PDA

View Full Version : Ładny wygląd drogą do sukcesu zdaniem większości Polaków - komentarze

jip
04-10-2009, 17:29
Komentarz do artykułu: Ładny wygląd drogą do sukcesu zdaniem większości Polaków (http://www.senior.pl/168,0,Ladny-wyglad-droga-do-sukcesu-zdaniem-wiekszosci-Polakow,7161.html)
--------------------
No i co tu napisać - pewno, że wygląd ma duże znaczenie, z kimś, kto dba o swój wygląd, o swoja sylwetkę, o swój sposób bycia też, o swój humor rozmawia się zupełnie inaczej i przyjemniej niż ze zgrzybiałym, grubym, niechlujnym tetrykiem, czy tetryczką wniosek jeden - dbajmy o siebie, o swój wygląd i zachowanie a będzie nam się lepiej rozmawiało i było z sobą....

Lila
04-10-2009, 18:04
Oczywista oczywistość.:):)

I wcale nie chodzi o powalającą na kolana urodę, ale o wygląd na którym warto oko zawiesić , bez względu na wiek.
Z tym,że może nie warto katować się siłownią i trzaskać w solarium.

Ty, jak wskazuje Twój awatar, znalazłeś drogę do dobrego wyglądu.:)

jip
04-10-2009, 18:21
Oczywista oczywistość.:):)

I wcale nie chodzi o powalającą na kolana urodę, ale o wygląd na którym warto oko zawiesić , bez względu na wiek.
Z tym,że może nie warto katować się siłownią i trzaskać w solarium.

Ty, jak wskazuje Twój awatar, znalazłeś drogę do dobrego wyglądu.:)
Lila rower, teczka i do roboty, tak jak Stary Marych, ale poważnie - mam porównanie, 25kg mniej, lepsze samopoczucie, łatwiej wyhaczyć:D łatwiej..... znowu się rozgadałem , dobrze, że ludzie tego nie widzą...

Basia.
04-10-2009, 18:38
Lila rower, teczka i do roboty, tak jak Stary Marych, ale poważnie - mam porównanie, 25kg mniej, lepsze samopoczucie, łatwiej wyhaczyć:D łatwiej..... znowu się rozgadałem , dobrze, że ludzie tego nie widzą...
Tak trzymaj, gratuluję. :D

sarna2
04-10-2009, 18:48
Zdecydowanie, dobry wygląd pomaga w osiągnięciu sukcesu.
Nawet młodość wymaga zadbania, a tak dużo na ulicy młodych na których żal patrzeć. Otyli, niedomyci o ubiorze nie wspomnę.

Mar-Basia
04-10-2009, 18:48
Podobno nawet "blondynka" ma szanse.

Lila
04-10-2009, 19:11
Zdecydowanie, dobry wygląd pomaga w osiągnięciu sukcesu.

Nawet pomaga w stosunkach koleżeńskich.:)

Nie zapomnę, jak zobaczyłam Joaśkę Słowikową w Warszawie.
Ależ śliczna.:)
I te piękne włosy.:)
Zakochać się można, po zmianie płci.

Pani Slowikowa
04-10-2009, 22:42
Nawet pomaga w stosunkach koleżeńskich.:)

Nie zapomnę, jak zobaczyłam Joaśkę Słowikową w Warszawie.
Ależ śliczna.:)
I te piękne włosy.
Zakochać się można, po zmianie płci.

Lila rumienie sie az po wlosy:D

Ale cieplo na sercu .. mimo ze przesada mocna:)

Basia.
04-10-2009, 22:44
Lila rumienie sie az po wlosy:D

Ale cieplo na sercu .. mimo ze przesada mocna:)
Byłam, widziałam nie po raz pierwszy, przesady nie ma.:D Na forum jest dużo urodziwych kobiet, z wielką przyjemnością patrzę na ich avatarki.

Kazik
05-10-2009, 01:00
Twój pies jest ładny, a Ty jedynie zadbany. No dobrze, Ty patrzysz na sylwetkę, wymowę, ale nie na mądrość i uczciwość. Większość oszustów chodzi w garniturach (między kolejnymi odsiadkami). Wolę garbatego prezydenta, na wózku inwalidzkim jak Franklin Delano Roosevelt niż durnia Tuska. Nawet jakby wyglądał jak Pudzian. Kobieta do łóżka może wolała by Pudziana, ale do rozmowy, to inaczej.

Prezydenta chcę mieć mądrego, a nie takiego co przez 2 lata jedynie robi propagandę, czyli pijar. No a teraz aferki wychodzą. Ach ten Kamiński im bokiem wychodzi. Próbują go zniszczyć, a CBA ma na nich nową aferkę.

Kto na zieloną trawkę? Ja bym chciał Tuska, oj grabi sobie, grabi. Jedzie na tym, aby PiS nie wrócił. Mieli wiele pomyłek, ale nie takich jak teraz PO.

Jak Czuma może wyrokować, że "Grześ" i "Miro"" są nie winni? Czy to nie jest nacisk? Sąd zadecyduje, albo komisja śledcza (wniosek SLD)

ewelina55
05-10-2009, 01:13
Myślę, że Pudzian w łóżku nie bardzo się sprawdza, bo jakoś do tej pory jest samotny. Nie sadzę, żeby kobietom imponował taki napakowany.

tadeusz50
05-10-2009, 05:35
Myślę, że Pudzian w łóżku nie bardzo się sprawdza, bo jakoś do tej pory jest samotny. Nie sadzę, żeby kobietom imponował taki napakowany.
To czemu tych kobiet jest masę wokół niego. Raczej to on wybiera (a ma w czym). Kobietki pędzą do tego "napakowanego" faceta i napakowanego finansowo. Chcą się ustawić na łatwy kawałek chleba.

jip
05-10-2009, 09:44
Twój pies jest ładny, a Ty jedynie zadbany. No dobrze, Ty patrzysz na sylwetkę, wymowę, ale nie na mądrość i uczciwość. Większość oszustów chodzi w garniturach (między kolejnymi odsiadkami). Wolę garbatego prezydenta, na wózku inwalidzkim jak Franklin Delano Roosevelt niż durnia Tuska. Nawet jakby wyglądał jak Pudzian. Kobieta do łóżka może wolała by Pudziana, ale do rozmowy, to inaczej.
Prezydenta chcę mieć mądrego, a nie takiego co przez 2 lata jedynie robi propagandę, czyli pijar. No a teraz aferki wychodzą. Ach ten Kamiński im bokiem wychodzi. Próbują go zniszczyć, a CBA ma na nich nową aferkę.
Kto na zieloną trawkę? Ja bym chciał Tuska, oj grabi sobie, grabi. Jedzie na tym, aby PiS nie wrócił. Mieli wiele pomyłek, ale nie takich jak teraz PO.
Jak Czuma może wyrokować, że "Grześ" i "Miro"" są nie winni? Czy to nie jest nacisk? Sąd zadecyduje, albo komisja śledcza (wniosek SLD)
A myślisz, że kobieta chciałaby rozmawiać z kimś, kto wszystko do Tuska i do polityki sprowadza, i ciągle przekonuje, że prezydent jest mądry, a jak ona myśli inaczej?(ta kobieta, z którą mądrze chcesz porozmawiać) Kazik wyluzuj z tą polityką, to nie polityczny wątek, chociaż może trochę......
P.S. Pies dziękuje za uznanie, ja też, ale jak wyglądam i czy zadbany czy nie to i tak nie wiesz... wiesz tylko, że jestem upierdliwy...:D

Basia.
05-10-2009, 13:44
o urodzie i sukcesach tutaj się pisze. :D :D :D

jip
05-10-2009, 17:50
o urodzie i sukcesach tutaj się pisze. :D :D :D
No właśnie ale Kazik zaczyna mnie podrywać, i mojego psa, na politykę, ale się nie dam pies też, na politykę szczególnie....:D

77.254.182.xxx
27-08-2012, 16:47
29% trenuje na siłowni... a 13% deklaruje ćwiczenia... hmm...