PDA

View Full Version : Szukam dziadka dla samotnej babci :)


fifi741
06-07-2009, 12:26
Witam. Poszukuję partnera dla mojej babci. Babcia ma ok.60 lat, jest sama, musi mieszkać samotnie w swoim domu. Kilka lat temu wróciła z USA, dziadek umarł kilkanaście lat temu, wybudowała dom i musi mieszkać w nim samotnie, mieszka kilka kilometrów od Warszawy. Ja jestem wnuczkiem, może znajdę przy okazji nowego, dobrego dziadka ? :) Proszę pisać na e-mail : fifi741@wp.pl

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

B.B.
06-07-2009, 13:25
Dobry Wnuczku ! Skoro Babcia ma okolo 60, to sobie z powodzeniem sama znajdzie partnera ,a dla nawiązania kontaktow towarzyskich niech się własnie ona pojawi na tym forum ! Zachęć ją do tego !

fifi741
06-07-2009, 17:24
Problem w tym, że babcia o niczym nie wie i sam chce jej znaleźć przyjaciela :) Ale rozmawiałem już z Nią na ten temat i powiedziała że by chciała, także szukam chętnego :)

tadeusz50
06-07-2009, 17:30
Problem w tym, że babcia o niczym nie wie i sam chce jej znaleźć przyjaciela :) Ale rozmawiałem już z Nią na ten temat i powiedziała że by chciała, także szukam chętnego :)
Trochę żle trafiłeś/aś. Panów tu garstka. Na sztuki można policzyć. Wolnych jeszcze mniej. Szukaj na matrymonialnych. A właściwie niech babcia szuka.

Lila
06-07-2009, 17:32
Problem w tym, że babcia o niczym nie wie i sam chce jej znaleźć przyjaciela :) Ale rozmawiałem już z Nią na ten temat i powiedziała że by chciała, także szukam chętnego :)

Fifi, z internetu jej chcesz wyrwać przyjaciela ?:confused:
Niech babcia jedzie do sanatorium i tam się rozejrzy , choć ponoć na jednego dziadka , przypadają 3 babcie .
Tak ich kosi ostatnio.

Scarlett
06-07-2009, 17:46
A może tu coś znajdziesz, bo u nas mało cosik chętnych panów hihihihi.
http://razem50plus.pl/index.php

fifi741
06-07-2009, 19:50
No może warto zajrzeć na strony matrymonialne :) Babcia nie zna się na komputerze, dlatego ja wszystkim operuje :P

sarna2
06-07-2009, 19:53
Fifi ! Gdybyś znalazł więcej/ dziadków/ to daj namiary!

Lila
06-07-2009, 20:01
To dziadkowie są rozchwytywani na pniu ? Jak leci ??

Hmmm, może trza własnego przywiązać za nogę do kaloryfera , czy jak ?

fifi741
06-07-2009, 20:05
Dobrze Lucyna :D No ja mam 18 lat to chyba na dziadka nie bardzo się nadaję :(

sarna2
06-07-2009, 20:11
Ja myślałam o nadwyżkach jakie znajdziesz dla swojej Babci.
Taki wnuczek by mi sie przydał, ale jako wnuczek! Poczucie humoru masz i to się liczy. A tak a propos jest takie forum "bliziutko" może tam.....

fifi741
06-07-2009, 20:19
Dobrze Lucyna, jak znajdę jakiś porządny towar, to napiszę na priv :)

Lila
06-07-2009, 20:37
Dobrze Lucyna, jak znajdę jakiś porządny towar, to napiszę na priv :)

Fifi , tylko uważaj z tym towarkiem dla babci .
Wiesz , jesteś młody i ufny .I nie wiesz , jakie zgredy potrafią być niektóre dziadki.:D
Taki będzie miły , byle się gdzieś zaczepić , a różki pokaże później . Na wszelki wypadek sprawdź , czy ma mieszkanie , aby można go było spuścić jak okaże się wybrakowany.
No i pamiętaj !
Niech pokaże odcinek renty czy emerytury , aby babci darmozjada na głowę nie ściągnąć.

ps.dobrze , aby miał konto i dobre autko.

sarna2
06-07-2009, 20:45
Lila! Jakaś materialistka Ciebie wylazła . A tak przygarnąć nieudacznika, niech zasmakuje na koniec zycia ciepełka, obiadku, dobrego słówka, miech się dowie ile stracił:rolleyes:

smoczek
06-07-2009, 20:55
Prosze pani Lili, jestem czysciutki dziadek, mily, spokojny, mam tez mieszkanie, odcinek renty, malo jem - jestem sprawny fizycznie, mozesz prawdzic sama, napewno nie pozalujesz.
Autko mam malutkie ale na to co trzeba jest w nim miejsce, zapraszam serdecznie na maly wieczorek.
Zebym nie zapomnial, mam sztuczna szczeke. No i ostatnie lubie babcie amerykanskie, to fajne kobitki.

Malgorzata 50
06-07-2009, 22:40
Prosze pani Lili, jestem czysciutki dziadek, mily, spokojny, mam tez mieszkanie, odcinek renty, malo jem - jestem sprawny fizycznie, mozesz prawdzic sama, napewno nie pozalujesz.
Autko mam malutkie ale na to co trzeba jest w nim miejsce, zapraszam serdecznie na maly wieczorek.
Zebym nie zapomnial, mam sztuczna szczeke. No i ostatnie lubie babcie amerykanskie, to fajne kobitki.
To wsiadaj w autko i leć babcia fifi czeka ...tylko żebyś się sprawił!!!!

gratka
07-07-2009, 00:43
Lo jeny!
Jak ja wroce z tej Hameryki, to tez bede amerykanska babcia !
Tylko ja mam gabaryty i potrzebuje dziadka z Mercedesem albo Landroverem.
Smoczek, jakby Cie babcia fifi pogonila, to zmien auto i pogadamy.:D

Mar-Basia
07-07-2009, 00:51
Lo jeny!
Jak ja wroce z tej Hameryki, to tez bede amerykanska babcia !
Tylko ja mam gabaryty i potrzebuje dziadka z Mercedesem albo Landroverem.
Smoczek, jakby Cie babcia fifi pogonila, to zmien auto i pogadamy.:D

Gratko, zawsze mozesz sprobowac. Hihihihi

Alladynka
07-07-2009, 09:51
fifi741 dobry jesteś nie ma co . Dawno tak się nie uśmiałam :) :) :cool:

Lila
07-07-2009, 10:21
Lila! Jakaś materialistka Ciebie wylazła . A tak przygarnąć nieudacznika, niech zasmakuje na koniec zycia ciepełka, obiadku, dobrego słówka, miech się dowie ile stracił:rolleyes:

No nie Lucynko .:)
Toż ty samarytanka jakaś ?
A po co Ci ta jego wiedza ?
No i przy garach chcesz skakać na starość ? Po co ? Dla obcego dziadka ?
Co innego , jeśli jest dziadek z prawami już nabytymi , od wielu lat .To wyjścia nie masz .Nie przywiążesz go na łące i sam pasł się nie będzie , bo sąsiedzi Cię obszczekają.

Nowy dziadek powinien być kucharzem z zawodu , z dobrą emeryturą z hotelu Mariott czy Sheraton .
Specjalność - ciasta , ciasteczka oraz torciki .:D

gratka
07-07-2009, 15:02
fifi napisales cos o babci, a jakie babcia ma wymagania co do dziadka?
Ja znam jednego: troche przechodzony, niemodny, boi sie komputera, ale przy tym malomowmy, to przynajmniej klamal nie bedzie. Latwy w obsludze ( tak mi sie wydaje), co rano gazeta do sniadania, drzemka po obiedzie, spacer wieczorkiem. Orlem nie jest, nie odleci daleko.:D Spokojnie mozna na nim polegac...

Vika
07-07-2009, 15:10
Oj FI-fi cos zamilkł, a ja mam taki świetny pomysł.
Całkiem fajnego dziadka ,jeszcze na chodzie odstąpie,
no za niewielkie honorarium:) .

tadeusz50
07-07-2009, 15:14
Babka Gratka, Vika, handel żywym towarem zabroniony.:) :) :) :)

Lila
07-07-2009, 15:22
Oj FI-fi cos zamilkł, a ja mam taki świetny pomysł.
Całkiem fajnego dziadka ,jeszcze na chodzie odstąpie,
no za niewielkie honorarium:) .

O, to mam jednego sąsiada .
Tylko czy da się spieniężyć ?:D

Tadek , czy na dziadka można powiedzieć 'żywy towar '?
A co on przy rurze ma tańczyć , w samych kalesonach , lub bez - nie daj Bóg ! ?

tadeusz50
07-07-2009, 15:26
Lila dokąd dycha -czyli oddycha- to jest żywy. Z kijanką między nogami. No chyba, że w drewnianej jesionce to już insza inszość. Spadam bo mnie zaraz wsadza do takiej jesionki a jeszcze kilka dni przede mną.

babciaela
07-07-2009, 15:36
O matko co tu się dzieje?jestem ześmiana do łeż jak potraficie dogadywać....orłem nie jest ,nie odleci...albo taniec przy rurze...Ale wariujcie ja tak lubię....jest wesoło i o to idzie...Miłego randkowania...

gratka
07-07-2009, 17:45
Tadziu my tu z dobrego serca chcemy wyswatac znajomych dziadkow, a Ty od razu "handel". A jak trzeba cos dodac, zeby takiego kto przygarnal?
Vika tez na zysk nie liczy, raczej na swiety spokoj :D

fifi741
07-07-2009, 17:51
fifi napisales cos o babci, a jakie babcia ma wymagania co do dziadka?
Ja znam jednego: troche przechodzony, niemodny, boi sie komputera, ale przy tym malomowmy, to przynajmniej klamal nie bedzie. Latwy w obsludze ( tak mi sie wydaje), co rano gazeta do sniadania, drzemka po obiedzie, spacer wieczorkiem. Orlem nie jest, nie odleci daleko.:D Spokojnie mozna na nim polegac...

Babcia nie ma zbyt dużych wymagań, chce tylko żeby ktoś się nią zaopiekował i dawał jej wsparcie. Sama umie o siebie zadbać, ale to nie to samo, z resztą, z dziadkiem zawsze raźniej by jej było. :)

tadeusz50
07-07-2009, 18:06
fifi tylko, żeby się nie okazało, że to babcia będzie wsparciem dla dziadka i będzie biegać koło niego z chusteczką do nosa. A zresztą co mi tam. oferty już macie.

fifi741
07-07-2009, 18:12
fifi tylko, żeby się nie okazało, że to babcia będzie wsparciem dla dziadka i będzie biegać koło niego z chusteczką do nosa. A zresztą co mi tam. oferty już macie.

Moja babcia nie da się wykorzystywać, to twarda kobieta :D

Vika
07-07-2009, 18:39
Fi-Fi, trochę to grożnie brzmi"" Moja babcia nie da się wykorzystywać, to twarda kobieta :D"", żeby znowu dziadka nie wykończyła. Ta moja "ofer/t/a,
ma niezły apetyt,a gotowac nie umie.No i tu problem.Dziadka trzeba dobrze karmic,bo inaczej będzie do niczego:D .
Napisz jak to z tym będzie,to się może dogadamy jakoś.

fifi741
07-07-2009, 18:50
Babcia chciała by mieć dla kogo gotować, nie jest groźna, jest zaradna :)

B.B.
07-07-2009, 20:47
No , jak tam Fi Fi czy dostałes jakieś korzystne oferty na maila ? Ale zimną krew zachowaj , zebys nie dostał dziadka z jakiegos głębokiego odzysku .

Vika
07-07-2009, 21:01
przepraszam,napisałam co myślałam,nie mogąc trafić na ostatni post,
a teraz zaraza nie chce sie skasować.
Fi-fi ,ja ciagle dumam jak to zorganizowac,ale chyba ciężko będzie;)

Lila
07-07-2009, 21:31
No , jak tam Fi Fi czy dostałes jakieś korzystne oferty na maila ? Ale zimną krew zachowaj , zebys nie dostał dziadka z jakiegos głębokiego odzysku .

Albo jeszcze gorzej .
Na takiego , co nie znalazł nigdy amatorki na swoje wdzięki.:)

ps.ciężka sprawa.Jak za bardzo przechodzony , to niedobrze.
I taki co tylko zajmował miejsce postojowe , też.
Najlepszy byłby złoty środek , czyli wdowiec z dorosłymi dziećmi w UK.

tadeusz50
09-07-2009, 21:12
fifi741 widzę, że jesteś na forum, jak tam sprawa z babcią.

fifi741
09-07-2009, 21:12
Jeszcze nic nie znalazłem, muszę cierpliwie czekać :(

fifi741
09-07-2009, 21:15
Przepraszam, że nie było mnie jakiś czas, ale wyjechałem Z BABCIĄ na wieś na pare dni :)

B.B.
10-07-2009, 07:46
Doskonale, Babcia wypoczęta ,w coraz lepszej kondycji !
A tam na wsi nie znalazles dziadka - wiesniaka ? Dobre to chłopiska , lepsze niz miastowe !

Katarzyna1950
06-11-2009, 11:14
Witam. Poszukuję partnera dla mojej babci. Babcia ma ok.60 lat, jest sama, musi mieszkać samotnie w swoim domu. Kilka lat temu wróciła z USA, dziadek umarł kilkanaście lat temu, wybudowała dom i musi mieszkać w nim samotnie, mieszka kilka kilometrów od Warszawy. Ja jestem wnuczkiem, może znajdę przy okazji nowego, dobrego dziadka ? :) Proszę pisać na e-mail : fifi741@wp.pl

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

Fifi poszukaj w internecie jakiś fajnych stronek z ogłoszeniami matrymonialnymi. Wprowadź Babcie w tajniki internetowego świata, a może zarazi się pasją surfowania. Żeby tylko za jakiś czas kandydatów nie było zbyt wielu

Arti
06-11-2009, 19:38
Witam. Poszukuję partnera dla mojej babci. Babcia ma ok.60 lat, jest sama, musi mieszkać samotnie w swoim domu. Kilka lat temu wróciła z USA, dziadek umarł kilkanaście lat temu, wybudowała dom i musi mieszkać w nim samotnie, mieszka kilka kilometrów od Warszawy. Ja jestem wnuczkiem, może znajdę przy okazji nowego, dobrego dziadka ? :) Proszę pisać na e-mail : fifi741@wp.pl

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

fifi :D babcia jest dużą dziewczynką i w swaty się nie baw.
Będzie chciała towarzysza to sama tym się zajmie.
Możesz pomóc gdy zwróci się do Ciebie a robienie jej takiej niespodzianki hmmm mnie się tego typu forma nie podoba.

sokolanka6
26-12-2009, 11:37
Już dawno sie tyle nie śmiałam,jesteście fajni.

inka-ni
26-12-2009, 14:06
Witaj Sokolanka tu nie ma co smichy chi chi,bo jak widac brak dziadków do wzuięcia,widac to na nszym forum, jak się boją kobitek.Pomijajć wyjątki!!!

Alisia
26-12-2009, 15:02
Witaj Sokolanka tu nie ma co smichy chi chi,bo jak widac brak dziadków do wzuięcia,widac to na nszym forum, jak się boją kobitek.Pomijajć wyjątki!!!



Na tym forum dziadkow paru sie placze,ale nie wykazuja zainteresowania skondensowanym babincem....bo tu nie ma kobiet tylko jakies starenkie babony.
Nie nie "starenia",tak mowil Zbyszek Cybulski

jasinek123
26-12-2009, 16:27
Alisia
dla czego zaraz się plącze
z kurtuazji nie polujemy w swoim
kurniku
z awatarka wynika że mieszkasz USA
powodzenia co do wyglądu dziadków w
ameryce każdy wagę ma że starczy i na dwie babcie

Arti
26-12-2009, 16:50
Na tym forum dziadkow paru sie placze,ale nie wykazuja zainteresowania skondensowanym babincem....bo tu nie ma kobiet tylko jakies starenkie babony.
Nie nie "starenia",tak mowil Zbyszek Cybulski

Alisiu....no wiesz..przy piecu nie siedzę..zęby mam swoje i czuję się kobietą :D

ciepłych majtasów nie noszę ale też nie noszę stringów..samochód prowadzę..

http://tiny.pl/hx371 pudru czasem używam w małych ilościach.

tadeusz50
26-12-2009, 17:18
Ja tam babci nie szukam, jestem samowystarczalny w zrobieniu koło siebie i nie tylko. Jeszcze będzie marudzić, że skarpetki nie tak położone albo i co innego.

Karol X
26-12-2009, 17:27
Ja nie potrafie byc samowystarczalny.Musze miec kobiete.:D

sellenhel
26-12-2009, 17:58
Na tym forum dziadkow paru sie placze,ale nie wykazuja zainteresowania skondensowanym babincem....bo tu nie ma kobiet tylko jakies starenkie babony.
Nie nie "starenia",tak mowil Zbyszek Cybulski
Alisiu jestem zniesmaczona Twoim stwierdzeniem że tu na seniorku nie ma kobiet tylko cyt: "tylko jakieś starenkie babony" :rolleyes: chyba że ten epitet przypisujesz tylko i wyłącznie do siebie. Ja uważam że na kobietę w żadnym wieku nie powinno się używać takich określeń jakich Ty użyłaś chyba że takie określenia są używane w kulturze amerykańskiej :rolleyes:

Arti
26-12-2009, 18:17
Alisiu--->mała uwaga..."babiszony" jak je nazwałaś... nie siedzą przy kompach a przy piecach i drzemią. Życie się tli u nich.
One nie mają już chęci do życia..bycia...Tak, tak uroda mija ta z młodości ta zewnętrzna..
Ciało się starzeje to też naturalne.Jeśli chodzi Ci o wygląd
ale.."babiszonem" może być wiekiem młoda kobieta i dla mnie jest taka co jej brak szacunku do starszych kobiet.

sellenhel
26-12-2009, 19:05
Alisiu--->mała uwaga..."babiszony" jak je nazwałaś... nie siedzą przy kompach a przy piecach i drzemią. Życie się tli u nich.
One nie mają już chęci do życia..bycia...Tak, tak uroda mija ta z młodości ta zewnętrzna..
Ciało się starzeje to też naturalne.Jeśli chodzi Ci o wygląd
ale.."babiszonem" może być wiekiem młoda kobieta i dla mnie jest taka co jej brak szacunku do starszych kobiet.
Artfilko masz moje poparcie :D właśnie jest tak jak mówisz ,można mieć 20 lat i mentalność "starca".Prawie wszyscy na seniorku jesteśmy babciami i dziadkami ale współczesne babcie i dziadkowie szalenie się różnią od tych jakie były kiedyś. :D

inka-ni
26-12-2009, 19:25
Odpowiem czego ta Alisa plącze się wsród babisznów,czyzby się juz zarazila staroscią na dobre...

eledand
26-12-2009, 20:19
Bardzo trafne odpowiedzi co do Babek i Babć.
Polskie babcie już dawno sie wyzwoliły pracowania jako nianie.
Są nasze Babcie samodzielne niedające sobie w kasze dmuchać i przeskoczą jeszcze nie jedną Amerykańska Babowe jak uszczypliwie się Userka wyraziła co do naszego Klubu Seniora.
My Babcie mamy aż zanadto cięte języczki,aby niejednemu jeszcze za skóre zależć.:mad:

sellenhel
26-12-2009, 20:41
Bardzo trafne odpowiedzi co do Babek i Babć.
Polskie babcie już dawno sie wyzwoliły pracowania jako nianie.
Są nasze Babcie samodzielne niedające sobie w kasze dmuchać i przeskoczą jeszcze nie jedną Amerykańska Babowe jak uszczypliwie się Userka wyraziła co do naszego Klubu Seniora.
My Babcie mamy aż zanadto cięte języczki,aby niejednemu jeszcze za skóre zależć.:mad:
I właśnie Elu tak jest,jesteśmy wolne,dumne i niezależne. :D

senioritka
26-12-2009, 21:46
Selenhell, co tam babcia, ja jestem prababcia. Nie daję sobie
w kaszę dmuchać, mogę przeskoczyć niejednego dziadka, ale
nie chce mi się. Jestem infantylną staruszką i bardzo dobrze
czuję się w swoim JA. Jestem wolna i niezależna.
"Minęła młodość i uroda, została reszta, szkoda!" To mistrz
fraszki, sam Jan Sztaudinger. Wcale nie szkoda, że została
reszta. Z tej reszty satysfakcjonująco korzystam.
Zniesmaczona nie jestem, bo co mi tam. Niech sobie mówią,
piszą, znam swoje możliwości i nikt mi nie podskoczy.
Do pewnego czasu oczywiście. Pozdrawiam Seniorków, którym
"ta reszta" została. Dobrej zabawy życzę.
Jeśli uważacie, że bredzę, to na swoje usprawiedliwienie napiszę, że zięć podzielił się ze mną katarem i pewnie
maligna to powoduje, to bredzenie oczywiście.

sellenhel
26-12-2009, 22:16
Senioritko i właśnie o to chodzi by być młodym duchem a cała reszta nieważna.Ważne jest to że jesteśmy aktywne i niezależne.Pozdrawam Cię i życzę zdrówka.

sellenhel
26-12-2009, 22:19
Senioritko mam maleńką prośbę :D nigdy nie mów o sobie że jesteś "staruszką",wcale nią nie jesteś,jesteś energiczną dziewczyną i tak trzymaj. :D

senioritka
27-12-2009, 10:24
Po prostu dziefczynka!!

Alisia
27-12-2009, 12:56
Odpowiem czego ta Alisa plącze się wsród babisznów,czyzby się juz zarazila staroscią na dobre...


Mozna sie staroscia zarazic.?????


Ja nie udaje,jestem wiekowa, ot tak jak Gniezno,

Arti
27-12-2009, 14:57
Mozna sie staroscia zarazic.?????
Ja nie udaje,jestem wiekowa, ot tak jak Gniezno,

sorry ale czytając Ciebie wystarczy ..aby ta jednostka chorobowa mogła działać na innych.;)
bo mnie mdli na ten przykład.

Alisia
27-12-2009, 15:18
sorry ale czytając Ciebie wystarczy ..aby ta jednostka chorobowa mogła działać na innych.;)
bo mnie mdli na ten przykład.



masochistka jestes?
Mdli cie i czytasz?

karolina100
29-12-2009, 17:50
Witam. Pozwole sobie powiedziec swoje zdanie - podoba mi się "wnukowe szukanie dziadka dla swojej babci". Owszem i sam sobie (czy to babcia czy dziadek) jak zechce to poszuka sam, ale czy napewno???tak głebiej się zastanowić to wielu ludzi starszych w głebi duszy chciałoby cos miec tylko swojego, nie zyc tylko problemami sąsiadki, dorosłego dziecka, serialem itp. Może troche okazji brak, może odwagi, może,może...
Sama tego doświadczyłam szukając kogoś dla swojej mamy, mam nic nie wiedziała. Generalnie mawiała, ze nie chce nikogo, ale jak mówiłam o ewentualnym przyjacielu, partnerze nie negowała. Czy to nie daje do myslenia?? Oczywiście szukałam kogoś w pobliżu zamieszkania mamy. Chodziło mi o kogoś kto także pragnie rozmowy z druga osoba, kto także kocha przyrode, kto ma za soba kawał zycia ale jeszcze ma w sobie życiowa radośc z bycia tu na ziemskim padole.

Lila
29-12-2009, 18:17
Karolina...


..i znalazłaś?:)

karolina100
29-12-2009, 19:06
Karolina...


..i znalazłaś?:)
i tak i nie, bo....w necie było kilka zapytań ale z dośc dużej odleglości zamieszkania. Jednak pewnego razu mój sąsiad działkowy zapuytał "co u pani mamy"?? a ja na to "panie...zapros mame na herbate i będzie wiadomo", a on na to "kiedyś chcialem zeby szła ze mna na cmentarz", a ja na to "na jaki cmentarz, do kawiarni, do parku miejskiego, na działke.....co nie wie pan jak koło dziewczyny sie zakręcic"??no i sie zakręcił, popijali herbatke.......niestety odszedł jakis czas temu...

mela1
10-01-2010, 19:33
Babcie nie mamy szans,dziadkowie wolą młode (patrz Andrzej Łapicki) No cóż ,mimo naszych wysiłków odpadamy w przedbiegach.Bo dziadek choć pierś cherlawą wytęża ,stara się być dalej "macho"

tadeusz50
10-01-2010, 20:26
Babcie nie mamy szans,dziadkowie wolą młode (patrz Andrzej Łapicki) No cóż ,mimo naszych wysiłków odpadamy w przedbiegach.Bo dziadek choć pierś cherlawą wytęża ,stara się być dalej "macho"
Witaj mela1
Czy aAndrzej Łapicki jest reprezentatywny dla seniorów. Z pewnością nie.

Zdzisia67
12-01-2010, 13:30
Witaj mela1
Czy aAndrzej Łapicki jest reprezentatywny dla seniorów. Z pewnością nie.
Ja też twierdzę że NIE !!!!!!

Mariannam
23-04-2010, 17:08
Bardzo się uśmiałam,.

jasinek123
23-04-2010, 18:43
Dołączam do Tadeusza-ano właśnie!
Mariannam a szczego tak się uśmiałaś??

Marziku55
25-04-2010, 21:40
Zazdroszczę takiego wnuczka- brawo. Też jestem samotna, też czekam na dziadka.

Marziku55
25-06-2010, 21:45
Ja też jestem samotna i szukam dziadka, choć nie wróciłam z Ameryki. Mieszkam na wsi i nie radzę sobie z pracami w ogródku. Szukam dziadka - ogrodniczka. Ja myślę, że dziadkowie w naszym wieku-50+ nie umieją korzystać z komputera i dlatego ich tu nie ma. Może więc nawiążemy właśnie kontakt przez wnuczków? Świetny pomysł.CZEKAM.

sarna2
25-06-2010, 22:08
Mam ten sam problem.

tadeusz50
26-06-2010, 06:47
Ja też jestem samotna i szukam dziadka, choć nie wróciłam z Ameryki. Mieszkam na wsi i nie radzę sobie z pracami w ogródku. Szukam dziadka - ogrodniczka. Ja myślę, że dziadkowie w naszym wieku-50+ nie umieją korzystać z komputera i dlatego ich tu nie ma. Może więc nawiążemy właśnie kontakt przez wnuczków? Świetny pomysł.CZEKAM.
Czemu myślisz,że dziadkowie w wieku +50 nie umieją korzystać z komputera? Jakoś jest ich tu i gdzie indziej sporo!! Tobie pisze wnuczka czy sama piszesz? Ech, życie życie. Pewnie "niewolnik" potrzebny!

aannaa235
26-06-2010, 07:10
Jest dużo dziadków 50+...ale oni szukają 30+ ...naiwniacy

tadeusz50
26-06-2010, 07:57
Jest dużo dziadków 50+...ale oni szukają 30+ ...naiwniacy
Aniu ja takowej -30 ani +30 nie szukam:D :D

aannaa235
26-06-2010, 08:20
Tadziu - może Ty, ale większość TAK

sarna2
26-06-2010, 08:38
Czemu myślisz,że dziadkowie w wieku +50 nie umieją korzystać z komputera? Jakoś jest ich tu i gdzie indziej sporo!! Tobie pisze wnuczka czy sama piszesz? Ech, życie życie. Pewnie "niewolnik" potrzebny!
Czemu niewolnik? To raczej kobiety w związkach uważają się za niewolnice, chociaż nigdy tak nie czułam.
Szukam towarzysza życia z małymi przywarami/ja też mam/,żeby można było z kimś pogadać, doradzić, zorganizować.
Niewolnictwo w związku, jakimkolwiek chyba niemożliwe, chociaż jak ktoś chce być niewolnikiem..............

tadeusz50
26-06-2010, 08:48
Czemu niewolnik? To raczej kobiety w związkach uważają się za niewolnice, chociaż nigdy tak nie czułam.
Szukam towarzysza życia z małymi przywarami/ja też mam/,żeby można było z kimś pogadać, doradzić, zorganizować.
Niewolnictwo w związku, jakimkolwiek chyba niemożliwe, chociaż jak ktoś chce być niewolnikiem..............
Ojjj, znów nieporozumienie. Mój skrót myślowy odnosił się do tego
Szukam dziadka - ogrodniczka.
i zażartowałem z tym niewolnictwem

sarna2
26-06-2010, 15:15
praca w ogródku to czysta przyjemność, niewolnictwo- udręka

JEDRUS
27-06-2010, 12:04
myślę ze babciom trudno znalężć dziadka ale najlepszy na dochodne .ja bym też chciala znależć dziadka.bo mój mąż znalazl sobie dzierlatke .nie smućcie sie dla szukających się coś znajdzie .pozdrawiam

wedrowiec
08-07-2010, 11:48
Duza dysproporcja wiekowa to ryzykowna zabawa. Kazdy uklad, zeby byc trwalym wymaga szroko pojetej rownowagi pomiedzy "daje i biore". biada naiwnym nie zdajacym sobie z tego sprawy. Osobiscie sadze, ze dalekie wycieczki poza swoj krag rowiesniczy, w poszukiwaniu wiezi partnerskich , nie rokuja dobrze. Ilez wiazacej sily w swiadomosci wspolnego doswiadczenia pokoleniowego... Po spelnionym uniesieniu mesko-damskim niegdysiejszy papieros i kontemplacja sufitu - "to za malo me serce zeby zyc"....

jasinek123
08-07-2010, 12:46
Duza dysproporcja wiekowa to ryzykowna zabawa. Kazdy uklad, zeby byc trwalym wymaga szroko pojetej rownowagi pomiedzy "daje i biore". biada naiwnym nie zdajacym sobie z tego sprawy. Osobiscie sadze, ze dalekie wycieczki poza swoj krag rowiesniczy, w poszukiwaniu wiezi partnerskich , nie rokuja dobrze. Ilez wiazacej sily w swiadomosci wspolnego doswiadczenia pokoleniowego... Po spelnionym uniesieniu mesko-damskim niegdysiejszy papieros i kontemplacja sufitu - "to za malo me serce zeby zyc"....

ales głupi po twoich zeznaniach
myśle ze powyższe doświadczenia są twoje
nigdy ale to nigdy nie postepowałem tak jak to
opisujesz z partnerką ,kobietą
przecież to nie jest mebel tyle jeszcze można
wyznac opowiedzieć przytulic popiescić
pal tego papierosa i niech to szlak trafi!!!!!!

wedrowiec
10-07-2010, 05:59
ales głupi po twoich zeznaniach
myśle ze powyższe doświadczenia są twoje
nigdy ale to nigdy nie postepowałem tak jak to
opisujesz z partnerką ,kobietą
przecież to nie jest mebel tyle jeszcze można
wyznac opowiedzieć przytulic popiescić
pal tego papierosa i niech to szlak trafi!!!!!!

P L O N K - Pewnie Lepiej Olać Niż Komentować !

amaretto
06-04-2013, 19:27
W grudniu 2012 r.ukończyłam 60 lat,ale po przeczytaniu Twojego wpisu,czuję się jak bym miała 160 lat.Przecież to jeszcze nie stara kobieta,i sama może poszukać sobie partnera.

Ewunia_Olsztyn
13-06-2014, 19:28
Nie wiadomo, jak zakończyły się poszukiwania dziadka dla babci młodego kolegi ?

Przyszłościowo - dziadka lub babcię można poderwać na www.seniorra.pl, a jak nie poderwać, to chociaż sobie poklikać, albo umówić się na basen lub kawę :)

Pozdrawiam.

kozhusuek
08-08-2014, 11:44
Sam lepiej nie szukaj, za to może zainteresuj babcię czymś takim jak biura matrymonialne Warszawa (http://www.duetcentrum.pl/oddzial-centrum-z-siedziba-w-warszawie,14) jest miastem gdzie mozna sporo takich biur znaleźć, tam dzięki fachowej obsłudze na pewno kogoś jej znajdą i będzie szczęśliwa.... :)

dziadek_oli
02-09-2014, 09:28
Jadąc na ulubioną działkę, usłyszałem w radio informację o duetcentrum.pl.
Kilka tygodni wahania, zastanawiania się i moja wnusia Ola ma teraz Babcię :)

Sam lepiej nie szukaj, za to może zainteresuj babcię czymś takim jak biura matrymonialne Warszawa (http://www.duetcentrum.pl/oddzial-centrum-z-siedziba-w-warszawie,14) jest miastem gdzie mozna sporo takich biur znaleźć, tam dzięki fachowej obsłudze na pewno kogoś jej znajdą i będzie szczęśliwa.... :)

kkarolaa
02-12-2014, 22:58
Cześć, mam na imię Karolina, przygotowuje właśnie dla TLC fajny program dokumentalny o życiu dzisiejszego seniora, o uczuciach, emocjach. Szukam więc takich osób jak Państwo! Może macie taką sytuację Wy, albo jacyś znajomi?

1. Szukam małżeństwa, pary, która jest po 60tce i poznała się przez internet.
2. Szukam małżeństwa z długim stażem, po 60tce (zaprosimy na fajną lekcję, naukę miłości, warsztaty dotyku, super doświadczenie!)
3. Wyzwolonej seksualnie pary po 60tce.

Chętnie wyjaśnię niezobowiązująco szczegóły! Proszę o kontakt na maila: karolina.casting@gmail.com