PDA

View Full Version : Roman Polanski: Wanted and Desired - w polskich kinach - komentarze


Lila
17-10-2009, 09:12
Komentarz do artykułu: Roman Polanski: Wanted and Desired - w polskich kinach (http://www.senior.pl/121,0,Roman-Polanski-Wanted-and-Desired-w-polskich-kinach,7284.html)
--------------------
Czyli na dwoje babka wróżyła.
Myślę,że zaszkodzili mu jego prawnicy.
Mógł zostawić już tę sprawę w spokoju, nie walczyć o umorzenie.

stanley47
17-10-2009, 17:52
Czy po przeczytaniu tego artykułu, dalej niektórzy forumowicze obstają za dożywociem dla Polańskiego za współżycie z nieletnią przed trzydziestu laty?

bronczyk
17-10-2009, 20:11
A ja tam rozdarta jestem jak ta sosna. Współżycie z dzieckiem to draństwo. Tylko karać za ten czyn po tylu latach, gdy sprawca mocno wiekowy i osób tworzących okazję do takiego zachowania jest więcej. Ukarany już jest inny człowiek. Siedzenie w areszcie to niezbyt miłe przeżycie.

Arti
17-10-2009, 21:02
Ja zostawiam Polańskiemu ten kłopot jego.
Jak dojdzie do sprawy to już sąd niech rozstrzyga.
Pewnie przez tyle lat ta sprawa Polańskiemu siedziała na plecach, że zakończenie jej przyniesie mu ulgę.
Przeholował to wie. Pewnikiem żałuje.
No ale za czyny ponosi się odpowiedzialność.
W tamtym czasie widział, że szansy na wyrok najmniejszym kosztem nie ma co liczyć. (bo przyznał się )Sędzia nie miał zamiaru wziąć tego przyznania pod uwagę.

B.B.
18-10-2009, 09:06
Losy Polańskiego - to faktycznie tylko jego losy. Ale nie mowmy o sprawiedliwości: sex - wycieczki do Tajlandii ukerunkowane na sex z nieletnimi to znany biznes i co na to Sprawiedliwosc ? Nic.