PDA

View Full Version : Ch@m w sieci


Malgorzata 50
30-07-2009, 11:29
Bardzo ciekawy artykuł w "Polityce".Myślę ,że warto porozmawiać
http://www.polityka.pl/chmowo/Lead30,936,297802,18/

lawenda
30-07-2009, 12:38
Przeczytałam proponowany artykuł i powiem szczerze że zgadzam się z niektórymi zdaniami. Jest to bardzo przykre ale prawdziwe. Nie wiem tylko czy można odnieść to do naszego klubu. Tutaj się jednak częściowo znamy ze spotkań w realu. Sa osoby z dość długim stażem jak na forum ale zgadzam się z autorem że są też ludzie sfrustrowani którym zwyczajny spokój nie wystarcza i żeby zaistnieć posiłkują się kłamstwem i złośliwością. No cóż w każdej społeczności można znaleźć takie "indywidualności" wszechwiedzące i nie uznające racji innych bez obrażania i krytyki.
Tak myślę po przeczytaniu ciekawego artykułu.

Malgorzata 50
30-07-2009, 12:46
lawendo to co napisałaś potwierdza tezę artykułu ,ze przyszłość należy do portali społecznościowych wyspecjalizowanych ,gdzie ludzie się przynajmniej częściowo znają .

jasinek123
30-07-2009, 12:55
Ja jednak wolę ludzi mądrzejszych od siebie
wielę mogę jeszcze się nauczyć
tylko pamiętać trzeba o SKROMNOŚCI

lawenda
30-07-2009, 12:56
Masz rację MAŁGORZATO, bo przecież to od nas zależy jakim językiem się posługujemy i czy potrafimy normalnie polemizować a nie dawać do zrozumienia że tylko ja wiem, ja byłem/am, widziałem/am i biegam aby być widocznym/ą. A wystarczy pięknie się różnić jak już nieraz pisałaś i potrafić rozumieć rację innych bo na tym polega dyskusja. Jeżeli zaś uważam że nie mogę się porozumieć znajduję pole dla swoich racji.

bogda
30-07-2009, 15:20
Też poczytałam.
Wniosek nasuwa się sam, że faktycznie frustraci, ludzie zakompleksieni, skrzywdzeni zachowują się tak agresywnie na forach. Jeżeli ktoś jest człowiekiem wesołym, a nawet i smutnym ale normalnym, to swoje odczucia, uwagi i dyskusje przekazuje i prowadzi kulturalnie, czasem lekki sarkazm, ironia , żart jest niezbędny, ale... można sie z kimś nie zgadzać co do meritum sprawy, ale nie można tego przenosić na konkretną osobę i jej dowalać, obrzucać epitetami itp.

ostatek
30-07-2009, 16:16
Każdy wnosi do sieci to, z czym przychodzi. Może jako naród jesteśmy po prostu bardziej sfrustrowani i niedowartościowani, mocniej zazdrościmy i nosimy w sobie więcej negatywnych emocji niż inne nacje. Popieram i w pełni zgadzam się z pierwszym zdaniem wywodu dr D. Batorskiego. Z drugim trochę mniej, choć nie mogę nie przyznać pewnych racji. Może nie lubię myśleć o sobie jako o "starej frustratce"? hm... oddzielnie użyte powyższe słowa też by mi radości nie sprawiły...
O kulturze forumowej wiele pisaliśmy w KSC... efekty? oceńcie sami... ja myślę, że "na dwoje babka wróżyła"... trochę dobrze, trochę źle.
Nie sądzę, że przyszłość należy do portali społecznościowych wyspecjalizowanych, gdzie ludzie się przynajmniej częściowo znają. I w realu spotykamy ludzi pełnych szacunku dla szefostwa przy jednoczesnym bardzo złym i pogardliwym traktowaniem podwładnych. Znamy również takich, którzy zawsze mają rację i ostatnie słowo. Dlaczego inaczej ma być w sieci? :mad: Nie ma żadnych zależności, więc "hulaj dusza"... ja mądry jestem... a śmiechu innych nie widać...
Myślę, że internet spowszednieje, a internauci okrzepną i zaczną się zachowywać normalnie; powiedzmy - normalniej. :confused: Mam nadzieję.

Podobnie jak Jasinek chciałabym się jeszcze uczyć. Cieszę się, że mogę to robić bez szperania w prowincjonalnych bibliotekach, które w dalszym ciągu są ubożuchne, nie wychodząc z domu, nie patrząc na zegar i nie zwracając uwagi np. na pogodę złą... :)

sarna2
30-07-2009, 18:12
Cytat:
Każdy wnosi do sieci to, z czym przychodzi. Może jako naród jesteśmy po prostu bardziej sfrustrowani i niedowartościowani, mocniej zazdrościmy i nosimy w sobie więcej negatywnych emocji niż inne nacje.
Na pewno jest w tym sporo racji. Myslę,że na nasze postawy ma wpływ to w jakim ustroju przyszło nam żyć. Trudno nam akceptować sprywatyzowanie. Często patrzymy zawistnym okiem na osiągnięcia innych, sami tylko zazdroszcząc nie dając nic z siebie. Zmiana naszych postaw trwa i jeszcze długo musimy poczekać aż nasza mentalność się zmieni.
Ale czy ch@mowo? Nie zgadzam się z taką opinią.

iksigrek
30-07-2009, 19:00
Na jednym z watków, jedna z forumowiczek napisała, że traumę maja ludzie jako jednostki, społeczeństwa i całe narody. Myślę, że jest w tym sporo racji. Bo trauma, jest czymś, co potrafi zdeformować relacje międzyludzkie.
Dlatego, jeśli chcemy wypowiadać się na temat kultury i ogłady naszego społeczeństwa, widocznej również na łamach internetowych for, należało by brać pod uwagę nasza przeszłość.
Ktoś może zbagatelizować ten problem i stwierdzić, że każdy jest dorosły i wie co robi, lub pisze. I może mieć w tym rację, ale myślę, że jednak nie do końca. Bo choć kazdy z nas, potrafi odróżnić dobro od zła, to kategorię dobra i zła, stosujemy raczej do siebie, a do kogoś obok nas, jako wartość drugorzędną.
Przez ostatni wiek, nasze społeczeństwo było skutecznie zwalczane w sposób wyjatkowy. Mordowano elity, tworzono nowe na własny użytek. Ośmieszano nie wygodne autorytety, zmuszano do opuszczenia kraju, lub robiono wszystko, by ludzie wartościowi, nie wrócili. Niszczono nasza tożsamość, za przykład do naśladownictwa dawano kultury nam obce. Podsuwano obce ideologie. Obce dla naszej narodowej mentalności. Obwiniano nas, jako naród, za czyny, których nie popełniliśmy. Jesteśmy społeczeństwem, po części osieroconym, które próbuje się pozbierać, majac na względzie swoja tysiącletnia historię i tradycję. Ja, wierzę, że się pozbieramy. A biorąc to wszystko pod uwagę, wcale nie jest z nami tak źle, jak kolejny raz, ktoś chce nam wmówić, że jesteśmy źli, źle wychowani i grubiańscy.

jip
30-07-2009, 19:12
Całkiem z Tobą Jacku się zgadzam, a jeśli idzie o forum na KSC jest ono przykładem dla innych for i grzeczności i tolerancji i nawet wyrozumiałości, i jest tu jak pisała Ostatek :"O kulturze forumowej wiele pisaliśmy w KSC... efekty? oceńcie sami... ja myślę, że "na dwoje babka wróżyła"... trochę dobrze, trochę źle.",
ale myślę, że raczej dobrze, trochę pokłócić się trzeba, bo by było strasznie nudno gdyby jeden drugiemu tylko tii..tii. mówił. Porównajcie z innymi forami. A i tak, o ile zaczyna być bardziej ostro jak w przedszkolu to posty w koszu lądują....

ostatek
30-07-2009, 20:23
Całkiem z Tobą Jacku się zgadzam, a jeśli idzie o forum na KSC jest ono przykładem dla innych for i grzeczności i tolerancji i nawet wyrozumiałości /.../ ale myślę, że raczej dobrze, trochę pokłócić się trzeba, bo by było strasznie nudno gdyby jeden drugiemu tylko tii..tii. mówił. Porównajcie z innymi forami. A i tak, o ile zaczyna być bardziej ostro jak w przedszkolu to posty w koszu lądują....
Hm... bywam od lat na różnych forach. Również na młodzieżowych (dwóch), gdzie informacja o moim wieku pewnie przyprawiłaby forumków o zawrót głowy. Wiedzą, że "leciwa" jestem, ale pewnie nie wierzą, że ludzie żyją tak długo. Powtarzam - młodzież jest wspaniała... choć dyskusje czasami ostre są jak brzytwy (nie Ockhama)... Nie pamiętam by jakiś post został karnie skasowany; widać takiej potrzeby nie było, bo kłótnie były o problem i ten podlegał wałkowaniu - nie charakter człowieka.

A przenoszona na forum trauma? W dalszym ciągu podkreślam - kwestia kultury. Zakładam, że sąsiad podbije mi oko... czy to znaczy, że mam - w odwecie - latać po forum i wszystkim, wirtualnie, podbijać oczy, kopać czy gryźć po kostkach?
Przecież rozumiemy prawdziwe nieszczęście, staramy się pomagać pokrzywdzonemu... jeśli jednak pokrzywdzony chce odreagować swoją tragedię agresją - buntujemy się wszyscy.

Rozumiem obronę społeczeństwa, ale... nie całkiem z tym się zgadzam. Polak przekorę ma zakodowaną w genach. Niszczono kulturę? no to powstało podziemie kulturalne... etc. Przypomnijmy sobie solidarność stanu wojennego. Ileż ludzi bezinteresownie nam pomagało i ilu my pomogliśmy...

Odzyskaliśmy wolność i ta wolność nas oszołomiła. Odnoszę wrażenie, że sprawdzamy ile tej wolności wolno nam wykorzystać, w jakiej części jest ona bezkarna... np. wolność słowa? można napisać, że xx to złodziej, a xy uprawia najstarszy zawód świata? a jeśli nie jest to prawda? Co wtedy? Powiemy, że do szkoły było pod górkę, języka "radzieckiego" musieliśmy się uczyć, przy ognisku czastuszki śpiewać, że 2/3 życia w niewoli byliśmy??

Ech, pewnie znów "barabolę" bez sensu, ładu i składu... uważam jednak, że dla pewnych postępków i zachowań nie ma usprawiedliwienia. Można tylko przepraszać i prosić, by ekspiacja została przyjęta...

PS - powyżej pisałam NIE o naszym KSC. Takie swobodne dywagacje o chamstwie w sieci to były...

lawenda
30-07-2009, 20:41
Coś się za często z TOBĄ OSTATKU zgadzam. Sama bym lepiej nie napisała a strona merytoryczna tego postu jest jak odbicie w lustrze. Różnica z forum młodzieżowym jednak jest bo oni sprzeczaja się o ideały a my??????

Malgorzata 50
30-07-2009, 22:44
Ja jednak wolę ludzi mądrzejszych od siebie
wielę mogę jeszcze się nauczyć
tylko pamiętać trzeba o SKROMNOŚCI
I super ...ale dlaczego "jednak" czy ktoś inny nie woli????:D

Malgorzata 50
30-07-2009, 22:56
Ostatku sama chciałam zacytować ten kawałek ,który ty zacytowałaś bo się (w odróżnieniu od ciebie) zgadzam z nim w 100%.Wystarczy pojechać gdziekolwiek i ta nasza skrzywiona ,sfrustrowana twarz wychodzi jak szydło z worka (nie mówię o twarzy twojej,mojej czy innych ludzi otwartych w miarę ,ale nieładnie generalizuję) Jacku a co ma do tego trauma narodowa czy my te narodowe żyły będziemy sobie podcinać przez następne 100 lat .Dużo gadam z fajnymi młodymi ludźmi są internacjonalni otwarci na innych i przez to milo się z nimi przebywa .A nasze forum mimo kłótni waśni ,złośliwostek i bojów jest w porównaniu z kloakami wirtualnymi przepływającymi wartką rzeka przez ogólne szeroki portale po prostu oazą spokoju.Czasami zbyt jak dla mnie zieloniutką wygrabioną i uładzoną .Ale to sprawa temperamentu.W każdym razie na KSC sarkazm czy dosłowność wypowiedzi często jest brana za okrutne ch@mstwo -a to przesada.lucy4na -z jaką mianowicie opinią się nie zgadzasz -przecież artykuł dotyczy internetu w ogóle a nie naszej cichej przystani

jasinek123
30-07-2009, 22:59
Bogda w całej rozciągłości popieram twoje zdanie
można z kimś się spierać mieć inne zdanie
ale dyskutujmy z kulturą [przykład Aliska]
nigdy człowieka nie obrazi chodz diametralnie ma
inne zdanie ale zawsze z klasą wytknie ci to
podoba mi się to

iksigrek
30-07-2009, 23:08
Jacku a co ma do tego trauma narodowa czy my te narodowe żyły będziemy sobie podcinać przez następne 100 lat

Wyraziłem tylko swoje zdanie, a na końcu swojej wypowiedzi, zaznaczyłem, że wcale nie jest z nami tak źle.
Tak więc, "podcinanie sobie narodowych żył", wcale nie wchodzi w rachubę.
...to tyle Małgorzato.

gratka
30-07-2009, 23:10
My jestesmy forum niszowym, oaza seniorow. Jestesmy tym, o czym pisze autor artykulu jako docelowej formie ewolucji forum publicznego. Dlatego jestesmy uladzeni, a pozostaja tu tylko ci, ktorzy przyjmuja niejako obowiazujace tu formy i sposob wypowiedzi.
Widze, ze Malgosia teskni za forum sprzed lat. Wowczas byla mniejsza grupa, ktorej sposob bycia na forum byl bardziej beztroski. Teraz utworzyly sie podgrupy i kazda wypracowala sobie swoj sposob bycia:
Sa panie od obrazkow i one w tym sie realizuja, to je cieszy
Jest grupa milosnikow muzyki,
Jest grupa fotografow,
Sa Panie Domu - kobiety, ktorych pasja jest dom, ogrod, gotowanie, nalewki
Sa podroznicy, sa zainteresowani informatyka, magia,
Sa milosmicy malarstwa, poezji ......
Zapewne nie wymienilam wszystkich, ale wszyscy sa tu dlatego, ze moga wzbogacic swoje zainteresowania, podyskutowac, podzielic sie swoja wiedza, a przy tym dowartosciowac sie i stowarzyszyc z rowiesnikami.
Dlatego Malgos nie narzekaj na nas, ze nie spelniamy Twoich oczekiwan. Nie po to tu jestesmy. Jestesmy glownie dla siebie, nawet jak o tym nie wiemy.
Mnie zaimponowaly przed laty posty Lili, Ewity, Alsko, Twoja bezkompromisowosc i poczucie humoru,
(wasze slynne dociekania urna czy trumna), pomyslowosc kufy, ale i watki o zwierzetach , spoleczne... To przyciagnelo samotnika jak magnez, lecz gdy forum sie rozroslo, ten sposob zabawy moze zadowolic tylka nisze w niszy.
To se ne vrati - jak pisze Lila - bo to podlega ewolucji i ekspansji.

Malgorzata 50
30-07-2009, 23:12
Nooo to odetchnęłam z ulgą ,ze nie muszę -bo mnie szczerze mówiąc ,trauma narodowa niewiele obchodzi .Pamiętam szanuję ,ale uważam ,że "trzeba z młodymi naprzód iść" przestać innym zazdrościć oraz prezentować postawę typu "gdybym ja mógł robić to na co naprawdę zasługuję"..a od razu zrobi się weselej w internecie i frustraci przestaną rosnąć jak grzyby po deszczu.

Malgorzata 50
30-07-2009, 23:14
Babko piękna anliza tylko ,że nie bardzo rozumiem dlaczego tu...przecież to na zupelnie inny temat.A forum nie jest po to żeby spełniać moje oczekiwania .Jak mi się nudzi to nie wchodzę jak mam chęć wchodzę ,tak jak wszyscy inni.

gratka
30-07-2009, 23:25
Malgos ostatnio trzasnelas drzwiami wychodzac i ja to jeszcze przezywam .....:D
Wsadzilam tu, bo spodziewalam sie, ze tu wpadniesz.

Malgorzata 50
30-07-2009, 23:47
Aaaaa rzeczywiście ale powiedziałam ,że miałam atak pt "zabieram zabawki" bo się wkurzyłam setnie wycieczką po blogach ...ale Babako nie przejmuj się błagam, ja lekka furiatka jestem wściekam się i szybko mi przechodzi .WAPORY to się nazywa .Buziak dla ciebie serdeczny

iksigrek
30-07-2009, 23:56
ja lekka furiatka jestem wściekam się i szybko mi przechodzi .WAPORY to się nazywa .

...zupełnie jak moja córa. Czupurzy się, bawi się w sprawiedliwość, hałasu narobi, a w końcu beczy :)

Malgorzata 50
31-07-2009, 00:24
Tylko ,ze twoja córka ma pewnie 1/3 moich latek czyli albo to z wiekiem nie przechodzi ,albo wstyd się przyznać- jestem "dzidzia piernik" wolę wierzyć ,ze to to pierwsze..ale wstydzę się na wszelki wypadek:confused::mad:

iksigrek
31-07-2009, 00:31
Ma połowę twoich latek i tak sobie myślę, że wcale nie ma sie czego wstydzić. To ma swój urok :)

Malgorzata 50
31-07-2009, 05:25
Ma połowę twoich latek i tak sobie myślę, że wcale nie ma sie czego wstydzić. To ma swój urok :)
Może..teoretycznie....:rolleyes::)

sarna2
31-07-2009, 08:56
cytatlucy4na -z jaką mianowicie opinią się nie zgadzasz -przecież artykuł dotyczy internetu w ogóle a nie naszej cichej przystani"
Wcale nie podzielam zdania, ze tyle chamstwa jest w internecie.
Być może nie bywam na stronach gdzie ono się pleni.
Bywam na forach samorozwoju i tam naprawdę bardzo kulturalnie.

Nelchael
31-07-2009, 10:01
Odkąd sięgam pamięcią, a sięgam dość daleko, zawsze widziałem paskudne napisy kredą na płotach, albo ołówkiem na ścianach szaletów, później, gdy pojawiły się farby w sprayu, także na murach. Po pojawieniu się internetu rozmaite fora przejęły rolę płotów i murów.
W latach pięćdziesiątych były to krótkie napisy o treści pornograficznej. Dzisiaj napisów o takiej treści jest wyraźnie mniej, pojawiają się za to napisy o treściach faszystowskich, rasistowskich, antysemickich.
Autorami tych napisów są ludzie młodzi, a młodość zawsze była durna i chmurna, zawsze buntownicza. Hormony, które buzują w młodych ludziach każą im przeciwstawiać się temu, co dorosłe społeczeństwo uważa za tabu. Kiedyś był tym głównie seks, a dzisiaj, gdy społeczne potępienie dla seksu stało się słabsze, a młody człowiek ma łatwy dostęp do pornografii, szuka innych tematów do buntu, na przykład przeciwstawia się tzw. politycznej poprawności.
Młodość ma swoje prawa, przeciwstawianie się im jest równie nieskuteczne, co dmuchanie pod wiatr.
Są także ludzie, którym wiek nakazywałby być dorosłymi, a oni ciągle tkwią umysłowością w niedojrzałości. Ci potrafią być bardziej chamscy niż młodzi.

Lila
31-07-2009, 10:19
Są także ludzie, którym wiek nakazywałby być dorosłymi, a oni ciągle tkwią umysłowością w niedojrzałości. Ci potrafią być bardziej chamscy niż młodzi.


Sprostuję.
Bardziej bezlitośni i mniej obiektywni.

tadeusz50
31-07-2009, 10:31
Nelchael
Odkąd sięgam pamięcią, a sięgam dość daleko, zawsze widziałem paskudne napisy kredą na płotach, albo ołówkiem na ścianach szaletów, później, gdy pojawiły się farby w sprayu, także na murach. Po pojawieniu się internetu rozmaite fora przejęły rolę płotów i murów.

Tak z ręką na sercu to nie robiłeś tego? Pisanie kredą, bo to pewnie dotyczyło 99.99% dzieciarni. O ile mnie pamięć nie myli to ja pisałem. Kredę deszcz po jakimś czasie zmył. Sprey to już inna bajka. Internet znowu całkiem inna.

frida
31-07-2009, 10:52
A ja chcę powiedzieć DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM :):D

iksigrek
31-07-2009, 15:08
Sprostuję.
Bardziej bezlitośni i mniej obiektywni.

Zgadzam się z tym stwierdzeniem!

Malgorzata 50
31-07-2009, 17:02
cytatlucy4na -z jaką mianowicie opinią się nie zgadzasz -przecież artykuł dotyczy internetu w ogóle a nie naszej cichej przystani"
Wcale nie podzielam zdania, ze tyle chamstwa jest w internecie.
Być może nie bywam na stronach gdzie ono się pleni.
Bywam na forach samorozwoju i tam naprawdę bardzo kulturalnie.
Czyli potwierdzasz tezę o małych portalach- wyspecjalizowanych, a artykuł dotyczy masówki.

Malgorzata 50
31-07-2009, 17:03
Sprostuję.
Bardziej bezlitośni i mniej obiektywni.
I niestety to są już na ogół przypadki nieuleczalne:)

onuca1
01-08-2009, 13:34
O tuto jest parę chamideł płci obojga

Malgorzata 50
01-08-2009, 13:35
Konkretnie poprosimy..

onuca1
01-08-2009, 13:39
o dużo tego dużo katalog założę i kiedyś wkleję

Malgorzata 50
01-08-2009, 13:44
kto bedzie na pierwszym miejscu??? Ciekawe????

onuca1
01-08-2009, 17:32
jak mnie nie skasują to dobiłem .mam sto postów

tadeusz50
01-08-2009, 17:53
jak mnie nie skasują to dobiłem .mam sto postów
Powinienem gratulować ale mam pewne obiekcje. Nie idzie nadążyć za Tobą jak jesteś.

onucka1
01-08-2009, 19:14
jak mnie nie skasują to dobiłem .mam sto postów
onuca zakład wygrała.

sarna2
01-08-2009, 23:34
Różne rzeczy sprawiaja satysfakcję różnym ludziom .
Onuca wyspecjalizowała się w złosliwościach. Ale ch@m? chyba nie!

babciela
02-08-2009, 17:05
Popatrz na to troche inaczej - pare osób, które byłes uprzejmy wymienic sa nadzwyczaj szmpatyczne i dowcipne , tylko trzeba troche wysilic szare komórki-czego z calego serca Ci życzę.

Lila
02-08-2009, 17:11
Qrna, kalendarz mi bije.
Nie wyznaje się w tych onucach.Która jest która?

Swoją drogą nicki dobrane pierwszorzędnie.
Ileż możliwości się otwiera?
dziadka_gatki, Kal_e_sony, majtadały1, biust_halt!_er( tak bardziej wojennie) i inne.:):)

tadeusz50
02-08-2009, 17:17
O kurczę jestem wyróżniony:D przez onucę1, kiedy będzie onuca2. Lila masz rację tych nicków może być wiele co jeden to śmieszniejszy. :confused:

Mar-Basia
02-08-2009, 18:42
bliżniaka mi zbanowali mnie może też,o jest kilka osóbek.
jip, j123, t50, m123, siekierka, kazik, stary senior, kufa, smoczek, rozia, a i te wrednoty zza oceanu alisie i zosie.Post i tak pójdzie do kosza albo w kosmos.

Po raz pierwszy wchodze na ten watek, choc go sledze z ciekawosci. Moja droga - bo Onuca1 - jest zdecdydowanie kobieta.....Jedno Ci powiem, ze jestem zaszczycona, ze znajduje sie TYLKO na czwartym miejscu - to tez pewnego rodzaju wyroznienie.

PS. Onuca1 - jest wsrod nas i jak dobrze pomyslicie napewno zorientujecie sie kim jest ta czarujaca osoba posiadajaca dwa, nawet trzy nicki na Forum.

Mar-Basia
02-08-2009, 18:45
Różne rzeczy sprawiaja satysfakcję różnym ludziom .
Onuca wyspecjalizowała się w złosliwościach. Ale ch@m? chyba nie!

O, tu sie zagalopowalas - zdecydowanie ch@mkA. Bo to jest kobieta.

Malgorzata 50
02-08-2009, 18:56
marbello jesteś swietnie poinformowana.Uchyl więc rąbka tajemnicy bo umrzemy z ciekawosci ,ktoż jest taki przebiegle onucny.

Lila
02-08-2009, 19:00
marbello jesteś swietnie poinformowana.Uchyl więc rąbka tajemnicy bo umrzemy z ciekawosci ,ktoż jest taki przebiegle onucny.

Ja też umieram z ciekawości.:D
Onuce poczuły się wzajemnie.:D

A za tym wszystkim kryje się....SZCZUR.!!:D W onucach !!!

Malgorzata 50
02-08-2009, 19:04
Dobrze ,że mi przypomnialaś o gryzoniu- jasne ,że się kryje przechera jedna .Ale myślę ,że pułapki już zastawione i nawet ogon się nie prześlizgnie i zadne przebranie za onuce czy biust_haltery82 nie da rady.

Mar-Basia
02-08-2009, 19:05
marbello jesteś swietnie poinformowana.Uchyl więc rąbka tajemnicy bo umrzemy z ciekawosci ,ktoż jest taki przebiegle onucny.

Nie jestem poinformowana, poprostu obserwuje od paru dni. No....i jestem przeciez Czarownica? A wy, macie wiecej doswiadczenia w sciganiu i namierzaniu trolli ....hihihi....zgaduj, zgadula.;) Dziwne, ze jeszcze nie wylmacalyscie. :D

Lila
02-08-2009, 19:06
Dobrze ,że mi przypomnialaś o gryzoniu- jasne ,że się kryje przechera jedna .Ale myślę ,żepułapki już zastawione i nawet ogon się nie prześlizgnie i zadne przebranie za onuce czy biust_haltery82 nie da rady.

Pułapki zastawione i kaptury się wietrzą z naftaliny.
Nasza Jot 27 będzie chciała sąd kapturowy zrobić.:)
Już nie posiadam się z radości.:)

ps.mnie się nie chce macać.

Mar-Basia
02-08-2009, 19:12
Ja też umieram z ciekawości.
Onuce poczuły się wzajemnie.

A za tym wszystkim kryje się....SZCZUR.!! W onucach !!!

Zdecydowanie, jest to osoba, ktora ma polska klawiature, atakuje osoby, ktore jej pogonily kota....a reszta zgaduj, zgadula. Jedno mnie zastanawia, trzecia pozycja na jej liscie...bo tak na oko nie ma problemow z ta osoba.
Faktycznie dostala w leb od jip'a, kazika, smoczka, mnie.....nie wiem co robi na liscie amerykanska dwojca, bo jej nie bylo w "tamtych" czasach - ale pewnie dla zmylenia przeciwnika. :D :D

PS. Szczury....to zupelnie inna para kaloszy:D

tadeusz50
02-08-2009, 19:25
trzecia osoba to ja

:D :D :D :D

zmieściłem się na pudle

Lila
02-08-2009, 19:29
Zdecydowanie, jest to osoba, ktora ma polska klawiature, atakuje osoby, ktore jej pogonily kota....a reszta zgaduj, zgadula. Jedno mnie zastanawia, trzecia pozycja na jej liscie...bo tak na oko nie ma problemow z ta osoba.
Faktycznie dostala w leb od jip'a, kazika, smoczka, mnie.....nie wiem co robi na liscie amerykanska dwojca, bo jej nie bylo w "tamtych" czasach - ale pewnie dla zmylenia przeciwnika.

PS. Szczury....to zupelnie inna para kaloszy:D

Kompinuj , kompinuj...:D

ps.w razie jak nie trafisz, możesz oberwać od admina, za rzucanie podejrzeń.:D
ps2.a przy okazji, na wiadomym forum, bardzo łatwo jest usunąć kalumnie na siebie.
Warunek bezwzględny - nie mieć NIC na sumieniu.
I to tyle.
Wejdę za jakiś czas zobaczyć, co się ulęgło pod czaszką.

Mar-Basia
02-08-2009, 19:34
Kompinuj , kompinuj...

ps.w razie jak nie trafisz, możesz oberwać od admina, za rzucanie podejrzeń.
ps2.a przy okazji, na wiadomym forum, bardzo łatwo jest usunąć kalumnie na siebie.
Warunek bezwzględny - nie mieć NIC na sumieniu.
I to tyle.
Wejdę za jakiś czas zobaczyć, co się ulęgło pod czaszką.

Hihhi....czyzby? Admina...wstawisz sie za mna....hihihihi:D

Lila
02-08-2009, 19:42
Hihhi....czyzby? Admina...wstawisz sie za mna....hihihihi:D

Wstawię co chcesz.
Szybę w okno i zęby tyż,choć nie umiem.

ps.ktoś mi powiedział,że jesteś mistrzem w podjudzaniu.
Ale ...twój czas minął. W tej materii oczywiście.
I żeby sprawa była jasna do końca, to powiem ci - choć pewnie nie uwierzysz,że jakbyś stąd odeszła, brakowałoby mi ciebie.
Internet mnie zadziwia w dalszym ciągu...
Cholernie zadziwia. Oraz własna niekonsekwencja.

Mar-Basia
02-08-2009, 19:54
I żeby sprawa była jasna do końca, to powiem ci - choć pewnie nie uwierzysz,że jakbyś stąd odeszła, brakowałoby mi ciebie.
Internet mnie zadziwia w dalszym ciągu...
Cholernie zadziwia. Oraz własna niekonsekwencja.

Lilu, kto tu mowi o odejsciu, znowu jakies ploteczki z za wielkiej wody. Przeciwnie coraz lepiej sie tu czuje :D Moja obecnosc masz jak w banku watykanskim - najpewniejszy w dzisiejszych czasach!!! Hihihihi;)

Malgorzata 50
02-08-2009, 20:07
No kobitki jestem pod wrażeniem ...... tylko mnie zaintrygowalo ze szczury i potrójna tożsamośc to co innego czyli ilu tu jest cichociemnych ?Powieśc robi się co raz bardziej pasjonująca .a kto jest detektywem??? Pasjone...!

Mar-Basia
02-08-2009, 20:27
No kobitki jestem pod wrażeniem ...... tylko mnie zaintrygowalo ze szczury i potrójna tożsamośc to co innego czyli ilu tu jest cichociemnych ?Powieśc robi się co raz bardziej pasjonująca .a kto jest detektywem??? Pasjone...!

M50, pamietasz jak wszyscy szukali zagubionej Arki Przymierza...ciagle jej szukaja. Osobiscie stanelam na Ethiopii , gdzie podobno byla schowana w Axum...tylko nikt tam nie mogl wejsc, hihihiihi. Wobec tego szukamy...cichociemnego. ;) Jest gdzies, krazy......zgaduj, zgadula.

PS. Szczury - to inna kategoria. :confused:

Rozia
02-08-2009, 20:29
No nareszcie ktos forum rozruszal,bo od wylania wiernej Elizy - nic sie nie dzialo!Tym bardziej,ze mnie kilka tygodni nie bylo!

Mar-Basia
02-08-2009, 20:32
No nareszcie ktos forum rozruszal,bo od wylania wiernej Elizy - nic sie nie dzialo!Tym bardziej,ze mnie kilka tygodni nie bylo!

Rozia, uwazaj, bo nas moga rozruszac i hajda w Kosmos!!!!!!! :D

Lila
02-08-2009, 20:39
Rozia, uwazaj, bo nas moga rozruszac i hajda w Kosmos!!!!!!! :D

A za co niby?
Pobawić się nie można w detektywa Poirot.:D

No ja też jak w banku tu jestem.:)
Nie zamierzam wybywać, chyba że...no... ten...nogami to przodu.
I jak qrna, nie będziecie po mnie płakać, to wam kota pogonię. Codziennie o północy, jako Biała Dama.
Nawet papiloty se na łeb nasadzę. Różowe.

Rozia
02-08-2009, 20:43
Rozowe nie sa straszne!

sarna2
02-08-2009, 20:44
Do tych rozgrywek trzeba mieć mózg, a ja jakaś upośledzona.
Ale ciekawość mnie skręca. Już za spiralę mogłabym robić.:)

frida
02-08-2009, 20:47
heheheh ja poturlam dropsa i ze strachu przed różowymi papilotami mówię,że zapłacze :D:D:D

p.s. pozdrowionka :)

tadeusz50
02-08-2009, 20:47
Pewnie trzeba kryminałki odświeżyć, to może znajdzie się poszukiwanego/ej. Raz, dwa, trzy liczysz ty.

mimoza
02-08-2009, 20:48
I jak qrna, nie będziecie po mnie płakać, to wam kota pogonię. Codziennie o północy, jako Biała Dama.
Nawet papiloty se na łeb nasadzę. Różowe.

Lila, z ciekawością i rozbawieniem śledzę Wasze rozmowy od początku istnienia tego wątku. Nota bene coraz bardziej intrygującego.;)
Co Ci powiem, to Ci powiem - jesteś jedną z nielicznych, po których będę płakała, jeśli przyszła by tak okoliczność. Co z całą stanowczością wykluczam ale na to się nie zgadzam. A zwłaszcza na kolor różowy. :D

tadeusz50
02-08-2009, 20:52
Gorąco tu się zrobiło jak dziś na dworze. Upał. Kto tu kijem morze miesza?

Mar-Basia
02-08-2009, 20:52
A za co niby?
Pobawić się nie można w detektywa Poirot.

No ja też jak w banku tu jestem.
Nie zamierzam wybywać, chyba że...no... ten...nogami to przodu.
I jak qrna, nie będziecie po mnie płakać, to wam kota pogonię. Codziennie o północy, jako Biała Dama.
Nawet papiloty se na łeb nasadzę. Różowe.

Hehe, czytalam jak sie skonczyla twoja zabawa z wilkiem morskim...szkoda, bo naprawde byla wesola. :D A tak, gosc zniknal z Forum - zreszta nie pierwszy i nie ostatni.;)

Tylko mi to zadnych Bialych Dam nie posylac - boje sie piekielnie zagubionych dusz. ;)

jip
02-08-2009, 20:56
Pytanie z boku... czemu Wierną Elizę wylali, przecież była wierna i ciekawe myśli miała no i seniora kochała?

martunia
02-08-2009, 20:57
Widać, komuś zawadzała.

babciela
02-08-2009, 20:59
Lila, a co Ty tak qurna*(tak to się pisze?)przeganiasz , a to jakiegos matrosa- tom przeczytała , a to jekies okrycie na zziębnięte nóżki- nie bardzo wczytalam się w jego posty- bo nie za mądre wydawaly się, ale może.......Nigdy nic nie wiadomo.Lila to TY ROBISZ za POIROT"A!!!!!!

jip
02-08-2009, 21:00
Przecież była grzeczną dziewczynką tylko podobno cnotliwą, to za cnotę wyleciała?

babciela
02-08-2009, 21:00
Eeee, ja myslę ,że wierna Eliza wczasuje się- ciekawe czy pozostała w stanie nienaruszonym...ciekawe....

martunia
02-08-2009, 21:01
Widzsz, Jipku.
Takie czasy teraz są.

Mar-Basia
02-08-2009, 21:02
Lila, a co Ty tak qurna*(tak to się pisze?)przeganiasz , a to jakiegos matrosa- tom przeczytała , a to jekies okrycie na zziębnięte nóżki- nie bardzo wczytalam się w jego posty- bo nie za mądre wydawaly się, ale może.......Nigdy nic nie wiadomo.Lila to TY ROBISZ za POIROT"A!!!!!!

Oj, nie....to nie Lila go przegonila.....to ktos inny. Matros byl Ok.....poprostu wesoly facet. Szkoda, ze sie obrazil...a moze wroci. ;)

jip
02-08-2009, 21:03
Być może, ale cnoty i tak by było szkoda, przecież teraz to unikat, oczywiście cnota, a może ona miała po regeneracji tą cnotę, to już fałszywka by była....

martunia
02-08-2009, 21:04
Może po letkim liftingu ale zawsze cnota.

tadeusz50
02-08-2009, 21:05
Stary 04-06-2009, 21:51
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator

Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 814
Domyślnie
W związku z naruszaniem regulaminu i obrażaniem innych użytkowników użytkownik wierna Eliza został zabanowany na okres 2 tygodni. Po tym czasie użytkownik zostanie, zgodnie z regulaminem na kolejne 2 tygodnie dołączony do grupy użytkowników z ograniczonym prawem do wysyłania postów.

może zrezygnowała?

jip
02-08-2009, 21:08
Stary 04-06-2009, 21:51
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator

Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 814
Domyślnie
W związku z naruszaniem regulaminu i obrażaniem innych użytkowników użytkownik wierna Eliza został zabanowany na okres 2 tygodni. Po tym czasie użytkownik zostanie, zgodnie z regulaminem na kolejne 2 tygodnie dołączony do grupy użytkowników z ograniczonym prawem do wysyłania postów.

może zrezygnowała?
No dobrze a jak ten ban będzie zbyt głęboki i po cnocie, to co ona biedna zrobi? Ja tam nie zauważyłem, żeby kogoś obrażała, kochała seniora ale czy to grzech?

Lila
02-08-2009, 21:11
Hehe, czytalam jak sie skonczyla twoja zabawa z wilkiem morskim...szkoda, bo naprawde byla wesola. A tak, gosc zniknal z Forum - zreszta nie pierwszy i nie ostatni.;)

Tylko mi to zadnych Bialych Dam nie posylac - boje sie piekielnie zagubionych dusz. ;)

Ooo przepraszam.
Morska wadera zniknęła sama. Napisała nawet,że idzie za mną...:D . Taki mores ma !
Bidula...po prawdzie więcej było poufałości niż znajomości.
Wróci, jak mniemam.
I jeszcze raz się sprawdza, że punkt widzenia , zależy od punktu siedzenia.Bo ja przeciw onucy nic nie mam.:)

Lila
02-08-2009, 21:14
Lila, a co Ty tak qurna*(tak to się pisze?)przeganiasz , a to jakiegos matrosa- tom przeczytała , a to jekies okrycie na zziębnięte nóżki- nie bardzo wczytalam się w jego posty- bo nie za mądre wydawaly się, ale może.......Nigdy nic nie wiadomo.Lila to TY ROBISZ za POIROT"A!!!!!!
:D Nie ja.

Matrioszka poszła sama, jak napisałam powyżej.

ps.wszystko byłoby dobrze, tylko żeby oni chcieli płeć zachować.
A tu piszesz do portek, a za monitorem kiecka siedzi.:)

Mar-Basia
02-08-2009, 21:16
Ooo przepraszam.
Bidula...po prawdzie więcej było poufałości niż znajomości.
Wróci, jak mniemam.
I jeszcze raz się sprawdza, że punkt widzenia , zależy od punktu siedzenia.Bo ja przeciw onucy nic nie mam.

Kto tam za toba trafi w tych znajomosciach, zaczynam sie juz gubic...wilk cos tam popuscil, ale wykasowal zwierzenia. ;) Co do drugiego, pszczola zawsze lgnie do ula ;)

sarna2
02-08-2009, 21:20
prawie 20 postów i nic z miejsca nie ruszyło. Okulary muszę kupić bo na duże czytanie się zanosi!
Kim jest ONUCA?

Lila
02-08-2009, 21:21
Kto tam za toba trafi w tych znajomosciach, zaczynam sie juz gubic...wilk cos tam popuscil, ale wykasowal zwierzenia. ;) Co do drugiego, pszczola zawsze lgnie do ula ;)

Nooo...wilk popuścił...fuj..
Co do pszczoły lgnącej do ula,nie rozumiem analogii.
Mam nadzieję, że nasze pszczółki się nie obrażą.:)

tadeusz50
02-08-2009, 21:22
prawie 20 postów i nic z miejsca nie ruszyło. Okulary muszę kupić bo na duże czytanie się zanosi!
Kim jest ONUCA?
Ja wiem, ja wiem.
Jest onucą1

Mar-Basia
02-08-2009, 21:30
Nooo...wilk popuścił...fuj..
Co do pszczoły lgnącej do ula,nie rozumiem analogii.
Mam nadzieję, że nasze pszczółki się nie obrażą.

"Nasze" pszczolki - cos ty, ten rodzynek tam nie zaglada. ;) A, ze wilk popuscil....moze sie przejezyczyl. Moral...nie nalezy sie zadawac z byle kim.....ot i rezultat!!!!!:D

Lila, szukamy ONUCY....mysle, ze zapach ja zdradzi.Nie masz jakiegos dobrego psa mysliwskiego w twojej puszczy?;)

tadeusz50
10-08-2009, 10:34
Zachęcam gorące głowy do przeczytania.

http://wyborcza.pl/1,75515,6910142,Chamstwo_hula_w_internecie.html

Miłego czytania i dużo uśmiechu.

mimoza
10-08-2009, 11:04
Wiem, że nie do mnie adresowałeś swój post, ale przeczytałam i wcale nie jest mi do śmiechu .... :confused: Cz

wankabor
10-08-2009, 11:14
Zachęcam gorące głowy do przeczytania.

http://wyborcza.pl/1,75515,6910142,Chamstwo_hula_w_internecie.html

Miłego czytania i dużo uśmiechu.
W całości i z uwagą przeczytałam artykuł redaktora Żakowskiego. Nic do śmiechu, raczej do smutku. Uważam, że powinniśmy poprzeć jego ideę "walki" z chamstwem medialnym. Przykro, że na stronach KSC zdarzają się wypowiedzi, że ktoś kogoś nazwie głąb, cap lub wyśmieje czyjąś niepełnosprawność. Czy wystarczy ignorować tych ludzi, aby zrozumieli swoją niestosowność wypowiedzi?

tadeusz50
10-08-2009, 11:40
wankabor-Wandziu
Tak to bywa, pewnie można się pośmiać nazywając kogoś burak, cham, prostak, kup sobie kozę, święta krowa, śmierdzisz, wio Pstrowski.
Ubaw po pachy, śmiać się od początku do końca!

tadeusz50
10-08-2009, 13:11
Może jeszcze do pary, do #88 i artykułu w nim drugi umieszczony obok.

http://wyborcza.pl/1,76842,6910135,Cenzura_nie_lagodzi_obyczajow_w_in ternecie.html

maja59
10-08-2009, 14:10
Jako główny cham tego forum i oczywiście z tej pozycji chcę zwrócić uwagę na pewną prawidłowość, potępienie lub pobłażanie dla naruszenia dobrych obyczajów zależy od osoby te obyczaje naruszającej. Tak długo jak wszyscy nie będą traktowani jedną miarą będzie dochodziło do rzeczywiście gorszących i zbędnych potyczek. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się dotknięci określeniem wio Pstrowscy, było to w stosunku do nich niezamierzone. Nie skojarzyłam również, że Pstrowski był górnikiem, przepraszam, powinnam była użyć słowa Stachanowiec, ale tez był pewnie górnikiem. Jak pech to pech:) .

ostatek
10-08-2009, 14:38
post molestam senectutem, nos habebit humus,
błagam... zmień stopkę. Czytać hadko. Wiem, że nieuchronne kiedyś nastąpi, ale dziś optymizmu potrzebuję. Może nie od razu "gaudeamus", ale...

Optymizmu we mnie za mało? Realizmu za dużo? Nie wierzę w równe traktowanie... albo "Folwark zwierzęcy" albo "Żeńcy" tłuką mi się po mózgu.
Innych skojarzeń brak.

PS - nie pchaj się na podium. Pewnie są inni ważniejsi i lepsi...

maja59
10-08-2009, 14:45
błagam... zmień stopkę. Czytać hadko. Wiem, że nieuchronne kiedyś nastąpi, ale dziś optymizmu potrzebuję. Może nie od razu "gaudeamus", ale...

Optymizmu we mnie za mało? Realizmu za dużo? Nie wierzę w równe traktowanie... albo "Folwark zwierzęcy" albo "Żeńcy" tłuką mi się po mózgu.
Innych skojarzeń brak.

PS - nie pchaj się na podium. Pewnie są inni ważniejsi i lepsi...
Mówisz, masz, dla ciebie wszystko, już zmieniłam, a na podium bardzo mi się podoba i kto mnie stąd wygoni?????????

jip
10-08-2009, 14:45
No to sobie trochę odpuście, ja dzisiaj miałem taki przypadek:
zapytałem żony:
- kochanie gdzie znów podziałaś herbatę?
- ty nigdy beze mnie nie możesz niczego znaleźć,
jest w apteczce w pudełku po kakao na którym jest napisane sól
Co prawda to nie pytałem ja i nie moja to była żona ale mogło tak być.....:D
Wiem, że nie na temat i nie ma związku ale czemu ma tu się na sztywno szukać kogoś w sieci?

tadeusz50
10-08-2009, 15:32
Ja górnik uważam się za przeproszonego za napisane przez Maja59
przepraszam wszystkich, którzy poczuli się dotknięci określeniem wio Pstrowscy, było to w stosunku do nich niezamierzone. Nie skojarzyłam również, że Pstrowski był górnikiem, przepraszam, powinnam była użyć słowa Stachanowiec, ale tez był pewnie górnikiem. Jak pech to pech
Czasy Pstrowskiego i jemu podobnych były inne, chcieli dobrze dla kraju, wyszło jak wyszło. Gdy podupadli na zdrowiu zapomniano o nich.

maja59
10-08-2009, 15:44
Ja górnik uważam się za przeproszonego za napisane przez Maja59

Czasy Pstrowskiego i jemu podobnych były inne, chcieli dobrze dla kraju, wyszło jak wyszło. Gdy podupadli na zdrowiu zapomniano o nich.
Cieszę się, że przyjąłeś moje przeprosiny. Wystarczająco dużo zła jest wokół nas, aby jeszcze użerać się wirtualnie. Nie było moim zamiarem obrażenie Cię, raczej uszczypanie, ale wyszło jak wyszło.
Łapka na zgodę.

tadeusz50
10-08-2009, 17:26
Cieszę się, że przyjąłeś moje przeprosiny. Wystarczająco dużo zła jest wokół nas, aby jeszcze użerać się wirtualnie. Nie było moim zamiarem obrażenie Cię, raczej uszczypanie, ale wyszło jak wyszło.
Łapka na zgodę.
Ja również bardzo się cieszę,że jest dobra wola do zapanowania między nami pokoju. Wyciągniętą rękę z wielką ochotą przyjmuję. Czasem tak bywa, że chcemy podszczypać a wychodzi co innego. Było minęło niech panuje zgoda.:D :D

Scarlett
15-08-2009, 12:58
Mamy na forum kogoś, komu wszyscy przeszkadzają. Ja uważam, że to jest już chamstwo.

Mar-Basia
15-08-2009, 13:05
Mamy na forum kogoś, komu wszyscy przeszkadzają. Ja uważam, że to jest już chamstwo.

Elu, zaczynam miec wrazenie, ze jestesmy na innym forum.......gdzie sa moderatorzy?

Lila
15-08-2009, 21:00
Moderatorzy?

Ano, przecież była ogromna dyskusja o cenzurze i kasowaniu postów. A co się działo, jak opowiedziałam się 'za'.

tar-ninka
15-08-2009, 21:49
Cytat:
Napisał sagula
Mamy na forum kogoś, komu wszyscy przeszkadzają. Ja uważam, że to jest już chamstwo.
------------------------------------------------------
Cytat
Napisała Marbella
Elu, zaczynam miec wrazenie, ze jestesmy na innym forum.......gdzie sa moderatorzy?
-------------------------------------------
Ktos ,komuś, coś, a nie lepiej by było napisac jasno kto to taki i kto mu przeszkadza
Bo w to ze jest ktos taki komu wszyscy przeszkadzaja trudno uwierzyc

Gdzie moderatorzy?
Jak wiadomo kazdy moderator ma okreslone dzialy
i fajnie by było nie uogolniac, a zwracac sie do moderatora ktoremu sporny wątek,post podlega .:D

Scarlett
15-08-2009, 22:05
Nie jestem tchórzem i napisałam o seniorze z Australii, który nie polemizuje, tylko ścina każdego rozmówcę. To wszystko:D

Mar-Basia
15-08-2009, 23:02
Cytat:
Napisał sagula
Mamy na forum kogoś, komu wszyscy przeszkadzają. Ja uważam, że to jest już chamstwo.
------------------------------------------------------
Cytat
Napisała Marbella
Elu, zaczynam miec wrazenie, ze jestesmy na innym forum.......gdzie sa moderatorzy?
-------------------------------------------
Ktos ,komuś, coś, a nie lepiej by było napisac jasno kto to taki i kto mu przeszkadza
Bo w to ze jest ktos taki komu wszyscy przeszkadzaja trudno uwierzyc

Gdzie moderatorzy?
Jak wiadomo kazdy moderator ma okreslone dzialy
i fajnie by było nie uogolniac, a zwracac sie do moderatora ktoremu sporny wątek,post podlega .:D

Typowe odwracanie kota ogonem!!!!! Od paru dni sa watki, w ktorych wypowiedzi nie sa na temat - ni z gruszki , ni z pietruszki.

Tu nie chodzi przeszkadza, czy nie przeszkadza - chodzi o trzymanie sie tematu....a to chyba lezy w dobrze nas wszystkich. A moze sie myle?

gerd
15-08-2009, 23:18
Czy takie "mącenie" ma w ogóle jaki kolwiek sens? Moim skromnym zdaniem to: Jak się powie A - należy powiedzieć B.

Mar-Basia
15-08-2009, 23:28
Czy takie "mącenie" ma w ogóle jaki kolwiek sens? Moim skromnym zdaniem to: Jak się powie A - należy powiedzieć B.

Zanim sie wypowiesz, pomysl......:D

http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-wojciech-jaruzelski-generala-osadzi-historia-komentarze-2757.html

tar-ninka
15-08-2009, 23:39
Sagulo ja nawet nie myśle ze jestes tchórzem
Po twoim poscie przegladnelam wszystkie wczorajsze i dzisiejsze watki i nie znalazlam nikogo kto by sie .. czepial wszystkich wiec zapytałam .
A nie wiedzialam ze tobie chodzi o AP. , ktory ostatni post napisał miesiac temu, 16 lipca.
Mysle tez ze więcej było osob ,ktore nie wiedzialy o kogo tobie chodzi
Jezeli moim postem cię urazilam to przepraszam , nie to bylo moim zamiarem .

tar-ninka
15-08-2009, 23:52
Typowe odwracanie kota ogonem!!!!! Od paru dni sa watki, w ktorych wypowiedzi nie sa na temat - ni z gruszki , ni z pietruszki.

Tu nie chodzi przeszkadza, czy nie przeszkadza - chodzi o trzymanie sie tematu....a to chyba lezy w dobrze nas wszystkich. A moze sie myle?
Basiu nie wiem moze ja nie jestem za bystra ale ja przeczytalam ze ...

Cytat:
Napisał sagula
Mamy na forum kogoś, komu wszyscy przeszkadzają. Ja uważam, że to jest już chamstwo.
------------------------------------------------------
Cytat
Napisała Marbella
Elu, zaczynam miec wrazenie, ze jestesmy na innym forum.......gdzie sa moderatorzy?
-------------------------------------------
a więc Sagula twierdzila ze komus wszyscy przeszkadzaja a ty pytałas gdzie moderatorzy ...
i do tych stwierdzen sie odniosłam ..
czy w twoim poscie ktory zacytowalam pisalo ze chodzi ci o trzymanie sie tematu .
Niech mi ktos madry odpowie proszę czy w cytowanych postach jest wzmianka o ..trzymaniu sie tematu? :confused:
gdzie odwrócilam kota .. :mad:

kama5
20-08-2009, 14:26
Chamstwa mamy wokół nadmiar , czy jest sens wyszukiwać go tu na forum? Tu szukamy czegoś innego , odbiegającego od szarej , złej rzeczywistości.Bądźmy bardziej milszymi dla siebie i unikajmy niepotrzebnych konfliktów.:)

Alunia
20-08-2009, 19:27
http://srv120.odsiebie.com/MTI1MDc4NTM5MA==/MTI1MDc4NTYzODg4LmdpZg==/button1.gif (http://odsiebie.com)

Malgorzata 50
20-08-2009, 20:05
Tyle ,że co jest dla jednych chamstwem-dla innych po prostu kpiną ,żartem czy odrobiną sarkazmu.Proponuję powstrzymać się również od nadwrażliwości i brania wszystkiego do siebie - a irytujących potraktować złośliwawym dowcipem lub olać
To forum jest wyjątkowo kulturalne skoro drobne sprzeczki prowadzą do granicy zawału u niektórych forumowiczów.

jip
20-08-2009, 20:12
Zupełnie zgadzam się z Małgosią, to jest najbardziej przedszkolne, grzeczne forum....

Alunia
20-08-2009, 20:40
Tyle ,że co jest dla jednych chamstwem-dla innych po prostu kpiną ,żartem czy odrobiną sarkazmu.Proponuję powstrzymać się również od nadwrażliwości i brania wszystkiego do siebie - a irytujących potraktować złośliwawym dowcipem lub olać
To forum jest wyjątkowo kulturalne skoro drobne sprzeczki prowadzą do granicy zawału u niektórych forumowiczów.

Zgadzam się z Tobą. Ja właściwie z poparciem dla tej stronki :

http://internetbezchamstwa.pl/

- wtrąciłam się z powyższym buttonem :)