PDA

View Full Version : Zaćma

Elżbieta V
26-09-2009, 23:55
We wtorek mam się zgłosić do szpitala na operację zaćmy. Proszę o informację czy zaraz moje oczy przejrzą i będę mogła korzystac z komputera.

sarna2
27-09-2009, 09:07
We wtorek mam się zgłosić do szpitala na operację zaćmy. Proszę o informację czy zaraz moje oczy przejrzą i będę mogła korzystac z komputera.

Zaraz przejrzą, ale nie będziesz mogła przez jakiś czas og
lądać TV, ani komputera. Ale potem będziesz widzieć wszystko. Okulary do szuflady.

Elżbieta V
12-10-2009, 20:56
No i przejrzałam na jedno oko, drugie będzie za trzy miesiące. Medycyna robi postepy bo oprócz zaćmy skorygowano mi dioptrie z -19 na -4 a mój mózg teraz przestawia się na patrzenie jednym okiem tym skorygowanym. Na wiosnę zakupię sobie okularki delikatniutkie i śliczniutkie a te spodki które do tej pory nosiłam uroczyście zakopię.:D.
Dlaczego wcześniej nie można było zrobić takiej korekty ?

Malwina
12-10-2009, 21:07
Śliczny pogrzeb chcesz urządzić swoim dotychczasowym okularkom i jestem szczerze za...najlepiej je jeszce młoteczkiem potraktuj i dopiero zakop...a wtedy załóż z atencją nowe.będziesz pieknie wygladać ..powodzenia...

Arti
12-10-2009, 21:08
Dlaczego wcześniej nie można było zrobić takiej korekty ?

bo ma być (ta zaćma) odpowiednio gruba aby ją można było zdjąć.

Elżbieta V
12-10-2009, 21:15
bo ma być (ta zaćma) odpowiednio gruba aby ją można było zdjąć.

Ależ mi chodzi o korektę dioptrii przez prawie 50 lat silna krótkowzroczność ( spodki na oczach) a okazuje się, że można to korygować. Zaćma to ostatnie lata.