PDA

View Full Version : Warszaty Witrażu- Szklane Inspiracje I Kolory Zaklęte W Mozaikach


Proroca
05-06-2009, 14:11
LETNIE WARSZTATY TWÓRCZE PROROCA AKADEMIA CERAMIKI I WITRAŻU
Podsyłam pomysł na twórcze wakacje! Poznaj swoje ukryte pasje, daj się ponieść wyobraźni, odkryj siebie. Doświadcz magii zaklętej w glinie i kolorowych szkiełkach.

Fascynacja witrażem skusiła nas, aby podzielić się swą pasją. Daj się zauroczyć magią i możliwościami kolorowych kawałków szkła. Odkryj tajniki rzemiosła na organizowanych przez nas warsztatach twórczych. Pobudź zmysły niepowtarzalną poezją barwnych mozaik i witraży: www.proroca.com

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE W TRZCIŃSKU otoczone pięknem RUDAWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO zaprasza na LETNIE WARSZTATY TWÓRCZE "PROROCA"

WARSZTATY WITRAŻU w terminach: 06.07.2009- 12.07.2009. oraz 26.07.-01.08.2009
Zapraszamy na niezwykłe i magiczne spotkania z naturą i szkłem!!!!

Program warsztatu witrażowego:

Nauka wykonywania witraży w technice Tiffany (w taśmie miedzianej), form przestrzennych i płaskich (lampiony, zawieszki), projektowanie, cięcie szkła witrażowego, lutowanie, patynowanie. Nauka wykonywania mozaiki. Każdy uczestnik wykonuje prace własnego pomysłu i może zabrać na własność wszystkie wykonane przez siebie dzieła.
Wszystkie zajęcia odbywać się będą w pracowni artystycznej lub na wolnym powietrzu pod stylową drewnianą wiatą z pięknym widokiem na łąki, góry i skały Rudawskiego Parku Krajobrazowego.

Warsztat prowadzi: artysta plastyk Edyta Kulla
Terminy warsztatów: 06.07.2009- 12.07.2009. oraz 26.07.-01.08.2009


Koszt: Całkowity koszt 7-dniowych warsztatów to 800 PLN. Cena obejmuje wyżywienie /produkty pochodzące z gospodarstw ekologicznych/ (śniadania i obiadokolacje), noclegi w malowniczo położonym gospodarstwie agroturystycznym i warsztaty (wszelkie potrzebne materiały).

WSZELKIE PYTANIA I ZGŁOSZENIA:

Kasia Michalak tel. 508 340 101
e-mail: topolino@interia.pl

Więcej informacji i zdjęć z poprzednich plenerów na:
www.proroca.com

P.S. Liczba miejsc ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Jeśli myślisz, że kogoś ta informacja może zainteresować, proszę podeślij znajomym:-)