PDA

View Full Version : QUO VADIS...Polsko...XIX cz.co z tą Polską


Strony : [1] 2 3

Lila
05-10-2009, 14:30
http://www.fothost.pl/upload/09/41/a2130d06.gif (http://www.fothost.pl)

Zapraszam serdecznie do nowego wątku...

....................
Ja też się cieszę (razem z Kurskim), że się wydało jakie morale ma "partia miłości", gdzie najbardziej miłosierne słowa wypowiadali :Palikot, Niesiołowski i Chlebowski. Teraz widzimy "wysokie standardy" w PO. Proces pani od kręcenia lodów właśnie się zaczął.

A dlaczego był przeciek? Przecież Czuma (wyręczając ewentualny sąd) stwierdził, że Kamiński przekroczył uprawnienia. No ale Ryba wzięła i to się liczy. Tylko Lepper ostrzeżony zerwał się z haczyka. Wzięli się za Kamińskiego, bo swojak by nie wykrył afery. Po załatwieniu Kamińskiego to następca by wszystkie taśmy zniszczył.
....................

Cytat:
Napisał bachakuj
I tu masz rację.
Specjalisci zarabiają duże pieniądze,w rządzie takich dużych nie płacą.Stąd politycy przy okazji stanowisk starają się coś ukręcić.

Jeśli chce się służyć dobrej sprawie, nie pyta się za ile.
Służba państwu jest zaszczytem, a nie źródłem kominowych zarobków.
Ewentualni kandydaci są, mają krzyże...brzozowe.

Od czasów komuny - celowo nie rozwinę tego wątku - następował powolny upadek wszelkich wartości wyższych.
Dla ułatwienia podpowiem: przejrzyj środowiska, z których wywodzą się niektórzy politycy. To wiele mówi.
..............

dwie ostatnie wypowiedzi Kazika i Poli...

Lila
05-10-2009, 14:48
Hop do góry!!:)

Lila
05-10-2009, 14:49
i jeszcze raz....

POLA
05-10-2009, 14:51
Cytat:
Napisał Kazik
[Ja też się cieszę (razem z Kurskim), że się wydało jakie morale ma "partia miłości",

Nie pomyliłeś morale z moralnością?

A ja się martwię, że Kurski znowu pędził 110 km/h, pewno na pogrzeb PO , gdy tymczasem mógłby na własny, a byłoby szkoda takiego posła naszpikowanego po wysokie czoło wartościami chrześcijańskimi.

Sępy zlatują nad jeszcze żywe PO?
Trzeba się pożywić.

tadeusz50
05-10-2009, 14:54
Kazik
Poseł o przepraszam europoseł Jacek Kurski jeżdzi sobie z prędkością 110km/godz.Przekracza o 40 km/godz dozwoloną prędkość. Pewnie wolno mu. Co tam jego przepisy nie obowiązują zresztą nie po raz pierwszy. Co będzie gdy kogoś zabije. Też go będziesz bronił?
powtórzę fuj
Nie stać go zapłacić?

Lila
05-10-2009, 15:04
Kazik
Poseł o przepraszam europoseł Jacek Kurski jeżdzi sobie z prędkością 110km/godz.Przekracza o 40 km/godz dozwoloną prędkość. Pewnie wolno mu. Co tam jego przepisy nie obowiązują zresztą nie po raz pierwszy. Co będzie gdy kogoś zabije. Też go będziesz bronił?
powtórzę fuj
Nie stać go zapłacić?

Tadziu..
To Jamajka Komorowski go przebił.:D

Hmm...i ja też. Kiedyś. Za 10 punktów.

POLA
05-10-2009, 15:04
Tym razem capnęli troje lekarzy za to, że niekoniecznie zgodnie z prawdą poświadczali, co zwykle lekarze poświadczają, mi.in. chorobę Rywina Lwa też.
Dorabiali w ten sposób do swoich lichych pensji.:D :D

POLA
05-10-2009, 15:15
na łamach prasy wycisnęło mi łzy...ze śmiechu.
Samokrytyka niewinności i czystych rąk?
http://polskatimes.pl/fakty/kraj/169924,oswiadczenie-zbigniewa-chlebowskiego,id,t.html

POLA
05-10-2009, 15:26
M.Karnowski daje ciekawą analizę tego, co w PO piszczy.

Lila, dlaczego nie będziesz dzisiaj u Monisi?
Twój prezes będzie się nadwyrężał, a Ty się będziesz wałęsać za przeproszeniem nie wiadomo gdzie?
Oj, nie godzi się.;)

tadeusz50
05-10-2009, 15:26
Lila
Hmm...i ja też. Kiedyś. Za 10 punktów.
pewnie + mandacik ale Ty ja czy inni płacą za "grzeszki" a ONI bezczelni się śmieją z nas.

POLA
05-10-2009, 15:45
Mówiłam, że Tusk używał Palikota do nieodpowiednich zadań i nie słuchał, co filozof ma do powiedzenia całkiem serio.

Otóż filozof wyznał publicznie, że dymisję Drzewieckiego doradzał zarówno koledze jak i premierowi. Żaden nie posłuchał i dlatego
mieliśmy trzy dni jazdy w mediach na nas.
Na co Tusk czekał?
Dlaczego i komu zaufał, aby sprawę sprawdzić "dogłębnie"?
Grzechowi?
Grzechom jakoś nie ufam, od początku kadencji.;)

POLA
05-10-2009, 15:52
na klęczniku u Pawlaka.
Musi się określić na piśmie, takie wypracowanie stworzyć, z wstępem, rozwinięciem i zakończeniem, czy się wkręcił w hazard, czy wprost przeciwnie i rączki oraz sumienie ma nieskalane żadnym świństwem, a interesów państwowych bronił jak niepodległości.;)

POLA
05-10-2009, 16:02
namawia Komorowskiego, premiera i Sikorskiego, aby namawiali prezydenta, aby ten nie spieszył się z podpisaniem traktatu.
Zdaniem posła należy - idąc tropem Irlandii - targować się o większe korzyści i wycisnąć z UE, ile się da.

Oby na ten sam pomysł nie wpadł prezydent i przypadkiem krzywdy jakiej sobie nie zrobił, co uniemożliwiłoby mu ratyfikację.

Kazik
05-10-2009, 17:50
Kazik
Poseł o przepraszam europoseł Jacek Kurski jeżdzi sobie z prędkością 110km/godz.Przekracza o 40 km/godz dozwoloną prędkość. Pewnie wolno mu. Co tam jego przepisy nie obowiązują zresztą nie po raz pierwszy. Co będzie gdy kogoś zabije. Też go będziesz bronił?
powtórzę fuj
Nie stać go zapłacić?
"Bidne" 40 km/h? To wczoraj byłem lepszy, ale jadę np. jako czwarty i mi czyszczą drogę. Są też pierwsi do nadziania się na radar.

tadeusz50
05-10-2009, 18:02
Kazik
Czy tak trudno zrozumieć?? Niech jedzie i +100 ale niech zapłaci + punkty karne z nie zasłania się immunitetem. Przekroczyłem przepisy, zostałem złapany za frak z pokorą płacę a nie z uśmiechem chwalę się, że jeszcze mnie (Kurski) eskortowali? no tak PiS to święte krówki Gdyby to ktoś z Po to byś dopiero ujadał!! Bez sensu pisać bo i tak uporu nie przełamę

Kazik
05-10-2009, 18:28
Nie ujadałbym. Patrz #6 Lila coś wie o Komorowskim. Tak więc PO to także święte krówki. Zapewne za rządów SLD było podobnie, ale nikt nie nagłaśniał przekraczanie prędkości, jazdę po alkoholu i zasłanianie się mandatem. Tam też były święte krówki B. Cieślak z SLD, jechał pod prąd jednokierunkową (w Wigilię) i odmówił dmuchania. Ale to Policja nagłośniła. Dziś na posłów PiS usłużnie donosi PO.

Lila
05-10-2009, 23:31
Nikt nie oglądał Olejnikowej?

POLA
05-10-2009, 23:41
Kazik, nie PO donosi, tylko policja się skarży, a dziennikarze o tym trąbią, o wszystkich, bo takich "kubiców" za kierownicą u nas dostatek.:mad:

Immunitet do kosza, na zawsze, ale nie będę już pisać, w czyim interesie to nie jest. A jazda po pijaku?
Potem się tłumaczą tabletkami, jabłkami i czym tam jeszcze się da.
Towarzystwo świętych krów!! i jeszcze się chwali jeden z drugim, osioł.
Osłów nam nie brakuje...na drogach na pewno.

Lila
05-10-2009, 23:47
Pewnie. W Komorowskim też zagrała krew przodków, i wydawało mu się ( za pomocą jego forysia za kierownicą), że bierze impet pod Chocimiem.

http://www.redakcja.pl/Tekst/Polityka-Polska/525290,Komorowski-jechal-jak-wariat.html/Glosuj/

POLA
05-10-2009, 23:49
Oglądałam, prezesa.:D

CBA nadal intensywnie pracuje.
Tym razem w domach i kancelariach adwokatów Lwa Rywina.
Lekarzy już namierzyli, kto następny?

POLA
05-10-2009, 23:52
Pewnie. W Komorowskim też zagrała krew przodków, i wydawało mu się ( za pomocą jego forysia za kierownicą), że bierze impet pod Chocimiem.

http://www.redakcja.pl/Tekst/Polityka-Polska/525290,Komorowski-jechal-jak-wariat.html/Glosuj/
Dla równowagi wyciągnij jakiegoś króliczka z innej opcji jeszcze.:D
A właściwie po co?
I tak nic to nie da.

POLA
06-10-2009, 00:06
Jest pierwsza ofiara afery hazardowej?
Nagle zmarła dzisiaj matka Drzewieckiego. Będzie miał wyrzuty sumienia, że w jakimś sensie przyczynił się do jej odejścia.
Rodzina też będzie mieć do niego pretensje i to jest najgorsza kara, jaka mogła go spotkać.
Według rozmówców "Gazety", pani Maria Drzewiecka chorowała na serce. Ostatnie wydarzenia związane z oskarżeniami pod adresem jej syna mocno wpłynęły na jej stan zdrowia. Na dodatek 80-letnia matka ministra, znalazła się w szpitalu, bo w ubiegłym tygodniu doznała skomplikowanego złamania. W szpitalu oglądała konferencję, na której Drzewiecki ogłosił swoją dymisję. Decyzję uzasadniał m. in troską o rodzinę. Zaraz po konferencji dostała zawału.

POLA
06-10-2009, 00:15
Koniec na dzisiaj, mam dość.
Głupi politycy, pazerni, bezwzględni, z gębami pełnymi frazesów, pod którymi ukrywają podłość i zupełny brak jakichkolwiek zasad.:mad:

Kazik
06-10-2009, 01:11
Dla równowagi wyciągnij jakiegoś króliczka z innej opcji jeszcze.:D
A właściwie po co?
I tak nic to nie da.
Da dla Tadeusza50, dla Ciebie i innych, którzy wałkowali jak to Kurski się podłączył pod Policję na sygnale. To był wielki show w wydaniu PO-miłość. Długo to nam przekazywali, aby taki co czasem włącza TV zapamiętał.

94% widzów "po dwudziestej" chce dalszych dymisji. PO opadło o 6%, ale to początek. Facio z PO, tłumaczył nie legalne działania CBA. Niech nie kręcą lody, to Kamiński nie wykryje. Daremne łzy Sawickiej. Chlebowski, taki buńczutny teraz się pocił strasznie na konferencji. Dać swojaka zamiast Kamińskiego to i afery by nie było. Dać Tuska na prezydenta, premiera wyznaczy, CBA i ABW w swoje łapy, no to wtedy dyktatura (zamordyzm). Ale konta w Szwajcarii. A Żulia pewnie zacznie ich bronić. Ona tylko dorsza zauważy w PiS (cena 8,14 zetów) -kupił chyba szofer głodny, gdy tankował paliwo. Podobno Sikorski jest rekordzistą w tym zakresie (prywatne-na kartę służbową), ale swój, więc Żulia Pitera tego nie widzi.

Ponieważ zmiana wątku nastąpiła, to wkleję fotkę (drugi raz), bo nie wszyscy to widzieli.

http://img410.imageshack.us/img410/3273/donaldino.jpg (http://img410.imageshack.us/i/donaldino.jpg/)

Kazik
06-10-2009, 01:43
Koniec na dzisiaj, mam dość.
Głupi politycy, pazerni, bezwzględni, z gębami pełnymi frazesów, pod którymi ukrywają podłość i zupełny brak jakichkolwiek zasad.:mad:
Piszesz o PO? Jeszcze trochę, a będziemy po tej samej stronie. No to teraz SLD chce komisji sejmowej. Według PO, to Kamiński winien, ale nie aferały. To ta "nowa jakość"

PS. faktycznie pomyliłem w jednym poście. Morale to nie to samo co moralność, ale tak się potocznie mówi, więc pomyliłem.

No to co, dojrzałaś już do PiS?:) Oni nie mieli takich afer. To gruby przekręt. Na miarę Rywina. Włoszczowa dworzec, podpisanie koalicji w Trwam, gwóźdź Ziobry (lekarz brał w łapę-a czy zabił przez pomyłkę to nie wiem). To mnie się nie podobało, ale dworzec jest, chociaż to było głupie wejście, zwłaszcza z tym pokropkiem (biskupa?)

Wysil się i daj jakąś aferkę w PiS. Dwa lata PiS i PO do porównania. A Tusk jest łaskawy, bo nie zjadł Rosołu.Przywrócił do łask, a sąd jednak odrzucił żądanie Rosoła o przeprosiny i kasę. Czyli dziennikarz pisał prawdę.

Sąd był chyba z wyznaczenia Czumy. Nie uwzględniając żądania Rosoła, to i dziennikarzowi się zatyka buzię. Bo całe środowisko dziennikarzy śledczych by rozdrapało PO.

"po dwudziestej" było ciekawie. Facio z PO, tylko o nie legalności działań CBA (w sprawie odrolnienia), bo podsłuch biznesmena--jest w kompetencjach. Ale są skuteczne na aferałów. To samo chwilę potem powiedzieli dziennikarze.

Rosół płacił koledze za pobyt w jego ośrodku, ale fakturki nie brał. Zapłacił przecież--córce faceta załatwił posadkę w Totku.

Wiem, wiem to Ty pisałaś o tym pierwsza.

Lila
06-10-2009, 09:38
Przecież to nie mecz.
Wszyscy gramy do jednej bramki.


ps. chciałabym dożyć wyborów, kiedy nie musiałabym głosować na mniejsze zło.

Basia.
06-10-2009, 09:40
Przecież to nie mecz.
Wszyscy gramy do jednej bramki.


ps. chciałabym dożyć wyborów, kiedy nie musiałabym głosować na mniejsze zło.
Może uda nam się doczekać, smutne to wszystko. :mad:

jip
06-10-2009, 09:51
Może uda nam się doczekać, smutne to wszystko. :mad:
Basiu, ale Ci się na marzenia zebrało, cudów nie ma, a mniejsze i większe zło jest.....

Basia.
06-10-2009, 09:57
trzeba mieć marzenia, nie głosowałam na PO ale wcale nie cieszy mnie to co się teraz dzieje. :confused:

Alunia
06-10-2009, 10:07
Przecież to nie mecz.
Wszyscy gramy do jednej bramki.
ps.
chciałabym dożyć wyborów, kiedy nie musiałabym głosować na mniejsze zło.

Ja też!
Pozostaję w sferze marzeń i życzeń.:mad:
Wstyd mi za naszych przedstawicieli w polityce.
Czy ja się powinnam wstydzić??

waclaw46
06-10-2009, 10:24
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7113582,Cud_w_Sokolce_trafil_do_prokuratur y.html

Ma się teraz czym zająć,poza aferami zdarzają się cuda.Zapatrzeni w jedne słuszne opcje nie widzą że to wszystko "pic" i gra na emocjach .Czy jakaś głośna sprawa przygotowana przez Kamińskiego nadaje się do przeprowadzenia rozprawy gdzie można było ogłosić wyrok.? Kaziu masz dużo słusznej racji ale powiedz mi po co instytucje państwowe kiedy wszystko chcemy załatwiać przez komisje sejmowe płacąc dodatkowo posłom za mierny program do oglądania w TV.

Lila
06-10-2009, 12:55
po co instytucje państwowe kiedy wszystko chcemy załatwiać przez komisje sejmowe płacąc dodatkowo posłom za mierny program do oglądania w TV.

Zgadzam się z Tobą, Wacław.:)
Po co nam takie spektakle? Wszak TV mogłaby dać powtórki, o sugestywnych tytułach.
Ja z chęcią obejrzałabym :
'Dzieje Grzecha', z podtekstem erotycznym..
'Wieczór Trzech Króli' - w domyśle Zbycho, Rycho i Mirro ( z kadzidłem i złotem)...
No i przede wszystkim, ze względu na tytuł jakże adekwatny-'Dziady'.
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Kazik
06-10-2009, 13:14
Wystarczyłby prokurator, ale Czuma może zadecydować który (z PO) Tak więc komisja przynajmniej jest mieszana. Ale i w komisji bywa różnie. Ponad 2 lada od śmierci Blidy, jeszcze nic nie wykryto (bo nie ma nic), ale wałkują. Jak Karpiniuk został przewodniczącym to będzie ciągnął to do końca PO. Ale pani prokurator pouczyła tego chłoptasia, bo zadawał kilka razy to samo pytanie, a ona że nacisków nie było.

Teraz są widoczne naciski. Jak Czuma wypowiada się w TV o niewinności Chlebowskiego (a jeszcze podobno nie ma wszystkich materiałów), oraz o winie Kamińskiego (sprawa odralniania). Co ten Czuma sąd wyręcza? Takie gadanie szefa to sugestia dla prokuratora. To nacisk.

POLA
06-10-2009, 14:14
Piszesz o PO?
Gdybyś nie był zaślepiony, zauważyłbyś, po jakiej informacji zamieściłam, co zamieściłam.
Jeszcze trochę, a będziemy po tej samej stronie.

Zapewniam, że nie.
No to teraz SLD chce komisji sejmowej. Według PO, to Kamiński winien, ale nie aferały. To ta "nowa jakość"
Ty ciągle wierzysz naiwnością dziecka w to, co mówią politycy, w ich deklaracje przedwyborcze. Ja - nie.
...ale tak się potocznie mówi, więc pomyliłem.
Nie ufaj potoczności, bywa złudna.;)
No to co, dojrzałaś już do PiS?
Nie, bo mnie nie przekonałeś, że to jest jedyna słuszna, kryształowa partia. Nikt na forum nawet najmniejszej próby nie podjął, więc dlaczego mam zapałać sympatią do PiSu?
Oni nie mieli takich afer. To gruby przekręt. Na miarę Rywina.
Nie napisałam, że to pryszcz, więc po co te Twoje wywody?
Poczekaj, poczytaj trochę więcej na ten temat, powoli zasłona idzie w górę.
Wysil się i daj jakąś aferkę w PiS. Dwa lata PiS i PO do porównania.
Nie mam czasu. Grzebactwo toTwoja specjalność.:D
Sąd był chyba z wyznaczenia Czumy.
Chyba czy na pewno, bo to różnica.
Bo całe środowisko dziennikarzy śledczych by rozdrapało PO.
Już to robi, od ubiegłego tygodnia.
Zmieniłeś zdanie na temat środowiska? Zawsze twierdziłeś, że jest stronnicze i broni PO.
Wiem, wiem to Ty pisałaś o tym pierwsza.
No to po co? Żeby dużo było?

Na zakończenie:
Lila ma rację, to nie jest mecz, ale Tobie szczególną satysfakcję sprawia dołożenie przeciwnikowi, czego zresztą nie ukrywasz.
Nie traktuj mnie jako wyznawcę PO. Pisałam wielokrotnie, dlaczego na nich właśnie głosowałam i powtórzę dla utrwalenia: bo miałam serdecznie dość PiSu, dokładnie Kaczyńskiego, bo on jest twarzą tej partii i wykrzywia w ten sposób twarze swoich pretorianów, niektórych całkiem rozsądnych.

Gdyby PO poległo z kretesem, na PiS nie zagłosuję, dopóki Kaczyński żyw...w tej partii:D i dopóki będzie tam mieszał.

POLA
06-10-2009, 14:33
Po co nam takie spektakle?
Spektaklu dla gawiedzi nie będzie, bo większość posiedzeń otrzyma klauzulę tajności, natomiast pranie po szczękach nam się pokaże, i owszem.

Ponadto aktorów dobrych nie ma chyba że sam prezes włączy się w komisję, bo Ziobro raczej na innej scenie występuje.:)

POLA
06-10-2009, 14:35
A teraz idę zaprzyjaźnić się z Kamińskim, na konferencji.:)

jip
06-10-2009, 16:01
trzeba mieć marzenia, nie głosowałam na PO ale wcale nie cieszy mnie to co się teraz dzieje. :confused:
Widzisz Basiu, ja głosowałem, bona PIS mam alergię, ale jestem cholernie po tym wszystkim zdegustowany, chociaż gdybym miał teraz głosować, to chyba bym powtórzył, rządzenia PISu bardziej się boję, ale teraz oddam się marzeniom, że po następnym głosowaniu wszyscy będą prawi i sprawiedliwi....
Mówiąc inaczej sidła na Tuska zostały ustawione bardzo umiejętnie.......

Lila
06-10-2009, 16:09
Widzisz Basiu, ja głosowałem, bona PIS mam alergię, ale jestem cholernie po tym wszystkim zdegustowany, chociaż gdybym miał teraz głosować, to chyba bym powtórzył, rządzenia PISu bardziej się boję, ale teraz oddam się marzeniom, że po następnym głosowaniu wszyscy będą prawi i sprawiedliwi....
Mówiąc inaczej sidła na Tuska zostały ustawione bardzo umiejętnie.......

Nie widzę żadnych sideł.
Mógł Tusk wyrzucić koleżków, jak dostał materiały jeszcze w sierpniu.
Ba, koleżeństwo.Co tam te pół miliona.

Kazik
06-10-2009, 16:42
Widzisz Basiu, ja głosowałem, bona PIS mam alergię, ale jestem cholernie po tym wszystkim zdegustowany, chociaż gdybym miał teraz głosować, to chyba bym powtórzył, rządzenia PISu bardziej się boję, ale teraz oddam się marzeniom, że po następnym głosowaniu wszyscy będą prawi i sprawiedliwi....
Mówiąc inaczej sidła na Tuska zostały ustawione bardzo umiejętnie.......
Sidła na Tuska? To Kamiński kazał im robić aferkę? Chlebowski powiedział (nagranie), że dłużej nie może wstrzymywać ustawy bo już rok to robi. Czyli już była roczna strata budżetu. Dodał że jak Miro i Grześ mu pomogą, to z ustawy się wyrzuci zapis. Drzewiecki zrezygnował z 500 milionów rocznie i nawet to on dał ten wniosek. Za friko z miłości do właścicieli hazardu? Jak Tusk 14 sierpnia został poinformowany, to Drzewiecki zmienił zdanie i już chciał tej kasy, która miała być dołożona do budowy stadionów. No i już wiedzieli wszyscy, że CBA się nimi interesuje.

Kazimierz
06-10-2009, 16:51
Nie widzę żadnych sideł.
Mógł Tusk wyrzucić koleżków, jak dostał materiały jeszcze w sierpniu.
Ba, koleżeństwo.Co tam te pół miliona.
Lilu ! Nie zabieram teraz głosu w polityce, bo oszczędzam siły.
Ale, wg. mnie, koleżeńska solidarność jest ważna u każdego, szczególnie w sprawach politycznych. Jeszcze bardziej ważną są więzy krwi. Polityk, który by dla doraźnych celów, zanegował koleżeńską solidarność , w moich oczach przepadł by z kretesem, a w oczach kolegów partyjnych na zawsze.
Podzielam podobny do Jip`ka pogląd . Głosował bym na Tuskiem, gdyby miał za przeciwnika LK.

Kazik
06-10-2009, 16:59
Nie widzę żadnych sideł.
Mógł Tusk wyrzucić koleżków, jak dostał materiały jeszcze w sierpniu.
Ba, koleżeństwo.Co tam te pół miliona.
Nie pół miliona tylko 500 milionów rocznie, aż do roku 2015. Rok Chlebowski przetrzymał to w szufladzie (czyli już strata 500 mln zł) Razem budżet by stracił 6x500=3 miliardy złotych. Dolar dziś=2,83 zł. Czyli CBA zapobiegło stratę na 1060 milionów dolarów!. Żądanie Rywina 15-tu milionów $ wydaje się przy tym drobną sumką. Taka to skala przekrętu. Ile od takiej sumki by dostali na konto w Szwajcarii? No i tu budżet by tracił, a w przypadku Rywina to Agora by zapłaciła, czyli jakiś niemiecki właściciel.

Lila
06-10-2009, 18:20
Nie pół miliona tylko 500 milionów rocznie, aż do roku 2015. Rok Chlebowski przetrzymał to w szufladzie (czyli już strata 500 mln zł) Razem budżet by stracił 6x500=3 miliardy złotych. Dolar dziś=2,83 zł. Czyli CBA zapobiegło stratę na 1060 milionów dolarów!. Żądanie Rywina 15-tu milionów $ wydaje się przy tym drobną sumką. Taka to skala przekrętu. Ile od takiej sumki by dostali na konto w Szwajcarii? No i tu budżet by tracił, a w przypadku Rywina to Agora by zapłaciła, czyli jakiś niemiecki właściciel.

No właśnie. Pomyliłam się.
Ale nic to.
Masz odpowiedź.
ważną są więzy krwi. Polityk, który by dla doraźnych celów, zanegował koleżeńską solidarność , w moich oczach przepadł by z kretesem, a w oczach kolegów partyjnych na zawsze.
Podzielam podobny do Jip`ka pogląd . Głosował bym na Tuskiem, gdyby miał za przeciwnika LK.

Nie Polska ważna i jej obywatele.
Kolesie.
A Rzeczpospolita przecież nie umrze bez tej kaski, choć ledwo dycha.
Głupi lud- zapłaci.

Kazik
06-10-2009, 18:41
Gdybyś nie był zaślepiony, zauważyłbyś, po jakiej informacji zamieściłam, co zamieściłam.

Zapewniam, że nie.

Ty ciągle wierzysz naiwnością dziecka w to, co mówią politycy, w ich deklaracje przedwyborcze. Ja - nie.

Nie ufaj potoczności, bywa złudna.;)

Nie, bo mnie nie przekonałeś, że to jest jedyna słuszna, kryształowa partia. Nikt na forum nawet najmniejszej próby nie podjął, więc dlaczego mam zapałać sympatią do PiSu?

Nie napisałam, że to pryszcz, więc po co te Twoje wywody?
Poczekaj, poczytaj trochę więcej na ten temat, powoli zasłona idzie w górę.

Nie mam czasu. Grzebactwo toTwoja specjalność.:D

Chyba czy na pewno, bo to różnica.

Już to robi, od ubiegłego tygodnia.
Zmieniłeś zdanie na temat środowiska? Zawsze twierdziłeś, że jest stronnicze i broni PO.

No to po co? Żeby dużo było?

Na zakończenie:
Lila ma rację, to nie jest mecz, ale Tobie szczególną satysfakcję sprawia dołożenie przeciwnikowi, czego zresztą nie ukrywasz.
Nie traktuj mnie jako wyznawcę PO. Pisałam wielokrotnie, dlaczego na nich właśnie głosowałam i powtórzę dla utrwalenia: bo miałam serdecznie dość PiSu, dokładnie Kaczyńskiego, bo on jest twarzą tej partii i wykrzywia w ten sposób twarze swoich pretorianów, niektórych całkiem rozsądnych.

Gdyby PO poległo z kretesem, na PiS nie zagłosuję, dopóki Kaczyński żyw...w tej partii:D i dopóki będzie tam mieszał.
Komentuję po kolei każdą linijkę:
1] Nie pamiętam tego Twojego postu, będę szukał.
2] Nie będziemy po tej samej stronie, czyli za PiS-em. Wielka szkoda.:rolleyes:
3]Napisałem że jak Kamiński wykryje im aferkę to on jest winien a nie ci co kręcą lody i z sarkazmem dodałem, że to ta "nowa jakość" w PO. Bo po 14 sierpnia (poinformowanie Tuska o aferze) to przypomnieli sobie natychmiast o sprawie odralniania i szykowali wywalenie Kamińskiego, zanim sprawa hazardowa wypłynie. A Ty mi piszesz, że ja z naiwnością dziecka wierzę w wyborcze obietnice PO. To wyjaśniam, że od początku ryżemu nie wierzyłem, ale nie spodziewałem się takich grubych przekrętów. Co tam Sawicka, to tylko posłanka, ale teraz na samym szczycie przekręcik gotowali. To rzeczywiście jest szczyt "jakości" i uczciwości PO.
4] Napisałem, że morale z moralnością pomyliłem. Ale lubisz to jeszcze raz powtórzyć.
5] Wiem że nie dojrzałaś do PiS. Zażartowałem. PiS nie jest kryształowe, Pitera z braku czegoś lepszego, znalazła przekręt na 8 zł i 16 groszy. To ten słynny dorsz. To wszystkie winy finansowe, bo wybudowanie dworca we Włoszczowej to nie przekręt-dworzec stoi. A zarzuty dla Ziobry, że ten pan już nie zabije, to sami lekarze doktorka formułowali. No ale doktorek łapówki brał, to chyba jeszcze się toczy w sądach. Pośrednio też mógł zabijać, jak ciężko chory z tego powodu spadał na coraz dalsze miejsce w kolejce.
6 i 7] Dobrze grzebię w internecie ale na PiS nie znajduję żadnego przekrętu. Samoobrona miała, ale Lepper został wywalony. Kaczmarek kłamca też, ale jego kolesie prokuratorzy mówili, że to także łapówkarz.
Zobaczymy co dziś Donald zrobi. Drzewieckiemu obiecał, że zostanie jak się przed dziennikarzami obroni. Nie obronił się. Wczoraj w TV info "minęła dwudziesta" 94% widzów w ankiecie SMS chciało dalszych dymisji w PO. Wiem że oglądałaś dziś Kamińskiego. Teraz Donald go nie ruszy, bo to by było polityczne samobójstwo.
8] Prokuratora i sąd może narzucić Czuma, dla PO tak, że nawet prokurator będzie "prawie" bronił przekrętasy z PO. Ale napisałem "chyba" bo dowodów nie mam. Ale jak Czuma siedzi w Rzeszowie obok prokuratora i mówi, że Kamiński winny przekroczenia uprawnień w sprawie odrolnienia to jest to wyraźny nacisk. Jak teraz ma się zachować prokurator po takiej wypowiedzi najwyższego szefa?
9] Dziennikarze rozdrapuję PO, ale ja wyraźnie napisałem, że by rozdrapali jakby ich kolegę z "Wprost" uznali winnym napisania nie prawdy. Czyli jak gościa nie musi dziennikarz przepraszać, to rozumiem że sąd uznał artykuł za prawdomówny. Tak to miałem na myśli, i wyraźnie tak napisałem. Nic z aferą hazardową to nie było powiązane.
10] Napisałem że zauważyłaś i napisałaś to pierwsza. To była pochwała, ale to też nie odczytałaś właściwie.

Kazimierz
06-10-2009, 18:44
Nie pół miliona tylko 500 milionów rocznie, aż do roku 2015. Rok Chlebowski przetrzymał to w szufladzie (czyli już strata 500 mln zł) Razem budżet by stracił 6x500=3 miliardy złotych. Dolar dziś=2,83 zł. Czyli CBA zapobiegło stratę na 1060 milionów dolarów!. Żądanie Rywina 15-tu milionów $ wydaje się przy tym drobną sumką. Taka to skala przekrętu. Ile od takiej sumki by dostali na konto w Szwajcarii? No i tu budżet by tracił, a w przypadku Rywina to Agora by zapłaciła, czyli jakiś niemiecki właściciel.
Tylko widzisz, Kaziu, korupcja była by wtedy, moim zdaniem, gdyby do niej doszło. Rywin wziął by łapówkę i były by na to niezbite dowody. Są tylko obciążające go taśmy z nagraniami i za tą próbę wyłudzenia zapłcił. Zresztą słusznie. Za głupotę trzeba płacić.
Podobnie, moim zdaniem, jest w tzw. aferze hazardowej. Są tylko nagrania rozmów między politykami i byznesmenami, dawniejszymi kolegami. Rozmowy w sprawie ustawy, grożące konsekwencjami dla państwa, to nie to samo, co wzięcie łapówki. Poza tym, ABŚ nie ma żadnych twardych dowodów, tak jak w przypadku Sawickiej. Specjalna Komisja Sejmowa powinna to wszystko wyjaśnić,mam nadzieję, i udział kierowniczy udział w tej sprawie Kamińskiego też.
A te straty państwa, to są tylko sztubacką, naszą teorią.

Kazik
06-10-2009, 18:56
Teraz widać co by było gdyby przy rządach PO, premier i prezydent z PO, ZBW i CBA --szefowie z PO. Na razie tylko ABW (Bondaryk) był dość wysoko w PO. Dlatego Donaldino nieopacznie chlapnął, że ABW nasze.

Przecież już by na tą klikę nie było żadnego hamulca. A tak przynajmniej L.K. zawetuje głupoty, a CBA wykryło gruby przekręt. Lepiej by było poczekać aż sprawa trafi do sejmu, ale Kamiński miał obowiązek poinformować Tuska. No a ten odpytał zainteresowanych. Nie musiał im nawet mówić o zainteresowaniu CBA, każdy z nich zrozumiał, że Tusk coś już wie ( o ile sam nie brał w tym udziału)

Tak więc teraz powinien być prezydent z każdej partii za wyjątkiem PO.

Lila
06-10-2009, 18:56
Tylko widzisz, Kaziu, korupcja była by wtedy, moim zdaniem, gdyby do niej doszło. Rywin wziął by łapówkę i były by na to niezbite dowody. Są tylko obciążające go taśmy z nagraniami i za tą próbę wyłudzenia zapłcił. Zresztą słusznie. Za głupotę trzeba płacić.
Podobnie, moim zdaniem, jest w tzw. aferze hazardowej. Są tylko nagrania rozmów między politykami i byznesmenami, dawniejszymi kolegami. Rozmowy w sprawie ustawy, grożące konsekwencjami dla państwa, to nie to samo, co wzięcie łapówki. Poza tym, ABŚ nie ma żadnych twardych dowodów, tak jak w przypadku Sawickiej. Specjalna Komisja Sejmowa powinna to wszystko wyjaśnić,mam nadzieję, i udział kierowniczy udział w tej sprawie Kamińskiego też.
A te straty państwa, to są tylko sztubacką, naszą teorią.

Nie przyszło Ci do głowy, że to nie chodziło o kasę z ręki do ręki, jak z Weroniką M-P.?
Tylko o podział zysków?
I czemu to tak Cię dziwi?
W normalnym kraju ujawnienie afery, za które odpowiedzialne są rządy, spowodowałyby nie tylko procesy sądowe - rzecz oczywista dla niezawisłego wymiaru sprawiedliwości - LECZ PRZEDE WSZYSTKIM podanie się do dymisji ludzi winnych rabunku ojczyzny - rzecz oczywista dla ludzi z honorem... nie łudzę się, że którakolwiek z tych dwóch konsekwencji nastąpi.
W Rzeczypospolitej Stanisława A. Poniatowskiego, zdrajcy (istniało kiedyś takie słowo) żyli bezkarnie na wolności.

Wiesz kto i kiedy to powiedział?
Wydawca książki o o aferze FOZZ. 17 lat temu!!!! Przypomnij sobie , kto w tym był umoczony.
Czy ktoś pamięta Michała Falzmana, młodego i bezkompromisowego pracownika NIK-u, którego zamordowano?
Błąd Wałęsy i Kaczyńskich ogromny. Nie uwierzyli w skalę grabieży.
Młody człowiek zginął. Pieniędzy nie odzyskano.

Pół wieku zarazy....jest książka o tym tytule.

Kazimierz
06-10-2009, 19:12
Powtarzam: "Specjalna Komisja Sejmowa powinna to wszystko wyjaśnić,mam nadzieję, i udział kierowniczy udział w tej sprawie Kamińskiego też."
Nic gorszego, jak ciągłe zmiany rzódów.

Kazimierz
06-10-2009, 19:28
Prezydentem to będzie kobieta z Obywatelskiego Komitetu Wyborczego, która zaprowadzi porządek wszędzie. To powinna być prawdziwa gospodyni, która będzie kręcić głowami mężczyzn, nawet przewyższającymi ją o głowę.

Kazik
06-10-2009, 19:29
Tylko widzisz, Kaziu, korupcja była by wtedy, moim zdaniem, gdyby do niej doszło. Rywin wziął by łapówkę i były by na to niezbite dowody. Są tylko obciążające go taśmy z nagraniami i za tą próbę wyłudzenia zapłcił. Zresztą słusznie. Za głupotę trzeba płacić.
Podobnie, moim zdaniem, jest w tzw. aferze hazardowej. Są tylko nagrania rozmów między politykami i byznesmenami, dawniejszymi kolegami. Rozmowy w sprawie ustawy, grożące konsekwencjami dla państwa, to nie to samo, co wzięcie łapówki. Poza tym, ABŚ nie ma żadnych twardych dowodów, tak jak w przypadku Sawickiej. Specjalna Komisja Sejmowa powinna to wszystko wyjaśnić,mam nadzieję, i udział kierowniczy udział w tej sprawie Kamińskiego też.
A te straty państwa, to są tylko sztubacką, naszą teorią.
W #39 i #45 napisałem, że Kamiński musiał poinformować Tuska, bo miał taki obowiązek. No to Drzewiecki po 14 sierpnia (jak Tuska poinformowano), nagle zmienił zdanie. Dlatego nie doszło do dokończenia, po prostu przeciek.

W sprawie Rywina też nie doszło do łapówki, bo Agora nie zapłaciła, a Michnik ujawnił taśmę, ale dopiero po pół roku. Może przez ten czas się targowali o cenę? A jak nici z tego to przynajmniej zwiększyć poczytność gazety? To spekulacje, ale te pół roku jest co najmniej dziwne.

Przy Sawickiej nie miał kto zrobić przeciek, to doprowadzono do końca. Ciekawe kogo miała na myśli, że w sprawie pomoże? Czy może Kopacz?

No a sprzedaż szpitali PO miała w planie przed wyborami. Debata Tusk-Kwaśniewski to wykazała, chociaż Tusk zaprzeczał, to Kwaśniewski mu czytał wydrukowane plany PO. A ten nadal zaprzeczał.

Kazimierzu-gdyby na miejscu Kamińskiego był ktoś z PO (do tego dążą), to afery by nie było widać i straty by były, tak jak wyliczyłem. Już straty powstały. Napisałem (post do Lili), że Chlebowski trzymał ustawę w szufladzie przez rok. Pomyliłem, teraz powiedzieli w TV, że półtora roku.
Dlatego nie cierpię ryżego wielokrotnego kłamcę. Kłamca na prezydenta?

Kazik
06-10-2009, 19:49
Powtarzam: "Specjalna Komisja Sejmowa powinna to wszystko wyjaśnić,mam nadzieję, i udział kierowniczy udział w tej sprawie Kamińskiego też."
Nic gorszego, jak ciągłe zmiany rzódów.
Nie słuchałeś konferencji Kamińskiego dziś? Na działania konkretne pozwalali prokuratorzy (odrolnienie). Złapano Rybę i jeszcze drugiego.--ano złapano, tylko Lepper zerwał się z haczyka. Ryba 4 lata odsiadki, ten drugi grzywna. Pewnie się teraz odwołują.Jest sukces?-Jest. Ale już po aferze wykrytej (Sawicka) to zaczęli kombinować wywalenie Kamińskiego. Bo ona była z PO. Nie udało im się go załatwić przez 2 lata i teraz sobie w brodę plują, że im aferkę wykrył. Ich człowiek by nie wykrywał.

Lepiej zmienić rząd, niż mieć aferałów.

Co chcesz wyjaśniać u Kamińskiego. Uwierzyłeś w w gadkę PO? Obrzucają go gównem już 2 lata i ugryźć nie mogą, to chociaż niech niektórzy seniorzy w to uwierzą. Koleżanka siostry też twierdzi, że jak są zarzuty to tam coś musi być.

Założono podsłuch biznesmenowi od hazardu. A Chlebowski do niego zadzwonił. No to dopiero wtedy zainteresowali się Grzesiem i Miro. Sami więc się tego doprosili.

Kazimierz
06-10-2009, 20:14
Spoko,Kaziu, Komisja wszystko wyjaśni, wsadzi winowajców i oczyści z zarzytów uczciwych. Kamiński będzie mógł oczyścić się z podejrzeń, a nawet posadzić na swoim miejscu Tuska.
Chlebowski, moim zdaniem, był zbytnio spolegliwy w stosunku do swych kolegów z lat młodzieczych. Ale dobrze o nim świadczy jako o człowieku, moim zdaniem. Nie zrywa się koleżenskich więzów z chwilą dojścia "do władzy", do zaszczytów.
Masz rację: "Założono podsłuch biznesmenowi od hazardu. A Chlebowski do niego zadzwonił. No to dopiero wtedy zainteresowali się Grzesiem i Miro. Sami więc się tego doprosili." , a ABW zarajestrowało rozmowę kolegów. Komisja powinna wykazać,że Ch. zgodził się na propozycję kolegi i na co się zgodził.

BarbaraK
06-10-2009, 21:44
Ale powiedzcie w jakim kraju mu żyjemy?preparuje się również specjalnie afery,a może ktoś się zlapie?Nie udalo im się z Kwaśniewską,a Czuma też na to dal przyzwolenie.
Gdybym była mlodsza pewnie bym wyemigrowała,uważam że nasze życie polityczne zeszło na psy.
Kochane Pieski ,mam do was szacunek i bardzo was za to sformułowanie przepraszam.

Lila
06-10-2009, 22:47
Ale powiedzcie w jakim kraju mu żyjemy?preparuje się również specjalnie afery,a może ktoś się zlapie?Nie udalo im się z Kwaśniewską,a Czuma też na to dal przyzwolenie.
Gdybym była mlodsza pewnie bym wyemigrowała,uważam że nasze życie polityczne zeszło na psy.
.
Basiu, z Kwaśniewską jeszcze się okaże.Coś na rzeczy już dawno było.
A emigrować, to gdzie ?
Popatrz jaki pajac jest Sarkozy. Buty nosi na obcasie i ponoć dodatkowo cały numer Paris Match do środka wkłada, aby tylko wydać się wyższy.:D
A taki Berlusconi.Łysy jak jajko, a mech sobie przeszczepił na glacę. No i na dodatek pozwala się sfotografować jak go Pan Bóg stworzył, na uciechę swych poddanych.
Do bani z takimi elitami.

Kazik
06-10-2009, 23:19
Ale powiedzcie w jakim kraju mu żyjemy?preparuje się również specjalnie afery,a może ktoś się zlapie?Nie udalo im się z Kwaśniewską,a Czuma też na to dal przyzwolenie.
Gdybym była mlodsza pewnie bym wyemigrowała,uważam że nasze życie polityczne zeszło na psy.
Kochane Pieski ,mam do was szacunek i bardzo was za to sformułowanie przepraszam.
Kamiński powiedział dziś, że to bzdura. Teraz o Kwaśniewskiej usłyszał . Czuma chce dodać nowe nie istniejące wątki. Nawet w TV facio z PO robi nas w konia, że CBA "zainicjowało "sprawę. A to tylko dureń rządowy, który zadzwonił z komórki (pewnie służbowej) do kolesia, że dłużej nie da rady wstrzymywać ustawy, ale jak Miro i Grzechu pomogą to się ją całkiem zmieni.

Wstrzymywanie celowe to przestępstwo. CBA nagrywa cyfrowo i każdy ekspert by wykrył dźwięko-montaż. Tak więc Kamiński śpi spokojnie w przeciwieństwie do Tuska i Chlebowskiego. Ten się strasznie pocił na konferencji prasowej. Poczytał pewnie Rzeczpospolitą i już wiedział, że nagranie istnieje, a Tusk go nazwie durniem, bo przekręty nie omawia się przez telefon.

Wyjaśniłem sprawę Kwaśniewskiej? Zaraz poszukam ten słynny artykuł. Preparuje się sprawy? Ludzie, Ty chyba słuchasz jedynie jakieś urywki. Sawidzka nie wzięła? A może dali podobną aktorkę? No ale się przyznała. Aferę hazardową też spreparowali? Zawału można dostać jak się takie coś tu czyta.

A jak Tusk chciał niby nie pobierać dla PO z budżetu, to może gangsterów miał na myśli, że dadzą kasę na kampanię wyborczą?

BarbaraK
06-10-2009, 23:50
A emigrować, to gdzie ?

Do bani z takimi elitami.
Lila,chyba na Wyspy,tam jeszcze monarchia.

BarbaraK
06-10-2009, 23:59
Kaziku
Ja myślalam o Kwaśniewskiej,nie o Sawickiej.
A może podobało Ci się to z Lepperem,bo mnie nie.Mimo że wręcz go niecierpiałam.

Lila
07-10-2009, 00:11
Political fiction??

Teraz powinny na arenę wejść dwa nazwiska. Olechowski i Cimoszewicz.
Olechowski jeśli nie wygra zaistniałej sytuacji, to można go za kpa ogłosić.
Ciekawe co zrobi Cimoszewicz?

Kazik
07-10-2009, 00:13
Z. Ch.: Ja ci powiem szczerze, Rysiu... ja już nie mam siły sam walczyć z tym wszystkim... jakby Grzegorz, Mirek trochę pomogli mi... przecież wiesz, biegam z tym sam... blokuję tę sprawę dopłat od roku... to wyłącznie moja zasługa.

Słowa Chlebowskiego, a tu link do całości. http://www.rp.pl/artykul/371375,373072.html

Czasem jest tylko jedno zdanie z rozmowy, a to przecież nie możliwe. Czyli Rzeczpospolita dostała tylko część. Cała reszta pewnie jest ważniejsza i trzymana na deser.

Kazik
07-10-2009, 00:27
Kaziku
Ja myślalam o Kwaśniewskiej,nie o Sawickiej.
A może podobało Ci się to z Lepperem,bo mnie nie.Mimo że wręcz go niecierpiałam.
Przecież pisałem, że CBA nie prowadziło nic przeciw Kwaśniewskiej. To wymysł Czumy, lub kto inny puścił plotkę. Tak mówił Kamiński na konferencji.

Co tu ma Lepper do hazardu? Jeżeli koalicję masz na myśli to PiS nie miał wyboru. A jak CBA prowadziło śledztwo, to złapali Rybę i jeszcze jednego. Ten drugi dostał chyba grzywnę a Ryba 4 lata.

A w sprawie Leppera.Lepper ostrzeżony (pośrednio chyba przez prok. kraju Kaczmarka), pieniędzy nie dotknął i się wyśliznął. Ale i tak Leppera PiS wywalił. Kaczmarka też.

Tusk od 14 sierpnia wiedział o sprawie i nic nie zrobił aż do teraz, a mamy październik. No i sprawa głośna, teraz musi coś zrobić. Został powiadomiony przez Kamińskiego, bo ten ma taki obowiązek. Skutek był jedynie taki, że wszyscy zainteresowani się dowiedzieli o śledztwie CBA w sprawie hazardowej.

POLA
07-10-2009, 00:27
Kalendarium premiera, załączniki też polecam, sporo do czytania i najlepiej te klocki poukładać na stole.:D
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7104778,Kalendarium_prac_premiera_wz__afer a_hazardowa.html

A tutaj kalendarium CBA:
http://www.cba.gov.pl/portal/pl/20/305/Kalendarium.html

Najlepiej czyta się równolegle jedno i drugie, datami.

Napisałam już wcześniej, że sprawę spalono: Kamiński za szybko z tym wyskoczył do premiera, premier za szybko - zgodnie z sugestią MK - zainteresował się losem ustawy i zrobił to bardzo nieudolnie, ale jak można było inaczej? Jak się zainteresować, żeby zając się nie połapał?
Zająca nie chwycono na pałaszowaniu sałaty, a szkoda, bo wtedy finał byłby lepszy.

To jest wersja przy założeniu, że Tusk jest czysty i nic nie wiedział o kręceniu przy ustawie oraz tym, że ślepo ufał swoim ludziom, co z natury rzeczy jest błędem, bo gdzie zaczyna się wiara, tam kończy się rozum.

No i jeszcze jedno: są to notatki z rozmów, a nie jest wykluczone, że są też nagrania z zestawu tzw. "małego michnka", stosowane od afery Rywina nagminnie przecież, o czym krętacze wszelkiej maści jakoś nie pamiętają.:D

BarbaraK
07-10-2009, 00:28
Political fiction??


Ciekawe co zrobi Cimoszewicz?
Narazie nic,napewno teraz nie wyskoczy ,poczeka jak sprawy będą się rozwijały.
Drugi też.

Kazik
07-10-2009, 00:31
Lila,chyba na Wyspy,tam jeszcze monarchia.
Ale królowa jest tylko do reprezentacji. Rząd z premierem i parlament jest władzą.

POLA
07-10-2009, 00:32
Lila, słuchałaś Olechowskiego w TVN24?

Plotki głoszą, że Cimoszewicza PO chce włączyć do rządu, ale może to plotki.

Olechowski ma swoje 5', ale czy je wykorzysta?

BarbaraK
07-10-2009, 00:35
Ale królowa jest tylko do reprezentacji. Rząd z premierem i parlament jest władzą.
To wszystko wiem Kaziku,ze jest monarchia konstytucyjna,nie jestem zupełnym ignorantem.
Ale jest normalniej.Podteksty "czasami rozumiem,nie trzeba mi wszystkiego wykladac łopatologią.
Po prostu nie podoba mi się to wszystko.

POLA
07-10-2009, 00:36
Jutro chyba na 14:00 zapowiedziano konferencję Tuska. Szykują się dogłębne zmiany w rządzie, zobaczymy jak głębokie.
No i obraduje sejm, też będzie ciekawie.;)

BarbaraK
07-10-2009, 00:39
Plotki głoszą, że Cimoszewicza PO chce włączyć do rządu, ale może to plotki.


Byłby kompletnym idiotą,bo w ten sposób pozbyłby się Donek rywala do fotela.
A tak to nigdy nic nie wiadomo,czy nie wystartuje.

POLA
07-10-2009, 00:44
Kto idiotą, Tusk czy Cimoszewicz?

Kazik
07-10-2009, 01:07
Kto idiotą, Tusk czy Cimoszewicz?
Według mnie Cimoszewicz, ale zobaczymy co bachakuj napisze. Cimoszewicz nie może teraz wejść do rządu bo i do niego smrodek by przylgnął. A SLD i PiS w komisji sejmowej przygotuje mu grunt, osłabiając Tuska. Komisja powstanie. Dziś w sądzie SMS 92% chciało komisji. To chyba był program "po dwudziestej". Jeszcze coś do czytania. Stenogramu link podałem już wcześniej.
http://www.tf.pl/view.php?art=77200 Drzewiecki nie chce milionów
http://wiadomosci.onet.pl/9791,temat.html sonda
W sądzie internetowej kto powinien odejść to Czuma 21%, ale na drugim miejscu jest Tusk 19% (prawie 34000 głosów 2 godziny temu.)

POLA
07-10-2009, 01:08
Zdania prawników są podzielone.

Opinia Giertycha o postawie premiera:
premier po wysłuchaniu rewelacji Kamińskiego nie miał żadnego ruchu. Na jego miejscu nic bym nie zrobił, bo mógłbym się narazić na zarzut ujawnienia sprawy. Jest taka praktyka, że służby informują premiera o różnych zagrożeniach, ale to, co powiedzą, jest tylko do jego wiadomości, on z tą wiedzą nie może nic zrobić.
W takiej sprawie jak afera hazardowa lepiej być oskarżonym o zaniechanie niż o to, że doszło do przecieku i partyjni koledzy zostali ostrzeżeni, iż interesuje się nimi CBA.

Prof. Piotr Kruszyński, karnista.
Sprawa nie jest jednoznaczna, postępowanie karne wszczyna się, gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa. Stenogramy wskazują bardziej na niski poziom moralny jego ministrów niż na uzasadnioną możliwość przestępstwa. Nie jestem pewien, czy na tej podstawie można wszcząć postępowanie. Na pewno jednak premier powinien polecić odpowiednim służbom dogłębne zbadanie sprawy. Rzecznik rządu Paweł Graś mówił, że premier zrobił dokładnie to, co zasugerował mu Kamiński – podjął działania, żeby ochronić proces legislacyjny przed nielegalnym lobbingiem. W tym celu spotkał się z ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim oraz ministrem finansów Jackiem Rostowskim i poprosił ich o wyjaśnienie, jakie działania podjęli podczas prac nad ustawą hazardową.
Prof. Hubert Izdebski, specjalista prawa administracyjnego z UW:
Żadne procedury administracyjne obligujące premiera do określonych działań w takich sytuacjach nie istnieją. Dlatego trudno tę sprawę rozpatrywać w kategoriach zaniedbania, które mogłoby skutkować odpowiedzialnością urzędnika państwowego.
I to tyle na teraz przed burzliwymi obradami sejmowymi, które na pewno nas czekają za parę godzin.

BarbaraK
07-10-2009, 01:19
Kto idiotą, Tusk czy Cimoszewicz?
Cimoszewicz.

Kazik
07-10-2009, 01:32
Zapowiada się ciekawie, bo środa chyba jest dniem telewizji w sejmie. Konferencji Tuska nie obejrzę bo dentystę mam akurat w tym czasie.

Lila
07-10-2009, 09:31
Cimoszewicz.

A także Tusk.
Bo to nie będzie już Platforma.

jip
07-10-2009, 10:10
Byłby kompletnym idiotą,bo w ten sposób pozbyłby się Donek rywala do fotela.
A tak to nigdy nic nie wiadomo,czy nie wystartuje.
Też słyszałem , gdyby się zgodził byłby faktycznie idiotą.....

senior A.P.
07-10-2009, 10:20
Sypia sie wam partie !
To i dobrze,nareszcie bezpartyjni dojda do glosu .
Proponuje wszystkich partyjnych w pierszej kolejnosci zaszczepic przeciwko swinskiej grypie.
Ale sie te swinskie wirusy panosza ,swinia swinie goni i rozsiewa chorobe na ....... i na wladze tez.

jip
07-10-2009, 10:38
"Sondaż prezydencki wygrywa Donald Tusk. Drugi jest Włodzimierz Cimoszewicz. W hipotetycznej II turze Tusk wygrywa z każdym, najniżej z Cimoszewiczem - 59 do 41 proc. Z Kaczyńskim aż 70 do 30"
No i na razie nie jest źle, mój ciągnie do przodu. A co do afery? myślę nadal, że to umiejętna rozgrywka i pewno zaszkodzi ale moim zdaniem niewiele, PO się podniesie, choćby dlatego, że nie ma alternatywy... mniejsze zło, jak mówi Basia.
http://wiadomosci.onet.pl/2055899,11,sondaz_tusk_miazdzy_lecha_kaczynskiego, item.html
I jeszcze dołożę: "Okazuje się, że na kłopotach PO i rządu, traci najwięcej Prawo i Sprawiedliwość. W ciągu ostatnich dwóch tygodni partia zanotowała spory, bo aż 7-procentowy spadek. PiS wybiera 18% ankietowanych."
http://sondaz.wp.pl/kat,27417,title,Leca-glowy-a-poparcie-dla-Platformy-ani-drgnie,wid,11567973,wiadomosc.html?ticaid=18e15
Czyżby ludzie zrozumieli o co tu idzie? Czyżby też alergię na braci mieli? czyżby Kazik się mylił?

POLA
07-10-2009, 13:46
Jip, wylej sobie kubeł zimnej wody, na głowę, sondaże niekoniecznie przekładają się na realne poparcie.

Czekam na konferencję prasową Tuska, o 14:30. Muszę naszykować kolację, bo premier zapowiedział, że będzie do dyspozycji dziennikarzy jak długo będą chcieli:D, no ale...dość sporo się od wczoraj zmieniło, więc i decyzję mógł zmienić.;)

PiS już marudzi: po co jutrzejsze wyjaśnienia Tuska w sejmie?
Jeszcze się taki nie urodził, który by PiSowi dogodził, poza prezesem rzecz jasna.;)

jip
07-10-2009, 13:52
Jip, wylej sobie kubeł zimnej wody, na głowę, sondaże niekoniecznie przekładają się na realne poparcie.

Czekam na konferencję prasową Tuska, o 14:30. Muszę naszykować kolację, bo premier zapowiedział, że będzie do dyspozycji dziennikarzy jak długo będą chcieli:D, no ale...dość sporo się od wczoraj zmieniło, więc i decyzję mógł zmienić.;)

PiS już marudzi: po co jutrzejsze wyjaśnienia Tuska w sejmie?
Jeszcze się taki nie urodził, który by PiSowi dogodził, poza prezesem rzecz jasna.;)
Jednak dużo ludzi myśli tak jak ja, czyli co najmniej zastanawiają się co tu grane jest, a poparcie może nawet moim zdaniem wzrosnąć po mądrym Tuska pograniu. Dla mnie najważniejsze nie jest PO ale ważne jest to, że nie zyskują moi alergeni, i pod tym względem śledzę sondaże.....

POLA
07-10-2009, 14:00
Jednak dużo ludzi myśli tak jak ja, czyli co najmniej zastanawiają się co tu grane jest, a poparcie może nawet moim zdaniem wzrosnąć po mądrym Tuska pograniu. Dla mnie najważniejsze nie jest PO ale ważne jest to, że nie zyskują moi alergeni, i pod tym względem śledzę sondaże.....
Hmm...skoro tak, to co innego.
Poczekamy, co obwieści Tusk dzisiaj i jutro, będzie też z Durczokiem się zmagał w Faktach po faktach.

Kazimierz
07-10-2009, 14:07
Jednak dużo ludzi myśli tak jak ja, czyli co najmniej zastanawiają się co tu grane jest, a poparcie może nawet moim zdaniem wzrosnąć po mądrym Tuska pograniu. Dla mnie najważniejsze nie jest PO ale ważne jest to, że nie zyskują moi alergeni, i pod tym względem śledzę sondaże.....
Głowa do góry,Jip, mądrość jest po naszej stronie. Tusk wykonał dobre pociągnięcie i ma zdecydowane szanse odebrać pałac,który dostał się w niepowołane łapki. Zdecydowane prowadzenie w sondażach, mimo kreciej roboty kopania pod nim dołków nie pomogło. Siła spokoju,siła mądrości jest po naszej stronie.
PIS może się wściekać, i słusznie, że wpadł w dołek, który sam wykopał. Tu nawet Monopolka nie pomoże.

jano43
07-10-2009, 14:19
Masa-skruszony gangster,który poszedł na współpracę z ABW bodajże - i który o kulisach hazardu zdaje się wie więcej niż najtęższe profesorskie głowy parę dni temu powiedział w TVN coś takiego:jeśli powstanie komisja sejmowa w wiadomej sprawie i jeśli będzie mieć kompetencje do rozpatrzenia problemu w całym ostatnim 20-leciu to wielu prominentnych polityków (wszystkich opcji) zniknie ze sceny.Zwierzył się też,że kiedy z kolegami,w dobrych jeszcze czasach,odwiedzili jakiś salon gry dla odebrania haraczu nacięli się tam na oficerów UOP-u,którzy przyszli tam wcześniej w identycznym celu.

POLA
07-10-2009, 14:26
Też słuchałam tych wyznań i już wcześniej, dużo wcześniej coś na ten temat mówił Rokita.
Dlatego nie jest w interesie niektórych czyszczenie sprawy do dna.:D
Dotyczy to nie tylko hazardu.

tadeusz50
07-10-2009, 14:37
Wczoraj też usłyszałem (nie pamiętam w którym programie) o tym, że 12 urzędów może nad podpatrywać, kontrolować, podsłuchiwać itp. Zgroza nie za dużo tego dobrego??:mad: :mad:

Lila
07-10-2009, 16:12
Głowa do góry,Jip, mądrość jest po naszej stronie. Tusk wykonał dobre pociągnięcie i ma zdecydowane szanse odebrać pałac,który dostał się w niepowołane łapki. Zdecydowane prowadzenie w sondażach, mimo kreciej roboty kopania pod nim dołków nie pomogło. Siła spokoju,siła mądrości jest po naszej stronie.
PIS może się wściekać, i słusznie, że wpadł w dołek, który sam wykopał. Tu nawet Monopolka nie pomoże.


Cholernie dobre posunięcie.:D
Małostkowe zabicie posłańca przynoszącego złą wiadomość, każe przypuszczać iż premier był w tym umoczony.PO pachy.
Zważywszy fakty jakie ujrzały światło dzienne, PO nim.
Życzę w takim razie wszystkiego dobrego Cimoszewiczowi.:)

Naczelną zasadą mojego rządu było zaufanie. Ostatnie zdarzenia, związane z ustawą o grach i zakładach wzajemnych budzą wśród Polaków uzasadnione wątpliwości -Premier.

Ha, no i przeminęło z wiatrem.
Cimoszewicz, wystarczy że się oburzy. Tylko.

POLA
07-10-2009, 16:16
Nie martw się, tak było, jest i będzie.
Nic Ci nie grozi, jeśli sumienie masz czyste i rączki też.:D

Ziobro co tu robi?
Zamiast na wyjeździe, gdzie prezes wysłał, buszuje...w sejmie.:D
Od rana sen z powiek mi spędza głosząc o aferze korupcyjno-kryminalnej, jak się wyraził.
Broni Kamińskiego, wolno mu w końcu, dobry kolega, to i broni, nie to co Tusk, kolegów wysłał na aut.
I z kim teraz pogra? W piłkę?;)

Lila
07-10-2009, 16:18
Jak daleko spadł premier w opinii publicznej, można zobaczyć w TVN.Stacja jedzie po nim, jak nigdy. Czyli - trafiony, zatopiony.

Lila
07-10-2009, 16:19
Nie martw się, tak było, jest i będzie.
Nic Ci nie grozi, jeśli sumienie masz czyste i rączki też

To do mnie?
A jak myślisz?
Czemu jestem za PiS-em?

POLA
07-10-2009, 16:39
Lila, to do Tadzia było, który martwi się dwunastką.
Cholernie dobre posunięcie.
Małostkowe zabicie posłańca przynoszącego złą wiadomość, każe przypuszczać iż premier był w tym umoczony.PO pachy.
Zważywszy fakty jakie ujrzały światło dzienne, PO nim.
Fakty? Jakie konkretnie i w co umoczony?

MK podlega premierowi? Podlega.
A jak zachował się wczoraj?
Co oznaczały te publicznie pokazane paluszki?

Gdyby Tusk nie rozpoczął procedury, byłoby źle, rozpoczął - też źle.
Gdybym tuskowała, nie rozpoczęłabym procedury, nie teraz, ale później tak, bo trudno mieć zaufanie do działań Kamińskiego.
Czekam na dalszy rozwój wypadków, a potem zabiorę się za gilotynę.

Lila
07-10-2009, 16:39
No i doczytałam się...

Tusk stracił głowę.Niepotrzebnie. Ustawa nie przewiduje mozliwości odwołania szefa CBA bez zgody prezydenta.

Złapał kozak tatarzyna, a tatarzyn za łeb trzyma..
Parodia .

Lila
07-10-2009, 16:41
Fakty? Jakie konkretnie i w co umoczony?

Czyli nic nie było?
To jeszcze gorzej.:)
To za co wyrzucono porządnych ludzi? :) Oż, histeryk z Donalda.

tadeusz50
07-10-2009, 16:59
Polu
Nie martw się, tak było, jest i będzie.
Nic Ci nie grozi, jeśli sumienie masz czyste i rączki też.
Wiesz nie bardzo zgodzę się z Tobą. można mieć sumienie czyste, rączki też i wpaść w duże ***** przez przypadek.
Fakt znany z autopsji.
Pewnego poranka wchodzą "smutni panowie" dobrze, że nie z drzwiami, robią dokładny przegląd mieszkania, papierów, zdjęć, zabudowań. Z prawie mikroskopem sprawdzają samochody nr w nich itd. Zabierają delikwenta na 48 godz i każą przypomnieć sobie do kogo dzwonił dwa lata temu i w jakiej sprawie?
Okazuje się, że z tego telefonu wykonano połączenie dz osoby podejrzanej o kradzież samochodów. Telefon wykonał jeden ze znajomych w zupełnie innej sprawie, nieświadom powiązań tamtej osoby z przestępczym działaniem. "Smród" za osobą która udostępniła telefon ciągnęła się przez dwa długie lata. Wezwania, przesłuchania, zdjęcia itd. Prawie, że możliwość zwolnienia z pracy (wskazana nieskazitelna opinia).
Dlatego mam sceptyczne podejście do rzucanych oskarżeń typu on wiedział on musi być zamieszany itd.

Lila
07-10-2009, 17:01
Ba, pomyłki chodzą po ludziach.
Był taki co twierdził,że lepiej zabić stu niewinnych, niż wypuścić jednego winnego.:)

Lila
07-10-2009, 17:09
Ponieważ Premier ogłosił wojnę...nie z przekrętami na hazardzie, skądże znowu..:), ale z Pis-em i CBA, to stare zdjęcie znowu jest aktualne.
http://img2.vpx.pl/up/20091007/tusk_z_tacza.jpg (http://www.vpx.pl/foto,tusk_z_tacza.html)

ps.Ponoć niejaki Mariusz K. jest miłośnikiem rzucania lotkami.:D

jip
07-10-2009, 17:14
Ba, pomyłki chodzą po ludziach.
Był taki co twierdził,że lepiej zabić stu niewinnych, niż wypuścić jednego winnego.:)
"Centralne Biuro Antykorupcyjne przygotowywało dokumentację, przekazaną wczoraj prokuratorowi, już po tym, jak śledczy wystąpili o nią do CBA - dowiedział się reporter śledczy RMF FM Roman Osica."
"Jak podaje RMF FM, większość materiałów przesłanych wczoraj do prokuratury, posiada datę wykonania 4 i 5 października."
No to tłuczmy tych winnych albo niewinnych, ale mnie to śmierdzi od początku moimi alergenami, i smród zaczyna się wylewać... pomijając alergenów, to też dobrze, że mocne trzęsienie ziemi następuje, może się coś z tego wytrzęsie.... i jeszcze jedno, Cimoszewicz... a już myślałem, że zwariował......
http://wiadomosci.onet.pl/2056343,11,dziwne_rzeczy_dzialy_sie_z_materialami_ cba,item.html

Lila
07-10-2009, 17:16
"Centralne Biuro Antykorupcyjne przygotowywało dokumentację, przekazaną wczoraj prokuratorowi, już po tym, jak śledczy wystąpili o nią do CBA - dowiedział się reporter śledczy RMF FM Roman Osica."
"Jak podaje RMF FM, większość materiałów przesłanych wczoraj do prokuratury, posiada datę wykonania 4 i 5 października."
No to tłuczmy tych winnych albo niewinnych, ale mnie to śmierdzi od początku moimi alergenami, i smród zaczyna się wylewać... pomijając alergenów, to też dobrze, że mocne trzęsienie ziemi następuje, może się coś z tego wytrzęsie.... i jeszcze jedno, Cimoszewicz... a już myślałem, że zwariował......
http://wiadomosci.onet.pl/2056343,11
,dziwne_rzeczy_dzialy_sie_z_materialami_cba,item.h tml

Kochany onecik.:D

Ps. No i widzisz ? Niewinni ludzie głowy dali.A fe !!! Tchórz z premiera, tchórz.:D

ps. ten ktoś to Stalin. Tylko on mówił o tysiącu.:D

tadeusz50
07-10-2009, 17:38
Kochany onecik.:D

Ps. No i widzisz ? Niewinni ludzie głowy dali.A fe !!! Tchórz z premiera, tchórz.:D

ps. ten ktoś to Stalin. Tylko on mówił o tysiącu.:D
Postawiony od początku pod ścianą, co zrobi lub nie zrobi będzie żle. Walki na łopatki i grabki nie mam zamiaru prowadzić.

jip
07-10-2009, 18:12
Kochany onecik.:D

Ps. No i widzisz ? Niewinni ludzie głowy dali.A fe !!! Tchórz z premiera, tchórz.:D

ps. ten ktoś to Stalin. Tylko on mówił o tysiącu.:D
Najgorsze jest to, że oni się o władzę tłuką, a my z nimi, a dalej oni wiedzą za co a my? my się tłuczemy za frico, bo skubańcy nawet premii nie dają, mimo, że człowiek stara się tłuc na lewo i prawo,...... nie wiem jak Ty? dostałaś premię? albo Kazik?, bo moi nic nie dali....

Stalin
07-10-2009, 18:28
ja się nie tłukę. Ja przejmuję....http://img2.imageshack.us/img2/206/diabi.gif
Zaraz - chcesz jakies stanowisko?????http://img2.imageshack.us/img2/206/diabi.gif

Lila
07-10-2009, 20:07
Najgorsze jest to, że oni się o władzę tłuką, a my z nimi, a dalej oni wiedzą za co a my? my się tłuczemy za frico, bo skubańcy nawet premii nie dają, mimo, że człowiek stara się tłuc na lewo i prawo,...... nie wiem jak Ty? dostałaś premię? albo Kazik?, bo moi nic nie dali....

Mnie też nic.:D
Nawet flakonika perfum!!:D

Lila
07-10-2009, 20:08
ja się nie tłukę. Ja przejmuję....http://img2.imageshack.us/img2/206/diabi.gif
Zaraz - chcesz jakies stanowisko?????http://img2.imageshack.us/img2/206/diabi.gif
Ja bym chciała.
Stanowisko Żulii Pitery. Mogę pracować za friko.:D

Stalin
07-10-2009, 20:50
Lila - masz wyczucie i wiadomo o co chodzi... Ktorą kamienicę wysiedlamy????http://img65.imageshack.us/img65/9673/diab.gif

Lila
07-10-2009, 20:54
Lila - masz wyczucie i wiadomo o co chodzi... Ktorą kamienicę wysiedlamy????http://img65.imageshack.us/img65/9673/diab.gif

Noooo...gdzieś w ścisłym centrum może?:D

Stalin
07-10-2009, 21:30
Zdecydowanie tak, masz klasę to kamienica jest minimum....
A na 1 listopada się odpali świeczki i będzie spoko....
BTW - wszystkie Anglosasy robią Halloween zamiast zaduszek...:D

Lila
07-10-2009, 22:22
Aluzju paniałeś, Koba.:)
Aaaa jeszcze..Komsomolskaja Prawda podaje, iż u was w Sojuzie uda się wydłużyć czas życia ludzkiego do 150-ciu lat.:
Aleeee będą wyroki...:D
...............

A z naszego podwóreczka.
Zaliż to przypadek jest?
Koalicja rządząca chce zniszczyć NIK - Najwyższą Izbę Kontroli. Instytucję, która od 90 lat patrzy rządzącym na ręce i informuje społeczeństwo o funkcjonowaniu państwa.
Już jest właśnie nowa ustawa, o kontroli tej instytucji przez prywatne firmy audytorskie.
Cyrk nad cyrki. Może przez te same, które kontrolował NIK.:confused: Mnie wystarczy to,że wielką zwolenniczką grzebania w ustawie, była moja ulubiona Żulia Pitera, wsławiona ujęciem dorsza za 7 zł.:D

POLA
07-10-2009, 22:35
Czyli nic nie było?
To jeszcze gorzej.:)
Przecież tego nie powiedziałam, że nic, poprosiłam o podanie faktów, bo napisałaś tak:
Małostkowe zabicie posłańca przynoszącego złą wiadomość, każe przypuszczać iż premier był w tym umoczony.PO pachy.
Zważywszy fakty jakie ujrzały światło dzienne, PO nim.
Zatem dopytuję:
1. Na podstawie czego twierdzisz, że umoczony?
2. Jakie fakty?

Jutro w sejmie o 9:00 wyjaśnień premiera cd.
Koniecznie trzeba by odsłuchać nagrań, bo napisać można dużo, nagrania ważniejsze, ale do nich drzwi zamknięte.

Dlaczego "porządnych" wyrzucono?
Jesteś np. ordynatorem szpitala. Jednemu z chirurgów zarzucono brak kompetencji.
Odsuniesz go do chwili wyjaśnienia sprawy od zabiegów czy nie?

POLA
07-10-2009, 22:38
Polu
Wiesz nie bardzo zgodzę się z Tobą. można mieć sumienie czyste, rączki też i wpaść w duże ***** przez przypadek.
Fakt znany z autopsji.

No cóż, przypadki się zdarzają, ale ja i tak śpię spokojnie.:)

Lila
07-10-2009, 22:42
O matko, o matko...muszę się wrócić.
Na podstawie czego twierdzisz, że umoczony?
Na takiej,że Grzecho, Miro i Zbycho ( dzięki mnie itd..) tak naprawdę zostali ostrzeżeni przez premiera, co sam przyznał w rozmowie z Durczokiem.
Oczywiście on tylko przeprowadzał rzeczowe rozmowy. Ostrzegawcze w domyśle.

Jesteś np. ordynatorem szpitala. Jednemu z chirurgów zarzucono brak kompetencji.
Nie jestem.
Więc wyrzucam na zbitego ryja,:) aby więcej szkód nie czynił.

Dobrej nocki życzę.:)

Stalin
07-10-2009, 23:14
Lila, Zaraz znaczy - Tyweś się zajmij własną rodziną, ktos kiedys powiedział, że to co jest dobre dla General Motors jest równie dobre dla US.... I tego będę sie trzymał....:D:D:D:D

POLA
08-10-2009, 00:06
:D Na takiej,że Grzecho, Miro i Zbycho ( dzięki mnie itd..) tak naprawdę zostali ostrzeżeni przez premiera, co sam przyznał w rozmowie z Durczokiem.
Oczywiście on tylko przeprowadzał rzeczowe rozmowy. Ostrzegawcze w domyśle.
Kazał Kamiński objąć zaiteresowaniem ustawę? Kazał. Pytał Tusk, czy to się nadaje do prokuratora? Pytał i czego się dowiedział? Że do prokuratora się nie nadaje, więc się zainteresował.
Jak miał to zrobić inaczej?
Trójca głupia nie jest, połapała się, że coś się święci wokół ustawy.
Poczytaj wypowiedzi prawników: tu nie było dobrego wyjścia i tyle. Pisałam, Kamiński wypuścił zająca zbyt wcześnie.
Więc wyrzucam na zbitego ryja,:) aby więcej szkód nie czynił.
Dobrej nocki życzę.
Polecam najpierw odsunięcie i wyjaśnienie sprawy, też nie będzie szkodził, a na zbity ryj...zawsze można.
Kolorowych snów.

senior A.P.
08-10-2009, 08:58
Przeciez oni wszyscy do siebie pasuja ,jak seniorzy na tym forum !
Kto nie z nami ten przeciwko nam !!!
Dobrze,ze partyjniacy sie zagryzaja ,wtedy moze inni beda mogli dopchac sie do zlobu .
Tacy dla przykladu "bmw" - bierni,mierni ale wierni.
"Czerwona zaraza" zaciera rece i uwaza teraz my !
I to gdzie na calym swiecie - nie dalo sie przez Lenina ,to moze przez ktoregos jego ....... syna ?
Obama to jest gosc ,zrobi kapitalistom na zlosc .
Zegnaj Gienia ,rusza Kenia .

Lila
08-10-2009, 09:15
Jak miał to zrobić inaczej?
Trójca głupia nie jest, połapała się, że coś się święci wokół ustawy.
Jak? to od tego on jest premierem, aby zerknąć w proces legislacyjny, a nie ...no wicie, rozumicie, coś tu nie gra.
Jeśli jest mniej rozgarnięty niż Zbycho i Miro, to nie powinien kierować państwem.
Nie było przecieku z Kancelarii Premiera. Źródłem był sam Premier.

Zresztą precz z szefem CBA.
Będzie taki chodził i węszył, przeszkadzając ludziom w pracy.
A nie lepiej wsadzić na szefa Żulię od korupcji?
Zaraz zaczną obowiązywać standardy.
Bo słyszał to kto, aby porządni ludzie musieli się ukrywać na cmentarzach, chcąc sobie pogadać o dzieciach i żonach?
Ona na pewno nie będzie podsłuchiwać nikogo z wyjątkiem PiS-u. Ona będzie tylko przesłuchiwać.I raporty pisać.
Żulia na szefa.
Boski Chlebowski na vice.:):)

Buźka.:)

ps. w każdym razie leci kabarecik.:)

POLA
08-10-2009, 10:00
Gdyby premier osobiście zajmował się sprawdzaniem narodzin każdej ustawy, mielibyśmy zaiste tanie państwo z rządem składającym się tylko z jednego człowieka.

Żeby osobiście prześledzić drogę legislacyjną, trzeba poprosić o pełną dokumentację, tak?
No, to już jest wystarczający sygnał dla spłoszenia zająca, bo na co dzień premier tego nie robi, żaden. Od tego ma ludzi, różnych jak widać.

Julia jest przewidziana do odstrzału i gdyby nas Tusk posłuchał, zrobiłby to dużo wcześniej.
Buźka:)

Na pierwszej linii stoi Boni i przedstawia historię ustawy.

jip
08-10-2009, 10:14
Jest tak: na polityce, zdrowiu , .... każdy najlepiej się zna. Młócka w sejmie będzie bo o to niektórym szło, nie będzie szło o wyjaśnienie sprawy, o przypieprzenie temu kto winien, ale, żeby się pokazać jaki ktoś jest ważny a inny nieważny, żeby przerywać, żeby wyć, żeby pokazać standardy polityczne, cicho pies, one już i tak niższe być nie mogą, te standardy już są na dnie..... a głupi lud to kupi.....
Chyba zmienię zainteresowanie na wątek z szydełkowaniem.....

POLA
08-10-2009, 10:21
Zaskoczył mnie dzisiaj rano w Trójce Rokita.
Dziennikarz złapał go na pewnej niekonsekwencji stanowiska, co Jan skwitował następująco: teraz nie jest politykiem, więc mówi, co myśli, zgodnie ze swoimi poglądami, a nie linią partii.
Poseł czy inny polityk zawsze mówi to, co każe partia, szef, któremu służy. Tak jest - jego zdaniem i nie tylko - w SLD, PiS, PO itd.
To akurat wiem nie od dzisiaj, ale w swojej naiwności podejrzewałam jednak Rokitę o wygłaszanie poglądów zgodnie ze swoim sumieniem, a tu taki zawód...:D

Aha, jeden z dziennikarzy w jednej ze stacji radiowych orzekł, że Kamiński polował głównie na Schetynę, który jednak czy to z ostrożności, czy innych względów nie udzielał się telefonicznie, a wpadł Chlebowski i Drzewiecki.
No, ale myślę sobie, że być może są jeszcze jakieś inne nagrania.;)

Palikota dzisiejszy wpis też mnie zaskoczył, jakiś taki małomówny.;)

POLA
08-10-2009, 10:30
Jip, to pranie musi być, dla porządku, dla ostrzeżenia, że gdzie zaczyna się wiara, tam kończy się rozum.
Tusk jest premierem, to byli jego ludzie, sam ich dobierał, więc musi to piwo wypić, nie ma zmiłuj się.
Na razie chcę wierzyć, że nie dawał milczącego przyzwolenia na kombinacje wokół ustawy, a jeśli dawał, wyjdzie to prędzej czy później.

Powodzenia w szydełkowaniu tylko uważaj, gdzie odkładasz szydełko, żebyś przypadkiem na nie nie usiadł.:D

jip
08-10-2009, 10:36
Jip, to pranie musi być, dla porządku, dla ostrzeżenia, że gdzie zaczyna się wiara, tam kończy się rozum.
Tusk jest premierem, to byli jego ludzie, sam ich dobierał, więc musi to piwo wypić, nie ma zmiłuj się.
Na razie chcę wierzyć, że nie dawał milczącego przyzwolenia na kombinacje wokół ustawy, a jeśli dawał, wyjdzie to prędzej czy później.

Powodzenia w szydełkowaniu tylko uważaj, gdzie odkładasz szydełko, żebyś przypadkiem na nie nie usiadł.:D
No dobrze, a zakładając, że to wszystko się rozpi....i, to dalej co?
Widzisz wyjście? Więc ja wolę, żeby się nie rozpi...ło i...

POLA
08-10-2009, 10:37
Mówi jakiś poseł z SLD, retoryka zaiste godna sali sejmowej.
Jacy gadacze, taki język. Nawet o spłodzeniu CBA przez PiS i PO metodą nie in vitro też się pojawiło.;)

Słucham tego kaznodziei, który odwołuje się do KGB nawet i tak sobie myślę: gdyby Tusk nie chciał zastąpić LK na stolcu, gdyby dla urzędującego prezydenta nie stanowił realnego zagrożenia, to czy dzisiaj zajmowalibyśmy się hazardgate?

jip
08-10-2009, 10:40
Mówi jakiś poseł z SLD, retoryka zaiste godna sali sejmowej.
Jacy gadacze, taki język. Nawet o spłodzeniu CBA przez PiS i PO metodą nie in vitro też się pojawiło.;)

Słucham tego kaznodziei, który odwołuje się do KGB nawet i tak sobie myślę: gdyby Tusk nie chciał zastąpić LK na stolcu, gdyby dla urzędującego prezydenta nie stanowił realnego zagrożenia, to czy dzisiaj zajmowalibyśmy się hazardgate?
Chyba nie!!!, ale teraz zaczną szykować Cimoszewiczowi jakieś kwity, a wojenkę w komisji i sejmie ciągnąć do wyborów....

POLA
08-10-2009, 10:44
Jip, spokojnie, pranie w toku, oczyści się to i owo;), na razie rozpad koalicji nam nie grozi.
Potem będziesz się martwił.:)

POLA
08-10-2009, 10:49
Chyba nie!!!, ale teraz zaczną szykować Cimoszewiczowi jakieś kwity, a wojenkę w komisji i sejmie ciągnąć do wyborów....
Tu pełna zgoda, dlatego - chociaż jestem za powołaniem komisji - w obecnej sytuacji - jestem przeciw, no jak Wałęsa, psia kostka.

Pomysł Ujazdowskiego nie jest zły o powołaniu komisji niezależnej, ale skąd wziąć tych niezależnych?
Z importu?:D

Scarlett
08-10-2009, 10:49
Trzej przyjaciele z boiska:D :D

http://www.iv.pl/images/mke31z95j01fdtl2k76q.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=mke31z95j01fdtl2k76q.jpg)

POLA
08-10-2009, 11:29
Trzej przyjaciele z boiska
"Choć" czy chodź? bo się połapać nie mogę.:D

Dorośli to przeterminowane dzieci.:D :mad:

Arti
08-10-2009, 11:33
co z tą Polską? to widać i słychać i czuć.
czy ktoś z piszących ma możliwość coś zmienić ?

Lila
08-10-2009, 11:38
co z tą Polską? to widać i słychać i czuć.
czy ktoś z piszących ma możliwość coś zmienić ?

Nie ma.
Ale co z tego?:)

Lila
08-10-2009, 11:44
Mówi jakiś poseł z SLD, retoryka zaiste godna sali sejmowej.
Jacy gadacze, taki język. Nawet o spłodzeniu CBA przez PiS i PO metodą nie in vitro też się pojawiło.;)

Słucham tego kaznodziei, który odwołuje się do KGB nawet i tak sobie myślę: gdyby Tusk nie chciał zastąpić LK na stolcu, gdyby dla urzędującego prezydenta nie stanowił realnego zagrożenia, to czy dzisiaj zajmowalibyśmy się hazardgate?

Odwoływał się do KGB, powołując się na słowa ministra sportu.
Uznałem, że w tej sytuacji, to było niestosowne - ... że musi wycofać córkę, bo "tam się kręci KGB i CBA".
Chodziło o pracę w Toralizatorze.
A kiedyś Zyta wyleciała za synową.:D

Reasumując. Na 100 % nie byłoby hazardgate, gdyby nie CBA.
Zwyczajnie nikt by się nie dowiedział.:D

jip
08-10-2009, 12:09
co z tą Polską? to widać i słychać i czuć.
czy ktoś z piszących ma możliwość coś zmienić ?
Zmienić nie ale trochę podenerwować, zająć sobie czas, upuścić trochę emocji, a nawet jeden drugiemu nieraz może rację przyznać no i widzisz jest też dużo plusów dodatnich...

jip
08-10-2009, 12:12
"Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę na kandydatów Platformy Obywatelskiej głosowałoby 53 proc. Polaków, deklarujących udział w wyborach - wynika z sondażu TNS OBOP przeprowadzonego w dniach 1-4 października. Na Prawo i Sprawiedliwość wskazało 20 proc. ankietowanych."
Zdumiewające i może ludzie wiedzą to co widzą i czują....
http://wiadomosci.onet.pl/2056833,11,najnowszy_sondaz_53_do_20_dla_platformy ,item.html

senior A.P.
08-10-2009, 12:17
Jip-ku !
Zapomniales dopisac ktorych "polakow".

senior A.P.
08-10-2009, 12:21
Ale jaja !
Zagryza sie partyjna zgraja !!!

Lila
08-10-2009, 12:26
No tak.
Ale dzisiaj mamy ósmy dzień października.
A co z lewicą?

senior A.P.
08-10-2009, 12:29
Lewica dziala jak lwica - plodzi przyszle pokolenia !

Lila
08-10-2009, 12:32
Premier nie powinien pudrować trupa, tylko wyciąć chore tkanki.Dla dobra wszystkich.

ps. Wróble ćwierkają iż Premier boży się marsowo, ale w rzeczywistości Kamiński odwołany jest jeszcze gorszy dlań, niż pozostawiony na stanowisku.
Ciekawe, jak się to skończy.
Pa..:)

POLA
08-10-2009, 13:29
czy ktoś z piszących ma możliwość coś zmienić ?
Ma przy urnach, ale zasadniczo około 70% naszych rodaków zamiast iść do urn, wygrzewa swoje pupy w fotelach, a potem zrzędzi i zrzędzi.:D

POLA
08-10-2009, 13:34
Prezesa na sali sejmowej jednak nie było, widać alergię ma... na klimatyzację:D albo swoje wystąpienie przygotowywał, na konferencję prasową. ;)

POLA
08-10-2009, 14:02
Konferencja się odbyła, prezesa, widać słuchał on wystąpienia Tuska w mniej klimatyzowanym pomieszczeniu;) , bo się odnosił do zdań premiera.

Prezes jak to on, niezwykle dbały jest o wszelkie zasady, w tym dobrego wychowania też, więc obwieścił, że siedzącemu dziennikarzowi płci takiej jak on, czyli męskiej, nie będzie odpowiadał.
Jak prezes stoi, dziennikarz też musi i słusznie, niech gawiedź się uczy od niego dobrych manier, ale może nie wszystkich?:D

Co z konferencji wynika?
Ano to, że przeciekł Tusk, więc jest winny i należy go pozbawić premierowania.

Na pytanie dziennikarki, no nie wiem, czy to nie była ta od czerwonego koloru, jak postąpiłby na miejscu Tuska, jakie kroki by podjął, nie odpowiedział konkretnie, a raczej ogólnikowo, że coś by wymyślił na pewno. Np. zawołałby odpowiednich ludzi i udawał, że pyta o tę ustawę, bo ktoś tam ktoś tam pytał z posłów czy innych sportowców, co z tą kasą.

Oczywiście jest to genialne rozwiązanie, bo przecież nikt z wezwanych nawet by nie przypuszczał, że prezes w roli premiera coś tam zwąchał, a skądże.

Aha, i jeszcze prezes powiedział, że Tusk jest winny, bo był zdenerwowany, ręce mu się trzęsły, a to, że chce wykopać Kamińskiego jest przyznaniem się do winy.

Jescze poza tematem padło pytanie o traktacik, bo Bielan puścił kaczkę, że prezydent podpisze dokument w niedzielę po południu.
Prezes zaprzeczył, Bielan ma nieświeże informacje i tyle.:)

senior A.P.
08-10-2009, 14:05
Po co chodzic do urn jak juz z gory wynik jest znany.
Oni/one sie wybiora i sami sie wyzywia.
Jak cos zazgrzyta to glosy dluzej sie liczy i "rachunek prawdopodobienstwa" wyjdzie .

jip
08-10-2009, 14:43
Konferencja się odbyła, prezesa, widać słuchał on wystąpienia Tuska w mniej klimatyzowanym pomieszczeniu;) , bo się odnosił do zdań premiera.

Prezes jak to on, niezwykle dbały jest o wszelkie zasady, w tym dobrego wychowania też, więc obwieścił, że siedzącemu dziennikarzowi płci takiej jak on, czyli męskiej, nie będzie odpowiadał.
Jak prezes stoi, dziennikarz też musi i słusznie, niech gawiedź się uczy od niego dobrych manier, ale może nie wszystkich?:D

Co z konferencji wynika?
Ano to, że przeciekł Tusk, więc jest winny i należy go pozbawić premierowania.

Na pytanie dziennikarki, no nie wiem, czy to nie była ta od czerwonego koloru, jak postąpiłby na miejscu Tuska, jakie kroki by podjął, nie odpowiedział konkretnie, a raczej ogólnikowo, że coś by wymyślił na pewno. Np. zawołałby odpowiednich ludzi i udawał, że pyta o tę ustawę, bo ktoś tam ktoś tam pytał z posłów czy innych sportowców, co z tą kasą.

Oczywiście jest to genialne rozwiązanie, bo przecież nikt z wezwanych nawet by nie przypuszczał, że prezes w roli premiera coś tam zwąchał, a skądże.

Aha, i jeszcze prezes powiedział, że Tusk jest winny, bo był zdenerwowany, ręce mu się trzęsły, a to, że chce wykopać Kamińskiego jest przyznaniem się do winy.

Jescze poza tematem padło pytanie o traktacik, bo Bielan puścił kaczkę, że prezydent podpisze dokument w niedzielę po południu.
Prezes zaprzeczył, Bielan ma nieświeże informacje i tyle.:)
No i temu kto siedzi nie odpowiada, czyli jak pytać to na baczność, a ja słyszałem, że farbę o traktacie puścił Szczygło, i to Szczygło nie wszystkowiedzący
"Wcale nie jestem zaskoczony tą burzą polityczną. To było do przewidzenia i przewidywałem. I przestrzegałem. Znam sprawców tej burzy od lat. Kiedy zobaczyłem błysk w oczach liderów PiS po wybuchu sprawy, kiedy zobaczyłem gest Victorii szefa CBA wyglądający jak parodia, to uznałem to za jeszcze poważniejsze ostrzeżenie dla Polski. Trzeba ponieść wszelkie koszty, żeby tylko ochronić Polskę przed ludźmi, którzy nie spełnili się w prawdziwej rewolucji, w walce z komuną, a jedynym sensem ich bytu politycznego jest wieszanie innych na szubienicach." To wypowiedź Wałęsy i tu się z nim zgadzam.....

POLA
08-10-2009, 16:17
Jip, może to był i Szczygło, ale na jedno wychodzi, ta sama opcja, więc ta sama płyta.:D

Kamiński jest przede wszystkim politykiem z PiSu, stąd te demonstrowane paluszki w kształcie V.

Dobrze się stało, że sprawa ujrzała światło dzienne, potwierdziła się dzięki temu moja nieufność, początkowo oparta na przeczuciu, do trzech kolesiów.
Może to będzie jakimś ostrzeżeniem dla polityków i Tuska przede wszystkim.

Ktoś kiedyś powiedział, że władza jest samotnością i z tym się zgadzam.
W chwili objęcia ważnego stanowiska przyjaciel potrafi zamienić się we wroga.
O tym zjawisku, wcale nie tak rzadkim, nasi rządzący na ogół nie pamiętają.

POLA
08-10-2009, 17:00
"wytropione przez GW:
Schetyna oraz desant z kancelarii premiera mają też zapobiec przechyłowi klubu w którąkolwiek ze stron - liberalno-lewicową Janusza Palikota czy konserwatywną Jarosława Gowina. - Zbigniew Chlebowski był centrystą, dbał o zachowanie równowagi. Schetyna będzie robił to samo - twierdzi nasz rozmówca.
Stąd może te dzisiejsze skąpe enuncjacje filozofa zawiedzionego, że z tego rozpadającego się tortu nie dostał ani kęsa? A tak się starał!;)
Wszak to najkrótsza jego wypowiedź:
Za – uf – a – nie! Zaiste w tym słowie jest wszystko. I za i nie i uff!
No to teraz będziemy się przyglądać, jak przemeblowanie w głównym pokoju wpłynie na resztę.;)

A co do roli i postawy Schetyny jako szefa klubu - nie podzielam opinii rozmówcy GW.

POLA
08-10-2009, 17:04
Mamy jeszcze jednego doktora więcej, dra o. Rydzyka albo może o.dra?
Teraz już o.dr Rydzyk może wrócić na swoje dawne stanowisko rektora swojej uczelni.

jip
08-10-2009, 17:39
Okazuje się, że o opinię Tusk musi wystąpić bo to obowiązek, ale czy ją otrzyma to już nie jest obowiązek i może temu z V pokazać NDB czyli noga-dupa-brama

Lila
08-10-2009, 18:36
Okazuje się, że o opinię Tusk musi wystąpić bo to obowiązek, ale czy ją otrzyma to już nie jest obowiązek i może temu z V pokazać NDB czyli noga-dupa-brama

No i pokazał.
Swoją ignorancję.:confused:
Zionąc miłością.

jip
08-10-2009, 18:58
No i pokazał.
Swoją ignorancję.:confused:
Zionąc miłością.
Lila powiedz z ręką ... gdzie chcesz, czy chciała byś mieć takiego podobnego, dupka w firmie?

Lila
08-10-2009, 19:00
Lila powiedz z ręką ... gdzie chcesz, czy chciała byś mieć takiego podobnego, dupka w firmie?

Takiego, który pilnuje pracowników, czy nie okradają Państwa...ups...firmy?:D
Oczywiście.
Zawsze taki być musi.

jip
08-10-2009, 19:04
Takiego, który pilnuje pracowników, czy nie okradają Państwa...ups...firmy?:D
Oczywiście.
Zawsze taki być musi.
No nie przesadzaj, bo to taki nie był, to był (jeszcze jest) taki co szefowi koło d.. robi, no chyba ślepa nie jesteś......

Lila
08-10-2009, 19:06
Tylko 12 punktów dzieli Donalda od Cimoszewicza.

Nooo, jip. Twój kandydat należy do wygranych w tej aferze.:)

Lila
08-10-2009, 19:09
No nie przesadzaj, bo to taki nie był, to był (jeszcze jest) taki co szefowi koło d.. robi, no chyba ślepa nie jesteś......
Niby jak mu robi koło dupy?
Przyniósł papiery? Przyniósł.
Mógł premier nie kłapać.


A tak nawiasem mówiąc, wolałabym mieć Mariusza jako swojego współpracownika, niż męczennika.
Męczennika bałabym się.:D

jip
08-10-2009, 19:13
Tylko 12 punktów dzieli Donalda od Cimoszewicza.

Nooo, jip. Twój kandydat należy do wygranych w tej aferze.:)
Tak mi się wydaje, bo to kandydat niezły - doświadczenie i w Polsce i za granicą, był premierem, był ministrem spr. zagr. ma żubry i znajomości, zna języki, ma wykształcenie, nie sepleni, jakoś wygląda, jest rozsądny w miarę... wg mnie lepszego nie ma.
Wracając do tego z V i prezesa to jednak ludzie chyba się na tych sztuczkach poznali, zamiast wzrosnąć - notowania w dół o 3% błąd stat. ale nie ma radykalnego wzrostu, czyli przeliczyli się prezes i spółka
Oglądałem jak MO maltretowała Putrę, współczuję Putrze bo się porządnie zaputrał, i putrał we wszystkim..........

POLA
08-10-2009, 21:13
Spokojnie, na Cimoszewicza też PiS znajdzie sposób, żeby mu słupki ściągnąć:D

POLA
08-10-2009, 21:19
PO leci na twarz, już jest poniżej 40%, a PiS idzie w górę;), ale do wyborów jeszcze daleko, bo w obecnej sytuacji przyspieszenia chyba nie będzie, z woli PO oczywiście.

Kazimierz
08-10-2009, 21:32
PO leci na twarz, już jest poniżej 40%, a PiS idzie w górę;), ale do wyborów jeszcze daleko, bo w obecnej sytuacji przyspieszenia chyba nie będzie, z woli PO oczywiście.
Krecia robota to specjalność PiSu. Pis im morde lizał.

POLA
08-10-2009, 21:47
Wiesz, oni są wszyscy siebie warci.
Podobno do polityki nie idą uczciwi.:D

Lila
08-10-2009, 21:50
Spokojnie, na Cimoszewicza też PiS znajdzie sposób, żeby mu słupki ściągnąć:D

Nie dorówna niestety PO, które aby go pogrążyć, ściągnęło majtki niejakiej Jaruckiej.
Konstanty Miodowicz ma wprawę w niszczeniu Cimoszewicza.:D Życzę mu, aby tym razem mu się nie udało.:) Konstantemu oczywiście.


Pis im morde lizał.

Kaziu, nie podniecaj się, serce. :D Lizaniem.

POLA
08-10-2009, 21:57
Nie dorówna niestety PO.
Miodowicz? A co on teraz robi i gdzie jest?
Lila, nie doceniasz Jarka, to naprawdę zdolny facet...taktyk dalekosiężny.;)

Niepokoję się Piterą, zapadła się pod ziemię czy co?

Lila
08-10-2009, 21:59
Miodowicz? A co on teraz robi i gdzie jest?

Nie widziałaś go dzisiaj??:):)
Tajna broń Tuska, poseł PO.

POLA
08-10-2009, 22:00
Czytam sobie bardzo interesujący artykuł, sylwtka doktoranta.
Ciekawa sylwetka.
http://www.rp.pl/artykul/375023_Doktor__ojciec__dyrektor_.html

POLA
08-10-2009, 22:05
Nie widziałaś go dzisiaj??:):)
Tajna broń Tuska, poseł PO.
A to on posłem jest? Jeszcze?
Matko kochana, a kto go wybrał?
Z komisji śledczej jednej go pamiętam i do dziś mam... absmak.:D

Dzisiaj - nie widziałam, często słucham relacji, nie zawsze mam możliwość podglądania.;)

POLA
08-10-2009, 22:11
Regionalne siedziby Platformy oraz biura poselskie przedstawiają niecodzienny widok: nagle opustoszały. Lokalni działacze są zagubieni, unikają dziennikarzy i wyborców.

– Co my mamy mówić ludziom? – rozkłada bezradnie ręce jeden z powiatowych szefów PO na Podkarpaciu. I sam sobie podpowiada: że winni zostali już ukarani, że sprawa zostanie wyjaśniona, że partia pod wodzą Donalda Tuska odbuduje swój wizerunek
He, he, wątpię w tę odbudowę, zwłaszcza po lekturze całości artykułu.
http://www.rp.pl/artykul/375022_Wscieklosc__szok_i_porachunki_w_PO.html
Warto poczytać całość, o wewnętrznej wojnie w PO.

Lila
08-10-2009, 22:11
A to on posłem jest? Jeszcze?
Matko kochana, a kto go wybrał?
Z komisji śledczej jednej go pamiętam i do dziś mam... absmak.:D

Dzisiaj - nie widziałam, często słucham relacji, nie zawsze mam możliwość podglądania.;)

Pola, świętokrzyskie go wybrało.:D
I coś mi się widzi, że usłyszymy o nim.
Dzisiaj brylował.

POLA
08-10-2009, 22:15
Pola, świętokrzyskie go wybrało.:D
I coś mi się widzi, że usłyszymy o nim.
Dzisiaj brylował.
No taki porządny region, a taką dał plamę:D. Lepszych nie mieli?

Brylował? No popatrz, ile straciłam:D, ale on jakiś małomówny chyba, bo jakoś nigdy nie zapisał się w moich uszach, poza tą nieszczęsną rolą w komisji.

POLA
08-10-2009, 22:16
A dlaczego mamy o Kostku usłyszeć?

jano43
08-10-2009, 22:17
Zauważam,że po dzisiejszym dniu sejmowym poziom triumfalizmu przy tym stoliku dramatycznie się obniżył. Zastanawiające,że nikt dzisiaj nie prezentował żadnych sondaży.Możliwe to by przepytywani zawiedli oczekiwania?Jip,żeby podreperować samopoczucie wygrzebał jakiś sondaż sprzed tygodna.Górski powiadał:dopóki piłka w grze.... Interesujący się sportem wiedzą co to się oznacza.

Lila
08-10-2009, 22:17
No taki porządny region, a taką dał plamę:D. Lepszych nie mieli?

Brylował? No popatrz, ile straciłam:D, ale on jakiś małomówny chyba, bo jakoś nigdy nie zapisał się w moich uszach, poza tą nieszczęsną rolą w komisji.
A nie, brylował milcząco nader.:D
Dawno go nie widziałam,ale widać operator miał przeczucia, bo parę razy był najazd na niego.
Kamerą tylko, niestety.:D

Kazimierz
08-10-2009, 22:20
No taki porządny region, a taką dał plamę:D. Lepszych nie mieli?

Brylował? No popatrz, ile straciłam:D, ale on jakiś małomówny chyba, bo jakoś nigdy nie zapisał się w moich uszach, poza tą nieszczęsną rolą w komisji.
Nie martwcie się, pisowianki. Macie antydotum-Macierewicza. Niezle ziółko.

POLA
08-10-2009, 22:23
Zauważam,że po dzisiejszym dniu sejmowym poziom triumfalizmu przy tym stoliku dramatycznie się obniżył. Zastanawiające,że nikt dzisiaj nie prezentował żadnych sondaży.Możliwe to by przepytywani zawiedli oczekiwania?
Napisałam, że PO zjechało poniżej 40%?
Napisałam, czytać trzeba!:D

POLA
08-10-2009, 22:25
brylował milcząco nader.:D
Aha, wolę słowa jak... miny.:D

Lila
08-10-2009, 22:27
Nie martwcie się, pisowianki. Macie antydotum-Macierewicza. Niezle ziółko.

Nie kumasz, Kaziu.:D
PiS to ja. Pola jest z drugiej strony barykady, rzec można.
Tylko my swoją obywatelską postawą, dajemy przykład jak ze sobą rozmawiać.
Powinni się od nas uczyć.:D Tylko nie czytają,qrna.:D

POLA
08-10-2009, 22:29
Nie martwcie się, pisowianki. Macie antydotum-Macierewicza. Niezle ziółko.
Lila, czy Ty widzisz i czytasz to samo co ja?:D

Kazimierzu, na Boga! litości! ja pisowianka?:D :D

A Macierewicz jest OK, ma taki piękny obłęd... w oczach

POLA
08-10-2009, 22:31
Lila, czytają, mam tego dowody, ale tępe to towarzystwo jakieś, wiedzoszczelne, że się tak wyrażę.;)

Lila
08-10-2009, 22:32
Lila, czy Ty widzisz i czytasz to samo co ja?:D

Kazimierzu, na Boga! litości! ja pisowianka?:D :D

A Macierewicz jest OK, ma taki piękny obłęd... w oczach

Już odpisałam Kaziowi.:D

Macierewicz ma obłęd, jak Dzierżyński miał. Także w oczach.

Kazimierz
08-10-2009, 22:35
Napisałam, że PO zjechało poniżej 40%?
Napisałam, czytać trzeba!:D
To PiS zjechało PO. Ciekawe,jak będzie PiSkać w sobotę na temat TL. Przypuszczam, że w końcu podPiSze, ale będzie ale.
To sie bedzie nazywało, wyjść z twarzą.

POLA
08-10-2009, 22:36
Już odpisałam Kaziowi.:D
Macierewicz ma obłęd, jak Dzierżyński miał. Także w oczach.
Doczytałam, jak wysłałam. Dzięki za obronę moich dóbr...osobistych.;)
Dzierżyńskiego nie pamiętam, a zdjęć nie mam.:D

POLA
08-10-2009, 22:42
To PiS zjechało PO.
Proszę o klucz do tej zagadki.:D

Podpisze, podpisze, a komentarz mogę Ci podać, bo łatwy do przewidzenia.;)
Cieszę się, że nie będziemy ostatni. Ostatnich gryzą psy.:D

Kazimierz
08-10-2009, 22:45
Doczytałam, jak wysłałam. Dzięki za obronę moich dóbr...osobistych.;)
Dzierżyńskiego nie pamiętam, a zdjęć nie mam.:D
Polu ! Przeprasam za nazwanie Cię -pisowianką. To chyba wpływ cisowianki, uderzyła mi do głowy. Dawno tu nie byłem.
Ciesze sie,.że podobnie odbieramy Macierewicza.

Lila
08-10-2009, 22:50
To PiS zjechało PO. Ciekawe,jak będzie PiSkać w sobotę na temat TL. Przypuszczam, że w końcu podPiSze, ale będzie ale.
To sie bedzie nazywało, wyjść z twarzą.

Zgadzam się.:)
Raz widziałam wyjście bez twarzy.
Taki jeden sztandar wyszedł. Hmm, ciekawe gdzież on jest teraz?:D
Może potomni będą go oglądać w muzeum, obok wrażych krzyżackich?:)

jano43
08-10-2009, 22:52
To ja nie widziałem żadnego sondażu.Te 40% zauważyłem ale nie było przy tym do jakiej daty to się odnosi.Czytam zaś z należytą uwagą.Pola roztkliwia się nad Tuskiem w jakiej to się znalazł kłopotliwej sytuacji kiedy MK powiedział mu to co powiedział.Chłop zgłupiał.Mogę sobie wyobrazić,że gdzieś w Pcimiu Dolnym w jakieś manufakturze pracownik informuje szefa,że jego koledzy kręcą na boku lewe interesy.I szef wzorem Tuska nie wie co zrobić.Pewny jestem,że jakby dostał (ten szef)od swoich przełożonych kopa to by w powietrzu z głodu umarł.

Kazimierz
08-10-2009, 22:52
Proszę o klucz do tej zagadki.:D

Podpisze, podpisze, a komentarz mogę Ci podać, bo łatwy do przewidzenia.;)
Cieszę się, że nie będziemy ostatni. Ostatnich gryzą psy.:D
PIS napadł, moim zdaniem, PO. Ale, jestem przekonany,że do końca grudnia odzyska teren.

POLA
08-10-2009, 22:52
Kaziu, masz moje przebaczenie.:D

Teraz sobie słucham w RM pana Wojciechowskiego, on kiedyś majstrował w PSLu, skąd go hmm...wyrzucono, a teraz europosłuje z manadtu PiSu?

Miga się trochę w odpowiedziach, tak bardzo ostro PSLu nie krytykuje, bo on raczej łagodnym jest człowiekiem, namawia swoich byłych kolegów do obstrukcji ...sejmowej!!, nie innej przecież.

Kazimierz
08-10-2009, 22:59
Kaziu, masz moje przebaczenie.:D

Teraz sobie słucham w RM pana Wojciechowskiego, on kiedyś majstrował w PSLu, skąd go hmm...wyrzucono, a teraz europosłuje z manadtu PiSu?

Miga się trochę w odpowiedziach, tak bardzo ostro PSLu nie krytykuje, bo on raczej łagodnym jest człowiekiem, namawia swoich byłych kolegów do obstrukcji ...sejmowej!!, nie innej przecież.
Polu ! W polityce nie ma sie twarzy, ma sie imaże, które niektórzy "politycy" zmieniają częściej niż panie (niegdysiejsze) rękawiczki.

POLA
08-10-2009, 23:08
To ja nie widziałem żadnego sondażu.Te 40% zauważyłem ale nie było przy tym do jakiej daty to się odnosi.
39%, na pewno poniżej 40. Sondaż świeżutki jak ongiś ciepłe bułeczki Krasinskiego.:D
Czytam zaś z należytą uwagą.Pola roztkliwia się nad Tuskiem w jakiej to się znalazł kłopotliwej sytuacji
Ależ tam...z uwagą. Jakie roztkliwianie, no co Ty!
gdzieś w Pcimiu Dolnym w jakieś manufakturze pracownik informuje szefa,że jego koledzy kręcą na boku lewe interesy.I szef wzorem Tuska nie wie co zrobić.Pewny jestem,że jakby dostał (ten szef)od swoich przełożonych kopa to by w powietrzu z głodu umarł.
W Pcimiu Dolnym czy Górnym - tak, ale symetrii między Pcimiem, a rządem nie ma podobnie jak między MK, a pracownikami manufaktury.;)

Kazik
08-10-2009, 23:12
Aluzju paniałeś, Koba.:)
Aaaa jeszcze..Komsomolskaja Prawda podaje, iż u was w Sojuzie uda się wydłużyć czas życia ludzkiego do 150-ciu lat.:
Aleeee będą wyroki...:D
...............

A z naszego podwóreczka.
Zaliż to przypadek jest?

Już jest właśnie nowa ustawa, o kontroli tej instytucji przez prywatne firmy audytorskie.
Cyrk nad cyrki. Może przez te same, które kontrolował NIK.:confused: Mnie wystarczy to,że wielką zwolenniczką grzebania w ustawie, była moja ulubiona Żulia Pitera, wsławiona ujęciem dorsza za 7 zł.:D
Zaniżyłaś cenę, bo za 8 zł i 14 groszy. I to było najgrubsze złodziejstwo na służbową kartę, a czytałem wtedy że Sikorski w kilka miesięcy nabił na kartę kredytową więcej niż jego poprzednik z PiS przez 2 lata.

Tusk kiedyś chlapnął "ABW nasze"--ładnie prawda? O instytucji niby nie zawisłej. Niby-bo jak może szefa odwołać to niezawisłości brak. Do ABW dał Bondaryka i podobno nie wiedział, że to ABW prowadziło śledztwo przeciw Bondarykowi, no to oczywiście, że szef śledztwo przeciw sobie zamknął.

Teraz dadzą swojaka na miejsce Kamińskiego i już można lody kręcić bezkarnie. Oczywiście NIK trzeba załatwić, aby nie pisali raportów o nieprawidłowościach w instytucjach rządowych.

Tak w/g Tuska mają wyglądać nowe "odpolitycznione" organy kontrolne. Jak uzasadnią odwołanie Kamińskiego? Ano że sztucznie zrobił aferę na zapotrzebowanie PiS. Już tak mówią w TV, a głupi lud to kupi. Nawet tu na seniorku był taki wpis jedne seniorki. Tak jakby Kamiński kazał im się umawiać z biznesem hazardowym i rezygnować z kasy do budżetu. A Chlebowski ustawę przetrzymał 1,5 roku i biznesmenowi powiedział, że dłużej już nie może. Za to powinien być kryminał, nie wystarczy drania usunąć z komisji finansów.

W TV red. z Newsweeka Powiedział: Dlaczego ABW nie wpadło na tą aferkę, jak mają dużo więcej ludzi niż CBA?

POLA
08-10-2009, 23:16
Kaziu, nie podzielam Twojego optymizmu, z tym grudniem, pamiętaj, że MK ma na pewno coś jeszcze za pazuchą, a praca komisji śledczych sejmowych może PO pogrążyć tak, jak Rywingate pogrążyło SLD. Na amen.
Sytuacja jest o tyle trudniejsza, że do bramki strzelać będzie PiS, SLD i reszta świata, a PSL - jak to ono - będzie apelować o spokój, o porozumienie itd.

No i przyznaj: ta napaść nie jest napaścią na niewinnych facetów.

Lila
08-10-2009, 23:16
W Pcimiu Dolnym czy Górnym - tak, ale symetrii między Pcimiem, a rządem nie ma podobnie jak między MK, a pracownikami manufaktury.
Nooo, Pola...:)
To taka finezja nieco jest.
Ale każda firma na świecie, takich ludzi wyrzuciłaby na bruk.
A menager który wahałby się aby to zrobić, też poleciałby za nimi.

POLA
08-10-2009, 23:26
Nooo, Pola...:)
To taka finezja nieco jest.
Ale każda firma na świecie, takich ludzi wyrzuciłaby na bruk.
A menager który wahałby się aby to zrobić, też poleciałby za nimi.
Lila, nie ma symetrii, gdyby wyrzucił, musiałby ogłosić dlaczego. Nie było podstaw - zdaniem MK - do zgłoszenia prokuratorowi.
Miał czuwać nad ustawą, bo wokół się coś dzieje. No to się zainteresował. Gdyby tego nie zrobił, to też byłoby źle.
Poczytaj kalendarium, a ja poczekam na resztę dokumentów, twardych, na nagrania, może ktoś wreszcie coś wypuści, tzn. coś wycieknie. Na to liczę.;)

POLA
08-10-2009, 23:39
Kończę dyżur, wszystkim dobrej nocki życzę.:)

Kazimierz
08-10-2009, 23:47
Kaziu, nie podzielam Twojego optymizmu, z tym grudniem, pamiętaj, że MK ma na pewno coś jeszcze za pazuchą, a praca komisji śledczych sejmowych może PO pogrążyć tak, jak Rywingate pogrążyło SLD. Na amen.
Sytuacja jest o tyle trudniejsza, że do bramki strzelać będzie PiS, SLD i reszta świata, a PSL - jak to ono - będzie apelować o spokój, o porozumienie itd.
No i przyznaj: ta napaść nie jest napaścią na niewinnych facetów.
Polu ! Pożywiom, uvidim-skazał sliepoj. Z tą napaścią to oczywiście przesada. Mam nadzieję,że Komisja wyjaśni wielce niejasną sytuację w tej aferze. Jeśli będą naprawdę twarde dowody skoku na państwową, czyli naszą, kasę winowajcy poniosą karę. Za swoją głupotę, głupie rozmowy z kolegami, starymi kumplami, o poufnych, może nawet tajnych państwowych sprawach już bekli, a jak im się udowodni przestępstwa, pójdą do pierdla, i już. Ale, spoko. Musimy narazie uzbroić sie w cierpliwość.

POLA
09-10-2009, 00:02
A... jeszcze się dopiszę.
Kaziu, mnie już nawet nie o tę kasę chodzi, ale o zasady działania.
Dobrze, że od czasu do czasu dowiadujemy się, jakich mamy "orłów" przy korycie.:confused:

Kazik
09-10-2009, 00:37
Pisałam, Kamiński wypuścił zająca zbyt wcześnie.

A ja pisałem w #39 i #45 też, że Kamiński miał obowiązek poinformować Tuska, tak też uczynił. Gdyby czekał aż ustawa trafi do sejmu, to miałby zarzut nie poinformowania Donka. Ponadto Chlebowski i tak przetrzymał ustawę 1,5 roku. Czli strata 500 mln + 250 mln=750 mln. na dziś. Dalsza zwłoka to kolejne straty.
Krecia robota to specjalność PiSu. Pis im morde lizał.
Piszesz jak pod dyktando PO. Krecia robota to jak Tusk wmawia ludziom, że już by € wprowadził, ale L.K. jest przeciwny. Tymczasem nasze zadłużenie w stosunku do PKB nie pozwalało na to w momencie gdy te kłamstwa ogłaszał, dla pijaru oczywiście. Wiedział też, że dalej zadłużenie będzie rosło (obligacje itp.), no chyba że to dureń i takich też ekonomistów ma u siebie. Rostowski mówi, że ekonomiści z UE się mylą co do naszego budżetu, ale w wywiadzie dla Financial Times przyznaje tamtym rację. Wersja pierwsza była na użytek nas, jako nie czytających zagranicznych gazet (większość Polaków nie czyta nawet jak zna angielski). Tak to jest z prawdomównością Tuska i ministrów.

A może to Kamiński podpowiadał im do kogo mają dzwonić i co mówić? No żeby ich potem nagrać. Tak to oczywiste, że Kamiński winien a nie złodzieje.:rolleyes: Ale że Ty dajesz się tak nabierać.

A taka piękna łapówka im uciekła, bo przecież chyba nie robili tego z czystej miłości do baronów od hazardu?:D

Kazik
09-10-2009, 00:40
A... jeszcze się dopiszę.
Kaziu, mnie już nawet nie o tę kasę chodzi, ale o zasady działania.
Dobrze, że od czasu do czasu dowiadujemy się, jakich mamy "orłów" przy korycie.:confused:
Polu-pisz raczej Kazimierzu, bo mam wrażenie jakbyś polemizowała ze mną. A inni mogą zrozumieć tak samo.

jip
09-10-2009, 08:41
Dla mnie to zaczyna ważne być, że pojawia się ktoś, kto tez zdecydowanie lepiej kojarzy się od bliźniaków i nawet z Tuskiem wygrywa, :
"Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, w II turze o włos Tuska pokonałby Włodzimierz Cimoszewicz - pisze dziennik." czyli jest dwóch, jednemu noga się powinie, drugi lukę zapełni i ....będzie dobrze.
http://wiadomosci.onet.pl/2057247,11,pierwsza_sondazowa_porazka_tuska_-_przegralby_w_ii_turze,item.html

Lila
09-10-2009, 10:30
Ho ho ho..Być może Tusk nauczy się przegrywać fair.
Ale mając u boku Miodowicza, raczej tego nie zrobi.

senior A.P.
09-10-2009, 10:56
A co zrobicie jak prezydentem zostane ja ?

Kazimierz
09-10-2009, 11:18
A... jeszcze się dopiszę.
Kaziu, mnie już nawet nie o tę kasę chodzi, ale o zasady działania.
Dobrze, że od czasu do czasu dowiadujemy się, jakich mamy "orłów" przy korycie.:confused:
Polu ! Widziałem kiedyś kaczki przy korycie i to mi wystarczy. Wolę już nasze "orły". A jak długo będą przy nim, to się okaże. Kaczuszki zostały przepędzone przez orły i , wg. mnie, to lepiej. Kaczuszki chciałyby odpędzić orły od korytka, ale im to nie wychodzi. Za malutkie som.
Bardziej odpowiadają mi zasady działania orłów, niż kaczek.
Kazik ma rację. Nie utożsamiaj mnie z nim

jasinek123
09-10-2009, 11:19
POLA
Za co ci płacą jak cały dyżur przy komp
siedzisz
i psy i koty na PO wieszasz

Lila
09-10-2009, 11:23
POLA
Za co ci płacą jak cały dyżur przy komp
siedzisz
i psy i koty na PO wieszasz

Pola, no i co Ty na to?:D :D

Kazimierz, tym orłem jest kaczor Donald?:D

Kazimierz
09-10-2009, 11:35
Pola, no i co Ty na to?:D :D

Kazimierz, tym orłem jest kaczor Donald?:D
Właśnie, Lilu ! Donald to prawdziwy kaczor, powiedziałbym kaczorzeł. Może to jest kaczka krzyżowka ?http://img24.imageshack.us/img24/5939/kaczkakrzyzowkalarge81a.jpg
Mnie sie bardziej widzi kaczor (na kamieniu) niż kaczka, a Ci ?

Lila
09-10-2009, 11:42
Kaczorzeł?
Aleś mu ksywę wymyślił. Nie będzie wdzięczny, czuję to.:)

Kazimierz
09-10-2009, 12:09
Kaczorzeł?
Aleś mu ksywę wymyślił. Nie będzie wdzięczny, czuję to.:)
Niech sie cieszy, że go nie nazwałem "kaczodzibem" ( ponoć odkryto szkielet sprzed 60mln takowego),albo dziobakiem.

Kazik
09-10-2009, 12:30
Polu ! Widziałem kiedyś kaczki przy korycie i to mi wystarczy. Wolę już nasze "orły". A jak długo będą przy nim, to się okaże. Kaczuszki zostały przepędzone przez orły i , wg. mnie, to lepiej. Kaczuszki chciałyby odpędzić orły od korytka, ale im to nie wychodzi. Za malutkie som.
Bardziej odpowiadają mi zasady działania orłów, niż kaczek.
Kazik ma rację. Nie utożsamiaj mnie z nim
A SLD przy korycie nie widziałeś? Byli sprytni, ale za dużo afer było. A po ich odejściu, jeszcze Oleksy po alkoholu podsumował złodziei. Podaj jakąś aferkę w PiS--taką finansową. Dorsza za 8,14 zł możesz pominąć.

Wolisz złodziejskie orły? Żeby chociaż orły, ale to lenie i nieudacznicy. Po 2 tygodniach od uchwalenia budżetu poszukują 17 miliardów, bo nie przewidzieli, że kryzys u nas też się echem odbije.

Kazimierz
09-10-2009, 12:58
A SLD przy korycie nie widziałeś? Byli sprytni, ale za dużo afer było. A po ich odejściu, jeszcze Oleksy po alkoholu podsumował złodziei. Podaj jakąś aferkę w PiS--taką finansową. Dorsza za 8,14 zł możesz pominąć.

Wolisz złodziejskie orły? Żeby chociaż orły, ale to lenie i nieudacznicy. Po 2 tygodniach od uchwalenia budżetu poszukują 17 miliardów, bo nie przewidzieli, że kryzys u nas też się echem odbije.
Kaziu ! Widziałem, widziałem ! Było niby dużo afer, wg. ciebie, ale wsadzili tylko jednego, za głupią próbę "afery". Po pijaku, najczściej gada się głupoty. Ale jakoś często go widzę w TV. Czyżby mu wybaczyli jego głupoty. "Komuchom" sie nigdy nie wybacza, a i Leszek Miler się często pojawia w radio i TV. Jemu też wybaczyli , te jego "afery" tak liczne,wg. niektórych.
PiS sama jest aferą, moim zdaniem. PO próbuje się wciągnąć w myślenie aferalne i rozsądni to widzą.

jip
09-10-2009, 13:15
A SLD przy korycie nie widziałeś? Byli sprytni, ale za dużo afer było. A po ich odejściu, jeszcze Oleksy po alkoholu podsumował złodziei. Podaj jakąś aferkę w PiS--taką finansową. Dorsza za 8,14 zł możesz pominąć.

Wolisz złodziejskie orły? Żeby chociaż orły, ale to lenie i nieudacznicy. Po 2 tygodniach od uchwalenia budżetu poszukują 17 miliardów, bo nie przewidzieli, że kryzys u nas też się echem odbije.
No choćby w TBS w Poznaniu....

Kazik
09-10-2009, 13:31
Kaziu ! Widziałem, widziałem ! Było niby dużo afer, wg. ciebie, ale wsadzili tylko jednego, za głupią próbę "afery". Po pijaku, najczściej gada się głupoty. Ale jakoś często go widzę w TV. Czyżby mu wybaczyli jego głupoty. "Komuchom" sie nigdy nie wybacza, a i Leszek Miler się często pojawia w radio i TV. Jemu też wybaczyli , te jego "afery" tak liczne,wg. niektórych.
PiS sama jest aferą, moim zdaniem. PO próbuje się wciągnąć w myślenie aferalne i rozsądni to widzą.
Tego wsadzonego-to o Rywinie myślisz? A gdzie reszta u władzy komuszej, bo on nie głupi, nie poszedł sprzedawać Kolumny Zygmunta jakiemuś wieśniakowi. Ale co tam marne 15 milionów $. Teraz kroili na 3 miliardy zł. To znaczy 1060 milionów dolarów. Ile się zwyczajowo dostaje w łapę od takiej kwoty? Czy 20%--no to sobie policz co im uciekło.

Trzeba Kamińskiego uziemić, bo taaaakaaaa forsa im z łap uciekła. Miller, Kwach, Lepper, Marcinkiewicz itp. to dla mnie polityczni zombi, ale liczą , że ludzie mają krótką pamięć. Bo tak jest-ale nie dotyczy wszystkich. Więc nie pisz, że ludzie wybaczyli. Po prostu bydlaki myślą, że ludzie zapomnieli, młodzież żyje dniem dzisiejszym i tylko słyszy "agresywne PiS" z ogniem w oczach mówi Tusk. Nawet Ty się na to nabierasz.

Gdzie Ty widzisz afery w PiS? Słuchasz co mówią przedstawiciele PO, grzeczni Palikot z Niesiołowskim i Chlebowskim. Tercet się rozpadł i został duet? Ależ nie, bo Chlebowski zamiast do sądu to będzie szefem klubu PO.

A komisja wykaże co nieco. w następnym poście opiszę jak to dalej będzie, mówili to redaktorzy z różnych gazet i ja to samo czuję. Jak będzie afera "przykrywana".

Oleksy po pijaku gadał głupoty? Wtedy właśnie dusza się otwiera i gada to co normalnie by nie powiedział.

Kazimierz
09-10-2009, 13:42
[QUOTE=Kazik] Ależ nie, bo Chlebowski zamiast do sądu to będzie szefem klubu PO.QUOTE]
Coś ci sie, Kaziu,pofyrtało. O ile wiem, to na szefa klubu PO ma iść Schetyna. No, ale ty wiesz wszystko lepiej i lepiej z tobą sie nie spierać.

Lila
09-10-2009, 15:18
Grzecho idzie na szefa.

Mam takie pytanie, może nie do końca retoryczne.
Jak to jest, może ktoś wyjaśni blondynce?
Jeśli Kamiński blefował, dlaczego poleciały głowy Mira, Zbycha i Grzecha? I nie tylko?
Jeśli nie, to dlaczego wszczęta jest procedura jego odwołania?

Lila
09-10-2009, 15:50
Oni.....
Będą starali się zohydzić wszystko, co osiągnęliśmy..wionęło z miłością z ust naszego Ahenobarbusa, aczkolwiek bez brody.

Hmmm, my i oni.
Polacy i nie-Polacy.
Przynajmniej wiadomo, którędy przebiega front.:)

Kazimierz
09-10-2009, 15:53
Grzecho idzie na szefa.

Mam takie pytanie, może nie do końca retoryczne.
Jak to jest, może ktoś wyjaśni blondynce?
Jeśli Kamiński blefował, dlaczego poleciały głowy Mira, Zbycha i Grzecha? I nie tylko?
Jeśli nie, to dlaczego wszczęta jest procedura jego odwołania?
Moim zdaniem, Lilu, jeśli, jak piszesz poleciały głowy, to nie Grzesia. On tylko zajął miejsce po Chlebowskim, który stracił głowę. Zajął odpowiedzialne i wysokie nowe stanowisko w PO.
Ale, jeszcze wróci do rządu. Może na miejsce Tuska?
Kamiński powinien już odejść ze stanowiska o wiele wcześnie. Być może, liczył się z tym i chciał się zasłużyć PISowi. Nie wierzę, aby mu się udowonić swoją lojalność wobec premiera, którego, jak każdy dobry PISowiec niecierpi. Procedura nie będzie długo trwać ?

Lila
09-10-2009, 16:02
Kaziu, nie odpowiedziałeś mi na pytanie..:)
Też jesteś blondynka.

Kazimierz
09-10-2009, 16:22
Kaziu, nie odpowiedziałeś mi na pytanie..:)
Też jesteś blondynka.
Lilu ! Pardon ! Ale ja jestem platynowa ,kufa, jego maść.

POLA
09-10-2009, 18:27
POLA
Za co ci płacą jak cały dyżur przy komp
siedzisz
i psy i koty na PO wieszasz
Taka praca, przy komputerze właśnie.;)
Dopiero teraz się włączyłam, więc nie cały czas, wróciłam z terenu, wśród ludu byłam:D
Ani psy, ani koty i nie tylko PO obrywa.
Nie widać?
A co, nie wolno?:D

POLA
09-10-2009, 18:30
Polu-pisz raczej Kazimierzu, bo mam wrażenie jakbyś polemizowała ze mną. A inni mogą zrozumieć tak samo.
Ty jesteś Kazik, nie? No!:)
A Kaziu to zdrobnienienie od Kazimierza, szybciej się pisze.:D

POLA
09-10-2009, 18:52
Grzecho idzie na szefa.

Mam takie pytanie,...
Jeśli Kamiński blefował, dlaczego poleciały głowy Mira, Zbycha i Grzecha? I nie tylko?
Jeśli nie, to dlaczego wszczęta jest procedura jego odwołania?
1. O Grzechu było wiadomo już wcześniej, Tusk nie ukrywał tego i aż mnie zatkało.
2. Zapisy (stenogram rozmów) wystarczy, więc nie blef.
3. Procedura ruszyła za "niekonwencjonalne" metody działania, podżeganie do... z czym się nie zgadzam, szerzej się wypowiem, jak nie zapomnę, wieczorem.
4. Poleciały, bo smrodek jest. Odsunięcie od korytka słuszne, niech się tłumaczy szeregowy poseł nie w randze ministra. Tylko Grzech mi tu nie pasuje jako szef klubu, no w żaden sposób nie pasuje.:mad:

Lila, wpadnę może wieczorkiem, posprzątać, może jasinek jakiś nie zauważy, że tu zaglądam i przestanie się czepiać oraz stawiać niedyskretne pytania.:D :D :D

jip
09-10-2009, 19:10
Taka praca, przy komputerze właśnie.;)
Dopiero teraz się włączyłam, więc nie cały czas, wróciłam z terenu, wśród ludu byłam:D
Ani psy, ani koty i nie tylko PO obrywa.
Nie widać?
A co, nie wolno?:D
No popatrz, a nie płacą Ci? mnie tylko premię odebrali bo na PiS wieszałem tylko koty, psów było szkoda, zresztą kotów już też nie wieszam, szkoda kotów do pisowieszania....

Lila
09-10-2009, 19:28
No i już wiadomo. Sprawa się rypła.
Ci co myśleli, że Żulia w czasie apogeum afery hazardowej węszy po kasynach w terenie, rozczarowali się.
Niestety.
Szkoda takiego nosa ( mamy w pamięci wywęszonego dorsza) , na pracę w Polsce B.
Nasza Żulia od 2-go października przebywa w Strasburgu, gdzie szkoli gawiedź na szczeblu ministerialnym, jak....:D :D ...walczyć z korupcją przy finansowaniu partii.

Umówmy się. Rząd nasz zdawał sobie sprawę z absurdu sytuacyjnego.:D
Utrzymywał więc ową podróż oraz jej cel, w wielkiej tajemnicy.Niestety, nie dało się długo, bo wredna 'Rzeczpospolita' na swych łamach dała wyraz podziwowi dla odwagi oraz kompetencji naszej specjalistki od walki z korupcją.

Tak sobie myślę, ilu europejskich ministrów lubi dorsze?:D

Scarlett
09-10-2009, 20:42
To koniec PO. Następna afera stoczniowa, tym razem.
Jaro zaciera już ręce. Narodzie toniemy:D :D

Lila
09-10-2009, 20:52
To koniec PO. Następna afera stoczniowa, tym razem.
Jaro zaciera już ręce. Narodzie toniemy:D :D

Z czego wnioskujesz, że coś zaciera w ogóle?
Może należy do tych kilku procent, którym zależy na tym bidnym kraju, a nie tylko na swoim stolcu( jak mówi Pola).

ps. nie tylko to będzie.Wspomnisz moje słowa.
Mariusz K. wie,że musi się spieszyć.

jip
09-10-2009, 21:00
Z czego wnioskujesz, że coś zaciera w ogóle?
Może należy do tych kilku procent, którym zależy na tym bidnym kraju, a nie tylko na swoim stolcu( jak mówi Pola).

ps. nie tylko to będzie.Wspomnisz moje słowa.
Mariusz K. wie,że musi się spieszyć.
KTO???? Jarosławowi Kaczyńskiemu zależy na bidnym kraju?????? no to ja jestem chyba ślepy (a płacą jak nie ślepemu), jemu tylko na władzy zależy, ale jak ją sprawować to już mniej umie.....

Lila
09-10-2009, 21:03
KTO???? Jarosławowi Kaczyńskiemu zależy na bidnym kraju?????? no to ja jestem chyba ślepy (a płacą jak nie ślepemu), jemu tylko na władzy zależy, ale jak ją sprawować to już mniej umie.....

No nie tylko. Także na apanażach.
Bo musi je mieć dla kota.
Kota, powtarzam.Bo konta nie ma.:D Sam się śmiałeś.:D

jip
09-10-2009, 21:12
No nie tylko. Także na apanażach.
Bo musi je mieć dla kota.
Kota, powtarzam.Bo konta nie ma.:D Sam się śmiałeś.:D
To przepraszam, źle Cię zrozumiałem, a myślałem, że Ty myślisz, że on myśli o bidnym kraju i na bidnym kraju mu zależy, no i teraz się zacząłem zastanawiać, że może mu zależy, żeby kraj był bidny.... ale podobno konto już ma...., a może to plotki, że ma? ,ktoś mógł pomylić albo się przesłyszeć -"kota ma -konto ma" niewiele to się różni, no to nie wiem czy ma konto, czy ma tylko kota?

POLA
09-10-2009, 22:08
No popatrz, a nie płacą Ci? ...
A kto tak powiedział?;)

Lila
09-10-2009, 22:10
To przepraszam, źle Cię zrozumiałem, a myślałem, że Ty myślisz, że on myśli o bidnym kraju i na bidnym kraju mu zależy, no i teraz się zacząłem zastanawiać, że może mu zależy, żeby kraj był bidny.... ale podobno konto już ma...., a może to plotki, że ma? ,ktoś mógł pomylić albo się przesłyszeć -"kota ma -konto ma" niewiele to się różni, no to nie wiem czy ma konto, czy ma tylko kota?

A może jeszcze doczekamy, że Bakszysz -seraj przejdzie do historii, a tu będzie kraj normalny?

POLA
09-10-2009, 22:28
Gdzie wywiało Piterę Żulię??
Gdzie wywiało, nie wiem, ale wiem, gdzie przywiało...do TVN24, znowu straszyła:D
Nie pytaj, co mówiła, uszęta mi się zwinęły.;)

Lila
09-10-2009, 22:31
Gdzie wywiało, nie wiem, ale wiem, gdzie przywiało...do TVN24, znowu straszyła:D
Nie pytaj, co mówiła, uszęta mi się zwinęły.;)

Wiem co mówiła.:D
Każde słowo spijałam jej z warg różanych.:D
Generalnie, do czego ona służy??

Basia.
09-10-2009, 22:34
Wiem co mówiła.:D
Każde słowo spijałam jej z warg różanych.:D
Generalnie, do czego ona służy??
O rany, przegapiłam w jakim programie była?

POLA
09-10-2009, 22:35
To koniec PO. Następna afera stoczniowa, tym razem.
Jaro zaciera już ręce. Narodzie toniemy:D :D
A już myślałam, że weekend będzie spokojny poza oczywiście uroczystością jutrzejszą w samo południe. Wszak prezydent traktacik podpisze. Ale ich wszystkich przetrzymał, co?.:D

Sagelo, spokojnie, CBA musi coś wrzucić na ruszt, tak już będzie. Zajrzymy w papiery, podumamy, ile w tym prawdy, a ile nadęcia z powodu... zapomniałam jakiego.:)

Lila
09-10-2009, 22:38
O rany, przegapiłam w jakim programie była?

W TVN24. Tłumaczyła biedaczka, że w żaden sposób nie mogła wykryć żadnej afery, ponieważ ona specjalizuje się w dorszach jedynie.
Choć ewentualną stoczniową powinna. Przecież to blisko ?:)

Basia.
09-10-2009, 22:42
W TVN24. Tłumaczyła biedaczka, że w żaden sposób nie mogła wykryć żadnej afery, ponieważ ona specjalizuje się w dorszach jedynie.
Choć ewentualną stoczniową powinna. Przecież to blisko ?:)
Włączyłam i będę śledziła powtórki :) Kamińskiego mi żal serdecznie, to jest człowiek, który samego siebie by aresztował gdyby miał coś na sumieniu :) Lecha też by nie oszczędził.

Lila
09-10-2009, 22:46
Włączyłam i będę śledziła powtórki :) Kamińskiego mi żal serdecznie, to jest człowiek, który samego siebie by aresztował gdyby miał coś na sumieniu :) Lecha też by nie oszczędził.

Taka właśnie jest o nim opinia.
Tak jak o Michale Falzmanie, z czasów FOZZ.
Nie żałuj go Basiu. Jeśli tylko go zamkną, stanie się bohaterskim szeryfem dla ogółu.:) :)
I on o tym wie.

POLA
09-10-2009, 23:26
Generalnie, do czego ona służy??
Generalnie - jak ta rurka - pani majster...do niczego.:D :D

POLA
09-10-2009, 23:30
Włączyłam i będę śledziła powtórki :) Kamińskiego mi żal serdecznie, to jest człowiek, który samego siebie by aresztował gdyby miał coś na sumieniu :) Lecha też by nie oszczędził.
Eee, niemożliwe, taki żarłoczny?
Niestrawności mógłby się nabawić, dwie kaczki w barszcz?

POLA
09-10-2009, 23:50
zgodnie z zapowiedzią.

Chodzi o te niekonwencjonalne metody CBA, prowokacje, kuszenie nie tylko kasą;).
Alkowę zostawmy na boku, kasa nas interesuje.

Jak sprawdzić odporność na kuszenie, jeśli się nie kusi?
To nie sztuka być uczciwym, kiedy diabła w pobliżu nie ma, ale sztuką jest wysłanie diabła do wszystkich diabłów, kiedy kusi, nie?
Noblistka nam to obwieściła, że "tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."
No, to się dookreśliłam.;)

jip
10-10-2009, 09:54
A może jeszcze doczekamy, że Bakszysz -seraj przejdzie do historii, a tu będzie kraj normalny?
Cholera, coraz mniej mam nadziei na taki kraj, taki normalnie normalny, a myślałem, że chociaż jest trochę bardziej normalny, jakoś zawsze staje się coś, co czyni z kraju prawie normalnego kraj .... i to w każdym czasie i każdej przestrzeni..... :mad: Pola tego się już chyba poprostować nie uda, to wygląda jakby kolczasty pogięty drut,......

Lila
10-10-2009, 11:49
Chyba już po polskiej prawicy.
Lewica natomiast zlikwiduje CBA, i politycy znowu wrócą na swoje miejsce.
Ponad prawo.

jip
10-10-2009, 11:58
Chyba już po polskiej prawicy.
Lewica natomiast zlikwiduje CBA, i politycy znowu wrócą na swoje miejsce.
Ponad prawo.
Lewica też nie zarobi na wygranie, ale kto ... zarobi na wygranie?, myślę, że jak Tusk poleci porządnie po głowach to może jeszcze raz wygrać, bo ludzie bliźniaków się boją. Wg mnie gdyby z PiS wyleciały te idiotycznie gadające głowy typu, Brudziński, Kurski, prezes... to wtedy pewna wygrana... ale nie z tymi ludźmi...., no ale wtedy by było PObis, czy POPiS łagodniejszy, ale akceptowalny, przez większość ludzi...

Kazimierz
10-10-2009, 12:01
Moim zdaniem, ponad Prawo i Sprawiedliwosc, CBA zostanie.

jip
10-10-2009, 12:06
Ale musisz przyznać, że się popierd...o porządnie, i ludzie po takim mataczeniu zupełnie zgłupieją, i nie będą wiedzieć co robić, no bo co w takiej sytuacji? Najlepiej było by spieprzać gdzie pieprz rośnie,.... ale ...... jedyne wyjście upić się, nawet pies na te słowa nie reaguje, przedtem się wkurzał.....

POLA
10-10-2009, 13:11
coraz mniej mam nadziei na taki kraj, taki normalnie normalny, a myślałem, że chociaż jest trochę bardziej normalny, t,......
Jip, nie emocjonuj się negatywnie:D ..., u nas nienormalność jest normą czyli normalnością:D .
Tak już mamy.;)

Traktacik sie podpisał i nawet premier też przybył, aby dopilnować.:)

Kazik
10-10-2009, 13:55
Moim zdaniem, ponad Prawo i Sprawiedliwosc, CBA zostanie.
CBA zostanie, ale szefa dadzą swojaka. Ten zaś wymieni zastępców i na dole też takich bardziej dociekliwych. Pod takim nadzorem żadnej aferki w PO już nie będzie, choćby nawet była robiona "na bezczelniaka".

A Kamińskiego w 2007 zostawił, aby dopilnował jego urzędników. Dopilnował i poinformował Tuska. Efekt: przeciek i rozpoczęcie usuwania Kamińskiego. A powinien by mu dać chociaż parę tysiączków nagrody. Zamiast tego przygotówka do dymisji. Ale to Donkowi zaszkodzi, a Kamiński ma jeszcze ukryte asy, ale to na komisji wyjdzie. Na razie mają zaplanowaną przewagę liczebną do badania własnej aferki. Potem może przewodniczący, no i kontrę na kandydatów z PiS. Oczywiście PiS będzie winne, że nie chce dać swojego kandydata jakiego proponuje PiS-owi PO.:rolleyes:
Jip, nie emocjonuj się negatywnie ..., u nas nienormalność jest normą czyli normalnością:D .
Tak już mamy.;)

Traktacik sie podpisał i nawet premier też przybył, aby dopilnować.:)
Ale Donek minę miał kwaśną. No i po co było "przypominać", "napominać" i "pouczać" Prezydenta przez prawie dwa lata? Ano dla podniesienia słupków. A Buzek się pomylił, że dołączyliśmy do 26 krajów, które podpisały. Do 25 krajów, bo Czechy jeszcze nie podpisały, ale ta pomyłka może komuś sugerować, że byliśmy ostatni.

Kazik
10-10-2009, 14:03
Dzisiejsze podpisywanie przypomniało mi, że Donek od czasu jak kręcił z samolotem, to miał przygotować (po wyjaśnieniach prawników-konstytucjonalistów) ustawę kompetencyjną, kto ma reprezentować Polskę na zewnątrz i w jakim zakresie.

Myślę że sprawę odłożono. Jak zostanie prezydentem to w ustawie będą duże kompetencje, a jak nie zostanie-to prezydentowi wysmażą maluteńkie. Tak ja to czuję, bo jakoś sprawa całkiem ucichła.

tadeusz50
10-10-2009, 14:18
Ten wstrętny Donek nawet złośliwie podłożył uszkodzone wieczne pióro Prezydentowi. To złośliwa bestia z tego Premiera.Pewnie chciał zdenerwować Pana Prezydenta. Kaziu co jeszcze wymyślisz???
Już Lechu wychwalał ten poprzedni rząd. Słuchać się po prostu nie chce tak jednostronnych wypowiedzi Prezydenta Wszystkich Polaków.. Ja widzę prezydenta partii PiS

Lila
10-10-2009, 15:37
Ja widzę prezydenta partii PiS
__________________

A na premiera kolesiów katarakty dostałeś?

ps.faktycznie na czasie są te narzekania.
Ciekawe co napiszesz, jak wyjaśni się do końca afera węglowa.

POLA
10-10-2009, 16:05
Ale Donek minę miał kwaśną. No i po co było "przypominać", "napominać" i "pouczać" Prezydenta przez prawie dwa lata? Ano dla podniesienia słupków. A Buzek się pomylił, że dołączyliśmy do 26 krajów, które podpisały. Do 25 krajów, bo Czechy jeszcze nie podpisały, ale ta pomyłka może komuś sugerować, że byliśmy ostatni.

No co Ty powiesz, kwaśną? Zaraził się kwasem wiecznym od kogoś czy co?:D
Było przypominać, było, żeby prezydent nie zapomniał, a nie dla słupków.

Nie wiem, sprawdzę w zapisie wystąpienia Buzka, ale to i tak mała wpadka w porównaniu z wpadkami prezydenta.
Kazik, Ty jak wierny p(i)siak wszędzie węszysz wokół swojego pana myśli i słowa jakieś podstępy.:D

Lila
10-10-2009, 19:38
Wielki Brat Jamajka Komorowski..

Jak ujawnia "Rzepa", marszałek zwolnił szefową Kancelarii Sejmu, ponieważ ta nie chciała donosić co i który poseł ( i o czym) rozmawiał.
Jamajka wprawdzie kazał założyć kamery w hotelu poselskim, ale posłowie pewnikiem jak mu chcieli tyłek obrobić, to starym konspiracyjnym i styropianowym sposobem, puszczali wodę z kranu lub Radio Zet.

A fe.
A ile to się musiał napracować agent Tomek przy rozpracowaniu Beaty "kręce lody"? A Jamajka nawet całusa szefowej nie chciał dać, nie mówiąc o kwiatach, to kobitka będzie na krzywy ryj pracować po godzinach?

Kazik
10-10-2009, 20:19
No co Ty powiesz, kwaśną? Zaraził się kwasem wiecznym od kogoś czy co?:D
Było przypominać, było, żeby prezydent nie zapomniał, a nie dla słupków.

Nie wiem, sprawdzę w zapisie wystąpienia Buzka, ale to i tak mała wpadka w porównaniu z wpadkami prezydenta.
Kazik, Ty jak wierny p(i)siak wszędzie węszysz wokół swojego pana myśli i słowa jakieś podstępy.:D
Przypominał i ponaglał dla słupków. Czy już zapomniałaś, że dzięki PiS negocjacjom mamy do 2013, a nawet 2007 (praktycznie) głosowanie według starego systemu? A może wiesz co co Joanina? Powinnaś jeżeli mam Cię czytać, jak kogoś kto się polityką interesuje, a nie tylko po "łebkach" i to co pies podpowie.:D

Prezydent nie potrzebował wiecznego przypominania, bo zapowiedział czekanie na Irlandię. To po to, aby na Irlandię nie wywierać pośrednich nacisków. A wtedy największy kraj UE ( Niemcy) też miał nie podpisany oraz Szwecja i Czesi. Tak więc to było dla pijaru. Nie mógł Donek zadzwonić do Merkel--podpisz szybko? Na szczęście ona nie miała upierdliwego premiera.:D

Bo powiedz, czy zwykły słuchacz wie o tym , że inne kraje też nie podpisały? Tusek-lisek właśnie liczy na tą większość, która woli oglądać Big Brother--bo nie trzeba się zastanawiać, ale Ty chyba do tej kategorii nie należysz?

jip
10-10-2009, 20:24
Przypominał i ponaglał dla słupków. Czy już zapomniałaś, że dzięki PiS negocjacjom mamy do 2013, a nawet 2007 (praktycznie) głosowanie według starego systemu? A może wiesz co co Joanina? Powinnaś jeżeli mam Cię czytać, jak kogoś kto się polityką interesuje, a nie tylko po "łebkach" i to co pies podpowie.:D

Prezydent nie potrzebował wiecznego przypominania, bo zapowiedział czekanie na Irlandię. To po to, aby na Irlandię nie wywierać pośrednich nacisków. A wtedy największy kraj UE ( Niemcy) też miał nie podpisany oraz Szwecja i Czesi. Tak więc to było dla pijaru. Nie mógł Donek zadzwonić do Merkel--podpisz szybko? Na szczęście ona nie miała upierdliwego premiera.:D

Bo powiedz, czy zwykły słuchacz wie o tym , że inne kraje też nie podpisały? Tusek-lisek właśnie liczy na tą większość, która woli oglądać Big Brother--bo nie trzeba się zastanawiać, ale Ty chyba do tej kategorii nie należysz?
No normalnie Ci współczuję....

Kazik
10-10-2009, 20:30
Ten wstrętny Donek nawet złośliwie podłożył uszkodzone wieczne pióro Prezydentowi. To złośliwa bestia z tego Premiera.Pewnie chciał zdenerwować Pana Prezydenta. Kaziu co jeszcze wymyślisz???
Już Lechu wychwalał ten poprzedni rząd. Słuchać się po prostu nie chce tak jednostronnych wypowiedzi Prezydenta Wszystkich Polaków.. Ja widzę prezydenta partii PiS
Bo to było może pióro z kuperka Kaczora Donalda? Ja nie wymyślam, ale czasem widzę, że nad czymś przestano pracować i zastanawiam się dlaczego. W TV info-red. Newsweeka powiedział :Boże, aby tylko Pitera nie poszła na miejsce Kamińskiego. Też tak myślę-to jakby sparaliżować całe CBA.

A wierna PO i przeciwna PiS, G. Wyborcza, a dokładnie jej wydanie AGORA dała fotki trzech przekrętasów i L.K. z dzidą. Napis "ustrzeliłem".

Tak jakby te dranie przekręty planowali na zapotrzebowanie PiS, i za to pozbyli się stanowisk.

jip
10-10-2009, 20:34
Bo to było może pióro z kuperka Kaczora Donalda? Ja nie wymyślam, ale czasem widzę, że nad czymś przestano pracować i zastanawiam się dlaczego. W TV info-red. Newsweeka powiedział :Boże, aby tylko Pitera nie poszła na miejsce Kamińskiego. Też tak myślę-to jakby sparaliżować całe CBA.

A wierna PO i przeciwna PiS, G. Wyborcza, a dokładnie jej wydanie AGORA dała fotki trzech przekrętasów i L.K. z dzidą. Napis "ustrzeliłem".

Tak jakby te dranie przekręty planowali na zapotrzebowanie PiS, i za to pozbyli się stanowisk.
A może Pitera była by dobra?, nie sądzisz, kobieta obyczaje łagodzi, może łagodniej by łapała?, może z PiSu by kogoś złapała?, a Kamiński taki jednostronny jest, z PiSu nikogo nie złapał.....

Lila
10-10-2009, 20:39
A może Pitera była by dobra?, nie sądzisz, kobieta obyczaje łagodzi, może łagodniej by łapała?, może z PiSu by kogoś złapała?, a Kamiński taki jednostronny jest, z PiSu nikogo nie złapał.....

Złapał, z otoczenia Prezydenta.
Z okazji stoczni.
...........................

Zapomniałam nazwiska.Cichy wspólnik ( jak podał TVN) Abdula Rahman El Assira.

Kazik
10-10-2009, 21:29
A może Pitera była by dobra?, nie sądzisz, kobieta obyczaje łagodzi, może łagodniej by łapała?, może z PiSu by kogoś złapała?, a Kamiński taki jednostronny jest, z PiSu nikogo nie złapał.....
Łagodniej łapała? Co to za określenie? Od czasu gdy przestałeś nagminnie wklejać żółwiki i barany miałem Cię za mądrzejszego, a tutaj znowu takie coś piszesz. Trzymaj psa z daleka od piwa.

Kamiński jednostronny bo z PiS afery nie wykrył? Bo tam tego nie ma. Pitera i ABW z nadania PO, bardzo się starają. A ABW ma więcej ludzi i kasy. Polecam sałatkę dorszową.

http://img101.imageshack.us/img101/5729/lapietra5b15d.jpg (http://img101.imageshack.us/i/lapietra5b15d.jpg/)

Kazik
10-10-2009, 21:56
No to przed wczoraj w sejmie Tusk jako szef Partii Miłości pokazał prawdziwą twarz. Komentowali to później różni redaktorzy i politolodzy. Otóż Tusk ogłosił wojnę z PiS! Dotychczas miłość do PiS sączyła się ze słodkich usteczek Palikota, Niesiołowskiego i Chlebowskiego. Aż tu nagle sam Wielki Maczo przemówił wojennie. To jest niby ta nie agresywna formacja.

http://img70.imageshack.us/img70/8880/wojnazpis.jpg (http://img70.imageshack.us/i/wojnazpis.jpg/)

jip
10-10-2009, 22:21
Złapał, z otoczenia Prezydenta.
Z okazji stoczni.
...........................

Zapomniałam nazwiska.Cichy wspólnik ( jak podał TVN) Abdula Rahman El Assira.
No popatrz a nie wiedziałem, że on był z otoczenia prezydenta, i nawet Kazik nie wiedział, albo wiedział i zataił :confused:

Lila
10-10-2009, 22:34
No popatrz a nie wiedziałem, że on był z otoczenia prezydenta, i nawet Kazik nie wiedział, albo wiedział i zataił :confused:

Jip, bo to z czasów sprzed prezydentury.

Może to Woźniak?
Skleroza.:confused: