PDA

View Full Version : Co Wy na to?

Mar-Basia
08-09-2009, 11:12
Zarówno kobiety, jak i mężczyźni zmyślają, kłamią i oszukują. Tyle, że w innych sytuacjach.
Każda z pań, które już od jakiegoś czasu umawiają się na randki przez Internet może opowiedzieć historię o tym, jak na spotkanie przyszedł niewysoki pan, który w swoim profilu wyraźnie zaznaczył, że ma metr dziewięćdziesiąt wzrostu. Z drugiej strony, niejeden mężczyzna (http://ad2.eurobb.net/please/redirect/876/2/1/32/!hash=64935247;h4r=2179547717;p4r=305448569;uwi=80 0;uhe=600;uce=1;param=13141/756528_5?) ma za sobą kolację z kobietą o dziesięć lat starszą, niż jej zdjęcia zamieszczone na portalu randkowym.

http://kobieta.interia.pl/wiadomosc-dnia/news/on-klamie-ona-klamie,1363347,1680

PS. Bez polityki prosze!

Lila
08-09-2009, 11:22
Przeczytałam.
Kłamstwo rządzi światem. Tak było, jest i będzie.
A najbardziej kłamliwą dziedziną, jest polityka, w której do aktualnej koniunktury nagina się nawet historię, czyli fakty oczywiste.

sarna2
08-09-2009, 11:28
Brzydzę się kłamstwem i prawdomówność uważam za podstawową cechę w każdej znajomości. Kłamstwo ma krótk yie nogi i wcześniej czy później prawda jak oliwa na wierzch wypływa. l
Być może dla poprawienia sobie nastroju ktoś fantazjuje nt wzrostu, tuszy, urody. Myślę jednak, że Ci ludzie nie doprowadzają do spotkań w realu, bo jaki by to miało sens?

Mar-Basia
08-09-2009, 11:34
Podobno takie "rozczarowania" randkowe sa czestymi przypadkami.

Nika
08-09-2009, 13:22
A może pulchny, łysawy amant tak się atrakcyjnie widzi,że podaje zmyślone dane bez złych zamiarów?Nie wiem..nie próbowałam w sieci szukać adoratora,swoich spotykałam w realu/nie było wtedy internetu.../.

Lila
08-09-2009, 14:22
Ale artykuł jest o kłamstwie w ogóle,nie tylko randkowym.
Okazuje się,że wszyscy kłamią i jeśli ktoś powie, że kłamstwo nie wyszło z ust jego, to oznacza iż jest Amerykaninem i mówi przez nos.

Arti
08-09-2009, 18:19
Zarówno kobiety, jak i mężczyźni zmyślają, kłamią i oszukują. Tyle, że w innych sytuacjach.
Każda z pań, które już od jakiegoś czasu umawiają się na randki przez Internet może opowiedzieć historię o tym, jak na spotkanie przyszedł niewysoki pan, który w swoim profilu wyraźnie zaznaczył, że ma metr dziewięćdziesiąt wzrostu. Z drugiej strony, niejeden mężczyzna ma za sobą kolację z kobietą o dziesięć lat starszą,...

Dla mnie jest to przejaw niedojrzałości i jest śmieszne :) wręcz komiczne.
Dlaczego na takie zachowania osoby nie reagują skoro widzą, nieprawdę choćby powiedzeniem: Muszę zrezygnować z naszego spotkania.
Czy musi się spędzać czas z osobą która zraża do siebie właśnie takim zachowaniem kogoś? (jeśli zraża)

Pani Slowikowa
08-09-2009, 18:31
jeśli ktoś powie, że kłamstwo nie wyszło z ust jego, to oznacza iż jest Amerykaninem i mówi przez nos.

?? Amerykanie mowia przez nos??? No a Francuzi?? Tez??
:D :D

Pani Slowikowa
08-09-2009, 18:33
Jakbym umowila sie z panem szczuplym i wysokim a na spotkaniu pojawilby sie gruby kurdupelek to chyba nie poznalabym go i po klopocie.:D

Chyba ze.... spodobalby mi sie tak jakim jest mimo wszystko:rolleyes: