PDA

View Full Version : Rośnie samoocena Polaków - komentarze


Wieslaw_ww
10-08-2009, 11:23
Komentarz do artykułu: Rośnie samoocena Polaków (http://www.senior.pl/147,0,Rosnie-samoocena-Polakow,6788.html)
--------------------
wiecie kiedy urosła moja samoocena? Jak schudłem i zacząłem lepiej wyglądać. Lepszy wygląd to po prostu lepsze samopoczucie. Mam satysfakcję z tego, że mam siłę żeby właściwie codziennie wyjść i pojeździć na rowerze. Żeń szeń dodaje mi sił, niczym innym prócz suplementu się nie wspomagam a jestem w takiej świetnej formie jak nigdy po prostu!

King
10-08-2009, 12:12
Ja mam dobrą opinię o suplemencie Bodymax :) Energii mam tyle, że czasami nie wiem, za co się łapać i jak ją spożytkować :)

jip
10-08-2009, 13:21
Komentarz do artykułu: Rośnie samoocena Polaków (http://www.senior.pl/147,0,Rosnie-samoocena-Polakow,6788.html)
--------------------
wiecie kiedy urosła moja samoocena? Jak schudłem i zacząłem lepiej wyglądać. Lepszy wygląd to po prostu lepsze samopoczucie. Mam satysfakcję z tego, że mam siłę żeby właściwie codziennie wyjść i pojeździć na rowerze. Żeń szeń dodaje mi sił, niczym innym prócz suplementu się nie wspomagam a jestem w takiej świetnej formie jak nigdy po prostu!
Zgadzam się z Tobą, mniej kilo i już człowiek lepiej siebie ocenia, no bo wreszcie wszystko bez lustra może dojrzeć, a i paznokcie nożne doprowadzi do ładu, no i nikt mu butów nie musi wiązać..pozdrawiam

Wieslaw_ww
11-08-2009, 08:59
Butów na szczęście nie musiał mi nikt wiązać, ale fakt jak patrzę teraz w lustro to po prostu odczuwam satysfakcję z tego, że lepiej wyglądam. Wkrótce Bodymaxa odstawiam, ale mam nadzieję, że energia i siły mi zostaną.

Rayton
12-08-2009, 17:27
Ja mam dobrą opinię o suplemencie Bodymax :) Energii mam tyle, że czasami nie wiem, za co się łapać i jak ją spożytkować :)

Ojojoj, alez to bardzo niebezpieczne. Tyle niespozytkowanej energii w jednym ciele moze wybuchnac jak jakis wulkan goracy.

Lila
12-08-2009, 18:07
Butów na szczęście nie musiał mi nikt wiązać, ale fakt jak patrzę teraz w lustro to po prostu odczuwam satysfakcję z tego, że lepiej wyglądam. Wkrótce Bodymaxa odstawiam, ale mam nadzieję, że energia i siły mi zostaną.

Oooo, to nie masz już brzuszka??

A szkoda. Dobry pan zawsze trzyma konia pod dachem.:rolleyes:

jip
12-08-2009, 18:54
Oooo, to nie masz już brzuszka??

A szkoda. Dobry pan zawsze trzyma konia pod dachem.:rolleyes:
Przestań, zależy jaki koń, jak niewielki to i daszek nie musi być a jak dach wielki to trudno znaleźć małego konika pod dachem wielkim.... sprawa jak widzisz dość złożona....

Rayton
15-08-2009, 12:02
... trudno znaleźć małego konika pod dachem wielkim.... powiedzial kundel obwachujacy konskie odchody.
Zlote mysli zatrutego farba olowiowa w skutek podcierania sie gazeta.

jip
15-08-2009, 12:20
Zlote mysli zatrutego farba olowiowa w skutek podcierania sie gazeta.
Zgodnie z tytułem wątku rośnie Ci samoocena, tylko czy Ty jeszcze Polak? czy już inna nacja a tylko uważasz, że w Polsce można powygłupiać się? Cicho pies, tym razem to nie do Ciebie, a do gazety mówią, ... no może masz rację .. z własnego doświadczenia, no bo w Polsce nawet Ty używasz papieru do d..py....

Rayton
15-08-2009, 12:27
Cicho pies, tym razem to nie do Ciebie, a do gazety mówią, ... no może masz rację .. z własnego doświadczenia...

Pies z psem dialog prowadza, " ludzie koniec swiata" powiedzialby Pawlak.

jip
15-08-2009, 12:29
Pies z psem dialog prowadza, " ludzie koniec swiata" powiedzialby Pawlak.
Czasem z kimś mądrym należy pogadać, spróbuj....

Rayton
15-08-2009, 12:47
Czasem z kimś mądrym należy pogadać, spróbuj....

Probowalem, ale Ty umiesz tylko ujadac!

jip
15-08-2009, 14:44
Probowalem, ale Ty umiesz tylko ujadac!
Może za mało mądry dla Ciebie jestem?

Rayton
16-08-2009, 17:06
Może za mało mądry dla Ciebie jestem?

Administrator wymazal nasze posty w watku o Jaruzelskim. Interweniowal, bo z tematu przewodniego zrobila sie pyskowka.