PDA

View Full Version : Sama chciała!!


Alunia
07-09-2009, 10:03
"Zbiorowy gwałt? Sama chciała"


http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article440887/Zbiorowy_gwalt_Sama_chciala.html
Zgwałcona 17-latka nie pasuje do typowego stereotypu imprezującej dziewczyny z małej miejscowości. W nocy z 18 na 19 lipca wybrała się na urodziny kolegi organizowane na działkach pod Tucholą (woj. kujawsko-pomorskie). To była jej pierwsza impreza w życiu. Na co dzień dziewczyna zajmuje się rzeźbą i malarstwem, jest stypendystką marszałka województwa.

Niech mi ktoś wskaże kobietę, choćby jedną , która sama chciała, uprawiać sex z kilkoma partnerami naraz. A tu chodzi w dodatku o młodziutką dziewczynę. Jestem zbulwersowana i zszokowana postawą sądów i policji we wszystkich sprawach dotyczących gwałtów.
Tragedia całej rodziny. Kobieta po takim przeżyciu nie podniesie się do końca życia.

Nika
07-09-2009, 10:10
to znamienne,ze w przypadku gwałtu obiegowe opinie szukają winy w ofierze,a nie sprawcy!Oburzające praktyki.

Basia.
07-09-2009, 10:15
Niech ich szlag trafi :mad: mam na myśli prokuratorów. Przecież obdukcja wykazała, że dziewczyna była zgwałcona, nie mam słów potępienia dla rodzin tych zwyrodnialców, ciekawa jestem co by mówili gdyby to ich córka znalazła się na miejscu tej dziewczyny. :mad:

Prefekt
07-09-2009, 11:45
Najmniejszego sensu nie ma w dyspucie na temat gwałtu. Bez wątpienia jest "be". Jednak mógłbym wskazać kilka kobiet, które akceptowały igraszki z wieloma panami. Tylko zastanawiam się, co takie wzbogacenie wiedzy mogłoby Ci dać? Z odrobiną zażenowania przyznam się, że osobiście uczestniczyłem w seansie, kiedy to 16-latka z radością "przyjmowała" 4 partnerów. Są rzeczy, które filozofom się nie śniły...

Basia.
07-09-2009, 12:01
Najmniejszego sensu nie ma w dyspucie na temat gwałtu. Bez wątpienia jest "be". Jednak mógłbym wskazać kilka kobiet, które akceptowały igraszki z wieloma panami. Tylko zastanawiam się, co takie wzbogacenie wiedzy mogłoby Ci dać? Z odrobiną zażenowania przyznam się, że osobiście uczestniczyłem w seansie, kiedy to 16-latka z radością "przyjmowała" 4 partnerów. Są rzeczy, które filozofom się nie śniły...
masz rację, są kobiety, które akceptują tego typu zabawy ale w przypadku tej dziewczyny obdukcja wykazała gwałt. TO JEST CHOLERNE "BE".

basialwica
07-09-2009, 12:03
Nie zgadzam się z Prefekt. Zatraciłeś granice grzywny a przyjemności? Jaki to przykład 16 latka a ich czterech. Ta dziewczyna o której mowa jak na wstepie została zgwałcona przez 4 opryszków. Ja takich bym kastrowała- serio, wtedy każdy by myslał głowa a nie inna częścią ciała.

Pani Slowikowa
07-09-2009, 12:10
Nie zgadzam się z Perfekt. Zatraciłeś granice grzywny a przyjemności? Jaki to przykład 16 latka a ich czterech. Ta dziewczyna o której mowa jak na wstepie została zgwałcona przez 4 opryszków. Ja takich bym kastrowała- serio, wtedy każdy by myslał głowa a nie inna częścią ciała.


Nie dziwie sie Perfektowi bo takie podejscie jest typowe dla pewnego rodzaju mezczyzn. :rolleyes:

A z ta 16 latka ktora " przyjmowala" 4 na raz... to kiedy to bylo??

Prefekt
07-09-2009, 12:21
OBDUKCJA WYKAZAŁA GWAŁT ??? Miałaś chyba na myśli obdukcję narządów... mowy!

jasinek123
07-09-2009, 12:29
Prefekt
to co ty wygadujesz jest obrzydliwe
dobrze że jestem już starym człowiekiem
i pora mi zejśc z tego świata
to co wy stworzycie za 10 lub20 lat
nie wiem czy nielepiej wejść z powrotem na drzewo
dla mnie jest to ohydne
a gdzie godność człowieka
gdzie godność męszczyzny??

Jolina
07-09-2009, 12:31
To jest ohydne!!!!!
I jak w ogóle można porównywać ten gwałt, z.....samam chciała.
Taka co to "sama chciała",to chyba ,na pierwszy rzut oka można odrużnić od tej ,co ...nie chciała.PRAWDA?!:mad:

Pani Slowikowa
07-09-2009, 12:34
OBDUKCJA WYKAZAŁA GWAŁT ??? Miałaś chyba na myśli obdukcję narządów... mowy!

Co ty pleciesz czlowieku??:mad:

Jadzia_G
07-09-2009, 13:03
To jest ohydne!!!!!
I jak w ogóle można porównywać ten gwałt, z.....samam chciała.
Taka co to "sama chciała",to chyba ,na pierwszy rzut oka można odrużnić od tej ,co ...niehciała.PRAWDA?!:mad:


Absolutnie się z Tobą zgadzam.

Kazimierz
07-09-2009, 13:10
Im-Perfekt ! Przestań się kompromitować. To twoje tłumaczenie, usprawiedliwianie ohydnego gwałtu kompromituje cie w oczach pozostałych mężczyzn tego forum, moim zdaniem.

Basia.
07-09-2009, 13:28
OBDUKCJA WYKAZAŁA GWAŁT ??? Miałaś chyba na myśli obdukcję narządów... mowy!
Dziewczyna ma wyniki

(http://javascript<b></b>:void(0))obdukcji wskazujące, że została zgwałcona. Mimo tego sprawcy pozostają na wolności. :mad:
To miałam na myśli, daruj sobie Prefekcie tę ironię.

Nika
07-09-2009, 13:44
Czyż nie mówiłam na początku wątku....nie rozumiem jak można sugerować chęć igraszek grupowych dziewczynie,która czuje się skrzywdzona, sponiewierana etc.Paskudne insynuacje,tylko facet może takie bzdury wygadywać.

Pani Slowikowa
07-09-2009, 13:56
Czyż nie mówiłam na początku wątku....nie rozumiem jak można sugerować chęć igraszek grupowych dziewczynie,która czuje się skrzywdzona, sponiewierana etc.Paskudne insynuacje,tylko facet może takie bzdury wygadywać.


I to nie kazdy facet ale ten z "tych":mad:

Jolina
07-09-2009, 14:31
Prefekcie, ...tupet,
ale i odwaga, no, no..żeby przyznawać się do takich poglądów.
Tym się chlubisz , jak Ci nie wstyd.To brak przyzwoitości nie chcę powiedziedzieć dosadniej.Koledzy klubowi powinni odwrócić się do CIEBIE TYŁEM, BO PRZYNOSISZ IM WSTYD.
,

krysta
07-09-2009, 14:44
Kara dla sprawców tego ohydnego czynu, kastracja? Może to nauczyłoby rozbestwioną młodzież przed takimi czynami.Gdzie my żyjemy???

gerd
07-09-2009, 14:54
Prefekcie
Czy Ty aby, pisząc ten post, byłeś na pewno - trzeźwy?
Jeśli - tak, to strasznie mi Ciebie żal.

destiny
07-09-2009, 14:59
Prefekcie
Czy Ty aby, pisząc ten post, byłeś na pewno - trzeźwy?
Jeśli - tak, to strasznie mi Ciebie żal.


Na mój rozum, napisał to rozmyślnie, prowokacyjnie, choć troszkę enigmatycznie ...Nie wykluczam pewnych zachowań.

Lila
07-09-2009, 16:44
Najmniejszego sensu nie ma w dyspucie na temat gwałtu. Bez wątpienia jest "be". Jednak mógłbym wskazać kilka kobiet, które akceptowały igraszki z wieloma panami. Tylko zastanawiam się, co takie wzbogacenie wiedzy mogłoby Ci dać? Z odrobiną zażenowania przyznam się, że osobiście uczestniczyłem w seansie, kiedy to 16-latka z radością "przyjmowała" 4 partnerów. Są rzeczy, które filozofom się nie śniły...

Jasne. Otrząsnęła się i poszła dalej, bo to dla niej nie pierwszyzna. Może była czynną 'galerianką' ?
Ale nie ta dziewczyna z artykułu. Wiek nie ma z tym nic wspólnego.
Babcia na Mazurach (82lata),którą zgwałcił 17-latek z Niemiec, też nie była zadowolona.
Jeśli kobieta mówi NIE, to jest to gwałt, o czym boleśnie przekonał się pewien poseł, któremu odmówiła prostytutka.

Clonazepam wrzucony do niewinnego drinka, powoduje całkowitą bezwolność dziewczyny czy kobiety.
Facet, który kopuluje w takiej sytuacji, powinien mieć obcięte jaja i powieszone na płocie, dla ostrzeżenia .

mimoza
07-09-2009, 16:54
Współczuję biednej zmaltretowanej dziewczynie.
Oburzona jestem na wymiar "sprawiedliwości" - cudzysłów nie bez przyczyny!!!
Wypowiedź Prefekta obraża ofiarę w sposób karygodny .... (nie chcę tego komentować bo zmuszona byłabym do użycia wyrazów powszechnie uważanych za obelżywe). - Cz

Kundzia
07-09-2009, 17:06
Jasne. Otrząsnęła się i poszła dalej, bo to dla niej nie pierwszyzna. Może była czynną 'galerianką' ?
Ale nie ta dziewczyna z artykułu. Wiek nie ma z tym nic wspólnego.
Babcia na Mazurach (82lata),którą zgwałcił 17-latek z Niemiec, też nie była zadowolona.
Jeśli kobieta mówi NIE, to jest to gwałt, o czym boleśnie przekonał się pewien poseł, któremu odmówiła prostytutka.

Clonazepam wrzucony do niewinnego drinka, powoduje całkowitą bezwolność dziewczyny czy kobiety.
Facet, który kopuluje w takiej sytuacji, powinien mieć obcięte jaja i powieszone na płocie, dla ostrzeżenia .
Lilu,Prefekt najwidocznie uważa,że "nie" kobiety jest tylko formą droczenia,podobnie uważa znaczna część mężczyzn.
A jeśli chodzi o karę,to ja bym inną zastosowała,kiedyś robili tak podobno ukraińcy,przywiązywali delikwenta do drzewa i dopuszczali głodne ciele.
Założę się,że po takiej karze już długo by mu się nie chciało,nawet pomyśleć,o ile by jeszcze mógł.

Alunia
07-09-2009, 17:13
Najmniejszego sensu nie ma w dyspucie na temat gwałtu. Bez wątpienia jest "be". Jednak mógłbym wskazać kilka kobiet, które akceptowały igraszki z wieloma panami. Tylko zastanawiam się, co takie wzbogacenie wiedzy mogłoby Ci dać? Z odrobiną zażenowania przyznam się, że osobiście uczestniczyłem w seansie, kiedy to 16-latka z radością "przyjmowała" 4 partnerów. Są rzeczy, które filozofom się nie śniły...

A ja zamiast Twojego o sancta simplicitas powiem "o święta bezduszności":mad:
Nie wiem ile lat masz człowieku. Ale chyba są w Twojej rodzinie lub otoczeniu kobiety - siostra, matka, córka, może dziewczyna. Co byś czuł gdyby je taka zbrodnia spotkała?
Poczytaj tutaj:
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/gdy-mnie-gwaci-baam-sie-o-dziecko_75176.html
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article234246/Gwalcil_mnie_moj_ojciec.html
albo wklep w google gwałcił mnie

Są kobiety, które lubią zbiorowe figle? Oczywiście, że są. Chcą to figlują. Czy po tych zabawach czują się skrzywdzone? Nie!
Bo też nie o takich dziewczynach mówimy.
To okropne, co Perfekt wypisuje.
Czy można się teraz dziwić kobietom, że nie mówią o doznanej przemocy!

PS. Uwierz, to nie jest tylko BE!

tadeusz50
07-09-2009, 17:24
Nie miałem dostępu do netu dziś od rana. Może i dobrze bo pewnie napisałbym bardzo dosadnie o tym co myślę o gwałcie w całej rozciągłości gwałtów. Nie potrafię sobie wyobrazić obrzydzenia dla tego typu ludzi, Prefekt jest istota o bardzo kontrowersyjnych poglądach, miałem nieprzyjemność zetrzeć się z nim w wątku alkoholowym. Całe szczęście, że nie wszyscy mężczyźni mają takie poglądy.

Karol X
07-09-2009, 18:24
Takie wydarzenia musza bulwersowac,niezaleznie,czy sie jest kobieta,czy mezczyzna.
Niestety,jeszcze raz mamy kolejny przyklad "kumoterstwa" w malych srodowiskach miejskich.
Te kliki,"uklady" wszelkiego typu - majace swe korzenie z czasow komuny,maja sie rownie dobrze i w czasach obecnych.
Coz,lobuzy maja poczucie bezkarnosci i lamia prawo gdzie sie da i kiedy sie da.

Wspolczuje dziewczynie.
Uplynie wiele lat,nim stanie sie normalnie funkcjonujaca kobieta,zdolna pokochac mezczyzne i zalozyc rodzine.
Pod warunkiem,ze spotka wyrozumialego i kochajacego ja partnera.
W innym przypadku bedzie czula wstret do mezczyzn na cale zycie.
Bardzo przykre to wszystko.

Prefekt
08-09-2009, 11:32
Tyle braku zozumienia w odczytywaniu tekstu dawno nie spotkałem. Gdzie znaleźliście gloryfikację G W A Ł T U ??? Do TAKIEGO czynu mam stosunek jednoznaczny - co napisałem i szkoda mi dalszych słów. Alunia zażyczyła sobie, by wskazać Jej choćby jedną kobietę... Więc wskazałem. Więc zilustrowałem świętą naiwność. Więc święte oburzenie jest nieuprawnione w najmniejszym stopniu. Zaś OBDUKCJA GWAŁTU jest w najwyższym stopniu kabaretowa. Można jedynie wysłuchać oświadczenia zgwałconej - stąd sugestia-pytanie, że można dokonać (chyba) tylko obdukcji narządów mowy. Bowiem metodą obdukcji nie można stwierdzić odbycia stosunku
z przyzwoleniem lub bez niego! OBDUKCJA - cytuję słownik wyrazów obcych (dla wielu KOMPLETNIE obcych) - to badanie lekarskie w celu ustalenia rodzaju uszkodzeń CIAŁA, nie psychiki.

Lila
08-09-2009, 11:42
Prefektuniu, nie unoś się !!:)

Jest taka obdukcja. Z reguły są ogromne siniaki na wewnętrznej stronie ud, czego NIGDY nie ma przy....zgodzie na miłość( powiedzmy).

Basia.
08-09-2009, 11:51
Oczywiście, że jest taka obdukcja trzeba jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że gwałciciele nie obchodzą się delikatnie ze swoimi ofiarami:

Policja będzie potrzebowała jak najwięcej dowodów, dlatego ważna jest (oprócz Twoich zeznań i, jeśli nie było świadków, zeznań osób, którym się zwierzyłaś) obdukcja lekarska i oględziny miejsca przestępstwa. Wiemy, że chcesz się umyć, opatrzyć czy posprzątać – to w pełni zrozumiałe. Ale te dowody mogą bardzo znacząco wpłynąć na decyzję sądu. Dlatego nie myj się, nie zmieniaj garderoby i nie sprzątaj. W przypadku gwałtu obdukcja ma sens, jeśli zostanie przeprowadzona do 48 godzin po stosunku, jednak im szybciej, tym lepiej. Musisz się liczyć z tym, że konieczne będzie zabezpieczenie jako dowodu odzieży.

Mavronka Freydis
09-09-2009, 15:03
Siedemnastolatka z Tucholi jest przewlekle chora dziewczyna, nie chodzi do szkoly i ma indywidualny tok nauczania. Uczestnikow prywatki (nastolatkow) poznala przez internet. W czasie imprezy na dzialce pojawily sie narkotyki i alkohol.
To chyba jakis przypadek, ze dziewczyna znalazla sie wsrod tych chlopakow? Taka narkotykowa balanga to gotowa recepta na klopoty.
Jest jeszcze jedna strona tej tragedi, rodzice mlodych chlopakow, ktorzy modla sie, zeby ich dzieciaki nie wyladowaly w wiezieniu na dlugie lata.
Rodzice, zwracajcie uwage co robia wasze pociechy! Z kim koresponduja i gdzie imprezuja!

Pani Slowikowa
09-09-2009, 15:28
Prefektuniu, nie unoś się !!:)

Jest taka obdukcja. Z reguły są ogromne siniaki na wewnętrznej stronie ud, czego NIGDY nie ma przy....zgodzie na miłość( powiedzmy).

Jasne ze jest!! Poza siniakami ( na przedramionach i nadgarstkach rowniez,sa tez przewaznie inne zranienia na reszcie ciala i na twarzy. Nie mowiac o tym ze wewnatrz tez mozna stwierdzic wielkie naduzycie.. i rany.
Czy ty nigdy nie widziales zdjec zgwalconej osoby perfekcie??
Zycze ci zebys nie widzial.
Poza tym nie tylko kobiety sa gwalcone:mad:
To jest najobrzydliwsze przestepstwo jakie moze byc. :mad:

tadeusz50
09-09-2009, 16:41
Mavronka
Rodzice, zwracajcie uwage co robia wasze pociechy! Z kim koresponduja i gdzie imprezuja!
Jak to robić? Chodzić za tym, tą nastolatką?Trzymać w domu?
Jak nie będzie miał/a wpojonych pewnych zasad od małego to niewiele pomoże. Niestety przypadki i przestępstwa zdarzają się wszędzie na świecie. Czasem najgorsi bywają ci z tzw. dobrych domów. Uważają, że im wszystko wolno, bo tatuś mamusia wybronią.

toy_
09-09-2009, 16:48
Z odrobiną zażenowania przyznam się, że osobiście uczestniczyłem w seansie, kiedy to 16-latka z radością "przyjmowała" 4 partnerów.
z radością??? może jako dziecko niedokładnie zdawała sobie sprawę co robi... ciebie osądziłabym surowiej

Bogda501
09-09-2009, 17:12
A co sądzicie o zjawisku : "Gwałcona przez męża" ?

Lila
09-09-2009, 17:37
A co sądzicie o zjawisku : "Gwałcona przez męża" ?

Świństwo. Najgorszego rodzaju, bo niezrozumiane przez ogół.

tadeusz50
09-09-2009, 17:54
Można zgwałcić żonę, męża, prostytutkę. Niestety tak to wygląda. Każdy gwałt jest ohydny i podły.

Mavronka Freydis
11-09-2009, 05:08
A co sądzicie o zjawisku : "Gwałcona przez męża" ? Prosze przeczytac:http://www.radiozdrowie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=238:zgwacona-przez-ma&catid=166:trudne-tematy&Itemid=67

sarna2
11-09-2009, 07:07
Zjawisko gwałcenia przez męża jest bardzo popularne w naszym kraju. Mamy tyle powodów,żeby pozwalać na to. Najpopularniejszym jest religia i wynikające z tego obowiązki ŻONY . Mężowie jakby tych obowiązków mniej mają.
A co do artykułu? Jeśli tak dogłębnie go przeanalizować, to jak na tym wyszła bohaterka?
"
A ja mam 44 lata, więc jestem stara baba. Samotna baba. Nikomu nie potrzebna. Na stałe. Bo od czasu do czasu przygrucham sobie jakiegoś adoratora. Obfita ilość drinków zwiększa wzajemną tolerancję. Później każdy idzie w swoją stronę. Tylko co dalej... " - cytat z artykułu

Mavronka Freydis
11-09-2009, 07:21
Najpopularniejszym jest religia i wynikające z tego obowiązki ŻONY.
"Do obowiązków żony należy zaspokajanie potrzeb seksualnych męża, na tyle, by mógł prowadzić moralne życie w poczuciu stabilizacji i aby z tego związku narodziły się dzieci."
Tak podchodzi do tego religia. Gwalt to jest seksualne wyzycie sie bez zgody drugiej osoby. Takiego zachowania zabraniaja wszystkie religie swiata.

emka46
11-09-2009, 07:40
A ja może narażę się niektórym,ale zastanowiło mnie,cytuję:

"Zgwałcona 17-latka nie pasuje do typowego stereotypu imprezującej dziewczyny z małej miejscowości. W nocy z 18 na 19 lipca wybrała się na urodziny kolegi organizowane na działkach pod Tucholą".

Gdzie wtedy,w nocy, był ojciec i matka tej dziewczyny.

A z wypowiedziami na temat oceny gwałtu zgadzam się.

Mavronka Freydis
11-09-2009, 07:51
Gdzie wtedy,w nocy, był ojciec i matka tej dziewczyny.
Dziewczyna ma artystyczne zdolnosci, jest znana w Tucholi. Utrzymywala wiele kontaktow przez internet. Poszla raz spotkac sie z nowym towarzystwem. Nie bylo podstaw niepokoic sie, bo nigdy nic zlego nie zrobila. No i stalo sie. Alkohol i narkotyki odebraly wszystkim rozum. Ona stracila najwiecej.

tadeusz50
11-09-2009, 09:49
A ja może narażę się niektórym,ale zastanowiło mnie,cytuję:

"Zgwałcona 17-latka nie pasuje do typowego stereotypu imprezującej dziewczyny z małej miejscowości. W nocy z 18 na 19 lipca wybrała się na urodziny kolegi organizowane na działkach pod Tucholą".

Gdzie wtedy,w nocy, był ojciec i matka tej dziewczyny.

A z wypowiedziami na temat oceny gwałtu zgadzam się.
Czy za 16; 17; 18 latką trzeba krok w krok chodzić? (maleńkie dziecko kilkuletnie tak). Może podana została pigułka gwałtu ? po której nie ma śladu w organiżmie po kilku godzinach. Stała się bezwolną osobą. Gdybam. Którzy rodzice chodzą krok w krok za nastolatkami?

emka46
11-09-2009, 12:37
Nie mówie o chodzeniu krok w krok,ale wydaje mi się,że w nocy to raczej już wraca się z imprezy a nie idzie na nią,nawet mając 17 lat.
I zapewniam,że nie jestem stetryczałą dewotką.

Czy pozwolilibyście na wyjście z domu Waszym córkom czy wnuczkom w środku nocy?

Czy tę dziewczynę mikt nie uświadomił.co ją może spotkać w nieznanym /internetowym/ towarzystwie?

tadeusz50
11-09-2009, 12:53
Trochę mało danych.
Wyszła w środku nocy! Może to był wieczór i uzgodnione z rodzicami. Może po cichu wyszła "zbajerowana" przez internetowego kolegę. (kłania się metoda na wnuczka dotyczy starszych osób). Kto z nas mając 17 lat nie popełniał małych czy większych głupstw. Pewnie w większości wypadków nie było to tak okupione. Gwałt mógł się zdarzyć w środku dnia i środku miasta.

Pani Slowikowa
11-09-2009, 18:48
\
Czy pozwolilibyście na wyjście z domu Waszym córkom czy wnuczkom w środku nocy?

Czy tę dziewczynę mikt nie uświadomił.co ją może spotkać w nieznanym /internetowym/ towarzystwie?


Ja nie pozwolilabym i juz. Niech mi wymyslaja od czego chca.:rolleyes:

Trzeba jednak zaznaczyc ze teraz imprezy zaczynaja sie od 10-11 wieczorem. Ludzie przychodza z pracy.. przesypiaja sie i wychodza okolo 11 wieczorem.. Trudno wtedy kazac im wracac o 12.. przewaznie wracaja nad ranem..
Wszystko to bardzo fajnie jezeli nie zdarzy sie zadne nieszczescie ;)

Lila
11-09-2009, 19:01
Na litość boską!! Przecież to nie ma znaczenia czy dziewczyna wyszła z domu w dzień, czy w nocy.
Nieważne nawet czy była lekkiego, czy ciężkiego prowadzenia.
Została zgwałcona!!!!!

tadeusz50
11-09-2009, 19:04
Na litość boską!! Przecież to nie ma znaczenia czy dziewczyna wyszła z domu w dzień, czy w nocy.
Nieważne nawet czy była lekkiego, czy ciężkiego prowadzenia.
Została zgwałcona!!!!!
W tym jest sedno
ZOSTAŁA BRUTALNIE ZGWAŁCONA

amelia
11-09-2009, 19:05
Nie mówie o chodzeniu krok w krok,ale wydaje mi się,że w nocy to raczej już wraca się z imprezy a nie idzie na nią,nawet mając 17 lat.
I zapewniam,że nie jestem stetryczałą dewotką.

Czy pozwolilibyście na wyjście z domu Waszym córkom czy wnuczkom w środku nocy?

Czy tę dziewczynę mikt nie uświadomił.co ją może spotkać w nieznanym /internetowym/ towarzystwie?


Emko to wszystko prawda, ale... to sprawcow nalezy napietnowac, a nie usprawiedliwiac ich, tzw. "stwarzaniem sprzyjajacych okolicznosci" przez ofiare.

W srodku nocy moze zaistniec milion przyczyn zmuszajacych do wyjscia z domu, i powinno byc wtedy bezpiecznie.

Pani Slowikowa
11-09-2009, 19:07
Na litość boską!! Przecież to nie ma znaczenia czy dziewczyna wyszła z domu w dzień, czy w nocy.
Nieważne nawet czy była lekkiego, czy ciężkiego prowadzenia.
Została zgwałcona!!!!!

No wlasnie dlatego powinno sie zastanowic jak takim nieszczesciom zapobiec . Moim zdaniem te nocne imprezy sa bardzo niebespieczne.

Basia.
11-09-2009, 19:08
Na litość boską!! Przecież to nie ma znaczenia czy dziewczyna wyszła z domu w dzień, czy w nocy.
Nieważne nawet czy była lekkiego, czy ciężkiego prowadzenia.
Została zgwałcona!!!!!
reszta nie ma znaczenia, często się w takich wypadkach słyszy, że prowokowala strojem, nikomu nic do tego co miała albo czego nie miala na sobie. NIKT NIE MIAŁ PRAWA JEJ DOTKNĄĆ BEZ PRZYZWOLENIA!!!!!!! Dla gwałcicieli powinny być bardzo surowe kary. Asiu, obojętnie o jakiej porze dziewczyna, kobieta powinna czuć się bezpiecznie, to nie kobiety nają się bać tylko gwałciciele powinni drgawek dostawać ze strachu przed nieuniknioną karą.

sarna2
11-09-2009, 19:12
Gwałcicieli pozbawiłabym narządów gwałtu. Charakter by się im zmienił, a jaki przykład dla następnych szukających okazji czyli dziewczyn będących nocą poza domem.

tadeusz50
11-09-2009, 19:12
No wlasnie dlatego powinno sie zastanowic jak takim nieszczesciom zapobiec . Moim zdaniem te nocne imprezy sa bardzo niebespieczne.
Joasiu, napisałem już wyżej. Gwałt może się zdarzyć w środku dnia i w środku miasta. Skwerek, parę krzaków, piwnica itd.

Pani Slowikowa
11-09-2009, 19:16
Joasiu, napisałem już wyżej. Gwałt może się zdarzyć w środku dnia i w środku miasta. Skwerek, parę krzaków, piwnica itd.


Pewnie ze moze.:rolleyes:
Jednak zdarza sie czesciej na nocnych imprezach gdzie sa serwowane narkotyki i alkohol.

Pani Slowikowa
11-09-2009, 19:22
Gwałcicieli pozbawiłabym narządów gwałtu. Charakter by się im zmienił, a jaki przykład dla następnych szukających okazji czyli dziewczyn będących nocą poza domem.



Hmmmm.. dobry pomysl.;) Tylko co jak sie okaze ze ktos byl oskarzony niewinnie? :confused:

Lila
11-09-2009, 19:35
Pewnie ze moze.:rolleyes:
Jednak zdarza sie czesciej na nocnych imprezach gdzie sa serwowane narkotyki i alkohol.

Niekoniecznie, koleżanko miła.
Gwałciciel ze Śląska, napadał na kobiety wracające z pracy z II zmiany, pod samymi blokami.
Nooo....i zawsze udusił, niejako przy okazji.

Pani Slowikowa
11-09-2009, 20:18
Niekoniecznie, koleżanko miła.
Gwałciciel ze Śląska, napadał na kobiety wracające z pracy z II zmiany, pod samymi blokami.
Nooo....i zawsze udusił, niejako przy okazji.

To sa seryjni gwalciciele.

Ja mowie o gwalcie spowodowanym przez niby normalnych ludzi.
Nagle pod wplywem srodkow odurzajacych robia sie z nich bestie.

Np dlaczego zolnierze gwalcili w czasie wojny?? Przeciez nie byli seryjnymi przestepcami?? Ale w niektorych warunkach nawet normalnemu czlowiekowi moze cos sie w tej lepetynie przekrecic.
Dlatego powinno sie zapobiegac jak tylko mozna

tadeusz50
11-09-2009, 20:40
Joasiu

To sa seryjni gwalciciele.

Domyślam się o kim pisała Lila. Dopiero niedawni był reportaż o nim w telewizorni. Człowiek mający żonę i dzieci, czyli prawie normalny.

Dlatego powinno sie zapobiegac jak tylko mozna
Pozamykać wszystkie dyskoteki i zabronić chodzenia na prywatki. Być ostrożnym w zupełności zgoda, ale też nie można przesadzać.

Pani Slowikowa
11-09-2009, 20:57
Joasiu


.


Pozamykać wszystkie dyskoteki i zabronić chodzenia na prywatki. Być ostrożnym w zupełności zgoda, ale też nie można przesadzać.

Czy ja mowie ze trzeba pozamykac dyskoteki??:rolleyes:

amelia
12-09-2009, 07:47
Np dlaczego zolnierze gwalcili w czasie wojny?? Przeciez nie byli seryjnymi przestepcami?? Ale w niektorych warunkach nawet normalnemu czlowiekowi moze cos sie w tej lepetynie przekrecic.


Gwalty i rabunek na wojnie to jest wkalkulowany "gratis" dla zolnierzy. Zbrukac kobiety wroga, "zepsuc" rase wroga swoimi genami, to zalozenie strategow kazdej wojny.
W warunkach ekstremalnych jakimi jest wojna w umyslach jej uczestnikow budza sie najbardziej prymitywne instynkty i wodzowie korzystaja z tego dajac wojsku dzien lub tydzien calkowitej wolnosci w zdobnywanych miastach, w celach rozladowania napiec i emocji skumulowanych w umyslach zolnierzy.
Tragedie kobiet w Darfurze sa dowodem na to, ze to ciagle dziala. Nawet ONZ wydalo stosowna uchwale.

Gwaltom nalezy stawic ZDECYDOWANY sprzeciw.

Upominanie ofiar by nie "stwarzaly sprzyjajacych okolicznosci" to zdecydowanie za malo i tylko rozbestwia gwalcicieli.
Zawsze powiedza, ze "sama chciala"

Mavronka Freydis
12-09-2009, 15:37
Gwałcicieli pozbawiłabym narządów gwałtu. A wyjadajacych konfitury narzadu smaku. Swieta Malgorzata patronka miasta nakazywala rzucac we wrogow chlebem.
A tak na powaznie to opisywane tutaj zdarzenie znacznie wybiega poza nasz prosty osad. Dziewczyna mieszka w kilkunasto-tysiecznej miejscowosci, gdzie kazdy moze ja zidentyfikowac. Jezeli mlodociani sprawcy gwaltu trafia do wiezienia to ona i jej rodzina beda napietnowani tragedia jaka spotkala "chlopakow z osiedla". Jesli zas gwalciciele zostana uniewinnieni to dziewczyna kompletnie straci swoja godnosc. Tak czy inaczej jeden nieprzemyslany krok potrafil zrujnowac zycie wielu osobom (rodzinom, ofierze, sprawcom). Przeciez te wszystkie osoby spotykaja sie w sklepie, autobusie, kosciele... Co teraz zrobic? Chcialabym znac Wasza opinie, bo wyrok sadu obojetnie jaki by nie byl nie cofnie juz czasu.

stanley47
12-09-2009, 18:13
Groźny i narowisty buhaj po wykastrowaniu staje się łagodnym i pracowitym wołem.Kastracja uszczęśliwiła by niejednego gwałciciela. Ale nie jakaś tam chemiczna .

sarna2
12-09-2009, 21:19
Groźny i narowisty buhaj po wykastrowaniu staje się łagodnym i pracowitym wołem.Kastracja uszczęśliwiła by niejednego gwałciciela. Ale nie jakaś tam chemiczna .
czyli mój pomysł jest ok!?

Jadzia_G
12-09-2009, 22:03
czyli mój pomysł jest ok!?
Jak najbardziej Lucynko - jestem ZA

tadeusz50
13-09-2009, 01:52
Gwałcicieli pozbawiłabym narządów gwałtu. Charakter by się im zmienił, a jaki przykład dla następnych szukających okazji czyli dziewczyn będących nocą poza domem.
Tylko pozostaje to w sferze marzeń. Nie ma takiego prawa i pewnie nie będzie. Zostaje kastracja chemiczna. Niestety temat zamilkł wśród naszych władz.

Pani Slowikowa
13-09-2009, 01:59
A wyjadajacych konfitury narzadu smaku. Swieta Malgorzata patronka miasta nakazywala rzucac we wrogow chlebem.
A tak na powaznie to opisywane tutaj zdarzenie znacznie wybiega poza nasz prosty osad. Dziewczyna mieszka w kilkunasto-tysiecznej miejscowosci, gdzie kazdy moze ja zidentyfikowac. Jezeli mlodociani sprawcy gwaltu trafia do wiezienia to ona i jej rodzina beda napietnowani tragedia jaka spotkala "chlopakow z osiedla". Jesli zas gwalciciele zostana uniewinnieni to dziewczyna kompletnie straci swoja godnosc. Tak czy inaczej jeden nieprzemyslany krok potrafil zrujnowac zycie wielu osobom (rodzinom, ofierze, sprawcom). Przeciez te wszystkie osoby spotykaja sie w sklepie, autobusie, kosciele... Co teraz zrobic? Chcialabym znac Wasza opinie, bo wyrok sadu obojetnie jaki by nie byl nie cofnie juz czasu.


gwalciciele do pudla.. nie ma watpliwosci.

"zgwalceni" powinni wyjechac daleko.

tadeusz50
13-09-2009, 06:14
"zgwalceni" powinni wyjechac daleko.
W realiach Polskich jest to dość trudne do realizacji, co z mieszkaniem? co z pracą?

amelia
13-09-2009, 12:11
Jak najbardziej Lucynko - jestem ZA


Bede powtarzac, nawet glosem wolajacego na puszczy

"Zamiast kastrować mężczyzn, pozbawiając ich mocy, można dodać sił ofiarom. Kobietom i dzieciom. Bo to ofiary w tej chwili są wykastrowane, pozbawione siły i możliwości działania. (Jak wiadomo, kobieta to taki wykastrowany mężczyzna). Zacząć trzeba by od przedszkola. Od sensownego programu propagowania równości płci, tworzenia w dziewczynkach poczucia własnej wartości."

http://www.feminoteka.pl/news.php?readmore=3812

Basia.
13-09-2009, 13:18
Co da poczucie wartości w zetknięciu ze zwyrodnialcem, który nadejdzie z tyłu, uderzy w głowę, ogłuszy i potem zgwałci? :confused: Co da poczucie wartości kiedy do napoju zostanie wrzucona "tabletka gwałtu"?!!!!!!!!!! POWINNY BYĆ BARDZO SUROWE KARY DLA GWAŁCICIELI. Kastracja zlikwiduje popęd płciowy ale wnętrza człowieka nie zmieni, taki zwyrodnialec może się w inny sposób mścić na kobietach "za doznane krzywdy".

tadeusz50
13-09-2009, 13:54
Dodam do Basi.
Co zrobi kilkuletnie dziecko wobec silnego mężczyzny? Co zrobi kobieta dowolnego wieku wobec kilku zwyrodnialców.? Co do wtedy poczucie wartości?

Pani Slowikowa
13-09-2009, 14:52
.
W realiach Polskich jest to dość trudne do realizacji, co z mieszkaniem? co z pracą?



A jakie to ma znaczenie w porownaniu ze zwichnietym zyciem??

Mozna wyjechac nawet daleko na inny kontynent , kiedy jest taka potrzeba.
Tam tez jest praca i.... hmmm mieszkanie.:rolleyes: :rolleyes:

Amelio ja nie uwazam ze kobieta to taki wykastrowany mężczyzna)

Kobieta jest kobieta..
A zwyrodnialec moze zgwalcic tez i mezczyzne..:mad:

amelia
13-09-2009, 15:05
"Kobieta to taki wykastrowany mezczyzna" oczywiscie to przenosnia, zwlaszcza w kontekscie.

Poczucie wlasnej wartosci moze zapobiec gwaltowi, a bezradnosc i brak wiary w siebie umozliwic:

http://www.atw.pl/html/statystyki.http


STATYSTYKI PRZEMOCY WOBEC KOBIET

Samoobrona jest skuteczniejszą strategią niż poddanie się.

Szacuje się, że postawienie zdecydowanego oporu w sytuacji zagrożenia pozwala na odstraszenie 70-80% gwałcicieli.

Według badań kanadyjskich:

81% kobiet które uciekało biegnąc zamiast stać w miejscu uniknęło gwałtu

68% kobiet które podjęły fizyczną walkę obroniło się skutecznie

63% kobiet które napadnięte głośno krzyczały odstraszyło napastnika lub doczekało się pomocy

Oznacza to, że jeśli zastosujesz wszystkie te metody jednocześnie Twoje szanse wyjścia cało bardzo znacznie wzrastają. Fizyczna obrona dużo częściej kończy się sukcesem niż porażką. Nie zanotowano przypadku, w którym całkowita bierność, próby proszenia agresora o litość lub płacz przyniosły jakikolwiek pozytywny efekt.

Według badań amerykańskich:

6,5 do 10% kobiet doświadczyło gwałtu lub próby gwałtu w ciągu ostatnich 12 miesięcy

70% gwałtów dokonywanych jest przez osoby znające ofiarę osobiście, czyli taką, z którą kobieta kilkakrotnie wcześniej rozmawiała

42% gwałtów dokonywanych jest bez użycia jakiejkolwiek broni i przez jednego tylko napastnika

25% kobiet przyznaje, że zostały w życiu pobite przynajmniej raz (według danych polskich 27%)

z tej liczby:

68% było pobite więcej niż 1 raz

32% było pobite więcej niż 11 razy

42% przynajmniej raz czuło, że ich życie znajduje się w niebezpieczeństwie

Badania amerykańskie ujawniły zaskakujące informacje na temat użycia broni i innych niebezpiecznych narzędzi podczas gwałtu.

W grupie gwałtów dokonywanych przez osoby nie znane ofiarom:

jedynie 1% napadów było przeprowadzonych z użyciem broni palnej

jedynie 3% przeprowadzono z użyciem ostrych narzędzi takich jak noże, brzytwy, żyletki itd.

2% napadów przeprowadzono z użyciem innych rodzajów broni (np. pałki, sznury itd.)

Okazuje się więc, że podczas próby gwałtu dokonywanej przez osobę Ci nie znaną istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twój przeciwnik nie będzie uzbrojony. Całkowitym zaskoczeniem okazały się wyniki badań grupy gwałtów dokonywanych przez osoby znane ofiarom. W tej grupie:

44% agresorów zaopatrzyło się w broń taką jak pałka, sznur itd.

16% agresorów użyło noża lub broni palnej

Oznacza to, że najtrudniejsze do odparcia ataki przeprowadzone z użyciem broni to w dużej części te ataki, do których możesz nie dopuścić zanim się wydarzą jeśli będziesz umiała zawczasu rozszyfrować zamiary napastnika. Oznacza to także, że jeśli nawet nie uda Ci się rozwiązać sytuacji poprzez negocjacje Twój przeciwnik niekoniecznie będzie uzbrojony.


Polskie statystyki zgloszonych gwaltow nalezy pomnozyc przez osiem.
Wiele, wiele kobiet nie zglasza gwaltow, bo procedury sa upokarzajace, a sprawcy jezeli juz zostaja skazani to na smiesznie niskie wyroki.
W zwiazku z powyzszym nalezy glosno domagac sie zmian w zachowaniu strozow prawa i wymiaru sprawiedliwosci, a nie ograniczac sie do dawania "dobrych rad" jak uniknac gwaltu.

Basia.
13-09-2009, 15:14
"Kobieta to taki wykastrowany mezczyzna" oczywiscie to przenosnia, zwlaszcza w kontekscie.

Poczucie wlasnej wartosci moze zapobiec gwaltowi, a bezradnosc i brak wiary w siebie umozliwic:

http://www.atw.pl/html/statystyki.http


STATYSTYKI PRZEMOCY WOBEC KOBIET

Samoobrona jest skuteczniejszą strategią niż poddanie się.

Szacuje się, że postawienie zdecydowanego oporu w sytuacji zagrożenia pozwala na odstraszenie 70-80% gwałcicieli.

Według badań kanadyjskich:

81% kobiet które uciekało biegnąc zamiast stać w miejscu uniknęło gwałtu

68% kobiet które podjęły fizyczną walkę obroniło się skutecznie

63% kobiet które napadnięte głośno krzyczały odstraszyło napastnika lub doczekało się pomocy

Oznacza to, że jeśli zastosujesz wszystkie te metody jednocześnie Twoje szanse wyjścia cało bardzo znacznie wzrastają. Fizyczna obrona dużo częściej kończy się sukcesem niż porażką. Nie zanotowano przypadku, w którym całkowita bierność, próby proszenia agresora o litość lub płacz przyniosły jakikolwiek pozytywny efekt.

Według badań amerykańskich:

6,5 do 10% kobiet doświadczyło gwałtu lub próby gwałtu w ciągu ostatnich 12 miesięcy

70% gwałtów dokonywanych jest przez osoby znające ofiarę osobiście, czyli taką, z którą kobieta kilkakrotnie wcześniej rozmawiała

42% gwałtów dokonywanych jest bez użycia jakiejkolwiek broni i przez jednego tylko napastnika

25% kobiet przyznaje, że zostały w życiu pobite przynajmniej raz (według danych polskich 27%)

z tej liczby:

68% było pobite więcej niż 1 raz

32% było pobite więcej niż 11 razy

42% przynajmniej raz czuło, że ich życie znajduje się w niebezpieczeństwie

Badania amerykańskie ujawniły zaskakujące informacje na temat użycia broni i innych niebezpiecznych narzędzi podczas gwałtu.

W grupie gwałtów dokonywanych przez osoby nie znane ofiarom:

jedynie 1% napadów było przeprowadzonych z użyciem broni palnej

jedynie 3% przeprowadzono z użyciem ostrych narzędzi takich jak noże, brzytwy, żyletki itd.

2% napadów przeprowadzono z użyciem innych rodzajów broni (np. pałki, sznury itd.)

Okazuje się więc, że podczas próby gwałtu dokonywanej przez osobę Ci nie znaną istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twój przeciwnik nie będzie uzbrojony. Całkowitym zaskoczeniem okazały się wyniki badań grupy gwałtów dokonywanych przez osoby znane ofiarom. W tej grupie:

44% agresorów zaopatrzyło się w broń taką jak pałka, sznur itd.

16% agresorów użyło noża lub broni palnej

Oznacza to, że najtrudniejsze do odparcia ataki przeprowadzone z użyciem broni to w dużej części te ataki, do których możesz nie dopuścić zanim się wydarzą jeśli będziesz umiała zawczasu rozszyfrować zamiary napastnika. Oznacza to także, że jeśli nawet nie uda Ci się rozwiązać sytuacji poprzez negocjacje Twój przeciwnik niekoniecznie będzie uzbrojony.


Polskie statystyki zgloszonych gwaltow nalezy pomnozyc przez osiem.
Wiele, wiele kobiet nie zglasza gwaltow, bo procedury sa upokarzajace, a sprawcy jezeli juz zostaja skazani to na smiesznie niskie wyroki.
W zwiazku z powyzszym nalezy glosno domagac sie zmian w zachowaniu strozow prawa i wymiaru sprawiedliwosci, a nie ograniczac sie do dawania "dobrych rad" jak uniknac gwaltu.
Masz rację, powinny być bardzo surowe kary dla gwałcicieli i moim zdaniem kastracja chirurgiczna. Nie sądzę żeby kobiety bez walki poddawały się zwyrodnialcowi prawdopodobnie krzyczą, wyrywają się i usiłują uciekać. Muszą być zmiany w prawie i mentalności tych, którzy potem mówią SAMA CHCIAŁA.

tadeusz50
13-09-2009, 15:15
Joasiu

A jakie to ma znaczenie w porownaniu ze zwichnietym zyciem??

Mozna wyjechac nawet daleko na inny kontynent , kiedy jest taka potrzeba.
Tam tez jest praca i.... hmmm mieszkanie.

Zwichnięte życie pozostanie bez względu na miejsce zamieszkania. Tego nie naprawi przeprowadzka. Układać od nowa życie całej często rodziny przez jakiegoś zboczeńca. Druga kara? Mieszkałem przez kilka lat w osiedlu gdzie wszyscy o wszystkich wszystko wiedzieli. A to za przyczyna kilku starszych kobiet których jedyna rozrywką było siedzenie w oknie lub na kilku ławkach pomiędzy blokami. (początek lat 70-tych) Gdy para znajomych pojechała (pełnoletni) pod namiot w wakacje było o czym mówić. Po powrocie podglądanie kiedy będzie brzuch u niej. Następnie kiedy pobrali się i brzucha nie było, znowu temat -bezpłodna-. Przed podłymi ludziskami nie da się uciec. Czasem znajdą na końcu świata i znów "ucieczka". Właśnie chodzić z podniesioną głową na przekór plotkarzom i donosicielom.

Pani Slowikowa
13-09-2009, 15:33
]"Kobieta to taki wykastrowany mezczyzna" oczywiscie to przenosnia, zwlaszcza w kontekscie.
Uwazam ze wlasnie ta przenosnia ubliza kobiecie:mad:


Poczucie wlasnej wartosci moze zapobiec gwaltowi, a bezradnosc i brak wiary w siebie umozliwic:


Zgadzam sie.. wlasnie zapobieganie nieszczesciu jest dla mnie najmadrzejsze.. I to jest dobra rada

Polskie statystyki zgloszonych gwaltow nalezy pomnozyc przez osiem.
Wiele, wiele kobiet nie zglasza gwaltow, bo procedury sa upokarzajace, a sprawcy jezeli juz zostaja skazani to na smiesznie niskie wyroki.
W zwiazku z powyzszym nalezy glosno domagac sie zmian w zachowaniu strozow prawa i wymiaru sprawiedliwosci, a nie ograniczac sie do dawania "dobrych rad" jak uniknac gwaltu

Ograniczac sie do dobrych rad.. NIE
ale zapobiegac dajac dobre rady ?? Zdecydowanie TAK TAK TAK

Scarlett
13-09-2009, 15:42
Myślę, że w domach i szkole za mało się mówi o zagrożeniach czyhających na dziewczęta w wieku dojrzewania i tych starszych.W Szczecinie testy do sprawdzania czystości trunków dotarły pod koniec wakacji i było ich zbyt mało. :mad:
Dziewczęta też bardzo często same prowokują takie sytuacje i często są gorsze od chłopców. Wczoraj moja córka, pracująca w szkole pokazała mi dziewczynkę, która notorycznie opuszcza zajęcia, gdyż woli bardziej od szkoły, szukanie okazji na ulicy. Nie pomagają wezwania rodziców i to wszystko co szkoła może zrobić. Matka twierdzi, że to wina szkoły i kółko się zamyka.

Lila
13-09-2009, 16:08
Dziewczęta też bardzo często same prowokują takie sytuacje i często są gorsze od chłopców

Ciekawe. Też gwałcą zbiorowo?

amelia
13-09-2009, 16:17
Jezeli chodzi o dziewczenta to masz racje, zbyt malo, a
jak myslisz, czy z chlopcami rozmawia sie wystarczajaco dlugo?
Czy z chlopcami w ogole sie rozmawia?

Pani Slowikowa
13-09-2009, 16:18
Nie wiem czy dziewczeta ale np. w wiezieniach kobiety gwalca inne kobiety.. i w tym wypadku trudno jest mowic nawet o "typowo meskiej" mentalnosci i seksualnosci.. bo narzedzie gwaltu nie jest to tradycyjne przeciez:rolleyes:
To juz jest czysty sadyzm.. Moze sprowokowany gwaltem doznanym w dziecinstwie albo innymi strasznymi krzywdami ??

Oczywiscie jezeli chodzi o wiezienia to mezczyzni i tak wioda prym w gwalcie na swoich towarzyszach.. szczegolnie tych nowych i mlodych.

Scarlett
13-09-2009, 18:55
Ciekawe. Też gwałcą zbiorowo?

Lila dziewczyna z brzuchem na wierchu, kolczyki prawie wszędzie, papieros, alkohol i wyzywające zachowanie.
Prowokują, ponieważ się nie szanują i to miałam na myśli.

Basia.
13-09-2009, 18:59
Lila dziewczyna z brzuchem na wierchu, kolczyki prawie wszędzie, papieros, alkohol i wyzywające zachowanie.
Prowokują, ponieważ się nie szanują i to miałam na myśli.
może nawet być bez majtek, nikt nie ma prawa jej dotknąć bez przyzwolenia. Co to znaczy prowokuje? :confused: Jeżeli będzie miała ochotę na przygodny sex to nie będzie z tego robiła tajemnicy i wtedy nie będzie mowy o gwałcie.

Lila
13-09-2009, 19:04
Basiu, miałam odpisać w tym duchu..:)
Prowokuje do seksu, zgoda. Jej prawo.Ale nie do gwałtu.

amelia
13-09-2009, 19:06
może nawet być bez majtek, nikt nie ma prawa jej dotknąć bez przyzwolenia. Co to znaczy prowokuje? :confused: Jeżeli będzie miała ochotę na przygodny sex to nie będzie z tego robiła tajemnicy i wtedy nie będzie mowy o gwałcie.


Tak podobno matki bronia od odpowiedzialnosci swoich synow, ktorym nie zdolaly wpoic wlasciwych zasad postepowania i szacunku dla innych ludzi, rowniez dla kobiet :)

Gwalcicieli tez ktos przeciez wychowywal?

Lila
13-09-2009, 19:07
Tak podobno matki bronia od odpowiedzialnosci swoich synow, ktorym nie zdolaly wpoic wlasciwych zasad postepowania i szacunku dla innych ludzi, rowniez dla kobiet :)

Gwalcicieli tez ktos przeciez wychowywal?

Amelko, w tym wypadku zostawiłabym nieszczęsne matki w spokoju.
Bo żadna nie powie synowi, że wolno gwałcić.

tadeusz50
13-09-2009, 19:09
Myślę tak samo jak Basia i Lila. Jak dziewczęta ubierają się widzę na co dzień. Po drugiej stronie ulicy mam zespół szkół gdzie zdecydowaną większość stanowią dziewczyny. Wiek 13-19 lat.

Basia.
13-09-2009, 19:10
Tak podobno matki bronia od odpowiedzialnosci swoich synow, ktorym nie zdolaly wpoic wlasciwych zasad postepowania i szacunku dla innych ludzi, rowniez dla kobiet :)

Gwalcicieli tez ktos przeciez wychowywal?
Tak, gwałcicieli też przecież ktoś wychował, masz rację. :confused: Jestem matką syna i nie wyobrażam sobie siebie w roli tych matek gwałcicieli mówiących takie androny. Powtarzam jeszcze raz :KOBIETA MOŻE NIE MIEĆ NA SOBIE NICZEGO I BEZ JEJ ZEZWOLENIA NIKT NIE MA PRAWA JEJ DOTKNĄĆ.

Scarlett
13-09-2009, 19:11
Lew Starowicz lepiej to wyjaśni.

http://www.dziennik.pl/opinie/article10348.ece?service=print

Podam przykład: dziewczyna chce być modna, uzewnętrzenia swoją kobiecość i atrakcyjność. Chce się upodobnić do innych i pokazać, że jest kobieca, więc ubiera się odważnie. Ale nie stanowi to z jej strony sygnału, że ma ochotę na seks. Ale dla jej kolegów i owszem. Czują się zachęceni, wręcz zaproszeni do seksu. To jest nieporozumienie, które może być tragiczne w skutkach. Gdyby był dobry program edukacyjny, można by przedstawić kod tych sygnałów. Jak je odbierają chłopcy, jak dziewczyny. Rozwijać pewną wrażliwość. Bo np. chłopcy w Gdańsku, którzy tę dziewczynę napadali, nie mieli wyobraźni, co to znaczy dla młodej dziewczyny obnażenie publiczne. Dla niej to był gwałt. Oni zaś potraktowali to jako formę brutalnej zabawy. Bo nikt z nimi nie rozmawiał i nikt w nich nie wyrobił wrażliwości. To wyraz stępienia na to, co może czuć inna osoba. Mamy takie programy, ale one nie są realizowane. I to są tego efekty

To jest już problem całej ludzkości, a walka raczej będzie nie udana.

tadeusz50
13-09-2009, 19:12
Amelio.
Matka będzie (o ile jest kochającą matką) zawsze bronić swoje dzieci czy to synów czy córki. Córki też nie zawsze są anielicami.

helenka
13-09-2009, 19:14
gwalciciele do pudla.. nie ma watpliwosci.

"zgwalceni" powinni wyjechac daleko.
Gwałciciela do więzienia , tam będa go żywić podatnicy i jego ofiara też. BRAWO!!!
Zgwałceni powinni wyjechać , a raczej uciec i schować się. BRAWO!!!

tadeusz50
13-09-2009, 19:21
Gwałciciela do więzienia , tam będa go żywić podatnicy i jego ofiara też. BRAWO!!!

Czyli co zrobić z tymi gwałcicielami. Każdego przestępcę nawet najgorszego mordercę my podatnicy żywimy. Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz?

Pani Slowikowa
13-09-2009, 19:29
Gwałciciela do więzienia , tam będa go żywić podatnicy i jego ofiara też. BRAWO!!!
Zgwałceni powinni wyjechać , a raczej uciec i schować się. BRAWO!!!



A co ty proponujesz madrosci ty nasza?? :rolleyes:

Basia.
13-09-2009, 19:35
Lew Starowicz lepiej to wyjaśni.

http://www.dziennik.pl/opinie/article10348.ece?service=print


Bardzo mądry artyluł, wklejam jego fragment i jeszcze powiem, że wzorce wynosi się z domu rodzinnego, więc w domach rodzinnych tych chlopców /gwałcicieli/ było nie tak jak powinno być. Opalałam się zawsze na plaży dla nudystów i tam nie było mowy o podglądaniu plażowiczek, więcej podglądaczy było na plażach miejskich pod solariami.

Co w takim razie może formować te pozytywne wzorce?
Na nastolatków najbardziej oddziałuje dom, środowisko rówieśnicze oraz świat mediów. To są trzy główne mechanizmy kształtujące zachowania seksualne. Niestety, z domu dzieci często żadnych wzorców nie wynoszą. A z mediów czerpią tylko przykłady upubliczniania seksu. To prawdziwa presja. Np. dziś młoda dziewczyna nie może się nawet przyznać do tego, że jest dziewicą, bo to wstyd. I dlatego dąży do utraty dziewictwa tylko po to, żeby być modna, wpisać się w obowiązujący obecnie kod kulturowy, a nie z własnej potrzeby.

amelia
13-09-2009, 19:51
Amelio.
Matka będzie (o ile jest kochającą matką) zawsze bronić swoje dzieci czy to synów czy córki. Córki też nie zawsze są anielicami.


Masz oczywiscie racje.
Nie ma jednego prostego sposobu na rozwiazanie problemu.
W przeszlosci u nas i do dzisiaj w islamie ZAWSZE winna byla kobieta.
I nie rozwiazemy tego problemu dzisiaj, przerzucajac sie argumentami i poradami co kobiety powinny robic by uniknac gwaltu, powinnismy BARDZIEJ koncentrowac sie na tym co zrobic by mezczyzni (kobiety tez) nie gwalcili.

Kochajaca zdrowa miloscia matka (kocha sie mimo a nie za cos) nie "usprawiedliwia" swojego syna obciazajac ofiare zbrodniam swojego dziecka.

Scarlett
13-09-2009, 19:53
Taki gwałt, jeśli mogę stopniować jest dla kobiety chyba najboleśniejszy, bo zafundowany w własnej sypialni. Te przypadki nie są rzadkością niestety.
Podłość, podłość i nawet nie zezwierzęcenie.


Tego dnia po prostu źle się czułam – zwierzała się Barbara. – Byłam zmęczona zajmowaniem się małym dzieckiem i chciałam pójść spać. Mąż nie potrafił tego zrozumieć. Najpierw pobił mnie, a później zmusił do zbliżenia. Choć od tego zdarzenia minęło wiele lat, wciąż pamiętam je doskonale. Po tym zdarzeniu moje życie nie było już takie same...

- Przy ilości obelg, jakie usłyszałam od swojego męża, 12-tomowa encyklopedia jest cieniutka – mówiła Ewa. – Mój mąż często wypożyczał filmy pornograficzne, a potem „eksperymentował" ze mną, choć wcale nie miałam na to ochoty. Z jednego z tych gwałtów urodziło się dziecko. Załamana, chciałam popełnić samobójstwo, ale na szczęście zdałam sobie sprawę, że nie skrzywdzę męża, tylko dziecko...

amelia
13-09-2009, 20:02
Amelko, w tym wypadku zostawiłabym nieszczęsne matki w spokoju.
Bo żadna nie powie synowi, że wolno gwałcić.


Nie powiedzialy tez pewnie, ze gwalt jest czyms okrutnym, podlym i nieludzkim, a powinny.
No i sa jeszcze ojcowie. To ojcowie ksztaltuja podobno wzorce zachowan.
Nie padlo w tej dyskusji ani jedno slowo o roli ojcow w procesie wychowawczym.

amelia
13-09-2009, 20:07
Taki gwałt, jeśli mogę stopniować jest dla kobiety chyba najboleśniejszy, bo zafundowany w własnej sypialni. Te przypadki nie są rzadkością niestety.
Podłość, podłość i nawet nie zezwierzęcenie.



Patriarchat i "swieta rodzina", przemoc seksualna w rodzinie to czarna strefa w zyciu wieku kobiet. Wiele z nich nigdy tego nie ujawni, a ksiadz powie, ze dla dobra rodziny...

Basia.
13-09-2009, 20:09
Patriarchat i "swieta rodzina", przemoc seksualna w rodzinie to czarna strefa w zyciu wieku kobiet. Wiele z nich nigdy tego nie ujawni, a ksiadz powie, ze dla dobra rodziny...
Tego nie jestem w stanie pojąć. :confused:

Lila
13-09-2009, 20:26
Nie powiedzialy tez pewnie, ze gwalt jest czyms okrutnym, podlym i nieludzkim, a powinny.
No i sa jeszcze ojcowie. To ojcowie ksztaltuja podobno wzorce zachowan.
Nie padlo w tej dyskusji ani jedno slowo o roli ojcow w procesie wychowawczym.

Faktycznie.
Przypomina mi to wybicie szyb w domu pewnej matki, której syn zabił.
Jako matka mordercy, biedna kobieta nie mogła się na wsi pokazać. Wiejski kołtun jej nie dał. Bo wychowała mordercę.
Musiała pewnikiem długo go uczyć zabijać.
A także nie wpoiła w niego, że piąte przykazanie jego- jako ministranta, dotyczy w stopniu szczególnym.

ps.moze sobie przeczytacie jak dochodzi do takich gwałtów. Wóda, wóda i jeszcze raz wóda.
Głowa w której szumią obalone literki, zapomina o naukach mamusi tudzież tatusia. Reszta to popęd, lub jak kto woli - hormony.

maja59
13-09-2009, 21:13
Z zażenowaniem czytam wpisy na wątku Sama chciała. Niewiele poglądy seniorów odbiegają od "potocznego" oglądu gwałtu. Sama chciała, może ubrała się prowokacyjnie, może napastnicy byli pijani, może nie umiała się obronić sama przeciwko kilku. Tu nie ma pola do dyskusji, tu należy krzyczyć w przeraźliwy sposób, dziewczyna została dożywotnio okaleczona, a w cywilizowanych społeczeństwach gwałt jest zbrodnią, gwałt zbiorowy zbrodnią ze szczególnym okrucieństwem. Odarto ją z godności i paskudnie, bolesnie sponiewierano. O czym my jeszcze dyskutujemy??? Jasne, Polacy nie są cywilizowanym społeczeństwem, odcienie gwałtu mogą być rozważane, a może jednak nie miała majtek, tylko kiedy? wcześniej czy później. A niech to wszyscy diabli. Taka spolegliwa dyskusja bez zdecydowanego sprzeciwy wskazuje przynajmniej skąd pojawili się bandyci, to przecież nasze kochane dzieci, pogłaszczmy je po pijanych główkach, otrzyjmy łezki i załatwmy dobrego adwokata, biedactwa:mad: .

Basia.
13-09-2009, 21:37
Z zażenowaniem czytam wpisy na wątku Sama chciała. Niewiele poglądy seniorów odbiegają od "potocznego" oglądu gwałtu. Sama chciała, może ubrała się prowokacyjnie, może napastnicy byli pijani, może nie umiała się obronić sama przeciwko kilku. Tu nie ma pola do dyskusji, tu należy krzyczyć w przeraźliwy sposób, dziewczyna została dożywotnio okaleczona, a w cywilizowanych społeczeństwach gwałt jest zbrodnią, gwałt zbiorowy zbrodnią ze szczególnym okrucieństwem. Odarto ją z godności i paskudnie, bolesnie sponiewierano. O czym my jeszcze dyskutujemy??? Jasne, Polacy nie są cywilizowanym społeczeństwem, odcienie gwałtu mogą być rozważane, a może jednak nie miała majtek, tylko kiedy? wcześniej czy później. A niech to wszyscy diabli. Taka spolegliwa dyskusja bez zdecydowanego sprzeciwy wskazuje przynajmniej skąd pojawili się bandyci, to przecież nasze kochane dzieci, pogłaszczmy je po pijanych główkach, otrzyjmy łezki i załatwmy dobrego adwokata, biedactwa:mad: .
masz rację, człowieka diabli biorą.:mad:

tadeusz50
13-09-2009, 21:51
Taka spolegliwa dyskusja bez zdecydowanego sprzeciwy wskazuje przynajmniej skąd pojawili się bandyci, to przecież nasze kochane dzieci, pogłaszczmy je po pijanych główkach, otrzyjmy łezki i załatwmy dobrego adwokata, biedactwa .
Nie zauważyłem wypowiedzi broniącej gwałcicieli poza kontrowersyjną wypowiedzią Prefekta. Gwałt jest hańbą

maja59
13-09-2009, 22:03
Nie zauważyłem wypowiedzi broniącej gwałcicieli poza kontrowersyjną wypowiedzią Prefekta. Gwałt jest hańbą
A ja nie zauważyłam zdecydowanego protestu, krzyku o zmianę kwalifikacji prawnej, naszego głosu w sprawie zmiany mentalności społecznej. Ta mentalność to apropos ubrania dziewczynek ze szkoły na przeciwko, nieprawdaż Tadziu?

Basia.
13-09-2009, 22:29
w poście 72 nie krzyczałam to fakt ale pisałam o zmianach w naszym prawie i mentalności społecznej.


"Muszą być zmiany w prawie i mentalności tych, którzy potem mówią SAMA CHCIAŁA."

frida
13-09-2009, 22:37
Polacy XXI w. nauczyli się otwierać oczy i uszy na krzywdę INNYCH ale jednak jeszcze to maleńki krok ku wielkim zmianom. Mnie wkurza fakt,że tego krzyku nie słyszą ci, którzy są odpowiedzialni za zmianę w prawie a przynajmniej o jego próbę...

Lila
13-09-2009, 22:39
Nie zauważyłem wypowiedzi broniącej gwałcicieli poza kontrowersyjną wypowiedzią Prefekta. Gwałt jest hańbą

Ja też nie.

Pani Slowikowa
14-09-2009, 00:34
Z zażenowaniem czytam wpisy na wątku Sama chciała. Niewiele poglądy seniorów odbiegają od "potocznego" oglądu gwałtu. .

Maju, z zanenowaniem czytasz poglady na forum?? Nie doczytalam sie :confused:

tadeusz50
14-09-2009, 07:15
Maju59
Ta mentalność to apropos ubrania dziewczynek ze szkoły na przeciwko, nieprawdaż Tadziu?
Maju, żeby tylko ubrania!! Zachowanie i słownictwo też wymyknęło się spod kontroli. Słuchając mimowolnie rozmów pomiędzy tymi dziewczynkami uszy zwijają się w ruloniki. Uszy górnika które są przyzwyczajone go "przecinków" pomiędzy jednym słowem a drugim. No i co raz i drugi zwróciłem owej młodzieży uwagą na słownictwo. Co usłyszałem w odpowiedzi? Nie napiszę bo post poleci w kosmos. Z potoku słów kilka tylko nadawało by się do umieszczenia tu. Odbiegam od tematu gwałtu ale i tu rodzi się późniejsze zachowanie tej młódzi.

maja59
14-09-2009, 08:00
Jestem pod wrażeniem, forum znalazło czarną owcę, jest nią Maja, żebyście tyle energii wkładali w protesty przeciwko stosunkowi stróżów prawa do zgłaszających gwałt, do liberalnego dla bandytów prawodawstwa to juz pewnie bylibyśmy w cywilizowanym świecie. Ale tępicie sobie ząbki i pazurki na jednej Mai, zachęcam do zmiany przeciwnika;) .

tadeusz50
14-09-2009, 08:07
Maju większość a szczególnie ja nie mam Cię za czarną owcę. Nic takiego nie napisałem. Może wyciągasz pochopne wnioski.

Lila
14-09-2009, 08:53
Jestem pod wrażeniem...:D
O matko!!:D
Suuuper konkluzja.

A poza tym , miłego dnia.:)

Basia.
14-09-2009, 16:43
Mateusz J., jako 16-letni uczeń gimnazjum, w październiku ub. r. w okolicy stacji kolejowej w Ustce zgwałcił Olimpię S. Sąd Rejonowy skazał chłopaka na pobyt w zakładzie poprawczym, jednak wykonanie wyroku zostało zawieszone - informuje serwis gp24.pl.
http://wiadomosci.onet.pl/2701,2042700,wydarzenie_lokalne.html

Opada człowiekowi wszystko jak czyta takie artykuły. :mad: Czyżby ta dziewczyna też "sama chciała"?!!!!!!! :mad:

tadeusz50
14-09-2009, 17:09
Mateusz J., jako 16-letni uczeń gimnazjum, w październiku ub. r. w okolicy stacji kolejowej w Ustce zgwałcił Olimpię S. Sąd Rejonowy skazał chłopaka na pobyt w zakładzie poprawczym, jednak wykonanie wyroku zostało zawieszone - informuje serwis gp24.pl.
http://wiadomosci.onet.pl/2701,2042700,wydarzenie_lokalne.html

Opada człowiekowi wszystko jak czyta takie artykuły. :mad: Czyżby ta dziewczyna też "sama chciała"?!!!!!!! :mad:
Pewnie sąd daje szansę na poprawę:mad: kiedy zgwałci znowu? To jest pewne zgwałcił raz zgwałci następny i kolejny.
Zmienić prawo bezwzględne więzienie dla gwałcicieli, wysokie wyroki, kastracja chemiczna.:mad:

maja59
14-09-2009, 18:09
Szybkim krokiem równamy do Jemenu, jeszcze chwila i będzie tak, chociaż w tym przypadku gwałt był zalegalizowany, a dziewczynka oczywiście sama chciała. Apropos, co na to obrońcy życia nienarodzonego??????????

Dwunastoletnia dziewczynka z Jemenu, która została zmuszona do zawarcia zaaranżowanego małżeństwa, zmarła podczas bolesnego porodu. Nie żyje także dziecko dwunastolatki – poinformowała jedna z organizacji walczących o prawa dzieci.
Fawziya Ammodi przez trzy dni walczyła o życie podczas ciężkiego porodu. Zmarła w piątek z powodu ostrego krwawienia w jednym z jemeńskich szpitali – podała Seyaj Organization for the Protection of Children

Jadzia_G
14-09-2009, 18:13
Szybkim krokiem równamy do Jemenu, jeszcze chwila i będzie tak, chociaż w tym przypadku gwałt był zalegalizowany, a dziewczynka oczywiście sama chciała. Apropos, co na to obrońcy życia nienarodzonego??????????

Dwunastoletnia dziewczynka z Jemenu, która została zmuszona do zawarcia zaaranżowanego małżeństwa, zmarła podczas bolesnego porodu. Nie żyje także dziecko dwunastolatki – poinformowała jedna z organizacji walczących o prawa dzieci.
Fawziya Ammodi przez trzy dni walczyła o życie podczas ciężkiego porodu. Zmarła w piątek z powodu ostrego krwawienia w jednym z jemeńskich szpitali – podała Seyaj Organization for the Protection of Children
Wypada tylko dziękować Bogu że urodziłyśmy się w Polsce. A poza tym że jesteśmy w takim wieku że nam nie grozi gwałt, bo na nasze prawo liczyć absolutnie nie można.

tadeusz50
14-09-2009, 18:17
Jadziu, czy Wam gwałt nie grozi? Śmię wątpić!! Bywają gwałty na starszych seniorkach. Cholerny kur..i swiat.

Basia.
14-09-2009, 18:19
Wypada tylko dziękować Bogu że urodziłyśmy się w Polsce. A poza tym że jesteśmy w takim wieku że nam nie grozi gwałt, bo na nasze prawo liczyć absolutnie nie można.
zmiany w naszym prawie są konieczne, mam 2 wnuczki i włos na głowie mi się jeży. :confused:

tadeusz50
14-09-2009, 19:07
Basiu też mam dwie wnuczki. Starsza wiekowo bardzo narażona na gwałt a i czas leci to i młodsza tylko patrzeć, zresztą zboczeńcom wszystko jedno. Nie patrzą na wiek.

Scarlett
14-09-2009, 21:09
Ludzie mają różne zboczenia, psychozy i świat zalany jest złem, ale gdy przeczytałam, że kobiety gwałcą mężczyzn, i jest to zjawisko bardzo już bardzo znane,to złapałam się za głowę, bo nijak sobie tego nie wyobrażam.:rolleyes:
A tak mało się o tym mówi niestety.

Lila
14-09-2009, 21:12
Ludzie mają różne zboczenia, psychozy i świat zalany jest złem, ale gdy przeczytałam, że kobiety gwałcą mężczyzn, i jest to zjawisko bardzo już bardzo znane,to złapałam się za głowę, bo nijak sobie tego nie wyobrażam.:rolleyes:
A tak mało się o tym mówi niestety.

Za pomocą kajdenek ponoć to robią.:confused:
To znaczy, delikwenta przykuwa się do poręczy łóżka, a sama ...:cool: ..no..rodeo. Tylko koń nie ma prawa Cię zrzucić.

Scarlett
14-09-2009, 21:15
Jasny gwint, ale musi cosik stać i dalej sobie nie wyobrażam.:D :D :D

Malgorzata 50
14-09-2009, 21:16
Wypada tylko dziękować Bogu że urodziłyśmy się w Polsce. A poza tym że jesteśmy w takim wieku że nam nie grozi gwałt, bo na nasze prawo liczyć absolutnie nie można. Z drugą częścią wypowiedzi się zgadzam -choć był ostatnio gwałt na 70-cio latce .Co do pierwszej...nie byłabym taka wdzięczna ,bo jeśli sprawy będą dalej szły w takim tempie to niedługo nasze kościelne państwo prawnie usankcjonuje tezę "sama chciała" -w sferze mentalności katolickiej to tkwi już dawno i nie daje się wyplenić .

bronczyk
14-09-2009, 21:17
Ale kobiety gwałcą mężczyzn nie od dziś. To już było w innych wiekach też. Tylko informacja kulała.

Lila
14-09-2009, 21:18
Jasny gwint, ale musi cosik stać i dalej sobie nie wyobrażam.:D :D :D

Stanie, jak popracujesz..nieco.:confused:

Scarlett
14-09-2009, 21:20
Ale taki stres:D :D :D

Lila
14-09-2009, 21:23
Ale taki stres:D :D :D

Dla :rolleyes: kogo stres?

stanley47
14-09-2009, 21:34
Lila! Jak się jegomość przestraszy to przyrząd nie zadziała i żadne sztuczki nie pomogą.

Lila
14-09-2009, 21:38
Lila! Jak się jegomość przestraszy to przyrząd nie zadziała i żadne sztuczki nie pomogą.

Nie sądzę. On się może przestraszyć, ale przyrząd - jako jego życiowy guru - nie powinien.:rolleyes:

Basia.
14-09-2009, 21:44
Ludzie mają różne zboczenia, psychozy i świat zalany jest złem, ale gdy przeczytałam, że kobiety gwałcą mężczyzn, i jest to zjawisko bardzo już bardzo znane,to złapałam się za głowę, bo nijak sobie tego nie wyobrażam.:rolleyes:
A tak mało się o tym mówi niestety.
kilka lat temu czytałam w prasie o mężczyźnie zgwałconym przez 4 koleżanki biurowe, wyprawiły sobie święto kobiet w domu jednej z nich. Zaprosiły kolegę biurowego i wykorzystywaly go bez przerwy przez kilkanaście godzin, musiał być posłuszny bo w przeciwnym wypadku dostawał lanie, byłabym zapomniała : facet miał założone kajdanki. Natychmiast po wydostaniu się z mieszkania facet zgłosił sprawę gwałtu na policji, obdukcja też była, nie pamiętam jaką karę dostały gwałcicielki. Kolega był żonaty.

Lila
14-09-2009, 21:48
No właśnie...
Jaką karę?
Na starość będzie wnukom opowiadał o tym,co mu się przytrafiło, szlochając z tęsknoty za tymi jakże pięknymi chwilami.
I na tym polega różnica płci.

Jadzia_G
14-09-2009, 21:51
No właśnie...
Jaką karę?
Na starość będzie wnukom opowiadał o tym,co mu się przytrafiło, szlochając z tęsknoty za tymi jakże pięknymi chwilami.
I na tym polega różnica płci.
LILU - odbiegam zupełnie od tematu, ale muszę Ci to powiedzieć na nowej fotce jesteś bardzo podobna do aktorki Ewy Kasprzyk - super wyglądasz. Przepraszam że nie na temat.

Lila
14-09-2009, 21:54
Eeee Jadziu, to ta fryzura tylko.
Nie rozstaję się z nią od dobrych paru lat, z lenistwa.:):)
Wash and go...:)

stanley47
14-09-2009, 21:56
Znalazły się mądralińskie!To jakieś ploty .Mnie ojcu trojga dzieci takie opowiastki wciskacie.Wystraszony , pod przymusem- nie zadziała.

Lila
14-09-2009, 22:07
Znalazły się mądralińskie!To jakieś ploty .Mnie ojcu trojga dzieci takie opowiastki wciskacie.Wystraszony , pod przymusem- nie zadziała.

A skąd wiesz?:D

tadeusz50
14-09-2009, 22:12
Znalazły się mądralińskie!To jakieś ploty .Mnie ojcu trojga dzieci takie opowiastki wciskacie.Wystraszony , pod przymusem- nie zadziała.
Jak men też tak myślę, no chyba, że wiaderko wiagry mu dadzą. A co z impotentem? lub tymi co mają w tych sprawach kłopoty. Ten pan zgwałcony skoro pobiegł zgłosić ten czyn pewnie jednak nie będzie się tym chwalił.

Karol X
14-09-2009, 22:21
Mezczyzna zgwalcony przez kobiety nie zajdzie w ciaze.
To tez jest ofiara gwaltu.
Tylko co?Pojdzie taki na posterunek policji zglosi gwalt,a tam mordy beda ryc ze smiechu.
Co do stania,to z tym nie ma problemu.Kobiety wszystko potrafia.Przeciez to diablice.

ewikomega
14-09-2009, 22:30
Mezczyzna zgwalcony przez kobiety nie zajdzie w ciaze.
To tez jest ofiara gwaltu.
Tylko co?Pojdzie taki na posterunek policji zglosi gwalt,a tam mordy beda ryc ze smiechu.
Co do stania,to z tym nie ma problemu.Kobiety wszystko potrafia.Przeciez to diablice.
:D :D :D .................................................. ...........I CZARODZIEJKI

Karol X
14-09-2009, 22:33
Raczej zaklinaczki "wezow":D

martunia
14-09-2009, 22:35
Oj, nie wiem?
Chyba wątek, trońkę zboczył.
Ech.
Pewnie się czepiam.
Na starość, tak mam.

Karol X
14-09-2009, 22:37
Martuniu jaka Ty tam stara.
Jeszcze calkiem do rzeczy.

Lila
14-09-2009, 22:37
Czepiasz się Martuniu. Choć nie na starość.:)

martunia
14-09-2009, 22:41
Martuniu jaka Ty tam stara.
Jeszcze calkiem do rzeczy.

Teraz, nie wiem Karolu.
Obrazić się, czy cieszyć.

martunia
14-09-2009, 22:42
Czasem, tak mam.
Sie, czepnę, przed snem.

Karol X
14-09-2009, 22:45
Cieszyc Martuniu,cieszyc.

martunia
14-09-2009, 22:49
No, to się cieszę.
Oj, coś jestem spolegliwa.

tadeusz50
16-09-2009, 08:02
- Szkoła nie jest miejscem dla ciężarnych uczennic. Dają innym zły przykład - uważa puławski radny PiS

http://wyborcza.pl/1,76842,7029999,Zaszla_w_ciaze__Niech_siedzi_w_dom u.html

Już nie wiem co napisać o beznadziejnym pomyśle pana posła. Chłopie wracaj do średnowiecza. Poglądy poniżej krytyki.

Mavronka Freydis
16-09-2009, 09:07
"Kobieta to taki wykastrowany mezczyzna" oczywiscie to przenosnia, zwlaszcza w kontekscie.:

81% kobiet które uciekało biegnąc zamiast stać w miejscu uniknęło gwałtu

Nie jest to wielkie odkrycie wziawszy pod uwage skale trudnosci jaka musialby pokonac sprawca usilujac odbyc stosunek z biegnaca kobieta.

Lila
16-09-2009, 09:26
Nie jest to wielkie odkrycie wziawszy pod uwage skale trudnosci jaka musialby pokonac sprawca usilujac odbyc stosunek z biegnaca kobieta.


Musiałby 'na biedronkę' lub 'na żabę' to robić. :cool:
Ale wtedy obdukcja nie miałaby znamion gwałtu.

Basia.
16-09-2009, 12:25
Po trzydniowej obławie i pościgu zakończonym strzałami w opony samochodu policjanci zatrzymali 27-latka, który dwukrotnie zgwałcił, a później zrzucił z mostu do Wisły młodą kobietę. Grozi mu dożywocie.
http://wiadomosci.onet.pl/2682,2043973,poscig__strzaly_i_oblawa_na_gwalcicie la,wydarzenie_lokalne.html

Poznała go na dyskotece, po wyjściu z lokalu zwabił ją do swojego samochodu żeby mogli wymienić się swoimi nr telefonów, naiwna myślała, że nic jej nie grozi. :mad: Co zrobić z takim bydlakiem?!!!!!!!!!! Znając życie wiem, że część osób powie SAMA CHCIAŁA, PO CO WSIADAŁA DO SAMOCHODU?!!!!!!!!

Scarlett
16-09-2009, 12:28
Basiu ja tak nie powiem, ale ten przypadek jeszcze raz nakazuje wielką ostrożność.

Niestety nie da się wszystkiego przewidzieć.:mad:

Jadzia_G
16-09-2009, 12:35
Napewno nie chciała, ale tak nawiasem mówiąc to lekkomyślność po tak krótkiej znajomości wsiadać do samochodu......ostrożność i ograniczone zaufanie to podstawa. Młode dziewczęta są nie doświadczone i za bardzo ufne.

Basia.
16-09-2009, 12:40
ostrożności nigdy za wiele, ale młode dziewczyny są naiwne i ufne, często zbyt ufne. Nie może być tak, że ufna kobieta zostaje zgwałcona przez jakiegoś bydlaka, który tę jej ufność cynicznie wykorzystuje. Zmiany w prawie karnym muszą być, za gwałt powinny być orzekane bardzo surowe kary.:mad:

Basia.
17-09-2009, 15:13
"Masz przestrzegać 10-punktowego regulaminu". Takie warunki postawił 32-letni Karol K. swojej żonie. Oprócz nich kobieta znosiła bicie i upokorzenia. Również obcinanie włosów. Mężczyznę zatrzymała policja. Za znęcanie się nad żoną grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.
http://wiadomosci.onet.pl/2682,2044795,obcial_jej_wlosy__bo_zlamala_regulami n,wydarzenie_lokalne.html

Następny "model", nie potrafię zrozumieć bierności tej kobiety.:mad: :confused:

Lila
17-09-2009, 15:21
Może był fryzjerem damskim??

Pani Slowikowa
17-09-2009, 15:22
Nie jest to wielkie odkrycie wziawszy pod uwage skale trudnosci jaka musialby pokonac sprawca usilujac odbyc stosunek z biegnaca kobieta.


A co z 19% reszty??

Mavronka Freydis
18-09-2009, 04:59
A co z 19% reszty?? Ta reszta wypelnia statystyki. Zastanawiam czy na ilosc gwaltow ma jakis wplyw odmowa zalegalizowania domow publicznych? Przeciez czlowiek, ktory dopuszcza sie tak karygodnego czynu musi nie panowac nad swoja popedliwoscia. Do czego moze doprowadzic sztucznie wprowadzona wstrzemiezliwosc mozna przeczytac w watku "dwie twarze".

tadeusz50
18-09-2009, 05:19
Ta reszta wypelnia statystyki. Zastanawiam czy na ilosc gwaltow ma jakis wplyw odmowa zalegalizowania domow publicznych? Przeciez czlowiek, ktory dopuszcza sie tak karygodnego czynu musi nie panowac nad swoja popedliwoscia. Do czego moze doprowadzic sztucznie wprowadzona wstrzemiezliwosc mozna przeczytac w watku "dwie twarze".
Prostytucja w Polsce nie jest zakazana. Domów publicznych nie ma ale są agencje towarzyskie, które zaspakajają potrzeby panów. Jest jedna dość ważna rzecz na prostytutkę z górnej czy dolnej półki trzeba mieć kasę (pieniądze). Gwałty bywają wszędzie nawet tam gdzie są domy publiczne. Być może nieco mniej, nie mam porównania.

Mavronka Freydis
18-09-2009, 05:47
Jest jedna dość ważna rzecz na prostytutkę z górnej czy dolnej półki trzeba mieć kasę (pieniądze). Jakie pieniadze sa warte zhanbienia i wieloletniej odsiadki? Wyglada na to, ze "spokojna" przyszlosc nastepnych pokolen moze tylko zapewnic rozwoj badan genetycznych.

tadeusz50
18-09-2009, 05:52
Gwałcicielowi -zboczeńcowi pewnie zależy na tym by dokonać gwałtu a nie odbyć normalny stosunek seksualny. Wielu z nich ma normalne rodziny tzn. żonę i dzieci a jednak dokonują gwałtów.

Mavronka Freydis
26-09-2009, 05:17
Gwałcicielowi -zboczeńcowi pewnie zależy na tym by dokonać gwałtu a nie odbyć normalny stosunek seksualny.
Z tego co piszesz wyglada, ze gwalciciele to zboczency. Czytalam ostatnio powazny artykul, o wykorzystywaniu zolnierskiej huci jako broni przeciwko rodzinom wroga.

tadeusz50
26-09-2009, 06:18
Gwałt był,jesti będzie zboczeniem.
Gwałt wojenny był jest i będzie wykorzystywany w celu upodlenia wroga.

Lila
26-09-2009, 12:16
Znowu wniosek nasuwa się sam.

Faceci to świntuchy. :):)

tadeusz50
26-09-2009, 13:49
Znowu wniosek nasuwa się sam.

Faceci to świntuchy. :):)
Hm.
Kobiety bywają gorsze, czasem w głowie się nie mieści do czego mogą być zdolne. Oczywiście są to wyjątki ale ile ich jest tego też nie wiadomo.

Lila
26-09-2009, 14:12
Hm.
Kobiety bywają gorsze, czasem w głowie się nie mieści do czego mogą być zdolne. .

Do czego, Tadek? Do czego?:D :D

tadeusz50
26-09-2009, 14:15
Do czego, Tadek? Do czego?:D :D
Do czego? Mam na myśli między innymi panią oficer amerykańską znęcającą się nad jeńcami wojennymi. Naszym małolatom też nic nie brakuje.

Lila
26-09-2009, 14:19
Ba, Amerykanka.:)
I Al Kaida.
Przypadek jednostkowy, dlatego głośny.

ps. miłego dnia.:)

tadeusz50
26-09-2009, 14:23
Lilu mam już bardzo "miły" na innym wątku. Zastanawiam się jak ową osobę określić. A może sama się określiła.

Lila
26-09-2009, 14:30
Lilu mam już bardzo "miły" na innym wątku. Zastanawiam się jak ową osobę określić. A może sama się określiła.

Tadzik, uszy do góry...:D I uśmiech na twarz.
Pobłażliwy, zresztą..:)
Zajrzę wieczorkiem.:)

Stalin
26-09-2009, 14:32
Zgadza się. jestem szownistyczną męska świnią.....http://img28.imageshack.us/img28/9673/diab.gif

Scarlett
26-09-2009, 20:08
Rośnie nam obiecujące pokolenie.:rolleyes:

http://www.tvn24.pl/0,1621205,0,1,torebka-i-perfumy-za-seks-z-nastolatka,wiadomosc.html

jasinek123
26-09-2009, 20:52
Stalin będziesz się musiał
zbierać na sybir jak senat potwierdzi
nie oglądasz telewizji
pis szuka wszędzie wrogów klasowych
a ty wróg nie ma co!!

tadeusz50
26-09-2009, 20:57
Rośnie nam obiecujące pokolenie.:rolleyes:

http://www.tvn24.pl/0,1621205,0,1,torebka-i-perfumy-za-seks-z-nastolatka,wiadomosc.html
Bardzo ciekawe pokolenie!!!! Strach o wnuczki, co im strzeli do głowy. Jak widać z artykułu raczej może nie ominąć nikogo.

Mavronka Freydis
27-09-2009, 06:41
Rośnie nam obiecujące pokolenie.:rolleyes:

"- Trzeba zdawać sobie sprawę, że w tym środowisku, w tej grupie wiekowej cały czas trwa walka, walka o pozycję w grupie o to, by zaistnieć bez względu na to jak - dodaje psycholog Grzegorz Górecki."

Pan Grzegorz jako fachowiec wie oczywiscie z kad mlodziez czerpie wzorce. Degradacje moralnosci mozna zaobserwowac we wszystkich srodowiskach, a szczegolnie wsrod politykow i artystow, ktorzy w dazeniu do popularnosci lamia wszystkie zasady przyzwoitosci. Mlodziez nasladuje doroslych.

amelia
27-09-2009, 12:25
Ani prostytuacja, ani gwalty nie sa wymyslem naszych czasow.
Teraz mowi sie o tym glosno, a wczesniej tylko sie czasami szeptalo.
A skala zjawiska?
Tylko na podstawie literatury pieknej smiem twierdzic, ze kiedys byla duzo wieksza.
Co wcale nie znaczy, ze problem mozna marginalizowac i lekcewazyc.

Lila
27-09-2009, 13:17
Tylko na podstawie literatury pieknej smiem twierdzic, ze kiedys byla duzo wieksza.
Ciekawe jakiej literatury? I to pięknej na dodatek?

ps. jak czegoś nie dotkniesz sama, to będziesz twierdzić że drzewiej było znacznie gorzej?

amelia
27-09-2009, 16:12
Ciekawe jakiej literatury? I to pięknej na dodatek?

ps. jak czegoś nie dotkniesz sama, to będziesz twierdzić że drzewiej było znacznie gorzej?




skoro literatura piekna jest malo znana to pozostaje jeszcze klasyczna, antyczna, mitologiczna i Biblia.
Zwlaszcza ta ostatnia jest niesamowitym zrodlem wszelkiej wiedzy.
Rowniez o milosci, rozwiazlosci, zdradzie, chowaniu urazy, odwecie i potrzebie zemsty;)

Lila
27-09-2009, 16:39
skoro literatura piekna jest malo znana to pozostaje jeszcze klasyczna, antyczna, mitologiczna i Biblia.
Zwlaszcza ta ostatnia jest niesamowitym zrodlem wszelkiej wiedzy.
Rowniez o milosci, rozwiazlosci, zdradzie, chowaniu urazy, odwecie i potrzebie zemsty;)

Jest mi znana, ale gdzie te gwałty w literaturze pięknej?

ps. nie mogłam zapomnieć? Mogłam.Piszesz, to chyba wiesz:rolleyes: o czym.
Daj przykłady.
No i te gwałty w Biblii, bo jestem bardzo ciekawa, a nie znam tematu .

Arti
27-09-2009, 17:04
Lila a wyglądasz na osobę która dużo czyta.
hmmm i interesuję się zjawiskiem takim jakim jest gwałt no no.

Lila
27-09-2009, 17:07
Lila a wyglądasz na osobę która dużo czyta.

Pozory mylą.
Ostatnio czytałam 'Winnetou'. Chyba w szkole podstawowej.
Potem już nie czułam potrzeby.:)

ps. daj się wykazać Amelce, co ?

Lila
27-09-2009, 17:12
hmmm i interesuję się zjawiskiem takim jakim jest gwałt no no.
Sorki, dopisałaś później...:)

Odpowiadam...
Niezdrowa ciekawość po prostu.:rolleyes:

amelia
27-09-2009, 18:39
Jest mi znana, ale gdzie te gwałty w literaturze pięknej?

ps. nie mogłam zapomnieć? Mogłam.Piszesz, to chyba wiesz:rolleyes: o czym.
Daj przykłady.
No i te gwałty w Biblii, bo jestem bardzo ciekawa, a nie znam tematu .

Lilu to tylko dyskusja, a przenoszenie tresci postow do innego watku swiadczy o .....
Nie mam zamiaru sie wykazywac:D, zwlaszcza dla twojej przyjemnosci.
Literatura jest ogolnodostepna, zwlaszcza w erze netu.
A Biblia?
Biblia mowi o kaziorodztwie (myslisz, ze jest dobrowolne, zwlaszcza ze strony dzieci), o podleglosci kobiety mezczyznie........ i co tam jeszcze chcesz, wszystko znajdziesz.
Jezeli wystepuje zakaz to cos to znaczy, chyba?

Zawsze wypowiadasz sie autorytatywnie i krytycznie, na kazdy temat, wiec pewnie znasz wszystkie fakty, milej zabawy.

Basia.
07-10-2009, 18:20
Dwaj młodzi mieszkańcy Świdwina ogolili głowę 16-letniej dziewczynie, wywieźli z miasta, zgwałcili i porzucili nocą w środku lasu - podaje "Głos Koszaliński". :mad:
http://wiadomosci.onet.pl/2056216,11,zgwalcili_16-latke__ogolili_jej_glowe_i_porzucili,item.html

Dziewczynie nie podobał się starszy z napastników więc nie reagowała na jego zaloty. :mad:Spotykała się z chłopakiem ale nie chciała słyszeć o intymniejszych relacjach.

Alunia
07-10-2009, 19:15
Basiu! Czytam w tekście który podałaś:
Prokuratura Rejonowa w Białogardzie postawiła 22-letniemu Grzegorzowi Ł. zarzut usiłowania gwałtu zbiorowego i naruszenie nietykalności cielesnej – tylko tak można zakwalifikować ogolenie głowy dziewczynie, pozbawienia wolności i zgwałcenie. Jego 15-letni kolega usłyszał te same zarzuty, poza gwałtem.

Jestem zbulwersowana zdarzeniem!
Znowu będą długie mowy o jej prowadzeniu się, korzystaniu ze sponsoringu finansowego, kusym ubiorze itd itd.
Ocenę i karę takiego zdarzenia pozostawiłabym w rękach ojców, dziadków, braci i mężów skrzywdzonych kobiet.
O kobietach nie mówię. Kobieta taką krzywdę rozumie.

tadeusz50
07-10-2009, 19:28
Aluniu
Ocenę i karę takiego zdarzenia pozostawiłabym w rękach ojców, dziadków, braci i mężów skrzywdzonych kobiet.

W zdecydowanej większości "delikwent"-sprawca, miałby marne szanse przeżycia.

Alunia
07-10-2009, 22:22
Aluniu
W zdecydowanej większości "delikwent"-sprawca, miałby marne szanse przeżycia.
Masz rację!
Sam widzisz Tadeuszu, jak łatwo jest ludziom krytykować ofiarę, a nie sprawcę, kiedy dramat nie ich bliskich dotyczy.
Żaden ojciec, mąż, brat, syn, czy luby nie szukał by winy w NIEJ, prawda?

Pani Slowikowa
07-10-2009, 23:00
Masz rację!
Sam widzisz Tadeuszu, jak łatwo jest ludziom krytykować ofiarę, a nie sprawcę, kiedy dramat nie ich bliskich dotyczy.
Żaden ojciec, mąż, brat, syn, czy luby nie szukał by winy w NIEJ, prawda?



Wiesz Aluniu w wypadku kiedy jest na 100% udowodniona wina, i nie ma najmniejszej watpliwosci ze to facet-gwalciciel popelnil zbrodnie, ludzie naturalnie stoja po stronie ofiary i koniec..

Ale wczuj sie w rodzicow "gwalciciela" ktory jest niewinny a posadzony o ta zbrodnie przez kobiete bez skrupulow, zadna zemsty np.. Czy wtedy nie jest jeszcze bardziel zal ?? Tylko ze nie tej niby ofiary a domienanego zbrodniarza??
Ile takich przypadkow bylo??:confused:

Dlatego w czasie procesu, zdarza sie ze tak doglebnie analizuje sie fakty i przyczyny.. Nie dlatego ze "sama chciala" ale po to zeby byla pewnosc ze oskarzony naprawde jest winny.
W wypadku gdy tak jest.. ofiara przezywa swoj napad powtornie.. I to jest potworne:mad:

Alunia
07-10-2009, 23:05
Wiem Joanno! Przecież kobiety też są podłe!
Rozumiem jaki to dramat dla rodziny chłopaka, czy mężczyzny.
Nie rozumiem tylko lekkiego, nawet rubasznego podchodzenia np. policjantów
- do kobiet zgłaszających gwałt. To mnie oburza!

Pani Slowikowa
07-10-2009, 23:13
Wiem Joanno! Przecież kobiety też są podłe!
Rozumiem jaki to dramat dla rodziny chłopaka, czy mężczyzny.
Nie rozumiem tylko lekkiego, nawet rubasznego podchodzenia np. policjantów
- do kobiet zgłaszających gwałt. To mnie oburza!


Policjant policjantowi nie rowny.. chamidla sa wszedzie.

Nieraz mam wrazenie ze w kazdym facecie siedzi jakas dzika chec aby zgwalcic.. nawet w tych ktorzy tego nigdy nie zrobiliby.. ale u kazdego sa inne przyczyny.:confused:

Scarlett
08-10-2009, 14:51
Debata na temat rozpoczęcia życia seksualnego wciąż powraca.
http://www.kafeteria.pl/punkt/temat.php?id_pw=171
Zwłaszcza teraz, gdy do kin trafił przerażający obraz Katarzyny Rosłaniec Galerianki - o nastoletnich dziewczynach, które sprzedają swoje ciała na parkingach galerii dużych miast. Tę formę zarobku (oddają się za najnowszy model dżinsów, za telefon) uważają nie za prostytucję, ale za zaradność. Są zorganizowane, radzą sobie w życiu, mają to, o czym marzą. To jedno z najniebezpieczniejszych zjawisk wśród młodzieży.

W nr 39 Polityki, z 26 września 2009 roku, w obszernym wywiadzie Joanny Podgórskiej z dr Elżbietą Michałowską, specjalizującą się w problematyce patologii społecznej wśród młodzieży, możemy przeczytać: Zjawisko prostytucji nieletnich niestety się rozszerza. (...) Jest prostytucja wymuszona, do której dziewczynę nakłania dom. Kilka lat temu robiłam badania dotyczące patologii w biednych dzielnicach łódzkich. Zdarzało się, że ojcowie przychodzili do szkoły po córkę, bo trafił się klient. Wyskakiwała w czasie dużej przerwy, a tata potem inkasował pieniądze. Jest prostytucja dworcowa, uprawiana przez dziewczyny na gigancie (...) One są zdesperowane. Galerianki nie. Tu nie gra roli wyłącznie czynnik ekonomiczny, ale także kulturowy.
Właśnie o kulturę chodzi, o powszechną goliznę, w mediach, prasie, internecie. Ciało sprzedają znane aktorki publikując swoje nagie zdjęcia w różnych pismach. O seksie, bez pruderii pisze wiele miesięczników, również dla młodzieży. Czy to nasza kultura stworzyła Galerianki, czy jesteśmy za to odpowiedzialni?

Postanowiłam opisać moją historię z nadzieją, że może matki, ojcowie przeczytają to i zaczną uważniej przyglądać się swoim córkom, bo to co działo się w moim życiu, dzieje się w życiu wielu dziewczyn w Polsce - tylko o tym tak głośno się nie mówi - Napisała do mnie rok temu dwudziestoczteroletnia Basia.
Miałam 14 lat. Rodzice wyjechali na wakacje
. Pieniądze zostawione przez rodziców rozeszły się drugiego dnia na lody, napoje i basen. Wtedy moja koleżanka powiedziała, że jej nigdy nie brakuje. Alka powiedziała, że pieniądze dostaje od pana, który mieszka w klatce obok, wystarczy że ściągnie majteczki i pozwoli się dotykać. Mówiła, że on nie robi nic więcej, tylko dotyka i że jest to nawet przyjemne. Alka dostawała 25 zł za każdym razem, gdy się rozebrała, a przychodziła do niego, gdy miała ochotę lub potrzebowała pieniędzy. I tak jakoś wyszło..., od słowa do słowa, że doszłam do wniosku, że nie ma w tym nic złego i że to nie są brudne pieniądze. Nawet podziwiałam Alkę, że w tym wieku już zarabia i że ma kasę na swoje potrzeby, gdy ja musiałam prosić o pieniądze na podpaski. To ja namówiłam Alkę, żebym mogła pójść razem z nią. Poszłyśmy do niego. Pamiętam do dziś to mieszkanie. Zapach smażonego jajka, wersalka w pokoju, fotel. Pan okazał się mężczyzną koło 35 lat. Nie był ani gruby ani łysy ani brzydki. Powiedział, że płaci nam nie tylko za rozbieranie, ale i za to, że nikomu o tym nie mówimy. Potem tak jak mówiła Ala, kazał jej zdjąć majtki, a mi dotknąć ją między nogami
. Dostałyśmy po 25 zł i poszłyśmy na lody.

smakokoszka
12-10-2009, 08:37
Tak było zawsze , jest i będzie. Czy tak być powinno ---nie , i co z tego.Pozostaje tylko rola matek , sióstr aby uzmysłowić zagrożenia młodym dziewczynkom .Cyganie , muzułmanie - 9 letnie żony ,azjaci .Tam gdzie jest bieda i bogactwo nie ma norm / wszystko jest na sprzedaż / Mamy już świadomość i po co taki temat do dyskusji ????/

smakokoszka
12-10-2009, 08:41
Lolitki wiek 20, galeryjki wiek 21 itd.

sarna2
12-10-2009, 09:03
Tak było zawsze , jest i będzie. Czy tak być powinno ---nie , i co z tego.Pozostaje tylko rola matek , sióstr aby uzmysłowić zagrożenia młodym dziewczynkom .Cyganie , muzułmanie - 9 letnie żony ,azjaci .Tam gdzie jest bieda i bogactwo nie ma norm / wszystko jest na sprzedaż / Mamy już świadomość i po co taki temat do dyskusji ????/

Temat do dyskusji dobry jak każdy inny. Jeśli będziemy o tym mówić z córkami , wnuczkami może uchronimy je przed takimi doświadczeniami. Że w innych krajach, ,że zawsze tak było, ale czy musi być u nas, w naszej rodzinie, klatce,mieście, kraju?
Na pewno nie zbawimy swiata, ale możemy przestrzec najbliższych Co oni z tym zrobią to zupełnie inny temat.CZy mamy świadomość? Chyba nie, dlatego takie sytuacje mają miejsce.
Gwałciciele, to też synowie, bracia,wnukowie. Oni tez wymagają pomocy!

tadeusz50
12-10-2009, 09:10
Smakoszka
Mamy już świadomość i po co taki temat do dyskusji ????/

Czy przypadkiem nie wstałaś lewą nogą? Nie podoba się temat w dyskusji to nie zabieraj głosu. Ja w watkach muzycznych, gifach, szydełkowaniu itd nie dyskutuję bo nie chce nie znam się, nie bawi mnie to.
Fortum jest dyskusyjne i każdy temat jest godzien dyskusji. Można najwyżej omijać ją z daleka.

Lolitki wiek 20, galeryjki wiek 21 itd.

Gdyby chodziło o taki wiek to pewnie może inie ma co dyskutować, ale chodzi o zdecydowanie młodsze dziewczyny i o gwałty na nich (w ogóle na kobietach)

bogda
12-10-2009, 09:15
Lolitki wiek 20, galeryjki wiek 21 itd.

Byłam wczoraj na filmie "Galerianki"
Przerażający obraz młodzieży, zwłaszcza dziewcząt.
To były uczennice gimnazjum więc wiek 15, 16 lat.
Myślę, że ten film powinni właściwie obejrzeć rodzice nastolatek, babcie i dziadkowie też.