PDA

View Full Version : Ćwiczenia pozwolą utrzymać masę ciała - komentarze


Źródło: Bailine
09-09-2009, 19:27
Komentarz do artykułu: Ćwiczenia pozwolą utrzymać masę ciała (http://www.senior.pl/168,0,Cwiczenia-pozwola-utrzymac-mase-ciala,7014.html)
--------------------
Jak najskuteczniej spalać nadmiar tkanki tłuszczowej?

Jeśli pragniesz pozbyć się tłuszczu w szybki i zdecydowany sposób musisz zacząć od ćwiczeń siłowych wzmacniających mięśnie nóg, pośladków, pleców i brzucha ponieważ potrzeba sporo czasu zanim mięśnie przystosują się do nowej aktywności fizycznej – np. w przypadku mięśni pleców trwa to ok. sześciu tygodni.
Źródło: Bailine

bronczyk
10-09-2009, 20:11
Kolejni uczeni odkrywający Amerykę.Po co badać oczywistości. A ruch jest potrzebny nie tylko dla utrzymania wagi.

weronika1
11-09-2009, 19:55
Kolejni uczeni odkrywający Amerykę.Po co badać oczywistości. A ruch jest potrzebny nie tylko dla utrzymania wagi.

Jasne, przede wszystkim dla zdrowia. Wystarczy chociaż parę minut dziennie poćwiczyć, albo pospacerowac, a przedłużymy swoją sprawność. Każdy z nas chciałby być niezależnym od nikogo, więc warto korzystać z jakiegokolwiek ruchu, w miarę naszych sił.

kloch
20-05-2011, 12:25
Chodzenie z pałeczkami jest dobre jak dla nas seniorów. Nie jest tak męczące, ale chodzenie daje efekty. Nie byłam wcześniej do tego przekonana, ale moja przyjaciółka poleciła mi tą formę ćwiczeń. I na pewno z tego nie zrezygnuję. Jeżeli nie ma na to możliwości to jakiekolwiek ćwiczenia w domu. Oczywiście dobrane do naszego ciala, abyśmy póxniej nie mieli problemu ze stawami.