PDA

View Full Version : 10 produkt przedjych mdo - komentarze


BUNIA
03-03-2007, 13:55
Komentarz do artykułu: 10 produktów przedłużających młodość (http://www.senior.pl/158,0,10-produktow-przedluzajacych-mlodosc,507.html)
--------------------
brawo zaraz drukuje i zawiesze na widocznym miejscu..Wlasnie od dzisiaj postanowilam odzywiac sie zdrowo,Pozdrowienia, Renata

Biedronka
03-03-2007, 22:03
Przeczytałam i jestem happy!!! Prawie wszystkie wymienione produkty należą do moich ulubionych i jadam je często. Na dodatek widzę, że mogę jeść więcej jajek :) No to chyba dożyję setki ;)
Najbardziej lubię jogurt z jagodami... i banany.

arczia
11-03-2007, 13:37
wreszcie obalony mit o szkodliwości jajek

Rom
11-03-2007, 16:59
Oto mój przepis na życie :

bierzemy 12 miesięcy, oczyszczamy je dokładnie z goryczy, małostkowości i lęku, po czym rozkrajamy każdy miesiąc na 30 lub 31 kawałków tak, aby zapasu starczyło dokładnie na cały rok.

Każdy dzień przyrządzamy osobno z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru.
Do tego dodajemy 3 duże łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarenko ironii i odrobinę taktu.
Następnie całą masę polewamy dokładnie dużą ilością miłości.
Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki ( lub kawusi).:)

przekora
29-12-2010, 12:22
Jeżeli chodzi o stosowanie soli, to mniej szkodliwa jest sól potasowa. Jest to sól dietetyczna, o obniżonej zawartości sodu i zawiera 13,i g/100g potasu.

marola46
29-03-2011, 22:59
Rom- super przepis na życie. Nareszcie przestanę bać się jajek, a banany zaraz wypróbuję na zgagę. Dzięki i pozdrawiam.