PDA

View Full Version : Ploteczki - zapraszam


destiny
02-03-2007, 16:26
Zapraszam na ploteczki z kraju i ze świata !!!
Krótkie teksty, krótkie komentarze :D
Wyszperane w prasie :
21-letni Rafał Maserak w związku z Małgorzatą Foremniak !
Odważyli się stawić czoła całemu światu. Teraz juz oficjalnie razem. Szczęśliwi i ufnie patrzący w przyszłość :)
Czy 21-letni chłopak może stracić głowę dla dojrzałej kobiety, matki trójki dzieci :confused:

Ala-ma-50
02-03-2007, 16:55
Pewnie może..skoro ją stracił....a może pociąga go cień sławy jaki i jemu przypadnie pośrednio w udziale..kto wie?
Tyle tu znaków zapytania...ale wolę myśleć,że połączyło ich prawdziwe i gorące uczucie...to takie romantyczne i na czasie...wiosna idzie.
Pozdrawiam wiosennie.

qrystyna216
02-03-2007, 17:17
To jest ewidentna plotka, przecież Maserak był ostatnio w Rozmowach w toku i wszystkiemu zaprzeczył. Nie sądzę aby kłamał. Zresztą po ostatnich numerach Faktów z Muchą, Brodzik, Kayą i Górniakową nie wierzę brukowcom.

destiny
03-03-2007, 23:03
Nie tak dawno odeszła od męża, potem wróciła.
Teraz podobno czeka na trzecie dziecko.
Czy to możliwe, że mąż, Michał Chorosiński nie jest
ojcem ?
Nikt już nie wie, co jeszcze ich łączy..oprócz dwóch córek.
Czy trzecie dziecko scementuje czy pogłebi ten kryzys ?

Lila
03-03-2007, 23:48
Destiny,Ty plotkaro:D ..

Chciałaby dusza do raju,tak ?
Tak to nie ma! A zająć się swoim dziadkiem,a nie zerkać z zazdrością na Maseraka.
W czasie konkursu Vivy na najpiękniejszych...ale KONKURS - Maserak na pytanie dziennikarki - co w nim jest najpiękniejszego,odpowiedział....to wie tylko moja kobieta,której NIE MAM !!
Biedna Foremniak spuściła głowę,co zostało skrupulatnie odnotowane dzinnikarskim piórem..

Oj ,Małgośka ...głupia ty ,oj głupia ty...

Pozdrawiam -Lila.

emka46
04-03-2007, 08:49
http://img151.imageshack.us/img151/9664/500ploteczkiaj3.gif (http://imageshack.us)

Nika
04-03-2007, 09:09
Kto lubi ploteczki, niech obejrzy program Magiel towarzyski w telewizji /są powtórki/. Tam pani Korwin-Piotrowska z uroczym towarzyszem inteligentnie, z humorem, aczkolwiek nieco chaotycznie ,przegląda rozmaite brukowce i komentuje zawarte w nich ploteczki.Ciekawe!! Było sporo o w/w osobach.

qrystyna216
04-03-2007, 13:40
Swietny program na tvn style - dzisiaj o 18,30

Nika
04-03-2007, 13:59
Ciszę się, ze Tobie też się spodobał.Może i pozostałe panie go obejrzą, bo naprawdę warto, a poza tym doskonała dawka humoru na tak pochmurne dni jak ostatnie...

qrystyna216
04-03-2007, 20:04
Destiny, mialas racje z tym Maserakiem. Jestem w szoku. Niedawno tak zarliwie zaprzeczal i ja mu naiwna uwierzylam. Teraz po obejzeniu Mgla Towarzyskiego wiem, ze to nie plotki ale prawda.

destiny
04-03-2007, 21:43
Kochani, to co podaje tutaj, to oczywiście prasa brukowa (mamcia czyta z powodu łatwych Krzyżówek !)...
Ja nie biorę odpowiedzialności za te plotki !
Ale jak coś macie ciekawego, bulwersującego, niesamowitego...to zapraszam do podzielenia sie taką właśnie ploteczką :) i do ew. komentarza.
A propos ...Maseraka - wydaje mi się, ze poważnie wygląda jak na swoje lata ? (21)

Basia.
16-03-2007, 14:33
Zapraszam na ploteczki z kraju i ze świata !!!
Krótkie teksty, krótkie komentarze :D
Wyszperane w prasie :
21-letni Rafał Maserak w związku z Małgorzatą Foremniak !
Odważyli się stawić czoła całemu światu. Teraz juz oficjalnie razem. Szczęśliwi i ufnie patrzący w przyszłość :)
Czy 21-letni chłopak może stracić głowę dla dojrzałej kobiety, matki trójki dzieci :confused:
Może na krótki okres czasu. W tym wieku się nie wie czego się tak naprawdę chce.

Lila
18-03-2007, 18:26
Moje miłe.Małgosia Foremniak jest matką córki Oli a jej mąż Waldemar Dziki ma syna z małżeństwa z niedawno zmarłą Darią Trafankowską,uroczą Dusią,ktorą kiedyś porzucił bez skrupułów.
Tak ,że teraz to do niego powrociło.

Natomiast podobno mają dwójkę adoptowanych dzieci.Nie wiem ,na ile to jest prawda,bo chyba tak miła kobieta jak Małgosia,nie byłaby tak okrutna i burzyła dom dla tylu osób.

Ale kto wie ?
Wszak milość jest ślepa.
Pozdrawiam - Lila.

Nika
19-03-2007, 09:53
Namiętność namiętnością, a gdzie odpowiedzialność za dzieci i ich uczucia?A w przypadku adopotowanych to podwójna odpowiedzialność-dość już przerzyły,gdy je odrzucono wcześniej...

destiny
19-03-2007, 20:00
Nie tak dawno odeszła od męża, potem wróciła.
Teraz podobno czeka na trzecie dziecko.
Czy to możliwe, że mąż, Michał Chorosiński nie jest
ojcem ?
Nikt już nie wie, co jeszcze ich łączy..oprócz dwóch córek.
Czy trzecie dziecko scementuje czy pogłebi ten kryzys ?
Wracam do Dominiki Figurskiej...ponoć trzecim dzieckiem będzie chłopczyk, o którym tak marzyła...
Występując w programie "Jak oni śpiewają"... wygląda na szczęśliwą . Ponoć zamierza pracować dokąd się da...
Nie umiem ocenić jej osoby - jako aktorka wydaje mi się niezła, ale coś mnie niepokoi w jej osobowości (w życiu prywatnym)...
Co o niej sądzicie ?

Lila
19-03-2007, 20:44
Desti ..niewiele można sądzić.Jej życiorys był dosyć burzliwy..przejścia rodzinne w domu,z którego uciekła na studia..
Zobaczymy co dalej..
W każdym razie tempo w robieniu dzieci narzuciła sobie ostre..

Natomiast ja mam rodzynek,który z racji wieku powinien nas bardziej zainteresować.

Szara Stonka...
Cudowna w Nagim Instykcie 1 - Sharon Stone,a całkowicie przegrana w kontynuacji tego filmu.
Nie Oskar a Malina - za najgorszy film roku.Zaczynająca dzień od drinka i obecnie robiąca z siebie pośmiewisko ,bredząc po pijanemu na przyjęciach.
Z modliszki ..z femme fatale....nic nie zostało.Tylko niezgoda na upływające lata.I rozpaczliwe pragnienie przekonania hollywoodzkiego światka o własnej,niezniszczalnej seksualności...

A o se ne wrati...i ot tragedia..Szkoda mi mojej ulubionej aktorki,która zawsze twierdziła iż intelekt + vagina ,to broń masowego rażenia..

Pozdrawiam - Lila..

destiny
01-02-2008, 20:56
Dominika Figurska spełniła swoje największe marzenie tzn.obroniła prace magisterską, ale najważniejsze że jej małżeństwo rozkwita ... i razem tworzą szczęśliwą rodzinę.
Wielki powrót szykuje się w związku Anna Mucha - Kuba Wojewódzki...czy to kolejna próba ? czy raczej zwrócenie uwagi w mediach ?
A skoro jestem przy ploteczkach, to może całkiem na serio pooglądajmy piękne panie po 50-ce :)

http://film.onet.pl/N,57009,1,1,0,galeriao.html

:) ;)

bogda
01-02-2008, 21:01
Desti...piękne to one są, ale z pewnościa po operacjach plastycznych i takich tam innych, a my ....bez operacji i też jesteśmy piękne...a może nawet piękniejsze...;)

Malgorzata 50
01-02-2008, 21:13
Ani Sigurney Weaver ,ani Meryl Streep nie miały operacji -co widać, to sa kobiety z dusza i klasa, wielkie aktorki .Michelle Pfiffer -cos tam zrobila ale jej NIC nie moze zaszkodzić .To tez swietna aktorka ..a inne NO TO CO ,ze są po operacjach..gdybym miala forse tez bym sobie to i owo zrobiła ...Wygladą swietnie -a najswietniej te ,ktore wygladaja na swietnie wygladajacą 50 + ...jak my!!!!

bogda
01-02-2008, 21:17
Nooo...ja jak bym miała forsę....to dopiero bym sobie zrobiła i to i owo, ale powiem Wam, że jest mi dobrze tak jak jest ....przynajmniej się nie martwię, że mi nos odpadnie, albo powieka będzie wyżej niż powinna....:D

destiny
01-02-2008, 21:19
...Wygladą swietnie -a najswietniej te ,ktore wygladaja na swietnie wygladajacą 50 + ...jak my!!!!

I tutaj sie zgadzam z Toba Małgosiu na 100 %..no, nawet na 1000 %
:D :D

hannabarbara
01-02-2008, 21:39
Czy poczytałyście komentarze do tych zdjęć? I pomyśleć, że któryś może pochodzić od własnego męża. Jeśli nawet nie napisał, to mógł tak pomyśleć. Ani jeden nie napisał: "Kocham jej zmarszczki, bo to wynik uśmiechów do mnie", albo "Kocham te ręce, bo one o mnie dbały, dbały o nasze dzieci, nasz dom".