PDA

View Full Version : jak dojechać do sanatorium


elina
23-10-2009, 14:12
Witam serdecznie.Po długim oczekiwaniu dostałam skierowanie do sanatorium Arka w Kołobrzegu.Może ktoś podpowie mi jak najlepiej tam dojechać z Warszawy.Wolałabym jechać pks-em czułabym się bezpieczniej.Szukałam w różnych internetowych rozkładach jazdy ale są mało czytelne, z mnóstwem odsyłaczy więc zwątpiłam:confused: .pozdrawiam wszystkich serdecznie w ten mokry jesienny dzień:)

tar-ninka
23-10-2009, 14:24
A nie mozesz porostu pojsc na dworzec PKP i PKS popytac w informacjach jaka opcja bedzie dla ciebie dobra ..
a potem porównac opcje ...

elina
23-10-2009, 19:01
A nie mozesz porostu pojsc na dworzec PKP i PKS popytac w informacjach jaka opcja bedzie dla ciebie dobra ..
a potem porównac opcje ...
no własnie pójść,popytać-a ja leżę z grypą.a podobno internet ma nam uprzyjemniać życie...dla mnie to jest ważna sprawa,wazniejsza od tego jaki krem wybrać na noc.ale jeśli moje pytanie było nie na miejscu-przepraszam.

tadeusz50
23-10-2009, 19:11
no własnie pójść,popytać-a ja leżę z grypą.a podobno internet ma nam uprzyjemniać życie...dla mnie to jest ważna sprawa,wazniejsza od tego jaki krem wybrać na noc.ale jeśli moje pytanie było nie na miejscu-przepraszam.
Wpisz w google "informacja pkp" lub "informacja pks" tam możesz napotkać na pytania o dzień i godzinę a my o tym nie wiemy. Podane też są telefony. Obecnie szybko następują zmiany i informacja w necie może być błędna. Po pierwszym w pkp następują jakieś zmiany.

B.B.
23-10-2009, 19:11
Sprobuj w google Warszawa - Kolobrzeg PKS.
Z pewnoscia odchodza z W-wy Zachodniej.

Tesara
23-10-2009, 19:21
Od dawna korzystam z internetowego rozkładu jazdy PKP i PKS.

tu jest PKS

http://www.rozklady.com.pl/main.php?page=start&ind=1


ale :( połączeń maleńko zaledwie dwa na dobę.

tadeusz50
23-10-2009, 19:23
http://www.pksbilety.pl/Route

czas jazdy blisko 12 godz

walstof
06-03-2010, 23:56
wszystko zależy od wielkości bagażu, jeśli masz torbę na kółkach to warto iść 250 na przystanek autobusowy, ale jeśli masz zwykłą walizkę to zamów sobie taksówkę, ale nie wsiadaj do tych, które stoją przed dworcem, bo przepłacisz. Zadzwoń z komórki na numer 19191 i zamów tanią taksówkę.
Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o sanatorium Arka i o Kołobrzegu to polecam stronę internetową przeznaczoną dla kuracjuszy, tam są mapki dojazdu i zdjęcia Twojego sanatorium ]http://visitkolobrzeg.com/urlop-i-nocleg/sanatoria[/URL]
Jak będziesz w naszym mieście to koniecznie spróbuj pączków w cukierni Kaprys na przeciwko ratusza, pycha!

wuere'le
07-03-2010, 12:03
W Arce jest super.
W temacie "Sanatorium nie tylko na wesoło, taki to chyba temat, znajdziesz sporo na temat Arki a gdy cofniesz się z dwa lata to jest też sporo zdjęć.

ewiko
07-03-2010, 15:21
Walsof, obawiam się że Twoja informacja jest "nieco" spóźniona. W Arce byłam ale niestety tylko jako gość kawiarni. Całe sanatorium robi niesamowite wrażenie, bardzo wysoki poziom.

nadmorskie
14-03-2010, 21:59
mieszkam w kolobrzegu wiem jak moi kuracjusze przyjezdzaja z warszawy dobry jest pociag z pociagu radze wziac taxi stw bo niedroga a arka dosyc daleko pozdrawiam

jagodka.g
14-03-2010, 22:21
A po co nad morze. Jodu można nawdychać się w Warszawie.
Jest takie miejsce.Tężnia Solana, na Bemowie

BarbarkaM
18-03-2010, 18:33
Od wczoraj jest w sanatorium w Kołobrzegu moja przyjaciółka.Mieszka i leczy się w san."Mewa".nie lubi komputera...:)