PDA

View Full Version : Koncert Madonny: oświadczenie organizatora - komentarze


Basia.
12-07-2009, 12:35
Komentarz do artykułu: Koncert Madonny: oświadczenie organizatora (http://www.senior.pl/121,0,Koncert-Madonny-oswiadczenie-organizatora,6627.html)
--------------------
Nie ma przymusu bycia na koncercie, nie rozumiem tego zamieszania. Nie chcę żeby ktokolwiek narzucał mi co mam robić z wolnym czasem, nie jestem i nie byłam fanką Madonny ale diabli mnie biorą kiedy czytam o protestach środowiska katolickiego. Podobno żyjemy w wolnej Polsce.

Mar-Basia
12-07-2009, 12:51
Komentarz do artykułu: Koncert Madonny: oświadczenie organizatora (http://www.senior.pl/121,0,Koncert-Madonny-oswiadczenie-organizatora,6627.html)
--------------------
Nie ma przymusu bycia na koncercie, nie rozumiem tego zamieszania. Nie chcę żeby ktokolwiek narzucał mi co mam robić z wolnym czasem, nie jestem i nie byłam fanką Madonny ale diabli mnie biorą kiedy czytam o protestach środowiska katolickiego. Podobno żyjemy w wolnej Polsce.

Jestem pewna, ze ten watek wywola nastepna ostra polemike "bum bum" na naszym Forum.......Po co otwierac takie kontrowersyjne watki? Co rozumiesz pod "Wolna Polska"?:confused:

Basia.
12-07-2009, 13:06
Jestem pewna, ze ten watek wywola nastepna ostra polemike "bum bum" na naszym Forum.......Po co otwierac takie kontrowersyjne watki? Co rozumiesz pod "Wolna Polska"?:confused:
nie przypuszczam żeby mój komentarz do tego artykułu wywołał ostrą polemikę. Napisałam w komentarzu swoją osobistą opinię a to mi chyba wolno? Artykuł znajduje się na stronie "senior.pl.

Pani Slowikowa
12-07-2009, 14:30
Komentarz do artykułu: Koncert Madonny: oświadczenie organizatora (http://www.senior.pl/121,0,Koncert-Madonny-oswiadczenie-organizatora,6627.html)
--------------------
Nie ma przymusu bycia na koncercie, nie rozumiem tego zamieszania. Nie chcę żeby ktokolwiek narzucał mi co mam robić z wolnym czasem, nie jestem i nie byłam fanką Madonny ale diabli mnie biorą kiedy czytam o protestach środowiska katolickiego. Podobno żyjemy w wolnej Polsce.

No pewnie.. z ta roznica ze gdybym ja byla Madonna to wywalilabym organizatorow koncertu .
To tak jakby ktos chcial zorganizowac koncert w wigilie BN..
Troche informacji kurcze i taktu nie zawadzi.

Lila
12-07-2009, 16:50
nie przypuszczam żeby mój komentarz do tego artykułu wywołał ostrą polemikę. Napisałam w komentarzu swoją osobistą opinię a to mi chyba wolno? Artykuł znajduje się na stronie "senior.pl.

Zdaje się, że nie wolno Basiu.:)
Radzę Ci upewnić się.:D

bronczyk
12-07-2009, 21:12
Basiu popieram i stanowisko i takt z jakim napisany jest komentarz. A swoją drogą czemu nie wolno organizować koncertu w Wigilię. Kto ma ochotę niech idzie kiedy chce. Czy koncert Rubika w sierpniu w Warszawie byłby zgodny z katolicką myślą?

Malgorzata 50
13-07-2009, 00:04
Dla mnie dyskusja nad każdym koncertem ,imprezą itd z punktu widzenia tych którym się to nie podoba z tylko im wiadomych względów jest bzdurą,Basiu ubiegłas mnie bo też chciałam o tym napisać -kto nie chce niech nie chodzi nie wszyscy muszą mieć świadomość lokalnych świąt wyznaniowych ,a dla czego niby ma być jakieś bum bum .....?????A jeśli nawet to niech się martwią bombardierzy .Czy zaczynamy dzielić tematy na akceptowane przez klub i nie akceptowane????

Pani Slowikowa
13-07-2009, 00:21
Basiu popieram i stanowisko i takt z jakim napisany jest komentarz. A swoją drogą czemu nie wolno organizować koncertu w Wigilię. Kto ma ochotę niech idzie kiedy chce. Czy koncert Rubika w sierpniu w Warszawie byłby zgodny z katolicką myślą?

Pewnie ze wolno.. ale nie jest to zbyt sprytne bo malo kto przyszedlby. W koncu show biznes tez jest biznes nie??
Czy ja napisalam gdzies ze nie wolno??

ammi1952
13-07-2009, 00:24
Basia mój pogląd na sprawę jest taki sam.Osobiście nie lubię jej piosenek ani jej stylu , ale to nie świadczy o tym że mialabym zabraniać innym słuchania tej wokalistki czy też protestować przeciwko koncertom.

Scarlett
13-07-2009, 09:20
No to Joanna Senyszyn dolała oliwy do ognia.
http://www.pitbul.pl/parcie-na-szklo/senyszyn-umyslowo-chorzy-chca-odwolac-koncert-madonny1

Malgorzata 50
13-07-2009, 09:22
Po prostu nazwała rzecz po imieniu:D

Basia.
13-07-2009, 10:55
No to narozrabiała Pani Joanna Senyszyn :D :D będzie się działo.

Lila
13-07-2009, 11:27
I za jednym zamachem, sprowokowała Ikonę, która niesłychanie kategorycznie się wypowiedziała w tej kwestii.

Lewica nie jest z mojej bajki, ale jest tam paru ludzi, których zwyczajnie lubię, na tyle, na ile można lubić jakiegokolwiek naszego polityka.Panią Joannę cenię za cięty język- nieco rozdwojony na końcu:)- którym ogania się od much gnojówek, co marzą,aby na niej usiąść:)

Myślę,że organizatorzy wyszli z założenia, że jest to święto szczególnie radosne dla Polaków.Wszak Sowiety dostały takiego kopa,że dopiero w Prusach się ocknęły.
I w to święto trzeba się cieszyć,szczególnie że pomogła Matka Boska, niejako.

Gdyby to było rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego...myślę,że takie festyny nie byłyby na miejscu.

Madonna to skandalistka, ale już nadżarta przez mole.
Jaki skandal może wywołać kobita po 50-tce? No sorry,bez przesady.

Malgorzata 50
13-07-2009, 11:51
Juz nie mówiąc o tym ,że obywatel posiada wolną wolę...a bilety na koncert są piekielnie drogie i tłum raczej wybierze grilla korzystając ze szlachetnego -acz wolnego dnia.A Sanyszyn jest moja ulubiona posłanką właśnie z powodu owego rozdwojonego na końcu języka i odwagi w używaniu go.

Elkab
05-09-2009, 16:36
Bardzo mi mło,że trafiłam w podatny grunt-tak trzymać...Pozdrawiam