PDA

View Full Version : Roman Polański nieprędko wyjdzie na wolność - komentarze


ja-ninka
01-10-2009, 12:48
Komentarz do artykułu: Roman Polański nieprędko wyjdzie na wolność (http://www.senior.pl/137,0,Roman-Polanski-niepredko-wyjdzie-na-wolnosc,7173.html)
--------------------
I bardzo słusznie. Choc pewnie wyrok nie będzie surowy. Sam fakt zatrzymania go jednak okazał się bulwersujący dla wielu ludzi. Jeden z internautów zebrał ich argumenty. Oto, dlaczego ludzi kultury i sztuki chcą zwolnienia Polańskiego:
- to było dawno,
- sama tego chciała (była 13-letnia lolitką),
- prawo jest nieadekwatne,
- jest wielkim reżyserem,
-ofiara mu wybaczyła.
BRAK MI SŁÓW...

Nika
01-10-2009, 13:46
Ja-ninko, jeden wątek o Polańskim już jest...czy warto zakładać nowy o tej samej tematyce?

Basia.
01-10-2009, 14:23
Ja-ninko, jeden wątek o Polańskim już jest...czy warto zakładać nowy o tej samej tematyce?
to jest komentarz do artykułu, który ukazał się na stronie senior.pl.

Mar-Basia
01-10-2009, 14:27
to jest komentarz do artykułu, który ukazał się na stronie senior.pl.No to nalezy polaczyc dwa watki w jeden. Logiczne!:confused:

Basia.
01-10-2009, 14:35
No to nalezy polaczyc dwa watki w jeden. Logiczne!:confused:
Jak dla kogo logiczne, nie mam takiej możliwości. Istnieje dział Generacja 50PLUS Ogólny i podforum Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl (http://www.zycie.senior.pl). Tutaj znajdują się komentarze do artykułów, to nie sa nowe wątki tylko komentarze do artykułów.

Mar-Basia
01-10-2009, 15:08
Jak dla kogo logiczne, nie mam takiej możliwości. Istnieje dział Generacja 50PLUS Ogólny i podforum Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl (http://www.zycie.senior.pl). Tutaj znajdują się komentarze do artykułów, to nie sa nowe wątki tylko komentarze do artykułów.

Chodzilo o to, zeby nie dublowac "mysli" i emocji. Przypomina mi to igrzyska w starozytnym Rzymie.

Lila
01-10-2009, 15:10
Chodzilo o to, zeby nie dublowac "mysli" i emocji. Przypomina mi to igrzyska w starozytnym Rzymie.

A niby w czym?

admin
01-10-2009, 15:25
Komentarze do artykułów są odrębną od "zwykłych wątków" sprawą. Każdy artykuł może być komentowany i nawet jak będzie 5 artykułów na ten sam temat, pod każdym mogą znaleźć się komentarze tworzące nową dyskusję (i nie jest to dublowanie wątków). W pierwszym wątku komentarza znajduje się tytuł i link komentowanego artykułu, można więc łatwo go rozpoznać.

Podobne rozwiązania są również w innych serwisach łączących część redakcyjną i forum (chociażby na Gazeta.pl). Komentarze są integralnie związane z komentowanymi artykułami i do nich się odnoszą, nie można więc "sklejać" ich z innymi wątkami).

Bardzo proszę o niekontynuowanie w tym wątku dyskusji niezwiązanych z tematem.

Basia.
01-10-2009, 15:31
Komentarz do artykułu: Roman Polański nieprędko wyjdzie na wolność (http://www.senior.pl/137,0,Roman-Polanski-niepredko-wyjdzie-na-wolnosc,7173.html)
--------------------
I bardzo słusznie. Choc pewnie wyrok nie będzie surowy. Sam fakt zatrzymania go jednak okazał się bulwersujący dla wielu ludzi. Jeden z internautów zebrał ich argumenty. Oto, dlaczego ludzi kultury i sztuki chcą zwolnienia Polańskiego:
- to było dawno,
- sama tego chciała (była 13-letnia lolitką),
- prawo jest nieadekwatne,
- jest wielkim reżyserem,
-ofiara mu wybaczyła.
BRAK MI SŁÓW...
mnie też brakuje słów, czują się namaszczeni?!!!!!!!:confused:

Lila
01-10-2009, 15:34
Dorota Stalińska jedną swoją wypowiedzią, przekreśliła swój wizerunek całkowicie.
Beznadziejna baba.

Jadzia_G
01-10-2009, 15:45
Dorota Stalińska jedną swoją wypowiedzią, przekreśliła swój wizerunek całkowicie.
Beznadziejna baba.
Też to oglądałam - i jestem tego samego zdania.

Malgorzata 50
01-10-2009, 16:26
BEZNADZIEJNA to fakt -jeden Krauze odważył się przeciwstawić ,a i Szczepkowska.Reszta towarzystwa wycofuje się rakiem mamrocząc coś pod nosem.

Lila
01-10-2009, 16:29
BEZNADZIEJNA to fakt -jeden Krauze odważył się przeciwstawić ,a i Szczepkowska.Reszta towarzystwa wycofuje się rakiem mamrocząc coś pod nosem.

Jutro bedą mówić głośno, że nie to mieli na myśli.:D

gerd
01-10-2009, 17:32
Po przeczytaniu # 198 eweliny55, jest to zwyczajny zboczyniec

ja-ninka
02-10-2009, 11:47
nie chciałam wprowadzać zamieszania- skomentowałam treść art.