PDA

View Full Version : Sezon rowerowy rozpoczęty, policja radzi i ostrzega - komentarze


BUNIA
07-03-2007, 16:34
Komentarz do artykułu: Sezon rowerowy rozpoczęty, policja radzi i ostrzega (http://www.senior.pl/153,0,Sezon-rowerowy-rozpoczety-policja-radzi-i-ostrzega,281.html)
--------------------
no bez przesady do sezonu rowerowego jeszcze troche - jak sie wyjdzie na zewnatrz to jest odczuwalny chlod pomimo sloneczka ... a co dopiero na rowerze. Pozdro, Goralka z Beskodow

bogda
14-03-2007, 18:34
A ja się boję jeżdzić na rowerze.... jezdni± dlatego, że jaki¶ tir może mnie zgarn±ć, a na chodniku to ja mogłabym zgarn±ć pieszego... wolę spacery. A swoj± drog±, jak Ty tam po tych górkach jeżdzisz, bo ja bym dostała zadyszki (to przez papieroski... chyba..) :)

Rayton
22-08-2009, 14:44
Pozdro, Goralka z Beskodow

Z artykulu, na ktory sie powolujesz najbardziej zaszokowalo mnie stwierdzenie, ze rower nie posiada stref kontrolowanego zgniotu.Z tego powodu przesiade sie na hulajnoge.

Hela1056
06-04-2013, 18:29
Tak,kolejny sezon przed nami.Oby bezpieczny.Wyprzedzanie i gwałtowne skręcanie na krzyżówce,to chyba jedno z
najgorszych przewinień.Tak wła¶nie mi się zdarzyło,kierowca nawet się nie zatrzymał.Since i odrapania zniknęły ale blizna na nosie została do dnia dzisiejszego.

Gosia_kj
29-05-2013, 16:01
Idealne rozwi±zanie to trasy rowerowe, niestety zależy na tym chyba tylko rowerzystom. A szkoda. Stanowczo jest ich za mało.