PDA

View Full Version : Witam PIS....


zdzislaw.bedrylo
08-09-2009, 20:24
Witam i pozdrawiam sympatyków PIS-u w naszym Klubie...
Dziwię się tylko ostatniej strategicznej polityce pana J.K....
Pamiętaliśmy już kiedy PIS po przez durne Koalicje z LPR
i Samoobroną połączył się i wiadomo co z tego wyszło...Totalna
klapa i śmiech całej Europy....
Teraz ewentualna "koalicja" z Napieralskim pogrąży PIS na dobre
a paktowanie z diabłem....raczej może być przykre......
Wbrew pozorom ja im życzę wszystkiego najlepszego tylko
uważam,że to może być początkiem końca.......
Ta Farmacja w swoich szeregach ma wspaniałych i mądrych ludzi;
tylko .....oni się obawiają.że spotka ich los innych,którzy.......
Niestety tam jest osoba,którego zapędy emocjonalne są tak
ogromne,że porywają się z motyką na.....(wiadomo o kogo chodzi)...
Koszmar ambicji,wielomocarstwowośc dzisiaj raczej nie popłaca ponieważ ludzie zrównoważeni sami zrozumią,że dzisiaj potrzebna jest elastyczność w pewnych pogłądach a nie
walka za wszelką cenę......
Kiedy PIS pozbędzie się tych kompleksów i innych fobii ,narzuconych przez pana J.K. Ta Formacja będzie równorzędnym partnerem z każdą inną Formacją o zasadach
społecznych i politycznych w Polsce..

Lila
08-09-2009, 20:55
Zdzisiu, jako konsekwentna sympatyczka PiS-u, dziękuję za przywitanie.

A tak w ogóle, to się nie martw za bardzo.
Lewica lewicą, ale sprawiedliwość ma być po naszej stronie.:):)

A Donek - kłamczuszek podoba Ci się?

senior A.P.
13-09-2009, 08:09
Co wyscie na tle tych partii politycznych tak poszaleli ?
Partie to przezytek !
Marzy im sie "polska partyjna".
Taaaa ludzie ! - kres partii bliski.
Czyzby sami partyjni tylko na forum seniora byli ???

No dobra,juz zwiewam do bezpartyjnych.

zen
13-09-2009, 21:13
Jestem bezbartyjna ale poglądy własne mam. Pozdrawiam dyskutantów.

senior A.P.
14-09-2009, 08:53
A tak ! Bezpartyjnych w Polsce jest dziesieciokrotnie wiecej niz pozal sie Boze partyjnych ...... poslusznych !
Witam i o zdrowie polityczne pytam !

Mavronka Freydis
28-09-2009, 10:13
A tak ! Bezpartyjnych w Polsce jest dziesieciokrotnie wiecej niz pozal sie Boze partyjnych ...... poslusznych !
Witam i o zdrowie polityczne pytam !
Partie polityczne powstaly wraz z parlamentaryzmem i ich istnienie nie podlega kwesti. Bezpartyjni to ludzie, ktorzy posiadaja swoje poglady, ale nie identyfikuja sie z zadnym ugrupowaniem.

Kazimierz
28-09-2009, 11:14
Cytuję z pamięci klasyka: "Dobrze zorganizowana mniejszość może narzucić swą wolę niezorganizowanej większości."
Proponuję coś innego. Niech niezorganizowana większość narzuci swą wolę zorganizowanej mniejszości.
Wtedy koniec z partiami. Ja już jestem wolny ptak i prawie wszystko mi wisi.
Witam,Senior, po dłuższej niebytności, ale czy na długo, jeśli wolno zapytać ?

Babcia Iwa
28-09-2009, 11:37
Niestety tam jest osoba,którego zapędy emocjonalne są tak
ogromne,że porywają się z motyką na.....(wiadomo o kogo chodzi)...
Koszmar ambicji,wielomocarstwowośc dzisiaj raczej nie popłaca ponieważ ludzie zrównoważeni sami zrozumią,że dzisiaj potrzebna jest elastyczność w pewnych pogłądach a nie
walka za wszelką cenę......

Ja tam wolę osobę o zapędach emocjonalnych, twardego,stanowczego a nie ciapę co zmienia zdanie aby się podlizać do głupiego elektoratu aby wdrapać się na wymarzony stołek prezydencki. Jak widzę ten głupawy uśmiech i gały wybałuszone to zmieniam program. Życzę PIS-wi aby udało im się jednak wygrać.Jestem bezpartyjna, nigdy się nie zajmowałam polityką, ale dzisiaj jak widzę że jest zagrożony mój byt, zdrowie to mnie krew zalewa na widok tych co robią z nas idiotów bezrozumnych.W przyszłym roku zabraknie funduszy na renty i emerytury, ale kogo to obchodzi.Za dużo mamy rencistów i emerytów. Liczą się się młodzi i bogaci.

Kazimierz
28-09-2009, 12:18
PiS się zbiera, organizuje i namawia bezpartyjnych do bezpartyjności. Jednym słowem, idzie za słowami klasyka.
Ale, nie będzie rządził ani w pałacu ani na placu. Bedzie zorganizowany, ale malutki, bo ma małych przywódców. I bardzo dobrze.Bezpartyjni będą rządzić. LK będzie rządzić. Liga Kobiet. Dosyć rządów LM. LK, pierwsza liga, Extra Liga.

senior A.P.
29-09-2009, 09:34
Czesc Kazimierzu !
To tak po wojskowemu moje powitanie ,w ktorym chce poinformowac,ze bez "seniorka" (portalu) nie da sie zyc staremu.
Zawsze to jakas madrosc czlowiek tu wyczyta i dowie sie jak "w starym piecu cugu starcza" w Polsce i na swiecie.

Jako o partiach temat to pragne napisac,ze ja widze bliski koniec partii politycznych w Polsce i to DZIEKI BOGU ,ktory partii nie stworzyl a dal czlowiekowi wolna wole .
Ten zas, jak tu nas poucza wyzej jedna pani bez partii nie da sie zyc .
Da sie zyc !
Ja to juz doswiadczam siodmy dziesiatek i "na chodzie".

Zwolennikom PiS-u oswiadczam ,ze ta partia jest juz bez przyszlosci nawet po zmianie barw.

Zreszta po co te przepychanki partyjne gdy zloby puste.