadka.Cichutko weszłam na tą strone i mnie zainteresowała.Ja też jestem babcią mam 18-letniego wspaniałego wnuczka Marcina i 9-letnia wnuczkę Julie,która trenuje gimnastykę artystyczną.Wnuczka bardzo często mnie odwiedza i lubi u mnie bywać dużo czasu spędzamy razem.Gorzej z wnuczkiem On już swoimi drogami chadza i do dziadków rzadziej zagląda.Pozdrawiam

tadeusz50
20-02-2010, 23:03
Jadziu ja mam 18 letnią wnuczkę, w tym roku matura, młodsza ma sześc lat i jest przedszkolakiem

ditta hop
23-02-2010, 10:23
http://images40.fotosik.pl/260/4107379b9aec932bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Na spacerze z moim ukochanym wnuczkiem

ditta hop
23-02-2010, 10:35
http://images46.fotosik.pl/263/de9371e26116b01bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

domowa zabawa na zakończenie karnawału

Jolina
23-02-2010, 10:45
Jacy Wy jestescie jeszcze młodzi. Ja mam dwóch wnóków 3o i 26 lat i wnuczkę 14- latkę, oraz troje prawnucząt. Tyle , że część z nich jest za Oceanem. :rolleyes:

ditta hop
23-02-2010, 10:59
Jolino ja mam wnuka 19 lat, wnuczkę 12, wnuka 7 i 6 lat.

jolka5652
24-02-2010, 23:55
http://img34.glitterfy.com/10055/glitterfy0155026300D32.gif (http://www.glitterfy.com/)

zjedliśmy babcię była smaczna !!!!!!!!!!!!!!!

http://moje.glitery.pl/text/51/66/1-Joleczka-1676.gif (http://glitery.pl/)

ansty
28-02-2010, 17:07
Jolu-wnuki masz cudowne - jak takie dzieci są słodkie, to wiedzą wszystkie babcie!!!

ansty
28-02-2010, 17:15
A to mój kochaniutki Bartuś i przekochana Agatka-dzieci mojej córki Ewy.http://www.iv.pl/images/99731209574513822441.jpg (http://www.iv.pl/)http://www.iv.pl/images/38167101859676145759.jpg (http://www.iv.pl/)

jolka5652
28-02-2010, 17:57
masz rację Aniu wnuki są naprawdę kochane, chociaż nieraz mocno absorbujące, Twoje są też śliczne

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_EFGH_097.JPG być albo nie być oto jest pytanie

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_EFGH_017.JPG I-wsze urodziny mojej niuni a ona chora temperaturka prawie 39.5 ale i tak się nieźle trzymała

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/2_EFGH_006.JPG dalszy ciąg imprezki

ansty
01-03-2010, 08:18
Jolu!!! gratulacje dla córki!!! dzidzia jest cudowna!!!Pozdrowienia dla rodziców i dziadków!!!

ditta hop
01-03-2010, 20:28
masz rację Aniu wnuki są naprawdę kochane, chociaż nieraz mocno absorbujące, Twoje są też śliczne

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_EFGH_097.JPG być albo nie być oto jest pytanie

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_EFGH_017.JPG I-wsze urodziny mojej niuni a ona chora temperaturka prawie 39.5 ale i tak się nieźle trzymała

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/2_EFGH_006.JPG dalszy ciąg imprezki

Jaka słodka, ale widać po oczętach że chora, życzę duyżo zdrowia maleńka.

jolka5652
01-03-2010, 21:04
dziękuję Wam bardzo za życzenia zdrowia dla mojej niuni, już jest lepiej, okazało się że mała złapała trzydniówkę

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_3---gorace-podziekowan-4178.jpg

jolka5652
04-03-2010, 00:42
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_dilu__puzle.jpg,

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/9709/large/1_wiki_puzle.jpg

jolka5652
04-03-2010, 11:37
przytulcie moje serduszko, bardzo proszę

http://moje-serce.tk/37412/jolcia

domatorka
06-03-2010, 00:18
Na razie udało mi się umieścić jedno moje kochane serduszko, jutro spróbuję drugie. Proszę przytulić :moje-serce.tk.54074/barbara

jolka5652
06-03-2010, 22:02
Na razie udało mi się umieścić jedno moje kochane serduszko, jutro spróbuję drugie. Proszę przytulić :moje-serce.tk.54074/barbara

przytuliłabym twoje serduszko, ale link jest źle wprowadzony i nie da się otworzy

jolka5652
07-03-2010, 00:54
z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet kliknijcie na link drogie babcie

http://dzien-kobiet.tk/1616

jolka5652
08-03-2010, 00:30
Kochane Babcie
Dużo szczęścia pomyślności,
mało smutku, moc radości,
by miłości w życiu było w bród,
boś My są kobiety cud.
Te życzenia ślę z wieczora,
bo to jest najlepsza pora,

http://i49.tinypic.com/358tnjs.jpg

kliknijcie też tu pozdrawiam http://piekneroze.pl/141358

tadeusz50
08-03-2010, 06:14
Wszystkim babciom w dniu święta kobiet wszystkiego najlepszego życzy dziadek Tadek.

Genia
09-03-2010, 16:33
Basiu! Jesteś bardzo szczęśliwą babcią.

tadeusz50
09-03-2010, 17:02
Basiu! Jesteś bardzo szczęśliwą babcią.
Geniu, witaj krajanko.
Ale mam pytanie o której Basi myślisz bo tu jest ich urodzaj.

jolka5652
13-03-2010, 01:28
Drogie babcie i mili dziadkowie jeszcze troszkę postu, a potem będziemy tak podrygiwać

http://i46.tinypic.com/25z7cl0.jpg

jolka5652
13-03-2010, 23:40
moje kochane wnuki w nowej roli

http://i40.tinypic.com/11gt30x.jpg

http://i44.tinypic.com/2vmhheo.jpg

terriit22
16-03-2010, 21:17
witam wszystkie babcie i dziadkow...
Ja tez jestem babcia siedmioletniej Amelki i dwuletniego Krystinka...
Sa slodkie i kochane i swiata poza nimi nie widze....

jolka5652
21-03-2010, 19:07
witam wszystkie babcie i dziadkow...
Ja tez jestem babcia siedmioletniej Amelki i dwuletniego Krystinka...
Sa slodkie i kochane i swiata poza nimi nie widze....

witamy Cię bardzo serdecznie, może pochwaliłabyś się jakimś zdjęciem swoich wnuków, bo jak to dziadkowie lubimy oglądać fotki dzieciaczków.

senioritka
21-03-2010, 23:26
Uważam, że zamieszczanie zdjęć dzieci jest bardzo ryzykowne.

Babcia Iwa
21-03-2010, 23:49
11 lat temuhttp://i44.tinypic.com/2zdxied.jpg i dzisiajhttp://i42.tinypic.com/s4b681.jpghttp://i42.tinypic.com/o9353q.jpg

mirellka
21-03-2010, 23:50
Senioritko zgadzam się z Tobą,ostrożności nigdy za dużo szczególnie w internecie.

jolka5652
25-03-2010, 00:49
Mirelko wystraszyłaś babcie i nastała cisza

http://i39.tinypic.com/w0swoi.jpg

jolka5652
29-03-2010, 00:17
Drogie babcie, czyżbyście były tak zajęte porządkami, zę nie macie chwili na pogaduszki o wnukach

http://i40.tinypic.com/24axu2s.jpg

tadeusz50
01-04-2010, 08:47
Wspaniała dla mnie nowina. Wnuczka zakomunikowała, że będzie mamusią. Zostanę pradziadkiem. Hura.

Scarlett
01-04-2010, 09:26
Tadziu, ale chyba nie Oleńka?
hihihihihi

A TERAZ POWAŻNIE. G R A T U L U J Ę ZE SZCZEREGO SERDUCHA. TRZYMAM KCIUKI ZA NIĄ

senioritka
01-04-2010, 13:14
Tadeuszu! Doczekasz się "pradziadostwa". Nie będę czuła się
osamotniona, wreszcie. Czekam!!!

Scarlett
01-04-2010, 13:24
Wspaniała dla mnie nowina. Wnuczka zakomunikowała, że będzie mamusią. Zostanę pradziadkiem. Hura.
E, Tadziu to chyba prima aprilis!!!!
Ale się dałam wkręcić, a to dlatego, że w kalendarz tak rzadko zaglądam.

tadeusz50
01-04-2010, 18:43
E, Tadziu to chyba prima aprilis!!!!
Ale się dałam wkręcić, a to dlatego, że w kalendarz tak rzadko zaglądam.
Elu, oczywiście, że prima aprilis. Ola za mała a Ania na szczęście jeszcze nie. Chociaż w jej wieku dużo dziewczyn zostaje mamusiami.

jolka5652
03-04-2010, 00:55
http://www.gratka.pl/zyczenia/?token=b7a5f07e80a7d221e01d5254cab

krystynas53
09-04-2010, 20:40
Jeszcze Julian jest w brzuszku mamy(jeszcze ma cały miesiąc), a ja dzisiaj już zrobiłam mu "torcik". Co prawda nie zje go, ale zasika dokładnie. Jeżeli któraś z babć lub dziadków chciałby się nauczyć to robić to służę

http://i43.tinypic.com/1zu0xu.jpg

Jolina
09-04-2010, 22:12
Czegoś tu nie rozumiem. Dla czego czujesz się osamotniona. Że co ?
Że tylko Ty jesteś prababcią.?:)

jasinek123
09-04-2010, 22:31
http://www.imagebanana.com/img/6aja71hm/35.jpg (http://www.imagebanana.com/)

poranna gimnastyka:)

jasinek123
09-04-2010, 22:33
http://www.imagebanana.com/img/of0hamst/3eb634bf914adff47982b1b.jpg (http://www.imagebanana.com/)

poranny spacer:)

jasinek123
09-04-2010, 22:34
URL=http://www.imagebanana.com/]http://www.imagebanana.com/img/1kd8suw4/c4cb3b9579b53e67673be31.jpg[/URL]

Jednoręki bandyta:)

jasinek123
09-04-2010, 22:35
http://www.imagebanana.com/img/8uv93d50/e7b21309903b0582e385d2c.jpg (http://www.imagebanana.com/)

jasinek123
09-04-2010, 22:37
http://www.imagebanana.com/img/j8sgow9o/f446b44db06688acf737931.jpg (http://www.imagebanana.com/)

SAMMBA!!!:)

jolka5652
11-04-2010, 10:55
http://i41.tinypic.com/166c39g.jpg

http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=

betty13
13-04-2010, 23:31
http://www.ulotnie.com/wp-content/uploads/2008/01/babcia.jpg

jolka5652
17-04-2010, 20:20
http://i42.tinypic.com/14y5tlw.jpg

jolka5652
04-05-2010, 09:16
Witam i życzę miłego, słonecznego nastroju

http://i41.tinypic.com/2zthd0o.jpg

jolka5652
01-06-2010, 10:42
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciaczkom
tym małym i tym nieco starszym składam
cieplutkie życzenia z serca płynące

http://niespodzianka.info/ChXv

http://i50.tinypic.com/2v3q72o.jpg

Renatas46
01-06-2010, 13:42
:) Dziecko Nasz Największy Skarb :)

Witam wszystkich w dniu święta Naszych Najmilszych.
http://i41.tinypic.com/25f59c0.jpg

Renatas46
01-06-2010, 13:44
http://i41.tinypic.com/2iwa9uh.jpg

http://i44.tinypic.com/dgs9ld.jpg

Renatas46
15-06-2010, 18:59
Coś dawno tu nikt nie zaglądał,więc ja witam serdecznie wszystkie babcie i dziadków !
http://www.gorazdze.com/zdjecia/zdjecia/babcia_i_dziadek.gif

Malwina
16-06-2010, 23:26
To Ty z tymi ślicznymi bobasami?

jolka5652
17-06-2010, 10:28
dzieciaczki piękne, dziadkowie też niczego sobie

Renatas46
17-06-2010, 17:21
Niestety to nie było moje zdjęcie, ale bardzo mi się spodobało,tylko nie jestem pewna, czy mogłam je wkleić, dlatego usuwam i daję inne.

Zazdroszczę wszystkim babciom i dziadkom, bo ja się jeszcze nie doczekałam wnucząt, a mój jedynak jest już za "stary", żeby go przytulać .

adriana57
19-06-2010, 20:33
Dziś zadzwoniłam do mojego syna i zaraz musialam przeprosić
za to,że się odezwałam nie w porę ?
Już sama nie wiem co sie dzieje z mlodymi wszystko takie nerwowe bez kasy nie podchodź ?

tadeusz50
19-06-2010, 20:38
Już sama nie wiem co sie dzieje z mlodymi wszystko takie nerwowe bez kasy nie podchodź ?
Przeprosić za to że zadzwoniłaś?? :mad: :mad: Świat się kończy

koziorożec
19-06-2010, 21:02

Współczuję Ci, wyobrażam sobie co czułaś!!! tylko można popłakać. Gdybyś powiedziała, że idziesz z kilkoma setkami - to reakcja byłaby inna - ale na krótko.
Nie przejmuj się, daj sobie na wstrzymanie i nie dzwoń, może zrozumie.

jolka5652
20-06-2010, 00:08
Moje córki odwiedzają mnie codziennie

o 6.30 przywożą mi swoje dzieci i twierdzą, że baaaardzo mnie kochają,
jak myślicie mówią prawdę??? hi hi hi

http://i47.tinypic.com/250m0zs.jpg

koziorożec
20-06-2010, 00:11
Moje córki odwiedzają mnie codziennie

o 6.30 przywożą mi swoje dzieci i twierdzą, że baaaardzo mnie kochają,
jak myślicie mówią prawdę??? hi hi hi

http://i47.tinypic.com/250m0zs.jpg

Będą Cię bardzo kochać dopóki dzieci nie dorosną!!!!

jolka5652
20-06-2010, 00:30
Będą Cię bardzo kochać dopóki dzieci nie dorosną!!!!

Tak też myślałam, ale wolałam się upewnić,
a w głębi serca mam nadzieje, że się mylę

http://i45.tinypic.com/fyldhw.jpg

aannaa235
20-06-2010, 07:16
http://www.iv.pl/images/30801811497223645817.gif (http://www.iv.pl/) prawda i tylko prawda

tadeusz50
20-06-2010, 07:22
Jestem kochany i szanowany przez dzieci. U syna nie ma dzieci (i raczej nie będzie) a od córki kocham i też jestem kochany -wnuczki.

Scarlett
20-06-2010, 10:05
Oj, było pewnie bara-bara i dlatego taki ton:D

krystynas53
28-06-2010, 18:54
http://i50.tinypic.com/ml5t9i.jpg

hania.m
28-06-2010, 21:16
Tak też myślałam, ale wolałam się upewnić,
a w głębi serca mam nadzieje, że się mylę

http://i45.tinypic.com/fyldhw.jpg
Obyś się myliła Jolu,
Ale z tego co wiem to często niestety jest to prawda.
Jak wnuczki podrosną, to też nie będą miały czasu- ani córki, ani wnuczki....
Więc to jest najwspanialszy czas jak się jest potrzebnym i córkom i wnukom.

wankabor
29-06-2010, 15:37
Tak pięknie było przez ponad 20 lat, ale się zbyło. Nagle zgasła miłość moich dwojga wnuków do mnie i vice versa. A wszystko stało się przez rozwód ich rodziców. Gromy posypały się na mojego syna i przy okazji na nas. Nie rozpaczam, chociaż przykro mi. Mam nadzieję, że czas uleczy rany po obu stronach.

tadeusz50
29-06-2010, 15:52
Tak pięknie było przez ponad 20 lat, ale się zbyło. Nagle zgasła miłość moich dwojga wnuków do mnie i vice versa. A wszystko stało się przez rozwód ich rodziców. Gromy posypały się na mojego syna i przy okazji na nas. Nie rozpaczam, chociaż przykro mi. Mam nadzieję, że czas uleczy rany po obu stronach.
Współczuję.
Małżeństwa raczej nie da się skleić ponownie, ale czemu dorosłe wnuki +20 nie mają swego zdania. No chociaż i tak bywa.

wankabor
29-06-2010, 16:11
Współczuję.
Małżeństwa raczej nie da się skleić ponownie, ale czemu dorosłe wnuki +20 nie mają swego zdania. No chociaż i tak bywa.
Ja też się dziwię, zwłaszcza wnukom. Przypuszczam , że są pod silnym wpływem matki. Mam czyste sumienie, Od momentu ślubu , dzieliło nas ponad 600 km, a o problemach dowiedziałam się ostatnia. Na pocieszenie powtarzam sobie " nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" ;)

senioritka
29-06-2010, 16:17
Ad post 196! Adriano, Twoje powiedzenie: bez kasy nawet nie
podchodż, wzbudziło moją wielką sympatię dla Ciebie.
Odkryłaś to, co we mnie już dawno drzemało, ale nie umiałam
tego wyrazić słowami. Brawo!

senioritka
29-06-2010, 16:23
Ad post 196! Adriano, Twoje powiedzenie cytuję: bez kasy nie
podchodż, wzbudziło moje uznanie. Co zrobić jak kasa nie pomaga? Pogodzić się?!

wankabor
29-06-2010, 16:33
Ad post 196! Adriano, Twoje powiedzenie: bez kasy nawet nie
podchodż, wzbudziło moją wielką sympatię dla Ciebie.
Odkryłaś to, co we mnie już dawno drzemało, ale nie umiałam
tego wyrazić słowami. Brawo!

Z ciekawości zajrzałam do postu 196. W naszej sytuacji kasa nie odgrywa żadnej roli. Małżeństwo mojego syna jak na dzisiejsze czasy było zamożne. Oboje są lekarzami na wysokich stanowiskach (ordynatorzy). Od pewnego czasu synowa pracuje jako z-ca ordynatora w Niemczech. Być może wygasło jedno uczucie, a zrodziło się drugie . Tak też bywa.

hania.m
29-06-2010, 22:18
Jak dobrze że możemy tutaj pogadać
o tym co piszecie- bo dla nas seniorów miłość naszych dzieci i wnuków do nas to sprawa najważniejsza(oprócz zdrowia)
Bardzo wiele się zmieniło teraz, ja wychowywałam tak żeby córki pamiętały o babci(mojej mamie) i tak zostało-

tadeusz50
29-06-2010, 22:39
Jak dobrze że możemy tutaj pogadać
o tym co piszecie- bo dla nas seniorów miłość naszych dzieci i wnuków do nas to sprawa najważniejsza(oprócz zdrowia)
Bardzo wiele się zmieniło teraz, ja wychowywałam tak żeby córki pamiętały o babci(mojej mamie) i tak zostało-
Tak tylko też bywa, że babcia wybierze spośród dużej gromadki jednego (płeć obojętna) wnuka a reszta jej zwisa, pomimo że brak drugiego rodzica. Różne są koleje losu.

hania.m
29-06-2010, 22:42
Nie wiem, ale może tak też jest, jak pisze Tadeusz.

Barakuda
30-06-2010, 21:07
Witam wszystkie babcie i dziadków. Też mam dwie wnuczki, i jestem bardzo szczęśliwa, bo starsza zdała w tym roku maturę. Tak się tym cieszę, że chyba na wszystkich możliwych wątkach o tym będę trąbić.

lorison
31-12-2010, 01:07
Witam.
Wnuczka Zosia ma już ponad 6 lat
i dzisiaj zaśpiewała nam kolędę "Lulajże Jezuniu".
Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć, m.innymi takie.
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/493/large/1_P1000687.jpg
Jak śpiewała?
Można obejrzeć w króciutkim filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=_2Av8VlDs3g
Pozdrawiam.

Korsarz
20-01-2011, 21:21
ja ostatnio mam wrazenie ze moje dzieci traktuja mnie jak sluzaca i jak chcemy z mezem wyjechac to my mamy problem bo ja na codzien oipiekuje sie wnuczka

mimoza
20-01-2011, 21:28
Witam.
Wnuczka Zosia ma już ponad 6 lat
i dzisiaj zaśpiewała nam kolędę "Lulajże Jezuniu".
Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć, m.innymi takie.
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/493/large/1_P1000687.jpg
Jak śpiewała?
Można obejrzeć w króciutkim filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=_2Av8VlDs3g
Pozdrawiam.

Dawno mnie tutaj nie było, chyba przygnał mnie "powiew" jutrzejszego święta. Lorinsonie śliczna panienka z Twojej wnusi wyrasta. Filmik obejrzałam z przyjemnością. Moje wnuki są już duże, jesli można tak powiedzieć. Wnuczek skończył 11 lat, a wnuczka niebawem skończy 21. :) - Cz

jasinek123
20-01-2011, 22:14
Też się pochwale swoją wnuczką:
Tutaj mieszkala u nas Dziadków

http://img402.imageshack.us/img402/3325/zdjciarodzinnewszystkie.jpg (http://img402.imageshack.us/i/zdjciarodzinnewszystkie.jpg/)

A tutaj już jako studentka Akademi Ekonomicznej
już z dziadkami nie mieszka

http://img837.imageshack.us/img837/3325/zdjciarodzinnewszystkie.jpg (http://img837.imageshack.us/i/zdjciarodzinnewszystkie.jpg/)

aleksa5
20-01-2011, 22:44
http://img.webme.com/pic/a/aleksandra-sokolowska/mojewnuki.jpg
Aga - 22 lata, Norbert-21 lat i Filip- 9 lat.
Na zdjęciu mają trochę mniej:) :) :)

Malwina
20-01-2011, 23:21
Ojej jakie macie duże niektórzy wnuki....zawsze chciałam być młodą babcią a mieć duze wnuki...ale moje zdieci się nie spieszyły...no i dobrze...

A to moje wnuśki dwie....Zosia i Iza

http://img5.imagebanana.com/img/bki06v5y/witecznegrudzie2010Iza9miesicy011.jpg (http://www.imagebanana.com/)

aleksa5
21-01-2011, 00:30
Malwinko, to ja się pospieszyłam, a wnuki przyszły można powiedzieć dobrym czasie.:) :D :) :D

Malwina
21-01-2011, 10:31
Ot widzisz.....hihi....no tak...ja sie nie spieszyłam....a ja tu dzieci "winię"..hihi(trzeba było pomyśleć wcześniej- nie do nadrobienia..)

ansty
21-01-2011, 12:57
http://www.iv.pl/images/45068531374597223505.jpeg (http://www.iv.pl/)

To moja pierwsza wnuczka Magdzia - kończy w tym roku studia magisterskie.Dumna jestem z niej!!!

Kankan
21-01-2011, 12:58
Malwinko,Loris ,Jasinek,Aleksa
jestem pod ogromnym wrażeniem waszych wnucząt sa śliczne
a i szczęśliwe majac takie babcie i dziadków ,to jest wspaniała sprawa pochwalić się wnukami ja tez mam takiego wnunia ma 4,5 roku i dostałam od niego takie życzenia
"Babciu, babciu powiem ci wszystko ,pamiętaj że zawsze musisz być przy mnie gdy nie ma mamy i taty"
ja równiez wszystim wam życzę tego samego.

ansty
21-01-2011, 12:59
http://www.iv.pl/images/41572262848840377238.jpeg (http://www.iv.pl/)

A to moje najmłodsze wnuczęta - Agata 5 lat i Bartuś 2 latka!!
też jestem z nich dumna jak PAW!!!

ansty
21-01-2011, 13:02
http://www.iv.pl/images/49013798232498526107.jpeg (http://www.iv.pl/)

Agatka wybiera się na przedszkolny bal!!

Malwina
21-01-2011, 13:09
Kankanku..to miód na serce takie słowa usłyszęć od wnusiątka ..prawda?
Aniu-PAWiowa babciu -Magda i kot ...obie kocice..hihi a te maluszki to takie żywe sreberka z iskierkami-diabełkami prawda?no i jedna księżniczka...alle masz TEGO...hihi

maluna
21-01-2011, 14:49
Malwinko, super to zdjęcie, taka babcia przejęta swoją rolą...http://www.postsmile.net/img/19/1984.gif (http://www.postsmile.com/)
Ansty, cudne Twoje wnusie...Agatka podobna do babci bardzohttp://www.postsmile.net/img/19/1957.gif (http://www.postsmile.com/)

A to moja Zosia...

..............http://www.iv.pl/images/91616226513187084935.jpg (http://www.iv.pl/)

Malwina
21-01-2011, 15:12
Ojej a Twoja Zosia taka eteryczna i jakby dzieliła jakąś tajmenicę z tym kotem.....

maluna
21-01-2011, 15:18
Ojej a Twoja Zosia taka eteryczna i jakby dzieliła jakąś tajmenicę z tym kotem.....
Wszystko mozliwe...;)

Jolcik
22-01-2011, 21:44
Anasty.Alekso. Malwinko i Manulo,śliczne są Wasze wnuczęta. Ja nie będę powtarzać swoich,bo umieściłam zdjęcia na babińcu. Mam tylko dwie dziewczynki od syna. córka choć skończy za pół roku 35 lat ,nie ma dzieci.

ansty
08-02-2011, 09:11
http://www.iv.pl/images/50731977367214978438.jpeg (http://www.iv.pl/)

Moje kochane małe łobuziaki...

ansty
08-02-2011, 09:13
http://www.iv.pl/images/17165513778542182911.jpeg (http://www.iv.pl/)

Agatka nad morzem.

Sabinka41
08-02-2011, 09:50
witam zostałam babcią 13-stego stycznia najmłodszej
wnusi Agatki całe serce mi zabrała ale jestem
tak szczęśliwa że trudno opisać oto onahttp://www.iv.pl/images/25365681690253191138.jpg

senioritka
08-02-2011, 12:01
Całe, calutkie serce oddałam prawnusi. Odrzucili!

Ira51
08-02-2011, 12:20
Witam ! Jestem tu po raz pierwszy, też jestem babcią, mam wnuczkę Natalkę 12 lat, i 3 wnuków Dawid 11 lat, Mateusz 9 lat,
Konrad 8 lat. Mam dwóch synów, każdy ma 2 dzieci. Zdjęcia wstawię ale jeszcze nie wiem jak muszę się nauczyć.

MyszkaDosia
02-07-2011, 13:44
Hej właśnie się zalogowałam po raz pierwszy. Mam zaledwie 37 lat , ale mam już dwie wnusie. Jedna Róża ma 07mieś, a druga Daniela ma 02 mieś. Różą uraczył mnie syn a Danielką córcia. Sama jestem opiekunką seniora. Młoda babcia zajmująca się babciami i dziadkami, więc bardzo lubię swoją pracę i witam wszystkich.:)

maluna
02-07-2011, 13:48
Witaj Myszko, jesteś bardzo młodą babcią:confused:
Baw się dobrze na seniorku, wejdź na wątek powitaniowy i
przedstaw się, tam zauważy Cię więcej osób:D

aannaa235
02-07-2011, 16:31
MyszkoDosiu -młoda babciu rówieśnico mojej córki,
jak to miło że tak młodzi ludzie lubią seniorów:D

MARYLCIA 54
02-07-2011, 17:25
Jestem babcią PATRYCZKA , który jutro obchodzi ROCZEK :)
JULCIA moja wnuczka ma 7 miesięcy :) będzie uczestniczyła w jutrzeszej imprezce !!!! pomoże kuzynowi konsumować pyszny torcik :)
Babcia czekała na ww istotki ... bardzo długo, ale mam swoje upragnione SKARBY !!!

aannaa235
03-07-2011, 08:34
Wspaniale ze spotykaja sie tutaj babcie w róznym wieku,
moja Julia w grudniu skończy 18 lat, już szykuje się na
imprezę.

Polla
03-07-2011, 11:37
Witam Marylciu cieszę się że jesteś babcią :) Ja mam 4ech wnuków tz.jedną wnuczkę 10lat i chłopcy 13,12 i 5 lat ten najmłodszy najkochańsz:) pozdrawiam:)

barteczek
03-07-2011, 11:46
Dziewczyny, czy może zameldować się w tym gronie PRA....?
Moja najstarsza wnuczka ma córkę która idzie do Gimnazjum. Nie chcę myśleć, że jestem taką....prababcią. Nie czuję tego. Gorzej, jak spojrzę w to moje zepsute, stare lustro! Tam zawsze widzę starą kobietę... Do licha, muszę go wreszcie/bez sentymentów/ wywalić.
Zostawiam cieplutkie pozdrowionka.

zula
03-07-2011, 22:59
http://i781.photobucket.com/albums/yy92/zula3/th_20100120019.jpg (http://s781.photobucket.com/albums/yy92/zula3/?action=view&current=20100120019.mp4)

aby obejrzeć trzeba kliknąć w zdjęcie:D
pozdrawiam wszystkie babcie i dziadków

H.ania
03-07-2011, 23:03
Dziewczyny, czy może zameldować się w tym gronie PRA....?
Moja najstarsza wnuczka ma córkę która idzie do Gimnazjum. Nie chcę myśleć, że jestem taką....prababcią. Nie czuję tego. Gorzej, jak spojrzę w to moje zepsute, stare lustro! Tam zawsze widzę starą kobietę... Do licha, muszę go wreszcie/bez sentymentów/ wywalić.
Zostawiam cieplutkie pozdrowionka.
Ninko co ty piszesz? .Gdzieś na wątku widziałam Twoje zdjęcie .Nie narzekaj. Jest OK

MyszkaDosia
04-07-2011, 03:12
Dziękuję za zauważenie mojej osóbki, witam i myślę że miło się tu będę czuła- bo naprawdę lubię seniorów.

aannaa235
04-07-2011, 17:00
psycholog-Ninko pra......niech będzie aby w zdrowiu wśród gromadki wnucząt i prawnucząt.

ansty
05-07-2011, 20:55
http://www.iv.pl/images/41108355937816534505.jpg (http://www.iv.pl/)http://www.iv.pl/images/71843531971322685277.jpeg (http://www.iv.pl/)http://www.iv.pl/images/55601150942524256491.jpg (http://www.iv.pl/)

To ciągle ta sama AGATKA rok po roku. Najnowsze zdjęcie pokazuje 5,5 latkę, która od września idzie do szkoły!!!