PDA

View Full Version : Zakupy za granicą będą łatwiejsze? - komentarze


Rayton
26-08-2009, 06:18
Komentarz do artykułu: Zakupy za granicą będą łatwiejsze? (http://www.senior.pl/147,0,Zakupy-za-granica-beda-latwiejsze,6910.html)
--------------------
Az wierzyc sie nie chce, ze "ponad 10 mln polskich internautów co najmniej raz dokonało zakupów za pośrednictwem Internetu". To swiadczy, o ogromnym postepie technicznym jaki sie dokonal w ostatnich kilku latach. Sprawy zakupow przez internet budza wiele kontrowersji. Ja sam padlem ofiara oszustwa dwa razy. Raz kiedy dokonujac transakcji przez "e-bay" przyslano mi uzywany produkt zamiast nowego i prawie rok walczylem o zwrot pieniedzy, a drugi kiedy bezprawnie uzyto mojej karty kredytowej do zakupow ksiazek w USA przez... "nigeryjska biblioteke szkolna". Na szczescie stracil bank, a nie ja bo suma byla znaczna. Ujednolicenie przepisow pozwoli klientom czuc sie bezpieczniej. Z inicjatywa wyszedl sam biznes, ktory traci miliony na zlej reklamie.

tadeusz50
26-08-2009, 07:41
Zastanawia mnie to, że 1/3 zakupów przez internet dokonali Polacy 10 mln wobec 30 mln z Europy. Jakoś ma wątpliwości do wiarygodności tych liczb.

Rayton
26-08-2009, 10:54
Zastanawia mnie to, że 1/3 zakupów przez internet dokonali Polacy 10 mln wobec 30 mln z Europy. Jakoś ma wątpliwości do wiarygodności tych liczb.Podzielam Twoja opinie.