PDA

View Full Version : Witajcie!


hilka
16-09-2009, 08:52
Na poczatku chcialabym sie przywitac, gdyz jestem nowym urzytkownikiem. Jednak by nie tracic czasu napisalam tego posta by poznac wasze zdanie, ale to zaraz. Zaczne od poczatku.
Z internetu korzystam wiele ladnych latek i do tej pory internet sluzyl mi glownie do odbierania poczty i czytania wiadomosci po sprawdzenie pogody wlacznie. Jednak ostatnio przeczesujac zasoby internetu trafilam na pewien serwis, ktory wzbudzil we mnie lekkie zaciekawienie. Chodzi mianowicie o pokera on-line(odmiana Texsas Holdem). Jako ze zawsze lubilam grac w karty postanowilam sie zarejestrowac, dodatkowo zachecil mnie kapital startowy jaki mi dali(50$),moze i nie duzo,ale zeby sie troche pobawic zupelnie wystarczy.
Przejdzimy do glownego problemu, ktory mnie nurtuje. Kilka dni temu podczas spotkania ze znajomymi wspomnialam w co sobie gram wieczorami i powiem szczerze, ze znajomi nie byli zachwyceni . I tu nasuwa sie pytanie : Dlaczego ludzie maja taki a nie inny stosunek do pokera? Jaki Wy i wasi znajomi macie stosunek do tej gry?

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi
Hilka
Ps. A jesli chodzi o pokera on-line polecam strone http://pokerstrategi.pl/
tam dostalam to 50$.

Lila
16-09-2009, 10:52
Ja mam pozytywny. Mój Tatuś uwielbiał grywać, ja nie umiem .
Natomiast byłam zarejestrowana w kasynie on line, uprawiając namiętnie ruletkę.
Teraz tam nie wchodzę.:)
Powodzenia. Pokerek to gra dla błyskotliwych. Nie przejmuj się znajomymi.

Alsko
16-09-2009, 11:08
Dlaczego ludzie maja taki a nie inny stosunek do pokera?
Bo ludzie uwielbiają głosić swoje zdanie, szczególnie krytyczne. A że poker jest zaliczany do gier hazardowych, chętnie i łatwo potępiają.
A mnie się podoba i poker, i np. kości, ale nie gram, bo jestem w toto cieniutka i mój portfel też :confused:
Jeśli Ciebie to bawi - graj. A znajomi... Nie masz większych zmartwień? :)

basialwica
16-09-2009, 12:45
Ja wiem, że nic nie jest za darmo...a więc bądź ostrożna.

Basia.
16-09-2009, 13:00
Uwielbiam pokera, kiedyś przegrałam pensję /grałam z mężem/.:D

basialwica
16-09-2009, 14:53
Z mężem mogę też przegrywac a potem słodko odbierać co moje....hihhi