PDA

View Full Version : Avatar


destiny
15-02-2007, 23:32
:)
Czym się kierujecie wybierając "avatar" ?
Macie jakieś sentymenty, przesłanie, potrzebę chwili ?
Czy "avatar" powinien być utożsamiany z osobą na Forum ?
Lubicie zmieniać "avatary" ?

Lila
16-02-2007, 00:40
:D Mnie przesłała go miła koleżanka,zapomniałam już która.
Miał być synonimem mojej miłości do zwierząt w ogóle,a kotów w szczególe.

Tylko co ona miała na myśli,zakładając temu kotu kapelusz?

Może to miała być delikatna sugestia,że czas na zmianę fryzury ?

Pozdrawiam - Lila..

destiny
16-02-2007, 00:51
:D Mnie przesłała go miła koleżanka,zapomniałam już która.
Hmmm..a niech tam !!! :D
Kotka, bo to ONA, jak widać, z jakiegoś Hrabiostwa pochodzi, no i elegancją musi kasować wszystkie koty, a kocice w szczególności.
Kapelusz ma gustowny, jak najbardziej pasujący do właścicielki
avatarka...podkreślający urodę :)
Jednym słowem - pierwszy, trafiony !!!
Wow...późno już - Dobranoc :)

Nika
16-02-2007, 10:08
Ja wybieram krajobrazy, stąd zimowy obrazek, który zmieniłam na żółciutkie tulipany, bo skoro za oknem przedwiośnie...pewnie latem znów coś zmienię, bo lubię dynamikę /jako zodiakalny Wodnik nie znoszę monotonii/.Miłego dnia wszystkim życzę.

Bates
16-02-2007, 10:50
A jako że też Wodnik nie lubie stagnacji, jednak przy swoim Awatarku pozostaję zawsze ;)

Pozdawiam

jolita
16-02-2007, 11:00
Ja mam ogromny dylemat, bo "chciałabym a boję się" zwłaszcza, że przyzwyczajam się bardzo do wszystkiego co mam, a ponadto obecnie przeżywam uwielbienie dla wszelkiego rodzaju "gifusiów", a "w tym wieku" chyba nie przystoi, żebym się ozdobiła takim n.p. awatarkiem:56

Ala-ma-50
16-02-2007, 15:42
Ja dostałam taki fajny obrazeczek od synowej...i nie tyle obrazek mnie zafascynował, co nazwa...a nazywa się ta parka królisie..śmiesznie prawda?

destiny
16-02-2007, 16:12
Nika i Bates
No to witajcie Wodniki kochaniutkie :)
Ha, ja mam samych Wodników w domu :)
(mąż, 2 synów-dzień po dniu, synowa ...o dalszych nie wspomnę)
Sama jestem Strzelec :)
...
Baburka w innych postach doczytałam się o Twojej chęci zmiany avatarka .
To chyba dobry pomysł, bo (szczerze), przeraża mnie ta maska wenecka :(
Oczywiście, zrobisz jak zechcesz. I proszę wybacz mi tą moją małą dygresję :)
Nara...

Lila
16-02-2007, 18:53
:mad:

Ja też mam w domu wodnika,z gatunku upierdliwych..

Ale jako lew,nie daję się...
I miła destiny:D tym sposobem awatarek mój jest trafiony.
Bo i taki ze mnie lew,jak i mój awatar..

bogda
16-02-2007, 19:16
A ja nie mam jeszcze awatarka :(
W ogóle to nawet nie mam pomysłu, pewnie pomoże mi
przypadek. Jako zodiakalna waga ciągle się waham....

Nika
16-02-2007, 19:40
No, proszę, niechcacy wydobyłam z Was,senioritki kochane, kilka informacji o znakach zodiakalnych.

qrystyna216
16-02-2007, 21:44
Moj znak zodiaku to bliznieta, mego meza to ryby - wiadomo kto rzadzi w domu http://img57.imageshack.us/img57/6417/3353201choro200028ctis4.gif (http://imageshack.us)

avatarka wybralam takiego bo ladny i mily, moze kiedys zmienie na ladniejszy i milszy.

jolita
16-02-2007, 21:57
Krysiu-Jolu bliźniątka tak śliczne, że "cuś" ale chyba dlatego, że dziewczynki. Może dla równowagi wkleję inne:61http://img105.imageshack.us/img105/7183/blog13xn3.gif (http://imageshack.us)
p.s.przysięgam, że kaczka sama wskoczyła! A kysz!

qrystyna216
16-02-2007, 22:30
a gdzie jej kaczka bliżniaczka?

jolita
16-02-2007, 22:42
to jest ta trzecia bliżniaczka

ammi1952
16-02-2007, 22:47
macie racje dziewczyny też mam kontakt z 2 wodnikami córka i kolezanka obie upierdliwe z tym że każda na swój sposób

Jadka.Z
17-02-2007, 17:22
Mój znak to strzelec i lubię ten znak i lubię siebie. Też zastanawiałam się nad wyborem avatarka i marzyłam o takich niebieskich kwiatkach, ucieszyłam się jak je znalazłam.

destiny
17-02-2007, 18:50
Jadka.Z - Witaj w Klubie Strzelców.
Ja nie wiem...czy ja się lubię ?
Chciałabym być np. Bykiem...
Znak chyba silniejszy psychicznie.
I chciałabym być...piękna i młoda, hahaha.
A moich Wodników....kocham i już !
(Troszke u męża denerwuje mnie jego upartość -
choć mi nie odpyskuje, to i tak swoje zrobi :( )
Trzymajcie się !!!

Jadka.Z
18-02-2007, 11:42
Destiny! witaj. Ja też wolałabym być silniejsza ale strzelce są ciekawskie i mimo słabości są optymistami. Ja za towarzysza życia miałam skorpiona. Trudno z nim sobie poradzić- strasznie uparty i niespokojny. No ale każdy znak ma swoje złe i dobre strony.

iwo1111
18-02-2007, 12:14
Jadko, również jestem strzelcem. Pozdrawiam :)
Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku, opiekuje się nim planeta Jowisz zwana "wielkim szczęściem"- planetą ekspansji, optymizmu, sławy i majątku. Strzelec należy do trygonu Ognia. Jest znakiem podwójnym charakteryzującym się dwoistością natury. Jedna skryta i wrażliwa, druga śmiała i beztroska. Jowiszowa natura Strzelca posiada wiele zalet. To jeden z największych optymistów spośród wszystkich znaków zodiaku, znajdzie pozytywne strony w każdej sytuacji, jest chodzącą reklamą siły pozytywnego myślenia. Ma silne poczucie sprawiedliwości, wrażliwy na krzywdę innych, bystry, odpowiedzialny, utalentowany w różnych dziedzinach. Postępowy, otwarty na nowe idee, idealista, ciekawy świata i ludzi, uwielbia podróże i zmiany. Odważny w swoich działaniach nieprzekupny, głodny wiedzy i pełen pasji. Ma silne poczucie wolności i niezależności, należy do ludzi bez względu na wiek, wiecznie młodych duchem. Jest szczery, przyjacielski, oddany swojej rodzinie - zwłaszcza dzieciom. Lubi wyzwania, ma duży temperament, romantyczny, skłony do wielkich namiętności. Mimo, że dobra materialne i sukces oraz sława nie są dla niego najważniejsze, często je osiąga .Ceni prawdę i szczerość, ma filozoficzne podejście do życia. Łatwo dostosowuje się do nowych okoliczności i zmian.

Jego mottem jest racjonalność, rozum, ekspansja, inspiracja ,nieograniczoność.

Strzelec jest znakiem bardzo zmiennym, jego gorąca natura i temperament powoduje, że szybko do wszystkiego się zapala, ale i też szybko gaśnie. " Łapie parę srok za ogon", często jest niekonsekwentny w działaniu. Niepoprawny optymista, goni za mrzonką, zatracając się w dążeniach. Czasami fanatycznie pragmatyczny, uwielbia prawić wszędzie " kazania", szczery aż do bólu. Nie znosi jakiegokolwiek krępowania i ograniczeń w życiu . Jest emocjonalny, nadpobudliwy, nadwrażliwy, łatwo wpada w gniew. Łatwowierny i naiwny, często wykorzystywany przez innych . Doznaje rozczarowań ponieważ zbyt idealistycznie podchodzi do życia i ludzi. Może mieć kłopoty finansowe przez zbytnią rozrzutność i bliskich, którym nie potrafi odmówić pomocy. Duży temperament powoduje, że ma skłonność do romansów. Może mieć więcej niż jeden związek małżeński.

Opiekuńcza planeta- Jowisz
http://img143.imageshack.us/img143/1516/strzelde0.gif (http://imageshack.us)

iwo1111
18-02-2007, 12:25
http://img170.imageshack.us/img170/9854/strzelecpg0.gif (http://imageshack.us)
Obok pięknych bogiń i odważnych bohaterów w mitologii greckiej występowały także potwory. Należą do nich centaury - półludzie i półkonie - którzy z małymi wyjątkami żyli jak barbarzyńcy. Tylko kilku z nich było przychylnych ludziom. Jeden wychował młodego lekarza Eskulapa, drugi zaś opiekował się muzami. On też wynalazł łuk i za swe zasługi został umieszczony na niebie jako gwiazdozbiór Strzelca.
Strzelec jest pięknym gwiazdozbiorem zwierzyńcowym nieba letniego, bardzo bogatym w gwiazdy podwójne i zmienne (zawiera ich przeszło tysiąc siedemset), a także w gromady i mgławice. Ale ponieważ u nas jest stale nisko nad horyzontem, większość tych obiektów możemy obserwować jedynie przez krótki okres w lecie. Gwiazdozbiór leży w najjaśniejszej części Drogi Mlecznej. W tym właśnie kierunku znajduje się środek naszej Galaktyki. O ile gwiazdy tej konstelacji są od nas oddalone o dziesiątki i setki lat świetlnych, to środek Galaktyki o trzydzieści tysięcy lat świetlnych. Światło stamtąd nigdy się do nas nie przedostaje, ponieważ jest pochłaniane przez ogromne obłoki gazu i pyłu międzygwiazdowego, które pozbawiają nas również wspaniałego widoku. Jądro Galaktyki świeciłoby na naszym niebie tak jasno, że nocą przedmioty rzucałyby tak samo cienie, jak podczas pełni Księżyca.

Nika
18-02-2007, 13:21
Co to za nagonka na Wodniki! ?Cudowne dusze artystyczne, towarzyskie, kreatywne , otwarte na świat i ludzi.Trzeba im tylko sporo wolnośi i urozmaicenia, bo stagnacja je zabija. A że lubią troszkę dominować? Ktoś musi rządzić....hihihi

Zoja
18-02-2007, 16:15
Nie mam nic na przeciw, rządź. Strzelec to dusza towarzystwa więc rządy szybko by mu się znudziły.

destiny
18-02-2007, 18:33
Witam :) to chyba uzależnienie ?
Wy tez tak macie ?
No tak, temacik zrobił się avatarkowo-zodiakalny :P
I dobrze !
Tylko teraz poprosimy o inne znaki zodiaku dla równowagi !
Przyuważyłam, że sporo tu Strzelców..no i imię Basia tez często występuje :D
Ale do Wodników naprawdę nic nie mam, oprócz tego...
że mam ich w nadmiarze :D
Uważam , że to dobry znak zodiaku na męża, byle nie ingerować za bardzo...
Papatki dla Was :)

jolita
18-02-2007, 18:53
Horoskop Waga

67




23 Wrzesień – 22 Październik

Zdanie kluczowe: "Ja równoważę". Planeta panująca to Wenus, elementem jest powietrze i jakość główna. Słońce przejeżdża w znaku w przybliżeniu między 23 Wrześniem i 22 Październikiem. Wagi mają zmysł estetyczny bardzo rozwinięty i jak symbol , który ich przedstawia, poszukują równowagę na każdej rzeczy: mają wrodzoną sztukę dyplomacji. W stosunkach towarzyskich są mili, przyjemni, starają się zawsze działać poprawnie i nie mieć przesądów. Nie kochają samotności i robią z wszystko , aby uniknąć ewentualnej izolacji. Kobiety spod tego znaku są wyposażone w szczególny czar i mają słabość do elegancji i wyrafinowania; poszukują miłości stałej i partnera , który da im pewności. Wagi są zasadniczo z wyglądu przyjemne, kochają bogactwo i osiągnięcia; często cierpią na przeszkody przyrody psychosomatycznej i na nerki.

Barwa: zielony kolor, barwy wiosny

Kamień talizman Tormalina Zielony, Kwarc Gryziona

Dla znaku Wagi, rządzonej przez Wenus, są skojarzone kamienie zielone. Dla miłości jest doradzana Tormalina Zielona, oby tylko osadzana w kolczyku albo w pierścieniu. W chwilach , w których czujecie się nieco sottotono wybieracie natomiast Opal: jego zione w was wleje nieco energetyki. Pożyteczny w zawodzie Malachit, wyklaruje, utrzyma jasnego celu i wzmocni zdolność krytyczną. Aby ulepszyć natomiast swoją zmysłowość skierujcie się do Crisoprasio.

Metal: aby przyciągnąć miłość nie ma niczego lepszego , jak włożyć na siebie kwarc róży oprawionej w pierścieniach, pochyłych, opasek i przede wszystkim naszyjników. Dzień pomyślny: srebro i miedź. (ma Tu Gabriel hai scritto qui l'argento e il rame e questo non sono pure i giorni)

Osoby sławne Giuseppe Verdi, Oscar Wilde, Mahatma Gandhi, Friedrich Nietzsche
*** horoskop Waga ***

tar-ninka
18-02-2007, 19:09
No i proszę, z wątku o Awatarkach zrobił się wątek o znakach zodiaku,a właśnie od jutra zaczynają swe rządy.......
Ryby ostatni z trzech znaków wodnych
Hasło astrologiczne: wyobrażam sobie,mam nadzieję.
Podstawowe cechy : idealizm marzycielstwo
szcześliwy kolor: srebrno szary
pomyślny dzień: czwartek
planety opiekujące sie znakiem : Neptun i Jowisz
Ryby to znak wodny,żywioł ten wyzwala w nich intuicję i chęć poświęcenia.Cechuje je głębokie życie wewnętrzne
Wszystkim rybom,rybkom,rybeńkom ,sto lat
Laurka ..w Życzeniach.

jolita
18-02-2007, 19:12
Waga 21.09- 23.10
Artykuł powstał we współpracy z serwisem www.reiki.keys.pl2005-04-26, ostatnia aktualizacja 2005-04-22 17:21

KAREL PRINSLOO AP Waga jest siódmym znakiem zodiaku, opiekuje się nią Wenus i za jej przyczyną Wagi są predestynowane do miłości, komfortu i wygody. Jej trygonem jest powietrze. Luksus jest jedną z jej podstawowych potrzeb. Bardzo ceni sobie naturalność. Jest optymistyczna, szczera, uczciwa, kurtuazyjna, ma dużą siłę przebicia, zdolność robienia interesów. Czarująca i miła, otwarta na świat, rozumiejąca ludzi i ich sprawy, ma talent dyplomatyczny i staromodne poczucie wartości. Szybko się uczy, jest często utalentowana do jakiejś gałęzi sztuki np. poezji, muzyki, rzeźby. Jest naturalnym znakiem partnerstwa i harmonii, musi mieć poczucie że jest lubiana i kochana. W miłości jest romantyczna i często patrzy przez " różowe okulary". Jej partner może liczyć na spacery przy blasku Księżyca, kolacje przy świecach, listy miłosne, poezje, prezenty, patrzenie głęboko w oczy.

Jej mottem jest kompromis, harmonia, luksus, piękno.

Waga ma silną potrzebę życia w luksusie i żeby to osiągnąć zrobi w tym kierunku wszystko, bez względu na konsekwencję, twierdząc że cel uświęca środki. Dobra materialne, godne życie, to najważniejsze cele w jej życiu. Słabą stroną Wagi jest wahanie się przed podjęciem decyzji. Często przecenia swoją wartość i możliwości, snując fantazje i robiąc wokół siebie większe zamieszanie niż wymaga tego sytuacja. Często sprawia wrażenie pustej i zarozumiałej, zbyt pewnej siebie, aroganckiej. Łatwo można jej złamać serce ponieważ podporządkowuje się partnerowi, aż do zatracenia własnej osobowości. Na znajomych i przyjaciół wybiera osoby zamożne ,oraz z dobrą pozycją społeczną, często afiszując się znaczącymi znajomościami i swoją pozycją materialną.

Opiekuńcza planeta- Wenus 68

emka46
18-02-2007, 19:23
Ja Strzelec,pierwszy mąż Byk,Drugi Waga,co o tym sądzicie?

tar-ninka
18-02-2007, 19:56
Pani w znaku Strzelca podoba się panom spod znaków Wodnika,Panny,Koziorożca i niektórym Lwom. Spędzic zaś życie w zgodzie i szczęściu, może ona z panami spod znaku Panny,Raka,Wagi,Byka ,Skorpiona a także choć z mniejszym wskażnikiem harmonijności,z panami Rybami,Wodnikami i Lwami. Raczej unikać powinna Baranów, Bliżniąt i Strzelców

jolita
18-02-2007, 19:59
Imieniny obchodzi: 06.15,


Osobowość: Ta, co odkrywa duszę ludzi i rzeczy
Charakter: 96 %
Promieniowanie: 98 %
Rezonans: 90 000 drgań/sek.
Kolor: Żółty
Główne cechy: Wola-Aktywność - Intelekt - Uczuciowość
Totem roślinny: Żarnowiec
Totem zwierzęcy: Termit
Znak: Lew
TYP: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom. W niektórych oko*licznościach stają się agresywne. Od najmłodszych lat sprawiają trudności wychowawcze, gdyż trudno nimi kierować.
PSYCHIKA: To ekstrawertyczki, uzewnętrzniające swe reakcje i łatwo przystosowujące się do otocze*nia. Są zarazem obiektywne - dzięki logice, i subie*ktywne - dzięki uczuciowości. Ta dwoistość ich osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Odczuwają silną potrzebę dawania czegoś z siebie bądź to bliźnim, bądź sprawie narodowej czy religij*nej.
WOLA: Z żelaza, a raczej ze stali. Nie pozwólcie, by wchodziły wam na głowę!
POBUDLIWOŚĆ: Ogromna, ale nigdy nie przechodzi w nerwicowość. Jak udaje im się zachować zimną krew wśród beczek z prochem, gdzie spacerują z ogniem swej namiętności?
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Urodzone rewolucjonistki. Nie reagują, ale wybuchają. Jeśli chcecie odwieść je od jakiegoś projektu, to nigdy nie siłą, ale przekonując je że ten zamiar nie leży w ich interesie.
AKTYWNOŚĆ: Wydaje się, że przychodzą na świat z dokładnym planem życia. Wszyscy wokół muszą uczestniczyć w tej walce. Zdarza im się "zużyć" wielu mężów. To jeden z rzadkich typów, dla którego wszystkie drzwi stoją otworem, ale grozi im klęska, jeśli stracą wiarę we własne siły i w swoje przeznaczenie.
INTUICJA: Z łatwością odkrywają głęboko ukryte tajemnice otoczenia. Nigdy ich nie okłamujcie, gdy z czytają w waszych myślach i sercu.
INTELIGENCJA: Znaczna. Posiadają wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługują się w każdej sytuacji. Doskonała pamięć, duża ciekawość świata.
UCZUCIOWOŚĆ: Jest dla nich głównym motorem działania. Jeśli wierzą i kochają, mogą przenosić góry. Gdy zwątpią, wszystko pada w gruzy: Rodzice, nie traćcie autorytetu w oczach tych dziewczyn; które nie wybaczą wam zejścia z piedestału. Jeśli obiecujecie karę, nie odkładajcie jej. Miłość i suro*wość.
MORALNOŚĆ: Składa się z rygoryzmu i stopniowych ustępstw. Gdy chodzi o jednostki, jest bardzo surowa. Gdy chodzi o wydarzenia, tłumy, narody - dopuszcza daleko Idące ustępstwa.
ZDROWIE: chociaż swoją żywotność salamandry, powinny dbać o zdrowie, w szczególności o żołądek.
ZMYSŁOWOŚĆ: Seks to dla nich wszystko albo nic. Są zdolne wszystko poświęcić dla ideałów, nawet życie intymne. Ale w przypadku, gdy ich ideałem staje się miłość fizyczna, wszystko może się zdarzyć.. Dodajmy, ze ich osobowość zawiera sporą dozę cech męs*kich.
DYNAMIZM: Na miarę ich wrzącej psychiki. Mają w sobie cos z bohaterek. Może trzeba również być bohaterem, aby z nimi żyć?
TOWARZYSKOŚĆ: Czy można mówić o towarzyskości przypadku tych kobiecych Don Kichotów, wiecznie w poszukiwaniu wiatraków? Jeśli zgadzacie się z nimi, posługują się wami. Jeśli się im sprzeciwia*cie, spaliliby was na stosie. Są dumne, a ich przyjaźń jest nieraz despotyczna, ale jeśli nią kogoś obdarzą, są bardzo wierne.
PODSUMOWANIE: Jedna rada: nie przeszkadzajcie tym uroczym "termitem" w budowaniu ich fortecy... Dajcie im możliwość dyrygowania, rozkazywania, a jeśli zapomną o was w bojowym rozgardiaszu korzystajcie z rzadkich chwil wytchnienia69



.

akusia
18-02-2007, 20:17
Moje miłe panie a co powiecie o skorpionie. Według mnie jest to najgorszy znak ze wszystkich znaków, wiem coś na ten temat.Ja jestem skorpionem i to jeszcze z 1go listopada.Całe życie jest to walka o egzystencje.Życie osobiste nie do pozazdroszczenia,czasami nie chce się życ.Ale nic to jakoś trzeba żyć dalej.:mad:

Ala-ma-50
18-02-2007, 20:34
Nie strasz mnie Akusiu...mam dwóch synów skorpionów.

tar-ninka
18-02-2007, 20:45
nie moje drogie to wcale nie jest zły znak wszak pod tym znakiem urodziło sie wielu wybitnych osobistosci. Ale o tym moze następnym razem ,jeżeli to Was zainteresuje, pozdrawiam

ammi1952
18-02-2007, 23:03
Akusia tyż jestem skorpionićą z 15 listopadai raczej jestem pogodną i nie pamiętliwą z ponoć dość duzym poczuciem humoru. O ile pamiętam miałam bardzo udane pożycie małzeńskie i osobiste równiez .A ponoć ,zycie to nioc innego -to walka o egzystencje. Pozdrawiam Cię cieplutko Grażyna

urszula-kol
19-02-2007, 09:13
W niedzielę pod znakiem Świni zaczyna się chiński nowy rok. W chińskim horoskopie Świnia jest symbolem męskości i płodności. Świnia to dobry znak, tym bardziej że w tym roku towarzyszy jej ogień, jeden z pięciu elementów chińskiego horoskopu.

Urodzeni pod znakiem ognistej Świni będą mieli szczęście, pieniądze i dużo przyjaciół. Wiele par chińskich chce mieć w tym roku dziecko.

Świat pod znakiem ognistej Świni czeka wszystko, tylko nie nuda. Według przepowiedni feng shui Świnia 2007 jest pod znakiem żeńskiego ognia yin, mniej bezpiecznego od ciepłego męskiego ognia yang. Podobna konfiguracja miała miejsce w 1947 r. - był to początek zimnej wojny. Astrolodzy przepowiadają rok pełen napięć i klęsk naturalnych, choć dobry dla gospodarki.
Ten artykulik przekopiowałam i wkleiłam ze str.Gazety Wyborczej.

Lata Swini to: 4.02.1935 - 23.01.1936
22.01.1947 - 9.02.1948
8.02.1959 - 27.01.1960
27.02.1971 - 14.02.1972
31.01.1995 - 18.02.1996
18.02.2007 - 2.02.2008

jolita
19-02-2007, 10:25
Urszulko - dobrze, że mnie wyręczyłaś, bo już 4-go mojego horoskopu w moim wykonaniu chyba Dziewczynki "nie zdzierżyły by". A owszem - jestem (dobrze, że kalendarz sięgnął jeszcze mojej daty - bo nie uwierzono by mi...)70

destiny
19-02-2007, 11:36
Urodzeni pod znakiem ognistej Świni będą mieli szczęście, pieniądze i dużo przyjaciół. Wiele par chińskich chce mieć w tym roku dziecko.
Wow, ale się ucieszyłam :D
Czyżby mój Marcinek miał szanse na braciszka lub siostrzyczkę ?
Czego życzę synowej i synowi z całego serca, choć wiem, że to życzenie jest wbrew ich woli !
A niech tam !
Nara...:cool:

luba
19-02-2007, 12:47
Urodziłam się 23 kwietnia patronuje mi więc byk ,uparte ,rogate zwierzę.Nie wszystko to co przypisuje się byczkom ,byczynkom :)jest takie do końca zgodne z rzeczywistością ale coś niecoś się zgadza .zgadzam się też z ammi ,życie to ciągła walka z przeciwnościami .Czy znajdzie się jeszcze ktoś "rogaty "? Pozdrawiam

jolita
19-02-2007, 13:33
[QUOTE=jolita (dobrze, że kalendarz sięgnął jeszcze mojej daty - bo nie uwierzono by mi...)
A propos: czy wcześniej urodzeni przestają być świniami?!?
To jeszcze mam szansę!72
Pozdrówka dla innych Świnek

destiny
19-02-2007, 16:13
Skoro tu tak dużo o znakach zodiaku, to może i wróżba z tarota dla Was ?

http://www.dziennik.pl/Horoscope/Default.aspx?TabId=175

Przyznam się, że boję się stawiania prawdziwego Tarota.
...

Będąc młodą mamą skorzystałam jeden raz ze stawiania kart (zwykłych) u nieprofesjonalnej wróżki. I co ?
Nie było tam jakichś złych przepowiedni, ale świadomość, że wszystko się sprawdziło...nie, nie chcę wiedzieć !!!
Od tej pory panicznie boję się stawiania kart, a Tarota szczególnie.

urszula-kol
19-02-2007, 18:03
Jolu wcześniejsze Świnie to ci co się urodzili w latach:
30.01.1911 - 17.02.1912 i
06.02.1923 - 04.02.1924
Nie wypisałam tych roczników, bo raczej tu na forum ich nie ma

Biedronka
20-02-2007, 21:17
Wow, ja też jestem spod znaku Świni! Ciekawe, czy mi się sprawdzi horoskop? Pożyjemy, zobaczymy ...

ccech
21-02-2007, 09:02
ja to bawoł. to jak ryczerz. Zakuta pała. Podobno, gdyby Bóg zaczął spełniać ludziom życzenia. to dopiero by była katastrofa. horoskop dla mnie jest zwiastunem moich klest. lepiej się czuję po klesce, po tym jak już jestm chory.

bogda
16-03-2007, 21:40
Coś sprawdzam...

bogda
16-03-2007, 21:45
Kochana Desti.... nareszcie mi się udało!!!.... mam avatarka !!!

Ale walczyłam.... dłuuuugo....uff

Dzięki Ci, duże dzięki... :) :) :)

Biedronka
16-03-2007, 22:41
Bogdo, śliczny avatarek :) Gratulacje!

destiny
16-03-2007, 23:21
Kochana Desti.... nareszcie mi się udało!!!.... mam avatarka !!!

Ale walczyłam.... dłuuuugo....uff

Dzięki Ci, duże dzięki... :) :) :)

Bogusiu, wiesz jak mi miło, że mogłam pomóc ?!
Cieszę się razem z Tobą :)

qrystyna216
23-03-2007, 18:25
Basiu, musiałam zrobić duże powiększenie /wzrok już nie ten/ aby zobaczyć co jest na Twoim avatarku ale nadal nie jestem pewna /leniwiec?/

emka46
23-03-2007, 19:51
Tak Krysiu,to jest leniwiec.Jak wejdziesz na moj profil,znajdziesz to zdjecie w albumie.Kliknij na nie - powiekszy się.

qrystyna216
23-03-2007, 23:06
Tak właśnie zrobiłam a z opisu w profilku domyśliłam sie :)